Omakissa
PIROK 136. kansainvälinen näyttely 7.9.2019
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 7.9.2019 Loppuu 7.9.2019
Ilmoittautuminen alkaa 25.5.2019 Ilmoittautuminen loppuu 11.8.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 30.8.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Lemmikki Tampere 19,
Toimihenkilöt Näyttelypäälliköt Elise Rämö (p. 040-559 9924 elise.ramo@pirok.org) ja Mika Akonniemi (p. 0400-516 270 mika.akonniemi@pirok.org)

Näyttelysihteerit show@pirok.org : kategoria 1, 2 ja kotikissat: Kristiina Martikainen, Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi (p. 040-523 7764) ja kategoria 3 ja 4: Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere (p. 040-568 8336)

Palkinnot ja ruusukkeet: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org

Raha-asiat: Anna Rämö, anna.ramo@pirok.org

Rotu- ja myyntipöydät: Tampereen messu- ja urheilukeskus
Lisätietoja HUOM! Näyttely on osa Lemmikki Tampere 2019 -tapahtumaa.

Paikka: 
Tampereen messu- ja urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelymaksut 25.5.-23.6.2019: PIROKin jäsenet 30€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 35€, ei FIFe-kissat 50€ (ei leimakorttia).
Näyttelymaksut 24.6.-11.8.2019: PIROKin jäsenet 33€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 37€, ei FIFe-kissat 50€ (ei leimakorttia). Leimakortit käytössä 31.7.2019 asti.
Tarkistusluokka 15 €, veteraaniluokka 10 arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Jos kasvattajalla ei ole omistamaansa kissaa ilmoitettuna näyttelyyn, tulee kasvattajaluokkaan ilmoittautua erikseen.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä. Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset mahdollisia, muutokset sähköpostilla show@pirok.org.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 97 94 0 0 3
2 131 125 3 0 3
3 109 108 0 0 1
4 128 127 0 0 1
Kotikissat 6 6 0 0 0
Yhteensä 471 460 3 0 8

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Coston Caunis 1 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
2 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM BIV
3 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
4 EXO n 22 FI*Ayser's Hottis Choko 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
5 EXO n 22 FI*Shamirin Kristiano 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX2
6 EXO n 22 Ayser's Wild Tabby 1 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 No Cert
7 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows 1 Uros 3 (GIC) Dorgiakis George Abs
8 EXO f 24 FI*Shamirin Diamont Destiny 1 Naaras 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB
9 EXO g 22 Ayser's Midnight Kiss 1 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
10 EXO n 03 FI*Shamirin Happy Hugo 1 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
10 EXO ns 03 FI*Shamirin Happy Hugo 1 Uros 13c (Määrittely) Stoa Caroline EXO n 03
11 EXO n 03 22 FI*Kermaviiksen Katariina 1 Naaras 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1 NOM
12 EXO n 03 24 FI*Jewelstory Diamond 1 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1 NOM
13 EXO n 03 24 FI*Jewelstory You Look Good 1 Uros 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
14 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS NOM
15 EXO d 21 33 FI*Shamirin Just Julio 1 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
16 EXO f 21 33 Ayser's You Against You 1 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
17 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM
18 PER d FI*Honeydew Cherry Queen 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
19 PER ds FI*Kultaviiksen Steve Ray Vaughan 1 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 NOM
20 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 2 (SP) Padovano Nico KM NOM BIS
21 PER a 22 FI*Shamirin Kamille 1 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
22 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB
23 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS NOM
23 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 17 (Veteraani) Moroni Sara 1 NOM
24 PER a 03 23 FI*Whispers Ofelia 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
25 PER f 03 22 FI*Jewelstory Temptation 1 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
26 PER f 33 Sinihuiskan Elisha 1 Naaras 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS
27 PER e 21 33 Ayser's Jetset Queen 1 Naaras 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB NOM
28 RAG n FI*Jylhärinteen Chili 1 Naaras 6 (IP) Dorgiakis George EX1 CAGPIB
29 RAG n FI*Jylhärinteen Neilikka 1 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
30 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
31 RAG a FI*Satinante's Bluebird Xenia Forella 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline Abs
32 RAG a FI*Svanillan Chilling Jerome 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
33 RAG a FI*Riverknee Ariels Tail 1 Naaras 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
34 RAG h FI*Tuulikellon Chocolate Cookie 1 Naaras 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS
35 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Tuisku 1 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
36 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS NOM BIS
37 RAG n 03 FI*Cat's-JM Hot-Kiss 1 Naaras 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS
38 RAG n 03 FI*DollyCats The Pride 1 Uros 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB
39 RAG n 03 FI*Collicatin Hersyvä Hertta 1 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX1 CAC BIV
