ISROK 82. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 12.1.2020 Loppuu 12.1.2020
Ilmoittautuminen alkaa 1.9.2019 Ilmoittautuminen loppuu 26.12.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 14:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 3.1.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Koiramekka, Kuopio
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Johanna Abgottspon, johanna.abgottspon(at)isrok.net 
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, kaisa.savolainen(at)isrok.net 
Pääassistentti: Jonna Varhama. Ilmoittautumiset mieluiten Facebook-yksityisviestillä: https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostitse: varhama(at)iki.fi. Assistenttianomukset 30.11.2019 mennessä. 
Hyvinvointivastaava: Kaisa Savolainen, kaisa.savolainen(at)isrok.net
Rotupöydät ja kauppiaat: Kaisa Savolainen, kaisa.savolainen(at)isrok.net
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 36
2 107
3 51
4 49
Kotikissat 11
Yhteensä 254

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Grand International Champion Kristiina Rautio Abs
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Minna Krogh KM NOM BIS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
3 EXO n 24 FI SK LO 1925403 FI*Dirlandan Xena Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Jarbabin Yonne Byron (EXO n 24) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
4 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS NOM BIS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
4 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
5 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
5 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
6 PER d 22 FI SK LO 1925996 FI*Sabrimin Helios Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Will Ha Dig (EXO n 24) x FI*Sabrimin Here Comes The Sun (PER f 22)
7 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
8 RAG n FI SK LO 1614322 FI*Maikkilan Minttu Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Maikkilan Siegfried (RAG n) x FI*Uniklubin Royal Estelle (RAG n 04)
9 RAG n FI SK LO 1821142 FI*Misukatin pikku myy Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Erkatin Kirill-Leonid (RAG n 03) x FI*Maikkilan Minttu (RAG n)
10 RAG g FI SK LO 1819407 FI*BlueEyeLoves Charme Asserdal Naaras Champion Minna Krogh Abs
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Fannidolls Soft Emelie (RAG g 04)
11 RAG d 21 FI SK LO 1822212 FI*BlueEyeLoves Dundee Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Kivelän Gatinka Diamont (RAG d 04 21)
12 RAG n 04 FI SK LO 1925560 FI*Celestial's Sexy WoW Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
13 RAG n 04 FI SK LO 1925525 FI*Collicatin Adalmina Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Hempeä Helmi (RAG g 04)
14 RAG a 03 FI SK LO 1926469 FI*Stardoll's Raindrop Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x FI*Stardoll's Vaniljhjärta (RAG a 03)
15 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
16 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
17 RAG a 04 FI SK LO 1926066 FI*Misukatin Blueberry Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
UA*Science Fiction Dot Product (RAG a 03) x FI*Maikkilan Minttu (RAG n)
18 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
19 SBI n FI SK LO 1716230 FI*Helin's Cella Naaras Champion Kristiina Rautio Abs
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Helin's Anastasia Alma (SBI n)
20 SBI a FI SK LO 1717616 Demian Suomi100 Pätkä Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
21 SBI a FI SK LO 1925283 FI*Cindysnow Doris Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Demian Suomi100 Pätkä (SBI a) x FI*Harebell Respect Me (SBI c 21)
22 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
23 SBI e FI SK LO 1925982 NO*Stalderkattens Oskar Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio Abs
White Wolf vom Blütengarten*A (SBI e 21) x NO*Stalderkattens Gina (SBI d)
24 SBI f FI SRK LO 85163 FI*Rais-Kis Aurora Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
24 SBI f FI SRK LO 85163 FI*Rais-Kis Aurora Naaras Veteraani Anna Wilczek 1
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
25 SBI j FI SRK LO 43144 FI*Rais-Kis Doris Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
26 SBI n 21 FI SK LO 1926306 FI*Touchant Illuminé Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
EE*Ikaria Alsiade's Fleur (SBI b 21) x FI*Touchant Divin Beauté (SBI f 21)
27 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 No Cert
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
27 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Veteraani Anna Wilczek 2
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
28 SBI b 21 FI SK LO 1926722 S*Golden Beauty's Viggo Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
S*Kilenskogens Zorro (SBI b) x S*Golden Beauty's Tuva-Lisa (SBI c 21)
29 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
29 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
30 SBI c 21 FI SK LO 1925632 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
31 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
32 ACL II / ACL n 03 FI SK LO 1925549 FI*Siriuksen AstiCurl Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
Curland Unique (ACL b 22) x FI*Siriuksen TianaCurl (ACS a 03 24)
33 ACL IV / ACL n 03 22 FI SK LO 1925550 FI*Siriuksen AlfaCurl Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Curland Unique (ACL b 22) x FI*Siriuksen TianaCurl (ACS a 03 24)
34 ACL XI / ACL e 03 21 33 FI SK RX 1925880 Sugar Curl Souffle' of Siriuksen Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Sugar Curl Cinnamon (ACL d 24) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 23)
