SUROK ry 162. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 21.7.2019 Loppuu 21.7.2019
Ilmoittautuminen alkaa 10.3.2019 Ilmoittautuminen loppuu 14.6.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.7.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut RAG BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Kantohaka 4 H 31, 02410 KIRKKONUMMI

Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, nayttelypaallikko@surok.fi
Sari Kulha (pääassistentti)  assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj, hyvinvointivastaava) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Lisätietoja SUROK jäsen 35 € / kissa / pv
• FIFe-jäsen 39 € / kissa / pv
• FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 € / 39 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan
• Leimakortit käytössä (Emme vaihda BIS-ruusukkeita leimoihin)
• Tähän näyttelyyn emme ota ollenkaan kaverikissoja.
 
Viimeinen rokotuspäivä 5.7.2019

Kissanhiekat näyttelyhäkkiin tarjoaa PrimaCat

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 144
2 153
3 113
4 178
Kotikissat 13
Yhteensä 601

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 1403906 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Zvezdan Memedov KM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n FI SK LO 1924600 FI*AzuLejo's Coston Caunis Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x Ayser's Iris of Azulejo (PER n)
4 EXO f FI SRK LO 89247 FI*Shamirin Charming Cherie Naaras Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 No Cert
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
4 EXO f FI SRK LO 89247 FI*Shamirin Charming Cherie Naaras Veteraani Dorte Kaae 4
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 1716427 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
6 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
7 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 No Cert
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
8 EXO n 22 FI SRK LO 1404203 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras International Premior Zvezdan Memedov Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
9 EXO n 24 FI SK LO 1614440 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus (EXO f 24)
10 EXO n 24 FI SK LO 1715029 FI*Jarbabin Yonne Byron Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x Alsace Jette (PER n)
11 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
11 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Dorte Kaae 1 NOM BIS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
12 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP NOM BIS
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
13 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
14 PER n FI SK LO 1924599 FI*AzuLejo's Caameen Comee Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x Ayser's Iris of Azulejo (PER n)
15 PER a FI SK LO 1507564 FI*Timanfaya Heartbeat Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
16 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
17 PER d FI SK LO 1717992 FI*Kultaviiksen Ramona Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
18 PER f FI SRK LO 91075 Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Zvezdan Memedov KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
19 PER n 22 FI SK LO 1613630 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Supreme Premior Åsa Carnbrand KM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
20 PER n 24 FI SRK LO 1300942 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras Supreme Champion Åsa Carnbrand Abs
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
20 PER n 24 FI SRK LO 1300942 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
21 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
22 PER ns 22 62 FI SK LO 1924770 Kisuicat's Love Me Better Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand Abs
FI*Kultaviiksen Howlin Wolf (PER ns) x Leonidan Alicia of Kisuicat (PER a 03 22)
23 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
24 PER ds 11 FI SK LO 1611254 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
25 PER n 03 24 FI SK LO 1613058 FI*Whispers Neville Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
26 PER f 33 FI SK LO 1820423 Ayser's You Really Got Me Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
27 RAG n FI SK LO 1924541 FI*Maplehill's Captain Sparrow Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Saskachina (RAG n 04)
28 RAG n FI SK LO 1923864 FI*Jylhärinteen Hilja Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Dollyblues Joyful, Joyful (RAG n 04) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
29 RAG n FI SRK LO 1301314 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS NOM
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
30 RAG n FI SK LO 1508416 FI*Snowrag Frisco Kid Uros International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB BIV
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
31 RAG n FI SK LO 1612506 FI*Barfait's Aisha Naaras International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
32 RAG n FI SRK LO 1403793 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPIB
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
33 RAG n FI SK LO 1820852 FI*Jylhärinteen Chili Naaras Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPIB
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
34 RAG n FI SK LO 1820853 FI*Jylhärinteen Neilikka Naaras Kastraatti Zvezdan Memedov EX2
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
35 RAG n FI SK LO 1821215 FI*Maplehill's Marshmallow Naaras Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Ravenheart (RAG n)
36 RAG a FI SK LO 1613077 FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX2
Bobkatin Ultrahot Ulrico (RAG a 03) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
37 RAG a FI SK LO 1715832 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
38 RAG a FI SK LO 1923820 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX2
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
39 RAG a FI SK LO 1923821 FI*Satinante's Bluebird Xenia Forella Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
40 RAG a FI SK LO 1612509 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Zvezdan Memedov KM NOM BIS
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
41 RAG a FI SK LO 1404836 FI*Barfait's Sunshine Naaras Supreme Premior Zvezdan Memedov KM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
42 RAG c FI SK RX 1819812 Mokotuvan Nutukka Utuinen Uros Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
Of Elisir Fudge/ID (RAG c 04) x Xara Koci Szarm*PL (RAG b)
43 RAG d FI SK LO 1717591 FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri Uros Champion Annika Berner EX1 CACIB
FI*Utuinen Legend Of Apollo (RAG n) x FI*Pehmis Kullanmuru (RAG f 21)
44 RAG n 21 FI SK LO 1923868 FI*Jylhärinteen Toivo Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX2
FI*Dollyblues Joyful, Joyful (RAG n 04) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
45 RAG n 21 FI SK LO 1923869 FI*Jylhärinteen Usko Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
FI*Dollyblues Joyful, Joyful (RAG n 04) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
46 RAG n 21 FI SRK LO 1403462 FI*Collicatin Karibian Sun Uros Supreme Premior Sara Moroni KM
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
47 RAG a 21 FI SK LO 1715558 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS NOM
