ERY-SYD 112. kansainvälinen kissanäyttely Helsinki
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 14.9.2019 Loppuu 14.9.2019
Ilmoittautuminen alkaa 23.7.2019 Ilmoittautuminen loppuu 21.8.2019
Yleisöaika alkaa 11:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 10:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 12:30
Arvostelut alkavat 11:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 28.8.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, p. 050 506 5366, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net
Pääassistentti Marika Landen, p. 040 504 2592, mlanden@gmail.com
Lisätietoja
Tervetuloa Drive In -näyttelyyn Vermoon!
 
Näyttelymaksut kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu viimeistään 11.8.2019: 39 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 36 e/kissa/päivä.

Näyttelymaksut kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu 11.8. jälkeen: 45 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 42 e/kissa/päivä.
 
Näyttelymaksun voi maksaa leimakortilla 11.8.2019 asti. Korkeintaan 2 leimakorttia/omistaja/päivä. Myös vajaat leimakortit käyvät osasuorituksena. Leimakortti postitettava välittömästä ilmoittautumisen jälkeen.
 
Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa), eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä.
 
Näyttelyn virallinen kutsu löytyy osoitteesta: http://ery-syd.net/nayttelyt-tulossa/

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 67
2 73
3 119
4 92
Kotikissat 5
Yhteensä 356

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
2 EXO n 24 FI SK LO 1614440 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Grand International Champion Annika Berner Abs
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus (EXO f 24)
3 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB NOM
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
4 PER f FI SK LO 1820145 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB NOM
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
5 PER ns 22 62 FI SK LO 1924770 Kisuicat's Love Me Better Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1 NOM BIS
FI*Kultaviiksen Howlin Wolf (PER ns) x Leonidan Alicia of Kisuicat (PER a 03 22)
6 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
7 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Annika Berner KM NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
8 PER n 03 24 FI SK LO 1613058 FI*Whispers Neville Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB NOM
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
9 PER a 03 23 FI SK LO 1717994 FI*Whispers Ofelia Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP NOM BIS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
10 RAG n FI SRK LO 1301314 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Grand International Premior Annika Berner EX1 CAPS
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
11 RAG n FI SK LO 1508416 FI*Snowrag Frisco Kid Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
12 RAG n FI SK LO 1821215 FI*Maplehill's Marshmallow Naaras Kastraatti Annika Berner EX1 CAP BIV
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Ravenheart (RAG n)
13 RAG n FI SRK LO 87367 FI*Lukanpuron Brenda Naaras Veteraani Annika Berner 1 NOM BIS
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
14 RAG a FI SK LO 1821435 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
15 RAG a FI SK LO 1923820 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
16 RAG a FI SK LO 1924876 FI*Dollyblues You Are The One Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
FI*Dollyblues Back To Good (RAG a 04) x FI*Dollyblues I Was The One (RAG a 04)
17 RAG a FI SK LO 1924879 FI*Dollyblues Baby I'm A Star Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1 BIV
FI*Dollyblues Back To Good (RAG a 04) x FI*Dollyblues I Was The One (RAG a 04)
18 RAG a FI SK LO 1612509 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Annika Berner KM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
19 RAG a FI SRK LO 41977 Gayaneh Gratia Illa Naaras Premior Annika Berner EX1 CAPIB
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
20 RAG n 21 FI SRK LO 41975 Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Premior Annika Berner EX1 CAPIB
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
21 RAG n 03 FI SK LO 1822979 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Avoin Annika Berner EX1 CAC
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
22 RAG n 03 FI SK LO 1924354 FI*Barfait's Ines Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1 NOM
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Anastasia (RAG a 04)
23 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
24 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
25 RAG n 04 FI SK LO 1822873 FI*Barfait's Gizmo Uros Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
26 RAG n 04 FI SK LO 1923251 Gayaneh Rhodomela rosa Naaras Avoin Annika Berner EX1 CAC
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Oscillatoria oblivia (RAG n)
27 RAG n 04 FI SK LO 1925222 Gayaneh Thea tilia Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1 BIV
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Pandorina puella (RAG n)
28 RAG n 04 FI SK RX 1509537 Ryoko edle von den Lichtalben Naaras International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
Satinova's Twilight (RAG c 03) x Jazz edle von den Lictalben (RAG )
29 RAG a 03 FI SK LO 1822876 FI*Barfait's Grace Naaras Avoin Annika Berner EX1 CAC
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
30 RAG a 03 FI SK LO 1822875 FI*Barfait's Gilda Naaras Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
31 RAG a 04 FI SK LO 1821557 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
32 RAG a 04 FI SK LO 1716510 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
33 RAG a 04 FI SK LO 1718702 FI*Satinante's Twinings Catherine Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
34 RAG a 04 FI SK LO 1924878 FI*Dollyblues The Beautiful One Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM BIS
FI*Dollyblues Back To Good (RAG a 04) x FI*Dollyblues I Was The One (RAG a 04)
35 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
