Omakissa
POROK 59. kansainvälinen kissanäyttely 7.7.2019
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 7.7.2019 Loppuu 7.7.2019
Ilmoittautuminen alkaa 15.3.2019 Ilmoittautuminen loppuu 6.6.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 20.6.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Zemppi Areena, Kempele
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö: Riikka Turpeinen pj.porok@gmail.com
Näyttelysihteeri: Anna Korhonen porok.nayttely@gmail.com Savottatie 45 D 16, 90420 Oulu
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen willicon@surok.fi
Lisätietoja Näyttelykutsu

Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén näyttelysääntöjä. Eläinlääkärintarkastus pistokokeina. Rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat pakolliset todistukset Suomen Kissaliiton kotisivuilta (www.kissaliitto.fi). Rokotukset/todistukset tarkistetaan kaikilta näyttelytilaan tulevilta kissoilta. Näyttely on eurotyylinen. Häkkien koot 65x65x55 cm. Omat häkit ilmoitettava. Oman häkin minimikoko 50x50x50 cm.

Näyttelymaksut:
•36€/kissa/pv
•POROK-jäsenet33€/kissa/pv, 15.3.-15.4.2019 60 €/kissa/2 pv
•FIFen ulkopuolisilta 50€/kissa/pv •tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15€
•veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä 10€, erikseen 36/33€
•kasvattaja-ja siitosluokat ovat maksuttomia jos kissa osallistuu muuhun luokkaan.
•Pelkkä kasvattaja-tai siitosluokka 36€/33€.
•Kaverikissamaksu 10 € (sis. ell.tarkistusmaksun, ei häkkipaikkaa). Kaverikissan osallistumiseen vaaditaan näyttelypäällikön lupa.
•Näyttelyluettelo (yhdistetty molemmat päivät) ja ruusukkeet ovat maksuttomia

HUOM! Veteraani-ja tarkistusluokkiin tulee tehdä Omakissassa erilliset ilmoittautumiset, myös kasvattajaluokkaan mikäli kasvattajalla ei ole näyttelyyn ilmoitettuna nimissään olevaa kissaa.Vain väri-ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 6.6.2019 jälkeen.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 65 63 0 0 2
2 134 129 0 0 5
3 62 60 0 0 2
4 96 93 1 0 2
Kotikissat 13 13 0 0 0
Yhteensä 370 358 1 0 11

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO d 24 Confiture's Urman 1 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
2 EXO ds S*Flips Apricot 1 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
3 PER n S*Vilda Western's Cute Claire 1 Naaras 2 (SP) Lukasik Daria KM
4 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB NOM BIS
5 PER d Top-Level The Winner Takes It All 1 Uros 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
6 PER f S*Athelstones How Many Tears 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM
7 PER e 24 S*Cindievita's Go Bananas 1 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
8 PER ns 11 SE*Silver Tajrish Zahara 1 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
9 PER ns 11 SE*Silver Tajrish Simba 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
10 PER ns 12 SE*KlaraJohannas Juni 1 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
11 RAG n SE*Sightly Dolls MM Bacardi Vaníla 1 Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
12 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
13 RAG f FI*Uniklubin Perfect Pearl 1 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
14 RAG a 21 FI*Helmikeijun Mr Pink Pearl 1 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
15 RAG d 21 FI*BlueEyeLoves Dundee 1 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
16 RAG d 21 FI*Helmikeijun Black Pearl 1 Uros 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS
17 RAG n 03 SE*Kurjokattens Fresca 1 Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria Abs
18 RAG n 03 SE*TillyTrotter's Charming Gemma 1 Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
19 RAG n 03 (N)Amasing Star’s Yue - Yan of Milo 1 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
20 RAG n 03 FI*Celestial's Punkero-Patti 1 Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX2
21 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo 1 Uros 6 (IP) Lukasik Daria DISQ AGR.
