POROK 60. kansainvälinen kissanäyttely 14.12.2019
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 14.12.2019 Loppuu 14.12.2019
Ilmoittautuminen alkaa 15.9.2019 Ilmoittautuminen loppuu 15.11.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 29.11.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Zemppi Areena, Kempele
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö: Riikka Turpeinen pj.porok@gmail.com
Näyttelysihteeri: Anna Korhonen porok.nayttely@gmail.com Savottatie 45 D 16, 90420 Oulu
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen willicon@surok.fi
Lisätietoja Näyttelykutsu

Invitation

Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén näyttelysääntöjä. Eläinlääkärintarkastus pistokokeina. Rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat pakolliset todistukset Suomen Kissaliiton kotisivuilta (www.kissaliitto.fi). Rokotukset/todistukset tarkistetaan kaikilta näyttelytilaan tulevilta kissoilta. Näyttely on eurotyylinen. Häkkien koot 65x65x55 cm. Omat häkit ilmoitettava. Oman häkin minimikoko 50x50x50 cm.

Näyttelymaksut:
•36€/kissa/pv
•POROK-jäsenet33€/kissa/pv, 15.9.-30.9.2019 60 €/kissa/2 pv
•FIFen ulkopuolisilta 50€/kissa/pv
•tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15€
•veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä 10€, erikseen 36/33€
•kasvattaja-ja siitosluokat ovat maksuttomia jos kissa osallistuu muuhun luokkaan.
•Pelkkä kasvattaja-tai siitosluokka 36€/33€.
•Kaverikissamaksu 10 € (sis. ell.tarkistusmaksun, ei häkkipaikkaa). Kaverikissan osallistumiseen vaaditaan näyttelypäällikön lupa.
•Näyttelyluettelo (yhdistetty molemmat päivät) ja ruusukkeet ovat maksuttomia

HUOM! Veteraani-ja tarkistusluokkiin tulee tehdä Omakissassa erilliset ilmoittautumiset, myös kasvattajaluokkaan mikäli kasvattajalla ei ole näyttelyyn ilmoitettuna nimissään olevaa kissaa.Vain väri-ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 15.11.2019 jälkeen.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 79
2 134
3 75
4 68
Kotikissat 4
Yhteensä 360

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Grand International Champion Thea Friškovec-Keller Abs
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n S*Flips Amexo Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec-Keller Abs
S*Vilda Western's Alerte Almer (PER d) x S*Flips Flower Power (EXO f)
3 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM BIS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
4 EXO n 03 22 FI SK LO 1508789 FI*Sabrimin Revolution Uros Grand International Premior Thea Friškovec-Keller Abs
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
5 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
6 PER n FI SK LO 1820531 FI*Mimosan Vamp Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
7 PER n S*Flips BlackOut Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom Abs
S*Vilda Western's Alerte Almer (PER d) x S*Flips Flower Power (EXO f)
8 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS NOM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
8 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros Veteraani Dominika Halická 1
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
9 PER d S*Vilda Western's Alerte Almer Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB NOM
S*Subwoofer Calvin Klein (PER n) x S*Funfair's Truly Madly (PER f)
10 PER f S*Athelstones How Many Tears Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
S*Athelstones Jesus Christ! (PER n) x S*Athelstones Gossip Girl (EXO f)
11 PER ns 12 Rainbow’s Drops Chilli Uros Champion Thea Friškovec-Keller EX1 CACIB
Rosengången's Golden Midnight Moon (PER ny 11) x S*Agoros Isadora (PER ns 12)
12 PER d 22 FI SK LO 1925996 FI*Sabrimin Helios Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Sabrimin Will Ha Dig (EXO n 24) x FI*Sabrimin Here Comes The Sun (PER f 22)
13 PER ns 12 SE*KlaraJohannas Juni Naaras International Premior Thea Friškovec-Keller EX1 CAGPIB
Brettachtal Spring Snow of Twintorp (PER ns 11) x S*Chill Star's Sugar (PER ns 12)
14 PER a 03 23 FI SK LO 1717994 FI*Whispers Ofelia Naaras International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
15 RAG n FI SK LO 1715537 FI*Uniklubin Kamomilla Naaras Champion Thea Friškovec-Keller EX1 CACIB
FI*Gneides ChristopherColumbus (RAG b 04) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
16 RAG n FI SK LO 1718032 FI*Uniklubin Lara Croft Naaras Avoin Thea Friškovec-Keller EX1 CAC
FI*Gneides ChristopherColumbus (RAG b 04) x FI*Uniklubin Royal Leonore Lilian (RAG a 04)
17 RAG f FI SK LO 1718528 FI*Celestial's Bushmills Red Bush Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Irish Coffee (RAG g 04)
18 RAG f FI SRK LO 1300448 FI*Uniklubin Perfect Pearl Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FIN*Celestial's Escalade (RAG n) x FI*Collicatin Kalomira (RAG f)
19 RAG n 21 FI SK LO 1925885 FI*Uniklubin Luna Lovekiva Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Gneides Gandhi of India (RAG a 21) x FI*Uniklubin Anemone (RAG n 04)
20 RAG n 21 FI SK LO 1717184 Gayaneh Oscarella omen Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
21 RAG a 21 FI SK LO 1404770 FI*Helmikeijun Tahitian Pearl Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
22 RAG a 21 FI SK LO 1821749 FI*Sanillasdoll Oscar de la Renta Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*Jylhärinteen Tuisku (RAG a 21) x FI*Maikkilan Säde (RAG a)
23 RAG d 21 FI SK LO 1925780 FI*Gneides Hercules Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Gneides Gandhi of India (RAG a 21) x FI*Celestial's Bushmills Red Bush (RAG f)
24 RAG d 21 FI SK LO 1404771 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM NOM
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
25 RAG n 03 FI SK LO 1924136 Raggtown Mr Nash 2 U Uros Avoin Thea Friškovec-Keller EX1 CAC
Emmanuel Raganddoll (RAG n 03) x Raggtown Mighty Mischief (RAG a 03)
25 RAG n 03 FI SK LO 1924136 Raggtown Mr Nash 2 U Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Emmanuel Raganddoll (RAG n 03) x Raggtown Mighty Mischief (RAG a 03)
26 RAG n 03 FI SK LO 1923909 Udyr Maszkotka*PL Uros Avoin Thea Friškovec-Keller Abs
Potop Kolja*PL (RAG n 03) x Arwena Maszkotka*PL (RAG n 03)
27 RAG n 03 FI SK LO 1925959 FI*Collicatin Take Me To Your Heaven Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec-Keller EX1
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin All Aboard Eleni (RAG n 04)
28 RAG n 04 FI SK LO 1925378 PL*My Butterfly Shira Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Eulalie Indigo Dream (RAG n 03) x SE*Klausus Ida Blue (RAG a 04)
29 RAG n 04 FI SK LO 1925560 FI*Celestial's Sexy WoW Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
30 RAG n 04 FI SK LO 1925963 FI*Collicatin Save Your Kisses For Me Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin All Aboard Eleni (RAG n 04)
31 RAG a 03 FI SK LO 1507172 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Thea Friškovec-Keller Abs
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