36 RAG a 04 FI SRK LO 91016 Jalapeno Indiana Jones Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
36 RAG a 04 FI SRK LO 91016 Jalapeno Indiana Jones Uros Veteraani Annika Berner 1 NOM
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
37 RAG f 03 FI SK LO 1509816 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
38 RAG n 03 21 FI SK LO 1822529 Gayaneh Quadrata Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
S*Vallhovstassens Boss (RAG a 03) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
39 RAG n 03 21 FI SK LO 1715887 Gayaneh Mimulus macula Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
39 RAG n 03 21 FI SK LO 1715887 Gayaneh Mimulus macula Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
40 RAG n 04 21 FI SK LO 1923766 Gayaneh Synura saimi Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
41 RAG n 04 21 FI SRK LO 1300260 Gayaneh Helius Hilaris Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
42 RAG a 04 21 FI SK LO 1923767 Gayaneh Scenedesmus sade Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
43 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
44 SBI n FI SK LO 1822773 FI*Samsonez Andante Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Jennydream's Zoloto (SBI d 21) x FI*JoJon Zhenzhu Pic (SBI a)
45 SBI n S*Calmiza's Iza Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB BIV NOM
S*Calmiza´s Francesco (SBI a) x S*Sjöhästens´s Real Love (SBI f)
46 SBI n FI SK LO 1924786 FI*LeeviL T'Challa - Black Panther Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses (SBI n)
47 SBI a FI SK LO 1717533 FI*Ziazan Michi Naaras International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB NOM BIS
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
48 SBI a FI SK LO 1822403 FI*Kattimäen Lempi Naaras Avoin Annika Berner EX1 CAC
FI*Birrulin Boris (SBI a) x FI*Ann-Elisabeth's Vanilla (SBI b)
49 SBI a DK*Khin-Mya's Shogun Uros Premior Annika Berner EX1 CAPIB
DK*Sir & Lady's Sir Kaine (SBI n 21) x DK*Khin-Mya's Venda Nova (SBI a 21)
50 SBI b FI SK LO 1821304 FI*Kattimäen Toivo Albert Uros Avoin Annika Berner EX1 CAC
FI*Kattimäen Armas (SBI n) x FI*Ann-Elisabeth's Vanilla (SBI b)
51 SBI b FI SK LO 1924787 FI*LeeviL Thor - God of Thunder Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses (SBI n)
52 SBI c FI SK LO 1924671 FI*Chirybiry's My Dream Liia Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Kattimäen Armas (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
53 SBI e FI SK LO 1925982 NO*Stalderkattens Oskar Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
White Wolf vom Blütengarten*A (SBI e 21) x NO*Stalderkattens Gina (SBI d)
54 SBI g FI SK LO 1611688 FI*Annmark Deeva Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
55 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
56 SBI j FI SK LO 1821894 FI*ElfQuest Shelby Naaras Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
57 SBI n 21 FI SK LO 1613608 FI*Zildan Juhannuslempi Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*JoJon Oro de Ley (SBI n 21) x FI*Felinessi Colette (SBI a)
58 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
59 SBI a 21 FI SK LO 1613698 FI*Harebell Nipsu Uros Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
60 SBI b 21 S*Sjöhästen´s Malvasia Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB
Brooklyn Whitehaven (SBI b 21) x S*Alzecas Purple Haze (SBI c)
61 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Annika Berner KM NOM
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
62 SBI b 21 FI SK LO 1819359 FI*Kattimäen Herpertti Uros Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Bea (SBI n)
63 ACL VI / ACL f 09 23 FI SK LO 1822137 FI*Murmelin Isabelle Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
64 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
65 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1614705 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Grand International Champion Tellervo Kass Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
66 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1820208 Obermoon Hugo Boss Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
Ushabti Diego (MCO a 22) x NoName Mia (MCO f 03 22)
67 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612124 FI*Mahtitassun GuumaGimma Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
68 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1819544 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
70 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV NOM BIS
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
71 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1923310 FI*Escape's Powell Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1924068 FI*Chamberlain Rare Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Aslan of Viteliya*FI (MCO n) x FI*Chamberlain Forever Diamond (MCO n 22)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1923747 FI*Stout-hearted Incredible Ida Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
FI*Stout-hearted Benedictus (MCO ns 09 24) x Candycoons Love My Life (MCO as 09 25)
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
75 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1819415 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
76 MCO V / MCO f FI SK LO 1819373 FI*Rotcat Unia Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
77 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923309 FI*Escape's Portos Lion Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
78 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1510774 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
79 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK RX 1822236 FI*Dagmeran Euphoria Naaras Avoin Tellervo Kass EX2
Amadeo of Viteliya*FI (MCO n 22) x Q'Dagmera Leonila Coon*RU (MCO f 09 22)
80 MCO VI / MCO g 09 23 FI SK LO 1923256 FI*Stout-hearted Glorious Grace Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted Rolene S (MCO e 03)
81 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1923305 FI*Escape's O'Miziaki Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
82 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1924331 FI*KhalDrogo's Raise Your Hands To Rock Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
