PIROK 137. kansainvälinen näyttely 8.9.2019
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 8.9.2019 Loppuu 8.9.2019
Ilmoittautuminen alkaa 25.5.2019 Ilmoittautuminen loppuu 11.8.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 30.8.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Lemmikki Tampere 19,
Toimihenkilöt Näyttelypäälliköt Elise Rämö (p. 040-559 9924 elise.ramo@pirok.org) ja Mika Akonniemi (p. 0400-516 270 mika.akonniemi@pirok.org)

Näyttelysihteerit show@pirok.org : kategoria 1, 2 ja kotikissat: Kristiina Martikainen, Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi (p. 040-523 7764) ja kategoria 3 ja 4: Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere (p. 040-568 8336)

Palkinnot ja ruusukkeet: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org

Raha-asiat: Anna Rämö, anna.ramo@pirok.org

Rotu- ja myyntipöydät: Tampereen messu- ja urheilukeskus
Lisätietoja HUOM! Näyttely on osa Lemmikki Tampere 2019 -tapahtumaa.

Paikka: 
Tampereen messu- ja urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelymaksut 25.5.-23.6.2019: PIROKin jäsenet 30€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 35€, ei FIFe-kissat 50€ (ei leimakorttia).
Näyttelymaksut 24.6.-11.8.2019: PIROKin jäsenet 33€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 37€, ei FIFe-kissat 50€ (ei leimakorttia). Leimakortit käytössä 31.7.2019 asti.
Tarkistusluokka 15 €, veteraaniluokka 10 arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Jos kasvattajalla ei ole omistamaansa kissaa ilmoitettuna näyttelyyn, tulee kasvattajaluokkaan ilmoittautua erikseen.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä. Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset mahdollisia, muutokset sähköpostilla show@pirok.org.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 76
2 118
3 87
4 95
Kotikissat 6
Yhteensä 382

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1924600 FI*AzuLejo's Coston Caunis Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x Ayser's Iris of Azulejo (PER n)
2 EXO n 22 FI SK LO 1716427 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Supreme Champion George Dorgiakis KM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
3 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros International Champion George Dorgiakis EX1 CAGCIB
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
4 EXO n 22 FI SK LO 1924946 FI*Ayser's Hottis Choko Uros Pennut 4-7 kk George Dorgiakis Abs
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros Grand International Premior George Dorgiakis EX1 CAPS
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
6 EXO n 24 FI SK LO 1614440 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Grand International Champion Lone Lund Abs
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus (EXO f 24)
7 EXO n 03 22 FI SK LO 1924002 FI*Kermaviiksen Katariina Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1 NOM BIS
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Kermaviiksen Hestia (PER a 02)
8 EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
9 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros Grand International Champion George Dorgiakis EX1 CACS NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
10 PER n 22 FI SK LO 1613630 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Supreme Premior George Dorgiakis KM NOM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
11 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
11 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros Veteraani Marek Chadaj 1 NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
12 PER n 03 24 FI SK LO 1924708 FI*Jewelstory Dream Naaras Pennut 4-7 kk George Dorgiakis EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
13 PER a 03 23 FI SK LO 1717994 FI*Whispers Ofelia Naaras Kastraatti George Dorgiakis EX1 CAP NOM
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
14 PER f 33 FI SK LO 1508889 Sinihuiskan Elisha Naaras Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
15 RAG n FI SK LO 1508416 FI*Snowrag Frisco Kid Uros International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
16 RAG a FI SK LO 1715832 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras International Champion George Dorgiakis EX1 CAGCIB
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
17 RAG a FI SK LO 1924949 FI*Svanillan Chilling Jerome Uros Pennut 4-7 kk George Dorgiakis EX1
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Collicatin Frozen Anna (RAG n 04)
18 RAG a FI SRK LO 1300752 FI*Riverknee Ariels Tail Naaras Premior George Dorgiakis EX1 CAPIB
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Ocean Beach (RAG n 03)
19 RAG h FI SK LO 1405911 FI*Tuulikellon Chocolate Cookie Naaras Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tuulikellon Just A Beauty (RAG n 03)
20 RAG a 21 FI SK LO 1715558 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros Grand International Champion George Dorgiakis EX1 CACS
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
21 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Supreme Champion Lone Lund KM BIV NOM
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
22 RAG n 03 FI SK LO 1509934 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
23 RAG n 03 FI SK LO 1822465 FI*Ragtail Saku Sebastian Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC
FI*Lukanpuron Fiilis (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
24 RAG n 03 FI SK LO 1822531 FI*Collicatin Hersyvä Hertta Naaras Champion Lone Lund EX1 CACIB NOM BIS
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Collicatin First Flower Of Spring (RAG n 04)
25 RAG n 03 FI SK LO 1820794 FI*Collicatin Lovely Leonora Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
Dreamer Dama w Masce*PL (RAG n 03) x FI*Collicatin Frozen Anna (RAG n 04)
26 RAG n 03 FI SRK LO 86705 FI*Riverknee Ocean Beach Naaras Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
FIN*Shyshaman's Moon Boots (RAG a 04) x Paramountcy Dolls Nyanna (RAG n 03)
26 RAG n 03 FI SRK LO 86705 FI*Riverknee Ocean Beach Naaras Veteraani Marek Chadaj 1 NOM
FIN*Shyshaman's Moon Boots (RAG a 04) x Paramountcy Dolls Nyanna (RAG n 03)
27 RAG n 04 FI SK RX 1613149 FI*Darkie's Yume Uros International Champion George Dorgiakis EX1 CAGCIB
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
28 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras Nuoret 7-10 kk George Dorgiakis EX1 BIV NOM
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
29 RAG n 04 FI SK LO 1925378 PL*My Butterfly Shira Naaras Nuoret 7-10 kk George Dorgiakis EX2
Eulalie Indigo Dream (RAG n 03) x SE*Klausus Ida Blue (RAG a 04)
30 RAG n 04 FI SK LO 1924542 FI*Maplehill's Captain Morgan Uros Pennut 4-7 kk George Dorgiakis EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Saskachina (RAG n 04)
31 RAG n 04 FI SK LO 1614872 FI*AijaiCats Promising Pele Uros International Premior George Dorgiakis EX1 CAGPIB
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
