PIROK 135. kansainvälinen näyttely 26.5.2019 *RED*
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.5.2019 Loppuu 26.5.2019
Ilmoittautuminen alkaa 12.2.2019 Ilmoittautuminen loppuu 28.4.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.5.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 2, 4
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Ylöjärvi ***RED***
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Ylöjärven liikuntakeskus, Elotie 14, Ylöjärvi
Näyttelypäälliköt: Mika Akonniemi, mika.akonniemi@pirok.org, puh: 0400516270 & Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (kaikki leimakortit ja paperi-ilmoittautumiset), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Marika Landen, puh. 0405042592.Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö, anna.ramo@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja Double Trouble - kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana.
Kumpaankin 26.5. pidettävään näyttelyyn ilmoittaudutaan tämän *RED*-näyttelyn kautta.

Näyttelymaksut ajalle 12.2.-21.4.19 (1näyttely/ 2 näyttelyä): PIROKin jäsenet 38€/62€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 38€/72€, ei FIFe-kissat 50€/ näyttely (ei leimakorttia).
Näyttelymaksut ajalle 22.4.-28.4.19 (1näyttely/ 2näyttelyä): PIROKin jäsenet 40€/70€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 40€/80€, ei FIFe-kissat 50€/näyttely. Leimakortit ei käytössä 22.-28.4.19.
Kun kissa ilmoitetaan vain yhteen arvosteluun, voi ilmoittaja valita kumpaan näyttelyyn kissa osallistuu. Tarkistusluokka 20 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä, yksistään 20 €. Jos kasvattajalla ei ole omistamaansa kissaa ilmoitettuna näyttelyyn, tulee kasvattajaluokkaan ilmoittautua erikseen.
Näissä näyttelyissä ei ole veteraaniluokkia!
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen. Paperi-ilmoittautumisissa maksu PIROK:n tilille FI50 4055 0011 9442 34, BIC HELSFIHH viite 5555, kuitti ilmoittautumiseen mukaan.
Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä. Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
2 198
4 211
Yhteensä 409

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 ACL III / ACL b 22 FI SK LO 1923102 Curland Unique Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Curland Kelvin (ACL ds 09 22) x Curland Isabella (ACL n 22)
2 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 1507753 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
3 ACL III / ACL n 22 FI SK LO 1715996 FI*Siriuksen ViggoCurl Uros Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPIB
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
4 ACL IV / ACL n 01 21 63 FI SK RX 1718974 FI*Siriuksen XianCurl Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
5 ACL V / ACL e 22 FI SK RX 1822100 FI*Yola's Amaranthe Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen PakaCurl (ACL g 21 33)
6 ACL VI / ACL f 03 22 FI SK RX 1406268 White Star Iskra of Siriuksen Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
White Star Veterok (ACL ns 03 22) x ShiningCurl Joulukuusi (ACL fs 03 22)
7 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM NOM
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 23)
8 ACS I / ACS n FI SK LO 1821786 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC NOM
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
9 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
10 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Åsa Carnbrand KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
11 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 1302179 FI*Trollin Kuura Naaras Supreme Premior Åsa Carnbrand KM
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
12 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 1301984 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Kastraatti Sarah Johnson Abs
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
13 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614677 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP NOM BIS
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
14 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 1614352 FI*Trollin Scar Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
15 ACS X / ACS ns 21 33 FI SK RX 1820391 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Debals Michigan (ACL ns 09 21 33) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
16 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
17 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 1301571 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
18 MCO I / MCO n Cesar Eva-Markiza Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
Pillowtalk's Commander (MCO n 09) x Milady Eva-Markiza (MCO g 09 22)
19 MCO I / MCO n FI SK LO 1923442 Black Faraon Lakritsa Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC BIV
Gatos de Sueno Alex (MCO n) x Behold Heaven's Silver Mist (MCO ns)
20 MCO I / MCO n FI SK LO 1923612 FI*Hemingway's Fox Mulder Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 NOM
LV*BBMC Gabriel My Angel (MCO d 22) x Omkara Yahatzee (MCO f)
21 MCO I / MCO n FI SK LO 1716891 FI*HoneyCoon's What A Feeling Uros Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
FI*HoneyCoon's Shot In The Dark (MCO n 09) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
23 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1613088 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
24 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1819829 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel Naaras Champion Stephe Bruin EX1 CACIB NOM
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
25 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Stephe Bruin KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
26 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 1403633 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
27 MCO III / MCO n 24 BBMC Kirikou Mon Amour, JW Uros International Champion Sarah Johnson Abs
28 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1510459 FI*Kasmasiinin Daffy Uros International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
29 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 1509352 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie Naaras Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS BIV NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
30 MCO III / MCO n 25 FI SK RX 1822569 FI*Blackcurrant Sofie Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
31 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1923686 FI*NineTales Prince Charming Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
32 MCO III / MCO n 22 Oliver Golden Mile Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX2
PL*Amibial Tadd (MCO n 22) x Captain Coon*s Tatyana (MCO f 09 22)
33 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1923900 FI*NineTales Queen Is Born Naaras Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
34 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Sarah Johnson KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
35 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Sarah Johnson KM BIV NOM BIS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
36 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 42673 FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Supreme Premior Sarah Johnson KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