22 RAG n 03 S*RagGorgeous Berry n'Ice 1 Uros 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
23 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
24 RAG n 04 FI*Turkinpippurin Kaja 1 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
25 RAG n 04 FI*Kukissa Parku Ruususta 1 Naaras 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
26 RAG a 03 UA*Science Fiction Dot Product 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
27 RAG a 03 Ragedy’s Yojo 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
28 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM NOM BIS
29 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM BIS
30 RAG a 04 FI*Helmikeijun Tiny Pearl 1 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
31 RAG a 04 UA*Science Fiction Divergence 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
32 RAG a 04 FI*Dolldesire's Cinderella 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 BIV NOM BIS
33 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
33 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
34 RAG a 04 FI*Helmikeijun Granite Pearl 1 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
35 RAG d 04 S*Gunbertus Gabriel 1 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM NOM
36 RAG f 03 FI*Celestial's Kaunehin Oot 1 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
37 RAG f 03 FI*Lumikuu Ileia 1 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria RAG n 03
38 RAG f 04 FI*Celestial's Aitoo Asiaa 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
39 RAG a 03 21 FI*Celestial's Guillermo de Argentina 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
40 RAG a 04 21 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina 1 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
41 SBI n FI*Ziazan Noriko 1 Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
42 SBI n S*Varicella's Golden Dengue 1 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 NOM
43 SBI n FI*Harebell Emilia 1 Naaras 2 (SP) Lukasik Daria KM
44 SBI a Demian Suomi100 Pätkä 1 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
45 SBI a S*Chimär´s Marilyn Monroe 1 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 NOM
46 SBI b FI*Harebell Quality of Life Onni 1 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB BIV
47 SBI b FI*Saca's Mahg-nahr 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
48 SBI b SE*Pinkalicious Vanini Dolce Vita 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX2
49 SBI b Shapur Lilja 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
50 SBI b IDP*Backkara's Azzaro 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
51 SBI c S*Källtäppans Luvo Lupino 1 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
52 SBI c FI*Harebell Niiskuneiti 1 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
53 SBI d S*SagaStar's Electra 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
54 SBI d EE*Magnificent Meow Bob Bordeaux 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
55 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
56 SBI f FI*Harebell Taikatalvi 1 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
57 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Lukasik Daria KM NOM
57 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
58 SBI n 21 (N)Temms Cinta Agapi 1 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
59 SBI a 21 (N)Temms Afrodite 1 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
60 TUV a 61-63 / TUV a 61 Halima Storm Front 1 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
61 TUV f 61-63 / TUV f 62 S*Rytorps Livin' on a Prayer 1 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
62 ACL III / ACL b 22 Curland Unique 2 Uros 7 (CH) Carnbrand Åsa EX1 CACIB NOM BIS
63 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl 2 Naaras 1 (SC) Carnbrand Åsa KM
64 ACL VII / ACL fs 24 FI*Operadoll's Melisande Mimi 2 Naaras 4 (GIP) Carnbrand Åsa EX1 CAPS
65 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 1 (SC) Carnbrand Åsa KM NOM
66 ACS I / ACS n FI*Siriuksen ZaneCurl 2 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
67 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
68 MCO I / MCO a PL*Ashabelle Lancaster 2 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV
69 MCO I / MCO n HR*Felis Admiranda Grinch 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
70 MCO I / MCO n PL*Dark Age Magic 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX2
71 MCO I / MCO n FI*KingLeo's I am Celaeno 2 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
72 MCO I / MCO a FI*LovelyLife X-Box Xander 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
73 MCO II / MCO a 09 FI*Easylife's King of Thunder 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
74 MCO II / MCO a 09 FI*HeavyMeows Warden of the North 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
75 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
76 MCO III / MCO n 22 (N)Nordic Lynx's Romantina 2 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
77 MCO III / MCO a 22 FI*KingLeo's Heaven Can Wait 2 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
78 MCO III / MCO n 22 FI*Abbas-Coons Ilmari 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
78 MCO III / MCO n 22 FI*Abbas-Coons Ilmari 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
79 MCO III / MCO n 25 FI*Blackcurrant Sofie Fatale 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
