ERY-SYD 110. kansainvälinen kissanäyttely Helsinki
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 8.6.2019 Loppuu 8.6.2019
Ilmoittautuminen alkaa 31.3.2019 Ilmoittautuminen loppuu 12.5.2019
Yleisöaika alkaa 11:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 10:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 12:30
Arvostelut alkavat 11:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 31.5.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 270  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@erysyd.fi
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, p. 050 506 5355, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net
Pääassistentti Marika Landen, p. 040 504 2592, mlanden@gmail.com

Lisätietoja
Näyttely on Drive In näyttely. Lisätietoja näyttelyinfosta.
 
Näyttelymaksut kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu viimeistään 14.4.2019: 36e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 34e/kissa/pvä.

Näyttelymaksu kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu 15.4.2019 jälkeen: 39e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 36e/kissa/pvä. 

 
Näyttelymaksun voi maksaa leimakortilla 14.4.2019 asti. Korkeintaan 2 leimakorttia/omistaja/päivä. Myös vajaat leimakortit käyvät osasuorituksena. Leimakortti postitettava välittömästä ilmoittautumisen jälkeen.

Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa), eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä.
 
Näyttelyn virallinen kutsu löytyy osoitteesta: http://ery-syd.net/nayttelyt-tulossa/

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 56
2 63
3 97
4 83
Kotikissat 4
Yhteensä 303

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1719021 FI*Cherish's Rocket Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
2 EXO f FI SK LO 1613067 FI*Nipsu-Nappulan XtraPrecious Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB NOM
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl (EXO f 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 1405489 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Bobby Funk KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
5 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Bobby Funk KM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
6 EXO n 24 FI SRK LO 89208 FI*Aamukasteen Finland Maiden Naaras Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x FI*Aamukasteen BlingBling Baby (EXO f 24)
6 EXO n 24 FI SRK LO 89208 FI*Aamukasteen Finland Maiden Naaras Veteraani Anne Paloluoma 2
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x FI*Aamukasteen BlingBling Baby (EXO f 24)
7 EXO f 24 FI SK LO 1507180 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
8 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
8 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Anne Paloluoma 1 NOM BIS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
9 EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS NOM BIS
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
10 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
11 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
12 PER a 33 FI SK LO 1405174 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
13 PER n 21 33 Reverans Isadora Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
Benoma X-Centric of Reverans (PER n 21 33) x Benoma Violet Pearl of Reverans (PER f 21 33)
14 RAG n FI SRK LO 1301314 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS BIV
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
15 RAG n FI SK LO 1820852 FI*Jylhärinteen Chili Naaras Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
16 RAG n FI SK LO 1717138 FI*Snowrag Tinky Winky Naaras Premior Bobby Funk EX2
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Snowrag Skeeter Rabbit (RAG a)
17 RAG a FI SK LO 1821435 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
18 RAG a FI SK LO 1923820 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
19 RAG a FI SRK LO 1300752 FI*Riverknee Ariels Tail Naaras Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Ocean Beach (RAG n 03)
20 RAG a 21 FI SK LO 1715558 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
21 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
22 RAG n 03 FI SK LO 1822979 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
23 RAG n 04 FI SK LO 1822873 FI*Barfait's Gizmo Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX2
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
24 RAG n 04 FI SK LO 1822326 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 BIV
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira (RAG a)
25 RAG n 04 FI SK LO 1923251 Gayaneh Rhodomela rosa Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Oscillatoria oblivia (RAG n)
26 RAG a 03 FI SK LO 1822090 FI*Ragtail Rihanna Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
27 RAG a 03 FI SK LO 1822876 FI*Barfait's Grace Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
28 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
29 RAG a 04 FI SK LO 1716510 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
30 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Bobby Funk KM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
31 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