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
48 RAG e 21 FI SRK LO 91082 Kin edler von den Lichtalben Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
49 RAG f 21 FI SK LO 1404775 FI*Helmikeijun Aloya Pearl Naaras Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
50 RAG n 03 FI SK LO 1509995 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Supreme Champion Sara Moroni KM BIV NOM BIS
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
51 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
52 RAG n 03 FI SK LO 1613181 S*Krickelins Vivian Naaras Champion Sara Moroni Abs
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
53 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
54 RAG n 03 FI SK LO 1923443 Starring Hero Uros Avoin Sara Moroni EX2
Diamondsriver Ringo Star (RAG a 03) x Starring Tirri (RAG n 04)
55 RAG n 03 FI SK LO 1718500 FI*Celestial's Punkero-Patti Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
56 RAG n 03 FI SK LO 1822531 FI*Collicatin Hersyvä Hertta Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC NOM
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Collicatin First Flower Of Spring (RAG n 04)
57 RAG n 03 FI SK LO 1822979 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
58 RAG n 03 FI SK LO 1822842 FI*Riihikatin Sofie Girl Gone Wild Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni Abs
FI*Dollyblues Hopelessly Devoted To You (RAG n 03) x FI*Rock'nRags If I Let You Go (RAG n 03)
59 RAG n 03 FI SK LO 1924354 FI*Barfait's Ines Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 NOM BIS
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Anastasia (RAG a 04)
60 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
61 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS BIV NOM
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
62 RAG n 04 FI SK RX 1613149 FI*Darkie's Yume Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
63 RAG n 04 FI SK LO 1822326 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard Uros Champion Åsa Carnbrand EX1 No Cert
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira (RAG a)
64 RAG n 04 FI SK LO 1821428 FI*Dollyblues Radio Girl Naaras Avoin Åsa Carnbrand Abs
FI*Dollyblues Looking Up (RAG n 04) x FI*Dollyblues Long Tall Sally (RAG f 04 21)
65 RAG n 04 FI SK LO 1822873 FI*Barfait's Gizmo Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
66 RAG n 04 FI SK LO 1923251 Gayaneh Rhodomela rosa Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Oscillatoria oblivia (RAG n)
67 RAG n 04 FI SK LO 1924542 FI*Maplehill's Captain Morgan Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX2
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Saskachina (RAG n 04)
68 RAG n 04 FI SK LO 1925204 SE*Mollydoll's Bernard Of Tofslan Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV NOM
Tobiash Junior Gravits*PL (RAG a) x SE*Krasus Moomin Tofslan (RAG n 03)
69 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
70 RAG n 04 FI SK LO 1925378 PL*My Butterfly Shira Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX2
Eulalie Indigo Dream (RAG n 03) x SE*Klausus Ida Blue (RAG a 04)
71 RAG n 04 FI SK LO 1614872 FI*AijaiCats Promising Pele Uros International Premior Åsa Carnbrand EX2
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
72 RAG n 04 FI SK LO 1509290 FI*Valkokullan Voima Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB NOM
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
73 RAG n 04 FI SK RX 1509537 Ryoko edle von den Lichtalben Naaras International Premior Åsa Carnbrand Abs
Satinova's Twilight (RAG c 03) x Jazz edle von den Lictalben (RAG )
74 RAG n 04 FI SRK LO 83819 FI*Mayapaw's Popol Vuh Naaras Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB BIV NOM
FIN*Mayapaw's On the rocks (RAG n) x SunriseDolls Maya Magnolia (RAG n 03)
74 RAG n 04 FI SRK LO 83819 FI*Mayapaw's Popol Vuh Naaras Veteraani Geir Johan Edvardsen 1 NOM BIS
FIN*Mayapaw's On the rocks (RAG n) x SunriseDolls Maya Magnolia (RAG n 03)
75 RAG n 04 FI SK LO 1614965 FI*Barfait's Cosmo Uros Premior Åsa Carnbrand Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x Grace Kelly Senissima-Cat*PL (RAG n 04)
76 RAG a 03 FI SK LO 1822090 FI*Ragtail Rihanna Naaras Avoin Sara Moroni Abs
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
77 RAG a 03 FI SK LO 1822875 FI*Barfait's Gilda Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX2
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
78 RAG a 03 FI SK LO 1822876 FI*Barfait's Grace Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 NOM BIS
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
79 RAG a 03 FI SRK LO 41390 FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Supreme Premior Sara Moroni KM
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
80 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Sara Moroni KM BIV NOM BIS
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
81 RAG a 03 FI SRK LO 1404278 FI*Satinante's Norma Natalie Naaras Premior Sara Moroni Abs
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Satinante's Daisy Daniela (RAG n 03)
82 RAG a 03 FI SK LO 1613318 FI*Snowrag Jungle Love Naaras Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
83 RAG a 03 FI SK LO 1716959 FI*Dolldesire's Abu Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
S*Gunbertus Snapshots (RAG a 03 21) x FI*Dolldesire's Hope (RAG a 04)
84 RAG a 03 FI SK LO 1405590 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
85 RAG a 04 FI SK LO 1718736 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Supreme Champion Annika Berner KM BIV NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
86 RAG a 04 FI SK LO 1820616 FI*Helmikeijun Tiny Pearl Uros International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
87 RAG a 04 FI SK LO 1716510 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB NOM
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
88 RAG a 04 FI SK LO 1821557 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Champion Annika Berner EX1 CACIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
89 RAG a 04 FI SK LO 1718702 FI*Satinante's Twinings Catherine Naaras Avoin Annika Berner EX1 CAC
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
90 RAG a 04 FI SK LO 1613315 FI*Snowrag Jungle Fever Naaras Avoin Annika Berner EX2
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
91 RAG a 04 FI SK LO 1924563 FI*Ragtail Tiffany of Thor Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
(N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo (RAG a 04) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
92 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior Annika Berner KM BIV NOM
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
93 RAG a 04 FI SRK LO 1403538 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB NOM
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
94 RAG a 04 FI SK LO 1717727 FI*Valkokullan Daim Uros International Premior Annika Berner EX2
FI*Valkokullan Apollon (RAG a 04) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
95 RAG a 04 FI SK LO 1406270 Solenzara's Solomon Jack Uros International Premior Annika Berner EX3
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
96 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
97 RAG a 04 FI SK LO 1820825 FI*Wildemar Lily Naaras Premior Annika Berner EX1 CAPIB
Oskar Dom Elzy*PL (RAG b 04) x FI*Wildemar Ace of Hearts (RAG a 03)
98 RAG a 04 FI SK LO 1820617 FI*Helmikeijun Granite Pearl Uros Premior Annika Berner EX1 No Cert