80 MCO VII / MCO as 22 FI*NomenEst Klondike Kate 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
81 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
82 MCO III / MCO n 22 FI*Lionstyle Hot Stuff 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
83 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Kimi Räiskäle 2 Uros 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lion King 2 Uros 5 (IC) Carnbrand Åsa Abs
85 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Lionstyle Fernando 2 Uros 9 (Avoin) Carnbrand Åsa EX1 CAC
86 MCO IV / MCO a 09 22 FI*KingLeo's Jivin' Sky Full of Stars 2 Naaras 10 (KAS) Carnbrand Åsa Abs
87 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Escape's Powell 2 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1 BIV
88 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Golden Boy 2 Uros 6 (IP) Carnbrand Åsa Abs
89 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Encore Amy Jade 2 Naaras 6 (IP) Carnbrand Åsa Abs
90 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister 2 Uros 10 (KAS) Carnbrand Åsa EX1 CAP BIV
91 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Lionstyle Sunshine Reggae 2 Uros 10 (KAS) Carnbrand Åsa EX3
92 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Lionstyle Super Trouper 2 Uros 10 (KAS) Carnbrand Åsa EX2
93 MCO V / MCO f 22 FI*NineTales Norma Jean 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
94 MCO V / MCO f 23 FI*Krysos Malaya 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
95 MCO V / MCO g 22 FI*NineTales Kiss Can Change Everything 2 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
96 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Gaute Gautesen 2 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB BIV
97 MCO V / MCO d 22 Jarissa av Shine Coon (N) 2 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
98 MCO V / MCO d 22 Logan Leonidas av Shine Coon (N) 2 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
99 MCO V / MCO d 22 S*Absolut Coon's Rasmus Råkurr 2 Uros 8 (PR) Saarela Veikko Abs
100 MCO V / MCO f 24 FI*Hemingway's Iris Pretty Nose 2 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
101 MCO VI / MCO d 09 25 Pillowtalk's Sheego 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
102 MCO VI / MCO d 09 23 Gryfin Lillycubs*PL 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB BIV
103 MCO VI / MCO f 09 22 FI*HeavyMeows Doro - Warrior Soul 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC NOM
104 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
105 MCO VI / MCO d 09 22 Orion av Shine Coon (N) 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
106 MCO VI / MCO f 09 FI*Ameliinan Cinnamon 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
107 MCO VI / MCO f 09 22 FI*MaineQueen Ma Baker 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
108 MCO VII / MCO ns 22 (N) Nordic Lynx's XoxoMi Amore 2 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX2
109 MCO VII / MCO gs 22 NO*Frostheim's Arya 2 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
110 MCO VII / MCO es 22 (N) Nordic Lynx's Incanto 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
111 MCO VII / MCO es 23 (N) Nordic Lynx's In Love 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV NOM
112 MCO VII / MCO ns 22 FI*HeavyMeows Frozen Heart 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
113 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM BIV NOM BIS
114 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne Abs
114 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana Abs
115 MCO VII / MCO ds 22 Alwaro Gladiator 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
115 MCO VII / MCO ds 22 Alwaro Gladiator 2 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 2
116 MCO VII / MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
117 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Moggi Kizz-Kizz 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
118 MCO VIII / MCO gs 09 22 NO*So Special Wondergirl Copycat 2 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
119 MCO VIII / MCO ns 09 22 Njord av Shine Coon (N) 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
120 MCO VIII / MCO es 09 22 FI*Escape's Petunia 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX3
121 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Escape's Phoebe 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
122 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*NomenEst Kissy Suzuki 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
123 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HeavyMeows King in the North 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana Abs
124 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe 2 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS NOM
125 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*NineTales Dim The Lights 2 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana Abs
126 NEM I / NEM n 21 SE*Triquetras Lexington 2 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
127 NEM I / NEM n 21 Glafira 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
128 NEM I / NEM fs 21 FI*Lumikissan MaDonna 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV
129 NEM I / NEM n 21 FI*SiniTaigan Bogactwo 2 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
130 NEM I / NEM a 21 Sibcoon's Pinocchio 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