37 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1611308 FI*Hemingway's Chief Wise Owl Uros International Premior Sarah Johnson EX1 CAGPIB
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
38 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1819478 FI*Chamberlain Let There Be Rock Uros Premior Sarah Johnson EX1 CAPIB
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
39 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1613523 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
39 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1613523 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
40 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1821373 FI*BellaAmare's Flying Swallowtail Uros Kastraatti Sarah Johnson EX2
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1819544 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB BIV
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
42 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718911 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1821454 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX2
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1923390 Whatatrill Wildest Dream Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Whatatrill Stetson (MCO n 23) x Lapurrd Sting Rey of Whatatrill (MCO f 09 22)
45 MCO IV / MCO a 09 25 FI SK RX 1822564 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
46 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1923310 FI*Escape's Powell Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
47 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1923949 FI*Hemingway's Yukon White Wolf Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX4
IT*Skysupernova Cosmos (MCO a 09) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1822981 FI*LovelyLife You Raise Me Up Ykä Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX3
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
49 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611444 FI*NineTales Lady Leonita Naaras Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPIB NOM
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
52 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 1510684 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
53 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 1923420 Modesto's Mi Unico Sol Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC BIV
Beartooth Mountain Shir Khan (MCO as) x Modesto's Aneesh (MCO g 22)
54 MCO V / MCO f Rascoon Grammy Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
Pillowtalk's Commander (MCO n 09) x Rascoon Inferno (MCO f 03 22)
55 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1822571 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
56 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923309 FI*Escape's Portos Lion Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
57 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923683 FI*NineTales Popeye The Sailor Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX4
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
58 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 1923898 FI*NineTales Quake Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX2
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
59 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 1923791 FI*SolarWind's Bearcat Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX3
Wackymoon Mercury (MCO ns 22) x FI*SolarWind's Heket (MCO e 22)
60 MCO V / MCO d FI SK LO 1923613 FI*Hemingway's Dana Scully Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV
LV*BBMC Gabriel My Angel (MCO d 22) x Omkara Yahatzee (MCO f)
61 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715547 FI*SolarWind's Eros Uros Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB BIV
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
62 MCO V / MCO f FI SK LO 1613567 FI*HoneyCoon's Heart On Fire Naaras Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
63 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1821374 FI*BellaAmare's Flying Red Admiral Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
64 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 1510686 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
65 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 1613547 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
66 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI SK LO 1715751 FI*Mostlycats Twinkie Uros International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
67 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 1510695 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras International Champion Sarah Johnson EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
68 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1716609 LV*BBMC Galaxy Star Naaras International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB BIV
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
69 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 1822800 UA*Mazurka Surprise Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
UA*Mazurka Batman (MCO n 09) x Favorit-Sherkhan Brunhilda (MCO f 03)
70 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1614774 FI*LovelyLife Stand By Me Selina Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
71 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923032 FI*Chamberlain Quite the Best Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1 BIV NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
72 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1923305 FI*Escape's O'Miziaki Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
73 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1822982 FI*LovelyLife You Raise Me Up Yemma Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX3
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
74 MCO VI / MCO d 03 FI SK LO 1718257 FI*Chamberlain Keep It Real Uros Premior Sarah Johnson EX1 CAPIB
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
75 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1716700 FI*Tigerworld Selene Naaras Out of Competition Sarah Johnson Arvosteltu
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
76 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1821565 FI*Chamberlain Orionis Alnilam Uros Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
77 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 1509977 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Supreme Champion Sara Moroni KM
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
78 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Sara Moroni KM BIV
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
78 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
79 MCO VII / MCO ns FI SK RX 1820517 Heart Stealer Forever&Ever Uros Champion Sara Moroni EX1 CACIB
Yummy Largowinch (MCO n 22) x Justcoons May B Baby (MCO fs 23)
80 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 1822568 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 BIV
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
81 MCO VII / MCO as 25 FI SK RX 1923128 FI*Mostlycats Hilarious Woolly Smurf Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x Magic Lake Delilah I (MCO fs 25)
82 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1923071 FI*NomenEst Klondike Kate Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