35 ACS III / ACS a 22 FI SK LO 1821791 FI*Siriuksen ZariaCurl Naaras Avoin Anna Wilczek Abs
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
36 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1925722 FI*Siriuksen BahamaCurl Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Siriuksen ZaneCurl (ACS n) x FI*Siriuksen NidaCurl (ACS n 24)
37 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1611723 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
38 ACS IV / ACS a 03 24 FI SK LO 1715320 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
39 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX 75971 FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
39 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX 75971 FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 2
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
40 MCO I / MCO a FI SK LO 1821960 FI*LovelyLife X-Box Xavier Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
41 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 1925810 FI*Pinewoods Early in the Morning Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
42 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 2027183 Greygables Skrollan Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
Nathan D’Arabella Coons (MCO ns 22) x Greygables Peppermint Patty (MCO gs 09 23)
43 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
44 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1822235 FI*Lionstyle Hot Stuff Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Lionstyle In The Zum Zum Zummernight (MCO a 09 22)
45 MCO III / MCO n 25 FI SK RX 1822569 FI*Blackcurrant Sofie Fatale Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB BIV NOM
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
46 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1819883 DK Sivkjær's Claba Helle Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
IT*Clabacoon's Yes I Coon (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Kamikazee (MCO f 03 22)
47 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718970 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1822981 FI*LovelyLife You Raise Me Up Ykä Uros Avoin Marteinn Tausen Abs
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
49 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1923907 FI*LovelyLife Starry Sky Aurora Naaras Avoin Marteinn Tausen Abs
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Claba Helle (MCO n 22)
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1924378 FI*Goldenstream's Cowboy Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX2
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
51 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1924615 FI*LovelyLife Hello World I'm Harald Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1926164 FI*Moggi Namu Setä Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
53 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1926540 FI*Moggi Ole Karkki Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX2
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x Lamú SilLynx (MCO n 09)
54 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 84305 FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM BIV NOM
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
54 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 84305 FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Veteraani Marcin Biernaczyk 1 NOM BIS
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611444 FI*NineTales Lady Leonita Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
56 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1822232 FI*Lionstyle Sunshine Reggae Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX2
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Lionstyle In The Zum Zum Zummernight (MCO a 09 22)
57 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1821837 FI*Lionstyle Super Trouper Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
58 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1925811 FI*Pinewoods Echoes Round the Sun Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
59 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 1820470 FI*LovelyLife Warrior Wendi Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*LovelyLife Okey-Dokey Opri (MCO f 23)
60 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923309 FI*Escape's Portos Lion Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
61 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715161 RU*Unicum Lucifer Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
61 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715161 RU*Unicum Lucifer Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
62 MCO VI / MCO d 02 21 62 FI SK LO 1819884 DK Sivkjær's Claba Viking Uros International Champion Marteinn Tausen Abs
IT*Clabacoon's Yes I Coon (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Kamikazee (MCO f 03 22)
62 MCO VI / MCO d 02 21 62 FI SK LO 1819884 DK Sivkjær's Claba Viking Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Clabacoon's Yes I Coon (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Kamikazee (MCO f 03 22)
63 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1819604 FI*Moggi Jam Balaya Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
63 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1819604 FI*Moggi Jam Balaya Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
64 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 1924616 FI*LovelyLife Hello World I´m Tara Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
65 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 1926162 FI*Moggi Nachos Diego Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
