ISROK 79. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 15.6.2019 Loppuu 15.6.2019
Ilmoittautuminen alkaa 10.2.2019 Ilmoittautuminen loppuu 31.5.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 7.6.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Koiramekka, Kuopio
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Johanna Abgottspon, johanna.abgottspon@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Jonna Varhama, varhama@iki.fi
Palkinnot: Anne Röpelinen, anne.ropelinen@isrok.net
Lisätietoja

Näyttelyyn ilmoittaudutaan ensisijaisesti Omakissan kautta viimeistään 31.5.2019. Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavilla laskuilla. Älä muuta laskujen tietoja ja muista käyttää maksaessasi viitenumeroa.

Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa, jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

llmoittautumisen jälkeiset muutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net.


Näyttelymaksut:
35 € / kissa / päivä 30.4.2019 saakka
40 € / kissa / päivä 1.5.2019 alkaen
0 € siitosluokka perusarvostelun yhteydessä
0 € kasvattajaluokka perusarvostelun yhteydessä
10 € kasvattajaluokka ilman perusarvostelua
10 € tarkastusluokka perusarvostelun yhteydessä
10 € veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä
3 € paperinen näyttelyluettelo / viikonloppu
3 € sertiruusukkeet

Yhteistyö hotelli
Hotelli IsoValkeinen
Majaniementie 2, 70420 Kuopio
Puh. / Tel. +358 17 5396100
koodi ISROK

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 27
2 105
3 74
4 67
Kotikissat 4
Yhteensä 277

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
2 PER d FI SK LO 16 Top-Level The Winner Takes It All Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB NOM
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x Leonidan U Are My Sunshine (PER d 22)
3 RAG a FI SK LO 16 FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Bobkatin Ultrahot Ulrico (RAG a 03) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
4 RAG a FI SK LO 18 FI*Celestial's Isoo Lapsettaa Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
5 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
6 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Oscarella omen Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
7 RAG d 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
8 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM NOM BIS
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
9 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Barfait's Gilda Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
10 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM NOM BIS
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
11 RAG a 04 FI SRK LO 14 Excellence Princessoffinland Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
FI*Celestial's King of Finland (RAG c) x S*Katrinelund's Daisy of Abayomis (RAG a 03)
12 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
12 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Siitos Marina Vinkel
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
13 RAG d 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's El Jefe Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
14 RAG f 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
15 RAG n 03 21 FI SK LO 18 Gayaneh Quadrata Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
S*Vallhovstassens Boss (RAG a 03) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
16 RAG a 03 21 FI SK LO 18 FI*Celestial's Guillermo de Argentina Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM BIS
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
17 RAG a 04 21 FI SK LO 18 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
18 RAG a 04 21 FI SK LO 16 Gayaneh Littorella igitur Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB NOM
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
19 SBI n FI SK RX 17 FI*Lofanna Guernica Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB NOM
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
20 SBI a FI SK LO 17 Demian Suomi100 Pätkä Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB NOM
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
21 SBI a FI SK LO 17 FI*Ziazan Michi Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB NOM BIS
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
22 SBI e FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Too Hot Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
23 ACS III / ACS a 22 FI SK LO 18 FI*Siriuksen ZariaCurl Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
24 ACS III / ACS a 23 FI SK LO 18 FI*Siriuksen ÅsakaCurl Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
25 ACS VI / ACS f 09 FI SK RX 18 FI*Dezzicat's Madrigal MelodyCurl Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC NOM
FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl (ACS ns 09 24) x CharmingCurl Ada Lavelace (ACL f)
26 MCO I / MCO a FI SK LO 18 FI*LovelyLife X-Box Xavier Uros Avoin Katia Pocci EX2
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
27 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester Uros Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
28 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Heaven Can Wait Naaras International Champion Anne-Gro Edstrøm DISQ AGR.
