Satakissa
Järjestävä yhdistys Satakissa ry
Alkaa 10.8.2019 Loppuu 10.8.2019
Ilmoittautuminen alkaa 1.5.2019 Ilmoittautuminen loppuu 8.7.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 3.8.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@satakissa.fi
Paikka Rauma
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö, lisätilat, myyntipaikat ja mainokset: Jonna Sivonen judges.satakissa@gmail.com
Näyttelysihteerit: Pia Hassell, p. +358 41 503 6421 (yhteydenotot puhelimitse vain klo 18 jälkeen) pia.hassell@gmail.com ja Piia Anolin-Niemi

Hyvinvointi- ja hygieniavastaava: Sari Valtanen

Raha-asiat (näyttelymaksujen palautukset ym): Marjo Klankki, p. +358 44 541 0071 satakissa.rahat@gmail.com

Ruusukkeet ja palkinnot: Piia Anolin-Niemi ja Pia Vainionpää satakissa.sihteeri@gmail.com Pääassistentti:

Jarno Mustonen, assistenttihakemukset jarmus1972@gmail.com Assistenteille tarjotaan lounas ja maksetaan korvaus 25 €.

Lisätietoja Paikka: Juhlatalo Ooperi, Vanha turuntie 56, 26820 Rauma
Erikoishinta kahdelle päivälle 1.-31.5.2019 ilmoittautuville 2 päivää yhteensä: 70 € kissa, Satakissan jäsen 64 € kissa
Näyttelymaksu/kissa: 37€, Satakissan jäsenet 34€, ei-FIFe -kissat 50 €. Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä. Kaverikissa 10€ (Ei omaa häkkipaikkaa).
Tee jokainen ilmoittautuminen erikseen!

Ensisijaisesti OmaKissan kautta https://omakissa.kissaliitto.fi/ (maksetaan OmaKissan ohjeiden mukaan) tai paperilomakkeella postitse suoraan näyttelysihteerille: Pia Hassell, Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, jolloin Näyttelymaksu maksetaan Satakissan tilille FI28 5700 8120 3340 03, käyttäen viitettä 3065.

Karsinta tapahtuu maksupäivän mukaan. Ilmoittautuminen on sitova Omistajat tuovat itse näyttelyhäkit. Häkin min. koko 50 x 50 x 50 cm. Yksi pöytäpaikka yhdelle kissalle.
Näyttelyn järjestäjä tarjoaa vain pöytäpaikan (65 x 65 cm) EI häkkiä. Häkin on mahdollista vuokrata yhdistykseltä hintaan 6 € / päivä tai 10 € / viikonloppu.
Tyhjää pöytä- tai lattiatilaa on mahdollista ostaa oman häkin viereen. Paikkoja on rajoitetusti, sitovat varaukset näyttelypäälliköltä. MIKÄLI HALUAT VUORATA HÄKIN TAI TYHJÄN PÖYTÄPAIKAN, NIIN OLETHAN ENSIN YHTEYDESSÄ NÄYTTELYPÄÄLLIKKÖÖN SÄHKÖPOSTITSE: judges.satakissa@gmail.com. Vasta sen jälkeen voit ilmoittaa kissasi normaalisti näyttelyyn ja valita lisäpöytäpaikan tai vuokrahäkin.
