Omakissa
TUROK 110. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.11.2019 Loppuu 23.11.2019
Ilmoittautuminen alkaa 12.8.2019 Ilmoittautuminen loppuu 27.10.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.11.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 750   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut NFO, XXX BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti sihteeri.turok@gmail.com
Paikka Turun Messukeskus
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Johanna Vuoltee, showturok@gmail.com Kuunsäde 2 C 35 02210 Espoo, 040-7304341
Näyttelypäällikkö: Samuli Mustonen, np.turok@gmail.com, 045- 8846992
Pääassistentti: Jonna Varhama, varhama@iki.fi tai facebook yksityisviestillä
Ruusukesihteeri: Elena Korpela, ruusuke.turok@gmail.com 040- 5672659
Lisätietoja http://www.turok.fi/nayttelyt

Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä.
Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.
Ilmoittautumiset: 12.8-27.10.2019  välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Maksa ilmoittautumisesi jälkeen OmaKissasta saamallasi viitenumerolla.
Eräpäivä laskussa on HETI! Maksamattomat ja kesken tilassa olevat ilmoittautumiset tullaan poistamaan ilman eri ilmoitusta.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 18. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on kortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Johanna Vuoltee, Kuunsäde 2 c 35, 02210 Espoo. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € viikonloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 144 140 0 0 4
2 233 224 0 0 8
3 137 131 0 0 6
4 165 158 0 0 7
Kotikissat 11 11 0 0 0
Yhteensä 690 664 0 0 25

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
2 EXO n FI*Snowcatcher Moonstone 1 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 NOM
3 EXO a FI*Whispers Peacekeeper 1 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
4 EXO a FI*AzuLejo's Coco 1 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
5 EXO g FI*AzuLejo's Symphony of Fairytale 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
6 EXO g FI*Whispers Primrose 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
7 EXO ns FI*Vipsun Ebony Madonna 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
8 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 1 (SC) Riekstina Linda KM
9 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS NOM BIS
10 EXO n 22 FI*Chosen-One Oceania Flame 1 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda Abs
11 EXO n 22 Ayser's Wild Tabby 1 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
12 EXO n 24 FI*Dirlandan Xena 1 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
13 EXO g 22 Ayser's Midnight Kiss 1 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
14 EXO n 03 22 FI*Kermaviiksen Katariina 1 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
15 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
16 EXO n 03 24 FI*Jewelstory Diamond 1 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM BIS
17 EXO e 03 24 PL*Jantar Oberon 1 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
18 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 1 (SC) Moroni Sara KM NOM
19 PER w 62 S*Scarlet's Legacy of an Angel 1 Naaras 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS
20 PER w 62 Sumava's Nikhar 1 Naaras 3 (GIC) Riekstina Linda EX2
21 PER n FI*Mimosan Quarterback 1 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM
22 PER n D'Eden Lover Boo Boo 1 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM
23 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB NOM
24 PER a S*Scarlet's Big Heart 1 Uros 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS
25 PER a FI*Dirlandan Xtra cute 1 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
26 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
27 PER d FI*Kultaviiksen Odessa 1 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
28 PER d S*Scarlet's Gold Rush 1 Uros 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB NOM
29 PER f FI*Timanfaya Endless Love 1 Naaras 7 (CH) Askett Mats Abs
30 PER f El Zaburs Belleza 1 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX2
31 PER f FI*Timanfaya Just Another Dream 1 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM
32 PER ds FI*Kultaviiksen Steve Ray Vaughan 1 Uros 13c (Määrittely) Brambilla Fabio PER ds
32 PER ds FI*Kultaviiksen Steve Ray Vaughan 1 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
33 PER d 22 FI*Sabrimin Helios 1 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
34 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
35 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM NOM
36 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM
37 PER d 02 62 BR* Lotie Ragnar 1 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 No Cert
38 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
39 PER a 03 23 FI*Whispers Ofelia 1 Naaras 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB NOM
40 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
41 PER f 03 22 FI*Jewelstory Temptation 1 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM
42 PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso 1 Uros 1 (SC) Riekstina Linda KM
43 PER d 21 33 FI*Yashar's Draco 1 Uros 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
44 RAG n FI*Jylhärinteen Chili 1 Naaras 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
45 RAG n FI*Maplehill's Marshmallow 1 Naaras 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
46 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV
47 RAG a FI*Maplehill's Almond Kiss 1 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
48 RAG a FI*Darkie's Kasakubara no tsubomi 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
49 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 1 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
50 RAG a 21 FI*Darkie's Dokujibara no tsubomi 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
51 RAG d 21 FI*Darkie's Nijibara no tsubomi 1 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
52 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM
53 RAG n 03 FI*Riverknee Ocean Beach 1 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP BIV NOM
53 RAG n 03 FI*Riverknee Ocean Beach 1 Naaras 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 2
54 RAG n 03 FI*Ragtail Saku Sebastian 1 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
55 RAG n 03 FI*Maplehill's Crazy Dance 1 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
56 RAG n 03 FI*Cat's-JM Snow-King 1 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
57 RAG n 03 FI*Collicatin My Number One 1 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX3
58 RAG n 03 FI*Valkokullan Tornero 1 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV
59 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX2
60 RAG n 03 FI*Ragtail Dominic 1 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
60 RAG n 03 FI*Ragtail Dominic 1 Uros 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 1
61 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 1 (SC) Moroni Sara KM BIV
62 RAG n 04 FI*Darkie's Yume 1 Uros 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS
63 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya 1 Naaras 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS
64 RAG n 04 FI*Maplehill's Captain Morgan 1 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
65 RAG n 04 FI*Maplehill's Madame Myself 1 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1 BIV NOM
66 RAG n 04 FI*Birrimirrin Amor Autentica 1 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
67 RAG n 04 FI*BlackRain's Return To Sender 1 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara Abs
68 RAG n 04 FI*Celestial's Sexy WoW 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 NOM BIS
69 RAG n 04 FI*Collicatin Save Your Kisses For Me 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX3
70 RAG n 04 Gayaneh Thea tilia 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
71 RAG n 04 FIN*Ragtail Baron 1 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
71 RAG n 04 FIN*Ragtail Baron 1 Uros 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 3
72 RAG a 03 FI*Valkokullan Pennilotta 1 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC NOM