83 MCO VI / MCO g 02 62 FI SK LO 1924246 FI*Stout-hearted Just a Daydream Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Stout-hearted Do You Believe In Me (MCO a 02 21) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
84 MCO VI / MCO d 09 25 FI SK LO 1715042 FI*Stout-hearted Yoshi Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted Rolene S (MCO e 03)
85 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1819370 FI*Rotcat Urwic Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP BIV NOM BIS
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
86 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX 89592 FI*Stout-hearted I Love You Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP NOM BIS
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
86 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX 89592 FI*Stout-hearted I Love You Naaras Veteraani Annika Berner 1 NOM BIS
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
87 MCO VII / MCO as 22 FI SK RX 1923800 Othello de la Fierte du Maine Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Joe des Coons de Virgan (MCO as 23) x Nefertiti du Doll-Maine Blue (MCO as)
88 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1924769 Guerlain Real Love*RU Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
HoneyDevil Ice Bear (MCO e) x Coon's House of Blue Mist Wild Chateau de Lacquy (MCO ns 24)
89 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1924536 Genewa Real Love*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
HoneyDevil Ice Bear (MCO e) x Coon's House of Blue Mist Wild Chateau de Lacquy (MCO ns 24)
90 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1924329 FI*KhalDrogo's Wild Side Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
91 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1925093 FI*Rotcat Vertico Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
92 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1925094 FI*Rotcat Verna Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
93 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
94 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 1821415 Fayola Xenon Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Fayola Monterey (MCO ns 09) x Fayola Ximenapp (MCO f 09)
95 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK RX 1926090 Fayola Happy Joe Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Fayola Monterey (MCO ns 09) x Fayola Jambalaya (MCO g)
96 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
97 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 1717997 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS NOM BIS
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
98 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
99 NEM I / NEM n FI SK LO 1923334 FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
100 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1923336 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
101 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925089 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
102 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614592 Imageblaze Eminem Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
103 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
104 NFO I / NFO a FI SK LO 1717027 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
105 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1822395 FI*Siniidan Black Plum Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
106 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1924471 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x FI*Siniidan Woman from Tokyo (NFO n 22)
107 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 1717631 FI*Siniidan Glacier Express Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
107 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 1717631 FI*Siniidan Glacier Express Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
108 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1925073 FI*Siniidan Megaflare Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
109 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
110 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
111 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
111 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
112 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
113 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 1924771 S*Myselisia's Campari Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
114 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925072 FI*Siniidan Rebirth Flame Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
115 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925071 FI*Siniidan Ruby Light Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
116 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1716452 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
117 NFO VI / NFO e 09 24 FI SK LO 1924295 FI*RockyHill's Peacepipe Of Bright Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM BIS
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
118 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
119 NFO f 02 21 FIN SRK LO 76131 FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras International Premior Tellervo Kass Abs
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
119 NFO f 02 21 FIN SRK LO 76131 FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Veteraani Annika Berner Abs
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
120 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821337 FI*Lumikissan Jesse James Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
121 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 1822356 FI*Cenouri's Antti Holma Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x FI*Cherrytail's Araminta (SIB ny 22)
121 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 1822356 FI*Cenouri's Antti Holma Uros Määrittely Satu Hämäläinen Abs
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x FI*Cherrytail's Araminta (SIB ny 22)
122 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1717496 FI*Allikatin Kukka Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
