PIROK 135. kansainvälinen näyttely 26.5.2019 *RED*
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.5.2019 Loppuu 26.5.2019
Ilmoittautuminen alkaa 12.2.2019 Ilmoittautuminen loppuu 28.4.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.5.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 2, 4
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Ylöjärvi ***RED***
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Ylöjärven liikuntakeskus, Elotie 14, Ylöjärvi
Näyttelypäälliköt: Mika Akonniemi, mika.akonniemi@pirok.org, puh: 0400516270 & Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (kaikki leimakortit ja paperi-ilmoittautumiset), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Marika Landen, puh. 0405042592.Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö, anna.ramo@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja Double Trouble - kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana.
Kumpaankin 26.5. pidettävään näyttelyyn ilmoittaudutaan tämän *RED*-näyttelyn kautta.

Näyttelymaksut ajalle 12.2.-21.4.19 (1näyttely/ 2 näyttelyä): PIROKin jäsenet 38€/62€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 38€/72€, ei FIFe-kissat 50€/ näyttely (ei leimakorttia).
Näyttelymaksut ajalle 22.4.-28.4.19 (1näyttely/ 2näyttelyä): PIROKin jäsenet 40€/70€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 40€/80€, ei FIFe-kissat 50€/näyttely. Leimakortit ei käytössä 22.-28.4.19.
Kun kissa ilmoitetaan vain yhteen arvosteluun, voi ilmoittaja valita kumpaan näyttelyyn kissa osallistuu. Tarkistusluokka 20 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä, yksistään 20 €. Jos kasvattajalla ei ole omistamaansa kissaa ilmoitettuna näyttelyyn, tulee kasvattajaluokkaan ilmoittautua erikseen.
Näissä näyttelyissä ei ole veteraaniluokkia!
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen. Paperi-ilmoittautumisissa maksu PIROK:n tilille FI50 4055 0011 9442 34, BIC HELSFIHH viite 5555, kuitti ilmoittautumiseen mukaan.
Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä. Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
2 198
4 211
Yhteensä 409

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 ACL III / ACL b 22 FI SK LO 19 Curland Unique Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Curland Kelvin (ACL ds 09 22) x Curland Isabella (ACL n 22)
2 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
3 ACL III / ACL n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen ViggoCurl Uros Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPIB
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
4 ACL IV / ACL n 01 21 63 FI SK RX 17 FI*Siriuksen XianCurl Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
5 ACL V / ACL e 22 FI SK RX 18 FI*Yola's Amaranthe Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen PakaCurl (ACL g 21 33)
6 ACL VI / ACL f 03 22 FI SK RX 14 White Star Iskra of Siriuksen Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
White Star Veterok (ACL ns 03 22) x ShiningCurl Joulukuusi (ACL fs 03 22)
7 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 18 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM NOM
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
8 ACS I / ACS n FI SK LO 18 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC NOM
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
9 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
10 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Åsa Carnbrand KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
11 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras Supreme Premior Åsa Carnbrand KM
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
12 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Kastraatti Sarah Johnson Abs
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
13 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP NOM BIS
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
14 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 16 FI*Trollin Scar Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
15 ACS X / ACS ns 21 33 FI SK RX 18 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Debals Michigan (ACL ns 09 21 33) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
16 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 19 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
17 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
18 MCO I / MCO n Cesar Eva-Markiza Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
Pillowtalk's Commander (MCO n 09) x Milady Eva-Markiza (MCO g 09 22)
19 MCO I / MCO n FI SK LO 19 Black Faraon Lakritsa Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC BIV
Gatos de Sueno Alex (MCO n) x Behold Heaven's Silver Mist (MCO ns)
20 MCO I / MCO n FI SK LO 19 FI*Hemingway's Fox Mulder Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 NOM
LV*BBMC Gabriel My Angel (MCO d 22) x Omkara Yahatzee (MCO f)
21 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*HoneyCoon's What A Feeling Uros Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
FI*HoneyCoon's Shot In The Dark (MCO n 09) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
23 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
24 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 18 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel Naaras Champion Stephe Bruin EX1 CACIB NOM
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
25 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Stephe Bruin KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
26 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
27 MCO III / MCO n 24 BBMC Kirikou Mon Amour, JW Uros International Champion Sarah Johnson Abs
28 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Daffy Uros International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
29 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie Naaras Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS BIV NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
30 MCO III / MCO n 25 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant Sofie Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
31 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 19 FI*NineTales Prince Charming Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
32 MCO III / MCO n 22 Oliver Golden Mile Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX2
PL*Amibial Tadd (MCO n 22) x Captain Coon*s Tatyana (MCO f 09 22)
33 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 19 FI*NineTales Queen Is Born Naaras Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
34 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Sarah Johnson KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
35 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Sarah Johnson KM BIV NOM BIS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
36 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Supreme Premior Sarah Johnson KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
37 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Chief Wise Owl Uros International Premior Sarah Johnson EX1 CAGPIB
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
38 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Let There Be Rock Uros Premior Sarah Johnson EX1 CAPIB
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
39 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
39 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
40 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*BellaAmare's Flying Swallowtail Uros Kastraatti Sarah Johnson EX2
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB BIV
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
42 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX2
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 19 Whatatrill Wildest Dream Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Whatatrill Stetson (MCO n 23) x Lapurrd Sting Rey of Whatatrill (MCO f 09 22)
45 MCO IV / MCO a 09 25 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
46 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Powell Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
47 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 19 FI*Hemingway's Yukon White Wolf Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX4
IT*Skysupernova Cosmos (MCO a 09) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*LovelyLife You Raise Me Up Ykä Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX3
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
49 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 19 LV*BBMC Nitro Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPIB NOM
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
52 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
53 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 19 Modesto's Mi Unico Sol Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC BIV
Beartooth Mountain Shir Khan (MCO as) x Modesto's Aneesh (MCO g 22)
54 MCO V / MCO f Rascoon Grammy Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
Pillowtalk's Commander (MCO n 09) x Rascoon Inferno (MCO f 03 22)
55 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
56 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Portos Lion Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
57 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 19 FI*NineTales Popeye The Sailor Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX4
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
58 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 19 FI*NineTales Quake Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX2
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
59 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 19 FI*SolarWind's Bearcat Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX3
Wackymoon Mercury (MCO ns 22) x FI*SolarWind's Heket (MCO e 22)
60 MCO V / MCO d FI SK LO 19 FI*Hemingway's Dana Scully Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV
LV*BBMC Gabriel My Angel (MCO d 22) x Omkara Yahatzee (MCO f)
61 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 17 FI*SolarWind's Eros Uros Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB BIV
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
62 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Heart On Fire Naaras Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