32 RAG a 03 FI SK LO 1925585 FI*Collicatin Golden Glimmer Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec-Keller EX1
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
33 RAG a 03 FI SK LO 1925165 FI*RoyalRose's Cool Carlos Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec-Keller EX2
FI*RoyalRose's Bentley (RAG a 04) x FI*RoyalRose's Amèlie (RAG a 03)
34 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Thea Friškovec-Keller KM NOM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
35 RAG a 03 FI SK LO 1820044 FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán Naaras Kastraatti Thea Friškovec-Keller EX1 CAP
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
36 RAG a 04 FI SK LO 1924832 FI*Celestial's Pheobe Gu Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec-Keller EX2
Perfect Change Dante (RAG a) x FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán (RAG a 03)
37 RAG a 04 FI SK LO 1924563 FI*Ragtail Tiffany of Thor Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec-Keller EX1 BIV NOM
(N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo (RAG a 04) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
38 RAG a 04 FI SK LO 1925164 FI*RoyalRose's Chic Céline Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec-Keller EX1
FI*RoyalRose's Bentley (RAG a 04) x FI*RoyalRose's Amèlie (RAG a 03)
39 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Grand International Premior Thea Friškovec-Keller EX1 CAPS NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
40 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
41 RAG e 03 FI SK LO 1924991 FI*DollyCats Would I lie To You Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
42 RAG g 04 FI SK LO 1510216 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS NOM
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
43 RAG n 04 21 FI SK LO 1716380 FI*Helmikeijun Fairy Pearl Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Gneides ChristopherColumbus (RAG b 04) x FI*Helmikeijun Aloya Pearl (RAG f 21)
44 RAG a 04 21 FI SK LO 1822633 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
45 RAG a 04 21 FI SK LO 1925228 FI*Helmikeijun Typhoon Pearl Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
46 SBI a FI SK LO 1717616 Demian Suomi100 Pätkä Uros Grand International Champion Thea Friškovec-Keller EX1 CACS NOM
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
47 SBI a SE*Kilverdalens Petronella Naaras Champion Thea Friškovec-Keller EX1 CACIB BIV NOM BIS
S*Källtäppans Luvo Lupino (SBI c) x SE*Mellanströms Liv (SBI a)
48 SBI a SE*Mellanströms SOL Naaras Champion Thea Friškovec-Keller EX2
NO*Fumapusene Rafiki (SBI c) x S*Kenaz Vackra Vera (SBI a)
49 SBI a FI SK LO 1925214 FI*Helin's Gabriella Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec-Keller EX1
Demian Suomi100 Pätkä (SBI a) x S*Chimär's Kornelia (SBI a)
50 SBI a FI SK LO 1925283 FI*Cindysnow Doris Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec-Keller EX1
Demian Suomi100 Pätkä (SBI a) x FI*Harebell Respect Me (SBI c 21)
51 SBI a SE*Pinkalicious Mandarin Naaras Premior Thea Friškovec-Keller Abs
S*Tallebo's Nitis (SBI a 21) x S*Birmastans Hemma hos Julia (SBI a 21)
52 SBI b S*Ziblora’s Masterpiece Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
SE*Norlids Brighton (SBI b 21) x S*Ziblora’s Infinite Dreams (SBI b)
53 SBI b FI SK LO 1926278 S*Kilenskogens Önni Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV
SE*Norlids Brighton (SBI b 21) x S*Kilenskogens Rosie (SBI b)
54 SBI b FI SK LO 1925931 FI*Mimitan Susu Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
EE*Ikaria Alsiade's Fleur (SBI b 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
55 SBI c FI SK RX 1822430 Rockabilly Rose v.Meingold Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
Denver von Gallus, CZ (SBI c) x Juna v.Meingold (SBI b 21)
56 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
57 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
58 SBI e FI SK LO 1925982 NO*Stalderkattens Oskar Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
White Wolf vom Blütengarten*A (SBI e 21) x NO*Stalderkattens Gina (SBI d)
59 SBI f FI SK LO 1924059 FI*Harebell Taikatalvi Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC NOM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
60 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
60 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Dominika Halická 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
61 SBI n 21 FI SK LO 1821013 FI*Mimitan Isabel Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
62 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 No Cert
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
62 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Veteraani Dominika Halická 3
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
63 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Grand International Champion Thea Friškovec-Keller EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
63 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
64 SBI c 21 FI SK LO 1821639 FI*Harebell Respect Me Naaras Avoin Thea Friškovec-Keller Abs
S*Varicella's Lilac Banzi (SBI c) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
65 SBI c 21 FI SK LO 1925632 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec-Keller EX2
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
66 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec-Keller EX1 BIV NOM
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
67 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Grand International Premior Thea Friškovec-Keller EX1 CAPS
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
67 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Veteraani Dominika Halická 2
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
68 SBI j 21 FI SK RX 1925939 Demian Bluesgirl Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
Demian Rasputin (SBI e 21) x Rockabilly Rose v.Meingold (SBI c)
69 ACL IV / ACL n 03 22 FI SK LO 1925550 FI*Siriuksen AlfaCurl Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
Curland Unique (ACL b 22) x FI*Siriuksen TianaCurl (ACS a 03 24)
70 ACL VII / ACL fs 24 FI SRK LO 89751 FI*Operadoll's Melisande Mimi Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Operadoll's Jade Jasmine (ACS fs 22)
70 ACL VII / ACL fs 24 FI SRK LO 89751 FI*Operadoll's Melisande Mimi Naaras Veteraani Magdalena Kudra Arvosteltu
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Operadoll's Jade Jasmine (ACS fs 22)
71 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1925722 FI*Siriuksen BahamaCurl Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
FI*Siriuksen ZaneCurl (ACS n) x FI*Siriuksen NidaCurl (ACS n 24)
72 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1611723 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
73 ACS IV / ACS a 03 24 FI SK LO 1715320 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Supreme Champion Dominika Halická KM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