32 RAG f 03 FI SK LO 1509816 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS NOM
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
33 RAG f 03 FI SK LO 1822368 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
34 RAG n 03 21 FI SK LO 1822529 Gayaneh Quadrata Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
S*Vallhovstassens Boss (RAG a 03) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
35 RAG n 03 21 FI SK LO 1715887 Gayaneh Mimulus macula Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
35 RAG n 03 21 FI SK LO 1715887 Gayaneh Mimulus macula Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
36 RAG n 04 21 FI SK LO 1923766 Gayaneh Synura saimi Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM BIS
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
37 RAG n 04 21 FI SRK LO 1300260 Gayaneh Helius Hilaris Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB NOM
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
38 RAG a 03 21 FI SK LO 1822636 FI*Celestial's Guillermo de Argentina Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
39 RAG a 04 21 FI SK LO 1822633 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM BIS
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
40 RAG a 04 21 FI SK LO 1923767 Gayaneh Scenedesmus sade Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
41 SBI n FI SK LO 1821164 FI*Chirybiry's Sweet Asmo Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
42 SBI n FI SRK LO 42907 FI*Chirybiry's Hug me Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FI*Zhamanen Agent Orange (SBI d) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
43 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
44 SBI b FI SRK LO 86945 FI*Mithrandilin Elwing Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
45 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
46 SBI j FI SK LO 1821894 FI*ElfQuest Shelby Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
47 SBI n 21 FI SK LO 1613608 FI*Zildan Juhannuslempi Naaras Champion Minna Krogh Abs
FI*JoJon Oro de Ley (SBI n 21) x FI*Felinessi Colette (SBI a)
48 SBI b 21 FI SK LO 1821366 FI*Kirakan Zen Garden Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
49 TUV a 61-63 / TUV a 62 S*Rytorps Fade to Black Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
S*Wailet's Uriel (TUV a) x S*Wi'nte Sams River Song (TUV g)
50 TUV g 61-63 / TUV g 62 S*Lislisas Coco Chanel Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
S*Rytorps Fade to Black (TUV a) x FI*Bastetin Aydan (TUV f)
51 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM BIS
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
52 MCO I / MCO n FI SK LO 1510612 FI*Rotcat Odessa Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
53 MCO I / MCO n FI SK LO 1924139 PL*Ashabelle Niger Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Luchsley's Steven Seagal (MCO as) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
54 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1717025 FI*Rotcat Sisy Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
55 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1820208 Obermoon Hugo Boss Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Ushabti Diego (MCO a 22) x NoName Mia (MCO f 03 22)
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
57 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1923310 FI*Escape's Powell Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
58 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
59 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1717035 FI*Dagmeran Desperado Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*MeriCoon's King Arthur (MCO d 22) x Q'Dagmera Leonila Coon*RU (MCO f 09 22)
60 MCO V / MCO f FI SK LO 1819373 FI*Rotcat Unia Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
61 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1822571 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
62 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 1923898 FI*NineTales Quake Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
63 MCO V / MCO f FI SK LO 1923699 Zmatrixu Ultra Star Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
Elite Planet Johnnie Walker (MCO ns 24) x Zmatrixu Joplin (MCO f 09)
64 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 1716019 Zachary Tiili*PL Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
65 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 1613547 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS BIV
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
66 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK RX 1822236 FI*Dagmeran Euphoria Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Amadeo of Viteliya*FI (MCO n 22) x Q'Dagmera Leonila Coon*RU (MCO f 09 22)
67 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 1923730 FI*Easylife's Wintertime Love Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
67 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 1923730 FI*Easylife's Wintertime Love Uros Määrittely Vladimir Isakov MCO V / MCO d 24
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
68 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1923725 FI*Easylife's Snow Butterfly Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