73 RAG a 03 FI*Collicatin Golden Glimmer 1 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
74 RAG a 03 FI*Maplehill's Bella Amore 1 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX2
75 RAG a 03 FI*Valkokullan Euphoria 1 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX3
76 RAG a 03 FI*Valkokullan Shady Lady 1 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1 BIV
77 RAG a 04 FI*Ragtail Topaz of Thor 1 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
78 RAG a 04 FI*Ragtail Unelma Thorin tytär 1 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX2
79 RAG a 04 Dollicious All Dolled Up 1 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda Abs
80 RAG a 04 FI*BlackRain's Road To Nowhere 1 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1 BIV NOM
81 RAG a 04 FI*Maplehill's Crazy Love 1 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX2
82 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 2 (SP) Riekstina Linda KM
83 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 2 (SP) Riekstina Linda KM
84 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS BIV NOM BIS
85 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 1 Naaras 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
86 RAG c 04 FI*Riverknee Honey Bee 1 Uros 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 2
87 RAG d 04 FI*BlackRain's Quaint Kid 1 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
88 RAG n 03 21 (N) Rag Luceritos Queen`Soldier 1 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
89 RAG n 04 21 FI*Darkie's Bishamonten 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
90 RAG a 03 21 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 1 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
91 RAG a 04 21 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina 1 Uros 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB NOM
92 RAG d 04 21 FI*Darkie's Ryuusabara no tsubomi 1 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
93 RAG g 04 21 FI*Darkie's Mikotobara no tsubomi 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
94 SBI n FI*Lofanna Guernica 1 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
95 SBI n FI*Aamentassu Nieida 1 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
96 SBI a FI*Ziazan Michi 1 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB NOM BIS
97 SBI a Kasimir v. Blütengarten A 1 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
98 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 2 (SP) Riekstina Linda KM
99 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior 1 Naaras 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
100 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 1 (SC) Riekstina Linda KM
101 SBI b FI*Chirybiry's U-la-laa 1 Naaras 6 (IP) Riekstina Linda EX1 CAGPIB
102 SBI c FI*Nalle-Puhin Skyfall 1 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
103 SBI c FI*Downy-Flower's Alchemilla 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
104 SBI d FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 1 (SC) Moroni Sara Abs
105 SBI d FI*Pirimirrin Lanarkiitti 1 Uros 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS
106 SBI f IT*Shin Miyar Clèa 1 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
107 SBI f FI*Harebell Taikatalvi 1 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV
108 SBI f FI*BlueFairies Pink Sugar Lady Chibi Chibi 1 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
109 SBI g FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
110 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 1 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM
110 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 1 Naaras 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 3
111 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
112 SBI j SE*Borgvikens Leona Louise 1 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats Abs
113 SBI n 21 FI*Mimitan Levi 1 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB BIV NOM
114 SBI n 21 FI*Pirimirrin Neckar 1 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
115 SBI n 21 FI*Pirimirrin Neisse 1 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
116 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 2 (SP) Askett Mats KM BIV NOM
116 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 1 NOM BIS
117 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
118 SBI n 21 FIN*Tärn Trulle 1 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 No Cert
118 SBI n 21 FIN*Tärn Trulle 1 Uros 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 4
119 SBI a 21 FI*Kirakan You Are My Sunshine 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
120 SBI a 21 SE*Borgvikens Flowy Bowie 1 Uros 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS
121 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 1 Naaras 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
122 SBI b 21 S*Golden Beauty's Viggo 1 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
123 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Riekstina Linda KM NOM BIS
124 SBI b 21 FI*Kattimäen Herpertti 1 Uros 8 (PR) Riekstina Linda Abs
125 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 1 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda Abs
126 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
126 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
127 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep 1 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV NOM
128 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain 1 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
129 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM
130 SBI f 21 FI*Pirimirrin Okha 1 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
131 SBI h 21 FI*Pirimirrin Kaoliniitti 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
132 SBI as 21 Xio von Oldima 1 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
133 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen BahamaCurl 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
134 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
135 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
135 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 1 NOM
136 ACS VII / ACS fs 22 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP NOM
137 ACS VIII / ACS as 03 24 FI*Dezzicat's Nontroppo NestorCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM
138 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB NOM
139 LPL V / LPL d 22 S*Ägirs Hus BC Ppreben 2 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB NOM
140 MCO I / MCO n DK Red Line's BB King 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC NOM
141 MCO II / MCO a 09 FI*Easylife's King of Thunder 2 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX2
142 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
143 MCO II / MCO n 09 Nightmare PL*Tanuki 2 Uros 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1 BIV
144 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM
145 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
145 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
146 MCO III / MCO n 25 S*Moon Kewa's Willy Wonka 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
147 MCO III / MCO n 23 FI*Easylife's Winter Diamond 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
148 MCO III / MCO n 23 FI*Krysos Qing Yuan 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
149 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
150 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM BIV
151 MCO III / MCO n 23 FI*Chamberlain Orionis Alnitak 2 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
152 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 13c (Määrittely) Brambilla Fabio MCO a 24/MCO III
152 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne MCO VII/ MCO as 24
153 MCO III / MCO n 22 FI*Blackcurrant Hattori Hanzo 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
154 MCO IV / MCO n 09 22 DK Red Line's Zorba 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
155 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX2
156 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Kimi Räiskäle 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