Kirjoita lisätiedot kenttään, että asiasta on sovittu näyttelypäällikön kanssa.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 41
2 85
3 68
4 84
Kotikissat 9
Yhteensä 287

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO a FI SK LO 1924672 FI*Snowcatcher River Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 NOM BIS
FI*Kermaviiksen Hermes (PER a 03) x FI*Chevhill's Paloma (EXO n)
2 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Champion Boris Lupan EX1 CACIB NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
3 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
4 EXO n 24 FI SK LO 1614440 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus (EXO f 24)
5 EXO d 24 FI SK LO 1924539 Confiture's Urman Uros Avoin Joëlle Monney EX1 CAC NOM
D'Eden Lover Leon of Confiture (EXO n 03 22) x Mellowcherry Tuttosi (EXO gs 03 24)
6 EXO g 22 FI SK LO 1822428 Ayser's Midnight Kiss Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC NOM
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
7 EXO n 02 62 FI SK LO 1924674 FI*Snowcatcher Pixel Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX1 NOM
FI*Kermaviiksen Hermes (PER a 03) x FI*Chevhill's Paloma (EXO n)
8 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras International Champion Joëlle Monney EX1 CAGCIB
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
9 PER f FI SRK LO 91075 Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
10 PER a 22 S*Ladyhawk's Sir Lancelot Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
S*Ladyhawk´s Dallas (PER a 03 22) x IDP*Millchristas Engla (PER g 22)
11 PER n 02 62 FI SRK LO 90900 Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Joëlle Monney KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
11 PER n 02 62 FI SRK LO 90900 Toy Tricksy Zorro Uros Veteraani Vladimir Isakov 3
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
12 PER f 33 FI SK LO 1820423 Ayser's You Really Got Me Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB NOM
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
13 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
14 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
15 RAG a 03 FI SK LO 1821612 FI*Celestial's Sano Mua Rehtoriks Uros Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*BlackRain's Impossible To Resist (RAG a 03 21)
16 RAG a 04 FI SK LO 1924141 FI*Dolldesire's Cinderella Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
FI*Celestial's Nirvana (RAG n 03) x FI*Dolldesire's Hope (RAG a 04)
17 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
18 RAG a 04 FI SK LO 1406270 Solenzara's Solomon Jack Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
19 RAG d 04 FI SRK LO 89686 S*Gunbertus Gabriel Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM NOM
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
20 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
21 RAG f 03 FI SK LO 1822368 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Champion Boris Lupan EX1 CACIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
22 RAG g 03 FI SK LO 1718876 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
23 RAG a 03 21 FI SK LO 1822636 FI*Celestial's Guillermo de Argentina Uros Avoin Joëlle Monney EX1 CAC
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
24 RAG a 04 21 FI SRK LO 89836 FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
25 SBI n FI SRK LO 85628 FI*Cetulean Quantum Solaris Uros Supreme Champion Boris Lupan KM
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
25 SBI n FI SRK LO 85628 FI*Cetulean Quantum Solaris Uros Veteraani Vladimir Isakov 2
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
26 SBI a FI SK LO 1717533 FI*Ziazan Michi Naaras International Champion Joëlle Monney EX1 CAGCIB NOM BIS
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
27 SBI d FI SK LO 1715241 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
28 SBI d FI SRK LO 1402981 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB NOM
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
29 SBI h FI SRK LO 84570 FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
30 SBI n 21 FI SK LO 1923163 FI*Pirimirrin Neckar Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Pirimirrin Latsuliitti (SBI n 21)
31 SBI n 21 FI SK LO 1923162 FI*Pirimirrin Neisse Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Pirimirrin Latsuliitti (SBI n 21)
32 SBI n 21 FI SK LO 1510067 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros Kastraatti Anne Paloluoma Abs
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
33 SBI e 21 FI SK RX 1822423 Deben Laty Mery, CZ Uros International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
34 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
34 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
35 SBI f 21 FI SK RX 1923816 FI*Pirimirrin Okha Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Touchant Chance au Jeu (SBI a 21) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
36 SBI h 21 FI SK LO 1509053 FI*Pirimirrin Kaoliniitti Naaras International Champion Joëlle Monney EX1 CAGCIB
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FIN*Pirimirrin Darling River (SBI j 21)
37 ACL III / ACL b 22 FI SK LO 1923102 Curland Unique Uros International Champion Joëlle Monney EX1 CAGCIB NOM
Curland Kelvin (ACL ds 09 22) x Curland Isabella (ACL n 22)