74 MCO I / MCO n FI SK LO 1717390 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras Grand International Premior Dominika Halická EX1 CAPS NOM BIS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
75 MCO I / MCO a FI SK LO 1821958 FI*LovelyLife X-Box Xander Uros Premior Dominika Halická EX1 CAPIB
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
76 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717952 FI*Easylife's King of Thunder Uros Grand International Champion Dominika Halická EX1 CACS
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
76 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717952 FI*Easylife's King of Thunder Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
77 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1923811 FI*HeavyMeows Warden of the North Uros Kastraatti Dominika Halická EX1 CAP
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
78 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717387 FI*KingLeo's I am Electra Naaras Kastraatti Dominika Halická EX1 CAP
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
79 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1923686 FI*NineTales Prince Charming Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
80 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 2027183 Greygables Skrollan Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
Nathan D’Arabella Coons (MCO ns 22) x Greygables Peppermint Patty (MCO gs 09 23)
81 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Diana di Natale KM BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
82 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1715270 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Kastraatti Diana di Natale Abs
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
83 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1822235 FI*Lionstyle Hot Stuff Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Lionstyle In The Zum Zum Zummernight (MCO a 09 22)
84 MCO III / MCO n 25 FI SK RX 1822569 FI*Blackcurrant Sofie Fatale Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
85 MCO IV / MCO n 03 24 FI SK LO 1820607 FI*Moggi Kimi Räiskäle Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1925868 FI*Moggi Mesi Tassu Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est (MCO n 03 22)
87 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
88 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611143 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP BIV NOM BIS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
89 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1822232 FI*Lionstyle Sunshine Reggae Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX2
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Lionstyle In The Zum Zum Zummernight (MCO a 09 22)
90 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1821837 FI*Lionstyle Super Trouper Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX3
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
91 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 1923416 FI*Krysos Malaya Naaras Avoin Diana di Natale Abs
Semikin Coon Oskar (MCO d 03 22) x FI*Krysos The Shadow by my side (MCO w)
92 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 1611566 FI*NineTales Kiss Can Change Everything Naaras Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
93 MCO V / MCO f FI SRK LO 91064 Beartooth Mountain Lola Naaras International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB BIV NOM
Beartooth Mountain Red Adair (MCO d) x Beartooth Mountain Metallica (MCO n)
93 MCO V / MCO f FI SRK LO 91064 Beartooth Mountain Lola Naaras Veteraani Magdalena Kudra 3
Beartooth Mountain Red Adair (MCO d) x Beartooth Mountain Metallica (MCO n)
94 MCO V / MCO d 22 S*Absolut Coon's Rasmus Råkurr Uros Premior Diana di Natale Abs
Magic Lake Vargtass (MCO ns 09 22) x S*Sevgilims Exotic Boarding (MCO fs 22)
95 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 1821005 FI*Hemingway's Iris Pretty Nose Naaras Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
96 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715161 RU*Unicum Lucifer Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
96 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715161 RU*Unicum Lucifer Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
97 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1820183 FI*HeavyMeows Doro - Warrior Soul Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*Hiesun Glorious Greta (MCO f 22)
98 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1819604 FI*Moggi Jam Balaya Naaras Champion Bjarne Wikström EX2
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
99 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923407 FI*Lionstyle Heaven Can Wait Uros Avoin Bjarne Wikström Abs
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
100 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 1925082 FI*HeavyMeows Boogeyman Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart (MCO fs 22)
101 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 1926158 FI*Moggi Nonparelli Elli Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
102 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1507362 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
103 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1923123 FI*HeavyMeows Frozen Heart Naaras Avoin Dominika Halická EX2
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart (MCO fs 22)
104 MCO VII / MCO gs 22 FI SK LO 1926844 Strictly Coons Uma Naaras Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX1 BIV
Coonity Hobbit (MCO ns 09 22) x Strictly Coons Philomena (MCO d 09 22)
104 MCO VII / MCO gs 22 FI SK LO 1926844 Strictly Coons Uma Naaras Määrittely Magdalena Kudra MCO gs 22
Coonity Hobbit (MCO ns 09 22) x Strictly Coons Philomena (MCO d 09 22)
105 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Grand International Premior Dominika Halická EX1 CAPS
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
106 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1615004 FI*KingLeo's Gunn-Tove Naaras International Premior Dominika Halická EX2
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
107 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 90777 Alwaro Gladiator Uros Premior Dominika Halická EX1 CAPIB
Mainefield's Van Halen (MCO ds 22) x Alwaro Bristol Brie (MCO fs)
107 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 90777 Alwaro Gladiator Uros Veteraani Magdalena Kudra 2
Mainefield's Van Halen (MCO ds 22) x Alwaro Bristol Brie (MCO fs)
108 MCO VIII / MCO ns 09 PR SE*Välisteros Fuligo Uros Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
109 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 41588 FI*Escape's Yankee Rose Naaras International Premior Dominika Halická EX1 CAGPIB BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
109 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 41588 FI*Escape's Yankee Rose Naaras Veteraani Magdalena Kudra 2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