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
99 RAG c 04 FI SK RX 1613503 FI*Utuinen Taste of Plum Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
FI*Utuinen Hot'n'Spicy (RAG d 04) x Xenie Ragbur, CZ (RAG a 04)
100 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Premior Annika Berner EX1 CAPS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
101 RAG f 03 FI SK LO 1509816 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
102 RAG f 03 FI SK LO 1822368 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
103 RAG f 04 FI SK LO 1822363 FI*Celestial's Aitoo Asiaa Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
104 RAG g 04 FI SK LO 1510216 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras Grand International Champion Annika Berner EX1 No Cert
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
105 RAG g 04 FI SK RX 1716320 FI*Darkie's Benzaiten Naaras Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
106 RAG n 03 21 FI SK LO 1822529 Gayaneh Quadrata Naaras Avoin Annika Berner EX1 CAC
S*Vallhovstassens Boss (RAG a 03) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
107 RAG n 04 21 FI SK LO 1715886 Gayaneh Macoma merlin Uros Kastraatti Annika Berner EX1 CAP BIV
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
108 RAG n 04 21 FI SK LO 1923866 FI*Jylhärinteen Aarre Uros Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1 NOM
FI*Dollyblues Joyful, Joyful (RAG n 04) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
109 RAG n 04 21 FI SRK LO 1300260 Gayaneh Helius Hilaris Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
110 RAG n 04 21 FI SK RX 1716316 FI*Darkie's Bishamonten Uros Kastraatti Annika Berner EX2
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
111 RAG a 04 21 FI SK LO 1610950 Gayaneh Littorella igitur Naaras International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
112 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Åsa Carnbrand KM BIV
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
112 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Dorte Kaae 3
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
113 SBI n FI SK RX 1718858 FI*Lofanna Guernica Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
114 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
115 SBI n FI SK LO 1821160 FI*Chirybiry's Sweet Angelica Naaras Champion Åsa Carnbrand EX1 CACIB
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
116 SBI n FI SRK LO 1404059 FI*Birmayan Galadriel Naaras Grand International Premior Åsa Carnbrand Abs
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
117 SBI a FI SK LO 1717533 FI*Ziazan Michi Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB NOM BIS
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
118 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Åsa Carnbrand KM NOM
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
119 SBI b FI SK LO 1822969 FI*JoJon Duixiang Mei Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
120 SBI f FI SK LO 1717216 EE*Qween Stefani Klaudia Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x EE*Lovely Lusy Klaudia (SBI n)
121 SBI h FI SRK LO 84570 FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS NOM
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
122 SBI n 21 FI SK LO 1821011 FI*Mimitan Levi Uros Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
123 SBI n 21 FI SK LO 1923163 FI*Pirimirrin Neckar Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Pirimirrin Latsuliitti (SBI n 21)
124 SBI n 21 FIN SRK LO 75219 FIN*JoJon Usambara Naaras Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
124 SBI n 21 FIN SRK LO 75219 FIN*JoJon Usambara Naaras Veteraani Dorte Kaae 2
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
125 SBI n 21 FI SK LO 1510067 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
126 SBI a 21 FI SRK LO 1404131 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Supreme Champion Zvezdan Memedov KM
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
127 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Zvezdan Memedov KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
128 SBI c 21 FI SK LO 1506940 FI*Ziazan Inessa Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
129 SBI f 21 FI SK LO 1613247 FI*ElfQuest Quanna Naaras International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
130 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Zvezdan Memedov KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
130 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Dorte Kaae 1 NOM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
131 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 1611777 FI*Bastetin Alaattin Uros Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPIB NOM
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
132 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1822165 FI*Unikuun Rokki Rinsessa Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
Avyonah Aziz Herr vom See (TUV e) x FI*Valier's Farai (TUV f)
133 ACL III / ACL b 22 FI SK LO 1923102 Curland Unique Uros International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGCIB NOM BIS
Curland Kelvin (ACL ds 09 22) x Curland Isabella (ACL n 22)
134 ACL IV / ACL n 01 21 63 FI SK RX 1718974 FI*Siriuksen XianCurl Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
135 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Supreme Champion Miroslaw Skotarczyk KM NOM
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
136 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI SK LO 1716302 FI*Debals Michigan Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk Abs
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
137 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Supreme Champion Lena Björkander KM NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
138 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Lena Björkander KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
139 MCO I / MCO n FI SK LO 1821832 Corleone Melluandia*PL Uros Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACIB
Vivaldi Melluandia*PL (MCO ns 22) x Xperia Melluandia*PL (MCO n 09)
140 MCO I / MCO n FI SK LO 1821423 PL*Dark Age Magic Uros Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
141 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 1718259 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
142 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1820139 FI*KingLeo's Jacquesson So High Uros Premior Sara Moroni Abs
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
143 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1614776 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester Uros Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
144 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1715270 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
145 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
146 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1510459 FI*Kasmasiinin Daffy Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
147 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1614705 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
148 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1821422 PL*Dark Age Milana Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
149 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1923686 FI*NineTales Prince Charming Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
