ISROK 81. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.1.2020 Loppuu 11.1.2020
Ilmoittautuminen alkaa 1.9.2019 Ilmoittautuminen loppuu 26.12.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 3.1.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Koiramekka, Kuopio
Toimihenkilöt

Näyttelysihteeri: Johanna Abgottspon, johanna.abgottspon(at)isrok.net 
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, kaisa.savolainen(at)isrok.net 
Pääassistentti: Jonna Varhama. Ilmoittautumiset mieluiten Facebook-yksityisviestillä: https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostitse: varhama(at)iki.fi. Assistenttianomukset 30.11.2019 mennessä. 
Hyvinvointivastaava: Kaisa Savolainen, kaisa.savolainen(at)isrok.net
Rotupöydät ja kauppiaat: Kaisa Savolainen, kaisa.savolainen(at)isrok.net
 

Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 38
2 113
3 64
4 73
Kotikissat 12
Yhteensä 300

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Grand International Champion Minna Krogh Abs
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n FI SK LO 1820865 FI*Chevhill's Paloma Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC NOM BIS
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
3 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM BIS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
4 EXO n 24 FI SK LO 1925403 FI*Dirlandan Xena Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Jarbabin Yonne Byron (EXO n 24) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
5 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
5 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Veteraani Kristiina Rautio 1
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
6 PER n FI SK LO 1820531 FI*Mimosan Vamp Naaras Avoin Minna Krogh Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
7 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
7 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Veteraani Kristiina Rautio 1 NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
8 PER d 22 FI SK LO 1925996 FI*Sabrimin Helios Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Will Ha Dig (EXO n 24) x FI*Sabrimin Here Comes The Sun (PER f 22)
9 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
10 RAG a FI SK LO 1822365 FI*Celestial's Isoo Lapsettaa Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
11 RAG n 03 FI SK LO 1924136 Raggtown Mr Nash 2 U Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Emmanuel Raganddoll (RAG n 03) x Raggtown Mighty Mischief (RAG a 03)
12 RAG n 03 FI SK LO 1405655 (N)Diadem's Wilma Sollis Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM BIS
(N)Ragstar's Candyman, JW (RAG n 03) x S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems (RAG a 03)
13 RAG n 04 FI SK LO 1925560 FI*Celestial's Sexy WoW Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
14 RAG n 04 FI SK LO 1925525 FI*Collicatin Adalmina Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX2
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Hempeä Helmi (RAG g 04)
15 RAG a 03 FI SK LO 1926469 FI*Stardoll's Raindrop Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x FI*Stardoll's Vaniljhjärta (RAG a 03)
16 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
17 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
18 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
19 RAG a 03 21 FI SK LO 1822634 FI*Celestial's Ignacio de Argentina Uros Kastraatti Minna Krogh Abs
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
20 SBI n FI SK LO 1716230 FI*Helin's Cella Naaras Champion Minna Krogh Abs
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Helin's Anastasia Alma (SBI n)
21 SBI a FI SK LO 1717616 Demian Suomi100 Pätkä Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS BIV NOM
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
22 SBI a FI SK LO 1925282 FI*Cindysnow Carlos Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
S*Chimär's Kornelius (SBI a) x FI*Helin's Cella (SBI n)
23 SBI a FI SK LO 1925287 FI*Cindysnow Darius Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Demian Suomi100 Pätkä (SBI a) x FI*Harebell Respect Me (SBI c 21)
24 SBI a FI SK LO 1925283 FI*Cindysnow Doris Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Demian Suomi100 Pätkä (SBI a) x FI*Harebell Respect Me (SBI c 21)
25 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
26 SBI c FI SK LO 1819754 FI*Aamentassu Urho Uros Kastraatti Minna Krogh Abs
FI*Tähtiklaanin Aamun Jackpot (SBI c) x Demian Griselda (SBI j)
27 SBI e FI SK LO 1925982 NO*Stalderkattens Oskar Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
White Wolf vom Blütengarten*A (SBI e 21) x NO*Stalderkattens Gina (SBI d)
28 SBI n 21 FI SK LO 1926306 FI*Touchant Illuminé Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
EE*Ikaria Alsiade's Fleur (SBI b 21) x FI*Touchant Divin Beauté (SBI f 21)
29 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 No Cert
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
29 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Veteraani Kristiina Rautio 2
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
30 SBI b 21 FI SK LO 1926722 S*Golden Beauty's Viggo Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
S*Kilenskogens Zorro (SBI b) x S*Golden Beauty's Tuva-Lisa (SBI c 21)
31 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
