YK kansainvälinen kissanäyttely kat 1, 4, KK *HAR* 12.10.2019
Järjestävä yhdistys YkkösKissat ry
Alkaa 12.10.2019 Loppuu 12.10.2019
Ilmoittautuminen alkaa 30.7.2019 Ilmoittautuminen loppuu 17.9.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:15 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 2.10.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 200   Kategoriat 1, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI5445030010201139
Sähköposti show.ykkoskissat@gmail.com
Paikka HAR, Hartola
Toimihenkilöt Kutsun kokonaisuudessaan löydät tästä

Lisätietoja: 
Jaana Jyrkinen, peejii.yk@gmail.com
Raha-asiat:  Rahastonhoitaja Merja Lindgren, rahat.yk@gmail.com
Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom, show.ykkoskissat@gmail.com
Näyttelypäällikkö:  Erkki Meriläinen, erkki.merilainen@kolumbus.fi
Ensikertalainen näyttelyssä:  Näyttelymentori Marja Heiskanen, ykkoskissat@gmail.com
Pääassistentti:  Eeva-Leena Juntunen, willicon@surok.fi

Lisätietoja

Näyttelyiden nimet 'HAR' ja 'TOLA'
Lauantaina kat 1, 4 ja kotikissat, sunnuntaina kat 2, 3. Näyttelyssä 2 arvostelua / päivä.
Näyttelyyn ilmoittaudutaan HAR- näyttelyn kautta. Huom ! VAIN luokat 1-14
Kissa osallistuu automaattisesti kahteen (2) arvosteluun, mikäli ei toisin ilmoitettu.

Ilmoittautumismaksu 33€ / arvostelu.
Ilmoittautumiset: VAIN Omakissan kautta Ilmoittautumisaika  30.7.- 17.9.2019
Karsintaperuste: ilmoittautumismaksun saapumispäivän perusteella kategorioittain.

17.9. JÄLKEEN HYVÄKSYTÄÄN VAIN VÄRI- JA LUOKKAMUUTOKSET,
EI MUITA MUUTOKSIA !

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 82
4 124
Kotikissat 4
Yhteensä 210

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS NOM BIS
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n 22 FI SK LO 1717965 FI*Castlemoor's JerryCotton Uros Grand International Champion Magdalena Kudra Abs
PT*Kiyoko Kats Secret Love (PER n 22) x PT*Kiyoko Kats Big Royal (EXO n)
3 EXO n 24 FI SK LO 1925403 FI*Dirlandan Xena Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Jarbabin Yonne Byron (EXO n 24) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
4 EXO n 03 22 FI SK LO 1508789 FI*Sabrimin Revolution Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB NOM
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
5 EXO n 03 24 FI SK LO 1924705 FI*Jewelstory Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
6 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
7 EXO g 33 FI SK LO 1822422 Ayser's Daenerys Stormborn Naaras Champion Malin Sundqvist EX1 CACIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
8 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
9 PER n FI SK LO 1717998 FI*Mimosan The One Uros International Champion Malin Sundqvist Abs
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Little Bad Girl (PER n)
10 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
11 PER a FI SK LO 1925405 FI*Dirlandan Xtra cute Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Jarbabin Yonne Byron (EXO n 24) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
12 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS NOM BIS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
13 PER f FI SK LO 1925268 FI*Timanfaya Just Another Dream Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
14 PER ds FI SK LO 1925124 FI*Kultaviiksen Steve Ray Vaughan Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Kultaviiksen Poseidon (PER ds 11) x FI*Kultaviiksen Odessa (PER d)
15 PER fs FI SK LO 1614654 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
16 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
17 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
18 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
19 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
20 PER d 03 FI SK LO 1509359 Bafini Sweet Dancer Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
21 PER f 03 24 FI SK LO 1925375 FI*Dirlandan Yellow Rose Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Dirlandan JinJang (PER n 01) x FI*Jarbabin Zahra (PER f 24)
22 PER f 03 22 FI SK LO 1924707 FI*Jewelstory Temptation Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
23 PER n 33 FI SK LO 1613933 Sinihuiskan Fenix Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
24 PER a 21 33 FI SK LO 1715624 Ayser's Rocky Balboa Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
25 RAG n FI SK LO 1925218 Gayaneh Tintinnopsis tango Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Pandorina puella (RAG n)
26 RAG n FI SK LO 1925217 Gayaneh Tipula tam-quam Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Pandorina puella (RAG n)
27 RAG n FI SK LO 1820852 FI*Jylhärinteen Chili Naaras International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
28 RAG a FI SK LO 1715832 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB NOM
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
29 RAG a FI SK LO 1923820 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