150 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1923908 FI*LovelyLife Starry Sky Kuutar Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 BIV
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Claba Helle (MCO n 22)
151 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Lena Björkander KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
152 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
153 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Supreme Champion Miroslaw Skotarczyk Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
154 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1819365 DK Red Line's Zorba Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
155 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1819544 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGCIB BIV
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
156 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715532 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear Naaras International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGCIB
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
157 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1923310 FI*Escape's Powell Uros Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
158 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 BIV NOM BIS
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
159 MCO VII / MCO gs FI SK LO 1923971 FI*ArcticaWarriors Mary Lou Naaras Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1
Wackymoon Mercury (MCO ns 22) x FI*SolarWind's Epione (MCO g 22)
160 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1924068 FI*Chamberlain Rare Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1
Aslan of Viteliya*FI (MCO n) x FI*Chamberlain Forever Diamond (MCO n 22)
161 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1924377 FI*Goldenstream's Chanel Naaras Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX3
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
162 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1923907 FI*LovelyLife Starry Sky Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX2
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Claba Helle (MCO n 22)
163 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK LO 89699 FI*Goldenstream's Ultra Bra Naaras Kastraatti Miroslaw Skotarczyk EX1 CAP
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
163 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK LO 89699 FI*Goldenstream's Ultra Bra Naaras Veteraani Minna Krogh 2
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
164 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 1715545 FI*SolarWind's Epione Naaras Champion Geir Johan Edvardsen Abs
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
165 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1924080 FI*A'Dreams MC Red Bachelor Uros Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
166 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923309 FI*Escape's Portos Lion Uros Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
167 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1822571 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX2
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
168 MCO V / MCO d FI SK LO 1923613 FI*Hemingway's Dana Scully Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1
LV*BBMC Gabriel My Angel (MCO d 22) x Omkara Yahatzee (MCO f)
169 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 1923898 FI*NineTales Quake Uros Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
170 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 1613547 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
171 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 1821992 Gryfin Lillycubs*PL Uros International Champion Annika Berner EX1 CAGCIB
Ecliptic Rooibos (MCO d 22) x DK Red Line's Pheebe (MCO f 03 23)
172 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1716609 LV*BBMC Galaxy Star Naaras International Champion Annika Berner Abs
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
173 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 1924134 Galaxy Maryel Eva Naaras Avoin Annika Berner Abs
Country Gulliver's Zefir Gold (MCO d 02) x Galaxy Maryel Violet (MCO n 22)
174 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923032 FI*Chamberlain Quite the Best Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1 BIV NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
175 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1923305 FI*Escape's O'Miziaki Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
176 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1822980 FI*LovelyLife You Raise Me Up Ylvie Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner Abs
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
177 MCO VI / MCO g 02 62 FI SK LO 1924246 FI*Stout-hearted Just a Daydream Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1 NOM
FI*Stout-hearted Do You Believe In Me (MCO a 02 21) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
178 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 1509298 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Grand International Premior Annika Berner EX1 CAPS
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
179 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1821565 FI*Chamberlain Orionis Alnilam Uros Premior Annika Berner EX1 CAPIB
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
180 MCO VI / MCO f 03 FI SRK LO 1403286 FI*Goldenstream's Woman in Red Naaras Kastraatti Annika Berner EX1 CAP BIV NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
181 MCO VII / MCO ds FI SK LO 1715604 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen Abs
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
182 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1819962 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Champion Geir Johan Edvardsen Abs
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
183 MCO VII / MCO as 22 FI SK RX 1923800 Othello de la Fierte du Maine Uros Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 No Cert
Joe des Coons de Virgan (MCO as 23) x Nefertiti du Doll-Maine Blue (MCO as)
184 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1924769 Guerlain Real Love*RU Uros Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1
HoneyDevil Ice Bear (MCO e) x Coon's House of Blue Mist Wild Chateau de Lacquy (MCO ns 24)
185 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 1822568 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1 BIV
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
186 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1924536 Genewa Real Love*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX2
HoneyDevil Ice Bear (MCO e) x Coon's House of Blue Mist Wild Chateau de Lacquy (MCO ns 24)
187 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1614110 FI*Rotcat Quick Silver Uros Supreme Premior Geir Johan Edvardsen KM
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
188 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAGPIB BIV NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
189 MCO VII / MCO as FI SK LO 1821961 FI*LovelyLife X-Box Xiumin Uros Kastraatti Geir Johan Edvardsen EX1 CAP
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
190 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU Uros Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACIB
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
191 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1 BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
192 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SK LO 1925206 Flamenco Estate Pearls*RU Naaras Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1
UA*Monterini Bilbo (MCO d 09 22) x Greza Estate Pearls*RU (MCO fs 22)
193 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 1716214 FI*Escape's Kid Bailey Uros Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
194 NEM I / NEM n FI SK LO 1923334 FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana Naaras Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX2
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
195 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1923336 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty Naaras Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 BIV
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
196 NEM I / NEM fs 21 FI SK LO 1924235 FI*Lumikissan MaDonna Naaras Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
197 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
197 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Siitos Lena Björkander
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
198 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1923332 FI*Pikku-Priin Great Polka Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 BIV
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
199 NEM II / NEM fs 09 21 FI SK LO 1924352 FI*SoulSibster's BeLoved Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Sof`ja Nevskaja Radost (SIB f 24)
200 NFO I / NFO n FI SK LO 1613969 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 No Cert
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
201 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Supreme Champion Miroslaw Skotarczyk KM BIV
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
202 NFO II / NFO n 09 S*Tigerögas Woodallite Naaras International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGCIB
S*Milda ma Tildes Jet-Seth (NFO n 22) x S*Tigerögas Upalite (NFO n 03 24)
203 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1822395 FI*Siniidan Black Plum Naaras Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
204 NFO II / NFO a 09 S*Drakborgens Ingela Pingela Naaras Avoin Miroslaw Skotarczyk Abs
S*Askett's Oh-yes (NFO n 03) x S*Lisjöskogen's Maddy Magic (NFO fs 02)
205 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Premior Miroslaw Skotarczyk KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
205 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
205 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Veteraani Minna Krogh 4
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
206 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 1716698 FI*Siniidan Boomerang Uros International Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGPIB BIV
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
207 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras International Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGPIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
208 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1717383 FI*GoldenFurry's Lively Limousin Naaras Avoin Annika Berner EX1 CAC
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
209 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 1613466 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Grand International Premior Annika Berner EX1 CAPS
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
210 NFO III / NFO n 22 S*Milda ma Tildes Jet-Seth Uros Premior Annika Berner EX1 CAPIB
S*Fridalas Humle (NFO n 22) x S*Barkli's Gizelle Visuell (NFO n 22)
211 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611093 FI*WitSarin Mertsi Uros Supreme Champion Sara Moroni KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
212 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716103 FI*WitSarin Keijo Uros Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
213 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1718060 FI*FoxyPaw's Spin Doctor Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
214 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508231 FI*Siniidan Sysiässä Uros International Champion Sara Moroni EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
215 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1717381 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
216 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1821345 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Champion Sara Moroni EX1 CACIB
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
217 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Champion Sara Moroni Abs
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
218 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SK LO 1715498 FI*Carwalions Baxter Black Uros International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
219 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras International Premior Sara Moroni Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
220 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO 82713 S*NC's Killer Queen Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB NOM
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
220 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO 82713 S*NC's Killer Queen Naaras Veteraani Minna Krogh 1 NOM
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
221 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506656 FI*Debals Jonatan Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP BIV NOM
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
222 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820417 FI*GoldenFurry's Racy Rye Uros Määrittely Lena Björkander NFO 09 24
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
222 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1820417 FI*GoldenFurry's Racy Rye Uros Kastraatti Sara Moroni EX2
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
223 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1822398 FI*Siniidan Oregon Spring Uros Kastraatti Sara Moroni EX3
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
224 NFO V / NFO f FI SK LO 1613604 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
225 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Supreme Premior Lena Björkander KM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
226 NFO V / NFO f FI SRK LO 41483 FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
227 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1715863 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Premior Lena Björkander EX1 CAPIB BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
228 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1822159 FI*Hirmuinen Entti Puuparta Uros Premior Lena Björkander Abs
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*Hirmuinen Coco Chanel (NFO f)
229 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Geir Johan Edvardsen KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
230 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 41576 S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Geir Johan Edvardsen KM BIV NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
231 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Geir Johan Edvardsen KM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