110 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 1820606 FI*Moggi Kizz-Kizz Uros International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
111 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1923364 FI*Ameliinan Calini Uros Avoin Diana di Natale EX2
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Ameliinan Yamila (MCO ns 09)
112 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1923810 FI*HeavyMeows King in the North Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC BIV
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
113 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1923218 FI*Adalmiinan-Helmen Ariel Naaras Avoin Dominika Halická EX1 CAC
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*MaineQueen Girl On Film (MCO fs 22)
113 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1923218 FI*Adalmiinan-Helmen Ariel Naaras Määrittely Magdalena Kudra MCO fs
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*MaineQueen Girl On Film (MCO fs 22)
114 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1822230 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Champion Diana di Natale EX1 CACIB
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
115 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK RX 1925258 FI*Hiawatha Ablative Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Hiawatha Night Train (MCO n 09 22)
116 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 1923221 FI*Adalmiinan-Helmen Apollo Uros Kastraatti Dominika Halická EX1 CAP
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*MaineQueen Girl On Film (MCO fs 22)
116 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SK LO 1923221 FI*Adalmiinan-Helmen Apollo Uros Määrittely Magdalena Kudra MCO es 22
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*MaineQueen Girl On Film (MCO fs 22)
117 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1923363 FI*Ameliinan Capuzino Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Ameliinan Yamila (MCO ns 09)
118 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1923411 FI*Lionstyle Johnny B Good Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Lionstyle Koh-i-Noor (MCO w)
119 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
120 NEM I / NEM n 21 Usha Tomanica,CZ Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB BIV
Ageratum Blue Veil (NEM n 21) x Tryufel'ka Lunnaya Dymka (NEM ns 21)
121 NEM I / NEM fs 21 FI SK LO 1924235 FI*Lumikissan MaDonna Naaras Avoin Bjarne Wikström Abs
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
122 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925152 FI*Carnin Beaming Beryllium Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Pikku-Priin Finlandia (NEM n 21) x FI*Eswood DJ Kitty (NEM n 09 21)
123 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 1509361 Maya Lilianka*PL Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
124 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821701 FI*SiniTaigan Croisos Uros Avoin Dominika Halická EX1 CAC
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*SiniTaigan Aglaya (NEM a 21)
125 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821928 FI*SiniTaigan Diggi Ley Uros Avoin Dominika Halická EX2
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
126 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821704 FI*SiniTaigan Czarina Naaras Avoin Dominika Halická EX1 CAC
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*SiniTaigan Aglaya (NEM a 21)
127 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1926724 NO*CreamPuff's Hocus Pocus Uros Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX1 BIV
Klever Snejnaya Zima (NEM a 21) x Rika Nas od Królowych*PL (NEM ny 09 21)
128 NEM II / NEM n 09 21 SE*Triquetras Virgo Uros Kastraatti Dominika Halická EX1 CAP NOM
(D)Nevalions Guess (NEM n 09 21) x SE*Triquetras Charmed Phoebe (NEM n)
129 NFO I / NFO n FI SK LO 1925878 IT*Norr Venn's Eleanor Roosevelt Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
130 NFO IV / NFO n 09 22 S*Golden Oracle's Breeze Naaras Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
WW'12 IC S*Tassajaras Canadian JW, DVM (NFO n 22) x Honey Lollipop de Sigriou (NFO f 09 22)
131 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1819599 FI*WitSarin Lenita Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
132 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1822421 S*Gunsmokes LaSalle Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
S*Golden Oracle's Hurricane (NFO n 09 22) x S*Räserråttan's Karin (NFO n 09)
133 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
133 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Veteraani Magdalena Kudra 4
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
134 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1718060 FI*FoxyPaw's Spin Doctor Uros International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
135 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
136 NFO IV / NFO n 01 21 63 S*Zygot's Dojan Naaras Champion Diana di Natale EX1 CACIB
(N)Mestro's Akilles (NFO n 03 24) x S*Zygot's Yam-Yam (NFO n 03 22)
137 NFO IV / NFO n 03 22 S* Pax Romas Lexi Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
DK*Sakeena's Genghis Khan (NFO n 09 22) x S*Zygot's Dojan (NFO n 01 21)
138 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1926529 IT*Norr Venn's Ecstasy Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 NOM
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
139 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506590 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Supreme Premior Diana di Natale KM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
140 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716108 FI*WitSarin Pobeda Uros Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
141 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
142 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1819596 FI*WitSarin Rosina Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
143 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO 91046 Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM BIV NOM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
143 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO 91046 Quarans Lady Sandwick Naaras Veteraani Magdalena Kudra Arvosteltu
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
144 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1924385 FI*Poutapäivän Home Sweet Home Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
145 NFO V / NFO f FI SK LO 1926846 Tordal's Elsa Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Nelwin Luciano (NFO d 09 22) x S*Zygot's Wiki-Waki-Woo (NFO n 09)
146 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Supreme Champion Dominika Halická KM BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
147 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1716107 FI*WitSarin Elite Naaras International Champion Dominika Halická EX1 CAGCIB NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