131 NEM II / NEM ns 09 21 SE*Triquetras Virgo 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
132 NEM II / NEM a 09 21 FI*SiniTaigan Croisos 2 Uros 13c (Määrittely) Fonsén Mira NEM a 09 21
132 NEM II / NEM a 09 21 FI*SiniTaigan Croisos 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
133 NEM II / NEM a 09 21 FI*SiniTaigan Diggi Ley 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM
134 NEM II / NEM a 09 21 FI*SiniTaigan Czarina 2 Naaras 13c (Määrittely) Fonsén Mira NEM a 09 21
134 NEM II / NEM a 09 21 FI*SiniTaigan Czarina 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV
135 NFO I / NFO n PR S*Ildrasie`s Santon 2 Uros 6 (IP) Carnbrand Åsa EX1 CAGPIB
136 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
137 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Super Fluke 2 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
138 NFO II / NFO n 09 GIP S*Ildrasie's Sané 2 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
139 NFO II / NFO n 09 S*Milda ma Tildes Barba Blixt 2 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS BIV NOM
140 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko Abs
140 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana Abs
141 NFO III / NFO n 24 FI*WitSarin Lenita 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
142 NFO III / NFO n 22 SE*Kvitterdalens Capri 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
143 NFO III / NFO nt 22 S*Milda ma Tildes Steinar Solvarg 2 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
144 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 1 (SC) Carnbrand Åsa KM BIV
145 NFO IV / NFO n 09 22 S*Golden Oracle's Hurricane 2 Uros 3 (GIC) Carnbrand Åsa EX1 CACS
146 NFO IV / NFO n 03 24 FI*FoxyPaw's Spin Doctor 2 Uros 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
147 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Marjametsän Saravon Pekka 2 Uros 5 (IC) Carnbrand Åsa Abs
148 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Rosina 2 Naaras 7 (CH) Carnbrand Åsa EX1 CACIB
149 NFO IV / NFO n 09 22 S*curly line Birgir 2 Naaras 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
150 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 4 (GIP) Carnbrand Åsa EX1 CAPS
151 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Cat'omatic Emil 2 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 3
151 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Cat'omatic Emil 2 Uros 18 (Out of Competition) Carnbrand Åsa Arvosteltu
152 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 6 (IP) Carnbrand Åsa EX1 CAGPIB NOM
153 NFO V / NFO f 22 S*Ildrasie's Khedira 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
154 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS NOM
155 NFO VI / NFO f 09 FI*WitSarin Elite 2 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana Abs
156 NFO VI / NFO f 03 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
157 NFO VI / NFO d 09 22 S*Milda ma Tildes Dunder Da capo 2 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
158 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Regina 2 Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
159 NFO VI / NFO d 09 22 IT*Norr Venn's Via L'Viaquez 2 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS BIV
160 NFO VI / NFO e 09 SE*Klint skogens Slash 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
161 NFO VII / NFO ns 24 S*Kattilaforsens Rigoberta 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko Abs
162 NFO VII / NFO ds 24 PR S*Lisselbacks Dior 2 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
163 NFO VII / NFO ns 22 SE*Kvitterdalens Fiesta 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
164 NFO VIII / NFO es 03 24 FI*Glyrien's Sweet Cream 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
165 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone 2 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
166 SIB I / SIB n S*Präriekatten's Luis 2 Uros 8 (PR) Carnbrand Åsa EX1 CAPIB
167 SIB II / SIB a 09 Riverwind Caleb Jamesovic 2 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
168 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Kaneli 2 Naaras 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1 NOM BIS
169 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 4 (GIP) Carnbrand Åsa EX1 CAPS NOM BIS
169 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 1 NOM BIS
170 SIB III / SIB n 24 FI*Tunturikissan Tihku 2 Uros 6 (IP) Carnbrand Åsa EX1 CAGPIB
171 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM BIS
172 SIB IV / SIB a 03 24 FI*Kesälän Helmi Orvokki 2 Naaras 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 2
172 SIB IV / SIB a 03 24 FI*Kesälän Helmi Orvokki 2 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX2
173 SIB IV / SIB n 03 24 S*Starsky's Electra 2 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
174 SIB V / SIB d 24 FI*Lumikissan Leijonakuningas 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
175 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan MammaMia 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
176 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda 2 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
177 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM NOM
177 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 1 NOM
178 SIB VII / SIB ns 24 SE*Asiris Gabriel 2 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