38 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 1612988 FI*Debals KooMikko Uros International Champion Anne Paloluoma Abs
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
39 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
40 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI SK LO 1716302 FI*Debals Michigan Uros Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
41 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Supreme Champion Boris Lupan KM NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
42 MCO I / MCO n FI SK LO 1924139 PL*Ashabelle Niger Uros Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1
Luchsley's Steven Seagal (MCO as) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
43 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1405321 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
44 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 1718259 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
45 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1819830 FI*Tigerworld Goddes Of Love "N" Death Naaras Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
46 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
46 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
47 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1614705 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS BIV NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
48 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1820656 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
49 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1923743 FI*Stout-hearted Imperial Lynx Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Stout-hearted Benedictus (MCO ns 09 24) x Candycoons Love My Life (MCO as 09 25)
49 MCO IV / MCO a 09 25 FI SK LO 1923743 FI*Stout-hearted Imperial Lynx Uros Määrittely Vladimir Isakov MCO a 09 22
FI*Stout-hearted Benedictus (MCO ns 09 24) x Candycoons Love My Life (MCO as 09 25)
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1924068 FI*Chamberlain Rare Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
Aslan of Viteliya*FI (MCO n) x FI*Chamberlain Forever Diamond (MCO n 22)
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB NOM BIS
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
52 MCO IV / MCO a 09 25 FI SK RX 1822564 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP NOM BIS
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
53 MCO V / MCO d FI SK LO 1716155 S*Moon Kewa's Little John Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS NOM
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
54 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1822571 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
55 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 1923730 FI*Easylife's Wintertime Love Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
56 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 1923898 FI*NineTales Quake Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
57 MCO V / MCO f FI SK LO 1925856 Goodwin D'Lettice Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Graceful Angel*RU Hammer (MCO n 09) x Goodwin Breetani Loo (MCO fs 22)
58 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1510774 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Grand International Champion Joëlle Monney EX1 CACS
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
59 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1613435 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Grand International Champion Joëlle Monney Abs
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
60 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1716609 LV*BBMC Galaxy Star Naaras International Champion Joëlle Monney Abs
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
61 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923032 FI*Chamberlain Quite the Best Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX1 BIV NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
62 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923729 FI*Easylife's Wintertime Kiss Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX2
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
63 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
63 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
64 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 1822568 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC BIV
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
65 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1923071 FI*NomenEst Klondike Kate Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
66 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
67 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1611861 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
68 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1 NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
69 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1924325 FI*KhalDrogo's Hell On High Heels Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková Abs
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
70 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 1402856 FI*SatuMainen Cara Mia Naaras International Premior Lena Vencliková EX1 CAGPIB
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
71 NEM I / NEM e 21 FI SK RX 1822429 Willy Blue Chelsea*PL Uros Avoin Joëlle Monney EX1 CAC
