ERY-SYD 113. kansainvälinen kissanäyttely Helsinki
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 15.9.2019 Loppuu 15.9.2019
Ilmoittautuminen alkaa 23.7.2019 Ilmoittautuminen loppuu 21.8.2019
Yleisöaika alkaa 11:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 11:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 28.8.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, p. 050 506 5366, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net
Pääassistentti Marika Landen, p. 040 504 2592, mlanden@gmail.com

Lisätietoja
Tervetuloa Drive In -näyttelyyn Vermoon!
 
Näyttelymaksut kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu viimeistään 11.8.2019: 39 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 36 e/kissa/päivä.

Näyttelymaksut kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu 11.8. jälkeen: 45 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 42 e/kissa/päivä.
 
Näyttelymaksun voi maksaa leimakortilla 11.8.2019 asti. Korkeintaan 2 leimakorttia/omistaja/päivä. Myös vajaat leimakortit käyvät osasuorituksena. Leimakortti postitettava välittömästä ilmoittautumisen jälkeen.
 
Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa), eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä.
 
Näyttelyn virallinen kutsu löytyy osoitteesta: http://ery-syd.net/nayttelyt-tulossa/

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 49
2 73
3 74
4 87
Kotikissat 5
Yhteensä 288

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
2 EXO n 24 FI SK LO 1614440 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Grand International Champion Pam DelaBar Abs
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus (EXO f 24)
3 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros Premior Pam DelaBar EX1 CAPIB
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
4 PER ns 22 62 FI SK LO 1924770 Kisuicat's Love Me Better Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Kultaviiksen Howlin Wolf (PER ns) x Leonidan Alicia of Kisuicat (PER a 03 22)
5 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
6 PER n 03 24 FI SK LO 1613058 FI*Whispers Neville Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB NOM
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
7 PER a 03 23 FI SK LO 1717994 FI*Whispers Ofelia Naaras Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
8 RAG n FI SRK LO 1301314 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
9 RAG n FI SK LO 1508416 FI*Snowrag Frisco Kid Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
10 RAG a FI SK LO 1821435 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 No Cert
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
11 RAG a FI SK LO 1923820 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM BIS
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
12 RAG a FI SK LO 1924876 FI*Dollyblues You Are The One Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV
FI*Dollyblues Back To Good (RAG a 04) x FI*Dollyblues I Was The One (RAG a 04)
13 RAG a FI SK LO 1924879 FI*Dollyblues Baby I'm A Star Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Dollyblues Back To Good (RAG a 04) x FI*Dollyblues I Was The One (RAG a 04)
14 RAG a FI SK LO 1612509 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
15 RAG n 03 FI SK LO 1822979 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
16 RAG n 03 FI SK LO 1924354 FI*Barfait's Ines Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Anastasia (RAG a 04)
17 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
18 RAG n 04 FI SK LO 1822873 FI*Barfait's Gizmo Uros Premior Pam DelaBar EX1 CAPIB
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
19 RAG a 03 FI SK LO 1822876 FI*Barfait's Grace Naaras Champion Pam DelaBar EX1 CACIB NOM
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
20 RAG a 03 FI SK LO 1822875 FI*Barfait's Gilda Naaras Premior Pam DelaBar EX1 CAPIB NOM
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
21 RAG a 03 FI SK LO 1822976 FI*Midnightdolls I Believe In You Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
22 RAG a 04 FI SK LO 1821557 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB BIV
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
23 RAG a 04 FI SK LO 1716510 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras International Champion Pam DelaBar EX2
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
24 RAG a 04 FI SK LO 1718702 FI*Satinante's Twinings Catherine Naaras Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
25 RAG a 04 FI SK LO 1924878 FI*Dollyblues The Beautiful One Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Dollyblues Back To Good (RAG a 04) x FI*Dollyblues I Was The One (RAG a 04)
26 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
27 RAG a 04 FI SRK LO 91016 Jalapeno Indiana Jones Uros International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB NOM
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
27 RAG a 04 FI SRK LO 91016 Jalapeno Indiana Jones Uros Veteraani Pam DelaBar 1 NOM BIS
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
28 RAG f 03 FI SK LO 1509816 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
29 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
30 SBI n S*Calmiza's Iza Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB BIV
S*Calmiza´s Francesco (SBI a) x S*Sjöhästens´s Real Love (SBI f)
31 SBI n FI SK LO 1822773 FI*Samsonez Andante Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Jennydream's Zoloto (SBI d 21) x FI*JoJon Zhenzhu Pic (SBI a)