157 MCO IV / MCO n 03 22 SE*KobbaCat's Epsilon 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX2
158 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
159 MCO IV / MCO n 09 25 LV*BBMC Nitro 2 Uros 7 (CH) Glem Lene Abs
160 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rare Diamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene Abs
161 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI*FunkyTails Alias Jim Carrey 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1 BIV
162 MCO IV / MCO n 09 22 Jungfraujoch Olimpian*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene Abs
163 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
164 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB BIV
164 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne Abs
165 MCO IV / MCO a 09 25 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo 2 Naaras 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
166 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Easylife's King of Star 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP NOM
167 MCO IV / MCO n 09 22 FI*MeriCoon's Giorgio Armani 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX2
168 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John 2 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS BIV
169 MCO V / MCO f 22 SE* Klockarskissar Tingeling 2 Naaras 7 (CH) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACIB
170 MCO V / MCO d Che Guevara Leonilacoon*RU 2 Uros 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
171 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage 2 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
172 MCO V / MCO f 22 FI*Laramillan Olympe Maxime 2 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX2
173 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX3
174 MCO V / MCO d 22 FI*Lepokallio Roihu 2 Uros 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGPIB
175 MCO V / MCO d 22 S*Convalmore's Bonzo 2 Uros 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX2
176 MCO V / MCO f Zmatrixu Ultra Star 2 Naaras 8 (PR) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPIB
177 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 10 (KAS) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAP BIV NOM BIS
178 MCO V / MCO f 22 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick 2 Naaras 10 (KAS) Skotarczyk Miroslaw EX2
179 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 1 (SC) Turpeinen Riikka KM
180 MCO VI / MCO d 09 22 RU*Unicum Lucifer 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX2
181 MCO VI / MCO d 09 22 SE*Sankt Halvard's PrinceVille 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
182 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 3 (GIC) Turpeinen Riikka Abs
182 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
183 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Easylife's Snow Butterfly 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
184 MCO VI / MCO f 03 24 S'Stortassen's Hanna 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1 BIV NOM BIS
185 MCO VI / MCO e 02 21 62 NL'Kikiolacats Stardust Gold 2 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka Abs
186 MCO VI / MCO f 09 22 FI*MeriCoon's Queen Mary 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
187 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Easylife's King of Moon 2 Uros 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
188 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
189 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Selene 2 Naaras 6 (IP) Turpeinen Riikka EX2
190 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Quite the Best 2 Uros 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP BIV
191 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Easylife's Wintertime Kiss 2 Uros 10 (KAS) Turpeinen Riikka Abs
192 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 1 (SC) Turpeinen Riikka KM
192 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
193 MCO VII / MCO ns 25 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii 2 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB BIV
194 MCO VII / MCO ds 22 FI*MaineQueen Save Rock And Roll 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
195 MCO VII / MCO ns FI*Pinewoods Especially For You 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka Abs
196 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX2
197 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX3
198 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS BIV
199 MCO VII / MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 8 (PR) Turpeinen Riikka EX1 CAPIB
199 MCO VII / MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 2
200 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 1 (SC) Turpeinen Riikka KM
201 MCO VIII / MCO ds 09 22 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
202 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 Curzon Dax of Fibee's Crew 2 Uros 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC BIV NOM
203 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight 2 Uros 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX2
204 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HeavyMeows King in the North 2 Uros 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX3
205 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Escape's Phoebe 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
206 MCO VIII / MCO ns 09 FI*KhalDrogo's Hell On High Heels 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
207 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe 2 Uros 2 (SP) Turpeinen Riikka KM
208 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS BIV NOM
209 NEM I / NEM as 21 FI*Helaketun Born To Be Wild 2 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
210 NEM I / NEM a 21 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
211 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM
212 NEM II / NEM a 09 21 FI*Carnin Aerial Alkaline 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
213 NEM II / NEM fs 09 21 FI*SoulSibster's BeLoved 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
214 NEM II / NEM n 09 21 NO*CreamPuff's Hocus Pocus 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1 BIV
215 NFO I / NFO n IT*Norr Venn's Eleanor Roosevelt 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
216 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia 2 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM
217 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV NOM
218 NFO II / NFO a 09 FI*Tupuliinin Titanic 2 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM
219 NFO II / NFO a 02 64 SE*Björksund´s Daquino 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
220 NFO II / NFO n 09 S*Eternitgårdens Isowyn 2 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
221 NFO II / NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 17 (Veteraani) Moroni Sara 1 NOM
221 NFO II / NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
222 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang 2 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS NOM
223 NFO III / NFO n 24 FI*WitSarin Lenita 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB BIV NOM
224 NFO III / NFO a 24 FI*Tupuliinin Blue Moon 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
225 NFO III / NFO n 24 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
226 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
227 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 17 (Veteraani) Moroni Sara 1 NOM BIS
227 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
228 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM
229 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 1 (SC) Askett Mats Abs
230 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM
231 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM
232 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Marjametsän Poika saunoo 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS NOM
233 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Champion Charolais 2 Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS BIV NOM