32 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior George Dorgiakis KM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
33 RAG a 04 FI SK LO 1924832 FI*Celestial's Pheobe Gu Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX2
Perfect Change Dante (RAG a) x FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán (RAG a 03)
34 RAG a 04 FI SK LO 1924564 FI*Ragtail Topaz of Thor Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 BIV NOM
(N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo (RAG a 04) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
35 RAG a 04 FI SK LO 1924779 FI*Ragtail Unelma Thorin tytär Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX3
(N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo (RAG a 04) x FI*Ragtail Naomi (RAG n)
36 RAG a 04 FI SK LO 1406270 Solenzara's Solomon Jack Uros International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
37 RAG a 04 FI SRK LO 1301344 FI*Valkokullan Bubble Bell Naaras Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
Of Moonlight Dolls Blue Bubbles (RAG a 03) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
38 RAG c 04 FI SRK LO 85118 FI*Riverknee Honey Bee Uros Premior George Dorgiakis EX1 CAPIB
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Kiwimagic Dazzling White (RAG c)
38 RAG c 04 FI SRK LO 85118 FI*Riverknee Honey Bee Uros Veteraani Marek Chadaj 2
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Kiwimagic Dazzling White (RAG c)
39 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Pennut 4-7 kk George Dorgiakis EX1 NOM BIS
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
40 RAG g 04 FI SK RX 1716320 FI*Darkie's Benzaiten Naaras Kastraatti George Dorgiakis EX1 CAP
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
41 RAG n 04 21 FI SK RX 1716316 FI*Darkie's Bishamonten Uros Kastraatti George Dorgiakis EX1 CAP
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
42 RAG a 03 21 FI SK LO 1717983 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 Naaras Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
43 RAG a 04 21 FI SK LO 1822633 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Avoin George Dorgiakis EX1 CAC
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
44 RAG a 04 21 FI SRK LO 89836 FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Grand International Premior George Dorgiakis EX1 CAPS
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
45 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion George Dorgiakis KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
45 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Marek Chadaj 3
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
46 SBI n FI SK LO 1613427 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras Grand International Champion George Dorgiakis EX1 CACS NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
47 SBI a FI SK RX 1821101 S*Chimär's Kornelia Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
DK*Khin-Mya's Shogun (SBI a) x S*Chimär's Celine Dion (SBI a)
48 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior Naaras Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS
Trollehöjds Blue Diamond (SBI a) x S*Tinywinys Yra Yersinia (SBI n)
49 SBI d FI SK LO 1508981 FI*Mototassun Rocket III Uros Grand International Champion George Dorgiakis EX1 CACS
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
50 SBI e FI SK LO 1611686 FI*Annmark Diana Naaras International Champion George Dorgiakis EX1 CAGCIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
51 SBI f FI SK LO 1924059 FI*Harebell Taikatalvi Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
52 SBI f FIN SRK LO 81552 FIN*Tassuliinin Dream Naaras International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
52 SBI f FIN SRK LO 81552 FIN*Tassuliinin Dream Naaras Veteraani Marek Chadaj 4
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
53 SBI h FI SK LO 1820351 FI*Helin's Elviira Naaras Avoin George Dorgiakis EX1 CAC
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
54 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior George Dorgiakis KM BIV
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
54 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Marek Chadaj 2
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
55 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Grand International Premior George Dorgiakis EX1 CAPS
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
56 SBI h FI SRK LO 84570 FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Supreme Premior George Dorgiakis KM
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
57 SBI n 21 FI SK LO 1821013 FI*Mimitan Isabel Naaras International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
58 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
59 SBI a 21 FI SK LO 1821362 FI*Lofanna Ifigeneia Naaras International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Lofanna Francesca (SBI a)
60 SBI a 21 SE*Borgvikens Flowy Bowie Uros International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
S*Storeklev's Jameson (SBI b 21) x SE*Borgvikens Carrie Survivor (SBI n)
61 SBI a 21 FI SK LO 1508235 FI*Kipparin Jarlath Uros Kastraatti Lone Lund Abs
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x Selene Laty Mery, CZ (SBI c 21)
62 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Lone Lund KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
63 SBI e 21 FI SK RX 1822423 Deben Laty Mery, CZ Uros International Champion George Dorgiakis EX1 CAGCIB
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
64 SBI e 21 FI SK LO 1611854 FI*Annmark Ellen Naaras Kastraatti George Dorgiakis Abs
FI*Tamus Hummer (SBI e) x Demian Victoria (SBI f 21)
65 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Grand International Premior George Dorgiakis EX1 CAPS
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
65 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Veteraani Marek Chadaj Abs
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
66 SBI as 21 FI SK RX 1925491 Xio von Oldima Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
Don Juan von Oldima (SBI bs 21) x Rashell von Oldima (SBI ns 21)
67 ACL III / ACL b 22 FI SK LO 1923102 Curland Unique Uros International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB NOM
Curland Kelvin (ACL ds 09 22) x Curland Isabella (ACL n 22)
68 ACL IV / ACL a 03 24 FI SK RX 1925879 Sugar Curl Cappuccino of Siriuksen Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Sugar Curl Cupcake (ACL a 24) x FI*Siriuksen XiangCurl (ACL n 03 24)
69 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Supreme Champion Jørgen Billing KM NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 23)
70 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
71 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
72 ACS IV / ACS c 03 24 FI SK LO 1924762 IT*Titans Dynasty Dorothy Star Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC NOM