40 RAG n 03 FI*Collicatin Lovely Leonora 1 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX2
41 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 6 (IP) Dorgiakis George EX1 CAGPIB
42 RAG n 03 FI*Riverknee Ocean Beach 1 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
42 RAG n 03 FI*Riverknee Ocean Beach 1 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico 3
43 RAG n 04 FI*Maplehill's Madame Myself 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
44 RAG n 04 FI*Maplehill's Captain Morgan 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
45 RAG n 04 PL*My Butterfly Shira 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 BIV
46 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
47 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM NOM
48 RAG a 04 FI*Celestial's Pheobe Gu 1 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
49 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 2 (SP) Dorgiakis George KM
50 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 2 (SP) Dorgiakis George KM
51 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 1 Uros 6 (IP) Dorgiakis George EX1 CAGPIB BIV
52 RAG a 04 FI*Valkokullan Bubble Bell 1 Naaras 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
53 RAG c 04 FI*Riverknee Honey Bee 1 Uros 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB NOM
53 RAG c 04 FI*Riverknee Honey Bee 1 Uros 17 (Veteraani) Moroni Sara 3
54 RAG d 04 FI*BlackRain's Quaint Kid 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
55 RAG a 03 21 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 1 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
56 RAG a 04 21 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
57 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 1 Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
58 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM
58 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico Arvosteltu
59 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS BIV
60 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
61 SBI FI*Annmark Laurentius 1 Uros 13b (Tarkistus) Stoa Caroline SBI a
61 SBI a FI*Annmark Laurentius 1 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George VG1
62 SBI a S*Chimär's Kornelia 1 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX1 CAC
63 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior 1 Naaras 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS
64 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM BIS
65 SBI c FI*Chirybiry's My Dream Liia 1 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
66 SBI d FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS NOM
67 SBI d FI*Chirybiry's Lady-Laili 1 Naaras 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
68 SBI e FI*Fioliinan Alvaro 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
69 SBI f EE*Qween Stefani Klaudia 1 Naaras 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS NOM
70 SBI f FI*Harebell Taikatalvi 1 Naaras 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1
71 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 6 (IP) Dorgiakis George EX1 CAGPIB
71 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico 2
72 SBI h FI*Helin's Elviira 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
73 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico 1 NOM BIS
73 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
74 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 1 Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
75 SBI n 21 FI*Mimitan Isabel 1 Naaras 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB
76 SBI n 21 FI*Lofanna Lufsen 1 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
77 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico 4
77 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 2 (SP) Dorgiakis George KM
78 SBI a 21 FI*Lofanna Ifigeneia 1 Naaras 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
79 SBI a 21 SE*Borgvikens Flowy Bowie 1 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
80 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 1 Naaras 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
81 SBI b 21 FI*Kirakan Zen Garden 1 Naaras 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
82 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Padovano Nico KM NOM BIS
83 SBI e 21 Deben Laty Mery, CZ 1 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
84 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
84 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 17 (Veteraani) Moroni Sara 2
85 ACL III / ACL b 22 Curland Unique 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB NOM
86 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
87 ACL IV / ACL a 03 24 Sugar Curl Cappuccino of Siriuksen 2 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1 NOM
88 ACL V / ACL e 22 FI*Yola's Amaranthe 2 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
89 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 1 (SC) Moroni Sara KM
89 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
90 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 1 (SC) Padovano Nico KM NOM BIS
91 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI*Debals Michigan 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico Abs
92 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 1 (SC) Billing Jørgen KM NOM BIS
93 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM
94 ACS III / ACS n 22 FIN*Siriuksen IiroCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 2
95 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Nocturne NortonCurl 2 Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX2