83 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Grand International Premior Sara Moroni EX1 CAPS BIV
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
84 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
85 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819734 FI*Chamberlain Morning Shadow Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
86 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1718841 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Premior Sara Moroni EX2
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
87 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1820016 FI*Laramillan Optimus Prime Uros Kastraatti Sara Moroni EX2
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
88 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1611861 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
89 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC BIV
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
90 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI SK LO 1822486 Curzon Dax of Fibee's Crew Uros Avoin Åsa Carnbrand EX2
Meow a Holic's Bumble Bee (MCO d 09 22) x O'Nelly Snow of Tree Hill (MCO ns 09 22)
91 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK RX 1509978 FI*Mostlycats You Are My Sunshine Naaras Kastraatti Åsa Carnbrand EX2
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
92 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1822768 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
93 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1822362 FI*Marskin Pricilla Presley Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX2
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Victoria Olimpian*RU (MCO ns 09)
94 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1822230 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
95 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 1822908 FI*Chatvallon Michael Gabriel Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*Monchacoon Elvis Isidor (MCO n 09 22) x FI*Chatvallon Princess Fiona (MCO ns 02 21)
96 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI SK RX 1923132 FI*Mostlycats Hilarious Harry Houdini Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX2
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x Magic Lake Delilah I (MCO fs 25)
97 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
98 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1923069 FI*NomenEst Kissy Suzuki Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
99 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1716886 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
100 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1612094 FI*HoneyCoon's SharpShooter Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
101 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI SK LO 1715750 FI*Mostlycats Cotton Candy Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
102 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK RX 87421 FI*CheNiCoon's FelisaRosselini Naaras Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP NOM
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
103 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1819551 FI*Mahtitassun KainoVieno Naaras Champion Åsa Carnbrand EX1 CACIB
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna (MCO f 09 22)
104 NFO I / NFO a FI SK LO 1717027 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
105 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1611092 FI*WitSarin Kyösti Uros Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
106 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1821346 FI*Jarraun's Skog Heimdall Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
107 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1822395 FI*Siniidan Black Plum Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
108 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Grand International Premior Sarah Johnson EX1 CAPS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
108 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
110 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 1822541 FI*Tupuliinin Blue Moon Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
111 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611093 FI*WitSarin Mertsi Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
112 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
113 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716103 FI*WitSarin Keijo Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
114 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508231 FI*Siniidan Sysiässä Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1717381 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB BIV
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
117 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1821345 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
118 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 1820371 FI*RockyHill's Haiwee Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
119 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
120 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 1822540 FI*Tupuliinin Blue Sky Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
121 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
122 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
123 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506656 FI*Debals Jonatan Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
124 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1716696 FI*Siniidan Trinity Naaras Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
125 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1924507 SE*Kvitterdalens Zephyr Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 NOM
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x S*Ildrasie's Khedira (NFO f 22)
126 NFO V / NFO f FI SRK LO 41483 FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
127 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 1611182 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Premior Stephe Bruin EX1 CAPIB
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
128 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1822159 FI*Hirmuinen Entti Puuparta Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*Hirmuinen Coco Chanel (NFO f)
129 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1715863 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
130 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
131 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM BIV NOM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
131 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
132 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
133 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
134 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1820071 FI*Haaveeni Freija Naaras International Champion Sara Moroni EX2
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
135 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1717213 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun Naaras International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
136 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1820891 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