Aristocurl Nuty (ACL a 21 33) x IT*Titans Dynasty Chimera Dream (ACS b 03 22)
73 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX 91043 CharmingCurl Kimberli Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
73 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX 91043 CharmingCurl Kimberli Naaras Veteraani Marek Chadaj 1 NOM
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
74 ACS VIII / ACS as 03 24 FI SK LO 1924264 FI*Dezzicat's Nontroppo NestorCurl Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
75 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 1301984 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
76 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 1614352 FI*Trollin Scar Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
77 ACS XI / ACS n 02 21 33 FI SK LO 1924266 FI*Dezzicat's Narrante NixonCurl Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
78 MCO I / MCO n FI SK LO 1924139 PL*Ashabelle Niger Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Luchsley's Steven Seagal (MCO as) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
79 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 1718259 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros International Champion Marek Chadaj EX2
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
80 MCO II / MCO a 09 IT*Skysupernova Cosmos Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Emotionkings Amadeus (MCO ds 03) x Hairy Sunrise de Pink Paradise (MCO f 09 22)
81 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
82 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1510459 FI*Kasmasiinin Daffy Uros International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
83 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Jørgen Billing KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
84 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Jørgen Billing KM BIV NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
85 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 1716085 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros International Premior Jørgen Billing EX1 CAGPIB
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
86 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 1508185 LV*Su Meile Baskerville Uros Grand International Champion Jørgen Billing Abs
DK*Fribanikos' Boomer (MCO n 09 22) x Iva Szary Kot*PL (MCO a)
87 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1923390 Whatatrill Wildest Dream Naaras International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB
Whatatrill Stetson (MCO n 23) x Lapurrd Sting Rey of Whatatrill (MCO f 09 22)
88 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1821454 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly Naaras Champion Jørgen Billing EX1 CACIB
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
89 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1923310 FI*Escape's Powell Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
90 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Grand International Premior Jørgen Billing EX1 CAPS BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
91 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras International Premior Jørgen Billing EX1 CAGPIB
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
91 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Marek Chadaj 2
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
92 MCO IV / MCO a 09 25 FI SK RX 1822564 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo Naaras Premior Jørgen Billing EX1 CAPIB
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
93 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718935 Karamel Estate Pearls*RU Naaras Kastraatti Jørgen Billing EX1 CAP
Fireworks Estate Pearls*RU (MCO ns 22) x Quirina Estate Pearls*RU (MCO n 03 24)
94 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1819415 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
95 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel Uros International Champion Nico Padovano EX2
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
96 MCO V / MCO d FI SK LO 1925105 Che Guevara Leonilacoon*RU Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
97 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1822571 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Avoin Nico Padovano EX2
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
98 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1820013 FI*Laramillan Olympe Maxime Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC BIV NOM
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
99 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923309 FI*Escape's Portos Lion Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
100 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 1923898 FI*NineTales Quake Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 BIV NOM
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
101 MCO V / MCO g 25 Aland Island Here I Come Felix Theory Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
102 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1924228 FI*Vuorensinen Jacaranda Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX2
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Lady (MCO f 09 22)
103 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1821457 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
104 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1300131 FI*Vuorensinen Lady Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
105 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM BIV NOM
DK*CountryCat's Macho Man (MCO ns 09 22) x Yorika Axis Star,CZ (MCO f 09 22)
106 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 1718258 FI*Chamberlain Key to My Heart Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
107 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1923305 FI*Escape's O'Miziaki Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
108 MCO VI / MCO d 01 21 62 SE*Box Buster'z Krickidoll Of U.Mystic Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM
(N)Tojo Polaris Urban Mystic (MCO d 03 22) x SE*Box Buster'z Flashing DracuLaura (MCO f 02 21)
109 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 1716055 EE*Bloom Our Admiration Naaras International Premior Caroline Stoa EX2
(N) Big Kitty Pathfinder (MCO d) x Britney Spears Amber Sun*LT (MCO f 09 22)
110 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1716700 FI*Tigerworld Selene Naaras International Premior Caroline Stoa EX3
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
111 MCO VI / MCO f 09 22 SE*Box Buster'z Golden Eye Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
DK*Boromir Boombastic (MCO ns) x (N)Spellbound's Mia (MCO f 03 22)
112 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1819370 FI*Rotcat Urwic Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
113 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Nico Padovano KM
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