30 RAG a FI SK LO 1925562 FI*Celestial's Damn U R Hot Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
31 RAG a FI SRK LO 1301759 FI*Stardoll's Blue Velvet Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
32 RAG n 21 FI SK LO 1923868 FI*Jylhärinteen Toivo Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Dollyblues Joyful, Joyful (RAG n 04) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
33 RAG d 21 FI SK LO 1822623 FI*Maikkilan Hugo Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Erkatin Kirill-Leonid (RAG n 03) x FI*Ruuskatin Kuutar (RAG f 21)
34 RAG n 03 FI SK LO 1822979 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Champion Malin Sundqvist EX1 CACIB
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
35 RAG n 03 FI SK LO 1718120 FI*Stardoll's Dark Matter Uros International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
36 RAG n 03 FI SRK LO 91060 M'Memories Ragdoll's Havana Naaras International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
37 RAG n 03 FI SRK LO 88751 FI*Ragtail Dominic Uros Premior Malin Sundqvist EX1 CAPIB BIV
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
38 RAG n 04 FI SK LO 1923251 Gayaneh Rhodomela rosa Naaras Avoin Magdalena Kudra Abs
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Oscillatoria oblivia (RAG n)
39 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX2
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
40 RAG n 04 FI SK LO 1925378 PL*My Butterfly Shira Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 BIV NOM
Eulalie Indigo Dream (RAG n 03) x SE*Klausus Ida Blue (RAG a 04)
41 RAG n 04 FI SK LO 1925560 FI*Celestial's Sexy WoW Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
42 RAG n 04 FI SK LO 1925582 FI*Collicatin Golden Glitter Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX2
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
44 RAG a 03 FI SK LO 1820040 FI*Celestial's El Chapo Son of CG Uros International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
45 RAG a 03 FI SK LO 1925585 FI*Collicatin Golden Glimmer Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 BIV NOM
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
46 RAG a 03 FI SK LO 1925583 FI*Collicatin Golden Gloss Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
47 RAG a 03 FI SK LO 1405590 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Premior Malin Sundqvist EX1 CAPIB
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
48 RAG a 03 FI SK LO 1822976 FI*Midnightdolls I Believe In You Naaras Kastraatti Malin Sundqvist EX1 CAP NOM BIS
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
49 RAG a 04 FI SK LO 1406270 Solenzara's Solomon Jack Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
50 RAG a 04 FI SK LO 1923652 FI*HeartThrob's Prince Shining Armor Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FI*Jylhärinteen Tuisku (RAG a 21) x FI*Fannidolls Amiable Adelina (RAG n 03)
51 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
52 RAG e 03 FI SK LO 1924991 FI*DollyCats Would I lie To You Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 NOM BIS
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
53 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Premior Malin Sundqvist Abs
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
54 RAG f 03 FI SK LO 1508230 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Malin Sundqvist KM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
57 RAG n 04 21 FI SRK LO 1300260 Gayaneh Helius Hilaris Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
58 RAG a 03 21 FI SK LO 1822636 FI*Celestial's Guillermo de Argentina Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
59 RAG a 04 21 FI SK LO 1923767 Gayaneh Scenedesmus sade Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
60 RAG a 04 21 FI SK LO 1610950 Gayaneh Littorella igitur Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
61 SBI n FI SK RX 1718858 FI*Lofanna Guernica Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
62 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
63 SBI a FI SK RX 1821101 S*Chimär's Kornelia Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
DK*Khin-Mya's Shogun (SBI a) x S*Chimär's Celine Dion (SBI a)
64 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Malin Sundqvist KM BIV NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
65 SBI b FI SK LO 1822969 FI*JoJon Duixiang Mei Uros Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
66 SBI b FI SK LO 1923944 FI*Clavinova Veronika Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1 NOM BIS
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Clavinova Xena (SBI b)
67 SBI b FI SK LO 1926278 S*Kilenskogens Önni Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
SE*Norlids Brighton (SBI b 21) x S*Kilenskogens Rosie (SBI b)
68 SBI c FI SK LO 1716448 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra Abs
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