31 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
32 SBI c 21 FI SK LO 1925632 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX2
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
33 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
34 ACL II / ACL n 03 FI SK LO 1925549 FI*Siriuksen AstiCurl Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
Curland Unique (ACL b 22) x FI*Siriuksen TianaCurl (ACS a 03 24)
35 ACL IV / ACL n 03 22 FI SK LO 1925550 FI*Siriuksen AlfaCurl Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Curland Unique (ACL b 22) x FI*Siriuksen TianaCurl (ACS a 03 24)
36 ACL XI / ACL e 03 21 33 FI SK RX 1925880 Sugar Curl Souffle' of Siriuksen Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
Sugar Curl Cinnamon (ACL d 24) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 23)
37 ACS III / ACS a 22 FI SK LO 1821791 FI*Siriuksen ZariaCurl Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
38 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1925722 FI*Siriuksen BahamaCurl Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Siriuksen ZaneCurl (ACS n) x FI*Siriuksen NidaCurl (ACS n 24)
39 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1611723 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB NOM
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
40 ACS IV / ACS a 03 24 FI SK LO 1715320 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
41 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX 75971 FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
41 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX 75971 FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
42 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 1925810 FI*Pinewoods Early in the Morning Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
43 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 2027183 Greygables Skrollan Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX2
Nathan D’Arabella Coons (MCO ns 22) x Greygables Peppermint Patty (MCO gs 09 23)
44 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
45 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1821373 FI*BellaAmare's Flying Swallowtail Uros Premior Marteinn Tausen EX1 CAPIB
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
46 MCO III / MCO n 25 FI SK RX 1822569 FI*Blackcurrant Sofie Fatale Naaras Premior Marteinn Tausen EX1 CAPIB
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
47 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718970 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1924378 FI*Goldenstream's Cowboy Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
49 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1924615 FI*LovelyLife Hello World I'm Harald Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1926164 FI*Moggi Namu Setä Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
51 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1926540 FI*Moggi Ole Karkki Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x Lamú SilLynx (MCO n 09)
52 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 84305 FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
52 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 84305 FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Veteraani Anna Wilczek 1
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611444 FI*NineTales Lady Leonita Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
54 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1822232 FI*Lionstyle Sunshine Reggae Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Lionstyle In The Zum Zum Zummernight (MCO a 09 22)
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1821837 FI*Lionstyle Super Trouper Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX2
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
56 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1925811 FI*Pinewoods Echoes Round the Sun Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
57 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 1820470 FI*LovelyLife Warrior Wendi Naaras Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*LovelyLife Okey-Dokey Opri (MCO f 23)
58 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923309 FI*Escape's Portos Lion Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
59 MCO VI / MCO d 02 21 62 FI SK LO 1819884 DK Sivkjær's Claba Viking Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
IT*Clabacoon's Yes I Coon (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Kamikazee (MCO f 03 22)
59 MCO VI / MCO d 02 21 62 FI SK LO 1819884 DK Sivkjær's Claba Viking Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Clabacoon's Yes I Coon (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Kamikazee (MCO f 03 22)
60 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1819604 FI*Moggi Jam Balaya Naaras Champion Marcin Biernaczyk Abs
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
60 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1819604 FI*Moggi Jam Balaya Naaras Siitos
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
61 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 1924616 FI*LovelyLife Hello World I´m Tara Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
62 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 1926158 FI*Moggi Nonparelli Elli Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