113 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
114 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1612126 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 No Cert
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
115 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 1822568 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
116 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1924769 Guerlain Real Love*RU Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 BIV
HoneyDevil Ice Bear (MCO e) x Coon's House of Blue Mist Wild Chateau de Lacquy (MCO ns 24)
117 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1923071 FI*NomenEst Klondike Kate Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
118 MCO VII / MCO ds 24 FI SK LO 1924998 FI*Krysos Powell Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano Abs
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Evette (MCO fs 03 23)
119 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
120 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
121 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1718841 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Premior Nico Padovano EX1 CAPIB
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
122 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1611861 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
123 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1822768 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight Uros Avoin Marek Chadaj Abs
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
124 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 1822908 FI*Chatvallon Michael Gabriel Uros Avoin Marek Chadaj EX2
FI*Monchacoon Elvis Isidor (MCO n 09 22) x FI*Chatvallon Princess Fiona (MCO ns 02 21)
125 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI SK LO 1717470 FI*Krysos Zi´Aire Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FI*FireFox Before Dawn (MCO n)
126 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1822230 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
127 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
128 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1716886 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
129 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 1716214 FI*Escape's Kid Bailey Uros Premior Marek Chadaj EX1 CAPIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
130 NEM I / NEM d FI SK LO 1510150 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Supreme Champion Nico Padovano KM
Eternity Manna Nový vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
130 NEM I / NEM d FI SK LO 1510150 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Eternity Manna Nový vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
131 NEM I / NEM n FI SK LO 1819783 FI*NonServiam Belus Uros International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
132 NEM I / NEM as 21 FI SK LO 1819351 FI*Helaketun Born To Be Wild Naaras Champion Nico Padovano EX1 CACIB
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x FI*Eswood Galadriel (NEM a 09 21)
133 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925089 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX2
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
134 NEM I / NEM fs 21 FI SK LO 1924235 FI*Lumikissan MaDonna Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 BIV NOM BIS
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
135 NEM I / NEM n FI SK RX 1406293 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
136 NEM I / NEM n FI SK LO 1819788 FI*NonServiam Blashyrkh Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
137 NEM I / NEM n FI SRK LO 1300713 Kaplya Neva's Mystery Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP BIV NOM
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
137 NEM I / NEM n FI SRK LO 1300713 Kaplya Neva's Mystery Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
138 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM BIV
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
139 NEM II / NEM n 09 FI SK LO 1923619 FI*NonServiam Covetous Glance Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
140 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1923332 FI*Pikku-Priin Great Polka Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX2
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
141 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1923621 FI*NonServiam Chi Xi Sigma Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
142 NEM II / NEM f 09 21 FI SK LO 1924352 FI*SoulSibster's BeLoved Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Sof`ja Nevskaja Radost (SIB f 24)
143 NFO I / NFO n FI SK LO 1925878 IT*Norr Venn's Eleanor Roosevelt Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
144 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
145 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1611092 FI*WitSarin Kyösti Uros Premior Marek Chadaj EX1 CAPIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
146 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 1822541 FI*Tupuliinin Blue Moon Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
147 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1924383 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj Abs
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
148 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611093 FI*WitSarin Mertsi Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
149 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1717381 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
150 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820414 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
151 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 1822540 FI*Tupuliinin Blue Sky Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
152 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1718949 FI*Koivunpesän Parketti Uros Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
153 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1924385 FI*Poutapäivän Home Sweet Home Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
154 NFO V / NFO f FI SRK LO 41483 FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
155 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Nico Padovano KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
156 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
157 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1507235 FI*Harmaaturkin Essi Naaras International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
158 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1822394 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Champion Nico Padovano EX1 CACIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
159 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1925983 IT*Norr Venn's Edith Piaf Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x SE*Entourage's Kimura (NFO f 02 21)