Romantic Melody's Q* Saint Saens (NEM n 09 21) x Zafira Valenika (NEM d 09)
72 NEM I / NEM n FI SK LO 1923334 FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX2
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
73 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1923336 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX1 BIV
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
74 NEM II / NEM fs 09 21 FI SK LO 1924352 FI*SoulSibster's BeLoved Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Sof`ja Nevskaja Radost (SIB f 24)
75 NFO I / NFO n FI SK LO 1925878 IT*Norr Venn's Eleanor Roosevelt Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
76 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1822395 FI*Siniidan Black Plum Naaras Avoin Joëlle Monney EX1 CAC NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
77 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Premior Joëlle Monney KM NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
77 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Veteraani Laura Scholten 2
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
77 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
78 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
78 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Veteraani Lena Vencliková 2
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
79 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Supreme Champion Lena Vencliková KM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
80 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716103 FI*WitSarin Keijo Uros Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS BIV NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
81 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 1822540 FI*Tupuliinin Blue Sky Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
82 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras International Premior Lena Vencliková EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
83 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506656 FI*Debals Jonatan Uros Premior Lena Vencliková EX1 CAPIB NOM
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
84 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO 43204 FI*Kuutamoyön Adranus Uros Kastraatti Lena Vencliková EX1 CAP
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
85 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1822398 FI*Siniidan Oregon Spring Uros Kastraatti Lena Vencliková EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
86 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1611597 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS NOM
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
87 NFO V / NFO f FI SRK LO 41483 FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
88 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
88 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Veteraani Lena Vencliková 1 NOM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
89 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1506653 FI*Debals Janette Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
90 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 1611681 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
91 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 1822560 FI*Siniidan Electric India Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
92 SIB II / SIB a 03 FI SK LO 1820671 FI*Airiston Jethro Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*Apachiris Harry (SIB d 24) x FI*Amurin Hagar (SIB n 03 22)
93 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1508506 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
94 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821382 FI*Jylhäkallion Blacky Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
95 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO 77638 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Premior Boris Lupan EX1 CAPIB NOM
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
95 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO 77638 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Veteraani Laura Scholten 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
96 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821380 FI*Jylhäkallion Bernard Uros Avoin Joëlle Monney EX1 CAC
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
97 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821381 FI*Jylhäkallion Baloo Uros Kastraatti Joëlle Monney EX1 CAP
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
98 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1510842 FI*Tunturikissan Saga Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
99 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
100 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1822879 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
101 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX 84419 FI*Talvivaaran Delenn Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB NOM
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
102 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK RX 1925444 Victoria Dido Nový vek, CZ Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1 NOM BIS
Remember Me Nový vek, CZ (SIB a 09 24) x Harmonia Sibirskaya Rapsodiya (SIB fs)