32 SBI a FI SK LO 1717533 FI*Ziazan Michi Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB NOM BIS
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
33 SBI a FI SK RX 1925128 FI*Kittenhill Cuddly Chili Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Touchant Chance au Jeu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Bea (SBI n)
34 SBI a DK*Khin-Mya's Shogun Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
DK*Sir & Lady's Sir Kaine (SBI n 21) x DK*Khin-Mya's Venda Nova (SBI a 21)
35 SBI e FI SK LO 1925982 NO*Stalderkattens Oskar Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1 NOM BIS
White Wolf vom Blütengarten*A (SBI e 21) x NO*Stalderkattens Gina (SBI d)
36 SBI g FI SK LO 1611688 FI*Annmark Deeva Naaras Grand International Champion Tellervo Kass Abs
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
37 SBI g FI SK RX 1924013 FI*Pumpulivuoren Golden Glory Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Touchant Chance au Jeu (SBI a 21) x FI*Sic'an You're Beautiful (SBI g 21)
38 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
39 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
40 SBI n 21 FIN SRK LO 75219 FIN*JoJon Usambara Naaras Grand International Premior Tellervo Kass Abs
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
40 SBI n 21 FIN SRK LO 75219 FIN*JoJon Usambara Naaras Veteraani Pam DelaBar Abs
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
41 SBI a 21 FI SK RX 1718555 FI*Touchant Chance au Jeu Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
42 SBI b 21 S*Sjöhästen´s Malvasia Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
Brooklyn Whitehaven (SBI b 21) x S*Alzecas Purple Haze (SBI c)
43 SBI b 21 FI SK LO 1819359 FI*Kattimäen Herpertti Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Bea (SBI n)
44 SBI b 21 FI SK LO 1822437 FI*Ann-Elisabeth's Öda Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*Ann-Elisabeth's Xandra (SBI n 21)
45 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
46 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1925409 FI*Valier's Spiruliina Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Semiramisin Yasar (TUV d) x FI*Verdian Ilgin (TUV f)
47 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 1508370 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Tellervo Kass Abs
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
48 ACL VI / ACL f 03 24 FI SK LO 1822137 FI*Murmelin Isabelle Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
48 ACL VI / ACL f 09 23 FI SK LO 1822137 FI*Murmelin Isabelle Naaras Määrittely Tellervo Kass ACL f 03 24
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
49 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
50 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 1821159 FI*Hemingway's Molly Spotted Elk Naaras Avoin Annika Berner EX1 CAC
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Libbie Slow Bear (MCO n 09 22)
51 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612124 FI*Mahtitassun GuumaGimma Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
52 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros International Premior Annika Berner Abs
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1819544 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
54 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC NOM BIS
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
55 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1923310 FI*Escape's Powell Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
56 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1821155 FI*Hemingway's Chief White Bear Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Libbie Slow Bear (MCO n 09 22)
57 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718935 Karamel Estate Pearls*RU Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Fireworks Estate Pearls*RU (MCO ns 22) x Quirina Estate Pearls*RU (MCO n 03 24)
58 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1819415 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros International Champion Annika Berner Abs
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
59 MCO V / MCO f FI SK LO 1819373 FI*Rotcat Unia Naaras International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
60 MCO V / MCO f 25 FI SK RX 1715058 FI*Stout-hearted Zahara is my love Naaras Champion Annika Berner Abs
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
61 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 1821002 FI*Hemingway's Chief Red Eagle Uros Avoin Annika Berner EX1 CAC
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
62 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923309 FI*Escape's Portos Lion Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
63 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 89708 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Premior Annika Berner EX1 CAPIB
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
64 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 1402862 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Kastraatti Annika Berner EX1 CAP NOM BIS
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
65 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 1716019 Zachary Tiili*PL Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