234 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini 2 Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX2
235 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Maroon Maize 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX2
236 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Marjametsän Saravon Pekka 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
237 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Rosina 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
238 NFO IV / NFO a SE*Björksund’s Diesel 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX2
239 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund’s Ducati 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
240 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Debals ArvaaCosca 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX3
241 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Hopeahännän Mahtava Mörkö 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX4
242 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Cabernet Sauvignon 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 BIV NOM
243 NFO IV / NFO n 03 22 IT*Norr Venn's Ecstasy 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX2
244 NFO IV / NFO n 01 21 62 FI*Ratakatin Anni-Frid 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
245 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 2 (SP) Askett Mats KM
246 NFO IV / NFO n 09 24 FI*WitSarin Pobeda 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM BIS
247 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS BIV NOM BIS
248 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Koivunpesän Parketti 2 Uros 8 (PR) Askett Mats Abs
249 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
250 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 17 (Veteraani) Moroni Sara 3
250 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
251 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
252 NFO V / NFO d S*Poo Nai's Bollywood 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
253 NFO V / NFO f 22 S*Cederskogens Öydis Önskedröm 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC BIV NOM BIS
254 NFO V / NFO f 24 FI*Poutapäivän Home Sweet Home 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
255 NFO V / NFO f 22 FI*ArcticWilds Nemesis 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
256 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM NOM BIS
257 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM
258 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 17 (Veteraani) Moroni Sara 2
258 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM
259 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi 2 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
260 NFO VI / NFO d 09 22 (N)Fodnaheia's Maffeo 2 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
261 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Ivanhoe's Too Funky 2 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn Abs
262 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
263 NFO VI / NFO f 09 FI*WitSarin Elite 2 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX3
264 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX2
264 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
265 NFO VI / NFO f 03 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings 2 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX2
266 NFO VI / NFO g 03 FI*Nietosten Tähtipöly 2 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX3
267 NFO VI / NFO f 09 23 S*Myselisia's Campari 2 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC BIV NOM
268 NFO VI / NFO e 09 24 FI*RockyHill's Peacepipe Of Bright 2 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 BIV NOM
269 NFO VI / NFO f 09 24 IT*Norr Venn's Edith Piaf 2 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
270 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Ratakatin Benny 2 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
271 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI*Ratakatin Agnetha 2 Naaras 13c (Määrittely) Brambilla Fabio NFO f 01 21 62/NFO VI
271 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI*Ratakatin Agnetha 2 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
272 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Siniidan Diamond Dust 2 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX2
273 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI*Siniidan Ruby Light 2 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX3
274 NFO VI / NFO f 09 22 SE*Shine On’s Pandora 2 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn Abs
275 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
276 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP NOM
277 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Jarraun's Skog Cheresa 2 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn Abs
278 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Hymypoika 2 Uros 4 (GIP) Skotarczyk Miroslaw Abs
279 NFO VII / NFO ds 24 S*Poo Nai´s Yoga 2 Uros 8 (PR) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPIB NOM
280 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM NOM
281 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
282 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI*Hopeahännän Neiti Kesäheinä 2 Naaras 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw Abs
283 NFO VIII / NFO fs 09 23 SE*Gryttjens Cheyenne 2 Naaras 7 (CH) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACIB NOM
284 NFO VIII / NFO ns 09 24 SE*Gryttjens Tamarind 2 Uros 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1 BIV NOM BIS
285 NFO VIII / NFO fs 09 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash 2 Naaras 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1
287 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGPIB NOM
288 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM BIS
289 NFO IX / NFO w 64 Feng-Shui Forest Myths 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
290 NFO IX / NFO w 62 DonTomaso's Unique 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
291 SIB I / SIB a FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
292 SIB II / SIB n 09 FI*Lumikissan Venni Vekkuli 2 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
293 SIB II / SIB a 03 FI*Airiston Jethro 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga SIB III/ SIB a 03 24
294 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 1 (SC) Turpeinen Riikka KM BIV NOM BIS
295 SIB III / SIB n 22 SE*Mad fairy's Orlagh 2 Naaras 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
296 SIB III / SIB ny 24 SE*Silver Screens Quill 2 Uros 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
297 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Jesse James 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX2
298 SIB III / SIB n 24 Glaucos White Witch, CZ 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka Mitätöity Mitätöity
299 SIB III / SIB ny 24 FI*Pikkeen Lion 2 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
300 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
300 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 2 (SP) Turpeinen Riikka KM BIV NOM BIS
301 SIB III / SIB n 22 FI*Allikatin Kukka 2 Naaras 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB NOM
302 SIB III / SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil 2 Uros 8 (PR) Turpeinen Riikka Mitätöity Mitätöity
302 SIB III / SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil 2 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne Mitätöity
303 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy 2 Uros 10 (KAS) Turpeinen Riikka Abs
304 SIB IV / SIB a 09 22 S*Sibelinaz Charming Chap son of Z 2 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
305 SIB IV / SIB n 09 24 IC SE*Sibir Koshki Gioia Mia af Gizmie 2 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
306 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB NOM
307 SIB IV / SIB ny 03 24 S*Maollich's What a Wictor 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX2
308 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
309 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Cherrytail's DareDevil 2 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne Abs