63 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1926538 FI*Moggi OrWokki Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX2
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x Lamú SilLynx (MCO n 09)
64 MCO VI / MCO f 03 FI SRK LO 1403286 FI*Goldenstream's Woman in Red Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
65 MCO VI / MCO e 09 23 FI SK LO 1508576 FI*LovelyLife New Ages Nuutti Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
66 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1821376 FI*BellaAmare's Flying Camberwell Beauty Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
67 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1924413 FI*BellaAmare's Ice Age Sylvia Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime (MCO n 09 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
68 MCO VII / MCO ns FI SK RX 1925812 FI*Pinewoods Easy Livin' Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 BIV
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
69 MCO VII / MCO gs 22 FI SK LO 1926844 Strictly Coons Uma Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Coonity Hobbit (MCO ns 09 22) x Strictly Coons Philomena (MCO d 09 22)
70 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1923071 FI*NomenEst Klondike Kate Naaras Kastraatti Marteinn Tausen Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
71 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1820562 IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita Naaras Avoin Marcin Biernaczyk Abs
IT*Aragorn di Casa Mivale (MCO d 22) x S*PreciousBlue's Silver Sparkle (MCO fs 22)
71 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1820562 IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita Naaras Määrittely Kristiina Rautio Abs
IT*Aragorn di Casa Mivale (MCO d 22) x S*PreciousBlue's Silver Sparkle (MCO fs 22)
71 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1820562 IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Aragorn di Casa Mivale (MCO d 22) x S*PreciousBlue's Silver Sparkle (MCO fs 22)
72 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 1924409 FI*BellaAmare's Ice Age Manfred Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime (MCO n 09 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
73 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1924617 FI*LovelyLife Hello World I'm Renata Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1923363 FI*Ameliinan Capuzino Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Ameliinan Yamila (MCO ns 09)
75 MCO IX / MCO w 61 FI SK LO 1927152 Marengo Estate Pearls*RU Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
Norbert Estate Pearls*RU (MCO w) x Sansa Estate Pearls*RU (MCO n 09 22)
76 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS BIV
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
77 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820216 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
78 NEM I / NEM fs 21 FI SK LO 1924235 FI*Lumikissan MaDonna Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
79 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925089 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
80 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
81 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1923332 FI*Pikku-Priin Great Polka Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
82 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
83 NFO I / NFO a FI SK LO 1717027 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
84 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1717031 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros International Champion Kristiina Rautio Abs
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
85 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1819599 FI*WitSarin Lenita Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
86 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1924383 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
87 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1508257 FI*Felicis Faustus Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
88 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716730 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
89 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1717381 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
90 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820414 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros International Champion Kristiina Rautio EX2
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
91 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1821345 FI*Jarraun's Skog Harold Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
92 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB BIV
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
93 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1926529 IT*Norr Venn's Ecstasy Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM BIS
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
94 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 1925334 FI*Hopeahännän Madonna Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Satuprinsessa (NFO f 09 24)