66 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 1926158 FI*Moggi Nonparelli Elli Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
67 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1926538 FI*Moggi OrWokki Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX2
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x Lamú SilLynx (MCO n 09)
68 MCO VII / MCO ns FI SK RX 1925812 FI*Pinewoods Easy Livin' Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
69 MCO VII / MCO gs 22 FI SK LO 1926844 Strictly Coons Uma Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Coonity Hobbit (MCO ns 09 22) x Strictly Coons Philomena (MCO d 09 22)
70 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1923071 FI*NomenEst Klondike Kate Naaras Kastraatti Minna Krogh Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
71 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1924617 FI*LovelyLife Hello World I'm Renata Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
72 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1923363 FI*Ameliinan Capuzino Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Ameliinan Yamila (MCO ns 09)
73 MCO IX / MCO w 61 FI SK LO 1927152 Marengo Estate Pearls*RU Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Norbert Estate Pearls*RU (MCO w) x Sansa Estate Pearls*RU (MCO n 09 22)
74 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS BIV
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
75 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820216 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
76 NEM I / NEM fs 21 FI SK LO 1924235 FI*Lumikissan MaDonna Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
77 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925089 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
78 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
79 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1923332 FI*Pikku-Priin Great Polka Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC NOM
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
80 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
81 NFO I / NFO a FI SK LO 1717027 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
82 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1717031 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros International Champion Anna Wilczek Abs
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
83 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1819599 FI*WitSarin Lenita Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
84 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1924383 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
85 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1508257 FI*Felicis Faustus Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
86 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1717381 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX2
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
87 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820414 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
88 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1821345 FI*Jarraun's Skog Harold Uros International Champion Minna Krogh EX2
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
89 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
90 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1926529 IT*Norr Venn's Ecstasy Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
91 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 2027963 DK Vorbeck's Machoi Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
IT*Eryn Galen Daddy Twofoot (NFO n 09 24) x S*Pysida's Azalea (NFO f 02 21)
92 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716108 FI*WitSarin Pobeda Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
93 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1819596 FI*WitSarin Rosina Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
94 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1612575 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
95 NFO V / NFO f 23 FI SK LO 1923704 BR* Miadore Zingara Naaras Champion Minna Krogh EX2
S*Utblicken's Viggen (NFO n 22) x S*NC's Funny Funny (NFO d 09 24)
96 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1923490 S*Cederskogens Öydis Önskedröm Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB NOM
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x (N)Mariskogens Orkidé (NFO a 03 24)
97 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 1611182 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros International Premior Minna Krogh EX2
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
98 NFO V / NFO f FI SK LO 1612106 FI*Felicis Greta Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB BIV
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
99 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
100 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1716107 FI*WitSarin Elite Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
101 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1717213 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
102 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1716111 FI*WitSarin Simca Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
103 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1717277 FI*Hopeahännän Satuprinsessa Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
104 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
104 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 3
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
105 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716104 FI*WitSarin Regina Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