310 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
311 SIB IV / SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB NOM
311 SIB IV / SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 2
312 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
313 SIB V / SIB f 24 CH S*Maollich's Pretty Poppy 2 Naaras 7 (CH) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACIB
314 SIB V / SIB d 24 FI*Lumikissan Leijonakuningas 2 Uros 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC BIV
315 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan 2 Uros 4 (GIP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPS NOM
316 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGPIB
317 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene Abs
318 SIB VI / SIB f 09 24 S*Landsnoras Bolibompa 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS NOM
319 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS NOM
320 SIB VI / SIB f 09 24 CH S*Sibelinaz Caressed Crush of Z 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
321 SIB VI / SIB g 09 24 FI*Sippan's Oriana 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
322 SIB VI / SIB d 03 24 SE*Wira's Leandra Xanderova 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX2
323 SIB VI / SIB f 09 24 Victoria Dido Nový vek, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 NOM
324 SIB VI / SIB f 09 24 FI*SoulSibster's CinnaMona 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1 BIV NOM BIS
325 SIB VI / SIB g 09 FI*Cherrytail's Umika 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
326 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne Mitätöity Mitätöity
327 SIB VII / SIB fs 22 Odariya Valenika 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM
328 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Mordor 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV
329 SIB VII / SIB ds FI*Lumikissan Nallekarkki 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
330 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM
331 SIB VII / SIB ns 22 FI*Allikatin Miina 2 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
332 SIB VII / SIB as FI*Ajatuksen Aikamatkaaja 2 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP BIV NOM
333 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM NOM BIS
334 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora 2 Naaras 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM NOM
335 SIB VIII / SIB ns 09 24 S*Maollichs N.N Notetur Nomen 2 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
336 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Bmy-Moumou Indian Summer 2 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1 BIV NOM
337 SIB VIII / SIB fs 03 SE*Viksjötassen's Laleh 2 Naaras 8 (PR) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPIB
338 TUA II / TUA n 03 IDP*Marsta James Bond 2 Uros 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
339 TUA II / TUA n 03 IDP*Marsta Q 2 Uros 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
340 TUA VI / TUA f 03 FI*Meridies' Blossomfall 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
341 BEN n 22 S* Nordic Glow Namaste Ajna 3 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
342 BEN n 22 S*KungsgardenCats Wilmer 3 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
343 BEN n 24 S*KungsgardenCats Panda Whale 3 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV
344 BEN n 24 S*Leopardettes Hi Country Hardcore 3 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
345 BEN n 24 IDP*Glitterdash Zieselle 3 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
346 BEN n 24 KungsgardenCats Drop Of Rain 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
347 BEN n 22 32 S*Leopardettes Garfield 3 Uros 7 (CH) Scaglia Marco EX1 CACIB
348 BEN n 22 33 S*Leopardettes Love You 3 Naaras 7 (CH) Scaglia Marco EX1 CACIB
349 BLH b Cizeta BritFavorite 3 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
350 BLH q FI*MellowBear's Cheshire Cat 3 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM
351 BLH ns 11 FI*Huntercat Prince Benjamin 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
352 BLH a 03 FI*MellowBear's Alice in Wonderland 3 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
353 BLH a 03 FI*Ullukan Cruelty of Cotton Candy 3 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX3
354 BLH a 03 FI*Ullukan Enviable Enterprise 3 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
355 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
356 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX2
357 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM
358 BSH c S*Fluvius Lightning 3 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
359 BSH e SE Lindhouse Snowdon 3 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
360 BSH e FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso 3 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM
361 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Scaglia Marco KM NOM
361 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 2
362 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
363 BSH d 24 FI*Coventry's Vernon 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
364 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 4 (GIP) Scaglia Marco EX1 CAPS
365 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Ada 3 Naaras 6 (IP) Scaglia Marco EX1 CAGPIB
366 BSH ns 22 64 SE Lindhouse Donald Adams 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
367 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Royal Orange 3 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM BIS
368 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM
369 BSH n 03 Tegheon UnderleyHall*PL 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
370 BSH f 03 FI*Ruusutarhan Aurelia 3 Naaras 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1
371 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 1 (SC) Scaglia Marco KM NOM
372 BUR n FI*Feirefiz Ravenlight 3 Uros 5 (IC) Scaglia Marco EX1 CAGCIB NOM
373 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 4 (GIP) Scaglia Marco EX1 CAPS
374 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 6 (IP) Scaglia Marco EX1 CAGPIB
375 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
376 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
377 BUR b FI*AuroraAustralis Valentino Rossi 3 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
378 BUR b FI*Lilac's Temple of the King 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko VG1
379 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
380 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
381 BUR c FI*Feirefiz Blame It On The Moon 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
382 BUR c FI*Oliivian Gardenia 3 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
383 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
383 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 3
384 BUR d FI*Aavan Golbat 3 Uros 7 (CH) Scaglia Marco EX1 CACIB
385 BUR d FI*Lilac's Queen Nala´s Shani 3 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
386 BUR d S*Alchymist's Joy for life 3 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco Abs
387 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) Scaglia Marco KM NOM
388 BUR e FI*Feirefiz Tiger In The Night 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
389 BUR f FI*Lilac's Tullamore Dew 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
390 BUR f FI*Oliivian Frida Kahlo 3 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
391 BUR h FI*ZirCat's Killer Queen 3 Naaras 5 (IC) Scaglia Marco EX1 CAGCIB
392 BUR h FI*Hokkuspokkus Midna The Twilight Princess 3 Naaras 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1 NOM
393 CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 1 (SC) Scaglia Marco KM
393 CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
394 CHA FI*Souriant Sans Souci 3 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
395 CHA FI*Souriant Bourboulenc 3 Uros 4 (GIP) Scaglia Marco Abs
395 CHA FI*Souriant Bourboulenc 3 Uros 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea Abs
396 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI*Finaku's Edremony 3 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
