ERY-SYD 111. kansainvälinen kissanäyttely Helsinki
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 9.6.2019 Loppuu 9.6.2019
Ilmoittautuminen alkaa 31.3.2019 Ilmoittautuminen loppuu 19.5.2019
Yleisöaika alkaa 11:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 11:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 31.5.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 280   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@erysyd.fi
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, p. 050 506 5355, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net
Pääassistentti Marika Landen, p. 040 504 2592, mlanden@gmail.com

Lisätietoja
Näyttely on Drive In -näyttely. Lisätietoja näyttelyinfosta.
 
Näyttelymaksut kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu viimeistään 14.4.2019: 36e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 34e/kissa/pvä.
 
Näyttelymaksu kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu 15.4.2019 jälkeen: 39e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 36e/kissa/pvä.
 
Näyttelymaksun voi maksaa leimakortilla 14.4.2019 asti. Korkeintaan 2 leimakorttia/omistaja/päivä. Myös vajaat leimakortit käyvät osasuorituksena. Leimakortti postitettava välittömästä ilmoittautumisen jälkeen.
 
Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa), eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä.
 
Näyttelyn virallinen kutsu löytyy osoitteesta: http://ery-syd.net/nayttelyt-tulossa/

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 46
2 68
3 78
4 84
Kotikissat 5
Yhteensä 281

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n FI SK LO 1719021 FI*Cherish's Rocket Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 1405489 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Minna Krogh Abs
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
5 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM NOM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS NOM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Bobby Funk 1 NOM BIS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
7 EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
8 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
9 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
10 PER a 33 FI SK LO 1405174 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
11 PER n 21 33 Reverans Isadora Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
Benoma X-Centric of Reverans (PER n 21 33) x Benoma Violet Pearl of Reverans (PER f 21 33)
12 RAG n FI SRK LO 1301314 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
13 RAG a FI SK LO 1821435 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
14 RAG a FI SK LO 1405686 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Supreme Premior Minna Krogh Abs
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
15 RAG a FI SRK LO 1300752 FI*Riverknee Ariels Tail Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Ocean Beach (RAG n 03)
16 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
17 RAG n 03 FI SK LO 1822979 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
18 RAG n 03 FI SK LO 1822842 FI*Riihikatin Sofie Girl Gone Wild Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Dollyblues Hopelessly Devoted To You (RAG n 03) x FI*Rock'nRags If I Let You Go (RAG n 03)
19 RAG n 03 FI SRK LO 1300683 FI*Maplehill's Tahoma Uros Supreme Premior Minna Krogh Abs
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
20 RAG n 04 FI SK LO 1821428 FI*Dollyblues Radio Girl Naaras Avoin Anne Paloluoma Abs
FI*Dollyblues Looking Up (RAG n 04) x FI*Dollyblues Long Tall Sally (RAG f 04 21)
21 RAG n 04 FI SK LO 1822326 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira (RAG a)
22 RAG n 04 FI SK LO 1923251 Gayaneh Rhodomela rosa Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Oscillatoria oblivia (RAG n)
23 RAG a 03 FI SK LO 1822090 FI*Ragtail Rihanna Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
24 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
25 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
26 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
27 RAG f 03 FI SK LO 1509816 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
28 RAG f 03 FI SK LO 1822368 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
29 RAG a 03 21 FI SK LO 1822636 FI*Celestial's Guillermo de Argentina Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
30 RAG a 04 21 FI SK LO 1822633 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
31 SBI n FI SK LO 1822773 FI*Samsonez Andante Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Jennydream's Zoloto (SBI d 21) x FI*JoJon Zhenzhu Pic (SBI a)
32 SBI a FI SRK LO 1302181 FI*Adalgisa's Cassiel Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Zildan Sagwa (SBI a 21)
33 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
34 SBI g FI SK RX 1924013 FI*Pumpulivuoren Golden Glory Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