95 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 2027963 DK Vorbeck's Machoi Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
IT*Eryn Galen Daddy Twofoot (NFO n 09 24) x S*Pysida's Azalea (NFO f 02 21)
95 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 2027963 DK Vorbeck's Machoi Uros Määrittely Kristiina Rautio NFO n 09 24
IT*Eryn Galen Daddy Twofoot (NFO n 09 24) x S*Pysida's Azalea (NFO f 02 21)
96 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716108 FI*WitSarin Pobeda Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
97 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1819596 FI*WitSarin Rosina Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
98 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1923490 S*Cederskogens Öydis Önskedröm Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x (N)Mariskogens Orkidé (NFO a 03 24)
99 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 1611182 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
100 NFO V / NFO f FI SK LO 1612105 FI*Felicis Gemma Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
101 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1612575 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB BIV
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
102 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
103 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1716107 FI*WitSarin Elite Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk Abs
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
104 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1717213 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
105 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1716111 FI*WitSarin Simca Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
106 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1717277 FI*Hopeahännän Satuprinsessa Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
107 NFO VI / NFO e 09 24 FI SK LO 1924295 FI*RockyHill's Peacepipe Of Bright Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
108 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1925051 FI*Slytiger's Chivas Regal Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Slytiger's Spanish Eyes (NFO d 09 22)
109 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
109 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Veteraani Anna Wilczek 3
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
110 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716104 FI*WitSarin Regina Naaras Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
111 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1716452 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
112 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SK LO 1612103 FI*Glyrien's Snow White Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta (NFO d 09 24) x FI*Sant'Ragona Glamour Glyrien (NFO ds 22)
113 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 1924309 FI*Glyrien's Sweet Cream Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*WitSarin Simca (NFO d 09 24) x FI*Glyrien's Snow White (NFO ds 09 24)
113 NFO VIII / NFO es 03 24 FI SK LO 1924309 FI*Glyrien's Sweet Cream Naaras Määrittely Kristiina Rautio NFO ds 03 24
FI*WitSarin Simca (NFO d 09 24) x FI*Glyrien's Snow White (NFO ds 09 24)
114 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1926709 Muffin's Featherweight Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV NOM
Thor Santaella (NFO ds 09 22) x Asmara de Tsavo (NFO f 09 22)
115 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 1715862 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
116 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
117 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1926707 Feng-Shui Forest Myths Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Ingrid de Valaskjalf (NFO n 09 22)
118 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1508402 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS NOM
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
119 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 2027186 Yanick Rico Nový vek, CZ Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Jonathan André Nový vek, CZ (SIB n 22) x Margo Blekitny Aniol*PL (NEM n 21)
120 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 1821513 FI*Raitamäen Doris Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Amurin Kadmiel (SIB dy 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
121 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 1924233 FI*Lumikissan MammaMia Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
122 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
123 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1926172 FI*Ajatuksen Balleriina Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX2
FI*Lumikissan Into Piukee (SIB n 03) x FI*Lumikissan Unna Unelmainen (SIB ds 09)
124 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1925927 FI*Vilukissan Aikataika Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*Lumikissan BlingBling (SIB ds 09 11)
125 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Supreme Premior Marteinn Tausen KM NOM BIS
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
126 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Supreme Premior Marteinn Tausen KM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