397 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI*Touchant Excellent Chance 3 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
398 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI*Touchant Flirt de la Vie 3 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB BIV
399 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI*Touchant Goutte d'Espérance 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
400 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
400 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
401 EUR a Jondalar 3 Uros 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
402 EUR a FI*Kissakallion Sheldon 3 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1
403 EUR f Siiri 3 Naaras 4 (GIP) Scaglia Marco EX1 CAPS
404 EUR ns FI*Pikku-Piun Superhessu 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
405 EUR ds FI*RuusuLinnan Björn 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
406 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Marshmallow 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
407 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
408 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
408 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 3
409 EUR a 24 FI*Pikku-Piun Quintus 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
411 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Saara 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
412 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
413 EUR f 22 FI*Feronian Quijón 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
414 EUR f 24 FI*Pinkkitassun Roberta 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
415 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
416 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 4 (GIP) Scaglia Marco EX1 CAPS
417 EUR ns 22 FI*Lumihelmen Kissa Kirnauskis 3 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1
418 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti 3 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
419 EUR ns 24 FI*Lumihelmen Kaunokainen 3 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
420 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM BIV
421 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
422 KOR FI*Kattihovin Bara Ginmekki-shita 3 Naaras 7 (CH) Nyman Pia Abs
423 KOR Namir Morakot*PL 3 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
424 KOR FI*Mythai Tydah Thong 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
425 KOR FI*Melodian Thanit 3 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
426 KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
426 KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne Arvosteltu
427 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
427 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
428 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
428 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 4
429 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
430 MAN 51-52 / MAN n 09 52 FI*Touchant Gris Souris 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
431 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
432 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM
432 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV
433 OCI n 24 SE*Alsmarks Gandara 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX2
434 OCI n 24 SE*Alsmarks Dajkah 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
435 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
436 OCI n 24 FI*Somalinnan Uther Pendragon 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
437 OCI a 24 SE*Alsmarks Elona 3 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
438 OCI a 24 DutchSpots' Yatho 3 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
439 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS
440 OCI b 24 FI*Martinic Soldier of Fortune 3 Uros 3 (GIC) Scaglia Marco Abs
441 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 5 (IC) Scaglia Marco EX1 CAGCIB BIV
442 OCI b 24 FI*Topspot After Midnight 3 Naaras 7 (CH) Scaglia Marco EX1 CACIB
443 OCI b 24 FI*WiliWilla Jonatan of Kardemumma 3 Uros 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1
444 OCI b 24 FI*Moosegrove Saphire 3 Naaras 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1 BIV
445 OCI b 24 FI*Moosegrove Tadeo 3 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1 NOM
446 OCI o 24 FI*Moosegrove Mercy JW 3 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
447 OCI o 24 FI*Vinkeä Kaneli-Taneli JW 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
448 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
449 OCI o 24 FI*Moosegrove Maroon 3 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB BIV
450 OCI o 24 FI*Topspot Grumpy The First 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
451 OCI bs 24 FI*WiliWilla Ocean Explorer 3 Uros 10 (KAS) Scaglia Marco EX1 CAP
452 SIN Joy Minimali*PL 3 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB NOM
453 SRL III / SRL e FI*Be-Curly Topaz 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
454 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 No Cert
455 SRL IV / SRL d 03 FI*Cisciscats Benzo 3 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1
456 SRL VII / SRL g 33 Julka Shillana*PL 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
457 SRL VII / SRL b 09 33 FI*Cisciscats Bass 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
458 SRS I / SRS c Psipsina Batu 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
459 SRS I / SRS b FI*Gekkolacats Bruno Bastian 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
460 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV NOM BIS
461 SRS IX / SRS w 62 FI*Gekkolacats Blanco Snowball 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
462 SRS IX / SRS w 62 FI*Gekkolacats Bibiana Blanca 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
463 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM
464 ABY n FI*Kermakupin Feel The Thunder 4 Naaras 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
465 ABY n Anubis Dashiell Hammett 4 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. Abs
466 ABY n FI*Kharn-Ka Pinball Wizard 4 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 BIV
467 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM
468 ABY n Katniss Everdeen Housetiger*PL 4 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
469 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
470 ABY a FI*Redcheetah's Erin 4 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB BIV NOM
471 ABY a S*Backilandets Mercedes von Ekorntorp 4 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX2
472 ABY a FI*Nebuankhet Slania 4 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
473 ABY a Marmelaby Nadia 4 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX2
474 ABY a Thamos Viktor 4 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
475 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS NOM
476 ABY o FI*Neaera's Iaera Nalani 4 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
477 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB NOM
478 ABY o FI*Woodcocks Light A Fire 4 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. Abs
479 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM
480 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
481 ABY ns FI*Taiga-Kissat Milli 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
482 ABY os FI*Taiga-Kissat Hopea Elsa 4 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
483 BAL a 21 FI*Willicon Dove Baby Dove 4 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
484 CRX I / CRX ns FI*Piupaws Donkey Kong 4 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX2
485 CRX I / CRX b FI*Saca's Iggy Bliss 4 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS BIV
486 CRX I / CRX n FI*Claypond's Martinus 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
487 CRX I / CRX n FI*Villains Naughty Naughty 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
488 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM
489 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
490 CRX II / CRX n 01 63 FI*Riverside-eye's Bogey Boy 4 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea DISQ AGR.
