Omakissa
URK 61. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 10.11.2019 Loppuu 10.11.2019
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2019 Ilmoittautuminen loppuu 18.10.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 23.10.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti johanna.abgottspon@gmail.com
Paikka Askola-Areena, Askola
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Johanna Abgottspon, johanna.abgottspon(at)gmail.com 
Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina(at)urk.fi 
Pääassistentti: Jonna Varhama. Ilmoittautumiset mieluiten Facebook-yksityisviestillä: https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostitse: varhama(at)iki.fi. Assistenttianomukset 31.9.2019 mennessä. 
Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia(at)urk.fi 
Näyttelykummi: Sanna-Leena Santapakka, sanna(at)urk.fi 
Hyvinvointivastaava: Anne Kontula, anne(at)urk.fi 
Rotupöydät ja kauppiaat: Katerina Leino, 050 466 0370 
Yhdistyksen infopuhelin: 046 969 6590 
 

Lisätietoja

Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Jos kissa ei osallistu arvosteluun, siitos- ja kasvattajaluokan hinta on normaalimaksu.

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen! 

Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä. 
 

Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 3 €, paikan päällä 5 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla. 

Leimakortit: Tähän näyttelyyn hyväksymme 1 leimakortin per näytteilleasettaja per näyttelypäivä. Leimakortit postitetaan ilmoittautumispäivänä näyttelysihteerille.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Ilmoittautumislomake ja kopio maksukuitista toimitetaan näyttelysihteerille osoitteeseen: Johanna Abgottspon, Puijonsarventie 21 A 3, 70260 Kuopio.


Kaikki näyttelyn palkinnot, mukaan luettuna serti- ja valmistumisruusukkeet, ovat maksuttomia. 

Kissoja hyväksytään näyttelyyn enintään 300 per päivä. Karsinta tehdään näyttelyilmoittautumisen maksuhetken perusteella. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 47 44 0 0 3
2 107 92 0 0 15
3 64 59 0 0 5
4 133 121 0 0 11
Kotikissat 13 13 0 0 0
Yhteensä 364 329 0 0 34