96 ACS VIII / ACS as 03 24 FI*Dezzicat's Nontroppo NestorCurl 2 Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1 NOM
97 ACS X / ACS ns 21 33 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl 2 Uros 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP
97 ACS X / ACS ns 21 33 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
98 ACS XI / ACS n 02 21 33 FI*Dezzicat's Narrante NixonCurl 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
98 ACS XI / ACS n 02 33 FI*Dezzicat's Narrante NixonCurl 2 Uros 13c (Määrittely) Lund Lone ACS n 02 21 33
99 MCO I / MCO n FI*Hemingway's Fox Mulder 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 NOM
100 MCO I / MCO n PL*Ashabelle Niger 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX2
101 MCO II / MCO a 09 IT*Skysupernova Cosmos 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
102 MCO II / MCO n 09 FI*Krysos Q-Babe 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
103 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM
104 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Krysos Shaman 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
105 MCO III / MCO n 23 FI*Krysos Qing Yuan 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 NOM
106 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 2 (SP) Padovano Nico KM BIV NOM
107 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Padovano Nico KM
108 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
109 MCO IV / MCO n 09 23 LV*Su Meile Baskerville 2 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
109 MCO IV / MCO n 09 23 LV*Su Meile Baskerville 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
110 MCO IV / MCO n 09 22 Whatatrill Wildest Dream 2 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
111 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
112 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Escape's Powell 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 BIV
113 MCO IV / MCO n 09 25 LV*BBMC Nitro 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof Abs
114 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
115 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB BIV
115 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico 1 NOM
116 MCO IV / MCO n 09 22 Karamel Estate Pearls*RU 2 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
117 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Artemiy 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX2
118 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
119 MCO V / MCO d Che Guevara Leonilacoon*RU 2 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX2
120 MCO V / MCO d 24 FI*Hemingway's Chief Red Eagle 2 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC BIV
121 MCO V / MCO f 22 FI*Laramillan Olympe Maxime 2 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
122 MCO V / MCO d 22 FI*Escape's Portos Lion 2 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
123 MCO V / MCO d 25 FI*NineTales Quake 2 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX2
124 MCO V / MCO g 25 Aland Island Here I Come Felix Theory 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 BIV
125 MCO V / MCO g 22 FI*Avasong Emerald 2 Naaras 13c (Määrittely) Lund Lone MCO gs 22
125 MCO VII / MCO gs 22 FI*Avasong Emerald 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
126 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Jacaranda 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
127 MCO V / MCO f 22 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick 2 Naaras 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
128 MCO V / MCO d 22 FIN*Jellonan Iron Maiden 2 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico 3
129 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM
130 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria 2 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
131 MCO VI / MCO g 03 FI*Chamberlain Key to My Heart 2 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
132 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Krysos Dione 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
133 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 BIV
134 MCO VI / MCO g 03 FI*Avasong Opal 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
135 MCO VI / MCO d 01 21 62 SE*Box Buster'z Krickidoll Of U.Mystic 2 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS BIV
136 MCO VI / MCO d 09 EE*Bloom Our Admiration 2 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
137 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Orionis Alnilam 2 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
138 MCO VI / MCO f 09 22 SE*Box Buster'z Golden Eye 2 Naaras 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
139 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat Urwic 2 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
140 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi 2 Uros 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS
141 MCO VII / MCO ns Guerlain Real Love*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1
142 MCO VII / MCO as 22 FI*NomenEst Klondike Kate 2 Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 BIV
143 MCO VII / MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif 2 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM
144 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS BIV NOM
145 MCO VII / MCO ds 22 FI*Haapamäen Bernard Elmeri 2 Uros 8 (PR) Billing Jørgen EX1 CAPIB
146 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS NOM