491 CRX II / CRX b 09 FI*Claypond's Karamella 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
492 CRX II / CRX b 03 FI*Framillan Tahon sebäillä siuta 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
493 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM NOM BIS
494 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS NOM
495 CRX III / CRX h FI*Derekaz Some Like It Hot 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB BIV NOM
496 CRX III / CRX f 24 FI*Saivohenki Shyvana 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
497 CRX III / CRX fs FI*Piupaws Teija Sopanen 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM
498 CRX III / CRX d SE*PurrfectCurl'z Ferrari Enzo 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
499 CRX III / CRX f FI*Clamoris Lavinia 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
500 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS BIV NOM BIS
501 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Jokikatin Telefonino 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
502 CRX IV / CRX f 03 FI*Riverside-eye's Cefariana 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
503 CRX V / CRX n 23 FI*Saivohenki Hecarim 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio Abs
504 CRX V / CRX n 22 FI*Sweetpurr's Shantay You Stay 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC BIV
505 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Scandalous Scarlet 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
506 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ansa Ikonen 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
507 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
508 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 4 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
508 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
509 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
510 CRX VII / CRX n 32 FI*Claypond's Manta 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
511 CRX VII / CRX n 21 32 FI*LifetimeOfLove Lilli 4 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea Abs
512 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI*Saca's Pretty Superstar for Sure 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
513 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
514 CRX IX / CRX w 61 FI*KittyLady's Terkel in Trouble 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
515 DRX I / DRX a FI*Åbodas Tito 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
516 DRX I / DRX n FI*Åbodas Amira 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
517 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya 4 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
518 DRX III / DRX e FI*Åbodas Dumbo 4 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
519 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
520 DRX VII / DRX n 32 FI*Åbodas Rölli 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn VG1
521 DRX VIII / DRX f 03 33 FI*Sodetan Baunti 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
522 DRX VIII / DRX n 02 33 SE*Recce Pod BAE Systems Caiman 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
523 DRX IX / DRX w 62 SE*Aftonlötens Doris JW 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
524 GRX II / GRX n 03 SE*OneWorld Papageno 4 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
525 OLH n FI*Volaren PrinCe-Odysseia 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
526 OLH n Yokozuna di Gattinata*PL 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
526 OLH n Yokozuna di Gattinata*PL 4 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
527 OLH e 25 FI*Mummeli Sinizinho Charming Leon 4 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
528 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 1 (SC) Jones Steven L. Abs
529 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 5 (IC) Jones Steven L. Abs
530 OSH n Caleb Eastern Grace 4 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
531 OSH n FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me 4 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. Abs
532 OSH n FI*Mummeli Sinizinha Charming Panthera 4 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 NOM
533 OSH a FI*JellonCats Carmen 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio Abs
534 OSH a FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio Abs
535 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
536 OSH b S*Häveröortens* Gingerbread 4 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB NOM
537 OSH c FI*BlackDevil's Ultimate Trick Or Treat 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea Abs
538 OSH j FI*PikkuNaun Auringon Säde 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
539 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS NOM
540 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
541 OSH a 24 FI*LoudMeow Song of the Wind 4 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea Abs
542 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
543 OSH a 25 FI*LoudMeow Midnight Sun 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
544 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
545 OSH b 24 FI*Vintterin Sampo Sulonpoika 4 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
546 OSH b 24 FI*Vintterin Aleksi Samponpoika 4 Uros 7 (CH) Jones Steven L. Abs
547 OSH c 24 FI*LoudMeow Lady of the Wind 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio Abs
548 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM
549 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
550 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
551 OSH e 24 FI*Kaspektin Takasi Kuuhun 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
552 OSH n 22 Ophra Tabby Cat 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
553 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM
554 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
555 OSH ns 24 FI*PikkuNaun Auringon Kehrä 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
556 OSH n 03 Apocalyptica Zorro 4 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
557 RUS N'Tauriel White ALWinBest 4 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV
558 RUS Umberto Tibery Nicol Ross 4 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX2
559 RUS FI*Janatuisen Tellus Mater 4 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
560 SIA w 67 FI*CasaGatitos Bilbo 4 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
561 SIA n FI*Deraza Royal Rock-A-Berry 4 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX2
562 SIA n FI*Selcouth Cat of Kindness 4 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
563 SIA n FI*Kelmikerhon Seela S. 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV
564 SIA n FI*Twist-Tiramisun Hard To Ignore Hedy 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX2
565 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
566 SIA n FI*Vintterin Pauli Miinanpoika 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
567 SIA n FI*CasaGatitos Benedict 4 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP BIV
568 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
569 SIA b FI*Vintterin Inkeri Sampontytär 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn Abs
570 SIA c FI*Kelmikerhon Ilakoiva Oiva 4 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
571 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV
572 SIA j FI*Baila-Bailan Hulluuden Highway 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
573 SIA j FI*Kelmikerhon Ilomielin Mimmi 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
574 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM
574 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
575 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
576 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
577 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM
577 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
578 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV NOM BIS
579 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea Abs
580 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea Abs
581 SOM n FI*Lamadegaan Feel The Magic 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
582 SOM n FI*Foxkiss Egretta garzetta 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
583 SOM n FI*Amajan Svilda Sperandea 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
584 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1
584 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
585 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea Abs
585 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga Abs
586 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM BIV
587 SOM n FI*Lamadegaan Festival Star 4 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
588 SOM a VeterPustini Barbara 4 Naaras 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
589 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 4 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. Abs
590 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
591 SOM o FI*SunnyPace Knautia 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV NOM
592 SOM o PL*Fryga Felicity 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM
593 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
594 SOM p FI*SunnyPace Consolida 4 Naaras 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
595 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Xanthus 4 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS NOM
596 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS NOM
597 SPH III / SPH d 31 S*Diserna's Unexpected Snoopy 4 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea Abs
598 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM
598 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 15 (Siitos) Jones Steven L.