FI*Touchant Chance au Jeu (SBI a 21) x FI*Sic'an You're Beautiful (SBI g 21)
35 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
36 SBI c 21 FI SK RX 1924014 FI*Pumpulivuoren Glorious Snow Lion Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Touchant Chance au Jeu (SBI a 21) x FI*Sic'an You're Beautiful (SBI g 21)
37 SBI d 21 FI SK LO 1820017 FI*Jennydream's Zoloto Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Jennydream's Cinderella (SBI f)
38 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
39 SBI j 21 FI SK LO 1611316 FI*Debals Blomdina Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Sic'an Rispa (SBI n 21)
40 TUV a 61-63 / TUV a 62 S*Rytorps Fade to Black Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
S*Wailet's Uriel (TUV a) x S*Wi'nte Sams River Song (TUV g)
41 TUV g 61-63 / TUV g 62 S*Lislisas Coco Chanel Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC NOM
S*Rytorps Fade to Black (TUV a) x FI*Bastetin Aydan (TUV f)
42 ACL I / ACL n FI SK RX 1923400 Simba's Pride Charming Bagheera Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
Jolly Familys Banderas (ACL ns) x Bens Paradis Sheri (ACL f 21 33)
43 ACL XI / ACL fs 03 21 33 FI SK LO 1612987 FI*Debals KatoMua Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
44 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
45 MCO I / MCO n FI SK LO 1510612 FI*Rotcat Odessa Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
46 MCO I / MCO n FI SK LO 1924139 PL*Ashabelle Niger Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 NOM BIS
Luchsley's Steven Seagal (MCO as) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
47 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 1718226 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras International Champion Anne Paloluoma Abs
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
48 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1614705 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
49 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1717025 FI*Rotcat Sisy Naaras International Champion Anne Paloluoma EX2
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
50 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1820208 Obermoon Hugo Boss Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Ushabti Diego (MCO a 22) x NoName Mia (MCO f 03 22)
51 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1819478 FI*Chamberlain Let There Be Rock Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1406338 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Darina Tarabini KM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Supreme Champion Darina Tarabini KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
54 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1923310 FI*Escape's Powell Uros Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
55 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1 BIV NOM
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1924068 FI*Chamberlain Rare Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX2
Aslan of Viteliya*FI (MCO n) x FI*Chamberlain Forever Diamond (MCO n 22)
57 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1923747 FI*Stout-hearted Incredible Ida Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
FI*Stout-hearted Benedictus (MCO ns 09 24) x Candycoons Love My Life (MCO as 09 25)
58 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros International Premior Darina Tarabini EX1 CAGPIB NOM BIS
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
59 MCO V / MCO f FI SK LO 1819373 FI*Rotcat Unia Naaras International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
60 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1819412 FI*A'Dreams MC Alexandr Uros Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
61 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715505 Katie Forest Pearl Naaras Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
IT*Wild Whisper Ulysse (MCO d 22) x Zhozefina Stars Quality (MCO d)
62 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1822571 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
63 MCO V / MCO f FI SK LO 1923699 Zmatrixu Ultra Star Naaras Kastraatti Darina Tarabini EX1 CAP
Elite Planet Johnnie Walker (MCO ns 24) x Zmatrixu Joplin (MCO f 09)
64 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 1716019 Zachary Tiili*PL Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS BIV NOM
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
65 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 1613547 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS NOM
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
66 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK RX 1822236 FI*Dagmeran Euphoria Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Amadeo of Viteliya*FI (MCO n 22) x Q'Dagmera Leonila Coon*RU (MCO f 09 22)