126 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
127 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
128 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI SK LO 1717279 FI*Lumikissan BlingBling Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
129 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1717282 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
130 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1924232 FI*Lumikissan MilliVanilli Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC BIV NOM BIS
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
131 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1925497 FI*Bmy-Moumou Indian Summer Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x FI*Bmy-Moumou Molly Brown (SIB n 24)
132 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
132 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Sanna Hietala 2
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
133 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
134 BEN n 24 FI SK LO 1612962 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Sanna Hietala KM NOM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
135 BEN n 24 CattiCartano Shadow Storm Naaras Nuoret 7-10 kk Sanna Hietala EX1
Boomer Leo Life (BEN n 24 33) x CattiCartano Storm (BEN n 24)
136 BEN n 24 33 FI SK LO 1718739 FI*Hopeahännän Elsa Glitter Naaras Champion Sanna Hietala EX1 CACIB
Inkuban Carib (BEN n 24 33) x Bianca (BEN n 24)
137 BEN n 24 33 FI SK LO 1926400 FI*Hopeahännän Demi Glitter Naaras Pennut 4-7 kk Sanna Hietala EX1
S*Leopardettes Geronimo (BEN n 24 32) x FI*Hopeahännän Elsa Glitter (BEN n 24 33)
138 BLH n FI SK LO 1821693 FI*Ullukan Fifty Shades Darker Uros International Champion Sanna Hietala EX1 CAGCIB
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
139 BLH n FI SK LO 1821692 FI*Ullukan Fifty Shades of Grey Uros Avoin Sanna Hietala EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
140 BLH c FI SK LO 1821695 FI*Ullukan Friends With Benefits Uros International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAGPIB NOM
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
141 BLH q FI SK RX 1925553 FI*MellowBear's Cheshire Cat Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM BIS
FI*Ullukan Fifty Shades Darker (BLH n) x FI*MellowBear's Earth Goddess Erda (BLH f 03)
142 BLH ns 11 FI SK RX 1717976 Enrico Magiya Serebra Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
143 BLH n 03 FI SK LO 1925474 FI*Ullukan Mighty Mega Flip Uros Nuoret 7-10 kk Sanna Hietala EX1
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
144 BLH a 03 FI SK LO 1925479 FI*Ullukan Cruelty of Cotton Candy Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX2
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
145 BLH a 03 FI SK LO 1925477 FI*Ullukan Enviable Enterprise Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
146 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 41019 FI*Kimuli's Love Story Naaras Supreme Champion Ksenia Karpinska KM
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
147 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Ksenia Karpinska KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
147 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Sanna Hietala 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
148 BSH a FI SK LO 1924666 FI*Rhinestone's Love Bomb Naaras Nuoret 7-10 kk Sanna Hietala EX1 NOM
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Sweet Candy (BSH g)
149 BSH a FI SK LO 1819181 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras International Premior Sanna Hietala EX1 CAGPIB NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
150 BSH b FI SK LO 1820092 FI*Aurantia's Lightning Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB NOM
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia's Tree Kangaroo (BSH b)
151 BSH d FI SK LO 1614868 FI*Aurantia's Aldebaran Uros International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Aurantia's Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
152 BSH f FI SK LO 1716914 FI*Rhinestone's Chilean Rose II Naaras Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC NOM BIS
FI*Bumblebrits Helter Skelter (BSH d) x FI*Rhinestone's Argentine Rose (BSH g 03)
153 BSH c 24 FI SK LO 1611251 FI*Ullukan Pyrypoika Uros Kastraatti Sanna Hietala EX1 CAP
FI*Aurantia's Cosmic Expansion (BSH d 22) x FI*Ullukan Ingeborg (BSH n 03 24)
154 BSH ns 11 FI SK RX 1507484 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras Grand International Champion Sanna Hietala EX1 CACS
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
155 BSH ns 11 FI SRK LO 1404043 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Supreme Premior Sanna Hietala KM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
156 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Grand International Premior Sanna Hietala EX1 CAPS
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
157 BSH ns 11 FI SRK LO 1404044 FI*Helmiinan Kissanminttu Naaras Premior Sanna Hietala EX1 CAPIB BIV
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
158 BSH ns 11 FI SK LO 1716057 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki Naaras Kastraatti Sanna Hietala EX1 CAP
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