69 MCO VI / MCO g 09 23 FI SK LO 1923256 FI*Stout-hearted Glorious Grace Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy Abs
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted Rolene S (MCO e 03)
70 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1613516 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS NOM BIS
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate Pearls*RU (MCO f 09 24)
71 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 1717954 FI*Easylife's King of Moon Uros Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB BIV NOM
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
72 MCO VI / MCO d 09 25 FI SK LO 1715042 FI*Stout-hearted Yoshi Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted Rolene S (MCO e 03)
73 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1819839 FI*Chamberlain No Connection Naaras Kastraatti Kristof Van Roy Abs
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
74 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
75 MCO VII / MCO ns 24 FI SK LO 1820062 FI*Hemingway's Itancan Pejuta Naaras Avoin Kristof Van Roy EX2
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Clara White Hip (MCO as 09 22)
76 MCO VII / MCO ns 25 FI SK LO 1923388 Yankee Cats Great Roxann Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Floh of Forster's Home (MCO n 25) x Yankee Cats Angel of Joy (MCO fs 11)
77 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 1822568 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM BIS
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
78 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 1402651 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
79 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1614110 FI*Rotcat Quick Silver Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
80 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
81 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 1717997 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
82 NEM I / NEM n FI SK LO 1923334 FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
83 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1923336 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
84 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
84 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
85 NEM II / NEM f 03 21 FI SK LO 1924006 RussianIrbis Champagne Naaras Avoin Kristof Van Roy Abs
Blue Topaz BMW (SIB d 03 22) x Selesta Barselit (NEM f 21)
86 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1923332 FI*Pikku-Priin Great Polka Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
87 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1715256 FI*InukChuck's Pepleri Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
88 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716730 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
89 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB BIV
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
90 NFO VI / NFO d 02 62 S*Drakborgens Charles Ingvar Jönsson Uros International Champion Kristof Van Roy EX2
S*Askett's Oh-yes (NFO n 03) x S*Lisjöskogen's Maddy Magic (NFO fs 02)
91 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1820071 FI*Haaveeni Freija Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB NOM
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
92 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 1924771 S*Myselisia's Campari Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
93 NFO VI / NFO f 02 21 62 Poo Nai's AnnaBelle Naaras Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
94 NFO VII / NFO ns 22 S*Miss Mikkus' Prins Pipi Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
95 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1716452 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros International Premior Minna Krogh Abs
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
96 NFO VIII / NFO ds 09 23 SE*Gryttjens Cochise Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
97 NFO VIII / NFO fs 09 23 SE*Gryttjens Cheyenne Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
98 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1821500 FI*Hopeahännän Neiti Kesäheinä Naaras Avoin Kristof Van Roy Abs
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
99 NFO VIII / NFO as 09 22 S*Aborgatos Rita Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
99 NFO VIII / NFO as 09 22 S*Aborgatos Rita Naaras Määrittely Vladimir Isakov NFO as 09 22
100 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*Drakborgens Gorm Gyllenstorm Uros Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x SE*RazerCat'z Brumme-Lisa (NFO f 09 22)
101 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1717685 Glaucos White Witch, CZ Uros Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
102 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1716442 FI*Catillus Jaska Uros Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Catillus Ruskaruusu (SIB f 24)
103 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 1821622 FI*Catillus Mittumaari Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Catillus Manteli (SIB n 03 24)
104 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1924096 FI*Pikku-Priin Hurja Hidalgo Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM BIS