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
29 MCO III / MCO n 25 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant Sofie Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 BIV
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
30 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 19 FI*NineTales Prince Charming Uros Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
31 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 19 FI*LovelyLife Starry Sky Kuutar Naaras Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX2
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Claba Helle (MCO n 22)
32 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 19 FI*NineTales Queen Is Born Naaras Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
33 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Anne-Gro Edstrøm KM BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
34 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*NineTales One To Rule Them All Uros Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAPIB
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
35 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*BellaAmare's Flying Swallowtail Uros Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 CAP
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
36 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*Lionstyle Hot Stuff Uros Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX2
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Lionstyle In The Zum Zum Zummernight (MCO a 09 22)
37 MCO IV / MCO n 03 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Kimi Räiskäle Uros International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
38 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Lionstyle Fernando Uros Avoin Diana di Natale EX3
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
39 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*MoonSpirit crown the empire Uros Avoin Diana di Natale EX2
FI*Maikkilan Hiekkamyrsky (MCO ds 22) x FI*CapitalCats Moonflower (MCO fs 09 22)
40 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tigerworld New Year`s Magic Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC BIV
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
41 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 19 LV*BBMC Nitro Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 BIV NOM BIS
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
42 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Powell Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 19 FI*DraCoon Nightwish Amaranth Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FI*Monchacoon Elvis Isidor (MCO n 09 22) x FI*DraCoon La Traviata Violetta Valéry Camé (MCO w)
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*RoseLion's Carefree Delight Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
45 MCO IV / MCO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Pinewoods Legolas Uros Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
GB*Kittycoonz Santa Claws (MCO d 09 23) x FIN*Pinewoods Flamenco (MCO n 09 23)
46 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*KingLeo's Gaute Gautesen Uros International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
47 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Portos Lion Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
48 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 19 FI*Krysos Maddy Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci Abs
Semikin Coon Oskar (MCO d 03 22) x FI*Krysos The Shadow by my side (MCO w)
49 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 18 FI*LovelyLife Warrior Wendi Naaras Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*LovelyLife Okey-Dokey Opri (MCO f 23)
50 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 RU*Unicum Lucifer Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
50 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 RU*Unicum Lucifer Uros Siitos Anne-Gro Edstrøm
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
51 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
52 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 19 FI*Lionstyle Heaven Can Wait Uros Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
53 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 18 FI*LovelyLife You Raise Me Up Ylvie Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
54 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's O'Miziaki Uros Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
55 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 19 FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan Naaras Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
56 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Supreme Premior Anne-Gro Edstrøm KM
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
57 MCO VI / MCO d 03 23 FI SRK LO 13 FI*BellaAmare's Ares of Love Uros Grand International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAPS BIV
FI*DraCoon Maine Edward (MCO n 09 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
58 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 17 FI*BellaAmare's Eternal Elettra Rossellini Naaras Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 CAP
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
59 MCO I / MCO a FI SK LO 18 LV*Cat's Gang Indigo Uros Avoin Katia Pocci EX1 CAC
MaKaDami's Cute Casper (MCO a 22) x Silverraccoon Honey Moon (MCO fs)
59 MCO VII / MCO as FI SK LO 18 LV*Cat's Gang Indigo Uros Määrittely Diana di Natale MCO a
MaKaDami's Cute Casper (MCO a 22) x Silverraccoon Honey Moon (MCO fs)
60 MCO VII / MCO gs FI SK LO 18 FI*LovelyLife X-Box Xiuxiu Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
60 MCO VII / MCO gs FI SK LO 18 FI*LovelyLife X-Box Xiuxiu Naaras Määrittely Diana di Natale MCO gs
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
61 MCO VII / MCO ns FI SK LO 19 Guerlain Real Love*RU Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
HoneyDevil Ice Bear (MCO e) x Coon's House of Blue Mist Wild Chateau de Lacquy (MCO ns 24)
62 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain My Only One Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
63 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Kizz-Kizz Uros Champion Diana di Natale EX1 CACIB
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
64 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 18 FI*Krysos La Vie Est Belle Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale Abs
Semikin Coon Oskar (MCO d 03 22) x FI*Krysos Queen of New Orleans (MCO fs 09 22)
65 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 18 FI*Vuorensinen Ivy Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FI*Magnificat Maine Zemfira (MCO w)