69 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
70 SBI d FI SK LO 1924506 EE*Magnificent Meow Bob Bordeaux Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
S*Sajberkattens TipTop Torino (SBI n 21) x SE*Wilhelmshage's Lady Patricia (SBI f)
71 SBI e FI SK LO 1925982 NO*Stalderkattens Oskar Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
White Wolf vom Blütengarten*A (SBI e 21) x NO*Stalderkattens Gina (SBI d)
72 SBI e FI SK LO 1923229 FI*Fioliinan Alvaro Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Annmark Deeva (SBI g)
73 SBI f FI SK LO 1924059 FI*Harebell Taikatalvi Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
74 SBI h FI SK LO 1820351 FI*Helin's Elviira Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
75 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
76 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
77 SBI c 21 FI SK LO 1925632 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 BIV
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
78 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX2
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
79 SBI h 21 FI SK LO 1509053 FI*Pirimirrin Kaoliniitti Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra Abs
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FIN*Pirimirrin Darling River (SBI j 21)
80 ABY n FI SK LO 1613129 FI*Laire Maer Gelir Uros Supreme Champion Helene Reiter KM BIV NOM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
81 ABY n FI SK LO 1715899 Cellani Sieno UkassaKinté Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
82 ABY n FI SK LO 1717492 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros Grand International Champion Helene Reiter Abs
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
83 ABY n FI SK LO 1717461 FI*Redcheetah's Diana Naaras International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
Maurice de Moéris (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
84 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Avoin Helene Reiter Abs
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
85 ABY n FI SK LO 1925447 Cosima Kaldorei*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX2
Urias Berenetto, CZ (ABY n) x Aurora Kaldorei*PL (ABY n)
87 ABY n FI SK LO 1923882 FI*Woodcocks Little My Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1 NOM BIS
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
88 ABY n FI SK LO 1926345 (N) Tejas Kito Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
(N) Tejas Josja (ABY o) x (N) Tejas Fe (ABY n)
89 ABY n FI SK LO 1925140 FI*Woodcocks Quiet Revolution Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1 BIV
Detrevande's Xemm (ABY o) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
90 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Helene Reiter KM BIV NOM BIS
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
91 ABY n FI SK LO 1509153 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Supreme Premior Helene Reiter KM
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
92 ABY n FI SK LO 1506854 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros International Premior Helene Reiter EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
93 ABY n FI SK LO 1821988 FI*Miragerie All Saints Naaras Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
94 ABY n FI SK LO 1614981 FI*Redcheetah's Jade Naaras Kastraatti Helene Reiter Abs
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
95 ABY a FI SK LO 1719036 FI*Lovedevotion Karmen Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB BIV
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
96 ABY a FI SK LO 1923881 FI*Laire Aedion Gelir Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi Abs
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
97 ABY a FI SK LO 1923997 FI*Miragerie Beaudrie Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
98 ABY a FI SK LO 1925250 FI*Vuolas Unelmaamme puhdistaa Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
Emalon von Kalimdor*CH (ABY a) x FI*Nebuankhet Pastel Goth (ABY a)
99 ABY a FI SRK LO 43085 FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
100 ABY o FI SK LO 1611585 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras Grand International Champion Robert Nowak EX1 CACS
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
101 ABY o FI SK LO 1925143 FI*Woodcocks Light A Fire Uros Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1
Detrevande's Xemm (ABY o) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
102 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Robert Nowak KM NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
103 ABY p FI SK LO 1923996 FI*Miragerie Béatrice Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1 NOM
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
104 BAL n FI SK LO 1924177 FI*Jalecat's WTBW SnowBall Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FI*Willicon Mikhail Baryshnikov (BAL w) x FI*Jalecat's ÄssäMix (BAL h)