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me 1 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM
2 EXO n FI*AzuLejo's Coston Caunis 1 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
3 EXO n FI*Cherish's Rocket 1 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
4 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM NOM BIS
5 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 4 (GIP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPS
6 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGCIB NOM BIS
7 PER f FI*Timanfaya Just Another Dream 1 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
8 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
9 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
10 PER es 02 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera 1 Naaras 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
11 PER fs 02 21 62 EE*Esmeralda Heinroos 1 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1
12 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 1 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
13 RAG n FI*Jylhärinteen Chili 1 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
14 RAG a FI*Maplehill's Almond Kiss 1 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
15 RAG a FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna 1 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
16 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw Abs
17 RAG n 04 FI*BlackRain's Return To Sender 1 Uros 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1
18 RAG n 04 FI*Celestial's Sexy WoW 1 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1 NOM
19 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM
19 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 17 (Veteraani) Henry Stéphane 1 NOM BIS
20 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM BIV NOM BIS
21 RAG a 03 FI*Barfait's Gilda 1 Naaras 8 (PR) Skotarczyk Miroslaw EX2
22 RAG a 03 FI*Midnightdolls I Believe In You 1 Naaras 8 (PR) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPIB
23 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV
24 RAG a 04 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer 1 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
25 RAG a 04 FI*Colorstar's Expecto Patronum 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
26 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM BIS
27 RAG d 04 FI*BlackRain's Quaint Kid 1 Uros 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1 NOM BIS
28 RAG e 03 FI*DollyCats Would I lie To You 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
29 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 4 (GIP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPS NOM
30 RAG a 03 21 FI*Celestial's Guillermo de Argentina 1 Uros 5 (IC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGCIB
31 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw Abs
32 SBI n FI*Samsonez Andante 1 Uros 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
33 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
34 SBI c FI*Nalle-Puhin Skyfall 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
35 SBI e NO*Stalderkattens Oskar 1 Uros 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1
36 SBI f EE*Qween Stefani Klaudia 1 Naaras 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM
37 SBI a 21 FI*Harebell Nipsu 1 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
38 SBI b 21 FI*Kattimäen Herpertti 1 Uros 8 (PR) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPIB
39 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
39 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
40 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep 1 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1 BIV
41 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain 1 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX2
42 SBI h 21 FI*Pirimirrin Kaoliniitti 1 Naaras 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw Abs
43 MCO I / MCO n David Punto Valentino, CZ 2 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
44 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 1 (SC) Fonsén Mira Abs
45 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Quick Dreamer 2 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
46 MCO III / MCO a 22 FI*Rotcat Wiweca 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
47 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
48 MCO III / MCO n 23 FI*Chamberlain Orionis Alnitak 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
49 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB NOM
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Incredible Ida 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
51 MCO IV / MCO n 03 22 FI*LovelyLife Hello World I'm Harald 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rare Diamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
53 MCO IV / MCO n 09 22 Karamel Estate Pearls*RU 2 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB NOM
54 MCO V / MCO f FI*Rotcat Unia 2 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
55 MCO V / MCO f 24 FI*Hemingway's Queen of Egypt 2 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
56 MCO V / MCO d FI*Hashtag November Rain 2 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José Abs
57 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José Abs
58 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan 2 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
59 MCO VI / MCO f 03 22 FI*LovelyLife Hello World I´m Tara 2 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
60 MCO VI / MCO f 02 62 FI*Stout-hearted Jewel of Jaipur 2 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX2
61 MCO VI / MCO d 09 22 FI*KhalDrogo's For Those About To Rock 2 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV NOM
62 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Quite the Best 2 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José Abs
63 MCO VII / MCO fs 22 Genewa Real Love*RU 2 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
64 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Red Bachelor 2 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV
65 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Vertico 2 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
66 MCO VII / MCO ds 22 FI*Tigerworld Let's Dance 2 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
67 MCO VII / MCO fs 22 FI*Pinewoods Don't Tell Mama 2 Naaras 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
68 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight 2 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
69 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*LovelyLife Hello World I'm Renata 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
70 MCO VIII / MCO ns 09 Fayola Happy Joe 2 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
71 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
72 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
73 NEM I / NEM a 21 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
74 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
75 NEM I / NEM n FI*NonServiam Blashyrkh 2 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
76 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP BIV
76 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 1 NOM
76 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