66 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Phoebe Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
67 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
68 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FelisaRosselini Naaras Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
68 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FelisaRosselini Naaras Veteraani Marina Vinkel 3
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
69 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 16 FI*Lionstyle Idol's Eye Uros Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
FI*Krysos Gin Tonic (MCO w) x FI*Hiesun Layla (MCO n 22)
70 NEM I / NEM n FI SK LO 18 FI*NonServiam Belus Uros International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGCIB BIV
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
71 NEM I / NEM as 21 FI SK LO 18 FI*Helaketun Born To Be Wild Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x FI*Eswood Galadriel (NEM a 09 21)
72 NEM I / NEM f 21 FI SK LO 19 FI*Lumikissan MaDonna Naaras Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 NEM f 21
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
72 NEM I / NEM fs 21 FI SK LO 19 FI*Lumikissan MaDonna Naaras Määrittely Diana di Natale NEM f 21
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
73 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 FI*SiniTaigan Croisos Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC BIV
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*SiniTaigan Aglaya (NEM a 21)
74 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 FI*SiniTaigan Czarina Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*SiniTaigan Aglaya (NEM a 21)
75 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 19 FI*NonServiam Charge of Total Affect Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
76 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Gaudium Uros Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
77 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
78 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Diana di Natale KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
78 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Veteraani Marina Vinkel 2
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
79 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB NOM BIS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
80 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB NOM
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
80 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Veteraani Marina Vinkel 2
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
81 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Mertsi Uros Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
82 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX2
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
83 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
84 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
85 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGCIB
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
86 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGPIB NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
87 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Kendo Anthem Uros Premior Anne-Gro Edstrøm Abs
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
88 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
89 NFO V / NFO f 23 FI SK LO 19 BR* Miadore Zingara Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
S*Utblicken's Viggen (NFO n 22) x S*NC's Funny Funny (NFO d 09 24)
90 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
91 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP NOM
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
92 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM BIV NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
93 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
94 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 17 FI*WitSarin Elite Naaras International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
95 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 19 Beija-Flor Forest Myths Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX3
FI*GoldenFurry's Juicy Jersey (NFO n 09 22) x Elmira Dumny Kot (NFO f 03 22)
96 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 BIV NOM
FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob (NFO a 09) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
97 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 18 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
98 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Anne-Gro Edstrøm KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
98 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Veteraani Marina Vinkel 1
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
99 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras Grand International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAPS
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
100 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Regina Naaras International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGPIB BIV
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
101 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Supreme Champion Katia Pocci KM NOM
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
102 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros Supreme Premior Katia Pocci KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
103 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion Katia Pocci KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
104 SIB II / SIB n 03 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Into Piukee Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC
SarSibi Izumrud (SIB n 24) x FI*Lumikissan Åå La Laa (SIB n 09 24)
105 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 14 Riverwind Caleb Jamesovic Uros International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
106 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
107 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Kaneli Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
108 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 18 FI*Raitamäen Doris Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
FI*Amurin Kadmiel (SIB dy 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
109 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 19 FI*Lumikissan MammaMia Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1 NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
110 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS NOM BIS
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
111 SIB VI / SIB g 03 FI SK LO 18 FI*Sipsun Dawn of the Day Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Catillus Marco Polo (SIB n) x FI*Sipsun Baroness (SIB fs 03 24)