103 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1923097 FI*Jylhäkallion Cinderella Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Jatsitytön Blaziken (SIB d 24) x Nika Marie Valenika (SIB fs 09 24)
103 SIB VII / SIB ds 24 FI SK RX 1923097 FI*Jylhäkallion Cinderella Naaras Määrittely Vladimir Isakov SIB d 24
FI*Jatsitytön Blaziken (SIB d 24) x Nika Marie Valenika (SIB fs 09 24)
104 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 1508624 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM NOM
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
105 TUA VII / TUA as 22 FI SK LO 1924980 FI*Felesin Lemmy Kilmister Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Beth Hart (TUA w)
106 TUA VII / TUA ns 22 FI SK LO 1924982 FI*Felesin Lukas Leon Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Beth Hart (TUA w)
107 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1822917 FI*Felesin David Bowie Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Felesin Tomi Joutsen (TUA w) x FI*Felesin Erja Lyytinen (TUA n 24)
108 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 1405151 FI*Felesin Regina Naaras Kastraatti Vladimir Isakov Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
109 BEN n 22 FI SK LO 1611396 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
110 BEN n 24 33 FI SK RX 1716842 Asianleopardcat Honey Naaras Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
111 BLH b FI SK RX 1716736 Cizeta BritFavorite Naaras Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
Chesterfield BritFavorite (BLH b) x Elfika Ustiniya (BLH h)
112 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM BIV NOM BIS
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
113 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 1819490 FI*Kissamummon Severi Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
114 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1822822 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
115 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1614858 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
116 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1507677 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP NOM BIS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
117 BML II / BML ds 11 31 FI SK RX 1923054 FI*Kissamummon Hopeajään Säihke Uros Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
118 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
118 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Laura Scholten 1 NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
119 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
120 BSH j FI SK LO 1718201 FI*SpecialOrder's Lilac Haze Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB NOM
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x FI*SpecialOrder's Venus (BSH r)
121 BSH c 24 FI SK LO 1820473 FI*Coventry's Ywain Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
FI*Ullukan Pyrypoika (BSH c 24) x FI*Coventry's Quirinia (BSH g)
122 BSH d 24 FI SK LO 1716370 FI*Coventry's Vernon Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS NOM
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
123 BSH ns 11 FI SRK LO 1404149 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Grand International Premior Boris Lupan EX2
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
124 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS BIV
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
125 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
126 BSH ny 11 FI SK LO 1923190 FI*EmeraldCharm Royal Orange Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
127 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
128 BSH f 03 FI SK LO 1924554 FI*Ruusutarhan Aurelia Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
129 BSH o 21 33 FI SK LO 1507892 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
130 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS BIV
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
131 BUR n FI SK LO 1821084 FI*Feirefiz Ravenlight Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
132 BUR n Xsansa Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Xavi Belusinka*PL (BUR n) x Uslada Magic Valley*RU (BUR b)
133 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
134 BUR n FI SK LO 1510088 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
135 BUR n Hany Brown Magic Valley, JW Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP BIV
Helius Nala Altana (BUR n) x Brittany Magic Valley*RU (BUR b)
136 BUR a FI SK LO 1923570 FI*Feirefiz Another Brick In The Wall Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
137 BUR b FI SK LO 1923569 FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX2
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
138 BUR b Willie Winkie Magic Valley*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM BIS
HU*Alba Regia Tikkaram (BUR n) x Pepita Magic Valley*RU (BUR b)
139 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
140 BUR c FI SK LO 1717415 FI*Oliivian Eiffel Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
NO*Burcantiks Timotei (BUR c) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
141 BUR c FI SRK LO 40369 LV*Silky Majesty Ulysses Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
141 BUR c FI SRK LO 40369 LV*Silky Majesty Ulysses Uros Veteraani Vladimir Isakov 3
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