106 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1716452 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
107 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SK LO 1612103 FI*Glyrien's Snow White Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta (NFO d 09 24) x FI*Sant'Ragona Glamour Glyrien (NFO ds 22)
108 NFO VI / NFO e 09 24 FI SK LO 1924295 FI*RockyHill's Peacepipe Of Bright Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
109 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 1924309 FI*Glyrien's Sweet Cream Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*WitSarin Simca (NFO d 09 24) x FI*Glyrien's Snow White (NFO ds 09 24)
110 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1926709 Muffin's Featherweight Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM
Thor Santaella (NFO ds 09 22) x Asmara de Tsavo (NFO f 09 22)
111 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 1715862 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
112 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
113 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1926707 Feng-Shui Forest Myths Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Ingrid de Valaskjalf (NFO n 09 22)
114 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1820416 FI*GoldenFurry's White Wheat Uros Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
115 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1508402 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
116 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 2027186 Yanick Rico Nový vek, CZ Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Jonathan André Nový vek, CZ (SIB n 22) x Margo Blekitny Aniol*PL (NEM n 21)
117 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
118 SIB VI / SIB f 03 FI SK LO 1926172 FI*Ajatuksen Balleriina Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
FI*Lumikissan Into Piukee (SIB n 03) x FI*Lumikissan Unna Unelmainen (SIB ds 09)
119 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1925927 FI*Vilukissan Aikataika Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*Lumikissan BlingBling (SIB ds 09 11)
120 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM BIS
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
121 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
121 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 1
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
122 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
123 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI SK LO 1717279 FI*Lumikissan BlingBling Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
124 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1717282 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
125 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1924232 FI*Lumikissan MilliVanilli Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC BIV NOM BIS
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
126 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1925497 FI*Bmy-Moumou Indian Summer Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x FI*Bmy-Moumou Molly Brown (SIB n 24)
127 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Premior Ksenia Karpinska KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
127 BEN n 22 FI SRK LO 36113 S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Marcin Biernaczyk 2
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
128 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
129 BEN n 24 FI SK LO 1612962 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Ksenia Karpinska KM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
130 BEN n 24 32 FI SK RX 1924581 Sweet Dream Liberty Inipsu Uros Kastraatti Ksenia Karpinska EX1 CAP
Topaz Roskosh Daiguiri (BEN n 24 32) x Izabel Daiguiri (BEN n 24 31)
131 BEN n 24 33 FI SK LO 1718739 FI*Hopeahännän Elsa Glitter Naaras International Champion Ksenia Karpinska EX1 CAGCIB
Inkuban Carib (BEN n 24 33) x Bianca (BEN n 24)
132 BEN n 24 33 FI SK LO 1926400 FI*Hopeahännän Demi Glitter Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
S*Leopardettes Geronimo (BEN n 24 32) x FI*Hopeahännän Elsa Glitter (BEN n 24 33)
133 BLH q FI SK RX 1925553 FI*MellowBear's Cheshire Cat Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM BIS
FI*Ullukan Fifty Shades Darker (BLH n) x FI*MellowBear's Earth Goddess Erda (BLH f 03)
134 BLH ns 11 FI SK RX 1717976 Enrico Magiya Serebra Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
135 BLH ns 11 FI SK LO 1820916 FI*Huntercat Princess Belladonna Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
136 BLH a 03 FI SK LO 1925477 FI*Ullukan Enviable Enterprise Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
137 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 41019 FI*Kimuli's Love Story Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
138 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
138 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
139 BSH a FI SK LO 1924666 FI*Rhinestone's Love Bomb Naaras Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM BIS
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Sweet Candy (BSH g)
140 BSH a FI SK LO 1819181 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAGPIB NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
141 BSH b FI SK LO 1820092 FI*Aurantia's Lightning Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia's Tree Kangaroo (BSH b)
142 BSH d FI SK LO 1614868 FI*Aurantia's Aldebaran Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Aurantia's Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
143 BSH f FI SK LO 1716914 FI*Rhinestone's Chilean Rose II Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB NOM BIS