231 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
232 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
233 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros International Champion Geir Johan Edvardsen EX2
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
234 NFO VI / NFO d 09 24 S*Miss Mikkus' Popeye Uros International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Miss Mikkus' N'Ice (NFO fs 09 24)
235 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1820071 FI*Haaveeni Freija Naaras International Champion Geir Johan Edvardsen EX2
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
236 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1717213 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun Naaras International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
237 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1821348 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACIB
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
238 NFO VI / NFO f 03 23 FI SK LO 1715497 FI*Carwalions Bandit Queen Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
239 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1822394 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
240 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1924505 Beija-Flor Forest Myths Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX2
FI*GoldenFurry's Juicy Jersey (NFO n 09 22) x Elmira Dumny Kot (NFO f 03 22)
241 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 1822970 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1
FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob (NFO a 09) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
242 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 1924771 S*Myselisia's Campari Naaras Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1 BIV NOM
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
243 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716102 FI*WitSarin Ramona Naaras Grand International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPS NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
244 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 1716268 FI*FinnFeline's Dream Catcher Uros Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPIB
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*FinnFeline's Heart of Eternity (NFO fs 03 22)
245 NFO VII / NFO ds FI SK LO 1821648 SE*Prana's Goldfinger Uros Champion Annika Berner EX1 CACIB
S*Virentoftas Frank (NFO ns 23) x SE*Prana's Solero (NFO f 22)
246 NFO VIII / NFO fs 09 24 S*Drakborgens Godiva Snödriva Naaras Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x SE*RazerCat'z Brumme-Lisa (NFO f 09 22)
247 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1821500 FI*Hopeahännän Neiti Kesäheinä Naaras Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
248 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 1822560 FI*Siniidan Electric India Uros Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 BIV
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
249 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 1510780 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros Supreme Premior Miroslaw Skotarczyk KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
250 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Premior Miroslaw Skotarczyk KM NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
251 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion Annika Berner KM NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
252 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 1715862 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
253 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
253 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Minna Krogh 2
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
253 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
254 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
254 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
255 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1717496 FI*Allikatin Kukka Naaras International Premior Lena Björkander EX2
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
256 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1611003 FI*Amurin Bernice Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
257 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 89667 FI*Goldenspot's Chaya Naaras Premior Lena Björkander EX1 CAPIB
FIN*Taigahelmen Alfred (SIB ns 23) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
258 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821336 FI*Lumikissan James Bond Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
259 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 BIV NOM BIS
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
260 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1924096 FI*Pikku-Priin Hurja Hidalgo Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX2
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion (SIB ns 03 24)
261 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1716989 FI*Amurin Jose Uros Premior Lena Björkander EX1 CAPIB
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Bernice (SIB n 24)
262 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO 75741 FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
262 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO 75741 FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Veteraani Minna Krogh 3
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
263 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1822879 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 NOM
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
264 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 1924233 FI*Lumikissan MammaMia Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
265 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1610935 FI*Lumikissan Wanda Naaras Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
266 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1821268 FI*Taigatupsun Bellatrix Naaras Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC
SE*Missemoj's Tristan (SIB ns 24) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
267 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1614399 FI*Cherrytail's Continental Uros International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
268 SIB VII / SIB ns 22 FI SK LO 1820840 FI*Allikatin Miina Naaras Kastraatti Geir Johan Edvardsen EX1 CAP
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x S*Klockarbackens Verona (SIB a)
269 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 1508624 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
270 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1923659 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
271 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1508902 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
272 TUA VII / TUA ns 24 FI SK LO 1716638 FI*Tangerine's Felicity Naaras Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACIB
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
273 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1924767 Mountain Trolls Dylan Uros Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk Abs
Kohalea de Saint Paër (TUA ns) x Solkhat Gella of Mountain Trolls (TUA w)