179 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Taigatassun Päivänsäde 2 Naaras 8 (PR) Carnbrand Åsa EX1 CAPIB
180 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Samuli Putro 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
181 BEN n 24 Silverspirit's Painted Passion 3 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
182 BEN n 24 CattiCartano PrinceOfHearts 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan Abs
183 BEN n 24 CattiCartano Delicate Caturra 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
184 BEN n 22 33 S*Leopardettes Xtreme Temptation 3 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
185 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS BIV
185 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
186 BLH n FI*Ullukan Fifty Shades Darker 3 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
187 BLH n FI*Ullukan Femme Fatale 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
188 BLH a FI*Ullukan John Draken 3 Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM
189 BLH c FI*Ullukan Friends With Benefits 3 Uros 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
190 BLH n 02 62 Suncat's Light Me Up 3 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
191 BSH a Tazzamore´s Athena 3 Naaras 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS NOM BIS
192 BSH a IDP*Ker Bihan California 3 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
193 BSH a FI*Noor's Ludvig 3 Uros 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS
194 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 8 (PR) Cinque Francesco EX1 CAPIB
195 BSH b FI*Aurantia's Lightning 3 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
196 BSH d FI*Aurantia's Aldebaran 3 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
197 BSH d FI*Aurantia's Celebration of Light 3 Naaras 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
198 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM BIS
198 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
199 BSH c 24 FI*Ullukan Pyrypoika 3 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
200 BSH ns 11 Aston Ama de Angelito 3 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
201 BSH n 03 Tegheon UnderleyHall*PL 3 Uros 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
202 BUR n FI*Enigmatic Sugarkane Kowalczyk 3 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 NOM BIS
203 BUR n Xsansa Magic Valley*RU 3 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
204 BUR n S*Bonnea's Roxie 3 Naaras 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS
205 BUR n WW19 Hany Brown Magic Valley, JW 3 Naaras 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
206 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
207 BUR b FI*Cattish Smurfette 3 Naaras 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
208 BUR b FI*Enigmatic Sugarpie Hunnybunch 3 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco Abs
209 BUR b Willie Winkie Magic Valley*RU 3 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 NOM BIS
210 BUR b FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey 3 Naaras 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP NOM
211 BUR c FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart 3 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
212 BUR c S*All Weather Freddie Mercury 3 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan Abs
213 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
213 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
214 BUR f FI*Hokkuspokkus Adora Belle Dearheart 3 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
215 BUR h FI*Hokkuspokkus Midna The Twilight Princess 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM
216 CHA HU*Blue Melody Karma 3 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco Abs
217 EUR w 62 Paavo 3 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM
217 EUR w 62 Paavo 3 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM
218 EUR e FI*RuusuLinnan Eleanor 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
219 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
220 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
221 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM BIS
222 EUR n 02 64 FI*Waputtaren Pikku-Ukko Paroninpoika 3 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
223 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
224 KOR FI*SilverToe's Niw Thea Takla 3 Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
225 MAN 51-52 / MAN ds 03 22 52 FI*Touchant Briseur de Couers 3 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
226 MAN 51-52 / MAN e 03 52 FIN*D'manns Utopian 3 Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
227 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB BIV NOM
228 OCI n 24 FI*Guttatus Miss Liberty 3 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
229 OCI n 24 SE*Alsmarks Gandara 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
230 OCI b 24 FI*Martinic Soldier of Fortune 3 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
231 OCI b 24 FI*Vinkeä Eliitti-Elli 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC BIV NOM
232 OCI b 24 SE*Hot Thundereans Parisian Blonde 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
233 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
234 OCI as 24 Ronnon Locicat, CZ 3 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan Abs