147 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight 2 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico Abs
148 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Chatvallon Michael Gabriel 2 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
149 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
150 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Moggi Lolli Pop 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX2
151 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Escape's Phoebe 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 BIV
152 MCO VIII / MCO fs 09 FI*KhalDrogo's Kickstart My Heart 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico Abs
153 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe 2 Uros 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
154 NEM I / NEM as 21 FI*Helaketun Born To Be Wild 2 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC NOM
155 NEM I / NEM a 21 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
156 NEM I / NEM fs 21 FI*Lumikissan MaDonna 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 BIV NOM BIS
157 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 1 (SC) Billing Jørgen KM
158 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 NOM
159 NEM II / NEM f 09 21 FI*SoulSibster's BeLoved 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen Abs
160 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 No Cert
161 NFO I / NFO n IT*Norr Venn's Eleanor Roosevelt 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
162 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS NOM BIS
163 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
164 NFO III / NFO n 24 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart 2 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara Abs
165 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM BIV NOM
166 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Champion Charolais 2 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS NOM
167 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Maroon Maize 2 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
168 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Tupuliinin Blue Sky 2 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
169 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Koivunpesän Parketti 2 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
170 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Aina Ilona 2 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof Abs
171 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) Moroni Sara KM
171 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 17 (Veteraani) Padovano Nico 2
172 NFO V / NFO f 24 FI*Poutapäivän Home Sweet Home 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
173 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
174 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM
175 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
176 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
177 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Chocolate Stripes 2 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
178 NFO VI / NFO f 09 24 IT*Norr Venn's Edith Piaf 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 BIV
179 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS NOM
180 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga 2 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
181 NFO VIII / NFO fs 09 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
182 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 NOM
183 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS NOM BIS
183 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 1 NOM BIS
184 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
185 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 NOM BIS
186 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
187 SIB IV / SIB a 09 23 FI*Abbas-Coons Ayrton Senna 2 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
188 SIB IV / SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB BIV NOM
188 SIB IV / SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 3
189 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS
190 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan MammaMia 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
191 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
192 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
193 SIB VI / SIB f 09 24 Victoria Dido Nový vek, CZ 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
194 SIB VII / SIB es 11 VinniMur Zlatogor 2 Uros 3 (GIC) Moroni Sara Abs
195 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS
196 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Moroni Sara KM
197 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Taigatassun Naukumaija 2 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara Abs
198 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba 2 Naaras 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB
199 SIB IX / SIB w 61 FI*Cherrytail's Lord WhiteMaster 2 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara Abs
200 TUA VII / TUA as FI*Felesin Mira Luoti 2 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 No Cert
201 BEN n 22 S*KungsgardenCats Wilmer 3 Uros 4 (GIP) Wijbrands Anna EX1 CAPS
202 BEN n 24 CattiCartano Catwalk Dance 3 Naaras 9 (Avoin) Wijbrands Anna EX1 CAC
203 BEN n 24 FI*PurrGold Independent Ilia 3 Naaras 9 (Avoin) Wijbrands Anna EX2
204 BEN n 24 KungsgardenCats Drop Of Rain 3 Uros 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1 BIV