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion (SIB ns 03 24)
105 SIB V / SIB fy 24 FI SK LO 1923113 FI*Igora Celeste Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Amurin Kadmiel (SIB dy 22) x FI*Igora Zoja (SIB ny 24)
106 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1923656 FI*Cherrytail's Lord WhiteMaster Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
107 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1715628 FI*Felesin Seda Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS NOM BIS
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
108 BEN n 24 FI SK LO 1614032 CattiCartano QueenOfHearts Naaras Champion Minna Krogh Abs
CattiCartano Heavy Metal (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
109 BEN ns 24 FI SK RX 1822548 FI*Polarheim's Rossville Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Polarheim's Jacksonville (BEN n 24) x FI*Polarheim's Indiana (BEN ns 24)
110 BEN n 22 32 FI SK RX 1821729 FI*RashelRose Amadeus Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Dimira Best's Vin Diesel/WC (BEN n 24 32) x FI*RashelRose Sansa Stark (BEN n 24 32)
111 BEN n 24 32 FI SK RX 1821728 FI*RashelRose Patricia Kaas Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Dimira Best's Vin Diesel/WC (BEN n 24 32) x FI*RashelRose Sansa Stark (BEN n 24 32)
112 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM BIV NOM BIS
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
113 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 1819490 FI*Kissamummon Severi Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
114 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1822822 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
115 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1822819 FI*Kissamummon Suukon Sirppana Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
116 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1614858 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
117 BML II / BML ds 11 31 FI SK RX 1923054 FI*Kissamummon Hopeajään Säihke Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
118 BSH a FI SK LO 1822066 FI*Aliceblue Tiffany Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
119 BSH b FI SK LO 1923986 Mauricijus Kates Akis*LT Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Perkunas van de Kraayenberg (BSH a) x Tara Diamond Regnum*RU (BSH o)
120 BSH c FI SK LO 1822067 FI*Aliceblue Neymar Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
121 BSH c FI SK LO 1822065 FI*Aliceblue Wendy Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
122 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
122 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Darina Tarabini 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
123 BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
124 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
125 BSH ns 22 64 FI SK LO 1822913 Haley de Noble*LV Uros Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Neo de Noble*LV (BSH ns 22) x Eureka de Noble*LV (BSH ns 22)
126 BSH ny 22 FI SK RX 1924007 Fontenoy Robb Stark Uros Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Emir Gold Regina Margot (BSH ny 25) x Yasmin von Wolkenflocken (BSH ay 11 33)
127 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
128 BUR n FI SK LO 1924137 SE*Caribacka*s Irina Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX2
Kitakiss Barack Obama (BUR n) x SE*Caruzellen's Blaize (BUR a)
129 BUR n Xsansa Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV NOM
Xavi Belusinka*PL (BUR n) x Uslada Magic Valley*RU (BUR b)
130 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
131 BUR n FI SRK LO 1403571 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
132 BUR n FI SK LO 1510088 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
133 BUR a FI SK LO 1715919 FI*Oliivian Daredevil Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
133 BUR a FI SK LO 1715919 FI*Oliivian Daredevil Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
134 BUR a FI SK LO 1718497 FI*Hovikissan O'No Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
135 BUR a FI SK LO 1923570 FI*Feirefiz Another Brick In The Wall Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
136 BUR b FI SK LO 1716259 FI*Seirene Ipanema Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
137 BUR b FI SK LO 1822474 FI*Oliivian Hazlenut Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
138 BUR b FI SK RX 1924036 FI*Lilac's Temple of the King Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX2
FI*Beneloben Ilkikurinen Ilmarinen (BUR d) x FI*Lilac's Iron Maiden (BUR n)
139 BUR b Xaver Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
Xavi Belusinka*PL (BUR n) x Uslada Magic Valley*RU (BUR b)
140 BUR b FI SK LO 1923569 FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
141 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
142 BUR c FI SK LO 1822497 FI*Oliivian Gardenia Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
143 BUR d FI SK RX 1923214 FI*Lilac's Queen Nala´s Shani Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Beneloben Ilkikurinen Ilmarinen (BUR d) x FI*Lilac's Nala Lion Queen (BUR f)