123 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1924096 FI*Pikku-Priin Hurja Hidalgo Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion (SIB ns 03 24)
124 SIB V / SIB fy 24 FI SK LO 1923113 FI*Igora Celeste Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Amurin Kadmiel (SIB dy 22) x FI*Igora Zoja (SIB ny 24)
125 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK RX 1925444 Victoria Dido Nový vek, CZ Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Remember Me Nový vek, CZ (SIB a 09 24) x Harmonia Sibirskaya Rapsodiya (SIB fs)
126 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
127 SIB VII / SIB ns 22 FI SK LO 1820840 FI*Allikatin Miina Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x S*Klockarbackens Verona (SIB a)
128 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1923659 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
129 TUA VII / TUA ns 24 FI SK LO 1716638 FI*Tangerine's Felicity Naaras Champion Olga Komissarova Abs
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
130 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras International Premior Manuela Centamore EX1 CAGPIB
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
131 BEN n 24 FI SK RX 1925470 Myart Sweet Mistress Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
Justified des Edenbengals (BEN ns 24) x Myart Sweet Dream (BEN n 24)
132 BEN n 24 FI SK RX 1924372 FI*Kissalehdon Tausret Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Goldycat Mufasa (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Bonnie (BEN n 24)
133 BEN n 24 32 FI SK RX 1924154 FI*RashelRose Diego Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
Dimira Best's Vin Diesel/WC (BEN n 24 32) x FI*RashelRose Sansa Stark (BEN n 24 32)
134 BEN n 24 33 FI SK LO 1822959 FI*Piparmintun Nanda Diva Naaras Avoin Manuela Centamore Abs
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x Piparmintun Aada (BEN n 22)
135 BEN n 24 33 FI SK LO 1924487 FI*PurrGold Luminous Lux Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Big Marshal Reynard (BEN n 24) x FI*PurrGold Independent Ilia (BEN n 24)
136 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Grand International Champion Katja Patrikainen Abs
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
136 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
137 BSH w 62 FI SK LO 1718522 FI*Rhinestone's White Diamond Rose Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP NOM BIS
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Runaway (BSH a)
138 BSH a FI SK LO 1822066 FI*Aliceblue Tiffany Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
139 BSH a FI SK LO 1821889 FI*Hyrinän Alva Naaras Avoin Manuela Centamore EX2
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
140 BSH a FI SK LO 1925207 Tazzamore's Lotus Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Just a Gigolo from Town-House (BSH a) x Tazzamore's Pandora (BSH a)
141 BSH a FI SK LO 1924666 FI*Rhinestone's Love Bomb Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1 BIV NOM BIS
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Sweet Candy (BSH g)
142 BSH a FI SK LO 1613180 EE*Lja Mur Ken Kingdom Uros Kastraatti Manuela Centamore Abs
Odyssey Roxera *LT (BSH a) x EE*Lja Mur Charlotte Le Charme (BSH a)
143 BSH a FI SK LO 1822064 FI*Aliceblue Salvador Uros Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
144 BSH b FI SK LO 1923986 Mauricijus Kates Akis*LT Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Perkunas van de Kraayenberg (BSH a) x Tara Diamond Regnum*RU (BSH o)
145 BSH b FI SK LO 1716437 S*Glen Mores Yojo Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
IDP*Tazzamore's Sir Lancelot (BSH b) x SE*Cat King Cool's Belle (BSH fs)
146 BSH c FI SK LO 1822067 FI*Aliceblue Neymar Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC NOM
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
147 BSH c FI SK LO 1822065 FI*Aliceblue Wendy Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
148 BSH c FI SK LO 1821887 FI*Hyrinän Aava Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
149 BSH e FI SK LO 1717937 FI*Rhinestone's Twice as Nice Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Helia De Greystoke (BSH g 03)
150 BSH f FI SK LO 1924555 FI*Ruusutarhan Amelia Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
151 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Manuela Centamore KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
151 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Pam DelaBar 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
152 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Pam DelaBar KM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
153 BSH d 24 FI SK LO 1716370 FI*Coventry's Vernon Uros Grand International Champion Manuela Centamore EX1 CACS
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
154 BSH ns 11 FI SK RX 1924716 FI*EmeraldCharm Tootsie Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
155 BSH ns 11 FI SRK LO 1404149 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Grand International Premior Pam DelaBar EX2
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
156 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS BIV
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
157 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
158 BSH ny 11 FI SK LO 1923191 FI*EmeraldCharm Raspberry Rose Naaras Avoin Katja Patrikainen Abs
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
159 BSH ny 11 FI SK LO 1923190 FI*EmeraldCharm Royal Orange Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
160 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Grand International Champion Manuela Centamore EX1 CACS
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
160 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Siitos
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
161 BSH ay 11 FI SK LO 1923188 FI*EmeraldCharm Romanov Uros Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
162 BSH f 03 FI SK LO 1924554 FI*Ruusutarhan Aurelia Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1 NOM
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
163 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
164 BUR n FI SK RX 1924625 FI*Ninelli's Herra Haribo Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Ninelli's Nymphadora Tonks (BUR b)