66 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK RX 1822236 FI*Dagmeran Euphoria Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
Amadeo of Viteliya*FI (MCO n 22) x Q'Dagmera Leonila Coon*RU (MCO f 09 22)
67 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1820918 FI*Stout-hearted Flora Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV
Zachary Tiili*PL (MCO d 09 22) x FI*Stout-hearted Xeraphina (MCO n 09 24)
68 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1923305 FI*Escape's O'Miziaki Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
69 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 1923382 FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
70 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 1924608 FI*Avasong Opal Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
IT*Skysupernova Cosmos (MCO a 09) x FI*Krysos Dione (MCO d 09 22)
71 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1924609 FI*Avasong Sapphire Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
IT*Skysupernova Cosmos (MCO a 09) x FI*Krysos Dione (MCO d 09 22)
72 MCO VI / MCO d 09 25 FI SK LO 1715042 FI*Stout-hearted Yoshi Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB BIV NOM
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted Rolene S (MCO e 03)
73 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1819370 FI*Rotcat Urwic Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX2
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
74 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX 89592 FI*Stout-hearted I Love You Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
74 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX 89592 FI*Stout-hearted I Love You Naaras Veteraani Tellervo Kass 1 NOM BIS
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
75 MCO VII / MCO as 22 FI SK RX 1923800 Othello de la Fierte du Maine Uros Champion Annika Berner EX1 CACIB
Joe des Coons de Virgan (MCO as 23) x Nefertiti du Doll-Maine Blue (MCO as)
76 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1924769 Guerlain Real Love*RU Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
HoneyDevil Ice Bear (MCO e) x Coon's House of Blue Mist Wild Chateau de Lacquy (MCO ns 24)
77 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1924536 Genewa Real Love*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1 BIV
HoneyDevil Ice Bear (MCO e) x Coon's House of Blue Mist Wild Chateau de Lacquy (MCO ns 24)
78 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1925093 FI*Rotcat Vertico Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
79 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1925094 FI*Rotcat Verna Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
80 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1819372 FI*Rotcat Unna Naaras Premior Annika Berner Abs
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
81 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 1301902 FI*Tigerworld Let's Dance Uros Kastraatti Annika Berner EX1 CAP NOM BIS
FI*Tigerworld I'm The Only One (MCO w) x N*Spellbound's Bella Swan (MCO d 22)
82 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
83 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
84 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 1717997 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
85 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
86 NEM I / NEM n FI SK LO 1923334 FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
87 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1923336 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
88 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925089 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
89 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1718472 FI*SiniTaigan Bogactwo Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
90 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614592 Imageblaze Eminem Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
91 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
92 NFO I / NFO a FI SK LO 1717027 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
93 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1822395 FI*Siniidan Black Plum Naaras International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
94 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1924471 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x FI*Siniidan Woman from Tokyo (NFO n 22)
95 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 1717631 FI*Siniidan Glacier Express Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
95 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 1717631 FI*Siniidan Glacier Express Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
96 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1925073 FI*Siniidan Megaflare Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
97 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
98 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1718949 FI*Koivunpesän Parketti Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
99 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Annika Berner KM NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
100 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1614332 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS BIV NOM
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
101 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
101 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