67 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1923674 FI*Unikuun My Heart's Mimosa Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Fiarosa Maine Sasu (MCO d 22) x FI*Krysos Hello Kitty (MCO gs 09 22)
68 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1613516 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS NOM BIS
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate Pearls*RU (MCO f 09 24)
69 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1819839 FI*Chamberlain No Connection Naaras Kastraatti Anne Paloluoma Abs
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
70 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Darina Tarabini KM
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
70 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
71 MCO VII / MCO ns 25 FI SK LO 1923388 Yankee Cats Great Roxann Naaras Avoin Darina Tarabini EX1 CAC
Floh of Forster's Home (MCO n 25) x Yankee Cats Angel of Joy (MCO fs 11)
72 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1822566 FI*Blackcurrant Goodnight Moon Uros Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
73 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 1822568 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1 BIV NOM
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
74 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1924080 FI*A'Dreams MC Red Bachelor Uros Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1 BIV
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
75 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1923675 FI*Unikuun My Heart's Morris Uros Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX2
FI*Fiarosa Maine Sasu (MCO d 22) x FI*Krysos Hello Kitty (MCO gs 09 22)
76 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1923507 FI*Mahtitassun OMG! Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
Wackymoon Mercury (MCO ns 22) x FI*Mahtitassun Cauhu (MCO ns 22)
77 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 1402651 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Supreme Premior Darina Tarabini KM
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
78 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1614110 FI*Rotcat Quick Silver Uros Grand International Premior Darina Tarabini EX1 CAPS
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
79 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1819372 FI*Rotcat Unna Naaras Premior Darina Tarabini Abs
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
80 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
81 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 1717997 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
82 NEM I / NEM n FI SK LO 1923334 FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
83 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1923336 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM BIS
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
84 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Darina Tarabini KM NOM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
84 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
85 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1923332 FI*Pikku-Priin Great Polka Uros Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
86 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras International Premior Darina Tarabini EX1 CAGPIB NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
87 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716730 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
88 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Darina Tarabini KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
89 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1506655 FI*Debals Joakim Puninen Uros Grand International Champion Darina Tarabini EX1 CACS
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
90 NFO VI / NFO d 02 62 S*Drakborgens Charles Ingvar Jönsson Uros International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB
S*Askett's Oh-yes (NFO n 03) x S*Lisjöskogen's Maddy Magic (NFO fs 02)
91 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 1924771 S*Myselisia's Campari Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1 BIV
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
92 NFO VI / NFO f 02 21 62 Poo Nai's AnnaBelle Naaras International Premior Darina Tarabini EX1 CAGPIB
93 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 1403607 Eluney LemuNarki*ES Naaras Kastraatti Darina Tarabini EX1 CAP
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
94 NFO VII / NFO ns 22 S*Miss Mikkus' Prins Pipi Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
95 NFO VIII / NFO ds 09 23 SE*Gryttjens Cochise Uros International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
96 NFO VIII / NFO fs 09 23 SE*Gryttjens Cheyenne Naaras International Champion Darina Tarabini Abs
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
97 NFO VIII / NFO as 09 22 S*Aborgatos Rita Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