165 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
166 BUR a FI SK LO 1715919 FI*Oliivian Daredevil Uros International Champion Manuela Centamore EX1 CAGCIB NOM
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
167 BUR b FI SK LO 1923569 FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1 BIV NOM BIS
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
168 BUR b FI SK LO 1924650 FI*Celsiana Kuusama Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX2
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Celsiana Kielo (BUR h)
169 BUR b FI SK LO 1924651 FI*Celsiana Ratamo Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Celsiana Kielo (BUR h)
170 BUR b FI SK LO 1822474 FI*Oliivian Hazlenut Naaras Kastraatti Manuela Centamore Abs
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
171 BUR c FI SRK LO 40369 LV*Silky Majesty Ulysses Uros Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP NOM BIS
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
171 BUR c FI SRK LO 40369 LV*Silky Majesty Ulysses Uros Veteraani Pam DelaBar 2
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
172 BUR d FI SK LO 1924652 FI*Celsiana Aarni Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore Abs
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Celsiana Kielo (BUR h)
173 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Supreme Premior Manuela Centamore KM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
174 BUR d FI SK LO 1820305 FI*Karvanverran Pakkasherra Uros Premior Manuela Centamore EX1 CAPIB
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
174 BUR d FI SK LO 1820305 FI*Karvanverran Pakkasherra Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
175 BUR d FI SK LO 1924648 FI*Celsiana Iiris Ruusu Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Celsiana Kielo (BUR h)
176 BUR f FI SK LO 1507187 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Katja Patrikainen KM NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
177 BUR f FI SK LO 1820113 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
178 BUR g FI SK RX 1715220 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
179 BUR h FI SK LO 1610921 FI*Celsiana Kielo Naaras Supreme Champion Pam DelaBar KM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
179 BUR h FI SK LO 1610921 FI*Celsiana Kielo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
180 BUR h FI SK LO 1715297 FI*Enjoy Dandelion Naaras International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB NOM
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
181 CHA FI SK LO 1820743 FI*Kattskogens Mathilda Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
182 EUR a FI SK RX 1820971 Jondalar Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
182 EUR a FI SK RX 1820971 Jondalar Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
183 EUR ns FI SK RX 1611577 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
184 EUR n 22 FI SK RX 1715875 FI*Pikku-Piun Marshmallow Naaras Avoin Manuela Centamore Abs
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
185 EUR n 22 FI SK RX 1923301 FI*Feronian Passion Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
186 EUR n 23 FI SK RX 1715897 FI*RuusuLinnan Candy Cane Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 No Cert
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
187 EUR n 23 FI SK RX 1924785 FI*Pikku-Piun Ändy McCoy Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
Kissankellon Kaleva (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
188 EUR n 24 FI SK RX 1823009 FI*Aurinkokiven Bohemia Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX2
FI*Pikku-Piun Favourite Fellow (EUR n 24) x FI*Aurinkokiven Amadora (EUR g)
189 EUR n 24 FI SK RX 1924094 FI*Pikku-Piun Ålga Jonnentyttö Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1 BIV NOM
Jondalar (EUR a) x FI*Pikku-Piun Marshmallow (EUR n 22)
190 EUR n 24 FI SK RX 1924595 FI*Katinhännän Junibackens Marikki Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Katinhännän Aino Sibelius (EUR ns 23)
191 EUR a 23 FI SK LO 1613510 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
192 EUR a 23 FI SK RX 1924592 FI*Katinhännän Saltkråkans Laivuri Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Katinhännän Aino Sibelius (EUR ns 23)
193 EUR a 24 FI SK LO 1717055 FI*Pikku-Piun Quintus Uros International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
193 EUR a 24 FI SK LO 1717055 FI*Pikku-Piun Quintus Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
194 EUR a 24 FI SK RX 1923209 FI*Vinhaviiksen Karvakaveri Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Vinhaviiksen Murunen (EUR g)
195 EUR as 24 FI SK RX 1925300 FI*Katinhännän Bratislavan Jääihme Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EUR a 24
Jondalar (EUR a) x FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha (EUR gs 24)
196 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Katja Patrikainen KM NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
196 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Pam DelaBar 1 NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
197 EUR d 22 FI SK LO 1715028 Silkkiturkin Samettikukka Naaras Grand International Champion Pam DelaBar Abs
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
198 EUR d 22 FI SK LO 1819225 Silkkiturkin Tiitiäinen Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
199 EUR d 22 FI SK RX 1924549 Silkkiturkin Vaalea Valentino Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Lustily Musta aukko (EUR n) x Silkkiturkin Samettikukka (EUR d 22)
200 EUR d 23 FI SK RX 1924622 FI*RuusuLinnan Franssi Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Pikku-Piun Innokas Into (EUR n) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
201 EUR f 22 FI SK RX 1718565 FI*Feronian Neilikka Naaras Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
202 EUR f 22 FI SK RX 1822410 FI*Pinkkitassun Paula Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
203 EUR f 22 FI SK RX 1822412 FI*Pinkkitassun Psipsina Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC BIV
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
204 EUR f 22 FI SK RX 1924550 Silkkiturkin Värikäs Veeruska Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Lustily Musta aukko (EUR n) x Silkkiturkin Samettikukka (EUR d 22)