102 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
103 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 1924771 S*Myselisia's Campari Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1 BIV
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
104 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925072 FI*Siniidan Rebirth Flame Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
105 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925071 FI*Siniidan Ruby Light Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX2
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
106 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1821500 FI*Hopeahännän Neiti Kesäheinä Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
107 NFO VI / NFO e 09 24 FI SK LO 1924295 FI*RockyHill's Peacepipe Of Bright Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
108 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1 NOM
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
109 SIB I / SIB n FI SK RX 1924201 FI*Catillus Chanel in Black Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga (SIB n) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
110 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821337 FI*Lumikissan Jesse James Uros Champion Annika Berner EX1 CACIB
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
111 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 1821622 FI*Catillus Mittumaari Naaras Champion Annika Berner Abs
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Catillus Manteli (SIB n 03 24)
112 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1924096 FI*Pikku-Priin Hurja Hidalgo Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1 NOM BIS
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion (SIB ns 03 24)
113 SIB V / SIB fy 24 FI SK LO 1923113 FI*Igora Celeste Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Amurin Kadmiel (SIB dy 22) x FI*Igora Zoja (SIB ny 24)
114 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK RX 1925444 Victoria Dido Nový vek, CZ Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
Remember Me Nový vek, CZ (SIB a 09 24) x Harmonia Sibirskaya Rapsodiya (SIB fs)
115 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Grand International Premior Annika Berner EX1 CAPS
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
116 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1923659 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner Abs
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
117 BEN n 22 FI SK RX 1923095 FI*Cajado Aglia Tau Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x Arindi Cats Dottie (BEN n 24)
118 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras International Premior Elin Hoffner EX1 CAGPIB
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
119 BEN n 24 FI SK LO 1718897 FI*PurrGold Independent Ilia Naaras Champion Elin Hoffner EX1 CACIB
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
120 BEN n 24 FI SK RX 1924372 FI*Kissalehdon Tausret Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
Goldycat Mufasa (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Bonnie (BEN n 24)
121 BEN n 24 33 FI SK LO 1822959 FI*Piparmintun Nanda Diva Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x Piparmintun Aada (BEN n 22)
122 BEN n 24 33 FI SK LO 1924487 FI*PurrGold Luminous Lux Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Big Marshal Reynard (BEN n 24) x FI*PurrGold Independent Ilia (BEN n 24)
123 BLH n FI SK RX 1509883 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Elin Hoffner Abs
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
124 BLH b FI SK RX 1509882 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Elin Hoffner Abs
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
125 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Grand International Champion Elin Hoffner Abs
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
125 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
126 BSH w 62 FI SK LO 1718522 FI*Rhinestone's White Diamond Rose Naaras Kastraatti Elin Hoffner EX1 CAP NOM
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Runaway (BSH a)
127 BSH a FI SK LO 1822066 FI*Aliceblue Tiffany Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
128 BSH a FI SK LO 1924666 FI*Rhinestone's Love Bomb Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Sweet Candy (BSH g)
129 BSH a FI SK LO 1613180 EE*Lja Mur Ken Kingdom Uros Kastraatti Satu Hämäläinen Abs
Odyssey Roxera *LT (BSH a) x EE*Lja Mur Charlotte Le Charme (BSH a)
130 BSH b FI SK LO 1923986 Mauricijus Kates Akis*LT Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC NOM
Perkunas van de Kraayenberg (BSH a) x Tara Diamond Regnum*RU (BSH o)
131 BSH c FI SK LO 1822067 FI*Aliceblue Neymar Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
132 BSH c FI SK LO 1822065 FI*Aliceblue Wendy Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
133 BSH e FI SK LO 1717937 FI*Rhinestone's Twice as Nice Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Helia De Greystoke (BSH g 03)
134 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
134 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Manuela Centamore 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
135 BSH g FI SK LO 1820368 FI*Safra's Jin Baobao Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen Abs