160 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1 NOM
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
161 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
161 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Marek Chadaj 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
162 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821336 FI*Lumikissan James Bond Uros Champion Jørgen Billing EX1 CACIB
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
163 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1 NOM
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
164 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1510842 FI*Tunturikissan Saga Naaras International Premior Jørgen Billing EX1 CAGPIB NOM
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
165 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
166 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 1924233 FI*Lumikissan MammaMia Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
167 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX 84419 FI*Talvivaaran Delenn Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
168 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
169 SIB VI / SIB fy 09 22 FI SK LO 1924584 S*Milashka's Yulia Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano Abs
SE*Simplicity Lynx Toodles (SIB ds 09 11) x S*Milashka's Uslada Goldy (SIB ny 24)
170 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
171 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Nico Padovano KM NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
172 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1820457 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Premior Nico Padovano EX1 CAPIB
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
173 BEN n 22 S*KungsgardenCats Wilmer Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
Kingsmark Get Smart (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Dulcinea (BEN n 24)
174 BEN n 24 FI SK LO 1718897 FI*PurrGold Independent Ilia Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC NOM
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
175 BEN n 24 KungsgardenCats Drop Of Rain Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
176 BEN n 24 33 FI SK LO 1924487 FI*PurrGold Luminous Lux Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
Big Marshal Reynard (BEN n 24) x FI*PurrGold Independent Ilia (BEN n 24)
177 BLH n FI SK LO 1923750 FI*Duketin Lumikki Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
Hannahlea Much The Miller's Son (BSH o) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
178 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
179 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1923057 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
180 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1507677 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
181 BSH a SE*Lindhouse Pen y Fan Uros Champion Anna Wijbrands EX1 CACIB
182 BSH a SE Lindhouse Alice in wonderland Naaras International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB NOM
183 BSH a FI SRK LO 41074 FI*Coventry's Endymion Uros Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
184 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras International Premior Anna Wijbrands EX1 CAGPIB BIV
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
185 BSH a FI SK LO 1821886 FI*Hyrinän Alma Naaras Kastraatti Anna Wijbrands EX1 CAP
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
186 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
186 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Joeri Vanrusselt 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
187 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
188 BSH h FI SK LO 1715494 FI*Duketin Jasmiini Naaras Champion Joeri Vanrusselt Abs
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
189 BSH f 22 FI SRK LO 1404068 FI*Coventry's Joy Naaras Grand International Champion Anna Wijbrands EX1 CACS
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
190 BSH f 03 FI SK LO 1924554 FI*Ruusutarhan Aurelia Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
191 BSH b 21 33 FI SK LO 1819691 FI*Duketin Kaunokki Naaras Champion Anna Wijbrands BSH n 21 33
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
192 BUR n FI SK LO 1821084 FI*Feirefiz Ravenlight Uros International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
193 BUR n FI SK LO 1821085 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
194 BUR n Xsansa Magic Valley*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1 BIV NOM BIS
Xavi Belusinka*PL (BUR n) x Uslada Magic Valley*RU (BUR b)
195 BUR n FI SK LO 1610986 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
196 BUR n FI SK LO 1510088 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras International Premior Anna Wijbrands EX1 CAGPIB
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
197 BUR n WW19 Hany Brown Magic Valley, JW Naaras Premior Anna Wijbrands EX1 CAPIB BIV NOM
Helius Nala Altana (BUR n) x Brittany Magic Valley*RU (BUR b)
198 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
199 BUR a FI SK LO 1923570 FI*Feirefiz Another Brick In The Wall Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
200 BUR b FI SK LO 1716259 FI*Seirene Ipanema Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
201 BUR b FI SK LO 1923569 FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
202 BUR b Willie Winkie Magic Valley*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
HU*Alba Regia Tikkaram (BUR n) x Pepita Magic Valley*RU (BUR b)
203 BUR b FI SK RX 1924882 FI*Ninelli's Goodness Gracious Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Ninelli's Ensio I (BUR b) x FI*Ninelli's Déjà-vu (BUR n)
204 BUR b FI SRK LO 43293 FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
204 BUR b FI SRK LO 43293 FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
205 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM BIV NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
206 BUR b FI SK LO 1406447 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
207 BUR c FI SRK LO 1300037 FI*Cattish Anne Bonny Naaras Grand International Premior Joeri Vanrusselt Abs
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
208 BUR d FI SK LO 1821652 FI*Crossroads Casillas Uros Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Crossroads All About Love (BUR j)
209 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Premior Anna Wijbrands KM NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
210 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Supreme Premior Anna Wijbrands KM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
210 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Veteraani Joeri Vanrusselt 3
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
211 BUR g FI SK LO 1924485 FI*Hovikissan Nemesis Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