148 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 1716356 S*Myselisia's Satsuma Naaras International Champion Dominika Halická EX2
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
149 NFO VI / NFO d 09 23 Squall Leonhart Laguna Loire*GB Uros Champion Dominika Halická EX1 CACIB
Kraken Tree House*ES (NFO n 03) x Aurora Borealis Santaella*ES (NFO fs 03 23)
150 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 1926530 IT*Norr Venn's Eric Clapton Uros Nuoret 7-10 kk Dominika Halická EX1 NOM BIS
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x SE*Entourage's Kimura (NFO f 02 21)
151 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1925068 FI*Siniidan Diamond Dust Naaras Nuoret 7-10 kk Dominika Halická EX2
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
152 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1925983 IT*Norr Venn's Edith Piaf Naaras Nuoret 7-10 kk Dominika Halická EX1
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x SE*Entourage's Kimura (NFO f 02 21)
153 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 1925309 FI*Ratakatin Björn Uros Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX1 BIV NOM
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
154 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1506653 FI*Debals Janette Naaras Grand International Premior Dominika Halická EX1 CAPS
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
155 NFO VI / NFO e 09 FI SK LO 1718562 SE*Klint skogens Slash Uros Kastraatti Dominika Halická EX1 CAP
SE*Klint skogens Diamant (NFO ds 09 22) x S*Isgården's Åska (NFO f 09 22)
156 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1613682 Ihanas Capoeira Naaras Supreme Premior Diana di Natale KM
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
156 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1613682 Ihanas Capoeira Naaras Veteraani Magdalena Kudra Arvosteltu
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
157 NFO VIII / NFO gs 09 24 SE*Lisselbacks Gaia Naaras Champion Diana di Natale EX1 CACIB
S*Wonderwoods Jealous Guy (NFO ds) x (N) Fodnaheia's Barbados (NFO n 09 24)
158 NFO VIII / NFO ns 09 SE*Tezzutopia's Vassa Valkyria Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 NOM
S*Gunsmokes Pepper (NFO ns 09 22) x SE*Lisselbacks Gaia (NFO gs 09 24)
159 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1508402 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
160 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 1403154 Riverwind Caleb Jamesovic Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
161 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1510641 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
162 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
162 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Magdalena Kudra 1
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
163 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1406303 FI*Tunturikissan Tihku Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
164 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1716210 FI*Apachiris Gregory Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
165 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1508506 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP BIV NOM
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
166 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC NOM
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
167 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
168 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 1924233 FI*Lumikissan MammaMia Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
169 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Grand International Champion Dominika Halická EX1 CACS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
170 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1610935 FI*Lumikissan Wanda Naaras Grand International Champion Dominika Halická Abs
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
171 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK RX 1925444 Victoria Dido Nový vek, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Dominika Halická EX1 BIV
Remember Me Nový vek, CZ (SIB a 09 24) x Harmonia Sibirskaya Rapsodiya (SIB fs)
172 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1926172 FI*Ajatuksen Balleriina Naaras Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX2
FI*Lumikissan Into Piukee (SIB n 03) x FI*Lumikissan Unna Unelmainen (SIB ds 09)
173 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1925927 FI*Vilukissan Aikataika Naaras Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX1
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*Lumikissan BlingBling (SIB ds 09 11)
173 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1925927 FI*Vilukissan Aikataika Naaras Määrittely Magdalena Kudra SIB d 09 24
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*Lumikissan BlingBling (SIB ds 09 11)
174 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
174 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Magdalena Kudra 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
175 SIB VII / SIB ns 24 S*Mysmissens Härliga Hailey Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
SE*Ice Age John Rambo (NEM n 21) x S*Frostuddens Ariel (SIB fs 02 21)
176 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Diana di Natale KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
177 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI SK LO 1717279 FI*Lumikissan BlingBling Naaras Champion Diana di Natale EX1 CACIB
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
178 SIB VIII / SIB fs 03 S*Mysmissens Kavata Kiwi Naaras Champion Diana di Natale EX2
SE*Ice Age John Rambo (NEM n 21) x S*Frostuddens Ariel (SIB fs 02 21)
179 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 1926175 FI*Jylhäkallion Emma Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Jylhäkallion Blacky (SIB n 24) x Nika Marie Valenika (SIB fs 09 24)
179 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK RX 1926175 FI*Jylhäkallion Emma Naaras Määrittely Magdalena Kudra SIB n 24
FI*Jylhäkallion Blacky (SIB n 24) x Nika Marie Valenika (SIB fs 09 24)
180 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1923178 FI*Felesin Samuli Putro Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Regina (TUA w)
181 BEN n 24 33 FI SK LO 1924487 FI*PurrGold Luminous Lux Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
Big Marshal Reynard (BEN n 24) x FI*PurrGold Independent Ilia (BEN n 24)
182 BEN n 24 33 Houseofbengal Annapurna Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra Abs
Boomer Leo Life (BEN n 24 33) x Myart Bohemian Rhapsody (BEN n 24)
183 BLH n FI SK RX 1509469 Kant of Baltic Breeze Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS BIV
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
183 BLH n FI SK RX 1509469 Kant of Baltic Breeze Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