112 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 19 FI*Lumikissan MilliVanilli Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
112 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 19 FI*Lumikissan MilliVanilli Naaras Määrittely Diana di Natale SIB fs 09 24
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
113 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
113 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 3
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
114 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
115 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
116 BEN n 24 FI SK LO 19 CattiCartano PrinceOfHearts Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
Goldycat Mufasa (BEN n 24) x CattiCartano QueenOfHearts (BEN n 24)
117 BEN n 24 32 FI SK RX 19 Sweet Dream Liberty Inipsu Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
Topaz Roskosh Daiguiri (BEN n 24 32) x Izabel Daiguiri (BEN n 24 31)
118 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS BIV
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
118 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros Siitos Juan José Martinez Vizcaino
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
119 BLH n FI SK LO 18 FI*Ullukan Fifty Shades Darker Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
120 BLH n FI SK LO 18 FI*Ullukan Femme Fatale Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
121 BLH n FI SK RX 17 FI*Aurantia's Perfect Storm Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
122 BLH c FI SK LO 18 FI*Ullukan Friends With Benefits Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
123 BLH g 24 FI SK LO 18 FI*Wilma's Afrodite Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Saranellan Nugetti (BSH e) x FI*Coventry's Wilma (BSH a 24)
124 BLH ns 11 FI SK RX 17 Enrico Magiya Serebra Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
125 BLH n 02 62 FI SK LO 18 Suncat's Light Me Up Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Suncat's Sweetest Perfection (BSH d 03) x SE*Nínim's Cassiopeia (BSH a 03)
126 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kimuli's Love Story Naaras Supreme Champion Katja Patrikainen KM NOM
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
127 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
127 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Arvosteltu
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
128 BSH a FI SK LO 16 FI*Noor's Ludvig Uros International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Coventry's Francoise (BSH a)
129 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
129 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
130 BSH ns 11 FI SK RX 19 Aston Ama de Angelito Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
Romeo Francois MK (BSH ns 11) x Zucarka Snow Charm (BSH ns 11 33)
131 BSH ns 11 FI SK LO 18 FI*Sarellin Time of Your Life Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Helmiinan Vanamo (BSH ns 11)
132 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM NOM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
133 BSH ns 11 FI SK RX 17 FI*Sarellin Whiter Shade of Pale Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Vanamo (BSH ns 11)
134 BUR n FI SK LO 17 FI*Almond's Irene Cara Naaras Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Almond's Freyja (BUR n)
135 BUR n Kenya DAndre&Cats *RU Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX2
136 BUR n Xsansa Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 BIV NOM
Xavi Belusinka*PL (BUR n) x Uslada Magic Valley*RU (BUR b)
137 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
138 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
138 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 2
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
139 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Katja Patrikainen KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
140 BUR a FI SK LO 18 FI*Pystymetsän Pavel Uros Premior Katja Patrikainen EX1 CAPIB
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Ninelli's Öörliböörd (BUR c)
141 BUR a FI SK LO 18 FI*Rockalley's Amazing Adele Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
142 BUR b FI SK LO 18 FI*Cattish Smurfette Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Hovikissan O'Boy (BUR b) x FI*Cattish Snow White (BUR f)
143 BUR b FI SK LO 19 FI*Pardofelis Zac The Ripper Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Pardofelis Your Red Monster (BUR d) x FI*Pardofelis Utopia (BUR f)
144 BUR b Willie Winkie Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1 BIV NOM BIS
HU*Alba Regia Tikkaram (BUR n) x Pepita Magic Valley*RU (BUR b)
145 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Supreme Premior Katja Patrikainen KM
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
146 BUR c FI SRK LO 13 FI*Cattish Anne Bonny Naaras Grand International Premior Katja Patrikainen Abs
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
147 BUR d Injir DAndre&Cats *RU Uros Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1 NOM BIS
148 BUR e FI SK LO 15 FI*Almond's Freyr Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
149 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Timofei Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
150 BUR f FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
151 BUR f FI SK LO 19 FI*Pardofelis Zsa Zsa Gabor Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino Abs
FI*Pardofelis Your Red Monster (BUR d) x FI*Pardofelis Utopia (BUR f)
152 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
152 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 3
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
153 EUR d FI SK RX 17 FI*Feronian Neidonkello Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
154 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Katja Patrikainen KM NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
154 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
155 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Katja Patrikainen KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
156 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
157 EUR ns 22 FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun UB40 Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
158 EUR n 01 64 FI SK RX 19 FI*Waputtaren Hopsansaa Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Waputtaren Paroni Le Petit Poitou (EUR d 02) x FI*Waputtaren Tea Tarina Taanielintytär (EUR n 03)
159 EUR n 02 62 FI SK RX 18 FI*Waputtaren Juice Juhana Jeelinpoika Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Jeeli (EUR n 03) x FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito (EUR a 03)