77 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem 2 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS BIV
78 NEM II / NEM a 09 21 FI*NonServiam Charge of Total Affect 2 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
79 NEM II / NEM a 09 21 FI*NonServiam Chi Xi Sigma 2 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
80 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia 2 Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB NOM
81 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 2 (SP) Henry Stéphane KM
81 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 3
81 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
82 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Henry Stéphane KM BIV NOM
83 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free 2 Uros 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
84 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
85 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Glacier Express 2 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
85 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Glacier Express 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
86 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Hopeahännän Mahtava Mörkö 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
87 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Megaflare 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
88 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
89 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Siniidan Trinity 2 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
90 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira Abs
90 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
91 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) Henry Stéphane KM
91 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 3
92 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 1 (SC) Henry Stéphane KM
92 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
93 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 1 (SC) Henry Stéphane KM BIV NOM
94 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Henry Stéphane KM
94 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 2
95 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX2
96 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
97 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Chocolate Stripes 2 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
98 NFO VI / NFO e 09 24 FI*RockyHill's Peacepipe Of Bright 2 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 BIV
99 NFO VI / NFO f 09 23 S*Myselisia's Campari 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane Abs
100 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Haaveeni Pieniä Taikoja 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX2
101 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Siniidan Diamond Dust 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX3
102 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI*Siniidan Rebirth Flame 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
103 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José Abs
103 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw Abs
104 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM BIV NOM
105 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
106 NFO IX / NFO w 63 NO*Havstrilens Prince 2 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX2
107 SIB I / SIB a FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
108 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM BIS
109 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
109 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 2
110 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX2
111 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Pikku-Priin Hurja Hidalgo 2 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
112 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS NOM
112 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 17 (Veteraani) Skotarczyk Miroslaw 1 NOM BIS
113 SIB V / SIB fy 24 FI*Igora Celeste 2 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
114 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB BIV NOM
115 SIB VI / SIB f 09 24 Victoria Dido Nový vek, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
116 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Amurin Zacarías 2 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
117 SIB VI / SIB f 03 22 FI*Amurin Yakira 2 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX3
118 SIB VI / SIB f 03 24 FI*Amurin Yessica 2 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX2
119 SIB VI / SIB f 09 24 FI*SoulSibster's CinnaMona 2 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
120 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM BIS
121 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM NOM BIS
122 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Bmy-Moumou Indian Summer 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
123 BEN n 22 FI*Cajado Aglia Tau 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
124 BEN n 22 FI*Leokatin Silvano Dude 3 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
125 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
126 BEN n 24 FI*Kissalehdon Tausret 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
127 BEN n 24 FI*Alcarinqua Galahad 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin Abs
128 BEN n 24 33 FI*PurrGold Luminous Lux 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
129 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS NOM
130 BLH a 03 FI*MellowBear's Alice in Wonderland 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
131 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
132 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde 3 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
133 BSH a FI*Hyrinän Alma 3 Naaras 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
134 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
135 BSH f FI*Ruusutarhan Amelia 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
136 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM NOM BIS
136 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM BIS
137 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin Abs
138 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
139 BSH b 22 FI*Sarellin Piper Elizabeth 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
140 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Silver Varvara 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
141 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne Abs
142 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi 3 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX2
143 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
144 BSH f 03 FI*Ruusutarhan Aurelia 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
145 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS NOM BIS
146 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM NOM BIS
147 BUR d FI*Celsiana Iiris Ruusu 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
148 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
149 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
150 CHA FI*Kattskogens Mathilda 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