184 BLH n FI SK LO 1821693 FI*Ullukan Fifty Shades Darker Uros Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
185 BLH n FI SK LO 1821692 FI*Ullukan Fifty Shades of Grey Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
186 BLH a FI SK RX 1509166 FI*Ullukan John Draken Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)
187 BLH a FI SK RX 1715495 FI*Duketin Justiina Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk Abs
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
187 BLH a FI SK RX 1715495 FI*Duketin Justiina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
188 BLH c FI SK LO 1821695 FI*Ullukan Friends With Benefits Uros Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPIB
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
189 BLH q FI SK RX 1925553 FI*MellowBear's Cheshire Cat Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Ullukan Fifty Shades Darker (BLH n) x FI*MellowBear's Earth Goddess Erda (BLH f 03)
190 BLH n 02 62 FI SK LO 1822425 Suncat's Light Me Up Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
Suncat's Sweetest Perfection (BSH d 03) x SE*Nínim's Cassiopeia (BSH a 03)
190 BLH n 02 62 FI SK LO 1822425 Suncat's Light Me Up Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Suncat's Sweetest Perfection (BSH d 03) x SE*Nínim's Cassiopeia (BSH a 03)
191 BLH n 03 FI SK LO 1925474 FI*Ullukan Mighty Mega Flip Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
192 BLH a 03 FI SK LO 1925479 FI*Ullukan Cruelty of Cotton Candy Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX2
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
193 BLH a 03 FI SK LO 1925477 FI*Ullukan Enviable Enterprise Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1 BIV
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
194 BLH a 03 FI SK LO 1925478 FI*Ullukan Shiny Star Flyer Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX3
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
195 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Ksenia Karpinska KM NOM
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
196 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS NOM BIS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
196 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
197 BSH w 62 FI SK LO 1925589 FI*Rhinestone's White Pearl Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Cobalt Blue (BSH a)
198 BSH w 62 FI SK LO 1718522 FI*Rhinestone's White Diamond Rose Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP NOM
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Runaway (BSH a)
199 BSH a FI SK LO 1717271 FI*Rhinestone's Bumblebee Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Tilly Toodle (BSH g)
200 BSH a FI SK LO 1924666 FI*Rhinestone's Love Bomb Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Sweet Candy (BSH g)
201 BSH a FI SK LO 1612888 FI*Noor's Ludvig Uros Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Coventry's Francoise (BSH a)
202 BSH b FI SK LO 1820092 FI*Aurantia's Lightning Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia's Tree Kangaroo (BSH b)
203 BSH d FI SK LO 1614868 FI*Aurantia's Aldebaran Uros International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAGPIB NOM
FI*Aurantia's Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
204 BSH e FI SK LO 1611642 FI*Aurantia's Luminosity Uros International Champion Ksenia Karpinska EX1 CAGCIB
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
205 BSH f FI SK LO 1611638 FI*Aurantia's Solar Wind Naaras Avoin Magdalena Kudra EX2
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
206 BSH f FI SK LO 1716914 FI*Rhinestone's Chilean Rose II Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Bumblebrits Helter Skelter (BSH d) x FI*Rhinestone's Argentine Rose (BSH g 03)
207 BSH f 22 S*Millington’s TMNT Leonora Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 NOM BIS
S*Javeliner's Inch murrin (BSH d 24) x S*Palace&Main's Minerva for Qiqi (BSH n 24)
208 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Ksenia Karpinska Abs
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
209 BSH n 22 S*Razzlecat’s Mr Winterbottom Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FI*Rhinestone's Magnetic Eyes (BSH n 24) x S*Millington's Mistinguett (BSH n 24)
210 BSH b 22 FI SK LO 1820813 FI*Sarellin Padme Amidala Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Ullukan Pyrypoika (BSH c 24) x FI*Sarellin Kisumisu (BSH n 22)
211 BSH c 24 FI SK LO 1611251 FI*Ullukan Pyrypoika Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP NOM
FI*Aurantia's Cosmic Expansion (BSH d 22) x FI*Ullukan Ingeborg (BSH n 03 24)
212 BSH ns 22 FI SK RX 2027889 Ziva D*Oaxaca*D Naaras Määrittely Marcin Biernaczyk BSH ns 22 64
Gryffindors Silver Dali (BSH ns 22) x Oilily von den Pfötchenhelden (BSH ny 22)
212 BSH ns 22 64 FI SK RX 2027889 Ziva D*Oaxaca*D Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
Gryffindors Silver Dali (BSH ns 22) x Oilily von den Pfötchenhelden (BSH ny 22)
213 BSH n 03 FI SK LO 1819366 Tegheon UnderleyHall*PL Uros International Champion Ksenia Karpinska EX1 CAGCIB
Ikuchi UnderleyHall*PL (BSH e 03) x UA*Sweet Beast Tailuna (BSH f 03)
214 BUR n FI SK LO 1822537 FI*Enigmatic Sugarkane Kowalczyk Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Aficats Fazer the KING of chocolate (BUR b) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
215 BUR n FI SRK LO 43076 FI*Seirene Queen Bee Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Norma (BUR g)
216 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
217 BUR a FI SK LO 1508409 FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
S*Komihåg's X-men (BUR c) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
218 BUR a FI SK LO 1613033 FI*Enigmatic Xoxocotlán Azúcar Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
FI*Feirefiz Mayhem (BUR e) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
219 BUR b FI SK LO 1717562 FI*Pardofelis XoXo Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC NOM
LV*Malsan Charlie Daniels (BUR b) x FI*Pardofelis Va Va Voom (BUR c)
220 BUR b FI SK LO 1822539 FI*Enigmatic SugarRay Robinson Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FI*Aficats Fazer the KING of chocolate (BUR b) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
221 BUR b FI SK LO 1820302 FI*Elwood's Anna Amalia Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX2
FI*Enigmatic Aenigma (BUR b) x FI*Elwood's Petunia (BUR c)
222 BUR b FI SK LO 1509795 FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP BIV NOM
FI*Pardofelis Ro Väl (BUR b) x FI*Seirene Polina (BUR f)
223 BUR c FI SK LO 1716496 FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart Naaras International Champion Ksenia Karpinska EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey (BUR b)
224 BUR c FI SRK LO 38047 FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
224 BUR c FI SRK LO 38047 FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras Veteraani Martti Peltonen 1 NOM BIS
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