105 BAL b 21 FI SK LO 1925135 FI*Frostnight's Hibernating Heart Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Frostnight's Romance With Darkness (OSH b 24)
106 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
107 CRX I / CRX ns FI SK LO 1923499 FI*Ballerina's Roquefort Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Ballerina's Father Frost (CRX w) x FI*Ballerina's Dulcinea (CRX ns 24)
108 CRX I / CRX c FI SK LO 1822807 FI*Claypond's Lyydia Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC BIV
Travis Eledhrim of Claypond's (CRX a 32) x Demian Suomi100 Sisukas (CRX b)
109 CRX I / CRX n FI SK LO 1924180 FI*Ballerina's Beausoleil Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Sirpaleen Caspian Apollon (CRX d) x FI*Ballerina's Flora (CRX a)
110 CRX I / CRX b FI SK LO 1822253 FI*Claypond's Justus Uros Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPIB
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Claypond's Fortune Fabuleuse (CRX o)
111 CRX I / CRX n FI SK LO 1820944 FI*Piupaws Morellia Uros Kastraatti Sara Ojaniemi Abs
FI*Piupaws Musta.Pirkka (CRX d 03) x FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet (CRX f 24)
112 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1822550 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros International Champion Robert Nowak Abs
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
113 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1925371 FI*Telltail's Zigzag Uros Pennut 4-7 kk Robert Nowak Abs
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Telltail's Vasilisa (CRX n 02)
114 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1925373 FI*Telltail's Zorro Uros Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Telltail's Vasilisa (CRX n 02)
115 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1925374 FI*Telltail's Zannalee Naaras Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Telltail's Vasilisa (CRX n 02)
116 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Grand International Premior Robert Nowak EX1 CAPS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
117 CRX III / CRX h FI SK RX 1923467 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
118 CRX III / CRX fs FI SK LO 1924744 FI*Piupaws Teija Sopanen Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
119 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 1820934 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Grand International Champion Robert Nowak EX1 CACS
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
120 CRX V / CRX b 24 FI SK LO 1924598 FI*Derekaz Hellbilly Storm Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Derekaz The Siren of Temptation (CRX b 24)
121 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
122 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 1822551 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras International Champion Sara Ojaniemi Abs
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
123 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1715818 FI*Saca's Radiant Snow Whirls Uros Grand International Champion Helene Reiter Abs
Jubilee Flash de Kachghar (CRX n 09 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
124 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1719048 FI*Seer's Emuu Laus Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC NOM BIS
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Seer's Asbjorg (CRX n)
125 CRX VIII / CRX d 09 21 33 FI SK LO 1925572 FI*Saca's Over the Top Always Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Telltail's Otherside (CRX n 03 33) x FI*Saca's Femme Fatale (CRX e 24)
126 DRX I / DRX n FI SK LO 1716825 FI*Berry's Dazzling Diamond Naaras Champion Helene Reiter EX1 CACIB
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x Bindy Applause (DRX n 32)
127 DRX I / DRX a FI SRK LO 40419 FI*Åbodas Kaya Naaras Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS BIV
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
128 DRX I / DRX n FI SK RX 1820135 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
129 DRX I / DRX ns FI SRK LO 39246 FI*Minimiun Pikku Tipi Naaras International Premior Helene Reiter EX1 CAGPIB
N*Ravnkroken Anthos (DRX n) x FIN*Tikrun Hiutale (DRX ns)
130 DRX IV / DRX d 09 FI SK LO 1819613 Thor Ardenia*PL Uros Champion Helene Reiter EX1 CACIB
Lucky Star of Bebeny (DRX ds 03) x Nutka z Poddasza*PL (DRX w)
131 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
132 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923434 FI*Avariel Qinisa Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Avariel Obi Banoffi (DRX c)
133 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923703 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPIB
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
134 DRX VI / DRX a 03 23 FI SK LO 1926548 Marmalade Best Show*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1
Gucci of Adelya*RU (DRX c) x Euphoria Best Show*RU (DRX w)