151 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
152 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
152 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 3
153 EUR a 22 FI*Feronian Opium 3 Uros 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
154 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
154 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM
155 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Saara 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
156 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
157 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
158 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
159 KOR FI*Mythai Opale Devi 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM
160 KOR FI*Mythai Tydah Thong 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM BIS
161 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM NOM BIS
162 MAN 53 / MAN e 53 FI*Maikain Lager Kisskiss 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
163 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
163 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 3
164 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
164 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 2
165 OCI b 24 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne Abs
166 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
167 OCI b 24 FI*Moosegrove Saphire 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
168 OCI b 24 FI*Moosegrove Trevor 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
169 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
169 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 2
170 SIN FI*Chai-lai Darling Daisy 3 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
171 SRL I / SRL b FI*Be-Curly Stargazer 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
172 SRL I / SRL c FI*Be-Curly Catch the Rainbow 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
173 SRL III / SRL e FI*Be-Curly Topaz 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM BIS
174 SRS I / SRS b FI*Gekkolacats Bruno Bastian 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
175 SRS IX / SRS w 62 FI*Gekkolacats Blanco Snowball 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
176 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM BIV NOM BIS
177 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! 4 Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
178 ABY n Chardryn von Kalimdor*CH 4 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
179 ABY n FI*Miragerie Ambrosia 4 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
180 ABY n Cosima Kaldorei*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
181 ABY n FI*Kharn-Ka Pinball Wizard 4 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
182 ABY n Farris of the Anvil von Kalimdor*CH 4 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM
183 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
184 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
185 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP BIV NOM
186 ABY n Katniss Everdeen Housetiger*PL 4 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
187 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM
188 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 1 (SC) Cinque Francesco KM
189 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth 4 Naaras 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
190 ABY a FI*Miragerie Beaudrie 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
191 ABY a FI*Vuolas Unelmaamme puhdistaa 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 BIV NOM BIS
192 ABY a FI*Vuolas Kaikkeus on kaunis 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
193 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS
194 ABY a FI*Nebuankhet Jace Beleren 4 Uros 8 (PR) Cinque Francesco EX1 CAPIB
195 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
196 ABY o FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue 4 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV
197 ABY o FI*Woodcocks Light A Fire 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
198 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
199 ABY p FI*Miragerie Béatrice 4 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM BIS
200 BAL w 67 FI*Jalecat's WTBW SnowBlizzard 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
201 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 6 (IP) Edström Michael Abs
201 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin Abs
202 CRX I / CRX o FI*Claypond's Katheline 4 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
203 CRX I / CRX ns FI*Ballerina's Roquefort 4 Uros 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
204 CRX I / CRX n FI*Villains Naughty Naughty 4 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
205 CRX I / CRX n FI*Ballerina's Beausoleil 4 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
206 CRX II / CRX n 03 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails 4 Uros 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
207 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS
208 CRX III / CRX h FI*Derekaz Some Like It Hot 4 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC NOM
209 CRX III / CRX f FI*Clamoris Lavinia 4 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
210 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
210 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 2
211 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS NOM BIS
212 CRX IV / CRX f 03 FI*Merivirran Donna Desiré 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
213 CRX V / CRX b 24 FI*Derekaz Hellbilly Storm 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
214 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ansa Ikonen 4 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
215 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Danger DeVille 4 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
216 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Cayenne 4 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX2
217 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
218 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Derekaz Razor Brougham 4 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
219 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM
220 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
221 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
221 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
222 CRX VIII / CRX d 09 21 33 FI*Saca's Over the Top Always 4 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
223 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Saca's Dynamic Spark 4 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
224 CRX IX / CRX w 62 FI*Mimic Arctic 4 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
225 CRX IX / CRX w 64 FI*Mimic Alaska 4 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
226 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS NOM
227 DRX III / DRX e FI*Åbodas Dumbo 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
228 DRX V / DRX ns 25 FI*Mirexin Patrik 4 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
228 DRX V / DRX ns 25 FI*Mirexin Patrik 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
229 DRX V / DRX n 24 FI*Avariel Qinisa 4 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