137 NFO VI / NFO g 03 FI SK LO 1821809 FI*Felimon Kinuski Naaras Avoin Sara Moroni EX2
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
138 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1822185 S*Youngun's Icona Pop Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
BR*Miadore Virgulino (NFO n 09 22) x S*Rockringen's Queen Bitch (NFO f 03)
139 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1924505 Beija-Flor Forest Myths Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX2
FI*GoldenFurry's Juicy Jersey (NFO n 09 22) x Elmira Dumny Kot (NFO f 03 22)
140 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1822394 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
141 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 1822970 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni Abs
FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob (NFO a 09) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
142 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 1924771 S*Myselisia's Campari Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni Abs
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
143 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716102 FI*WitSarin Ramona Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
145 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 1822053 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
146 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1613682 Ihanas Capoeira Naaras Supreme Premior Stephe Bruin KM NOM
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
147 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Sara Moroni KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
147 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
148 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 FI SK LO 1718946 FI*Koivunpesän Vaneri Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
149 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 1822560 FI*Siniidan Electric India Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 BIV
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
150 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 1715098 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
151 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion Åsa Carnbrand KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
152 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 1715862 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
153 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
153 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
154 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716678 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Kastraatti Åsa Carnbrand Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
155 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1718156 FI*Cherrytail's Faramir Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
156 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1510641 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Supreme Champion Åsa Carnbrand KM NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
157 SIB III / SIB ay 24 FI SK LO 1821389 FI*Sasulkan Inigo Uros Avoin Åsa Carnbrand Abs
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x Vil'yandi Slavicat (SIB f 24)
158 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1822573 FI*Lumikissan Kaneli Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM BIS
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
159 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
160 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1611003 FI*Amurin Bernice Naaras International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
161 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1715942 FI*Cherrytail's DareDevil Uros International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
162 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1510842 FI*Tunturikissan Saga Naaras Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
163 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1716989 FI*Amurin Jose Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP BIV NOM
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Bernice (SIB n 24)
164 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 1820479 FI*Taigatupsun Akulina Naaras Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
165 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
166 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1822879 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1 BIV NOM
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
167 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1923316 FI*Keijumetsän Fennekin Naaras Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
FI*Jatsitytön Blaziken (SIB d 24) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
168 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1821268 FI*Taigatupsun Bellatrix Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
SE*Missemoj's Tristan (SIB ns 24) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
169 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1822091 FI*Mintsuliinin Felicia Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Apachiris Harry (SIB d 24) x FI*Mintsuliinin Doris (SIB fy 09 22)
170 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1923659 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM BIS
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
172 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1715628 FI*Felesin Seda Naaras Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
173 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1820874 FI*Nazarlik Hades Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FI*Nazarlik Ferdi (TUA n 03) x FI*Lumiris B'day Musipusi (TUA g 09)
174 TUA V / TUA f FI SK LO 1822127 FI*Felesin Etta James Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
FI*Felesin Ismo Alanko (TUA d 03) x FI*Felesin Sweetheart (TUA f)
176 TUA VI / TUA f 09 FI SK LO 1718436 FI*Felesin Nitte Valo Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Tangerine's Enigma: Milk & Honey (TUA f 03 24)
177 TUA VII / TUA ns FI SK LO 1923176 FI*Felesin Toni Wirtanen Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Regina (TUA w)
178 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1924072 FI*Felesin Alicia Keys Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Erja Lyytinen (TUA n 24)
179 TUA VII / TUA as FI SK LO 1923180 FI*Felesin Mira Luoti Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Regina (TUA w)
180 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1717249 FI*Felesin Polli Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Regina (TUA w)
181 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1923894 FI*Adenium Queen of All Everything Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Nazarlik Hades (TUA n 09) x FI*Felesin Polli (TUA w)
182 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1822917 FI*Felesin David Bowie Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*Felesin Tomi Joutsen (TUA w) x FI*Felesin Erja Lyytinen (TUA n 24)
183 ABY n FI SK LO 1715899 Cellani Sieno UkassaKinté Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS BIV NOM BIS
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