142 BUR c FI SK LO 1822497 FI*Oliivian Gardenia Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
143 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Supreme Premior Boris Lupan KM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
144 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS NOM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
145 BUR d FI SK LO 1924648 FI*Celsiana Iiris Ruusu Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 NOM
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Celsiana Kielo (BUR h)
145 BUR e FI SK LO 1924648 FI*Celsiana Iiris Ruusu Naaras Määrittely Vladimir Isakov BUR d
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Celsiana Kielo (BUR h)
146 BUR f FI SK LO 1820113 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
147 BUR h FI SK LO 1610921 FI*Celsiana Kielo Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
148 CHA FI SK LO 1822737 FI*Souriant Sans Souci Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FI*Chanceux Femme fatale (CHA )
149 CHA FI SRK LO 40549 FI*Souriant Bourboulenc Uros Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
149 CHA FI SRK LO 40549 FI*Souriant Bourboulenc Uros Veteraani Vladimir Isakov 2
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
150 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI SK RX 1821951 FI*Touchant Excellent Chance Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Mistysprings Good Chance of TA (CYM n 09 22) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
151 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
151 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
152 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Boris Lupan KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
153 KOR FI SK LO 1822684 FI*Mythai Opale Devi Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
154 KOR FI SK LO 1924504 FI*Mythai Tydah Thong Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FI*Helmi's Lek Tzak-kra-phat (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
155 KOR FI SK LO 1819993 FI*Kattihovin Daiyamondo Neko Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
156 MAN 51-52 / MAN ns 09 52 FI SK RX 1923999 FI*Touchant Gris Souris Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
157 MAN e 53 FI SK RX 1924066 FI*Maikain Lager Kisskiss Uros Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1 NOM BIS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
158 MAU n 24 FI SK LO 1923650 FI*Anjupia's Aberystwyth Anwell Awst Uros Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1 NOM
Leo de Denderah (MAU n 24) x FI*Shanemin Freyja Forvitinn Hratt (MAU n 24)
159 MAU ns 24 FI SK LO 1614301 FI*Walidah Baketwernel Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM BIS
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
160 MAU ns 24 FI SK LO 1923090 FI*Walidah Capella Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Walidah Baketwernel (MAU ns 24)
161 MAU ns 24 FI SK LO 1612151 FI*Felesin Nefertum Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Thermuthis Talibah (MAU ns 24)
162 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS NOM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
163 OCI b 24 FI SK LO 1717752 FI*Martinic Soldier of Fortune Uros International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
164 OCI o 24 FI SK LO 1716183 FI*Moosegrove Maroon Uros Kastraatti Lena Vencliková EX1 CAP
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
165 OCI ns 24 FI SK LO 1611646 FI*Somalinnan Iris Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
166 SRS I / SRS c FI SK RX 1822106 Psipsina Batu Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Bella Curly Parade (SRS c)
167 SRS IV / SRS f 09 FI SK RX 1819263 FI*Hämynhäivän Minnamanna Naaras Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
Psipsina Kipinä (SRS d) x Cizeta BritFavorite (BLH b)
168 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 1820714 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
169 ABY n FI SK LO 1923882 FI*Woodcocks Little My Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM BIS
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
170 ABY n FI SK LO 1924133 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
171 ABY n FI SK LO 1924702 FI*Kharn-Ka Pinball Wizard Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Kharn-Ka God Particle (ABY a)
172 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
173 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
174 ABY n FIN SRK LO 35712 S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Joëlle Monney 1 NOM
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
175 ABY a FI SK LO 1719036 FI*Lovedevotion Karmen Naaras International Champion Laura Scholten EX1 CAGCIB NOM
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
176 ABY a Marmelaby Nadia Naaras Avoin Laura Scholten EX1 CAC
Cedarwood Ninja (ABY n) x Cedarwood Alice (ABY a)
177 ABY a FI SK LO 1923997 FI*Miragerie Beaudrie Naaras Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1 BIV NOM
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
178 ABY p FI SK LO 1923996 FI*Miragerie Béatrice Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX1 NOM
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
179 ABY ns FI SK LO 1716023 FI*Taiga-Kissat Lilli Arwen Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Taiga-Kissat Silver Diamond (ABY os) x S*Saivokattens Kuunsäde (ABY ns)