225 BUR e SE*PETIT JA'S SVEN Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
S*Bonnea's Kattrix (BUR a) x S*Bonnea's Ulliz (BUR j)
226 BUR e HU* Alba Regia Elio Roscoe Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x HU*Alba Regia Jazzy Mackenna (BUR g)
227 BUR f SE*Pulsars Cayenne Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
FI*AuroraAustralis Benny Andersson (BUR d) x S*Alcantes MM Princess Blinka (BUR f)
228 BUR h FI SK LO 1611787 FI*ZirCat's Killer Queen Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB NOM
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
229 BUR h FI SK LO 1924318 FI*Hokkuspokkus Midna The Twilight Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Pardofelis Your Red Monster (BUR d) x FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart (BUR c)
230 CHA FI SK LO 1822490 HU*Blue Melody Karma Naaras Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPIB
HU*Blue Melody Sammy Davis (CHA ) x HU*Blue Melody Harmony (CHA )
231 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM
231 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Veteraani Martti Peltonen 1 NOM
232 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
232 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Martti Peltonen 2
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
233 EUR d 23 FI SK RX 1819878 Tikrutiggeri Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
234 EUR n 03 FI SK RX 1509938 FI*Waputtaren Emeljan Uros Kastraatti Ksenia Karpinska EX1 CAP
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
235 KOR FI SK LO 1820567 FI*Hovikissan Lem-Phi Naaras Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x Koratology's Chok Dee Mimmi (KOR )
236 KOR FI SK LO 1508031 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
237 SIN FI SK LO 1718847 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB NOM
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
238 SIN FI SK LO 1926224 FI*Anjupia's Chinga Cincam Ciuman Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
239 SRL IV / SRL d 03 FI SK RX 1925418 FI*Cisciscats Benzo Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 NOM BIS
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Julka Shillana*PL (SRL g 33)
240 SRL VII / SRL g 33 FI SK RX 1925107 Julka Shillana*PL Naaras Avoin Ksenia Karpinska Abs
Jess de Laf 99720 (SRL e) x Dayla Shillana*PL (SRL n)
241 SRL VII / SRL b 09 33 FI SK RX 1925422 FI*Cisciscats Bass Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Julka Shillana*PL (SRL g 33)
242 ABY n FI SK LO 1821989 FI*Miragerie Ambrosia Naaras Champion Ksenia Karpinska EX1 CACIB
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
243 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC NOM
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
244 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAGPIB BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
245 ABY n FI SRK LO 42991 FI*Lovedevotion Berlioz Uros Kastraatti Ksenia Karpinska EX1 CAP
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
246 ABY n FI SK LO 1924133 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras Kastraatti Ksenia Karpinska EX1 CAP
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
247 ABY n FIN SRK LO 35712 S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Ksenia Karpinska 1 NOM
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
248 ABY o FI SK LO 1715657 FI*Lovedevotion Juliet Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
249 ABY p FI SK LO 1923996 FI*Miragerie Béatrice Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
250 BAL w 67 FI SK LO 1924178 FI*Jalecat's WTBW SnowBlizzard Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC NOM BIS
FI*Willicon Mikhail Baryshnikov (BAL w) x FI*Jalecat's ÄssäMix (BAL h)
251 BAL w 67 FI SK LO 1507030 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB NOM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
252 BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
252 BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Veteraani Ksenia Karpinska 1 NOM BIS
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
253 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 1924663 FI*Taikametsän Finnbird Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 BIV NOM
FI*Framillan Witty Jester (CRX c 03) x FI*Taikametsän Divina Galica (CRX n 03 24)
254 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1925373 FI*Telltail's Zorro Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Telltail's Vasilisa (CRX n 02)
255 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1925374 FI*Telltail's Zannalee Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Telltail's Vasilisa (CRX n 02)
256 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1405758 FI*Telltail's Joyride Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
257 CRX III / CRX f FI SK LO 1925831 FI*Clamoris Lavinia Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM BIS
FI*Sirpaleen Caspian Apollon (CRX d) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
258 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO 1301058 FI*MistyMau's Panna Cotta Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x FI*Kolminniemen Beucaloinen (CRX e 03)
259 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 1820557 FI*Telltail's Umbrella Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
260 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 1820559 FI*Telltail's Undercover Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
261 DRX I / DRX b (N) Santala’s Dilan Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska Abs
(N)Santala's Imaki (DRX n) x (N) Santala's Yadira (DRX n)
262 DRX I / DRX n (N) Santala’s Dara Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
(N)Santala's Imaki (DRX n) x (N) Santala's Yadira (DRX n)
263 DRX I / DRX n FI SK RX 1716806 FI*Åbodas Musta Pantteri Naaras Kastraatti Ksenia Karpinska EX1 CAP
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Mirexin Joyful Juliet (DRX n 32)
264 DRX II / DRX ns 09 FI SK LO 1924676 FI*CatCave's Boys Don't Cry Uros Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1
Thor Ardenia*PL (DRX d 09) x FI*CatCave's Sweetest Perfection (DRX n 09)
265 DRX II / DRX ns 09 (N) Santala’s Celia Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM
(N)Santala's Imaki (DRX n) x Mr.Arnold’s Wanda (DRX n 09 33)
266 DRX II / DRX n 01 64 S*Bonnea's Vizzla Naaras Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPIB NOM BIS
S*Fiddlestix Karim McKensy (DRX n 09) x S*Bonnea's Semlan (DRX g 03 33)
267 DRX IV / DRX fs 09 FI SK LO 2027185 Felicita Best Show*RU Naaras Avoin Martti Peltonen Abs
Tex-Lapkatz Aquarius (DRX w) x Elfe Feerique Misty (DRX f 09)
268 DRX IV / DRX g 09 24 SE*Hoven'drovens Kira Naaras Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB NOM
SE*LovelyPaw's Fagin (DRX d 21 31) x S*Panorama's Hjärter (DRX a 09)
269 DRX VII / DRX f 21 32 SE*Peking cat Kraka Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
S*Kintza's Curry (DRX d 24) x SE*Peking cat Njorx (DRX n 24)