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*Safra's Meidän Marikki (BSH n)
136 BSH ns 11 FI SRK LO 1404149 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX2
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
137 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS BIV
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
138 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
139 BSH ns 22 Ziva D*Oaxaca*D *** Naaras Avoin Satu Hämäläinen Abs
Gryffindors Silver Dali (BSH ns 22) x Oilily von den Pfötchenhelden (BSH ny 22)
139 BSH ns 22 Ziva D*Oaxaca*D *** Naaras Määrittely Elin Hoffner Abs
Gryffindors Silver Dali (BSH ns 22) x Oilily von den Pfötchenhelden (BSH ny 22)
140 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Supreme Champion Elin Hoffner KM
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
141 BUR n FI SK LO 1924483 FI*Hovikissan Herakles Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
Kitakiss Magnus (BUR n) x FI*Hovikissan Skye (BUR g)
142 BUR n FI SRK LO 1403571 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Premior Elin Hoffner EX1 CAGPIB
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
143 BUR a FI SK LO 1820034 FI*Purrmagic's Lady Evenstar Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Enjoy Queen of Puddings (BUR h)
144 BUR b FI SK LO 1614720 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros International Champion Elin Hoffner EX1 No Cert
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
145 BUR b FI SK LO 1923569 FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 NOM BIS
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
146 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Supreme Premior Elin Hoffner KM NOM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
147 BUR e FI SK LO 1924482 FI*Hovikissan Pollux Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Kitakiss Magnus (BUR n) x FI*Hovikissan Skye (BUR g)
148 BUR d FI SK LO 1924648 FI*Celsiana Iiris Ruusu Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 NOM
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Celsiana Kielo (BUR h)
149 BUR g FI SK LO 1924485 FI*Hovikissan Nemesis Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
Kitakiss Magnus (BUR n) x FI*Hovikissan Skye (BUR g)
150 BUR h FI SK LO 1610921 FI*Celsiana Kielo Naaras Supreme Champion Elin Hoffner Abs
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
151 BUR h FI SRK LO 1402918 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS NOM BIS
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
152 BUR h FI SK LO 1718939 FI*Pardofelis Yes This Is Love Naaras Kastraatti Elin Hoffner EX1 CAP
LV*Malsan Charlie Daniels (BUR b) x HU*Alba Regia Bibi (BUR h)
153 CHA FI SK LO 1820743 FI*Kattskogens Mathilda Naaras International Champion Elin Hoffner EX1 CAGCIB
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
154 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI SK RX 1923998 FI*Touchant Goutte d'Espérance Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
155 EUR as FI SK RX 1719118 FI*Katinhännän Paranormal Spengler Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
FI*Katinhännän Zoster Taikaviitta (EUR ns 23) x FI*Katinhännän Riva Raptor (EUR ns)
156 EUR n 22 FI SK RX 1923301 FI*Feronian Passion Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
157 EUR n 23 FI SK RX 1715897 FI*RuusuLinnan Candy Cane Naaras International Champion Satu Hämäläinen Abs
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
158 EUR n 23 FIN SRK RX 35110 FIN*Katinhännän SuurSeikkailija Naaras Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
FIN*Katinhännän Jordi Rosales (EUR a 23) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
159 EUR a 22 FI SK RX 1923302 FI*Feronian Pajunkissa Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
160 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
160 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Manuela Centamore 1 NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
161 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
162 EUR f 22 FI SK RX 1718565 FI*Feronian Neilikka Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
163 EUR f 22 FI SK RX 1822410 FI*Pinkkitassun Paula Naaras Champion Elin Hoffner Abs
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
164 EUR f 22 FI SK RX 1822412 FI*Pinkkitassun Psipsina Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
165 EUR f 22 FI SK RX 1924658 FI*Katinhännän Bellissima Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX2
FI*Himmelintähden Elastinen (EUR e 23) x FI*Katinhännän Kielo Kanteletar (EUR n 23)
166 EUR f 22 FI SK RX 1924550 Silkkiturkin Värikäs Veeruska Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 BIV
FI*Lustily Musta aukko (EUR n) x Silkkiturkin Samettikukka (EUR d 22)
167 EUR f 23 FI SRK RX 1404147 FI*Kontukatin Adalmiina Naaras Premior Elin Hoffner Abs
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
168 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
169 EUR g 22 FI SK RX 1924656 FI*Katinhännän Adelante Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Himmelintähden Elastinen (EUR e 23) x FI*Katinhännän Kielo Kanteletar (EUR n 23)
170 EUR g 22 FI SK RX 1924657 FI*Katinhännän Nessaja Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX2
FI*Himmelintähden Elastinen (EUR e 23) x FI*Katinhännän Kielo Kanteletar (EUR n 23)
171 EUR as 23 FI SK RX 1924465 FI*Katinhännän Sameen Shaw Program Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