180 ABY ns FI SK LO 1924750 S*Saivokattens Thomas O´Malley Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
S*Saivokattens Takku Reppuli (ABY ns) x Cinderella El Marees*CH (ABY ns)
181 CRX I / CRX n FI SK LO 1822251 FI*Claypond's Justiina V Naaras Champion Laura Scholten EX1 CACIB
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Claypond's Fortune Fabuleuse (CRX o)
182 CRX I / CRX o FI SK LO 1822649 FI*Claypond's Katheline Naaras Avoin Laura Scholten EX1 CAC
FI*Claypond's Farceur (CRX o) x Penottie van Berkendonck (CRX b 09)
183 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Supreme Premior Laura Scholten KM
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
183 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Veteraani Joëlle Monney 2
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
184 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 1820258 FI*VeeKasin Emolga Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Claypond's Dobromir (CRX b 32) x FI*VeeKasin Fanzine (CRX a 03 24)
185 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
186 CRX III / CRX h FI SK RX 1923467 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
187 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 1404902 FI*Jokikatin Soleil Soleil Uros Kastraatti Lena Vencliková EX1 CAP
FI*Gaala-Star Amor (CRX d 01) x S*Änglarna's Estelle (CRX d)
188 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1507421 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
189 DRX II / DRX b 09 FI SK LO 1821329 FI*WildWilderness Einstein Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
Raya's Domino (DRX n 09) x FI*Åbodas Olivia (DRX b)
190 DRX III / DRX f FI SK RX 1822785 FI*Åbodas Seedling Naaras Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1
FI*Åbodas Mochi (DRX n) x FI*Åbodas Hera (DRX f)
191 DRX VI / DRX n 03 24 SE*Recce Pod Sisu XA-185 Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
Yukon DevonDream*PL (DRX n 03 24) x WW´16 NW SC Ulica Happymiau*PL JW (DRX f 03 24)
192 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Joëlle Monney KM BIV NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
193 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Avoin Joëlle Monney EX1 CAC
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
194 OSH n FI SK LO 1822201 FI*BlackDevil's Twist Of Fate Uros Avoin Joëlle Monney EX2
HU*Okonor Miskolc (OSH b) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
195 OSH d FI SK LO 1716548 FI*BlackDevil's Burns Like Hell Naaras International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
196 OSH e FI SK LO 1716551 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
197 OSH e FI SK LO 1715983 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
197 OSH e FI SK LO 1715983 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
198 OSH e FI SK LO 1716553 FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
199 OSH f FI SK LO 1508671 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
199 OSH f FI SK LO 1508671 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
200 OSH f FI SK LO 1716555 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM BIV NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
201 OSH f FI SK LO 1716097 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
202 OSH f FI SK LO 1820332 FI*BlackDevil's Beauty and The Beast Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
203 OSH f FI SK LO 1820333 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
204 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM BIS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
205 OSH n 24 FI SK LO 1924040 FI*LoudMeow Colors of the Wind Naaras Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
206 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
207 OSH a 24 FI SK LO 1819442 Apocalyptica Giuseppe Verdi Uros International Champion Vladimir Isakov Abs
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Siamesis Casablanca (OSH n 22)
208 OSH a 24 FI SK LO 1924043 FI*LoudMeow Blue Wind Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
209 OSH b 24 FI SK LO 1718649 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
210 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB NOM BIS
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
211 OSH b 24 FI SK LO 1821200 FI*Bitterblues Chili Cheyenne Uros Avoin Lena Vencliková Abs
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Mummeli Queeninha Anthea (SIA j 21)
212 OSH d 24 FI SK LO 1613663 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Supreme Premior Joëlle Monney KM BIV NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
213 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Grand International Premior Joëlle Monney EX1 CAPS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
213 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
214 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros International Premior Joëlle Monney EX1 CAGPIB
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
214 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
215 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
215 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
216 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Supreme Premior Lena Vencliková KM NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
217 SIA n FI SK LO 1715990 FI*Vintterin Pauli Miinanpoika Uros Grand International Premior Lena Vencliková