FI*Bumblebrits Helter Skelter (BSH d) x FI*Rhinestone's Argentine Rose (BSH g 03)
144 BSH ns 11 FI SK RX 1507484 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
145 BSH ns 11 FI SK RX 1925633 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Pirpana Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
Aston Ama de Angelito (BSH ns 11) x FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki (BSH ns 11)
146 BSH ns 11 FI SRK LO 1404043 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Supreme Premior Ksenia Karpinska KM NOM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
147 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
148 BSH ns 11 FI SK LO 1404733 FI*Gnome's Love Her Madly Naaras International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAGPIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
149 BSH ns 11 FI SK LO 1716057 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki Naaras Kastraatti Ksenia Karpinska EX1 CAP BIV
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
150 BSH ay 11 FI SK LO 1923188 FI*EmeraldCharm Romanov Uros Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
151 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
152 BUR a FI SK LO 1819961 FI*Pystymetsän Pavel Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB NOM
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Ninelli's Öörliböörd (BUR c)
153 BUR b FI SK LO 1822219 FI*Cattish Smurfette Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Hovikissan O'Boy (BUR b) x FI*Cattish Snow White (BUR f)
154 BUR c FI SRK LO 1300037 FI*Cattish Anne Bonny Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk Abs
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
155 BUR e FI SK LO 1611099 FI*Pystymetsän Timofei Uros Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
156 BUR h FI SK LO 1611787 FI*ZirCat's Killer Queen Naaras Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS NOM
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
157 BUR h FI SK LO 1718939 FI*Pardofelis Yes This Is Love Naaras Kastraatti Ksenia Karpinska EX1 CAP
LV*Malsan Charlie Daniels (BUR b) x HU*Alba Regia Bibi (BUR h)
158 BUR j FIN SRK LO 30975 FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Supreme Premior Anna Wilczek Abs
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
158 BUR j FIN SRK LO 30975 FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk Abs
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
159 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
159 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 1 NOM BIS
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
160 EUR ns 22 FI SK RX 1821300 FI*Pikku-Piun UB40 Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
161 KOR FI SRK LO 1402878 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
162 KOR FI SK LO 1508031 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
163 MAN 51-52 / MAN n 24 51 FI SK RX 1822433 Auragold Oort Cloud Uros Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC NOM BIS
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
164 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
164 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Marcin Biernaczyk 1
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
165 OCI b 24 FI SK LO 1925686 FI*Moosegrove Tom Sawyer Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
166 OCI bs 24 FI SK LO 1925176 FI*SpottyDotty Hemuli Uros Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1
FI*Amare-Cattus Eetu Eevertti (OCI bs 24) x FI*SpottyDotty Leonore (OCI b 24)
167 SRL VII / SRL d 09 33 FI SK RX 1925421 FI*Cisciscats Benelli Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Julka Shillana*PL (SRL g 33)
168 SRS I / SRS b FI SK RX 1925730 FI*Gekkolacats Bruno Bastian Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
169 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 1925729 FI*Gekkolacats Blanco Snowball Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
170 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
171 ABY n FI SK LO 1925140 FI*Woodcocks Quiet Revolution Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen Abs
Detrevande's Xemm (ABY o) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
172 ABY n FI SK LO 1926084 FI*Kermakupin Tulppaani Ja Sadepisara Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Furiosa Avenger (ABY n) x FI*Kermakupin Feel The Thunder (ABY n)
173 ABY a FI SK LO 1719036 FI*Lovedevotion Karmen Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB NOM
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
174 ABY a FI SK LO 1926763 Thamos Viktor Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
Velvetdamour Alesandro (ABY a) x Thamos Aida (ABY n)
175 ABY p FI SK LO 1923996 FI*Miragerie Béatrice Naaras Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC NOM
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
176 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 1404129 S*Rexlicious Rotella Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
177 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 1924663 FI*Taikametsän Finnbird Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Framillan Witty Jester (CRX c 03) x FI*Taikametsän Divina Galica (CRX n 03 24)
178 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
179 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1613036 FI*Taikametsän Blake Hayes Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
180 DRX II / DRX a 03 FI SK LO 1923444 Zeus Best Show*RU Uros Avoin Ksenia Karpinska Abs
Tiger Best Show*RU (DRX d 23) x Elfe Feerique Regina (DRX a 02)