274 BEN n 22 FI SK LO 1611396 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
275 BEN n 22 SE*Out n About Jaxs Uros Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
SE*Out n About Gizmo (BEN n 22 33) x Fiona Jaguarcity,SK (BEN n 24)
276 BEN n 22 FI SK LO 1821290 FI*Leokatin Socorro Dude Uros Avoin Britta Busse Abs
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
277 BEN n 22 FI SK LO 1821291 FI*Leokatin Silvano Dude Uros International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
279 BEN n 24 FI SK RX 1924372 FI*Kissalehdon Tausret Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
Goldycat Mufasa (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Bonnie (BEN n 24)
280 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Martti Peltonen KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
281 BLH ns 11 FI SK LO 1820915 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
282 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV NOM
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
283 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 1819490 FI*Kissamummon Severi Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
284 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1923057 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
285 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1614858 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
286 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1507677 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP NOM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
287 BSH n FI SK LO 1612345 FI*Ruusutarhan Primo Uros Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
288 BSH a FI SK LO 1821889 FI*Hyrinän Alva Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
289 BSH a FI SK LO 1821886 FI*Hyrinän Alma Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
290 BSH b FI SK LO 1716437 S*Glen Mores Yojo Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
IDP*Tazzamore's Sir Lancelot (BSH b) x SE*Cat King Cool's Belle (BSH fs)
291 BSH e FI SK LO 1820884 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
292 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
292 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
293 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
294 BSH ns 11 FI SK LO 1820914 FI*Huntercat Princess Bianca Naaras Avoin Britta Busse Abs
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
295 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS BIV
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
296 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
297 BSH ns 11 FI SK LO 1613424 FI*Huntercat Princess Ada Naaras International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
298 BSH b 33 FI SK LO 1822597 SE*Camapokas Mårten Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
IDP*Nima's Boom Chokolatta (BSH b 33) x SE*Camapokas Lady Paco Rabanne (BSH a 21 33)
299 BSH o 21 33 FI SK LO 1507892 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
300 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
301 BUR n FI SK LO 1821084 FI*Feirefiz Ravenlight Uros International Champion Kristof Van Roy Abs
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
302 BUR n FI SK LO 1924137 SE*Caribacka*s Irina Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Kitakiss Barack Obama (BUR n) x SE*Caruzellen's Blaize (BUR a)
303 BUR n FI SK LO 1924483 FI*Hovikissan Herakles Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
Kitakiss Magnus (BUR n) x FI*Hovikissan Skye (BUR g)
304 BUR n FI SK LO 1610986 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
305 BUR n FI SRK LO 1403571 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
306 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
307 BUR a FI SK LO 1923570 FI*Feirefiz Another Brick In The Wall Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 NOM
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
308 BUR b FI SK LO 1614720 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
309 BUR b FI SK LO 1716259 FI*Seirene Ipanema Naaras International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
310 BUR b FI SK LO 1822219 FI*Cattish Smurfette Naaras Champion Britta Busse EX1 CACIB
FI*Hovikissan O'Boy (BUR b) x FI*Cattish Snow White (BUR f)
311 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Britta Busse KM NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
312 BUR c FI SK LO 1822934 EE*Fernando Vielerto Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
KZ*Burmorion's Maxut (BUR b) x FI*TribeChristal's Sirona (BUR j)
313 BUR d FI SK RX 1923214 FI*Lilac's Queen Nala´s Shani Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
FI*Beneloben Ilkikurinen Ilmarinen (BUR d) x FI*Lilac's Nala Lion Queen (BUR f)
314 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
315 BUR f FI SK LO 1507187 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM BIV NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
316 BUR f FI SK LO 1718810 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
317 BUR f FI SK RX 1924039 FI*Lilac's Tullamore Dew Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Beneloben Ilkikurinen Ilmarinen (BUR d) x FI*Lilac's Iron Maiden (BUR n)
318 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
318 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Veteraani Fabio Brambilla 3
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
319 BUR h FI SK LO 1715298 FI*Enjoy Merigold Naaras International Champion Kristof Van Roy Abs
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
320 CHA FI SK LO 1822737 FI*Souriant Sans Souci Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 NOM
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FI*Chanceux Femme fatale (CHA )
321 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 1717433 FI*Finaku's Edremony Uros Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
322 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI SK RX 1821951 FI*Touchant Excellent Chance Uros Champion Britta Busse EX1 CACIB
Mistysprings Good Chance of TA (CYM n 09 22) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
323 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI SK RX 1822216 FI*Touchant Flirt de la Vie Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC
Caaleigh Pepperdance (MAN ns 09 24 51) x FI*Touchant But de la Vie (CYM gs 03 54)
324 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI SK RX 1923998 FI*Touchant Goutte d'Espérance Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 BIV
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
325 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Premior Britta Busse EX1 CAPIB
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
325 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Siitos Britta Busse
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
326 EUR n 22 FI SK RX 1923301 FI*Feronian Passion Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
327 EUR n 23 FI SK RX 1404716 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
328 EUR n 24 FI SK RX 1716263 FI*Kissakallion Ronaldo Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Kissakallion Magdalena (EUR n 24)
329 EUR n 24 FIN SRK RX 31546 FIN*Kissakallion Hudson Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
329 EUR n 24 FIN SRK RX 31546 FIN*Kissakallion Hudson Uros Veteraani Fabio Brambilla 3
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