599 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Diancie 4 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
600 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 BIV NOM BIS
601 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
602 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr 4 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
603 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Adagia 4 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
604 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst 4 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
605 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV
606 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
607 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
607 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM
608 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM
609 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM BIV NOM BIS
610 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scaglia Marco 1 NOM
611 HCL Miisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Scaglia Marco 2
612 HCL Sepe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scaglia Marco 2
613 HCL Sulo Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scaglia Marco 4
614 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scaglia Marco 3
615 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scaglia Marco Abs
616 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Scaglia Marco 1 NOM BIS
616 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
617 HCS Taatena Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Moroni Sara 1 NOM
618 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Moroni Sara 1 NOM BIS
619 HCS Una Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Moroni Sara Abs
660 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Askett Mats EXO w 62, PER d, PER f, PER f 03 22, RAG a 03, SBI as 21, SBI j, SBI n 21, NFO IV 43
Brambilla Fabio PER ds (13c), NFO VI (13c), MCO III (13c), ABY ns, CRX I, CRX III, CRX V, CRX VI, OSH a, OSH c 24, OSH d 24, OSH e 24, OSH n 03, OSH p 25, SIA j, SIA n, SOM n 52
Fonsén Mira NFO III, BLH ns 11, BSH d 24, BSH g, BSH n 03, BSH ns 22 64, BSH ny 25, BUR a, BUR c, BUR f, EUR a 24, EUR d 24, EUR ds, EUR f 22, EUR n 23, EUR n 24, EUR ns, MAN 51-52, OCI n 24, SRL VII, SRS I 36
Friškovec-Keller Thea ABY a, ABY os, BAL a 21, CRX II, SPH III 11
Glem Lene ACS VII, MCO IV, NEM II, SIB VI, TUA II 31
Jones Steven L. ABY n, ABY o, DRX III, OLH e 25, OSH b 24, OSH n, RUS, SIA c, SIA w 67, SOM a, SOM p, SPH IV 34
Komissarova Olga EXO n 03 22, EXO n 03 24, EXO n 24, PER ds, PER n, RAG a 03 21, RAG n 03, SBI c 21, SBI f, SBI h, SBI n, ACS VIII, LPL V, MCO I, NEM I, SIB I, SIB II, VET 4 44
Moroni Sara EXO e 03 24, EXO g, EXO g 03 23, EXO ns, PER a 03 23, PER d 02 62, PER d 21 33, PER n 03, RAG a 04 21, RAG d 04, RAG n, RAG n 03 21, RAG n 04, SBI a 21, SBI d, SBI d 21, HCS, VET 2 39
Nyman Pia BEN n 22, BLH a 03, BLH b, BLH q, BSH c, BSH e, EUR d 22, EUR ns 23, EUR ns 24, KOR, OCI a 24, OCI as 24, SIN, CRX IX, CRX VIII, DRX V, OSH a 24, OSH c, OSH j, OSH n 22, OSH ns 24, SIA a, SIA c 21, SIA n 03, SOM o, SPH V 51
Paloluoma Anne ACS III, MCO III, NFO I, NFO II, SIB IV, SIB VII, TUA VI, SPH II, VET 3 42
Riekstina Linda EXO a, EXO n, EXO n 22, PER a, PER a 21 33, PER w 62, RAG a 04, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI f 21 32
Saarela Veikko BEN n 24, BML I, BSH a, BSH ny 11, BUR b, BUR e, CYM 51-52, EUR f 24, EUR n 22, OCI o 24, SRL III, SRS IX, VET 3 36
Scaglia Marco BEN n 22 32, BEN n 22 33, BSH f, BSH f 03, BSH ns 11, BUR d, BUR h, BUR n, CHA, EUR a, EUR f, EUR g 24, EUR ns 22, OCI b 24, OCI bs 24, SRL IV, HCL 40
Skotarczyk Miroslaw MCO II, MCO V, NFO VII, NFO VIII, SIB V, SIB VIII, VET 1 41
Tausen Marteinn NFO VI, CRX II, CRX IV, CRX VII, DRX I, DRX IX, DRX VII, DRX VIII, GRX II, OLH n, OSH a 25, OSH b, OSH f 24, SIA b, SIA n 21 48
Turpeinen Riikka MCO VI, MCO VII, MCO VIII, SIB III 39
Wikström Bjarne EXO g 22, PER d 03, PER d 22, PER f 02 21 62, PER ns 24 62, RAG a, RAG a 21, RAG d 04 21, RAG d 21, RAG g 04 21, RAG n 04 21, SBI c, SBI g, SBI h 21, NFO IX, NFO V, VET 2, VET Kotikissat 34
17 tuomaria.