184 ABY n FI SK LO 1611026 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
185 ABY n FI SK LO 1613307 FI*Nebuankhet I found Serenity Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
186 ABY n FI SK LO 1819618 FI*SaltNPepper Chunky Monkey Uros Champion Thea Friškovec EX2
PL*Adalbertus SET (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
187 ABY n FI SK LO 1716027 FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa Uros Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
188 ABY n FI SK LO 1820752 FI*Silkkihienon Rustica Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Lake of Conemara Sam Son (ABY o) x FI*Silkkihienon XO Emiliani (ABY a)
189 ABY n FI SK LO 1924585 IT*Dakar di Habashat Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Baton Rouge Pavarotti di Habashat (ABY n) x Baton Rouge Parigi o Cara (ABY n)
190 ABY n FI SK LO 1923607 FI*SaltNPepper Toffifee Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa (ABY n) x FI*SaltNPepper Bahama Mama (ABY n)
191 ABY n FI SK LO 1923884 FI*Woodcocks Moomintroll Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
192 ABY n FI SK LO 1923882 FI*Woodcocks Little My Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
193 ABY n FI SK LO 1924133 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
194 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Thea Friškovec KM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
195 ABY n FI SK LO 1510754 FI*Silkkihienon Wigilia Rickey Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
196 ABY n FI SK LO 1716028 FI*Vuolas Viestintuoja Uros Premior Thea Friškovec EX2
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
197 ABY n FI SK LO 1506854 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Premior Thea Friškovec EX1 CAPIB
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
198 ABY n FI SK LO 1406093 (N)Mayas Pride Maori Naaras Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP BIV
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
199 ABY a FI SK LO 1405210 FI*Link Mochweo Blou Uros Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
200 ABY a FI SK LO 1611719 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
201 ABY a FI SRK LO 1404434 FI*SunnyPace Erica herbacea Naaras Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX2
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*SunnyPace Balsamita (SOM n)
202 ABY a FI SK LO 1719030 FI*Neaera's Celeste Velato Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB BIV
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Hazel Huntress (ABY p)
203 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
204 ABY a FI SK LO 1611720 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
205 ABY o FI SRK LO 1301970 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
205 ABY o FI SRK LO 1301970 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
206 ABY p FI SK LO 1820968 FI*Mauahtawa Bertha Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Jollinooran Esperanza (ABY n)
207 ABY p FI SK LO 1822224 FI*Neaera's Keala Orida Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
208 ABY ns FI SK LO 1716023 FI*Taiga-Kissat Lilli Arwen Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Taiga-Kissat Silver Diamond (ABY os) x S*Saivokattens Kuunsäde (ABY ns)
209 BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
210 BAL a 21 FI SK LO 1923832 FI*Aurinkorinteen Erynigum Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 NOM
FI*Noxx Agent X (SIA a 21) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
211 BAL a 21 FI SK LO 1923825 FI*Aurinkorinteen Catananche Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Noxx Agent X (SIA a 21) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
212 BAL b 03 FI SK LO 1821323 FI*Jalecat's Fear of Fear Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Willicon I Can't Get It (BAL d 02 21) x FI*Jalecat's ÄssäMix (BAL h)
213 CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
214 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
215 CRX I / CRX n FI SK LO 1822251 FI*Claypond's Justiina V Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Claypond's Fortune Fabuleuse (CRX o)
216 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM NOM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
217 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1718318 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras Grand International Champion Thea Friškovec Abs
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
218 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 1510476 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FI*Huissin Mister Black Bean (CRX n) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
219 CRX II / CRX n 01 63 FI SK LO 1819405 FI*Riverside-eye's Bogey Boy Uros Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Gaala-Star Amor (CRX d 01) x FI*Framillan Wily Witch (CRX a 03)
220 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 1822938 Believer Magic Rivendell Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC BIV
Maybach Magic Star (CRX b 03) x Tenerife Noksas*LT (CRX f 02)
221 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 1822648 FI*Claypond's Kaspar Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX2
FI*Claypond's Farceur (CRX o) x Penottie van Berkendonck (CRX b 09)
222 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1822550 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
223 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 1923323 FI*FunkyJam's Lotsa Heart Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV
FI*Framillan Uula (CRX n 03) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
224 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Thea Friškovec KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
225 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
226 CRX III / CRX d FI SK LO 1821284 FI*Nibel's Sol Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Winter Is Coming (CRX w)
227 CRX III / CRX d 24 FI SK LO 1923371 FI*KattiKaisan Pasanen Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*Alchemist Battle Beast (CRX n 23) x FI*KattiKaisan Älä droppaa mun tunnelmaa (CRX d 03)
229 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 1923860 FI*Saivohenki Shyvana Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Alchemist Battle Beast (CRX n 23) x FI*VippeCat Pocahontas (CRX f 03)
230 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 1715522 FI*Alchemist Iron Maiden Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) (CRX ds 23) x FI*Spectrolite La Paloma (CRX b 09 33)
231 CRX IV / CRX d 02 62 FI SK LO 1819797 FI*Merivirran Bono For U2 Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Vesper Mon Sasti*PL (CRX f 02)
232 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 1820934 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
233 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1612432 FI*Claypond's Bon Nuit Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB NOM
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
233 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1612432 FI*Claypond's Bon Nuit Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
235 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1822724 FI*FunkyJam's Princess Bubblegum Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
FI*Framillan Lando Calrissian (CRX n 33) x FI*FunkyJam's Nova Prime (CRX g 24)