205 EUR f 23 FI SK RX 1924022 FI*Pikku-Piun Yksisarvinen Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
FI*Pikku-Piun Innokas Into (EUR n) x Hilla (EUR f 23)
206 EUR f 23 FI SRK RX 1404147 FI*Kontukatin Adalmiina Naaras Premior Pam DelaBar Abs
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
207 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Manuela Centamore KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
208 EUR g 22 FI SK RX 1924656 FI*Katinhännän Adelante Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
FI*Himmelintähden Elastinen (EUR e 23) x FI*Katinhännän Kielo Kanteletar (EUR n 23)
209 EUR g 23 FI SK RX 1924659 FI*Katinhännän L'Amour Toujours Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
FI*Himmelintähden Elastinen (EUR e 23) x FI*Katinhännän Kielo Kanteletar (EUR n 23)
210 EUR as 23 FI SK RX 1924464 FI*Katinhännän Hacker Root Groves Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Katinhännän Ghostbuster Venkman (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Ihana Ilona (EUR a 23)
211 EUR as 23 FI SK RX 1613578 EE*Blueberry Wildstar Uros International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
212 EUR es 23 FI SK RX 1925297 FI*Katinhännän Huippukiekkoilija Sakari Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
Jondalar (EUR a) x FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha (EUR gs 24)
213 EUR gs 23 FI SK LO 1923052 FI*Katinhännän Harleen Frances Quinzel Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Kuukissan Eldarion (EUR a 24) x FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif (EUR gs 23)
214 KOR FI SK LO 1509802 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
215 KOR FI SK LO 1718706 FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
216 KOR FI SK LO 1822832 FI*Vekkuliverstaan Amorin Enkeli Samudaya Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
217 KOR FI SK LO 1924475 FI*Vekkuliverstaan Khal Drogo Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Helmi's Jai Tha-haan (KOR ) x FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse (KOR )
218 KOR FI SK LO 1924504 FI*Mythai Tydah Thong Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1 BIV NOM
FI*Helmi's Lek Tzak-kra-phat (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
219 KOR FI SK LO 1819993 FI*Kattihovin Daiyamondo Neko Naaras Premior Katja Patrikainen EX1 CAPIB
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
220 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
220 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Pam DelaBar 2
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
221 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Pam DelaBar KM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
222 MAU ns 24 FI SK LO 1923090 FI*Walidah Capella Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Walidah Baketwernel (MAU ns 24)
223 OCI n 24 FI SK LO 1821963 FI*Guttatus Miss Liberty Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 No Cert
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
224 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS NOM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
225 OCI b 24 FI SK LO 1509810 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
226 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
227 OCI b 24 FI SK LO 1924273 FI*Moosegrove Saphire Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1 NOM
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x S*Pagngle's Summer Love (OCI b 24)
228 OCI b 24 FI SK LO 1924408 FI*WiliWilla Jonatan of Kardemumma Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Northalla Seventh Son (OCI b 24) x FI*WiliWilla Orange Tip (OCI b 24)
229 OCI b 24 FI SRK LO 42411 FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
230 OCI bs 24 FI SK LO 1716879 FI*Guttatus Bellatrix Naaras International Champion Manuela Centamore EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
231 OCI bs 24 FI SK LO 1716506 FI*Northalla Seventh Day Naaras International Champion Manuela Centamore EX2
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
232 OCI bs 24 FI SK LO 1717826 FI*Punakuun Doris Naaras Champion Manuela Centamore Abs
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
233 OCI bs 24 FI SK LO 1923547 FI*WiliWilla Ocean Explorer Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*WiliWilla Lonely Rider (OCI n 24) x FI*Northalla Seventh Day (OCI bs 24)
234 OCI bs 24 FI SK LO 1821964 FI*Guttatus Mister Happiness Uros Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
235 SRL I / SRL c FI SK RX 1821904 S*Tiddlywinks Bip Bippadotta Uros Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
Tiddlywinks Polymetylmetakrylat (SRL n 03) x Frizekittis Jule (SRL ns 09)
236 ABY n FI SK LO 1717492 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
237 ABY n FI SK LO 1717461 FI*Redcheetah's Diana Naaras International Champion Elin Hoffner EX1 CAGCIB
Maurice de Moéris (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
238 ABY n FI SK LO 1611054 PL*Adalbertus Theodor Uros Champion Elin Hoffner EX1 CACIB BIV NOM
Cliff aus Abusir (ABY a) x Hayati Elegy (ABY n)
239 ABY n FI SK LO 1925447 Cosima Kaldorei*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX2
Urias Berenetto, CZ (ABY n) x Aurora Kaldorei*PL (ABY n)
240 ABY n FI SK LO 1923882 FI*Woodcocks Little My Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 BIV NOM BIS
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
241 ABY n FI SK LO 1924702 FI*Kharn-Ka Pinball Wizard Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 NOM
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Kharn-Ka God Particle (ABY a)
242 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Elin Hoffner KM NOM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
243 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
244 ABY o FI SRK LO 39765 FI*Redcheetah's Aurora Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
244 ABY o FI SRK LO 39765 FI*Redcheetah's Aurora Naaras Veteraani Satu Hämäläinen Abs
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
245 ABY p FI SRK LO 42735 FI*Kawaii Junko Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