135 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 1923436 FI*Avariel Rockruff Uros Avoin Robert Nowak EX1 CAC
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
136 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 1406016 Bindy Applause Naaras Kastraatti Robert Nowak EX1 CAP
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
137 DRX IX / DRX w 62 FI SK LO 1822895 FI*Tomorrowland Jurassic Jose Uros Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Curly Time Ulissen (DRX w) x FI*Tomorrowland Darling Dora (DRX f 33)
138 OLH c 25 FI SK LO 1510597 FI*BaliDancer's Gaius Uros Grand International Premior Robert Nowak EX1 CAPS
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
139 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Grand International Champion Robert Nowak EX1 CACS NOM
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
140 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Champion Helene Reiter EX1 CACIB
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
141 OSH n FI SK LO 1822201 FI*BlackDevil's Twist Of Fate Uros Avoin Helene Reiter EX1 No Cert
HU*Okonor Miskolc (OSH b) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
142 OSH n FI SK LO 1926281 Wakanda Limelight East Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
Rushan Limelight East (SIA n) x Sansa Limelight East (OSH n 24)
143 OSH n FI SK LO 1926002 FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1 BIV NOM
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
144 OSH a FI SK LO 1926004 FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
145 OSH b FI SK LO 1716138 FI*Harmuan Cacao Praliné Naaras International Champion Robert Nowak EX1 CAGCIB
FI*Curnauskiss Rebell Yell (OLH b) x FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee (OSH b)
146 OSH b FI SK LO 1924185 FI*Chellamanis Batman Uros Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x HU*Okonor Joséphine (OSH b 24)
147 OSH f FI SK RX 1924683 Venetta-Holly Rahat-Lukum Naaras Avoin Helene Reiter Abs
Freddie-Wint Rahat-Lukum (OSH n) x Holly-Zu Rahat-Lukum (OSH f 03)
148 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
149 OSH j FI SK LO 1822478 FI*Chellamanis Nayeli Naaras Avoin Sara Ojaniemi Abs
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x HU*Okonor Ilonka (OSH h)
150 OSH n 24 S*Häveröortens* Tyra Trollpacka Naaras Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS
AR*Shasa Kozi (OSH n 03 24) x S*Siaön's Koola Katja (OSH h)
151 OSH a 24 FI SK LO 1924044 FI*LoudMeow Stormwind Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
153 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
154 OSH b 24 FI SK LO 1822753 FI*Vintterin Aleksi Samponpoika Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
155 OSH c 24 FI SK LO 1924045 FI*LoudMeow Lady of the Wind Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
156 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Supreme Premior Robert Nowak KM NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
157 OSH d 24 FI SK LO 1924605 FI*Chellamanis Giovanni Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi Abs
Hann Tabby Cat (SIA d 21) x HU*Shagio-Chen Maya (OSH f 24)
158 OSH f 22 Ophra Tabby Cat Naaras Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1
EkstaSIA´s Fint Ushami (SIA n 21) x Omega Tabby Cat (OSH f 24)
159 OSH ns 24 FI SK LO 1925699 FI*PikkuNaun Auringon Kehrä Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Chellamanis Illusion (OSH d 24) x FI*Jalecat's GD GoodRiddance (OLH ns)
160 OSH n 03 FI SK LO 1924252 Apocalyptica Don Pasquale Uros Avoin Sara Ojaniemi Abs
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Apocalyptica Esperanza (OSH b 24)
161 OSH b 03 22 FI SK LO 1819619 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
162 RUS FI SK LO 1819332 FI*BlueLair's Mirabella Naaras International Champion Robert Nowak Abs
Betram of Silver Gloss (RUS ) x FI*BlueLair's Inanna (RUS )
163 RUS FI SK LO 1718952 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras International Champion Robert Nowak EX1 CAGCIB
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
164 RUS FI SK LO 1923169 FI*IvanaKallio's FollowMe Uros Avoin Robert Nowak EX2
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
165 RUS FI SK LO 1924567 Silberfeder's Krabat Uros Avoin Robert Nowak EX1 CAC BIV
My Lionheart Malabo (RUS ) x Silberfeder's Enigma (RUS )
166 RUS FI SK LO 1923166 FI*IvanaKallio's Fanny Naaras Avoin Robert Nowak EX1 CAC
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
167 RUS FI SK LO 1822892 FI*SinisenHetken Tähdenlento Naaras Avoin Robert Nowak EX2
FI*Janatuisen Maurizio Il Meraviglioso (RUS ) x FI*Lolcat's Elsa (RUS )
168 RUS FI SK LO 1923930 FI*IvanaKallio's Hula-Hula Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x FI*IvanaKallio's Dirlandaa (RUS )
169 RUS FI SK LO 1924449 FI*Zarin Minion Uros Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1
S*Ärke Ängelns Call me (RUS ) x FI*Zarin Onnenapila (RUS )