236 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 1822779 FI*Derekaz Razor Brougham Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 NOM
FI*Alchemist Abracadabra (CRX n 03 33) x FI*Derekaz Zyra (CRX n 03 24)
237 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 1822551 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
238 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1717687 FI*Framillan Lando Calrissian Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB BIV
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
239 CRX VII / CRX b 21 33 FI SK LO 1719045 FI*Claypond's Hilla V Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
240 CRX VII / CRX n 31 FI SK LO 1821672 FI*Villains Ah Kui Peen Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Travis Eledhrim of Claypond's (CRX a 32) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
241 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 1822692 FI*LifetimeOfLove Lilli Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM
Travis Eledhrim of Claypond's (CRX a 32) x FI*Claypond's Finaude (CRX b 21 33)
242 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 1923681 FI*Mimic Adidas Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x Cecil Amusant*RU (CRX w)
243 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 1611081 FI*Alchemist Abracadabra Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
243 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 1611081 FI*Alchemist Abracadabra Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
244 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK RX 1820345 FI*FunkyJam's Not like The other girls Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
245 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK LO 1821462 FI*Saca's Essential Esprit Naaras Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
FI*Alchemist Abracadabra (CRX n 03 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
246 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK LO 1821459 FI*Saca's Dynamic Spark Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
FI*Alchemist Abracadabra (CRX n 03 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
247 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 1923680 FI*Mimic Arctic Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x Cecil Amusant*RU (CRX w)
248 CRX IX / CRX w 64 FI SK LO 1923679 FI*Mimic Alaska Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x Cecil Amusant*RU (CRX w)
249 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 1614987 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming Naaras Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Bad Influence (CRX n)
250 CRX IX / CRX w 63 FI SK LO 1819441 Cecil Amusant*RU Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Jip-Jap'n Impulse Iron (CRX w) x Pappy Amysant*RU (CRX a 03)
251 DRX I / DRX c FI SK LO 1715274 FI*Avariel Obi Banoffi Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB
Xarmax DevonDream*PL (DRX n 03 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
252 DRX I / DRX c FI SK LO 1822936 Gucci Artemidarex*PL Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Uzzi Szmaragdowa Igla*PL (DRX c) x Petty-Blue Artemidarex*PL (DRX a)
253 DRX I / DRX a FI SK LO 1822651 FI*Åbodas Tito Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
254 DRX I / DRX n FI SK LO 1822652 FI*Åbodas Mimi Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
255 DRX I / DRX a FI SK LO 1923438 FI*Avariel Rattata Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX2
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
256 DRX I / DRX b FI SK RX 1822751 FI*Fairy-Story's Ällösöpö Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 BIV
FI*Fairy-Story's Xmas (DRX c 03) x FI*Fairy-Story's Obsession (DRX n)
257 DRX I / DRX n FI SK RX 1820135 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
258 DRX III / DRX f FI SK RX 1822785 FI*Åbodas Seedling Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Åbodas Mochi (DRX n) x FI*Åbodas Hera (DRX f)
259 DRX V / DRX n 25 FI SK RX 1821986 FI*Åbodas Jönsse Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Åbodas Mochi (DRX n) x FI*Åbodas Sulotar (DRX w)
260 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1822654 FI*Åbodas Miss Ellie Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX2
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
261 DRX V / DRX n 25 FI SK LO 1822653 FI*Åbodas Tonttu Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX3
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
262 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923703 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV NOM BIS
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
263 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923434 FI*Avariel Qinisa Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Avariel Obi Banoffi (DRX c)
264 DRX V / DRX b 24 FI SK LO 1923433 FI*Avariel Quebradita Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX2
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Avariel Obi Banoffi (DRX c)
265 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
266 DRX VII / DRX b 33 FI SK LO 1716253 LV*Dea Dia Kasharelia Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB BIV NOM
Dea Dia's Agathos (DRX n) x Zoelina Jolie vom Pharao of Dea Dia (DRX n 32)
267 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 1821255 FI*Åbodas Rölli Uros Avoin Stephe Bruin EX1 No Cert
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Mirexin Joyful Juliet (DRX n 32)
268 DRX VII / DRX e 32 FI SK RX 1923957 Florans Maya Sodetan Naaras Avoin Stephe Bruin Abs
Florans Vincent (DRX w) x Florans Tasia (DRX e 21 33)
269 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 1923436 FI*Avariel Rockruff Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
270 DSP I / DSP n FI SK RX 1820554 FI*Kimsun Amazing Fighter Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Zeus of Don Vangray (DSP n 03) x Wrinkleface Golden Coin (DSP f)
271 DSP II / DSP n 03 FI SK RX 1822419 Sean Sdyron, SK Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Antey Lekana Luxy (DSP n 03 21) x Him Sdyron, SK (DSP n 03)
272 DSP V / DSP e 03 21 33 FI SK LO 1820707 Vaho-Raj Chili Peppers*RU Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Akio Tokashi Chily Peppers (DSP a 09 21) x Tomiko Hitomi Chily Peppers (DSP g 03 21)
273 DSP V / DSP n 33 FI SK RX 1820553 FI*Kimsun Adorable Alien Kid Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Zeus of Don Vangray (DSP n 03) x Wrinkleface Golden Coin (DSP f)
274 DSP V / DSP a 21 33 FI SK RX 1924684 Kris'Talina Princess Shudan Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen Abs
Grey Oluchi Shudan (DSP n) x Star Tesh Fiesta (DSP w)
275 GRX II / GRX n 03 FI SK RX 1923403 SE*OneWorld Papageno Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
SE*OneWorld Symphony by Mozart (GRX e) x Diligo-Rex of Dankwarderode*D (GRX n 09)
276 OLH b FI SK LO 1611804 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
277 OLH b FI SK LO 1719108 FI*TaikaTomun Minea Mietteliäs Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x Brangelina v. Rosenharz (OLH c)
278 OLH c FI SK LO 1719106 FI*TaikaTomun Muusa Mutkaton Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x Brangelina v. Rosenharz (OLH c)
279 OLH n 22 FI SK LO 1819725 FI*TaikaTomun Nanna Nauravainen Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