159 BSH ay 11 FI SK LO 1923188 FI*EmeraldCharm Romanov Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
160 BSH d 03 FI SK LO 1924559 FI*Ruusutarhan Amos Uros Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
161 BSH bs 33 FI SK LO 1924418 FI*Brit-tail's Windflower Naaras Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska Abs
SE*Camapokas Mårten (BSH b 33) x FI*Brit-tail's Icequeen (BSH bs 33)
162 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Sanna Hietala KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
163 BUR a FI SK LO 1819961 FI*Pystymetsän Pavel Uros International Premior Sanna Hietala EX1 CAGPIB NOM
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Ninelli's Öörliböörd (BUR c)
164 BUR b FI SK LO 1822219 FI*Cattish Smurfette Naaras International Champion Ksenia Karpinska EX1 CAGCIB
FI*Hovikissan O'Boy (BUR b) x FI*Cattish Snow White (BUR f)
165 BUR c FI SRK LO 1300037 FI*Cattish Anne Bonny Naaras Grand International Premior Sanna Hietala EX1 CAPS
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
166 BUR e FI SK LO 1611099 FI*Pystymetsän Timofei Uros Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
167 BUR h FI SK LO 1611787 FI*ZirCat's Killer Queen Naaras International Champion Sanna Hietala EX1 CAGCIB NOM
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
168 BUR h FI SK LO 1718939 FI*Pardofelis Yes This Is Love Naaras Kastraatti Sanna Hietala EX1 CAP
LV*Malsan Charlie Daniels (BUR b) x HU*Alba Regia Bibi (BUR h)
169 BUR j FIN SRK LO 30975 FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Supreme Premior Marteinn Tausen Abs
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
169 BUR j FIN SRK LO 30975 FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Sanna Hietala Abs
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
170 EUR f FI SK RX 1924624 FI*RuusuLinnan Fröökynä Naaras Nuoret 7-10 kk Sanna Hietala EX1
FI*Pikku-Piun Innokas Into (EUR n) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
171 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
171 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Sanna Hietala 1 NOM BIS
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
172 EUR n 02 62 FI SK RX 1821181 FI*Waputtaren Juice Juhana Jeelinpoika Uros Määrittely Minna Krogh EUR n 02 64
Jeeli (EUR n 03) x FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito (EUR a 03)
172 EUR n 02 64 FI SK RX 1821181 FI*Waputtaren Juice Juhana Jeelinpoika Uros Champion Sanna Hietala EX1 CACIB
Jeeli (EUR n 03) x FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito (EUR a 03)
173 KOR FI SRK LO 1402878 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Supreme Premior Ksenia Karpinska KM BIV
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
174 KOR FI SK LO 1508031 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
175 KOR FI SRK LO 40426 FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile Naaras Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
175 KOR FI SRK LO 40426 FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile Naaras Veteraani Sanna Hietala 3
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
176 KOR FI SRK LO 35918 FI*Tatsutan Merri Bhima-Karma Uros Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPIB
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
176 KOR FI SRK LO 35918 FI*Tatsutan Merri Bhima-Karma Uros Veteraani Sanna Hietala 3
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
177 MAN 51-52 / MAN n 24 51 FI SK RX 1822433 Auragold Oort Cloud Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
178 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
178 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Sanna Hietala 1 NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
179 OCI b 24 FI SK LO 1925686 FI*Moosegrove Tom Sawyer Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
180 SRL VII / SRL d 09 33 FI SK RX 1925421 FI*Cisciscats Benelli Uros Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Julka Shillana*PL (SRL g 33)
181 SRS I / SRS b FI SK RX 1925730 FI*Gekkolacats Bruno Bastian Uros Pennut 4-7 kk Sanna Hietala EX1 NOM
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
182 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 1925729 FI*Gekkolacats Blanco Snowball Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
183 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Champion Ksenia Karpinska EX1 CACIB BIV NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
184 ABY n FI SK LO 1925140 FI*Woodcocks Quiet Revolution Naaras Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska Abs
Detrevande's Xemm (ABY o) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
185 ABY n FI SK LO 1926088 FI*Kermakupin Parantava Sade Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
FI*Furiosa Avenger (ABY n) x FI*Kermakupin Feel The Thunder (ABY n)
186 ABY n FI SK LO 1926084 FI*Kermakupin Tulppaani Ja Sadepisara Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM
FI*Furiosa Avenger (ABY n) x FI*Kermakupin Feel The Thunder (ABY n)
187 ABY a FI SK LO 1926763 Thamos Viktor Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
Velvetdamour Alesandro (ABY a) x Thamos Aida (ABY n)
188 CRX I / CRX n FI SK LO 1612503 FI*Framillan the dawn of a new age Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM BIS
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