98 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Premior Darina Tarabini Abs
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
99 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*Drakborgens Gorm Gyllenstorm Uros International Premior Darina Tarabini EX1 CAGPIB
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x SE*RazerCat'z Brumme-Lisa (NFO f 09 22)
100 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1718205 FI*Catillus Nightfall Quiche Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB NOM
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
101 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 1821622 FI*Catillus Mittumaari Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Catillus Manteli (SIB n 03 24)
102 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1924096 FI*Pikku-Priin Hurja Hidalgo Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion (SIB ns 03 24)
103 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1923656 FI*Cherrytail's Lord WhiteMaster Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
104 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1715628 FI*Felesin Seda Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
105 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1508902 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS NOM BIS
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
106 BEN ns 24 FI SK RX 1822548 FI*Polarheim's Rossville Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
FI*Polarheim's Jacksonville (BEN n 24) x FI*Polarheim's Indiana (BEN ns 24)
107 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Bobby Funk KM NOM BIS
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
108 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1614858 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
109 BSH a FI SK LO 1822066 FI*Aliceblue Tiffany Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
110 BSH b FI SK LO 1923986 Mauricijus Kates Akis*LT Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM
Perkunas van de Kraayenberg (BSH a) x Tara Diamond Regnum*RU (BSH o)
111 BSH c FI SK LO 1822067 FI*Aliceblue Neymar Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
112 BSH c FI SK LO 1822065 FI*Aliceblue Wendy Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
113 BSH e FI SK LO 1820884 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
114 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
114 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Joeri Vanrusselt 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
115 BSH j FI SK LO 1718201 FI*SpecialOrder's Lilac Haze Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x FI*SpecialOrder's Venus (BSH r)
116 BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
117 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
118 BSH o 21 33 FI SK LO 1507892 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
119 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
120 BUR n FI SK LO 1924137 SE*Caribacka*s Irina Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
Kitakiss Barack Obama (BUR n) x SE*Caruzellen's Blaize (BUR a)
121 BUR n Xsansa Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
Xavi Belusinka*PL (BUR n) x Uslada Magic Valley*RU (BUR b)
122 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
123 BUR n FI SRK LO 1403571 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
124 BUR a FI SK LO 1718497 FI*Hovikissan O'No Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
125 BUR a FI SK LO 1923570 FI*Feirefiz Another Brick In The Wall Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
126 BUR b FI SK LO 1716259 FI*Seirene Ipanema Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
127 BUR b Xaver Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM
Xavi Belusinka*PL (BUR n) x Uslada Magic Valley*RU (BUR b)
128 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Bobby Funk KM NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
129 BUR g FI SK RX 1715220 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras Kastraatti Bobby Funk Abs
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
130 CHA FI SK LO 1820743 FI*Kattskogens Mathilda Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
131 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI SK RX 1822216 FI*Touchant Flirt de la Vie Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Caaleigh Pepperdance (MAN ns 09 24 51) x FI*Touchant But de la Vie (CYM gs 03 54)
132 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI SK RX 1923998 FI*Touchant Goutte d'Espérance Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM BIS
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
133 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611849 FI*KehRuun Bianca Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy Abs
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