330 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Fabio Brambilla 2
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
331 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Britta Busse KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
331 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Fabio Brambilla 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
332 EUR d 22 FI SK LO 1715028 Silkkiturkin Samettikukka Naaras International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
333 EUR d 22 FI SK RX 1924362 FI*Pinkkitassun Saara Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FI*Pinkkitassun Harvey (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Jóhanna (EUR f 22)
334 EUR f 22 FI SK RX 1718565 FI*Feronian Neilikka Naaras Grand International Champion Britta Busse Abs
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
335 EUR f 22 FI SK RX 1822410 FI*Pinkkitassun Paula Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
336 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Britta Busse KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
337 EUR n 03 FI SK RX 1820717 FI*Waputtaren Ilona Amélie Emeljanintytär Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Waputtaren Emeljan (EUR n 03) x Sipriina (EUR a 02)
338 EUR a 02 62 FI SK RX 1614692 FI*Waputtaren Unisieppari Irene Naaras Määrittely Martti Peltonen EUR a 03 62
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
338 EUR a 03 62 FI SK RX 1614692 FI*Waputtaren Unisieppari Irene Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
339 EUR g 03 FI SK RX 1924074 FI*Waputtaren Peppilotta Paronintytär Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Waputtaren Paroni Le Petit Poitou (EUR d 02) x FI*Waputtaren Tea Tarina Taanielintytär (EUR n 03)
340 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
341 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS BIV
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
342 KBL I / KBL w 62 FI SK RX 1923076 FI*Lilldale's Jon Snow Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Lilldale's Cotton Candy (KBL f 24)
343 KBL III / KBL fs FI SK LO 1821392 FI*SavoTimantti Ariel Bellatrix Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Timantti Grand Pompon*RU (KBL ds 22) x Q'lady Trisha Kuril Kotan*RU (KBL fs 22)
344 KOR FI SK LO 1508245 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
345 KOR FI SK LO 1612894 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS BIV
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
346 KOR FI SK LO 1509802 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX2
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
347 KOR FI SK LO 1822684 FI*Mythai Opale Devi Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 NOM
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
348 KOR FI SK LO 1822890 FI*Qurokon Sitkeä Sissi Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX2
FI*Melodian Unakan (KOR ) x FI*Qurokon Alina Luuk (KOR )
349 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Britta Busse KM BIV NOM BIS
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
350 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 1822432 Auragold Heureka Naaras International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
351 MAN 51-52 / MAN n 09 52 FI SK RX 1923999 FI*Touchant Gris Souris Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
351 MAN 51-52 / MAN ns 09 52 FI SK RX 1923999 FI*Touchant Gris Souris Uros Määrittely Martti Peltonen MAN n 09 52
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
352 MAN e 53 FI SK RX 1924066 FI*Maikain Lager Kisskiss Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
353 MAU n 24 FI SK LO 1923649 FI*Anjupia's Abertawe Angawdd Awstin Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse Abs
Leo de Denderah (MAU n 24) x FI*Shanemin Freyja Forvitinn Hratt (MAU n 24)
354 MAU ns 24 FI SK LO 1819919 SE*Hayawani's Ammon Uros Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bae (MAU ns 24)
355 MAU ns 24 FI SK LO 1923090 FI*Walidah Capella Naaras Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1 NOM BIS
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Walidah Baketwernel (MAU ns 24)
356 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
356 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
357 OCI n 24 FI SK LO 1819563 FI*Uniikki Kuuterneito Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB NOM
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
358 OCI n 24 FI SK RX 1923803 SE*Alsmarks Gandara Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
SE*Alsmarks Expecto Patronum (OCI b 24) x SE*Alsmarks Elona (OCI a 24)
359 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB BIV
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
360 OCI b 24 FI SK LO 1822024 FI*Vinkeä Valio-Valtteri Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Northalla Seventh Son (OCI b 24) x FI*Topspot After Midnight (OCI b 24)
361 OCI b 24 FI SK LO 1822022 FI*Vinkeä Eliitti-Elli Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
FI*Northalla Seventh Son (OCI b 24) x FI*Topspot After Midnight (OCI b 24)
362 OCI b 24 FI SK LO 1924273 FI*Moosegrove Saphire Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM BIS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x S*Pagngle's Summer Love (OCI b 24)
363 OCI b 24 FI SK LO 1821179 FI*Moosegrove Quinn Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
364 OCI o 24 FI SK LO 1507143 Dragon Amagitsune*RU Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
365 OCI o 24 FI SK LO 1819649 FI*Northalla Red Explorer Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
366 OCI o 24 FI SK LO 1715687 FI*Topspot Before Midnight Naaras International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
367 OCI o 24 FI SK LO 1614553 FI*WiliWilla Tweedlee Dee Naaras International Premior Martti Peltonen EX2
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
368 OCI o 24 FI SK LO 1718730 FI*Moosegrove Odessa Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP BIV NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
369 OCI ns 24 FI SK LO 1611646 FI*Somalinnan Iris Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
370 OCI bs 24 FI SK RX 1822685 FI*Somalinnan Lady of the Lake Naaras Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
S*John-Johns Tahir Elci (OCI b 24) x FI*Somalinnan Iris (OCI ns 24)
371 SIN FI SK LO 1715906 FI*Chai-lai Brave Benjamin Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x FI*Chai-lai Adventurous Ada (SIN )
372 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 1820714 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB NOM
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
373 ABY n FI SK LO 1715659 FI*Lovedevotion Josefine Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
374 ABY n FI SK LO 1717461 FI*Redcheetah's Diana Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB BIV
Maurice de Moéris (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
375 ABY n FI SK LO 1820752 FI*Silkkihienon Rustica Uros Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
Lake of Conemara Sam Son (ABY o) x FI*Silkkihienon XO Emiliani (ABY a)
376 ABY n FI SK LO 1715193 FI*SaltNPepper Bahama Mama Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Des Cavalier Ferus-Ra of Holoserica (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
377 ABY n FI SK LO 1923607 FI*SaltNPepper Toffifee Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla Abs