246 BAL b FI SK LO 1925137 FI*Frostnight's Paint Your Sky With Rainbow Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Frostnight's Romance With Darkness (OSH b 24)
247 BAL a 21 FI SK LO 1923832 FI*Aurinkorinteen Erynigum Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Noxx Agent X (SIA a 21) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
248 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
248 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
249 CRX I / CRX b FI SK LO 1924268 FI*Framillan Sugar Sprinkles Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
FI*Framillan Uula (CRX n 03) x FI*Framillan Mi Amore Cadenza (CRX n 03)
250 CRX I / CRX n FI SK LO 1613626 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
251 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1822550 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
252 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 1924663 FI*Taikametsän Finnbird Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Framillan Witty Jester (CRX c 03) x FI*Taikametsän Divina Galica (CRX n 03 24)
253 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
254 CRX III / CRX fs FI SK LO 1924744 FI*Piupaws Teija Sopanen Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
255 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1612432 FI*Claypond's Bon Nuit Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
256 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1924740 FI*Piupaws Esa Pakarinen Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
257 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1924742 FI*Piupaws Ansa Ikonen Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
258 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB NOM
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
258 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Veteraani Satu Hämäläinen 1 NOM BIS
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
259 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI SK LO 1819629 FI*Framillan Sä pystyt mihin vaan Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*Framillan Zaza (CRX n 03 24)
260 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 1822551 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
261 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1404881 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM BIV
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
262 CRX VI / CRX n 09 24 FI SK LO 1717144 FI*Taikametsän Duncan Keith Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. (CRX n 01 21 33) x FI*Taikametsän Artemis (CRX g 09)
263 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 37251 FI*Piupaws Hjördis-Täti Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
264 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1717687 FI*Framillan Lando Calrissian Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS NOM
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
265 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 1508504 FI*Framillan Touch of Moon Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
266 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK RX 1820345 FI*FunkyJam's Not like The other girls Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB NOM
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
267 DRX I / DRX n FI SK LO 1822652 FI*Åbodas Mimi Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
268 DRX I / DRX n FI SK LO 1923437 FI*Avariel Riolu Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
269 DRX III / DRX e FI SK RX 1924848 FI*Åbodas Dumbo Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Saimi (DRX f)
270 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 No Cert
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
270 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
271 DRX V / DRX n 25 FI SK LO 1822653 FI*Åbodas Tonttu Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC BIV
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
272 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923434 FI*Avariel Qinisa Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Avariel Obi Banoffi (DRX c)
273 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 1923436 FI*Avariel Rockruff Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
274 DRX IX / DRX w 64 FI SK LO 1614557 FI*Åbodas Sulotar Naaras International Champion Elin Hoffner EX1 CAGCIB
FI*Bravefellow Larry (DRX w) x FI*Åbodas Taiga (DRX g)
275 GRX II / GRX n 03 FI SK RX 1923403 SE*OneWorld Papageno Uros International Premior Elin Hoffner EX1 CAGPIB
SE*OneWorld Symphony by Mozart (GRX e) x Diligo-Rex of Dankwarderode*D (GRX n 09)
276 OLH o 24 FI SK LO 1822777 FI*TaikaTomun Queenie Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
277 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
278 OSH b FI SK LO 1716138 FI*Harmuan Cacao Praliné Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Curnauskiss Rebell Yell (OLH b) x FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee (OSH b)
279 OSH f FI SK RX 1924683 Venetta-Holly Rahat-Lukum Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC NOM
Freddie-Wint Rahat-Lukum (OSH n) x Holly-Zu Rahat-Lukum (OSH f 03)
280 OSH j FI SK LO 1822478 FI*Chellamanis Nayeli Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x HU*Okonor Ilonka (OSH h)
281 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Veteraani Satu Hämäläinen 2
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
282 OSH a 24 FI SK LO 1924044 FI*LoudMeow Stormwind Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
283 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
284 OSH b 24 FI SK LO 1717701 Apocalyptica Illumination Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
285 OSH b 24 FI SK LO 1822753 FI*Vintterin Aleksi Samponpoika Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
286 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
287 OSH d 24 FI SK LO 1924605 FI*Chellamanis Giovanni Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
Hann Tabby Cat (SIA d 21) x HU*Shagio-Chen Maya (OSH f 24)
288 RUS FI SK LO 1718952 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras International Champion Elin Hoffner EX1 CAGCIB
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