134 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
135 EUR n FI SK RX 1715896 FI*RuusuLinnan Cool G. Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
136 EUR e FI SK RX 1822055 FI*RuusuLinnan Esmeralda Naaras Avoin Bobby Funk Abs
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
137 EUR e FI SK RX 1718093 FI*RuusuLinnan Delicate Duke Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Maahinen (EUR d) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
138 EUR e FI SK RX 1822054 FI*RuusuLinnan Efraim Uros Kastraatti Bobby Funk EX2
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
139 EUR as FI SK RX 1719118 FI*Katinhännän Paranormal Spengler Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
FI*Katinhännän Zoster Taikaviitta (EUR ns 23) x FI*Katinhännän Riva Raptor (EUR ns)
140 EUR n 22 FI SK RX 1923301 FI*Feronian Passion Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
141 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
141 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Joeri Vanrusselt 2
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
142 EUR a 22 FI SK RX 1822206 FI*Feronian Oregano Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
143 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
143 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Joeri Vanrusselt 1 NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
144 EUR d 22 FI SK RX 1406318 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
145 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
146 EUR f 22 FI SK RX 1718565 FI*Feronian Neilikka Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB NOM
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
147 EUR f 22 FI SK RX 1822410 FI*Pinkkitassun Paula Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
148 EUR f 22 FI SK RX 1822412 FI*Pinkkitassun Psipsina Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM BIS
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
149 EUR f 23 FI SK RX 1924022 FI*Pikku-Piun Yksisarvinen Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Pikku-Piun Innokas Into (EUR n) x Hilla (EUR f 23)
150 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
151 EUR ns 23 FI SRK RX 39215 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy KM
Thor (EUR ns 23) x FIN*Katinhännän Idols-Voittaja (EUR ns 24)
152 EUR ns 23 FIN SRK RX 32731 FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy KM BIV NOM
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
153 EUR ns 23 FI SRK RX 43194 FI*Katinhännän Leonard Nimoy Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS NOM
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
154 EUR gs 23 FI SK LO 1923052 FI*Katinhännän Harleen Frances Quinzel Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Kuukissan Eldarion (EUR a 24) x FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif (EUR gs 23)
155 EUR a 02 62 FI SK RX 1614692 FI*Waputtaren Unisieppari Irene Naaras Kastraatti Bobby Funk Abs
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
156 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Bobby Funk KM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
157 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
158 KBL III / KBL f 24 FI SK RX 1923836 SE*Björketorp Aina Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
SE*Kot-à-Kuril Rock a bye baby (KBL n 22) x Nota Island Julapp (KBL f 09 24)
159 KBL III / KBL e 23 FI SK RX 1923078 FI*Lilldale's Princess Shireen Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Lilldale's Cotton Candy (KBL f 24)
160 KBL IV / KBL fs 03 22 FI SK LO 1923050 Brioche Free Hunter *RU Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
Zanzelyan Kroshka Flak (KBL d 24) x Rosinka Free Hunter *RU (KBL fs 03 24)
161 KOR FI SK LO 1509802 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
162 KOR FI SK LO 1822684 FI*Mythai Opale Devi Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
163 KOR FI SK LO 1509678 FI*Helmi's Ngön duang-tzan Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Steptoe's Mai-Khoi-Mii (KOR )
164 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 1822432 Auragold Heureka Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
165 MAN 53 / MAN e 53 FI SK RX 1924066 FI*Maikain Lager Kisskiss Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
166 MAU n 24 FI SK LO 1923649 FI*Anjupia's Abertawe Angawdd Awstin Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Leo de Denderah (MAU n 24) x FI*Shanemin Freyja Forvitinn Hratt (MAU n 24)
167 OCI n 24 FI SK LO 1819563 FI*Uniikki Kuuterneito Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
168 OCI n 24 FI SK LO 1822079 FI*Moosegrove Rihanna Naaras Avoin Minna Krogh Abs
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
169 OCI b 24 FI SK LO 1822022 FI*Vinkeä Eliitti-Elli Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Northalla Seventh Son (OCI b 24) x FI*Topspot After Midnight (OCI b 24)