205 BEN n 24 33 FI*PurrGold Luminous Lux 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
206 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM
206 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen 4
207 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 1 (SC) Wijbrands Anna KM
208 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle 3 Uros 9 (Avoin) Wijbrands Anna EX1 CAC
209 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 8 (PR) Wijbrands Anna EX1 CAPIB
210 BML II / BML ds 11 31 FI*Kissamummon Hopeajään Säihke 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
211 BSH a SE*Lindhouse Pen y Fan 3 Uros 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
212 BSH a SE Lindhouse Alice in wonderland 3 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
213 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS NOM
214 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde 3 Naaras 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB BIV NOM
215 BSH a EE*Lja Mur Ken Kingdom 3 Uros 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
216 BSH a FI*Hyrinän Alma 3 Naaras 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
217 BSH e FI*Ruusutarhan Anselmo 3 Uros 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
218 BSH f FI*Ruusutarhan Amelia 3 Naaras 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
219 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Wijbrands Anna KM NOM BIS
219 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen 1 NOM BIS
220 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) Wijbrands Anna KM
221 BSH d 24 FI*Coventry's Vernon 3 Uros 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS NOM
222 BSH f 22 FI*Coventry's Joy 3 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS NOM
223 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 4 (GIP) Wijbrands Anna EX1 CAPS
224 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Royal Orange 3 Uros 10 (KAS) Wijbrands Anna EX1 CAP
225 BSH f 03 FI*Ruusutarhan Aurelia 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
226 BUR n FI*Feirefiz Ravenlight 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
227 BUR n Xsansa Magic Valley*RU 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV
228 BUR n FI*Ninelli's Herra Haribo 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
229 BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
229 BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen 3
230 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB BIV NOM
231 BUR n FI*Oliivian Giselle 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
232 BUR n WW19 Hany Brown Magic Valley, JW 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
233 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Wijbrands Anna KM
234 BUR a FI*Feirefiz Another Brick In The Wall 3 Uros 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1
235 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
236 BUR b FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond 3 Naaras 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX2
237 BUR b Willie Winkie Magic Valley*RU 3 Naaras 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1 NOM BIS
238 BUR b FI*Ninelli's Genuine Goddess 3 Naaras 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1 NOM
239 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Wijbrands Anna KM NOM
240 BUR c FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart 3 Naaras 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB
241 BUR c FI*Ninelli's Herra Hakkarainen 3 Uros 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
242 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 6 (IP) Wijbrands Anna EX1 CAGPIB BIV
242 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen Arvosteltu
243 BUR c FI*Elwood's Märtha Louise 3 Naaras 10 (KAS) Wijbrands Anna EX2
244 BUR c FI*Oliivian Gardenia 3 Naaras 10 (KAS) Wijbrands Anna EX1 CAP
245 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS BIV NOM BIS
246 BUR d FI*Karvanverran Pakkasherra 3 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
246 BUR d FI*Karvanverran Pakkasherra 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
247 BUR d FI*Ninelli's Delikatess' Descendant 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
248 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir Abs
249 BUR f FI*Oliivian Frida Kahlo 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
250 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
251 BUR h FI*Hokkuspokkus Midna The Twilight Princess 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
252 BUR h FI*Ninelli's Herranterttu 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
253 BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
253 BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 17 (Veteraani) Van Roy Kristof 4
254 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 2 (SP) Wijbrands Anna KM
254 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen Arvosteltu
255 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI*Touchant Goutte d'Espérance 3 Naaras 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1
256 EUR a FI*Pinkkitassun Siegfried 3 Uros 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
257 EUR f Silkkiturkin Uniikki Unna 3 Naaras 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
258 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 4 (GIP) Wijbrands Anna EX1 CAPS
259 EUR a 24 FI*Katinhännän Bratislavan Jääihme 3 Naaras 12 (Pennut) Wijbrands Anna EUR as 24
260 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Wijbrands Anna KM