160 EUR e 03 FI SK RX 19 FI*Lyydian Koreilematon Kaunokki Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Lumihelmen Jokapoika (EUR e) x Humutyttö (EUR g 03)
161 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM BIV
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
162 KOR FI SK LO 15 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
163 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
163 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 4
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
164 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
165 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Katja Patrikainen KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
165 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 2
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
166 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Guttatus Miss Liberty Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
167 OCI n 24 FI SK RX 19 SE*Alsmarks Gandara Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1
SE*Alsmarks Expecto Patronum (OCI b 24) x SE*Alsmarks Elona (OCI a 24)
168 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Geraldo Gentil Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM NOM BIS
FIN*Guttatus Carpe Diem (OCI b 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
169 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
169 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Arvosteltu
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
170 OCI b 24 FI SK LO 19 FI*Moosegrove Saphire Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x S*Pagngle's Summer Love (OCI b 24)
171 OCI c 24 FI SK LO 19 FI*Moosegrove Shepherd Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x S*Pagngle's Summer Love (OCI b 24)
172 XSH ns 11 Paula Greek Stone *** Naaras Avoin Katja Patrikainen Abs
Chester Nevstar (BSH ns 11) x Beauty Gold Glamur (BSH ns 21 33)
172 XSH ns 11 Paula Greek Stone *** Naaras Rodun tarkistus Marina Vinkel Abs
Chester Nevstar (BSH ns 11) x Beauty Gold Glamur (BSH ns 21 33)
173 ABY n FI SK LO 19 IT*Dakar di Habashat Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Baton Rouge Pavarotti di Habashat (ABY n) x Baton Rouge Parigi o Cara (ABY n)
174 ABY n FI SK LO 18 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
175 ABY n FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Jackson Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
176 ABY o FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS NOM BIS
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
177 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Katia Pocci KM NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
178 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
178 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Veteraani Anne-Gro Edstrøm 1
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
179 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
180 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Premior Marina Vinkel EX1 CAPIB
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
181 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
181 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Veteraani Anne-Gro Edstrøm 1 NOM BIS
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
182 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Framillan the dawn of a new age Uros Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP NOM
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
183 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 18 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC NOM
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
184 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 19 FI*Alroten Aamunkoin Unelma Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*Villains Hillbilly Billy (CRX n) x FI*Tuiscalo's Quintessa (CRX f 02)
185 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 14 FI*Telltail's Joyride Uros Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen Abs
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
186 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
187 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 16 FI*Taikametsän Chastity Dingle Naaras Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPIB
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Taikametsän Artemis (CRX g 09)
188 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 18 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
189 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 19 FI*Alroten Aamunkoin Onni Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci Abs
FI*Villains Hillbilly Billy (CRX n) x FI*Tuiscalo's Quintessa (CRX f 02)
190 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI SK LO 18 FI*Framillan Sä pystyt mihin vaan Uros Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB BIV
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*Framillan Zaza (CRX n 03 24)
191 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 17 FI*Saca's Ånastasia the First Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x FI*Saca's High Note (CRX b 03 24)
192 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 18 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
193 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 17 FI*Saca's Radiant Snow Whirls Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB NOM
Jubilee Flash de Kachghar (CRX n 09 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
194 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Framillan Touch of Moon Uros Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
194 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Framillan Touch of Moon Uros Siitos Katia Pocci
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
195 CRX VIII / CRX n 01 21 33 FI SK LO 16 FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. Uros International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
196 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Taikametsän Blake Hayes Uros International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
197 DSP I / DSP n FI SK RX 18 FI*Kimsun Amazing Fighter Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 No Cert
Zeus of Don Vangray (DSP n 03) x Wrinkleface Golden Coin (DSP f)
198 DSP II / DSP n 03 FI SK RX 18 Sean Sdyron, SK Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
Antey Lekana Luxy (DSP n 03 21) x Him Sdyron, SK (DSP n 03)
199 OSH n FI SK LO 18 FI*WildHawk's Guardian Of The Brightest Star Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Sultsinan Makundunchi (OSH b 02 21) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
200 OSH n FI SK LO 14 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
201 OSH b FI SK LO 18 FI*Chellamanis Nero Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x HU*Okonor Joséphine (OSH b 24)