289 RUS FI SK LO 1822815 FI*Harmuan Tauno Tomera Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC BIV
FI*Janatuisen Maurizio Il Meraviglioso (RUS ) x FI*Harmuan Luna Lellukka (RUS )
290 RUS FI SK LO 1822892 FI*SinisenHetken Tähdenlento Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
FI*Janatuisen Maurizio Il Meraviglioso (RUS ) x FI*Lolcat's Elsa (RUS )
291 RUS FI SK LO 1923457 FI*Hana-Bi Amandadiel Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX2
Silverine Hyperion of Hana-Bi (RUS ) x FI*Hana-Bi Ilo (RUS )
292 RUS FI SK LO 1923459 FI*Hana-Bi Uriel Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
Silverine Hyperion of Hana-Bi (RUS ) x FI*Hana-Bi Ilo (RUS )
293 RUS FI SK LO 1924449 FI*Zarin Minion Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 BIV
S*Ärke Ängelns Call me (RUS ) x FI*Zarin Onnenapila (RUS )
294 RUS FI SK LO 1924923 FI*Harmuan Villi Vadelma Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
295 RUS FI SRK LO 42023 FI*Hana-Bi Liù Naaras Grand International Premior Elin Hoffner EX1 CAPS
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
296 RUS FI SRK LO 90914 Dacats Vivian Naaras International Premior Elin Hoffner EX1 No Cert
Platina Luna's Blinken (RUS ) x Platina Luna Padme Amidala of Dacat (RUS )
297 RUS FI SK LO 1718954 FI*Harmuan Arturo Allegro Uros Premior Elin Hoffner EX1 CAPIB BIV NOM
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
298 SIA n FI SK LO 1822718 FI*Selcouth Cat of Kindness Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
299 SIA n FI SK LO 1924414 FI*Tabbytassun Niiskuneiti Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Chellamanis Nero (OSH b) x FI*Tabbytassun Kisses For Angels (SIA n)
300 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
301 SIA b FI SK LO 1822754 FI*Vintterin Inkeri Sampontytär Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
302 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
303 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
303 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Satu Hämäläinen 2
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
304 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
305 SOM o FI SRK LO 37915 FI*Kharn-Ka Weinfelderfox Uros Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
305 SOM o FI SRK LO 37915 FI*Kharn-Ka Weinfelderfox Uros Veteraani Satu Hämäläinen 1 NOM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
306 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros International Premior Elin Hoffner EX1 CAGPIB
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
307 SOM os FI SK LO 1819586 Njal Waldo's Sweet Lullaby Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
Icare Waldo's Sweet Lullaby (SOM os) x Ivory'n'Ebony Waldo's Sweet Lullaby (SOM ns)
308 SPH III / SPH f Av Ljusalfheim Marcela Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
309 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 1820265 FI*Hebblas Xanthus Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
310 SPH II / SPH a 09 FI SK LO 1820286 FI*CiCi's Aramina Minaran Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 No Cert
FI*Wanadoo Jackpot (SPH n) x FI*CiCi's Ophelia Otis (SPH a 03)
311 SPH III / SPH f FI SK RX 1717823 FI*Hobbitqueen's Nicoletta Naaras International Champion Satu Hämäläinen Abs
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
312 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1924524 FI*Hebblas Ambermoon Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x Newans Melissa (SPH f 01)
313 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Elin Hoffner KM BIV NOM BIS
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
314 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 1820163 Av Ljusalfheim Zephyr Uros Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
315 SPH V / SPH g 03 33 Yoda Star Sonja Naaras Champion Elin Hoffner EX1 CACIB
316 SPH V / SPH n 32 FI SK LO 1924259 FI*Åbodas Tilli Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX2
Amoresfinge Donato (SPH w) x FI*Eipril Rosalie (SPH n 09)
317 SPH V / SPH g 03 32 Yoda Star Nala Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
318 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Supreme Premior Elin Hoffner KM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
319 HCL Traks Uros Kotikissat Satu Hämäläinen 3
319 HCL Traks Uros Veteraani Katja Patrikainen 1 NOM BIS
320 HCL Sulo Pekunpoika Uros Kotikissat Satu Hämäläinen 2
321 HCL Kelmi Uros Kotikissat Satu Hämäläinen 1 NOM BIS
322 HCL Olavi Pekunpoika Uros Kotikissat Satu Hämäläinen 4
346 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Berner Annika EXO n 24, PER n 03, PER ns 22 62, PER ns 24 62, RAG a, RAG a 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI a, SBI a 21, SBI b, SBI b 21, SBI j, VET 1, VET 2 38
Centamore Manuela BEN n 22, BEN n 24, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BSH a, BSH ay 11, BSH d 24, BSH f, BSH ny 25, BUR a, BUR b, BUR c, BUR d, EUR f 24, EUR g 22, EUR g 23, EUR n 22, OCI bs 24 37
DelaBar Pam BSH e, BSH f 03, BSH g, BSH ns 11, BUR g, BUR h, BUR n, EUR a, EUR a 23, EUR d 22, EUR d 23, EUR es 23, EUR f 23, EUR n 23, EUR ns, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI b 24, OCI n 24, VET 3 39
Hoffner Elin ABY n, CRX III, DRX IX, DRX VII, GRX II, RUS, SOM o, SOM os, SPH V 30
Hämäläinen Satu SIB III (13c), ABY p, CRX I, CRX II, CRX V, CRX VII, DRX V, OSH a 24, OSH b, OSH f, OSH j, SIA b, SIA n, SPH II, SPH III, HCL, VET 4 37
Kass Tellervo MCO III, MCO IV, MCO VI, MCO VIII, NEM I, NFO f 02 21, NFO IX, NFO VI, SIB III, SIB IV, SIB VI 41
Komissarova Olga EXO n 22, PER a 03 23, PER n 03 24, RAG n 03 21, SBI e, SBI g, SBI h, SBI n, SBI n 21, ACL VI, LPL V, MCO IX, MCO V, MCO VII, NEM II, NFO I, NFO II, NFO III, NFO IV, NFO VII, SIB IX, SIB V, SIB VII, TUA VII 40
Koskenkangas Marjatta EXO n 03 24, PER f, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG f 03, RAG n 04 21, SBI c, ABY o, BAL a 21, BAL b, CRX VI, CRX VIII, DRX I, DRX III, OLH ns 24, OLH o 24, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, SOM n, SPH IV 38
Patrikainen Katja BSH b, BSH c, BSH ny 11, BSH w 62, BUR f, CHA, EUR a 24, EUR as 23, EUR as 24, EUR f 22, EUR gs 23, EUR n 24, KOR, SRL I, VET Kotikissat 35
9 tuomaria