144 BUR f FI SK RX 1924039 FI*Lilac's Tullamore Dew Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Beneloben Ilkikurinen Ilmarinen (BUR d) x FI*Lilac's Iron Maiden (BUR n)
145 BUR f FI SK LO 1820113 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
146 BUR g FI SK RX 1715220 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras Kastraatti Vladimir Isakov Abs
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
147 CHA FI SK LO 1820743 FI*Kattskogens Mathilda Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
148 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611849 FI*KehRuun Bianca Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt Abs
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
149 EUR n 22 FI SK RX 1923301 FI*Feronian Passion Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
150 EUR n 23 FIN SRK RX 35110 FIN*Katinhännän SuurSeikkailija Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FIN*Katinhännän Jordi Rosales (EUR a 23) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
151 EUR n 24 FI SK RX 1823009 FI*Aurinkokiven Bohemia Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Pikku-Piun Favourite Fellow (EUR n 24) x FI*Aurinkokiven Amadora (EUR g)
152 EUR n 24 FIN SRK RX 31546 FIN*Kissakallion Hudson Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
152 EUR n 24 FIN SRK RX 31546 FIN*Kissakallion Hudson Uros Veteraani Darina Tarabini 1 NOM
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
153 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
153 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Darina Tarabini 2
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
154 EUR a 24 FI SK RX 1923209 FI*Vinhaviiksen Karvakaveri Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Vinhaviiksen Murunen (EUR g)
155 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Minna Krogh KM NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
155 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Darina Tarabini 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
156 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
157 EUR e 23 FI SK RX 1718900 FI*Himmelintähden Elastinen Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
158 EUR f 22 FI SK RX 1718565 FI*Feronian Neilikka Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
159 EUR f 22 FI SK RX 1822410 FI*Pinkkitassun Paula Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
160 EUR f 22 FI SK RX 1822412 FI*Pinkkitassun Psipsina Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
161 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
162 EUR ns 23 FI SRK RX 39215 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
Thor (EUR ns 23) x FIN*Katinhännän Idols-Voittaja (EUR ns 24)
163 EUR ns 23 FIN SRK RX 32731 FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM BIV
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
164 EUR ns 23 FI SRK RX 43194 FI*Katinhännän Leonard Nimoy Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
165 EUR as 23 FI SK RX 1613578 EE*Blueberry Wildstar Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
166 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
167 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
168 KOR FI SRK LO 1301933 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS BIV
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
169 KOR FI SK LO 1718917 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
170 KOR FI SK LO 1822684 FI*Mythai Opale Devi Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM BIS
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
171 KOR FI SK LO 1822890 FI*Qurokon Sitkeä Sissi Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX2
FI*Melodian Unakan (KOR ) x FI*Qurokon Alina Luuk (KOR )
172 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
172 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Veteraani Darina Tarabini 3
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
173 KOR FI SK LO 1819993 FI*Kattihovin Daiyamondo Neko Naaras Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
174 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 1822432 Auragold Heureka Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
175 MAN e 22 FI SK RX 1924969 Katskans Creamsicle Naaras Määrittely Bobby Funk MAN e 22 52
Beckn's Sundance of Katskans (MAN e 09 22) x Katskans Angelica of Kyetrak (CYM f 09)
176 MAU n 24 FI SK LO 1715669 FI*Shanemin Freyja Forvitinn Hratt Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Staruskan Sa Ramose (MAU n 24) x FI*Chai-lai Latif Lotus (MAU n 24)
177 MAU n 24 FI SK LO 1923648 FI*Anjupia's Abergavenny Alwyn Anwir Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
Leo de Denderah (MAU n 24) x FI*Shanemin Freyja Forvitinn Hratt (MAU n 24)
178 MAU n 24 FI SK LO 1923649 FI*Anjupia's Abertawe Angawdd Awstin Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
Leo de Denderah (MAU n 24) x FI*Shanemin Freyja Forvitinn Hratt (MAU n 24)
179 MAU ns 24 FI SK LO 1718920 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
180 OCI n 24 FI SK LO 1821963 FI*Guttatus Miss Liberty Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
181 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS NOM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
182 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Avoin Vladimir Isakov Abs