170 OCI b 24 FI SK LO 1923273 FI*Silvercomet Lord Tyrion Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Boliviliki Tanis Half-Elven (OCI b 24) x FI*Silvercomet Midnight's Lady (OCI bs 24)
171 OCI c 24 FI SRK LO 42650 FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
172 OCI o 24 FI SK LO 1819649 FI*Northalla Red Explorer Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB NOM
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
173 OCI o 24 FI SK LO 1715687 FI*Topspot Before Midnight Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
174 OCI ns 24 FI SK LO 1611646 FI*Somalinnan Iris Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
175 OCI bs 24 FI SK RX 1822685 FI*Somalinnan Lady of the Lake Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
S*John-Johns Tahir Elci (OCI b 24) x FI*Somalinnan Iris (OCI ns 24)
176 OCI bs 24 FI SK LO 1821965 FI*Guttatus Joy of Life Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
177 SRL I / SRL a FI SK RX 1923834 Onyx Marcmiaow Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
Highlandkatz Lemon Twist (SRL e) x Kenzo Marcmiaow (SRS a 03)
178 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX 90483 Katrin's Curly Onix Blue Uros Grand International Champion Bobby Funk Abs
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
179 SRL III / SRL f FI SK RX 1821830 IT*Silverdust Desdemona Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
180 ABY n FI SK LO 1612312 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras International Champion Joeri Vanrusselt Abs
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
181 ABY n FI SK LO 1821948 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB NOM
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
182 ABY n FI SK LO 1924157 FI*Chosen-One Addie Lynn Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt Abs
FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa (ABY n) x FI*Nebuankhet I swallowed a Bug (ABY n)
183 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
184 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
185 ABY n FI SRK LO 1301826 FI*Kharn-Ka Valley of Ashes Naaras International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
186 ABY a FI SK LO 1821862 FI*Redcheetah's Erin Naaras Champion Lena Vencliková EX1 CACIB NOM BIS
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
187 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Lena Vencliková KM NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
188 BAL a 21 FI SK LO 1923832 FI*Aurinkorinteen Erynigum Uros Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1
FI*Noxx Agent X (SIA a 21) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
189 CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
190 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB NOM
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
191 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Lena Vencliková KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
192 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 1822938 Believer Magic Rivendell Uros Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
Maybach Magic Star (CRX b 03) x Tenerife Noksas*LT (CRX f 02)
193 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 1923323 FI*FunkyJam's Lotsa Heart Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
FI*Framillan Uula (CRX n 03) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
194 CRX IV / CRX d 02 62 FI SK LO 1819797 FI*Merivirran Bono For U2 Uros Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Vesper Mon Sasti*PL (CRX f 02)
195 CRX V / CRX n 23 FI SK LO 1819820 FI*Piupaws Lara Croft Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
196 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1507421 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
197 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB NOM
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
197 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Veteraani Lena Vencliková 1 NOM BIS
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
198 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1717687 FI*Framillan Lando Calrissian Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB NOM
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
199 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK LO 1821123 FI*Framillan Born This Way Uros Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPIB
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*Framillan Liara T'soni (CRX a 24)
200 DRX I / DRX n FI SK RX 1820135 EE*X-Paroni Masterpiece Uros International Premior Joeri Vanrusselt Mitätöity Mitätöity
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
201 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923434 FI*Avariel Qinisa Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Avariel Obi Banoffi (DRX c)
202 DSP II / DSP n 01 64 FI SK LO 1924978 Kalinka Okhta Style Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Yesil of Uventa (DSP n 03) x V'Hailey Potzeluy Angela (DSP f 03 21 33)