FI*Katinhännän Ghostbuster Venkman (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Ihana Ilona (EUR a 23)
172 KOR FI SK LO 1509802 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS BIV NOM
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
173 KOR FI SK LO 1822832 FI*Vekkuliverstaan Amorin Enkeli Samudaya Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
174 KOR FI SK LO 1924504 FI*Mythai Tydah Thong Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Helmi's Lek Tzak-kra-phat (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
175 KOR FI SK LO 1924474 FI*Vekkuliverstaan Arya Stark Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX2
FI*Helmi's Jai Tha-haan (KOR ) x FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse (KOR )
176 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
176 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Manuela Centamore 1 NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
177 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM NOM BIS
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
178 MAU ns 24 FI SK LO 1923090 FI*Walidah Capella Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Walidah Baketwernel (MAU ns 24)
179 OCI b 24 FI SK LO 1509810 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
180 OCI b 24 FI SK LO 1924273 FI*Moosegrove Saphire Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x S*Pagngle's Summer Love (OCI b 24)
181 OCI b 24 FI SRK LO 42411 FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Premior Elin Hoffner EX1 CAPIB
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
182 OCI bs 24 FI SK LO 1716506 FI*Northalla Seventh Day Naaras International Champion Elin Hoffner EX1 CAGCIB
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
183 OCI bs 24 FI SK RX 1822685 FI*Somalinnan Lady of the Lake Naaras Avoin Elin Hoffner Abs
S*John-Johns Tahir Elci (OCI b 24) x FI*Somalinnan Iris (OCI ns 24)
184 SRL I / SRL c FI SK RX 1821904 S*Tiddlywinks Bip Bippadotta Uros Champion Elin Hoffner EX1 CACIB
Tiddlywinks Polymetylmetakrylat (SRL n 03) x Frizekittis Jule (SRL ns 09)
185 ABY n FI SK LO 1717492 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
186 ABY n FI SK LO 1717461 FI*Redcheetah's Diana Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Maurice de Moéris (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
187 ABY n FI SK LO 1611054 PL*Adalbertus Theodor Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Cliff aus Abusir (ABY a) x Hayati Elegy (ABY n)
188 ABY n FI SK LO 1925447 Cosima Kaldorei*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX2
Urias Berenetto, CZ (ABY n) x Aurora Kaldorei*PL (ABY n)
189 ABY n FI SK LO 1923880 FI*Laire Gelir Celaena Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX3
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
190 ABY n FI SK LO 1923882 FI*Woodcocks Little My Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
191 ABY n FI SK LO 1924702 FI*Kharn-Ka Pinball Wizard Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Kharn-Ka God Particle (ABY a)
192 ABY n FI SRK LO 39993 FI*Laire Valar Lorien Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
192 ABY n FI SRK LO 39993 FI*Laire Valar Lorien Uros Veteraani Elin Hoffner 2
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
193 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
194 ABY a FI SK LO 1923881 FI*Laire Aedion Gelir Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
195 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
196 ABY o FI SRK LO 39765 FI*Redcheetah's Aurora Naaras Kastraatti Pam DelaBar Abs
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
196 ABY o FI SRK LO 39765 FI*Redcheetah's Aurora Naaras Veteraani Elin Hoffner Abs
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
197 BAL b FI SK LO 1925137 FI*Frostnight's Paint Your Sky With Rainbow Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore Abs
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Frostnight's Romance With Darkness (OSH b 24)
198 BAL a 21 FI SK LO 1923832 FI*Aurinkorinteen Erynigum Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1 NOM BIS
FI*Noxx Agent X (SIA a 21) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
199 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Grand International Champion Manuela Centamore EX1 CACS
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
200 CRX I / CRX c FI SK LO 1822807 FI*Claypond's Lyydia Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
Travis Eledhrim of Claypond's (CRX a 32) x Demian Suomi100 Sisukas (CRX b)
201 CRX I / CRX b FI SK LO 1924268 FI*Framillan Sugar Sprinkles Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1 BIV
FI*Framillan Uula (CRX n 03) x FI*Framillan Mi Amore Cadenza (CRX n 03)
202 CRX I / CRX n FI SK LO 1613626 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Manuela Centamore KM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
203 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1822550 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros International Champion Manuela Centamore EX1 CAGCIB NOM
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
204 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 1924663 FI*Taikametsän Finnbird Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1 NOM BIS
FI*Framillan Witty Jester (CRX c 03) x FI*Taikametsän Divina Galica (CRX n 03 24)