260 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Van Roy Kristof 1 NOM
261 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 3 (GIC) Wijbrands Anna EX1 CACS BIV
262 EUR d 22 Silkkiturkin Samettikukka 3 Naaras 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB
263 EUR d 22 Silkkiturkin Tiitiäinen 3 Naaras 9 (Avoin) Wijbrands Anna EX1 CAC
264 EUR d 22 Silkkiturkin Utelias Ukkeli 3 Uros 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
265 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Saara 3 Naaras 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
266 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Paula 3 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
267 EUR f 24 FI*Pinkkitassun Roberta 3 Naaras 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
268 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Wijbrands Anna KM
269 EUR g 23 FI*Katinhännän L'Amour Toujours 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
270 EUR es 23 FI*Katinhännän Huippukiekkoilija Sakari 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
271 EUR gs 23 FI*Katinhännän Harleen Frances Quinzel 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir Abs
272 EUR e 03 FI*Lyydian Koreilematon Kaunokki 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
273 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV
274 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
275 KOR FI*Mythai Tydah Thong 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
276 KOR FI*Vekkuliverstaan Daenerys Targaryen 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
277 KOR FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
277 KOR FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile 3 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen Arvosteltu
278 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
278 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen 2
279 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM BIS
280 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 Auragold Heureka 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
281 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
282 MAN 53 / MAN e 53 FI*Maikain Lager Kisskiss 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
283 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
283 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Van Roy Kristof 3
284 MAU n 24 FI*Anjupia's Aberystwyth Anwell Awst 3 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
285 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zira Zamila 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
286 MAU ns 24 FI*Chai-lai Maia Mingan 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
287 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Wijbrands Anna KM NOM
287 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Van Roy Kristof 2
288 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 4 (GIP) Wijbrands Anna EX1 CAPS
289 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV
290 OCI b 24 FI*Vinkeä Eliitti-Elli 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
291 OCI b 24 FI*Moosegrove Saphire 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
292 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
293 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
294 OCI o 24 FI*Vinkeä Kaneli-Taneli 3 Uros 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
295 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 4 (GIP) Wijbrands Anna EX1 CAPS
296 OCI o 24 FI*Moosegrove Maroon 3 Uros 10 (KAS) Wijbrands Anna EX1 CAP
297 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS BIV
298 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! 4 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS
299 ABY n FI*Miragerie Ambrosia 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
300 ABY n FI*Lovedevotion Leticia 4 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 BIV NOM BIS
301 ABY n FI*Nebuankhet Hypatia Vex 4 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX3
302 ABY n FI*Woodcocks Little My 4 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX2
303 ABY n Farris of the Anvil von Kalimdor*CH 4 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
304 ABY n FI*Kharn-Ka Pinball Wizard 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
305 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM NOM
306 ABY n (N)Mayas Pride Maori 4 Naaras 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB
307 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM BIV NOM
308 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth 4 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
309 ABY a FI*Miragerie Beaudrie 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
310 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
311 ABY a FI*Nebuankhet Jace Beleren 4 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
312 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
313 ABY o FI*Nebuankhet Crosis, the Purger 4 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
314 ABY p FI*Miragerie Béatrice 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
315 BAL a 21 FI*Aurinkorinteen Catananche 4 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
316 BAL a 21 FI*Willicon Dorian Gray 4 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
317 BAL o 21 FI*Willicon Dracarys! 4 Uros 7 (CH) Lund Lone Abs
318 CRX I / CRX ns FI*Piupaws Donkey Kong 4 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
319 CRX I / CRX o FI*Claypond's Katheline 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC BIV