202 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
203 OSH b 22 FI SK LO 18 FI*WildHawk's Gemstone Of The Future Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
FI*Sultsinan Makundunchi (OSH b 02 21) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
204 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM NOM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
205 OSH n 02 FI SK LO 18 FI*WildHawk's Giant Of The Lovely Memories Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Sultsinan Makundunchi (OSH b 02 21) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
206 OSH n 03 22 FI SK LO 18 FI*WildHawk's Gatekeeper Of The Heart Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Sultsinan Makundunchi (OSH b 02 21) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
207 OSH b 02 21 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Makundunchi Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
207 OSH b 02 21 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Makundunchi Uros Siitos Marina Vinkel
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
208 OSH b 03 22 FI SK LO 18 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
209 OSH bs 03 22 FI SK LO 18 FI*WildHawk's Galaxy Of The Loved Ones Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Sultsinan Makundunchi (OSH b 02 21) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
210 RUS FI SK LO 19 N'Tauriel White ALWinBest Uros Avoin Katia Pocci EX1 CAC
Kyina Mocowskiy (RUS ) x Kitty Dusya AlWinBest (RUS )
211 RUS FI SK LO 19 FI*Hana-Bi Hopiehine Prihattsu Uros Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1
Silverine Hyperion of Hana-Bi (RUS ) x FI*Hana-Bi Sunna Nordic Noir (RUS )
212 RUS FI SK RX 19 Blue Fantasy Utushka Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci Abs
Watson Bluepet (RUS ) x Zimushka Bluepet (RUS )
213 RUS FI SK LO 18 FI*Lolcat's Alex Munday Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1 BIV
FI*Lolcat's John Willoughby (RUS ) x FI*Lolcat's Willow Rosenberg (RUS )
214 RUS FI SK LO 19 FI*Hana-Bi Azrael Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1 NOM
Silverine Hyperion of Hana-Bi (RUS ) x FI*Hana-Bi Ilo (RUS )
215 RUS FI SK LO 19 FI*IvanaKallio's Fanny Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci Abs
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
216 RUS FI SK LO 19 Katzenhof Christina Regina Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci Abs
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
217 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Grand International Premior Katia Pocci EX1 CAPS
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
218 SIA n FI SK LO 17 FI*VentisOrientis Alyaska Polar Star Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Gyulchataj Kapriz (SIA b) x Vanessa East Wind (SIA n)
219 SIA n FI SK LO 19 FI*Viitakon Viikari Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Deraza Keep Purple (SIA b) x Melkatz Midnight Sun-of-Viitakon (SIA f 21)
220 SIA n FI SK LO 18 FI*Tabbytassun Send Me Angels Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
221 SIA a FI SK LO 19 FI*Twist-Tiramisun Fancy Fraser Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX2
FI*Twist-Tiramisun Dreams of Dragonflies (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Amy Jade (SIA n)
222 SIA a FI SK LO 19 FI*Twist-Tiramisun Flynn Flamboyant Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Twist-Tiramisun Dreams of Dragonflies (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Amy Jade (SIA n)
223 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Alfeios Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB NOM BIS
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
224 SOM n FI SK LO 18 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
225 SOM a FI SK LO 18 FI*Vulpes Bloody Kisses Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
226 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wibby Naaras Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
227 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xiander Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
228 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Katia Pocci KM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
229 SPH V / SPH f 03 32 FI SK RX 17 Merloni Bianka Naaras Champion Katia Pocci EX1 CACIB
Ellegiya De Liz Pegas (SPH e 01) x Merloni Brittany (SPH n 32)
230 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 18 FI*BritneyStar's Eevi Elviira Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX3
Fernando (SPH n 32) x Warm Breeze Britney Star (SPH g 02)
231 SPH V / SPH n 32 FI SK LO 18 FI*Lilliputin Eevi Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX2
Fernando (SPH n 32) x FI*Tuiscalo's Vuokatti (SPH n 21)
232 SPH V / SPH f 03 32 FI SK LO 19 Murashoff Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1 BIV NOM BIS
RedAngel Sex-Tux Pompeius (SPH a 03) x Goliaf Ice Red (SPH d 03 32)
233 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 18 FI*Hebblas Ximena Naaras International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
234 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Katja Patrikainen 1 NOM BIS
235 HCS Tiitus Uros Kotikissat Katja Patrikainen 2
236 HCS Una Naaras Kotikissat Katja Patrikainen 1 NOM
237 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 18 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX2
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
262 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
di Natale Diana MCO VII (13c), SIB VIII (13c), NEM I (13c), ACS III, MCO IV, MCO VII, MCO VIII, NEM II, NFO I, NFO III, SIB II, SIB VI, SIB VIII 36
Edstrøm Anne-Gro MCO III, MCO VI, NEM I, NFO IV, NFO VI, SIB III, VET 4 42
Martinez Vizcaino Juan José BEN n 22, BEN n 24, BEN n 24 32, BLH n, BLH ns 11, BSH ns 11, BUR e, BUR f, BUR n, EUR f 24, KOR, OCI b 24 31
Patrikainen Katja BLH c, BLH g 24, BLH n 02 62, BML I, BSH a, BSH f, BUR a, BUR b, BUR c, BUR d, BUR j, EUR a 24, EUR d, EUR d 24, EUR e 03, EUR n 01 64, EUR n 02 62, EUR ns 22, MAN 51-52, OCI c 24, OCI n 24, XSH ns 11, HCS 33
Pocci Katia ACS VI, MCO I, MCO II, MCO IX, MCO V, NFO II, NFO IX, NFO V, NFO VII, NFO VIII, SIB V, ABY o, CRX I, CRX IV, CRX VIII, RUS, SPH V 42
Smits-Peelen Nathalie PER d, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG d 04, RAG d 21, RAG f 03, SBI a, SBI e, ABY n, CRX II, CRX VI, OSH b, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH bs 03 22, SIA a, SIA n, SPH II, VET 3 41
Vinkel Marina XSH ns 11 (13b), EXO n 24, RAG a, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG n 03, RAG n 03 21, RAG n 21, SBI n, ABY p, BAL b, BAL w 67, CRX VII, DSP I, DSP II, OSH a 25, OSH b 02 21, OSH c 24, OSH n, OSH n 02, OSH n 03 22, SOM a, SOM n, VET 2 37
7 tuomaria