280 OLH a 25 FI SK LO 1923828 FI*Aurinkorinteen Veronica Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Noxx Agent X (SIA a 21) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
281 OLH c 25 FI SK LO 1510597 FI*BaliDancer's Gaius Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS NOM
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
282 OLH ns 25 FI SK LO 1822176 FI*Jalecat's GD Minority Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x FI*Jalecat's BeCharming Beautify (OSH bs 03 22)
283 OLH h 03 24 FI SK LO 1613860 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
284 OSH w 61 FI SK LO 1821021 FI*Vintterin Aarre Loviisanpoika Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Vintterin Loviisa Miinantytär (SIA n 21)
285 OSH n FI SK RX 1821649 Caleb Eastern Grace Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Joka Felis-House (OSH a) x Kaisara Lunar Kedi (SIA h)
286 OSH n FI SK LO 1822743 FI*Ori-Katin Fräulein Max Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
Timotheus Del Iris (OSH n) x DK*Skuld Myser (SIA f)
287 OSH n FI SK LO 1923374 FI*JellonCats Kiara Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV NOM
Caleb Eastern Grace (OSH n) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
288 OSH b FI SK LO 1718645 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
289 OSH d FI SK LO 1716548 FI*BlackDevil's Burns Like Hell Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
290 OSH e FI SK LO 1716551 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
291 OSH e FI SK LO 1716553 FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
292 OSH f FI SK LO 1508671 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
292 OSH f FI SK LO 1508671 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
293 OSH f FI SK LO 1716555 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
294 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM BIV NOM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
295 OSH f FI SK LO 1820332 FI*BlackDevil's Beauty and The Beast Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
296 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
297 OSH n 24 FI SK LO 1506714 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPIB NOM
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
298 OSH a 24 FI SK LO 1820658 Egill of Monoceros Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
Image Arkenstone *RU (OSH c) x Planeta Soliaris Della LT* Monoceros (OSH g 24)
299 OSH a 25 FI SK LO 1819722 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
300 OSH a 25 FI SK LO 1819721 FI*LoudMeow Born on the Sun Uros International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
301 OSH b 22 FI SK LO 1822526 FI*Noxx Emberkit Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x FI*Martinic M.C. Baby (OSH bs 24)
302 OSH b 24 FI SK LO 1718649 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
303 OSH b 24 FI SK LO 1821909 HU*Shagio-Chen Satra Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB BIV
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
304 OSH b 24 FI SK LO 1821200 FI*Bitterblues Chili Cheyenne Uros Avoin Arja Martikainen Abs
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Mummeli Queeninha Anthea (SIA j 21)
305 OSH b 24 FI SK LO 1822753 FI*Vintterin Aleksi Samponpoika Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
306 OSH c 24 FI SK LO 1614728 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
307 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
308 OSH d 24 FI SK LO 1821996 Helios v. Imporio A Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
309 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Okonor Padlizsán (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
310 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM NOM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
311 OSH h 22 FI SK LO 1923477 FI*Frostnight's Gilded Trail of Stars Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 NOM
FI*Frostnight's Shadegrown (OLH ns 24) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
312 OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
313 OSH n 03 FI SK LO 1923958 Apocalyptica Zorro Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
314 OSH b 03 FI SK LO 1822114 Ardales Elois Agraciado Uros Champion Stephe Bruin EX1 No Cert
Rusor Oriks (OSH o) x Eloisa Lali Barbudo (OSH b 03)
315 OSH b 03 22 FI SRK RX 41309 FI*Miado Barahir House Of Bëor Uros Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
316 OSH c 03 22 FI SK LO 1923541 FI*Jalecat's Incredibles Herra Ihme Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*TaikaTomun Nuutti Nerokas (OLH a) x Lady Violetmoon Via Nocturna*PL (OSH c 03 25)
317 PEB V / PEB c 33 FI SK RX 1820951 FI*Indigo's Name of the Game Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB NOM
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
318 RUS FI SK LO 1611909 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM BIV
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
319 RUS FI SK LO 1820657 Umberto Tibery Nicol Ross Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
Tibery July Caesar Rus'Brungilda (RUS ) x Carica Grez Rus*RU (RUS )
320 RUS FI SK LO 1924930 N'Tauriel White ALWinBest Uros Avoin Arja Martikainen Abs
Kyina Mocowskiy (RUS ) x Kitty Dusya AlWinBest (RUS )
321 RUS FI SK LO 1820772 FI*Rusalka Margarita Naaras Avoin Arja Martikainen EX2
Romeo v.d. Laurentziburg (RUS ) x FI*Hana-Bi Hansa (RUS )
322 RUS FI SK LO 1923488 LV*Fantasy Russia Marselina Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Sereshka Leto Atreides (RUS ) x Fantasy Russia Iolanta (RUS )
323 RUS FI SK LO 1820263 S*Kyanos Helene Naaras Avoin Arja Martikainen EX3
Gaston Mollis Felis, CZ (RUS ) x S*Mistlurens Inez (RUS )
324 RUS FI SK LO 1822670 FI*Sodetan Carrin Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Umberto Tibery Nicol Ross (RUS ) x Cilda Undina Spirit of Neva (RUS )
325 RUS FI SK LO 1923169 FI*IvanaKallio's FollowMe Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX2
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
327 RUS FI SK LO 1924580 Katzenhof Urho Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX3
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
328 RUS FI SK LO 1924567 Silberfeder's Krabat Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 BIV NOM BIS
My Lionheart Malabo (RUS ) x Silberfeder's Enigma (RUS )
329 RUS FI SK LO 1923166 FI*IvanaKallio's Fanny Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX3
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
330 RUS FI SK LO 1822846 FI*Janatuisen Tellus Mater Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
Diamond Neytiri*PL (RUS ) x FI*Janatuisen Amalthea of Jupiter (RUS )
331 RUS FI SK LO 1822898 FI*Lolcat's Alex Munday Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX2
FI*Lolcat's John Willoughby (RUS ) x FI*Lolcat's Willow Rosenberg (RUS )
332 RUS FI SRK LO 1301929 Wynterwynd Moon River Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
333 RUS FI SK LO 1510859 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM NOM
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
334 RUS FI SRK LO 42023 FI*Hana-Bi Liù Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
335 RUS FI SK LO 1611738 FI*Hana-Bi Tivoli Uros International Premior Arja Martikainen Abs