181 DRX II / DRX ns 03 FI SK LO 2027594 Azalia Great Edam's Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
Zeus Best Show*RU (DRX a 03) x Felicita Best Show*RU (DRX fs)
182 DRX III / DRX fs FI SK LO 2027185 Felicita Best Show*RU Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
Tex-Lapkatz Aquarius (DRX w) x Elfe Feerique Misty (DRX f 09)
183 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
184 DRX V / DRX n 25 FI SK LO 1925944 FI*Clavinova Rasmus Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Clavinova Carmen (DRX n 21 33)
185 OLH as 24 FI SK RX 1819568 FI*Aurinkorinteen Jasmiini Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
FI*Noxx Lord Littlefinger (OLH as 24) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
186 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
186 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
187 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
188 OSH n FI SK LO 1926002 FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV NOM
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
189 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
189 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Out of Competition Ksenia Karpinska Arvosteltu
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
190 OSH a FI SK LO 1926005 FI*BlackDevil's Extreme Ruthless Lucifer Uros Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
191 OSH a FI SK LO 1926004 FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker Uros Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX2
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
192 OSH b FI SK LO 1926382 FI*Tabbytassun Naxos Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 NOM BIS
FI*Chellamanis Nero (OSH b) x IT*Brigitta Castle's Lions (OSH f 03)
193 OSH f FI SK LO 1926547 Baysylu Lunar Kedi Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk Abs
Ilyasik Lunar Kedi (OSH d 24) x HU*Shagio-Chen Catelyn (OSH n)
194 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
195 OSH a 24 FI SK RX 1926706 Yo-Bro Shurima Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
PolnareFF Shurima (OSH n 24) x Banana Daiquiri of Shurima (OSH a)
196 OSH b 02 21 FI SK RX 1611535 FI*Sultsinan Makundunchi Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
197 RUS FI SK LO 1924216 FI*Lolcat's Bart Simpson Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Jane Banks (RUS )
198 SIA w 67 FI SK LO 1926419 FI*Vintterin Aatu Vapunpoika Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
199 SIA n FI SK LO 1925800 FI*Kelmikerhon Signe B. Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 NOM BIS
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
200 SIA b 21 FI SRK LO 39709 FI*Arkhitekton White chocolate Naaras Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
200 SIA b 21 FI SRK LO 39709 FI*Arkhitekton White chocolate Naaras Veteraani Anna Wilczek 1
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
201 SIA e 21 FI SK LO 1405767 FI*Clamoris Isadora Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
202 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Ksenia Karpinska KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
202 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
203 SOM n FI SK LO 1614779 FI*Vulpes Aletheia Naaras Grand International Champion Ksenia Karpinska Abs
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
204 SOM n FI SK LO 1926636 FI*Kharn-Ka Chanel Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Io (SOM n)
205 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior Ksenia Karpinska KM NOM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
206 SOM n FI SK LO 1614778 FI*Vulpes Alfeios Uros Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
207 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
208 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1924524 FI*Hebblas Ambermoon Naaras Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska Abs
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x Newans Melissa (SPH f 01)
209 HCL Santtu Uros Kotikissat Ksenia Karpinska 1 NOM
210 HCL Turbo Naaras Kotikissat Minna Krogh 1 NOM BIS
211 HCS Diamantia Uros Kotikissat Marcin Biernaczyk 1 NOM BIS
212 HCS Taatena Uros Kotikissat Marcin Biernaczyk 3
213 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Marcin Biernaczyk 2
214 HCS Tiitus Uros Kotikissat Marcin Biernaczyk 4
215 HCS Una Naaras Kotikissat Marcin Biernaczyk 3
216 HCS Smirre Naaras Kotikissat Marcin Biernaczyk 2
217 HCS Aina Naaras Kotikissat Marcin Biernaczyk Abs
218 HCS Sirkku Naaras Kotikissat Marcin Biernaczyk 1 NOM
219 HCS Pörpör Uros Kotikissat Marcin Biernaczyk Arvosteltu
240 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BLH a 03, BLH q, BSH d, BUR c, BUR e, EUR n 24, EUR ns 22, OCI b 24, SRL VII, SRS IX, ABY a, CRX VIII, DRX III, OSH a 24, OSH b 02 21, OSH f, OSH h, OSH n, RUS, HCS, VET 2, VET 3 40
Karpinska Ksenia BEN n 22, BEN n 24, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BSH a, BSH ay 11, BSH ns 11, BUR h, MAN 51-52, OCI bs 24, SRS I, ABY p, DRX II, DRX V, OSH a, SIA b 21, SOM n, SOM o, SPH IV, HCL 37
Krogh Minna EXO n 24, PER d, PER d 22, PER w 62, RAG a 04, RAG g, RAG n 04, SBI c 21, SBI f, SBI j, SBI n 21, ACL IV, MCO VII, MCO VIII, NFO IV, NFO V, SIB IV, SIB VII, HCL 41
Rautio Kristiina EXO n, PER n 01 62, RAG a 03, RAG d 21, RAG n, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI e, SBI n, ACL II, ACL XI, MCO III, MCO IX, MCO V, NFO VI, SIB VIII 38
Tausen Marteinn ACS IV, MCO IV, MCO VI, NEM II, NFO I, NFO VIII, ABY n, CRX II, OLH as 24, OSH b, SIA e 21, SIA n, SIA w 67 38
Wilczek Anna ACS III, MCO I, NEM I, NFO III, NFO IX, NFO VII, SIB II, SIB VI, BLH ns 11, BML I, BSH b, BSH f, BUR a, BUR b, BUR j, KOR, OCI n 24, VET 1, VET 4 40
6 tuomaria