235 SIN FI*Chai-lai Darling Daisy 3 Naaras 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB
236 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB NOM BIS
237 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM
238 ABY n FI*Lovedevotion Elisabeth 4 Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM
238 ABY n FI*Lovedevotion Elisabeth 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
239 ABY n FI*Lovedevotion Josefine 4 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
240 ABY n FI*Miragerie Ambrosia 4 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
241 ABY n FI*Lovedevotion Leticia 4 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 BIV
242 ABY n FI*Lovedevotion Berlioz 4 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
242 ABY n FI*Lovedevotion Berlioz 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
243 ABY n FI*Lovedevotion Jackson 4 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX2
244 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
245 ABY a FI*Lovedevotion Karmen 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
246 ABY a FI*Miragerie Beaudrie 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
247 ABY a FI*Lovedevotion Daphne 4 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
248 ABY o S*GoodNews Quintessa 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
249 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM BIV NOM
250 ABY o FI*Mauahtawa Boris 4 Uros 8 (PR) Cinque Francesco EX1 CAPIB
251 ABY o FI*Lovedevotion Juliet 4 Naaras 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
252 ABY p FI*Neaera's the last of the Jedi. 4 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
253 ABY p FI*Miragerie Béatrice 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM
254 ABY as (N) Tingerling's Charlie 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 No Cert
255 BAL n FI*Jalecat's WTBW SnowBall 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
256 BAL n FI*Nenatnak Call Me A Destiny 4 Uros 6 (IP) Cinque Francesco Abs
257 BAL b 03 FI*Jalecat's Fear of Fear 4 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
258 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM
259 CRX II / CRX n 03 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails 4 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV NOM
260 CRX II / CRX n 03 FI*Saca's Gimme Twist 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
261 CRX II / CRX n 03 SE*DarkTown's Good Looking 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 No Cert
262 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
263 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Joyride 4 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira Abs
264 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM BIS
265 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB NOM BIS
266 CRX IV / CRX d 01 62 FI*MistyMau's Panna Cotta 4 Uros 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB
267 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
268 CRX VII / CRX n 33 FI*Saca's Radiant Snow Whirls 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
269 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Telltail's Undercover 4 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
270 DRX III / DRX g 24 S*Oblivion's Rainbow Dash 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
271 DRX VII / DRX f 21 32 SE*Peking cat Kraka 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB NOM
272 DRX VII / DRX d 31 FI*Riepujengin Vink Panther 4 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
273 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
274 OLH as 24 FI*Aurinkorinteen Jasmiini 4 Naaras 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB
275 OSH n FI*JellonCats Kiara 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco Abs
276 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM
277 OSH b FI*Vintterin Lenita Miinantytär 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
278 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 NOM BIS
279 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
280 OSH b 24 FI*Vintterin Aleksi Samponpoika 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 NOM
281 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
282 OSH h 22 FI*Frostnight's Gilded Trail of Stars 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
283 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB
284 OSH n 03 Apocalyptica Zorro 4 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB NOM BIS
285 RUS Ruskis Moonlight 4 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
286 RUS FI*BlueLair's Pastel 4 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
287 RUS FI*Hana-Bi Azrael 4 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
288 RUS GR* Silverine Mizuki 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 BIV
289 RUS FI*Sini-Hilkan Hard Rock 4 Uros 6 (IP) Comorio Luigi Abs
290 RUS FI*Sini-Hilkan Unni 4 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
291 SIA a FI*Twist-Tiramisun Freddie Teddy 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
292 SIA b FI*Vintterin Inkeri Sampontytär 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
293 SIA c FI*Arhantin Ella Fitzgerald 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
294 SIA b 21 FI*Arkhitekton White chocolate 4 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