202 DSP n 02 21 FI SK LO 1924978 Kalinka Okhta Style Naaras Määrittely Vladimir Isakov DSP n 01 64
Yesil of Uventa (DSP n 03) x V'Hailey Potzeluy Angela (DSP f 03 21 33)
203 DSP V / DSP n 33 FI SK RX 1820553 FI*Kimsun Adorable Alien Kid Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Zeus of Don Vangray (DSP n 03) x Wrinkleface Golden Coin (DSP f)
204 GRX II / GRX n 03 FI SK RX 1923403 SE*OneWorld Papageno Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
SE*OneWorld Symphony by Mozart (GRX e) x Diligo-Rex of Dankwarderode*D (GRX n 09)
205 OLH o 24 FI SK LO 1822777 FI*TaikaTomun Queenie Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
206 OSH n FI SK LO 1923374 FI*JellonCats Kiara Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1 NOM BIS
Caleb Eastern Grace (OSH n) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
207 OSH b FI SK LO 1716138 FI*Harmuan Cacao Praliné Naaras Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
FI*Curnauskiss Rebell Yell (OLH b) x FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee (OSH b)
208 OSH b FI SK LO 1716139 FI*Harmuan Cacao Caramel Uros Premior Lena Vencliková EX1 CAPIB
FI*Curnauskiss Rebell Yell (OLH b) x FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee (OSH b)
209 OSH b 24 FI SK LO 1718641 FI*Vintterin Hilma Miinantytär Naaras Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
210 OSH bs 25 FI SRK LO 39524 FI*Nazarlik XTC Uros International Premior Lena Vencliková EX1 CAGPIB
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
210 OSH bs 25 FI SRK LO 39524 FI*Nazarlik XTC Uros Veteraani Lena Vencliková 1 NOM
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
211 RUS FI SK LO 1924930 N'Tauriel White ALWinBest Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Kyina Mocowskiy (RUS ) x Kitty Dusya AlWinBest (RUS )
212 RUS FI SK LO 1923488 LV*Fantasy Russia Marselina Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Sereshka Leto Atreides (RUS ) x Fantasy Russia Iolanta (RUS )
213 RUS FI SK LO 1822815 FI*Harmuan Tauno Tomera Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Janatuisen Maurizio Il Meraviglioso (RUS ) x FI*Harmuan Luna Lellukka (RUS )
214 RUS FI SK LO 1924420 GR*Silverine Leonidas of IvanaKallio's Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
PL*Camarilla Eli of Silverine (RUS ) x Blue Wind Fairyland of Silverine (RUS )
215 RUS FI SK LO 1924567 Silberfeder's Krabat Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM BIS
My Lionheart Malabo (RUS ) x Silberfeder's Enigma (RUS )
216 RUS FI SK LO 1924580 Katzenhof Urho Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
217 RUS FI SK LO 1923633 FI*Hana-Bi Sea Matryoshka Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Hana-Bi Sävel (RUS ) x FI*Hana-Bi Anna (RUS )
218 RUS FI SK LO 1718954 FI*Harmuan Arturo Allegro Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
219 RUS FI SK LO 1718089 FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX3
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
220 RUS FI SK LO 1822058 FI*Zarin Armand de Brignac Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX2
FI*Zarin Dewey (RUS ) x FI*Zarin Forget-me-not (RUS )
221 RUS FI SK LO 1716729 FI*Harmuan Wellamo Walborga Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP BIV
FI*Sini-Hilkan CocoaBloom (RUS ) x FI*Harmuan Hilma Hunajainen (RUS )
222 SIA n FI SK LO 1822718 FI*Selcouth Cat of Kindness Uros Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1 NOM
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
223 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
224 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Grand International Champion Vladimir Isakov Abs
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
225 SOM n FI SK LO 1715167 Olaf von Gulda Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
S*Catnip's Valiant Viktor (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
226 SOM n FI SK LO 1923845 FI*Amajan Salvo Salvatore Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
227 SOM n FI SK LO 1923849 FI*Amajan Sfia Serenella Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
228 SOM n FI SK LO 1923848 FI*Amajan Spes Speranza Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
229 SOM n FI SK LO 1923846 FI*Amajan Svilda Sperandea Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
230 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM BIS
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
230 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Lena Vencliková 2
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
231 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
231 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Lena Vencliková 2
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
232 SOM n FI SRK RX 1402459 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