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
336 RUS FI SK LO 1718291 Diamond Neytiri*PL Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP BIV NOM
Gerber Minora*PL (RUS ) x Wenus Greyandgreen*PL (RUS )
337 RUS FI SK LO 1718089 FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace Uros Kastraatti Arja Martikainen EX2
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
338 SIA n FI SK LO 1822718 FI*Selcouth Cat of Kindness Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
339 SIA n FI SK LO 1822721 FI*Selcouth Cat of Wisdom Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX2
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
340 SIA n FI SK LO 1715990 FI*Vintterin Pauli Miinanpoika Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
341 SIA a FI SK LO 1822719 FI*Selcouth Cat of Spirits Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
342 SIA a FI SK LO 1923544 FI*Jalecat's Incredibles Ilona Vaara Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*TaikaTomun Nuutti Nerokas (OLH a) x Lady Violetmoon Via Nocturna*PL (OSH c 03 25)
343 SIA b FI SK LO 1822722 FI*Selcouth Cat of Stories Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
344 SIA b FI SK LO 1822754 FI*Vintterin Inkeri Sampontytär Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
345 SIA c FI SK LO 1822717 FI*Selcouth Cat of Madness Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
346 SIA f FI SK LO 1820541 FI*Baila-Bailan Oh No Let´s Go Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Kaspektin Kadabra (SIA n) x FI*Baila-Bailan Aika-Ainutlaatuinen (SIA f)
347 SIA c 21 FI SK LO 1719031 Grazia v. Imporio A Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
348 SIA d 21 FI SK LO 1819164 FI*Ori-Katin Johnny Rotten Uros Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
349 SIA n 03 FI SK LO 1819166 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
350 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Stephe Bruin KM BIV
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
351 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
352 SOM n FI SK LO 1821475 FI*Vulpes Black No. 1 Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
353 SOM n FI SK LO 1923846 FI*Amajan Svilda Sperandea Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
354 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Stephe Bruin KM NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
355 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Stephe Bruin KM BIV NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
356 SOM n FI SK LO 1612311 FI*Amajan Maffeo Macario Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX2
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
357 SOM n FI SK LO 1612017 FI*Foxkiss Esox lucius Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
358 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
361 SOM a FI SK LO 1821476 FI*Vulpes Bloody Kisses Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
362 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
363 SOM o FI SK LO 1923847 FI*Amajan Serenissima Serafina Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX2
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
364 SOM o FI SK RX 1923289 FI*SunnyPace Knautia Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
365 SOM o FI SK LO 1820563 FI*Amajan Remo Remberto Uros Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
Marica Soft Black Master Yuma (SOM n) x FI*Amajan Leela Lazzarella (SOM o)
366 SOM ns FI SK LO 1819521 S*Saivokattens Hopea Pörris-Man Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
S*Truly Cosmic Nanuq (ABY ns) x Cinderella El Marees*CH (ABY ns)
367 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718306 FI*Hebblas Wibby Naaras Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
368 SPH II / SPH a 09 FI SK LO 1820286 FI*CiCi's Aramina Minaran Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Wanadoo Jackpot (SPH n) x FI*CiCi's Ophelia Otis (SPH a 03)
369 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 1820268 FI*Hebblas Xiander Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
370 SPH III / SPH d FI SK RX 1822140 FI*Hobbitqueen's Unsullied Joy Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Hobbitqueen's Dragonair (SPH n 03 32) x FI*Hobbitqueen's Yale (SPH f)
371 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1822139 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Hobbitqueen's Dragonair (SPH n 03 32) x FI*Hobbitqueen's Yale (SPH f)
372 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
373 SPH V / SPH f 03 32 FI SK LO 1924538 Murashoff Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
RedAngel Sex-Tux Pompeius (SPH a 03) x Goliaf Ice Red (SPH d 03 32)
374 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 1716265 FI*Hebblas Vincent Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
375 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO 40951 FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
376 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
377 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
378 SPH V / SPH n 32 FI SK RX 1508461 FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith Uros Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FI*Hobbitqueen's Emerald (SPH d 09 21 33) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
379 THA n FI SK LO 1820491 Magic Thai Goblin's Yinella Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
Magic Hopfe Cat's Imri (THA n) x Magic Thai Goblin's Yukina (THA b)
380 THA n FI SK RX 1612465 Tekila Sanchitos Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX2
Samuray Sanchitos (THA n) x Magical Regal Splendor of Sanchitos (THA a 21)
381 THA n FI SK RX 1822189 FI*SpotsAndPoints Fritz Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Jazz Elegant Step (THA n 21) x FI*SpotsAndPoints Tatjana (THA a 21)
382 THA n FI SK LO 1924109 Magic Hopfe Cat's Schneewittchen Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Magic Thai Goblin's Wajkyki (THA n) x Magic Hopfe Cat's Sonica (THA n)
383 THA n FI SK RX 1923809 Magic Thai Goblin's Toto Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 BIV NOM
Magic Hopfe Cat's Kitay (THA b) x Magic Hopfe Cat's Bianca (THA a)
382 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Bruin Stephe MCO II, NFO V, NFO VII, TUA IX, ABY p, CRX VI, DRX VII, GRX II, OLH b, OSH a 25, OSH h 22, OSH b 03, SIA a, SOM n, SPH IV 41
Carnbrand Åsa ACL V, ACS III, ACS V, MCO V, MCO VIII, MCO IX, NFO IX, SIB III 41
Eek Magnusson Iréne ACL III, ACL VI, ACL XI, LPL VIII, MCO IV, NFO I, NFO III, NFO IV, SIB II, SIB VI, SIB IX, TUA II, TUA VII 41
Eriksson Ulrika BAL b, CRX I, CRX IX, DRX III, DRX V, DSP II, OLH c 25, OLH h 03 24, OSH n, OSH d, OSH e, OSH h, SIA d 21, SIA n, SOM o, SPH V 40
Friškovec Thea ABY n, ABY o, ABY ns, BAL a 21, CRX II, CRX VIII, OSH f, OSH b 22, OSH d 24, OSH n 03, SIA f, SOM a 42
Johnson Sarah ACL IV, ACS I, ACS VIII, LPL V, MCO III, MCO VI, NFO II, SIB V, TUA V 40
Martikainen Arja CRX IV, CRX VII, DSP V, OLH n 22, OSH w 61, OSH b, OSH b 24, OSH c 24, OSH c 03 22, PEB V, RUS, SIA c 42
Moroni Sara ACS X, MCO I, MCO VII, NFO VI, NFO VIII, SIB IV, TUA VI 40
Smits-Peelen Nathalie ABY a, BAL b 03, CRX III, CRX V, DRX I, DSP I, OLH c, OLH a 25, OLH ns 25, OSH n 24, OSH a 24, OSH f 24, OSH p 25, OSH b 03 22, SIA b, SIA c 21, SIA n 03, SOM ns, SPH II, SPH III, THA n 42
9 tuomaria