230 DRX V / DRX n 25 FI*Clavinova Rasmus 4 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
231 DRX VI / DRX a 03 23 Marmalade Best Show*RU 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
232 OLH c 03 24 FI*Noxx Carl Philip 4 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
233 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 1 (SC) Edström Michael Abs
234 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 7 (CH) Edström Michael Abs
235 OSH n FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael Abs
236 OSH a FI*JellonCats Carmen 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco Abs
237 OSH a FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco Abs
238 OSH c FI*BlackDevil's Ultimate Trick Or Treat 4 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
239 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 2
240 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco Abs
241 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
242 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
243 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM
244 OSH e 24 FI*Kaspektin Takasi Kuuhun 4 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
245 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
246 PEB f 24 83 FI*Evilurbastet Grettel 4 Naaras 13b (Tarkistus) Biernaczyk Marcin PEB f 24 83/ PEB III
247 RUS FI*Harmuan Aloisia Allegra 4 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
248 RUS Silberfeder's Krabat 4 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
249 RUS Katzenhof Urho 4 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
250 RUS FI*IvanaKallio's Fanny 4 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
251 RUS FI*Zarin Minion 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael Abs
252 RUS FI*Harmuan Sigrid Sötnosen 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
253 RUS FI*Zarin Sweet pea 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
254 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM BIS
255 SIA n FI*Selcouth Cat of Kindness 4 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
256 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
257 SIA a FI*Jalecat's Incredibles Ilona Vaara 4 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
258 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
258 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS
259 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
260 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Cinque Francesco KM NOM
261 SOM n FI*Amajan Svilda Sperandea 4 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
262 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco Abs
262 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin Abs
263 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM
264 SOM n FI*Amajan Maffeo Macario 4 Uros 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS BIV NOM
265 SOM n FI*Amajan Prozio Prospero 4 Uros 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB
266 SOM n FI*Amajan Spes Speranza 4 Naaras 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
267 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 1 (SC) Edström Michael KM
268 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
268 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
269 SOM o FI*Amajan Pon Preziosa 4 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV NOM
270 SOM o FI*Amajan Serenissima Serafina 4 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
271 SOM o PL*Fryga Felicity 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
272 SOM o FI*Amajan Remo Remberto 4 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
273 SOM o FI*SunnyPace Kalanchoë 4 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
274 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie 4 Naaras 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
275 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Xanthus 4 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
276 SPH II / SPH a 09 FI*CiCi's Aramina Minaran 4 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
277 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
278 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 1 (SC) Cinque Francesco KM
278 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
279 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 NOM
280 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Cinque Francesco KM BIV
281 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
282 SPH V / SPH c 33 SE*Marshals Cecilia 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX2
283 SPH V / SPH g 21 33 SE*Baby Belle's Princess Aurora 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
284 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Cinque Francesco Abs
285 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM BIS
286 THA n Jasmine Tajska Chata*PL 4 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
287 THA a FI*FreeSandi Abigail 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco Abs
288 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Biernaczyk Marcin 1 NOM
289 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 2
289 HCL Hertta Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 2
290 HCL Miisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael Abs
291 HCL Sulo Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Biernaczyk Marcin 4
292 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Biernaczyk Marcin 2
293 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Biernaczyk Marcin 3
294 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM BIS
294 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS
295 HCS Armas Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1 NOM
296 HCS Karma Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Skotarczyk Miroslaw 2
297 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Skotarczyk Miroslaw 3
298 HCS Aina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Skotarczyk Miroslaw 1 NOM BIS
328 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin PEB f 24 83 (13b), BEN n 24, BLH a 03, BSH a, BSH e, BSH f, BSH g, BUR b, BUR d, BUR h, EUR a 22, EUR d 24, EUR f 22, EUR n 23, MAN 51-52, OCI n 24, SRL I, SRL III, HCL, VET 4, VET Kotikissat 37
Cinque Francesco ABY a, BAL w 67, CRX II, CRX IV, CRX VII, DRX III, DRX VI, OLH c 03 24, OSH a, OSH a 24, OSH c 24, SIA n, SOM n, SPH IV, SPH V, THA a 38
Edström Michael ABY o, BAL c, CRX IX, CRX V, CRX VI, OSH f 24, OSH n, RUS, SIA a, SOM o, HCL 38
Fonsén Mira EXO n, PER f, PER f 24, PER n 03, RAG a, RAG a 04, RAG e 03, RAG n, SBI a 21, SBI c, MCO III, MCO IV, NFO IV, SIB I, SIB III 38
Henry Stéphane MCO I, MCO IX, MCO VIII, NEM I, NFO I, NFO II, NFO V, NFO VI, SIB VIII, VET 1 29
Maillard Chiavuzzo Isabelle ABY n, ABY p, CRX I, CRX III, CRX VIII, DRX I, DRX V, OSH b 24, OSH c, OSH e 24, SIA n 03, SIA n 21, SPH II, THA n, HCS 37
Martinez Vizcaino Juan José MCO V, MCO VI, MCO VII, NEM II, NFO IX, NFO VIII, SIB IV, SIB V, SIB VI, SIB VII, VET 3 38
Paloluoma Anne BEN n 22, BEN n 24 33, BLH n, BSH b 22, BSH f 03, BSH n, BSH ns 11, CHA, EUR a 24, EUR d 22, EUR f 24, EUR n 24, KOR, MAN 53, MAU ns, OCI b 24, SIN, SRS I, SRS IX 29
Skotarczyk Miroslaw EXO f 03 22, EXO n 24, PER es 02 62, PER fs 02 21 62, PER n, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG d 04, RAG e 04, RAG n 04, SBI b 21, SBI c 21, SBI e, SBI f, SBI h 21, SBI n, HCS, VET 2 34
9 tuomaria.