233 SOM n FI SK LO 1819580 FI*Lamadegaan Festival Star Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
234 SOM a FI SK LO 1406121 FI*Kharn-Ka Parisian Queen Naaras International Premior Lena Vencliková EX1 CAGPIB
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
235 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
236 SOM o FI SK LO 1612693 FI*Amajan Neffi Nerea Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
236 SOM o FI SK LO 1612693 FI*Amajan Neffi Nerea Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
237 SOM o FI SK LO 1718960 FI*Amajan Pon Preziosa Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
238 SOM o FI SK RX 1923287 FI*SunnyPace Kalanchoë Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt Abs
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
239 SOM o FI SK LO 1923847 FI*Amajan Serenissima Serafina Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX2
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
240 SOM o FI SK RX 1923289 FI*SunnyPace Knautia Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
241 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718306 FI*Hebblas Wibby Naaras Supreme Champion Lena Vencliková KM BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
242 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1715976 FI*Eipril Rosalie Naaras Grand International Champion Lena Vencliková EX1 CACS
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
243 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 1717679 Miki Sanuki's Scarface Uros Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
Miki Sanuki's Mazzel Tov (SPH d 09 32) x Miki Sanuki's YesYouCan (SPH f 09)
244 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 1820268 FI*Hebblas Xiander Uros International Premior Lena Vencliková EX1 CAGPIB NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
245 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI SK RX 1612170 FI*Hebblas Seldon Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS NOM
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FI*Hebblas Karmelle (SPH f 03 21)
246 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
247 SPH V / SPH n 32 FI SK LO 1820288 FI*CiCi's Galahad Dagahal Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Wanadoo Jackpot (SPH n) x FI*CiCi's Ophelia Otis (SPH a 03)
248 SPH V / SPH f 03 32 FI SK LO 1924538 Murashoff Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
RedAngel Sex-Tux Pompeius (SPH a 03) x Goliaf Ice Red (SPH d 03 32)
249 SPH V / SPH f 33 FI SK LO 1924760 S*Shangri-La Felin Sylphrena Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
SE*Heavenly Purrls Cutler (SPH d 21 33) x S*Shangri-La Felin Amberle Elessedil (SPH n 32)
249 SPH V / SPH f 32 FI SK LO 1924760 S*Shangri-La Felin Sylphrena Naaras Määrittely Vladimir Isakov SPH f 33
SE*Heavenly Purrls Cutler (SPH d 21 33) x S*Shangri-La Felin Amberle Elessedil (SPH n 32)
250 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
251 SPH V / SPH d 33 FI SK LO 1924582 Onni Tutsi's Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Iiro Esper Mio (SPH n 03 33) x Iiris Esper Mio (SPH f 01 21 33)
252 SPH V / SPH n 09 33 FI SK RX 1405808 Vigo of Bucked Naked Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX2
El Diablo Ti Amo Romanito (SPH n 09 21) x Phoebe of Bucked Naked (SPH n 32)
253 HCL Mökö Naaras Kotikissat Joeri Vanrusselt 2
254 HCL Traks Uros Kotikissat Joeri Vanrusselt 1 NOM
254 HCL Traks Uros Veteraani Joeri Vanrusselt 1 NOM BIS
255 HCL Turbo Naaras Kotikissat Joeri Vanrusselt 1 NOM BIS
256 HCS Kissa Pesonen Uros Kotikissat Lena Vencliková 1 NOM
270 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Funk Bobby BEN ns 24, BML I, BSH a, BSH b, BSH c, BSH f, BSH j, BUR b, BUR g, CHA, EUR a 03, EUR a 24, EUR as, EUR d 22, EUR e, EUR f 23, EUR f 24, EUR n, EUR n 22, EUR n 24, KBL I, KBL III, KBL IV, SRL I, SRL II, SRL III, VET 1 35
Isakov Vladimir DSP n 01 64 (13c), SPH V (13c), DSP II, DSP V, GRX II, RUS, SOM n, SPH V 34
Krogh Minna EXO g 03 23, EXO n 22, PER d, RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG e 04, RAG n, RAG n 03, SBI b, SBI n, BSH e, BSH ns 11, BSH o 21 33, BUR a, EUR d 24, MAN 51-52, MAN 53, MAU n 24, OCI b 24, OCI c 24, OCI n 24 34
Paloluoma Anne EXO f 03 22, EXO f 24, EXO n, EXO n 24, PER a 33, PER n 21 33, RAG a 03 21, RAG f 03, RAG n 04, SBI a, SBI c 21, SBI d 21, SBI g, SBI h, SBI j 21, TUV a 61-63, TUV g 61-63, LPL V, MCO III, MCO VI, SIB II, SIB IV, SIB IX 38
Tarabini Darina MCO IV, MCO V, MCO VII, NEM II, NFO VI, NFO VIII 36
Van Roy Kristof ACL I, ACL XI, MCO I, MCO IX, MCO VIII, NEM I, NFO IV, NFO VII, TUA II, TUA VII, BUR n, CYM 51-52, EUR a 22, EUR f 22, EUR gs 23, EUR ns 23, KOR, OCI bs 24, OCI ns 24, OCI o 24 37
Vanrusselt Joeri ABY n, CRX II, CRX V, CRX VII, CRX VIII, DRX I, SOM o, SPH IV, HCL, VET 3, VET Kotikissat 28
Vencliková Lena ABY a, ABY o, BAL a 21, CRX I, CRX IV, DRX V, OLH o 24, OSH b, OSH b 24, OSH bs 25, OSH n, SIA n, SOM a, SPH II, HCS, VET 4 25
8 tuomaria