170 RUS FI SK LO 1924923 FI*Harmuan Villi Vadelma Naaras Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX2
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
172 RUS FI SK LO 1924836 FI*Zarin Sweet pea Naaras Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1 BIV NOM BIS
FI*Zarin Dewey (RUS ) x FI*Zarin Forget-me-not (RUS )
173 SIA b FI SK LO 1822754 FI*Vintterin Inkeri Sampontytär Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
174 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
175 SOM n FI SK LO 1923846 FI*Amajan Svilda Sperandea Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
176 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi Abs
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
177 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi KM NOM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
178 SOM a FI SK RX 1925108 VeterPustini Barbara Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Xanffox Winfrid (SOM n) x Solomeya Elite Person (SOM n)
179 SOM o FI SK LO 1614327 FI*SunnyPace Galega Uros Supreme Champion Robert Nowak KM
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
180 SOM o FI SRK LO 37915 FI*Kharn-Ka Weinfelderfox Uros Grand International Champion Robert Nowak EX1 CACS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
181 SOM o FI SK RX 1923289 FI*SunnyPace Knautia Naaras Avoin Robert Nowak EX1 CAC BIV
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
182 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros International Premior Robert Nowak Abs
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
183 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 1820265 FI*Hebblas Xanthus Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
184 SPH II / SPH a 09 FI SK LO 1820286 FI*CiCi's Aramina Minaran Naaras International Champion Helene Reiter EX1 No Cert
FI*Wanadoo Jackpot (SPH n) x FI*CiCi's Ophelia Otis (SPH a 03)
185 SPH IV / SPH f 01 62 FI SK RX 1718176 Newans Melissa Naaras Supreme Champion Sara Ojaniemi KM NOM
Muggleborn Bluekatti Veyron/ID (SPH a 09) x Catberry Cirilla of Newans (SPH f 09)
186 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1822139 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
FI*Hobbitqueen's Dragonair (SPH n 03 32) x FI*Hobbitqueen's Yale (SPH f)
187 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Robert Nowak KM BIV NOM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
188 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 1820163 Av Ljusalfheim Zephyr Uros Grand International Champion Robert Nowak EX1 CACS
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
189 SPH V / SPH d 09 32 FI SK RX 1717824 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst Uros International Champion Robert Nowak EX1 CAGCIB
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
190 SPH V / SPH f 03 32 FI SK LO 1924538 Murashoff Aurora Borealis Naaras International Champion Robert Nowak EX1 CAGCIB
RedAngel Sex-Tux Pompeius (SPH a 03) x Goliaf Ice Red (SPH d 03 32)
191 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Robert Nowak KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
192 THA n FI SK RX 1718418 Jasmine Tajska Chata*PL Naaras International Champion Helene Reiter Abs
Fork Black and White (THA n) x Dafne Tricky Tail (THA c)
193 THA a FI SK RX 1821409 FI*FreeSandi Abigail Naaras International Champion Sara Ojaniemi Abs
Giboule White Elephant (THA n) x Jasmine Tajska Chata*PL (THA n)
194 THA n 21 FI SK RX 1716003 Thaiblueangels Chisu Naaras Grand International Champion Robert Nowak EX1 CACS
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Letizia Thai Shining (THA b 21)
195 HCL Kelmi Uros Kotikissat Malin Sundqvist 1
196 HCL Turbo Naaras Kotikissat Malin Sundqvist 1 NOM
197 HCS Diamantia Uros Kotikissat Helene Reiter 1
198 HCS Una Naaras Kotikissat Helene Reiter 1 NOM BIS
192 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Kudra Magdalena EXO g 03 23, EXO n 03 22, EXO n 22, PER a, PER a 21 33, PER d 03, PER f, PER f 03 22, PER fs, PER ns 24 62, PER w 62, RAG a, RAG a 03 21, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG d 04, RAG d 21, RAG e 03, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI c, SBI d, SBI e, SBI h, SBI h 21 38
Nowak Robert ABY o, ABY p, CRX II, CRX IV, DRX VI, DRX VII, OLH c 25, OLH ns 24, OSH b, OSH c 24, OSH n 22, RUS, SOM o, SPH V, THA n 21 40
Ojaniemi Sara ABY a, CRX I, CRX III, CRX V, CRX VI, CRX VIII, DRX V, OSH a, OSH a 24, OSH b 03 22, OSH b 24, OSH d 24, OSH j, OSH n 03, SOM n, SPH IV, THA a 36
Reiter Helene ABY n, BAL b 21, BAL n, CRX VII, DRX I, DRX IV, DRX IX, OSH f, OSH n, OSH n 24, OSH ns 24, SIA b, SOM a, SPH II, THA n, HCS 38
Sundqvist Malin EXO g 33, EXO n, EXO n 03 24, EXO n 24, PER b, PER ds, PER f 03 24, PER f 24, PER n, PER n 03, PER n 33, RAG a 03, RAG e 04, RAG f 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 21, SBI b, SBI c 21, SBI f, SBI n, HCL 40
5 tuomaria