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
183 OCI c 24 FI SRK LO 42650 FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
184 OCI o 24 FI SK LO 1614553 FI*WiliWilla Tweedlee Dee Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
185 OCI ns 24 FI SK LO 1716669 FI*Kukkatarhan Inula Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
186 OCI ns 24 FI SK RX 1822889 FI*Kukkatarhan Juglans Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
S*John-Johns Tahir Elci (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Inula (OCI ns 24)
187 OCI as 24 FI SK LO 1925201 Ronnon Locicat, CZ Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
Caesar Lunar Spell*PL (OCI ns 24) x Miley Locicat, CZ (OCI a 24)
188 OCI bs 24 FI SK LO 1716879 FI*Guttatus Bellatrix Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
188 OCI bs 24 FI SK LO 1716879 FI*Guttatus Bellatrix Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
189 OCI bs 24 FI SK LO 1821964 FI*Guttatus Mister Happiness Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
190 OCI bs 24 FI SK LO 1923547 FI*WiliWilla Ocean Explorer Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
FI*WiliWilla Lonely Rider (OCI n 24) x FI*Northalla Seventh Day (OCI bs 24)
191 OCI bs 24 FI SK LO 1821965 FI*Guttatus Joy of Life Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX2
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
192 SRL I / SRL a FI SK RX 1923834 Onyx Marcmiaow Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
Highlandkatz Lemon Twist (SRL e) x Kenzo Marcmiaow (SRS a 03)
193 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX 90483 Katrin's Curly Onix Blue Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt Abs
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
194 SRL III / SRL f FI SK RX 1821830 IT*Silverdust Desdemona Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
195 ABY n FI SK LO 1821859 FI*Redcheetah's Eemeli Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
196 ABY n FI SK LO 1821948 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
197 ABY n FI SK LO 1924157 FI*Chosen-One Addie Lynn Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX2
FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa (ABY n) x FI*Nebuankhet I swallowed a Bug (ABY n)
198 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
199 ABY n FI SRK LO 40343 Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM BIV NOM BIS
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
199 ABY n FI SRK LO 40343 Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Veteraani Vladimir Isakov 2
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
200 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
201 ABY n FI SRK LO 1301826 FI*Kharn-Ka Valley of Ashes Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
202 ABY a FI SK LO 1821862 FI*Redcheetah's Erin Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC NOM BIS
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
203 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM BIS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
204 CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros Grand International Champion Darina Tarabini EX1 CACS
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
205 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB NOM
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
206 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 1923323 FI*FunkyJam's Lotsa Heart Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1
FI*Framillan Uula (CRX n 03) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
207 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 1716309 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
208 CRX III / CRX d FI SK LO 1821284 FI*Nibel's Sol Naaras Champion Lena Vencliková EX1 CACIB
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Winter Is Coming (CRX w)
209 CRX V / CRX n 23 FI SK LO 1819820 FI*Piupaws Lara Croft Naaras International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
210 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1507421 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Grand International Premior Darina Tarabini EX1 CAPS
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
211 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras International Premior Darina Tarabini EX1 CAGPIB NOM
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
212 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI SK LO 1820844 FI*Framillan Camo the Leaf Dragon Uros Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Melody Pops (CRX n 01 21)
213 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 1821125 FI*Framillan Highway Unicorn Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*Framillan Liara T'soni (CRX a 24)
214 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1404881 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Supreme Premior Lena Vencliková KM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
215 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO 35345 FIN*Piupaws Tecna Naaras Supreme Premior Lena Vencliková KM BIV NOM
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
215 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO 35345 FIN*Piupaws Tecna Naaras Veteraani Vladimir Isakov 2