Kitakiss Magnus (BUR n) x FI*Hovikissan Skye (BUR g)
212 BUR h FI SK LO 1506997 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy KM
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
213 BUR h FI SK LO 1506999 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
214 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI SK RX 1821951 FI*Touchant Excellent Chance Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB NOM
Mistysprings Good Chance of TA (CYM n 09 22) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
215 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI SK RX 1822216 FI*Touchant Flirt de la Vie Uros Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Caaleigh Pepperdance (MAN ns 09 24 51) x FI*Touchant But de la Vie (CYM gs 03 54)
216 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI SK RX 1923998 FI*Touchant Goutte d'Espérance Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV NOM
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
217 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB NOM
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
217 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
218 EUR ns FI SK RX 1820494 FI*Pikku-Piun Superhessu Uros International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
219 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
219 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Joeri Vanrusselt 1 NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
220 EUR f 22 FI SK RX 1614994 FI*Pikku-Piun Lempeä Naaras Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
221 EUR f 23 FI SRK RX 1404147 FI*Kontukatin Adalmiina Naaras Kastraatti Anna Wijbrands EX1 CAP
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
222 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
223 KOR FI SK LO 1508245 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
224 KOR FI SK LO 1612894 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
225 KOR FI SK LO 1822832 FI*Vekkuliverstaan Amorin Enkeli Samudaya Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
226 KOR FI SK LO 1923174 FI*Duangchai Lily Malee Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
FI*Melodian Unakan (KOR ) x FI*Chai-lai Duangkamol (KOR )
227 KOR FI SK LO 1924504 FI*Mythai Tydah Thong Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Helmi's Lek Tzak-kra-phat (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
228 KOR FI SK LO 1924474 FI*Vekkuliverstaan Arya Stark Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Helmi's Jai Tha-haan (KOR ) x FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse (KOR )
229 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Grand International Premior Kristof Van Roy Abs
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
229 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Veteraani Joeri Vanrusselt Abs
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
230 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
230 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Joeri Vanrusselt 2
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
231 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Anna Wijbrands KM BIV
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
232 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 1822432 Auragold Heureka Naaras International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
233 MAN 51-52 / MAN ns 09 52 FI SK RX 1923999 FI*Touchant Gris Souris Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
234 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros International Premior Anna Wijbrands EX1 CAGPIB
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
235 MAN 53 / MAN e 53 FI SK RX 1924066 FI*Maikain Lager Kisskiss Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
236 MAU n 24 FI SK LO 1923650 FI*Anjupia's Aberystwyth Anwell Awst Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1
Leo de Denderah (MAU n 24) x FI*Shanemin Freyja Forvitinn Hratt (MAU n 24)
237 MAU ns 24 FI SK LO 1923090 FI*Walidah Capella Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1 BIV
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Walidah Baketwernel (MAU ns 24)
238 MAU ns 24 FI SK LO 1924428 FI*Chai-lai Lily Lysandra Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX2
Lord MauAlSahraa Schamway, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bayueh (MAU ns 24)
239 MAU ns 24 FI SK LO 1924435 FI*Chai-lai Maia Mingan Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
Lord MauAlSahraa Schamway, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Heqet Habibah (MAU ns 24)
240 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
240 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Joeri Vanrusselt 2
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
241 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
242 OCI b 24 FI SK LO 1822022 FI*Vinkeä Eliitti-Elli Naaras International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB
FI*Northalla Seventh Son (OCI b 24) x FI*Topspot After Midnight (OCI b 24)
243 OCI b 24 FI SK LO 1924273 FI*Moosegrove Saphire Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1 NOM
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x S*Pagngle's Summer Love (OCI b 24)
244 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Anna Wijbrands KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
245 OCI b 24 FI SRK LO 42411 FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Kastraatti Anna Wijbrands EX1 CAP
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
246 OCI o 24 FI SK RX 1924850 FI*Vinkeä Kaneli-Taneli Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM BIS
FI*Somalinnan Uther Pendragon (OCI n 24) x FI*Topspot After Midnight (OCI b 24)
247 OCI o 24 FI SK LO 1715687 FI*Topspot Before Midnight Naaras Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
248 SRS I / SRS c FI SK RX 1822106 Psipsina Batu Uros Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Bella Curly Parade (SRS c)
249 SRS III / SRS d FI SK RX 1612257 Psipsina Kipinä Uros Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPIB NOM
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
250 SRS IV / SRS f 09 FI SK RX 1819263 FI*Hämynhäivän Minnamanna Naaras Kastraatti Anna Wijbrands EX1 CAP
Psipsina Kipinä (SRS d) x Cizeta BritFavorite (BLH b)
251 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 1820714 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
252 ABY n FI SK LO 1821989 FI*Miragerie Ambrosia Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
253 ABY n FI SK LO 1923884 FI*Woodcocks Moomintroll Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
254 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
255 ABY n FI SK LO 1923882 FI*Woodcocks Little My Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
256 ABY n FI SK LO 1924702 FI*Kharn-Ka Pinball Wizard Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Kharn-Ka God Particle (ABY a)
257 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