270 DRX VII / DRX d 21 31 SE*Lovling Nest I Zico Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
Boonland's Westward Ho!/FI (DRX ds 09 21 32) x SE*Peking cat Kraka (DRX f 21 32)
271 DRX VII / DRX d 31 FI SK LO 1405791 FI*Riepujengin Vink Panther Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
272 DRX IX / DRX w 67 FI SK LO 1926474 Paradox Best Show*RU Uros Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM
Gucci of Adelya*RU (DRX c) x Halvah Best Show*RU (DRX w)
273 OLH as 24 FI SK RX 1819568 FI*Aurinkorinteen Jasmiini Naaras Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB
FI*Noxx Lord Littlefinger (OLH as 24) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
274 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
274 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
275 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB NOM
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
276 OSH n FI SK LO 1926002 FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
277 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC NOM
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
277 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
278 OSH a FI SK LO 1926005 FI*BlackDevil's Extreme Ruthless Lucifer Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX2
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
279 OSH a FI SK LO 1926004 FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 BIV NOM
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
280 OSH a FI SRK LO 1403614 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
281 OSH c FI SK LO 1926003 FI*BlackDevil's Ultimate Trick Or Treat Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk Abs
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
282 OSH f FI SK LO 1926547 Baysylu Lunar Kedi Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
Ilyasik Lunar Kedi (OSH d 24) x HU*Shagio-Chen Catelyn (OSH n)
283 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM NOM BIS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
284 OSH a 24 FI SK RX 1926706 Yo-Bro Shurima Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
PolnareFF Shurima (OSH n 24) x Banana Daiquiri of Shurima (OSH a)
285 OSH a 25 FI SK LO 1819722 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
286 OSH a 25 FI SK LO 1819721 FI*LoudMeow Born on the Sun Uros Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
287 OSH c 24 FI SK LO 1614725 FI*LoudMeow Full Moon Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
288 OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS NOM BIS
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
289 OSH n 03 FI SK LO 1923958 Apocalyptica Zorro Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
290 OSH b 03 22 FI SK LO 1819619 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros International Champion Ksenia Karpinska EX1 CAGCIB
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
291 RUS FI SK LO 1923169 FI*IvanaKallio's FollowMe Uros Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
292 RUS FI SK LO 1822676 FI*BlueLair's Pastel Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
FI*BlueLair's Konstantin (RUS ) x FI*BlueLair's Inanna (RUS )
293 RUS FI SK LO 1822899 FI*Lolcat's Charlie Uros Kastraatti Martti Peltonen EX2
FI*Lolcat's John Willoughby (RUS ) x FI*Lolcat's Willow Rosenberg (RUS )
294 SIA n FI SK LO 1821681 FI*VentisOrientis Juventus Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Gyulchataj Kapriz (SIA b) x Vanessa East Wind (SIA n)
295 SIA n FI SK LO 1925800 FI*Kelmikerhon Signe B. Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
296 SIA a FI SK LO 1923154 FI*Twist-Tiramisun Freddie Teddy Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Twist-Tiramisun Dreams of Dragonflies (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Amy Jade (SIA n)
297 SIA e 21 FI SK LO 1405767 FI*Clamoris Isadora Naaras Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS NOM
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
298 SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros Supreme Champion Ksenia Karpinska KM NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
299 SOM n FI SK LO 1821474 FI*Vulpes Blood & Fire Uros Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPIB
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
300 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
301 SOM o FI SK LO 1923847 FI*Amajan Serenissima Serafina Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
302 SPH I / SPH n 21 FI SK RX 1716774 FI*Miisalan Kölli Uros International Champion Ksenia Karpinska EX1 CAGCIB
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Merlin-Eridan Caroline (SPH f 21)
303 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1924524 FI*Hebblas Ambermoon Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM BIS
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x Newans Melissa (SPH f 01)
304 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Supreme Premior Martti Peltonen Abs
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
305 THA n 21 FI SK RX 1716003 Thaiblueangels Chisu Naaras Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Letizia Thai Shining (THA b 21)
306 HCS Aina Naaras Kotikissat Magdalena Kudra 1 NOM
307 HCS Safira Naaras Kotikissat Magdalena Kudra 3
308 HCS Kiusa Uros Kotikissat Magdalena Kudra 2
309 HCS FI SK RX 2027959 Wilina Naaras Kotikissat Magdalena Kudra 2
310 HCS Elis Uros Kotikissat Magdalena Kudra 1 NOM BIS
343 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BSH ns 22 64 (13c), BLH a, BLH n 02 62, BLH n 03, BSH a, BSH b 22, BSH c 24, BSH n 22, BSH ns 22 64, BSH w 62, BUR a, BUR h, ABY o, BAL b, CRX III, CRX VIII, DRX VII, OSH c, OSH f, OSH h, OSH n, OSH p 25, SIA a, SIA e 21, SPH IV 37
di Natale Diana MCO III, MCO V, MCO VIII, NFO IV, NFO VII, NFO VIII, SIB VIII 34
Friškovec-Keller Thea EXO n, EXO n 03 22, PER ns 12, RAG a 03, RAG a 04, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI c 21, SBI e 21 30
Halická Dominika ACS IV, MCO I, MCO II, MCO VII, NEM II, NFO VI, SIB VI, VET 1 38
Karpinska Ksenia BLH a 03, BLH c, BML I, BSH d, BSH e, BSH g, BSH n 03, BUR c, CHA, EUR n 03, EUR n 24, KOR, SRL VII, ABY n, DRX I, DRX II, DRX IX, OSH a 25, OSH b 03 22, SOM n, SPH I, THA n 21, VET 4 39
Kudra Magdalena MCO VIII (13c), SIB VI (13c), MCO VII (13c), SIB VIII (13c), BEN n 24 33, BLH n, BLH q, BSH b, BSH f, BSH f 22, BUR b, BUR e, BUR f, BUR n, EUR d 23, EUR w 62, SIN, SRL IV, HCS, VET 2 42
Peltonen Martti ABY p, BAL w 67, CRX II, CRX IV, DRX IV, OLH as 24, OSH a, OSH a 24, OSH c 24, OSH n 03, RUS, SIA n, SOM o, SPH V, VET 3 30
Sjöbom Glenn PER a 03 23, PER d, PER n, RAG a 21, RAG d 21, RAG g 04, RAG n 04 21, SBI b, SBI c, SBI e, SBI h, SBI n 21, ACS III, MCO IV, NFO I, NFO III, NFO V, SIB IV, SIB V, SIB VII 39
Wikström Bjarne EXO g 03 23, EXO n 24, PER b, PER d 22, PER f, RAG a 04 21, RAG d 04, RAG e 03, RAG f, RAG n 04, RAG n 21, SBI d, SBI f, SBI j 21, ACL IV, ACL VII, MCO IX, MCO VI, NEM I, SIB II, SIB III, TUA IX 43
9 tuomaria