205 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 1715096 FI*Framillan Sweetie Belle Naaras Premior Manuela Centamore Abs
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
206 CRX III / CRX fs FI SK LO 1924744 FI*Piupaws Teija Sopanen Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
207 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1924742 FI*Piupaws Ansa Ikonen Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
208 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
208 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Veteraani Elin Hoffner 1 NOM
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
209 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI SK LO 1819629 FI*Framillan Sä pystyt mihin vaan Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*Framillan Zaza (CRX n 03 24)
210 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 1822551 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
211 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1404881 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Supreme Premior Olga Komissarova Abs
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
212 CRX VI / CRX n 09 24 FI SK LO 1717144 FI*Taikametsän Duncan Keith Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. (CRX n 01 21 33) x FI*Taikametsän Artemis (CRX g 09)
213 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 37251 FI*Piupaws Hjördis-Täti Naaras Premior Olga Komissarova Abs
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
214 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1717687 FI*Framillan Lando Calrissian Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS NOM BIS
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
215 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 1508504 FI*Framillan Touch of Moon Uros Supreme Champion Pam DelaBar KM
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
216 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK RX 1820345 FI*FunkyJam's Not like The other girls Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
217 DRX I / DRX n FI SK LO 1923437 FI*Avariel Riolu Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
218 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
218 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros Siitos
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
219 DRX VII / DRX n 31 FI SK LO 1820602 FI*Berry's Frozen Feather Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Fairy-Story's SomethingSpecial (DRX a 03) x Bindy Applause (DRX n 32)
220 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 1923436 FI*Avariel Rockruff Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
221 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 1406016 Bindy Applause Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
222 DRX IX / DRX w 62 FI SK LO 1716816 FI*Berry's Essence of Eternity Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Pihlajan Immo-Nestori (DRX n) x Ramona Al'Pama*PL (DRX w)
223 GRX II / GRX n 03 FI SK RX 1923403 SE*OneWorld Papageno Uros International Premior Manuela Centamore EX1 CAGPIB
SE*OneWorld Symphony by Mozart (GRX e) x Diligo-Rex of Dankwarderode*D (GRX n 09)
224 OLH n FI SK LO 1821246 FI*Hämynhäivän Esko Mörkö Uros Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Hämynhäivän Cattleya (OLH f 03 24)
225 OLH o 24 FI SK LO 1822777 FI*TaikaTomun Queenie Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
226 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Grand International Champion Manuela Centamore Abs
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
227 OLH h 03 24 FI SK LO 1613860 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras International Premior Manuela Centamore EX1 CAGPIB
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
228 OSH b FI SK LO 1716138 FI*Harmuan Cacao Praliné Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
FI*Curnauskiss Rebell Yell (OLH b) x FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee (OSH b)
229 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Pam DelaBar KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
230 OSH f FI SK RX 1924683 Venetta-Holly Rahat-Lukum Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Freddie-Wint Rahat-Lukum (OSH n) x Holly-Zu Rahat-Lukum (OSH f 03)
231 OSH j FI SK LO 1822478 FI*Chellamanis Nayeli Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x HU*Okonor Ilonka (OSH h)
232 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Veteraani Elin Hoffner 1 NOM BIS
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
233 OSH a 24 FI SK LO 1924044 FI*LoudMeow Stormwind Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1 NOM
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
234 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
235 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
236 OSH d 24 FI SK LO 1924605 FI*Chellamanis Giovanni Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Hann Tabby Cat (SIA d 21) x HU*Shagio-Chen Maya (OSH f 24)
237 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
238 OSH n 03 FI SK LO 1924252 Apocalyptica Don Pasquale Uros Avoin Olga Komissarova Abs
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Apocalyptica Esperanza (OSH b 24)
239 RUS FI SK LO 1718952 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras International Champion Manuela Centamore EX1 CAGCIB NOM
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