189 CRX I / CRX a FI SK LO 1822484 FI*Lavender's Odessa Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Travis Eledhrim of Claypond's (CRX a 32) x FI*Lavender's Katariina Suuri (CRX a)
190 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 1404129 S*Rexlicious Rotella Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM BIV NOM
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
191 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 1924663 FI*Taikametsän Finnbird Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Framillan Witty Jester (CRX c 03) x FI*Taikametsän Divina Galica (CRX n 03 24)
192 CRX II / CRX b 02 64 FI SK LO 1926373 FI*Merivirran Excellent Mischa Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Bounty Magic Rivendell (CRX n 02)
193 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
194 CRX IV / CRX d 01 62 FI SK LO 1925796 FI*Merivirran Danny Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Framillan Witty Jester (CRX c 03) x Vesper Mon Sasti*PL (CRX f 02)
195 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 1925793 FI*Merivirran Donna Desiré Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FI*Framillan Witty Jester (CRX c 03) x Vesper Mon Sasti*PL (CRX f 02)
196 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1613036 FI*Taikametsän Blake Hayes Uros International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAGPIB
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
197 DRX II / DRX a 03 FI SK LO 1923444 Zeus Best Show*RU Uros Avoin Anna Wilczek Abs
Tiger Best Show*RU (DRX d 23) x Elfe Feerique Regina (DRX a 02)
198 DRX II / DRX as 03 FI SK LO 2027594 Azalia Great Edam's Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Zeus Best Show*RU (DRX a 03) x Felicita Best Show*RU (DRX fs)
198 DRX II / DRX ns 03 FI SK LO 2027594 Azalia Great Edam's Naaras Määrittely Minna Krogh DRX ns 03
Zeus Best Show*RU (DRX a 03) x Felicita Best Show*RU (DRX fs)
199 DRX III / DRX fs FI SK LO 2027185 Felicita Best Show*RU Naaras Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC
Tex-Lapkatz Aquarius (DRX w) x Elfe Feerique Misty (DRX f 09)
200 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
201 DRX V / DRX n 25 FI SK LO 1925944 FI*Clavinova Rasmus Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Clavinova Carmen (DRX n 21 33)
202 DRX VII / DRX e 33 FI SK LO 1926272 FI*Fairy-Story's Full Speed Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
LV*Edemlen Sheikh Chic (DRX a 21 32) x FI*Fairy-Story's Xanadu (DRX g)
203 OLH as 24 FI SK RX 1819568 FI*Aurinkorinteen Jasmiini Naaras International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAGPIB
FI*Noxx Lord Littlefinger (OLH as 24) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
204 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Ksenia Karpinska KM NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
204 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
205 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros International Champion Ksenia Karpinska EX1 CAGCIB
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
206 OSH n FI SK LO 1926002 FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me Uros Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1 BIV NOM
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
207 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB BIV NOM
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
207 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
208 OSH a FI SK LO 1926005 FI*BlackDevil's Extreme Ruthless Lucifer Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX2
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
209 OSH a FI SK LO 1926004 FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
210 OSH a FI SRK LO 1403614 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
211 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Ksenia Karpinska KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
212 OSH n 24 FI SK LO 1924040 FI*LoudMeow Colors of the Wind Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
213 OSH n 25 FI SK RX 1717866 FI*JellonCats Beta Uros International Premior Anna Wilczek Abs
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
214 OSH a 24 FI SK RX 1926706 Yo-Bro Shurima Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
PolnareFF Shurima (OSH n 24) x Banana Daiquiri of Shurima (OSH a)
215 OSH a 25 FI SRK LO 42466 S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
215 OSH a 25 FI SRK LO 42466 S*Sandvretens Syrah Naaras Veteraani Ksenia Karpinska 1
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
216 OSH d 24 FI SRK LO 39855 HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
216 OSH d 24 FI SRK LO 39855 HU*Imladris Indil Hapci Uros Veteraani Ksenia Karpinska 2
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
217 OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
218 OSH h 03 FI SK LO 1924398 FI*Tabbytassun Agata Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Chellamanis Nero (OSH b) x IT*Brigitta Castle's Lions (OSH f 03)
219 OSH b 02 21 FI SK RX 1611535 FI*Sultsinan Makundunchi Uros Kastraatti Ksenia Karpinska EX1 CAP
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
220 OSH b 03 22 FI SK LO 1819619 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