320 CRX I / CRX n FI*Villains Naughty Naughty 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM
321 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM BIV
321 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 3
322 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM
323 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB
324 CRX I / CRX b FI*Claypond's Justus 4 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
325 CRX I / CRX n FI*Piupaws Morellia 4 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX2
326 CRX II / CRX b 09 FI*VeeKasin Emolga 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
327 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM NOM BIS
328 CRX III / CRX h FI*Derekaz Some Like It Hot 4 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
329 CRX III / CRX fs FI*Piupaws Teija Sopanen 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
330 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM
330 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
331 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS NOM BIS
332 CRX V / CRX n 24 FI*Claypond's Bon Nuit 4 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
333 CRX V / CRX n 24 FI*FunkyJam's Princess Bubblegum 4 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
334 CRX V / CRX b 24 FI*Derekaz Hellbilly Storm 4 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1 BIV NOM
335 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ansa Ikonen 4 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
336 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Derekaz Razor Brougham 4 Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC NOM
337 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 4 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM BIV NOM
338 CRX VI / CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna 4 Naaras 2 (SP) Billing Jørgen KM
338 CRX VI / CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna 4 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
339 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Hjördis-Täti 4 Naaras 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP
340 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
341 DRX I / DRX c Gucci Artemidarex*PL 4 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
342 DRX I / DRX b FI*WildWilderness Donna 4 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
343 DRX III / DRX g FI*Pixielated Cinndoughrella 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri Abs
344 DRX VI / DRX n 09 24 FI*WildWilderness Hazel 4 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
345 DRX VII / DRX b 33 LV*Dea Dia Kasharelia 4 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
346 DRX VII / DRX f 32 FI*Pixielated Lucky Bean Creeper 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek Abs
347 DSP V / DSP f 21 33 FI*Bluelaga's Leia Organa 4 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
348 OLH n 22 FI*TaikaTomun Nanna Nauravainen 4 Naaras 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
349 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
350 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS NOM
351 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM
352 OSH b S*Häveröortens* Gingerbread 4 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 NOM
353 OSH d FI*Eirenen Flying Flash 4 Uros 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB
354 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Billing Jørgen KM
355 OSH n 24 FI*LoudMeow Colors of the Wind 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
356 OSH n 24 S*Häveröortens* Tyra Trollpacka 4 Naaras 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
357 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Lund Lone KM BIV NOM
357 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
358 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS NOM BIS
359 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
360 OSH a 24 FI*LoudMeow Blue Wind 4 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
361 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
362 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
363 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Satra 4 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS BIV
364 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
364 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
365 OSH b 24 FI*Bitterblues Chili Cheyenne 4 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
366 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Lund Lone KM NOM
367 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
368 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
369 OSH f 22 Ophra Tabby Cat 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
370 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
371 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
372 OSH hs 22 FI*Frostnight's Candy Clouds of Lullaby 4 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone OSH hy 22
373 OSH n 03 Apocalyptica Zorro 4 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
374 RUS FI*Rusalka Margarita 4 Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
375 RUS Katzenhof Urho 4 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1
376 RUS FI*Starstruck's Xanxia, Queen of Zanak 4 Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX2
377 RUS Katzenhof Christina Regina 4 Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 BIV
378 RUS FI*Zarin May 4 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX2
379 RUS FI*Zarin Sweet pea 4 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1 BIV NOM