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
216 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 37251 FI*Piupaws Hjördis-Täti Naaras Kastraatti Lena Vencliková EX1 CAP
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
217 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1717687 FI*Framillan Lando Calrissian Uros International Champion Lena Vencliková EX1 CAGCIB NOM
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
218 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 1923681 FI*Mimic Adidas Uros Pennut 4-7 kk Lena Vencliková EX1 NOM
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x Cecil Amusant*RU (CRX w)
219 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK LO 1821123 FI*Framillan Born This Way Uros Kastraatti Lena Vencliková EX1 CAP
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*Framillan Liara T'soni (CRX a 24)
220 DRX I / DRX b FI SK RX 1822751 FI*Fairy-Story's Ällösöpö Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková Abs
FI*Fairy-Story's Xmas (DRX c 03) x FI*Fairy-Story's Obsession (DRX n)
221 DRX I / DRX n FI SK LO 1822652 FI*Åbodas Mimi Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1 NOM
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
222 DRX I / DRX n FI SK RX 1820135 EE*X-Paroni Masterpiece Uros International Premior Lena Vencliková Mitätöity Mitätöity
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
223 DRX V / DRX n 25 FI SK LO 1822653 FI*Åbodas Tonttu Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
224 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923434 FI*Avariel Qinisa Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Avariel Obi Banoffi (DRX c)
225 DRX VII / DRX d 21 32 FI SK RX 1820952 FI*Bravefellow Pilvi Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC NOM
EE*Peter Pan Masterpiece (DRX d 22) x Roxana Mondodevon-Rex*PL (DRX h)
226 GRX II / GRX n 03 FI SK RX 1923403 SE*OneWorld Papageno Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
SE*OneWorld Symphony by Mozart (GRX e) x Diligo-Rex of Dankwarderode*D (GRX n 09)
227 OLH o 24 FI SK LO 1822777 FI*TaikaTomun Queenie Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
228 OLH r 03 FI SK LO 1508036 FI*Galene's Erica Spiculifolia Naaras Kastraatti Darina Tarabini EX1 CAP
Jacadi De La Cour Divine (OSH d 02) x FI*Galene's Bacardi Breezer (SIA p 03)
229 OSH n FI SK LO 1923374 FI*JellonCats Kiara Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1 NOM BIS
Caleb Eastern Grace (OSH n) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
230 OSH b FI SK LO 1718645 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
231 OSH b FI SK LO 1716138 FI*Harmuan Cacao Praliné Naaras Avoin Darina Tarabini EX1 CAC
FI*Curnauskiss Rebell Yell (OLH b) x FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee (OSH b)
232 OSH b FI SK LO 1716139 FI*Harmuan Cacao Caramel Uros Premior Darina Tarabini EX1 CAPIB
FI*Curnauskiss Rebell Yell (OLH b) x FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee (OSH b)
233 OSH b 22 FI SK LO 1613264 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros Supreme Champion Darina Tarabini KM
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
233 OSH b 22 FI SK LO 1613264 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
234 OSH b 22 FI SK LO 1819769 FI*Nazarlik Gloriana Naaras Avoin Darina Tarabini EX1 CAC NOM
Timotheus Del Iris (OSH n) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
235 OSH b 24 FI SK LO 1718649 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros Grand International Champion Darina Tarabini EX1 CACS
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
236 OSH b 24 FI SK LO 1718641 FI*Vintterin Hilma Miinantytär Naaras Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
237 OSH b 24 FI SK LO 1822753 FI*Vintterin Aleksi Samponpoika Uros Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1 BIV
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
238 OSH h 24 FI SK RX 1923873 FI*Sylimykkyrän Ainutlaatuinen Alma Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
FI*Hämynhäivän Rolando (OSH d 24) x FI*Vintterin Hilma Miinantytär (OSH b 24)
239 RUS FI SK LO 1923488 LV*Fantasy Russia Marselina Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
Sereshka Leto Atreides (RUS ) x Fantasy Russia Iolanta (RUS )
240 RUS FI SK LO 1822892 FI*SinisenHetken Tähdenlento Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Vencliková EX1
FI*Janatuisen Maurizio Il Meraviglioso (RUS ) x FI*Lolcat's Elsa (RUS )
241 RUS FI SK LO 1923166 FI*IvanaKallio's Fanny Naaras Pennut 4-7 kk Lena Vencliková Abs
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
242 RUS FI SK LO 1718954 FI*Harmuan Arturo Allegro Uros Kastraatti Lena Vencliková EX2
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
243 RUS FI SK LO 1822058 FI*Zarin Armand de Brignac Uros Kastraatti Lena Vencliková EX1 CAP NOM
FI*Zarin Dewey (RUS ) x FI*Zarin Forget-me-not (RUS )
244 SIA n FI SK RX 1822424 Whalleybush Most Wanted Uros Avoin Darina Tarabini EX1 CAC
Drestothril Johpas (SIA b) x Whalleybush Work of Art (SIA f)
245 SIA n FI SK LO 1719115 FI*VentisOrientis Alyaska Polar Star Naaras Avoin Darina Tarabini EX1 CAC
Gyulchataj Kapriz (SIA b) x Vanessa East Wind (SIA n)