240 RUS FI SK LO 1822892 FI*SinisenHetken Tähdenlento Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
FI*Janatuisen Maurizio Il Meraviglioso (RUS ) x FI*Lolcat's Elsa (RUS )
241 RUS FI SK LO 1924923 FI*Harmuan Villi Vadelma Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1 BIV
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
242 RUS FI SK LO 1924924 FI*Harmuan Villi Vanilja Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX2
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
243 RUS FI SK LO 1924906 FI*Kiamin Pulla Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX4
Gvidon Saltanovich Dunoe (RUS ) x FI*Kiamin Millefeuille (RUS )
244 RUS FI SK LO 1925086 FI*Sini-ihmeen Suvi-Minttu Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX3
Gvidon Saltanovich Dunoe (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Meno-Maisa (RUS )
245 RUS FI SK LO 1718954 FI*Harmuan Arturo Allegro Uros Premior Manuela Centamore EX1 CAPIB NOM
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
246 SIA n FI SK LO 1822491 FI*Deraza Royal Rock-A-Berry Uros Champion Manuela Centamore Abs
Melkatz Raspberry Beret (SIA d) x FI*Deraza Esperta (SIA g)
247 SIA n FI SK LO 1822718 FI*Selcouth Cat of Kindness Uros Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
248 SIA a FI SK LO 1923544 FI*Jalecat's Incredibles Ilona Vaara Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*TaikaTomun Nuutti Nerokas (OLH a) x Lady Violetmoon Via Nocturna*PL (OSH c 03 25)
249 SIA c 21 FI SK LO 1719031 Grazia v. Imporio A Naaras Grand International Champion Manuela Centamore EX1 CACS
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
250 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Manuela Centamore KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
251 SOM n FI SK LO 1612016 FI*Foxkiss Egretta garzetta Naaras International Champion Manuela Centamore EX1 CAGCIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
252 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Manuela Centamore Abs
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
252 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Elin Hoffner Abs
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
253 SOM a FI SK RX 1925108 VeterPustini Barbara Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
Xanffox Winfrid (SOM n) x Solomeya Elite Person (SOM n)
254 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
255 SOM os FI SK LO 1819586 Njal Waldo's Sweet Lullaby Uros Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
Icare Waldo's Sweet Lullaby (SOM os) x Ivory'n'Ebony Waldo's Sweet Lullaby (SOM ns)
256 SPH III / SPH f Av Ljusalfheim Marcela Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1 NOM
257 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 1820265 FI*Hebblas Xanthus Uros International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
258 SPH III / SPH f FI SK RX 1717823 FI*Hobbitqueen's Nicoletta Naaras International Champion Pam DelaBar Abs
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
259 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1924524 FI*Hebblas Ambermoon Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x Newans Melissa (SPH f 01)
260 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Pam DelaBar KM BIV NOM BIS
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
261 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 1820163 Av Ljusalfheim Zephyr Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
262 SPH V / SPH g 03 33 Yoda Star Sonja Naaras Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
263 SPH V / SPH g 03 32 Yoda Star Nala Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
264 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
265 HCL Traks Uros Kotikissat Tellervo Kass 3
265 HCL Traks Uros Veteraani Manuela Centamore 1 NOM BIS
266 HCL Sulo Pekunpoika Uros Kotikissat Tellervo Kass 2
267 HCL Kelmi Uros Kotikissat Tellervo Kass 1 NOM BIS
268 HCL Olavi Pekunpoika Uros Kotikissat Tellervo Kass 4
285 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Berner Annika LPL V, MCO III, MCO V, MCO VII, NFO I, NFO II, NFO IX, NFO VI, SIB I, SIB III, SIB IV, SIB IX, SIB VII 35
Centamore Manuela BAL a 21, BAL b, CRX I, CRX II, GRX II, OLH h 03 24, OLH n, OLH ns 24, OLH o 24, OSH j, RUS, SIA a, SIA c 21, SIA n, SOM a, SOM n, SOM os, VET 3, VET Kotikissat 35
DelaBar Pam EXO n 03 24, EXO n 22, EXO n 24, RAG a 03, RAG a 04, RAG f 03, RAG n 04, SBI e, SBI h, ABY o, CRX VII, CRX VIII, OSH a 24, OSH b, OSH f, SPH II, SPH III, SPH IV, SPH V, VET 1 37
Hoffner Elin BSH ns 22 (13c), BEN n 22, BEN n 24, BLH b, BLH n, BSH b, BSH w 62, BUR b, BUR d, BUR g, BUR h, BUR n, CHA, EUR a 22, EUR as 23, EUR f 22, EUR f 23, OCI b 24, OCI bs 24, SRL I, VET 4 41
Hämäläinen Satu BEN n 24 33, BSH a, BSH c, BSH e, BSH f, BSH g, BSH ns 11, BSH ns 22, BUR a, BUR e, CYM 51-52, EUR a 24, EUR as, EUR d 24, EUR f 24, EUR g 22, EUR n 22, EUR n 23, KOR, MAN 51-52, MAU ns 24 33
Kass Tellervo ACL VI (13c), PER a 03 23, PER n 03, PER n 03 24, PER ns 22 62, RAG a, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI a 21, SBI b 21, SBI g, SBI n, SBI n 21, TUV f 61-63, HCL, VET 2 36
Komissarova Olga ABY a, ABY n, CRX III, CRX V, CRX VI, DRX I, DRX IX, DRX V, DRX VII, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH f 24, OSH n 03, SOM o 30
Koskenkangas Marjatta ACL VI, MCO IV, MCO IX, MCO VI, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO III, NFO IV, NFO VIII, SIB V, SIB VI 34
8 tuomaria