258 ABY a FI SK LO 1923997 FI*Miragerie Beaudrie Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
259 ABY o FI SK LO 1611585 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
260 ABY p FI SK LO 1923996 FI*Miragerie Béatrice Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
261 BAL a 21 FI SK LO 1718984 FI*Willicon Dorian Gray Uros Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
262 BAL o 21 FI SK LO 1718983 FI*Willicon Dracarys! Uros Champion Joeri Vanrusselt Abs
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
263 CRX I / CRX o FI SK LO 1822649 FI*Claypond's Katheline Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Claypond's Farceur (CRX o) x Penottie van Berkendonck (CRX b 09)
264 CRX I / CRX n FI SK LO 1923888 FI*Villains Naughty Naughty Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*VeeKasin Jafar (CRX n) x FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti (CRX a)
265 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM BIV
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
265 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Veteraani Caroline Stoa 1 NOM
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
266 CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
267 CRX I / CRX b FI SK LO 1822253 FI*Claypond's Justus Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Claypond's Fortune Fabuleuse (CRX o)
268 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 1820258 FI*VeeKasin Emolga Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Claypond's Dobromir (CRX b 32) x FI*VeeKasin Fanzine (CRX a 03 24)
269 CRX III / CRX h FI SK RX 1923467 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1 NOM
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
270 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Jørgen Billing KM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
270 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras Veteraani Caroline Stoa 3
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
271 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 1820934 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS NOM BIS
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
272 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1612432 FI*Claypond's Bon Nuit Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
273 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1924742 FI*Piupaws Ansa Ikonen Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
274 DRX I / DRX c FI SK LO 1822936 Gucci Artemidarex*PL Uros Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
Uzzi Szmaragdowa Igla*PL (DRX c) x Petty-Blue Artemidarex*PL (DRX a)
275 DRX I / DRX b FI SK RX 1822751 FI*Fairy-Story's Ällösöpö Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC BIV NOM
FI*Fairy-Story's Xmas (DRX c 03) x FI*Fairy-Story's Obsession (DRX n)
276 DRX I / DRX b FI SK LO 1819807 FI*WildWilderness Donna Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX2
Raya's Domino (DRX n 09) x LV*Dea Dia Kasharelia (DRX b 33)
277 DRX VI / DRX n 09 24 FI SK LO 1822869 FI*WildWilderness Hazel Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
S*Infracat's J James Joyce (DRX n 21 32) x FI*WildWilderness Blue (DRX j 03 24)
278 DRX VII / DRX b 33 FI SK LO 1716253 LV*Dea Dia Kasharelia Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Dea Dia's Agathos (DRX n) x Zoelina Jolie vom Pharao of Dea Dia (DRX n 32)
279 OLH c 25 FI SK LO 1510597 FI*BaliDancer's Gaius Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
280 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
281 OSH b S*Häveröortens* Gingerbread Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM
Gucci Romani Vil'k (OSH b) x S*Siaön's Koola Katja (OSH h)
282 OSH n 24 FI SK LO 1924040 FI*LoudMeow Colors of the Wind Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
283 OSH n 24 S*Häveröortens* Tyra Trollpacka Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM
AR*Shasa Kozi (OSH n 03 24) x S*Siaön's Koola Katja (OSH h)
284 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Jørgen Billing KM NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
284 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
285 OSH a 24 FI SK LO 1820658 Egill of Monoceros Uros Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS
Image Arkenstone *RU (OSH c) x Planeta Soliaris Della LT* Monoceros (OSH g 24)
286 OSH a 24 FI SK LO 1924044 FI*LoudMeow Stormwind Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1 BIV NOM BIS
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
287 OSH a 24 FI SK LO 1924043 FI*LoudMeow Blue Wind Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
288 OSH a 25 FI SK LO 1819721 FI*LoudMeow Born on the Sun Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
289 OSH b 24 FI SK LO 1718649 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
290 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB BIV
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
290 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
291 OSH b 24 FI SK LO 1821200 FI*Bitterblues Chili Cheyenne Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Mummeli Queeninha Anthea (SIA j 21)
292 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Supreme Premior Jørgen Billing KM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
293 OSH c 24 FI SK LO 1614725 FI*LoudMeow Full Moon Uros Grand International Premior Jørgen Billing EX1 CAPS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
294 OSH d 22 FI SK LO 1924388 FI*Nazarlik Jon-Woo Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Millamarin Kastehelmi (OSH h 25)
295 OSH d 24 FI SK LO 1821996 Helios v. Imporio A Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
296 OSH d 24 FI SK LO 1510141 FI*Choose DareDeVill Uros Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP NOM
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
297 OSH f 22 Ophra Tabby Cat Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
EkstaSIA´s Fint Ushami (SIA n 21) x Omega Tabby Cat (OSH f 24)
298 OSH f 24 FI SK LO 1717885 FI*Millamarin Kermakaramelli Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Choose DareDeVill (OSH d 24) x FI*Martinic Village Girl (OSH bs 25)
299 OSH ns 24 FI SK LO 1717882 FI*Millamarin Koodinimi Hidas Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
FI*Choose DareDeVill (OSH d 24) x FI*Martinic Village Girl (OSH bs 25)
300 OSH n 03 FI SK LO 1923958 Apocalyptica Zorro Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB NOM BIS
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
301 RUS FI SK LO 1717176 FI*Hana-Bi Virvatuli Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*Sini-Hilkan CocoaBloom (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
302 RUS FI SK LO 1924580 Katzenhof Urho Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
303 RUS FI SK LO 1924934 Katzenhof Christina Regina Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
304 RUS FI SK LO 1718089 FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