246 SIA n FI SK LO 1822718 FI*Selcouth Cat of Kindness Uros Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1 BIV NOM
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
247 SIA n FI SK LO 1822381 FI*Kurosawa Gilded Age Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Bella-Donna (SIA n)
248 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Supreme Premior Darina Tarabini KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
249 SIA n FI SK LO 1715990 FI*Vintterin Pauli Miinanpoika Uros Grand International Premior Darina Tarabini EX1 CAPS
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
250 SIA a FI SK LO 1923155 FI*Twist-Tiramisun Foxy Lady Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
FI*Twist-Tiramisun Dreams of Dragonflies (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Amy Jade (SIA n)
251 SIA b FI SK LO 1822754 FI*Vintterin Inkeri Sampontytär Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
252 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
253 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Grand International Champion Anne Paloluoma Abs
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
254 SOM n FI SK LO 1819578 FI*Lamadegaan Feel The Magic Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
255 SOM n FI SK LO 1821478 FI*Vulpes Be My Druidess Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
256 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
256 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
257 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM BIV
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
257 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
258 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
259 SOM a FI SK LO 1406121 FI*Kharn-Ka Parisian Queen Naaras International Premior Darina Tarabini EX1 CAGPIB
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
260 SOM o FI SK LO 1716749 SE*Vesselkattens Stina Naaras International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB
S*Skrasselkattens Yoji (SOM n) x S*Litskattens Vendela (SOM n)
261 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1715976 FI*Eipril Rosalie Naaras Grand International Champion Darina Tarabini EX1 CACS
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
262 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 1820268 FI*Hebblas Xiander Uros International Premior Darina Tarabini EX1 CAGPIB NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
263 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1822139 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky Naaras Avoin Lena Vencliková EX1 CAC
FI*Hobbitqueen's Dragonair (SPH n 03 32) x FI*Hobbitqueen's Yale (SPH f)
264 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI SK RX 1612170 FI*Hebblas Seldon Uros Grand International Premior Lena Vencliková EX1 CAPS
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FI*Hebblas Karmelle (SPH f 03 21)
265 SPH V / SPH f 03 32 FI SK LO 1924538 Murashoff Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
RedAngel Sex-Tux Pompeius (SPH a 03) x Goliaf Ice Red (SPH d 03 32)
266 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
267 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
268 SPH V / SPH d 33 FI SK LO 1924582 Onni Tutsi's Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Iiro Esper Mio (SPH n 03 33) x Iiris Esper Mio (SPH f 01 21 33)
269 SPH n 02 21 FI SK LO 1924968 Hloya Dymon Style Naaras Määrittely Vladimir Isakov SPH n 02 21 64
Joco Remoto Dymon Style (SPH n 03) x Queen Katrin Yarubina (SPH f 03 21 33)
270 HCL Mökö Naaras Kotikissat Anne Paloluoma 2
271 HCL Traks Uros Kotikissat Anne Paloluoma 1 NOM
271 HCL Traks Uros Veteraani Lena Vencliková 1 NOM BIS
272 HCL Turbo Naaras Kotikissat Anne Paloluoma 1 NOM BIS
291 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Funk Bobby MAN e 22 52 (13c), EXO f 03 22, EXO f 24, EXO g 03 23, EXO n 22, EXO n 24, PER a 33, PER d, PER n 21 33, RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG a 21, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI b, SBI n 38
Isakov Vladimir NFO VIII (13c), MCO VI (13c), SPH n 02 21 64 (13c), BSH a, BSH b, BSH c, BSH f, BSH ns 11, BUR c, BUR d, BUR f, BUR g, EUR d 24, EUR e 23, EUR f 22, KBL I, MAU n 24, MAU ns 24, OCI as 24, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24, VET 4 42
Krogh Minna EXO f, EXO n, RAG a 03 21, RAG f 03, RAG n 03 21, SBI b 21, SBI h, SBI j, SBI n 21, TUV a 61-63, TUV g 61-63, LPL V, MCO I, MCO III, MCO IX, MCO VIII, NEM I, NFO II, NFO IV, NFO VII, SIB V, TUA II, BEN n 22 32, BEN n 24, BEN n 24 32, BEN ns 24, CHA, EUR a 24, EUR n 22, EUR n 23, EUR n 24 40
Paloluoma Anne ABY a, ABY n, ABY o, DRX V, GRX II, SOM n, SPH V, HCL, VET 1 28
Tarabini Darina CRX I, CRX V, OLH o 24, OLH r 03, OSH b, OSH b 22, OSH b 24, OSH h 24, OSH n, SIA a, SIA b, SIA n, SOM a, SOM o, SPH II, VET 3 34
Van Roy Kristof MCO IV, MCO V, MCO VI, MCO VII, NEM II, NFO VI, NFO VIII, SIB III, SIB IV, SIB IX 42
Vanrusselt Joeri BML I, BML II, BSH ns 22 64, BSH ny 22, BUR a, BUR b, BUR n, CYM 51-52, EUR as 23, EUR f 24, EUR ns 23, KOR, MAN 51-52, SRL I, SRL II, SRL III 39
Vencliková Lena CRX II, CRX III, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, DRX I, DRX VII, RUS, SPH IV, VET Kotikissat 23
8 tuomaria