380 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP
381 SIA n FI*Deraza Royal Rock-A-Berry 4 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
382 SIA n FI*Selcouth Cat of Kindness 4 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri Abs
383 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM
384 SIA n FI*Vintterin Pauli Miinanpoika 4 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
385 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB NOM
386 SIA e FI*Kaspektin Meowth 4 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
387 SIA f Azorez Varda Tintalle of Kaspektin 4 Naaras 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
388 SIA j FI*Baila-Bailan Hulluuden Highway 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
389 SIA n 21 Alyaska Bersia 4 Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
390 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM
391 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek Abs
392 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
392 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 1 NOM
393 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
393 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM BIV NOM
394 SOM n FI*Lamadegaan Festival Star 4 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
395 SOM a FI*Foxkiss Falco alopex 4 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
396 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 4 Naaras 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
397 SOM o FI*SunnyPace Knautia 4 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM
398 SOM p FI*SunnyPace Consolida 4 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
399 SPH I / SPH n FI*Wanadoo Peter Parker 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
400 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
401 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
401 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
402 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Diancie 4 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB BIV
403 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky 4 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX2
404 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
405 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Billing Jørgen KM NOM
406 SPH V / SPH d 03 32 FI*Hobbitqueen's Sirius 4 Uros 5 (IC) Billing Jørgen Abs
407 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
408 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM
409 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM
409 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 2
410 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Billing Jørgen KM
411 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS BIV NOM BIS
412 THA n Tekila Sanchitos 4 Naaras 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
413 THA n Magic Thai Goblin's Toto 4 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC BIV
414 THA n Jasmine Tajska Chata*PL 4 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
415 HCS Pantteri Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Dorgiakis George 2
416 HCS Toffee Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Dorgiakis George 3
417 HCS Kiusa Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Dorgiakis George 4
418 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wijbrands Anna 1 NOM BIS
418 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen 1 NOM BIS
419 HCS Elis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Dorgiakis George 1 NOM
460 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Billing Jørgen ACS III, ACS VIII, ACS X, MCO VII, NEM II, NFO VIII, CRX VI, OSH b, OSH f, RUS, SPH V, VET 3 (naaraat), VET Kotikissat 44
Chadaj Marek ABY a, ABY p, CRX I, DRX VII, OSH a, OSH b 24, OSH d 24, OSH f 24, OSH n 22, SIA f, SIA j, SOM n, SPH I 32
Dorgiakis George EXO n 24, EXO f 24, EXO n 03 22, EXO n 03 24, EXO f 03 22, EXO d 21 33, EXO f 21 33, PER a 22, PER ns 24 62, PER e 02 62, PER f 03 22, PER f 33, RAG n, RAG h, RAG n 03, RAG a 04, SBI, SBI a, SBI f, SBI n 21, HCS (urokset) 41
Isakov Vladimir Kat 2 tark., BML II, BUR d, BUR f, BUR h, BUR n, EUR es 23, EUR g 23, EUR gs 23, KOR, MAN 51-52, MAN 53, MAU ns, MAU ns 24, OCI b 24, VET 4 (naaraat) 41
Lund Lone Kat 2 tark., ABY o, BAL a 21, BAL o 21, CRX V, CRX VII, DRX I, DRX VI, DSP V, OLH c 25, OLH n 22, OSH a 24, OSH a 25, OSH c 24, OSH hs 22, OSH p 25, SIA a, SIA e, SIA n 21, SOM o, SOM p, SPH II, SPH IV, VET 2, VET 4 (urokset) 43
Moroni Sara ACL III, ACL IV, ACL VIII, MCO II, MCO V, NEM I, NFO II, NFO III, NFO V, SIB III, SIB V, SIB VI, SIB VII, SIB VIII, SIB IX, TUA VII, VET 1 (urokset) 42
Padovano Nico EXO n, EXO ns 03, PER ds, PER n 22, PER e 21 33, RAG a 21, RAG a 03 21, SBI c, SBI d, SBI a 21, SBI b 21, ACL V, ACL XI, MCO I, MCO III, MCO VIII, NFO I, VET 1 (naaraat), VET 2 (naaraat) 42
Stoa Caroline Kat 1 tark., EXO n 22, EXO g 22, PER d, PER a 03 23, RAG a, RAG n 04, RAG a 03, RAG c 04, RAG d 04, RAG a 04 21, SBI n, SBI b, SBI h, SBI e, SBI e 21 34
Van Roy Kristof ACS XI, MCO IV, MCO VI, NFO IV, NFO VI, NFO IX, SIB IV, VET 3 (urokset) 44
Vanrusselt Joeri BEN n 24 33, BSH a, BSH d 24, BSH f 22, BSH f 03, EUR f 22, EUR e 03, MAU n 24, ABY n, CRX II, CRX III, CRX IV, DRX III, OLH ns 24, OSH d, OSH n 24, OSH n 03, SIA n, SOM a, THA n 45
Wijbrands Anna BEN n 22, BEN n 24, BML I, BSH e, BSH f, BSH g, BSH ns 11, BSH ny 11, BUR a, BUR b, BUR c, BUR j, CYM 51-52, EUR a, EUR f, EUR n 23, EUR a 24, EUR d 22, EUR f 24, OCI n 24, OCI o 24, HCS (naaraat) 45
11 tuomaria.