305 SIA n FI SK LO 1822491 FI*Deraza Royal Rock-A-Berry Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Melkatz Raspberry Beret (SIA d) x FI*Deraza Esperta (SIA g)
306 SIA n FI SK LO 1822718 FI*Selcouth Cat of Kindness Uros Avoin Vladimir Isakov Abs
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
307 SIA n FI SK LO 1715990 FI*Vintterin Pauli Miinanpoika Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
308 SIA a FIN SRK LO 29252 FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Supreme Premior Jørgen Billing KM
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
308 SIA a FIN SRK LO 29252 FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Veteraani Caroline Stoa 2
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
309 SIA c FI SK LO 1924795 FI*Kelmikerhon Ilakoiva Oiva Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
Khancoban Caughtredhanded (SIA e) x FI*Kelmikerhon Mantelimaitoa (SIA b)
310 SIA j FI SK LO 1924799 FI*Kelmikerhon Ilomielin Mimmi Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
Khancoban Caughtredhanded (SIA e) x FI*Kelmikerhon Mantelimaitoa (SIA b)
311 SIA n 21 Alyaska Bersia Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Cohen Precious Angel (SIA c 21) x Alisia Bersia (SIA f 21)
312 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Jørgen Billing KM NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
313 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Grand International Champion Jørgen Billing Abs
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
314 SOM n FI SK LO 1819578 FI*Lamadegaan Feel The Magic Naaras Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
315 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Jørgen Billing KM NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
315 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Caroline Stoa 2
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
316 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Jørgen Billing KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
316 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Caroline Stoa 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
317 SPH I / SPH n FI SK RX 1923708 FI*Wanadoo Peter Parker Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing Abs
FI*Wanadoo King Kong (SPH a) x FI*Wanadoo Invisible Girl (SPH f 21)
318 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 1820268 FI*Hebblas Xiander Uros Grand International Premior Jørgen Billing EX1 CAPS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
319 SPH III / SPH d FI SK RX 1822140 FI*Hobbitqueen's Unsullied Joy Uros Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
FI*Hobbitqueen's Dragonair (SPH n 03 32) x FI*Hobbitqueen's Yale (SPH f)
320 SPH IV / SPH f 01 62 FI SK RX 1718176 Newans Melissa Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
Muggleborn Bluekatti Veyron/ID (SPH a 09) x Catberry Cirilla of Newans (SPH f 09)
320 SPH IV / SPH f 01 62 FI SK RX 1718176 Newans Melissa Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Muggleborn Bluekatti Veyron/ID (SPH a 09) x Catberry Cirilla of Newans (SPH f 09)
321 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1822139 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*Hobbitqueen's Dragonair (SPH n 03 32) x FI*Hobbitqueen's Yale (SPH f)
322 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1924524 FI*Hebblas Ambermoon Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x Newans Melissa (SPH f 01)
323 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
324 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 1820504 FI*Hobbitqueen's Sirius Uros International Champion Vladimir Isakov Abs
FI*Hobbitqueen's Volans (SPH n 03 32) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
325 SPH V / SPH f 03 32 FI SK LO 1924538 Murashoff Aurora Borealis Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
RedAngel Sex-Tux Pompeius (SPH a 03) x Goliaf Ice Red (SPH d 03 32)
326 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 1716265 FI*Hebblas Vincent Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
327 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO 40951 FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
327 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO 40951 FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Veteraani Caroline Stoa 3
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
328 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM BIV NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
329 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
330 THA n FI SK RX 1612465 Tekila Sanchitos Naaras International Champion Jørgen Billing EX2
Samuray Sanchitos (THA n) x Magical Regal Splendor of Sanchitos (THA a 21)
331 THA n FI SK RX 1923809 Magic Thai Goblin's Toto Uros Avoin Jørgen Billing EX1 CAC BIV
Magic Hopfe Cat's Kitay (THA b) x Magic Hopfe Cat's Bianca (THA a)
332 THA n FI SK RX 1718418 Jasmine Tajska Chata*PL Naaras International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB
Fork Black and White (THA n) x Dafne Tricky Tail (THA c)
333 HCS Pantteri Uros Kotikissat Anna Wijbrands 3
334 HCS Toffee Uros Kotikissat Anna Wijbrands 4
335 HCS Kiusa Uros Kotikissat Anna Wijbrands 2
336 HCS Elisabeth Naaras Kotikissat Nico Padovano 1 NOM
336 HCS Elisabeth Naaras Veteraani George Dorgiakis 1 NOM BIS
337 HCS Elis Uros Kotikissat Anna Wijbrands 1 NOM BIS
368 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Billing Jørgen ACL III, ACL XI, ACS XI, MCO III, MCO IV, NFO IX, SIB IV, ABY o, CRX III, OSH a 24, OSH c 24, SIA a, SIA c, SIA j, SOM n, SPH I, SPH II, THA n 41
Chadaj Marek ACS III, ACS IV, ACS VIII, MCO I, MCO II, MCO VIII, NEM II, NFO I, NFO II, NFO III, SIB V, SIB VII, VET 1, VET 2 41
Dorgiakis George EXO n 22, PER d, PER n 22, PER n 03 24, PER a 03 23, RAG a, RAG a 21, RAG n 04, RAG a 03, RAG c 04, RAG d 04, RAG g 04, RAG n 04 21, RAG a 04 21, SBI n, SBI d, SBI e, SBI h, SBI e 21, VET Kotikissat 36
Isakov Vladimir ABY n, CRX I, CRX II, CRX V, DRX VI, OSH a 25, OSH f 24, SIA n, SIA n 21, SPH V 28
Lund Lone EXO n, EXO n 24, EXO n 03 22, EXO f 03 22, PER e 02 62, PER f 33, RAG n, RAG h, RAG n 03, RAG a 04, RAG a 03 21, SBI a, SBI f, SBI a 21, SBI b 21, SBI n 21, SBI as 21 31
Padovano Nico MCO V, MCO VII, NEM I, NFO V, NFO VI, SIB III, SIB VI, SIB VIII, HCS 40
Stoa Caroline ACL IV, ACS VII, ACS X, MCO VI, NFO IV, ABY a, CRX IV, DRX VII, OLH c 25, OLH ns 24, OSH b, OSH n 24, OSH b 24, OSH ns 24, OSH n 03, RUS, SPH IV, VET 4 43
Van Roy Kristof BML I, BSH f, BSH g, BUR a, BUR b, BUR h, EUR a 24, EUR f 24, KOR, MAN 53, OCI n 24, OCI o 24 30
Vanrusselt Joeri BEN n 22, BEN n 24, BLH n, BSH h, BUR c, BUR g, CYM 51-52, SRS III, SRS IX, ABY p, BAL a 21, BAL o 21, DRX I, OSH d 22, OSH d 24, OSH f 22, SPH III, VET 3 30
Wijbrands Anna BEN n 24 33, BSH a, BSH f 22, BSH f 03, BSH b 21 33, BUR n, BUR d, BUR f, EUR ns, EUR f 22, EUR f 23, MAN 51-52, MAU n 24, MAU ns 24, OCI b 24, SRS I, SRS IV, HCS 40
10 tuomaria