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
218 SIA b FI SK LO 1508673 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Supreme Premior Lena Vencliková KM NOM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
219 SOM n FI SK LO 1406150 (N)Villkattens Wilmer Uros Supreme Champion Laura Scholten KM
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
219 SOM n FI SK LO 1406150 (N)Villkattens Wilmer Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
220 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Laura Scholten KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
221 SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros Supreme Champion Laura Scholten KM BIV NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
222 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Grand International Champion Laura Scholten EX1 CACS
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
223 SOM n FI SK LO 1819578 FI*Lamadegaan Feel The Magic Naaras International Champion Laura Scholten EX1 CAGCIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
224 SOM n FI SK LO 1821475 FI*Vulpes Black No. 1 Uros Champion Laura Scholten EX1 CACIB
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
225 SOM n FI SK LO 1923846 FI*Amajan Svilda Sperandea Naaras Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1 NOM
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
226 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Laura Scholten KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
226 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Joëlle Monney 3
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
227 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Laura Scholten KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
227 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
228 SOM n FI SK LO 1612017 FI*Foxkiss Esox lucius Uros Grand International Premior Laura Scholten EX1 CAPS NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
229 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Grand International Premior Laura Scholten EX1 CAPS
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
230 SOM n FI SK LO 1819580 FI*Lamadegaan Festival Star Uros International Premior Laura Scholten EX1 CAGPIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
231 SOM o FI SK RX 1923289 FI*SunnyPace Knautia Naaras Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
232 SOM p FI SRK LO 1302087 FI*SunnyPace Consolida Naaras Kastraatti Lena Vencliková Abs
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
233 SOM ns FI SK LO 1819522 S*Saivokattens Hopea Fina-Anselmiina Naaras Champion Joëlle Monney EX1 CACIB NOM
S*Truly Cosmic Nanuq (ABY ns) x Cinderella El Marees*CH (ABY ns)
234 SOM ns FI SK LO 1924817 S*Saivokattens Musta Saara Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX1
Njal Waldo's Sweet Lullaby (SOM os) x S*Saivokattens Hopea Fina-Anselmiina (SOM ns)
235 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718306 FI*Hebblas Wibby Naaras Supreme Champion Laura Scholten KM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
236 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM NOM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
237 SPH V / SPH f 03 32 FI SK LO 1924538 Murashoff Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1 NOM
RedAngel Sex-Tux Pompeius (SPH a 03) x Goliaf Ice Red (SPH d 03 32)
238 THA n FI SK RX 1718418 Jasmine Tajska Chata*PL Naaras Avoin Joëlle Monney EX1 CAC
Fork Black and White (THA n) x Dafne Tricky Tail (THA c)
239 HCL Santtu Uros Kotikissat Joëlle Monney 1 NOM BIS
240 HCL Miisa Naaras Kotikissat Joëlle Monney 2
241 HCL Nipsu Naaras Kotikissat Joëlle Monney 1 NOM
242 HCS Aavi Benida Naaras Kotikissat Laura Scholten 1 NOM BIS
242 HCS Aavi Benida Naaras Määrittely Vladimir Isakov HCS n 09 24
243 HCS Inkku Naaras Kotikissat Laura Scholten 2
244 HCS Sissi Naaras Kotikissat Laura Scholten 3
245 HCS Ove Uros Kotikissat Laura Scholten 1 NOM
272 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BEN n 22, BEN n 24 33, BLH b, BSH c 24, BSH d 24, BSH f, BSH f 03, BSH g, BSH ny 11, BSH ny 25, BSH o 21 33, BUR a, BUR b, BUR c, BUR f, BUR n, CHA, KOR, MAN 51-52, SRS IX, DRX II, OSH e, OSH f, VET 4 42
Isakov Vladimir SIB VII (13c), MCO IV (13c), BUR e (13c), HCS (13c), MCO III, MCO VII, NEM II, SIB V, TUA IX, TUA VII, ABY n, ABY ns, CRX II, CRX V, DRX VI, OSH a 24, OSH h, VET 1, VET 3 41
Lupan Boris EXO a, EXO g 22, EXO n 22, EXO n 24, RAG a 03, RAG a 04 21, RAG f 03, SBI d, SBI e 21, SBI f 21, SBI n, ACS III, MCO II, NFO III, NFO V, SIB II, SIB III, BSH ns 11, BUR d, EUR f 24, OCI b 24, SRS I, SRS IV 35
Monney Joëlle EXO d 24, EXO n 02 62, PER n 02 62, PER w 62, RAG a 03 21, RAG n 04, SBI a, SBI h 21, ACL III, MCO VI, NEM I, NFO II, SIB IV, ABY p, OSH d 24, OSH n, SOM ns, THA n, HCL, VET 4 37
Paloluoma Anne PER a 22, PER f, PER f 33, RAG a 04, RAG d 04, RAG g 03, RAG n 03, SBI h, SBI n 21, ACL VIII, MCO IV, MCO V, NFO I, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB VIII, BML I, CYM 51-52, EUR a 24, MAU ns 24, OCI ns 24 41
Scholten Laura ABY a, CRX I, DRX III, OSH n 24, SOM n, SOM o, SPH II, HCS, VET 2, VET 3 29
Vencliková Lena ACL XI, MCO I, MCO VIII, NFO IV, SIB VI, BML II, BSH j, BUR h, MAN e 53, MAU n 24, OCI n 24, OCI o 24, CRX III, CRX IV, OSH b 24, OSH d, SIA b, SIA n, SOM p, SPH V, VET 2 37
7 tuomaria