294 SIA b 21 FI*Arkhitekton White chocolate 4 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM
295 SIA e 21 FI*Clamoris Isadora 4 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
296 SIA n 03 Apocalyptica Calypso 4 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
297 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM
297 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
298 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM BIV NOM
299 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria 4 Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM
300 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
301 SOM n FI*Lamadegaan Feel The Magic 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 No Cert
302 SOM n FI*Amajan Svilda Sperandea 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
303 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM BIV
303 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
304 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
305 SOM n FI*Lamadegaan Festival Star 4 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX2
306 SOM n FI*Vulpes Alfeios 4 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
307 SOM n FI*Vulpes Blood & Fire 4 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
308 SOM a Timofey Incendie Etoile 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX2
309 SOM a FI*Vulpes Bloody Kisses 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
310 SOM o FI*SunnyPace Knautia 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
311 SOM o FI*Amajan Serenissima Serafina 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
312 SOM p FI*SunnyPace Cosmos 4 Uros 6 (IP) Fonsén Mira Mitätöity Mitätöity
313 SOM p FI*SunnyPace Consolida 4 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
314 SPH I / SPH n 21 FI*Miisalan Kölli 4 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
315 SPH I / SPH w 64 FI*Honeymoon Vanilla Snow 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
316 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
317 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
318 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
319 SPH V / SPH n 32 FI*Miisalan Lumi 4 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
320 SPH V / SPH a 32 FI*Tuiscalo's All you Need is Love 4 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX2
321 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 BIV NOM BIS
322 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM NOM BIS
323 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM
324 THA n 21 Thaiblueangels Chisu 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
325 HCL Aku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Carnbrand Åsa 1 NOM
325 HCL Aku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Lukasik Daria 1 NOM
326 HCL Mökö Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Carnbrand Åsa Abs
327 HCL Essi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Carnbrand Åsa 2
328 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Carnbrand Åsa 1 NOM BIS
328 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 1 NOM BIS
329 HCS Armas Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline Abs
330 HCS Aina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 1 NOM BIS
331 HCS Elmo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline Abs
332 HCS Kiusa Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 3
333 HCS Tuisku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 1 NOM
333 HCS Tuisku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Lukasik Daria 2
334 HCS Elis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 2
358 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Carnbrand Åsa Kat 2: ACL III, ACL IV, ACL VII, ACL XI, MCO IV, NFO I, NFO IV, SIB I, SIB III, SIB VIII, HCL 33
Cinque Francesco Kat3: BLH c, BLH n 02 62, BSH a, BSH n 03, BSH ns 11, BUR b, BUR n, CHA, EUR as 22, EUR n 02 64, EUR w 62, SIN, SRS IX, Kat 4: ABY o, BAL b 03, BAL n, CRX I, CRX IV, OSH a, OSH a 24, OSH b 24, OSH h 22, OSH n, OSH n 03, OSH p 25, SIA c 40
Comorio Luigi ABY n, ABY p, DRX III, DRX VII, OLH as 24, OLH ns 24, OSH c 24, RUS, SIA b 21, SOM n, SPH V 38
Fonsén Mira Kat 4: ABY a, ABY as, CRX II, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, OSH a 25, OSH b, SIA a, SIA b, SIA e 21, SIA n 03, SOM a, SOM o, SOM p, SPH I, SPH II, SPH III, THA n 21 Student judge Susanna Piispanen 33
Jyrkinen Jaana Kat 2: ACS I, ACS III, MCO VI, MCO VIII, NFO VI, SIB II, SIB V, SIB VII, VET 2 37
Lukasik Daria Kat 1: EXO d 24, EXO ds 22 62, PER b, PER d, PER n, RAG a, RAG a 04 21, RAG c 21, RAG d 04, RAG d 21, RAG f, RAG f 03, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI c, SBI f, SBI h, SBI n, TUV a 61-63, TUV f 61-63, VET Kotikissat 35
Paloluoma Anne Kat 2: MCO III, MCO VII, NEM I, NEM II, SIB IV Student judge Senderek-Wojcek Ilona 29
Roca Folch Yan Kat 3: BEN n 22 33, BEN n 24, BLH a, BLH n, BSH b, BSH c 24, BSH d, BSH f, BUR a, BUR c, BUR f, BUR h, EUR d 22, EUR e, EUR f 24, KOR, MAN 51-52, OCI as 24, OCI b 24, OCI n 24, OCI o 24, VET 4 37
Saarela Veikko Kat 1: MCO I, MCO II, MCO V, NFO II, NFO III, NFO V, NFO VII, NFO VIII, SIB VI, TUA IX, VET 1, VET 3 35
Stoa Caroline Kat 1: PER e 24, PER f, PER ns 11, PER ns 12, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG a 04, RAG f 04, RAG n 04, SBI a 21, SBI b, SBI d, SBI n 21, HCS 35
10 tuomaria.