221 RUS FI SK LO 1924216 FI*Lolcat's Bart Simpson Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Jane Banks (RUS )
222 RUS FI SK LO 1822899 FI*Lolcat's Charlie Uros Kastraatti Minna Krogh Abs
FI*Lolcat's John Willoughby (RUS ) x FI*Lolcat's Willow Rosenberg (RUS )
223 SIA w 67 FI SK LO 1926419 FI*Vintterin Aatu Vapunpoika Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
224 SIA n FI SK LO 1925800 FI*Kelmikerhon Signe B. Naaras Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
225 SIA a FI SK LO 1923153 FI*Twist-Tiramisun Flynn Flamboyant Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM
FI*Twist-Tiramisun Dreams of Dragonflies (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Amy Jade (SIA n)
226 SIA b 21 FI SRK LO 39709 FI*Arkhitekton White chocolate Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
226 SIA b 21 FI SRK LO 39709 FI*Arkhitekton White chocolate Naaras Veteraani Ksenia Karpinska 2
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
227 SIA e 21 FI SK LO 1405767 FI*Clamoris Isadora Naaras Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS NOM
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
228 SIA n 03 FI SK LO 1819166 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
229 SIA b 03 FI SK LO 1926424 FI*Vintterin Juri Boriksenpoika Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
Ardales Elois Agraciado (OSH b 03) x FI*Vintterin Jaana Miinantytär (SIA b)
230 SIA f 03 FI SK LO 1926379 FI*Tabbytassun Etna Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Chellamanis Nero (OSH b) x IT*Brigitta Castle's Lions (OSH f 03)
231 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Minna Krogh KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
231 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Veteraani Ksenia Karpinska 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
232 SOM n FI SK LO 1614779 FI*Vulpes Aletheia Naaras Grand International Champion Minna Krogh Abs
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
233 SOM n FI SK LO 1926636 FI*Kharn-Ka Chanel Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Io (SOM n)
234 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
235 SOM n FI SK LO 1614778 FI*Vulpes Alfeios Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
236 SOM a FI SK LO 1821476 FI*Vulpes Bloody Kisses Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
237 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
238 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1924524 FI*Hebblas Ambermoon Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x Newans Melissa (SPH f 01)
239 SPH V / SPH n 03 31 FI SK LO 1925462 FI*Lavender's Alma Naaras Määrittely Minna Krogh SPH n 03 21 31
Amadeus Star Galileo (SPH n 03) x FI*Tuiscalo's Magica De Spell (SPH g 21 31)
239 SPH V / SPH n 03 21 31 FI SK LO 1925462 FI*Lavender's Alma Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
Amadeus Star Galileo (SPH n 03) x FI*Tuiscalo's Magica De Spell (SPH g 21 31)
240 SPH V / SPH f 09 32 FI SK RX 1926384 FI*Wanadoo Rogette Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Wanadoo Osvaldo (SPH d 09) x FI*Wanadoo Joy Of Life (SPH a)
241 THA n FI SK LO 1926845 Winston Tajska Chata*PL Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Arseniy Sanchitos (THA n) x Lene Taikatalvi Musipusi (THA b)
242 HCL Santtu Uros Kotikissat Sanna Hietala 1 NOM
243 HCL Sylvi Naaras Kotikissat Marcin Biernaczyk 2
244 HCL Turbo Naaras Kotikissat Marcin Biernaczyk 1 NOM
245 HCS Diamantia Uros Kotikissat Sanna Hietala Arvosteltu
246 HCS Taatena Uros Kotikissat Sanna Hietala 1 NOM BIS
247 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Sanna Hietala 3
248 HCS Tiitus Uros Kotikissat Sanna Hietala 2
249 HCS Una Naaras Kotikissat Ksenia Karpinska 1 NOM BIS
250 HCS Aina Naaras Kotikissat Ksenia Karpinska Abs
251 HCS Sirkku Naaras Kotikissat Ksenia Karpinska 2
252 HCS Elvis Uros Kotikissat Sanna Hietala Arvosteltu
253 HCS Pörpör Uros Kotikissat Sanna Hietala Arvosteltu
283 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin ACS III, MCO IX, MCO V, MCO VI, MCO VIII, NFO I, NFO VI, NFO VIII, SIB II, SIB VI, HCL 37
Hietala Sanna BEN n 24, BEN n 24 33, BLH n, BLH n 03, BSH a, BSH c 24, BSH ns 11, BUR a, BUR c, BUR h, EUR f, EUR n 02 64, SRS I, HCL, HCS, VET 3 37
Karpinska Ksenia BLH c, BLH q, BML I, BSH bs 33, BSH d 03, BSH f, BUR b, EUR n 24, KOR, SRL VII, SRS IX, ABY n, CRX VIII, DRX III, DRX VII, OLH as 24, OSH b 02 21, OSH h, OSH n, OSH p 25, SIA b 03, SIA e 21, SIA n, SIA n 03, HCS, VET 4 40
Krogh Minna EUR n 02 64 (13c), SPH V (13c), DRX II (13c), EXO n, PER n, PER n 01 62, RAG a, RAG a 03, RAG a 03 21, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI e, SBI n, ABY a, CRX I, CRX II, DRX V, OSH a 24, OSH h 03, RUS, SIA b 21, SIA f 03, SOM n, THA n 41
Rautio Kristiina NFO VIII (13c), MCO VIII (13c), NFO IV (13c), ACL IV, ACS IV, MCO IV, NEM II, NFO III, NFO IV, NFO V, SIB IV, SIB V, VET 1 42
Tausen Marteinn ACL II, ACL XI, MCO III, MCO VII, NEM I, NFO IX, NFO VII, SIB VII, SIB VIII, BEN n 22, BLH a 03, BLH ns 11, BSH ay 11, BSH b, BSH d, BUR e, BUR j, MAN 51-52, OCI b 24, OCI n 24 40
Wilczek Anna EXO n 24, PER d, PER d 22, PER w 62, RAG a 04, RAG n 03, RAG n 04, SBI c 21, SBI n 21, CRX IV, DRX II, OSH a, OSH a 25, OSH b 03 22, OSH d 24, OSH n 24, OSH n 25, SIA a, SIA w 67, SOM a, SOM o, SPH IV, SPH V, VET 2 40
7 tuomaria