63 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 18 FI*BellaAmare's Flying Red Admiral Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
64 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
65 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
66 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Mostlycats Twinkie Uros International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
67 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras International Champion Sarah Johnson EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
68 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB BIV
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
69 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 18 UA*Mazurka Surprise Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
UA*Mazurka Batman (MCO n 09) x Favorit-Sherkhan Brunhilda (MCO f 03)
70 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Stand By Me Selina Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
71 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 19 FI*Chamberlain Quite the Best Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1 BIV NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
72 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's O'Miziaki Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
73 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*LovelyLife You Raise Me Up Yemma Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX3
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
74 MCO VI / MCO d 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep It Real Uros Premior Sarah Johnson EX1 CAPIB
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
75 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 FI*Tigerworld Selene Naaras Out of Competition Sarah Johnson Arvosteltu
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
76 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Orionis Alnilam Uros Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
77 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Supreme Champion Sara Moroni KM
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
78 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Sara Moroni KM BIV
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
78 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
79 MCO VII / MCO ns FI SK RX 18 Heart Stealer Forever&Ever Uros Champion Sara Moroni EX1 CACIB
Yummy Largowinch (MCO n 22) x Justcoons May B Baby (MCO fs 23)
80 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 BIV
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
81 MCO VII / MCO as 25 FI SK RX 19 FI*Mostlycats Hilarious Woolly Smurf Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x Magic Lake Delilah I (MCO fs 25)
82 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 19 FI*NomenEst Klondike Kate Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
83 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros Grand International Premior Sara Moroni EX1 CAPS BIV
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
84 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
85 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Morning Shadow Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
86 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 17 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Premior Sara Moroni EX2
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
87 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Laramillan Optimus Prime Uros Kastraatti Sara Moroni EX2
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
88 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
89 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC BIV
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija *** (MCO fs 09)
90 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI SK LO 18 Curzon Dax of Fibee's Crew Uros Avoin Åsa Carnbrand EX2
Meow a Holic's Bumble Bee (MCO d 09 22) x O'Nelly Snow of Tree Hill (MCO ns 09 22)
91 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Sunshine Naaras Kastraatti Åsa Carnbrand EX2
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
92 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
93 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 18 FI*Marskin Pricilla Presley Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX2
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Victoria Olimpian*RU (MCO ns 09)
94 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 18 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
95 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 18 FI*Chatvallon Michael Gabriel Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*Monchacoon Elvis Isidor (MCO n 09 22) x FI*Chatvallon Princess Fiona (MCO ns 02 21)
96 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI SK RX 19 FI*Mostlycats Hilarious Harry Houdini Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX2
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x Magic Lake Delilah I (MCO fs 25)
97 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Phoebe Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
98 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 19 FI*NomenEst Kissy Suzuki Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
99 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
100 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's SharpShooter Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
101 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Mostlycats Cotton Candy Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
102 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FelisaRosselini Naaras Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP NOM
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
103 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 18 FI*Mahtitassun KainoVieno Naaras Champion Åsa Carnbrand EX1 CACIB
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna (MCO f 09 22)
104 NFO I / NFO a FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
105 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*WitSarin Kyösti Uros Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
106 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Heimdall Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
107 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 18 FI*Siniidan Black Plum Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
108 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Grand International Premior Sarah Johnson EX1 CAPS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
108 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
110 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 18 FI*Tupuliinin Blue Moon Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
111 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Mertsi Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
112 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
113 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
114 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Sysiässä Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB BIV
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
117 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
118 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 18 FI*RockyHill's Haiwee Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
119 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
120 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 18 FI*Tupuliinin Blue Sky Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
121 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
122 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
123 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
124 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Siniidan Trinity Naaras Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
125 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 19 SE*Kvitterdalens Zephyr Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 NOM
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x S*Ildrasie's Khedira (NFO f 22)
126 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
127 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Premior Stephe Bruin EX1 CAPIB
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
128 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 18 FI*Hirmuinen Entti Puuparta Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*Hirmuinen Coco Chanel (NFO f)
129 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
130 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
131 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM BIV NOM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
131 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
132 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
133 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Balder Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
134 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Freija Naaras International Champion Sara Moroni EX2
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
135 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 17 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun Naaras International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
136 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 18 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
137 NFO VI / NFO g 03 FI SK LO 18 FI*Felimon Kinuski Naaras Avoin Sara Moroni EX2
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
138 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 18 S*Youngun's Icona Pop Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
BR*Miadore Virgulino (NFO n 09 22) x S*Rockringen's Queen Bitch (NFO f 03)
139 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 19 Beija-Flor Forest Myths Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX2
FI*GoldenFurry's Juicy Jersey (NFO n 09 22) x Elmira Dumny Kot (NFO f 03 22)
140 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 18 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
141 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni Abs
FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob (NFO a 09) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
142 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 19 S*Myselisia's Campari Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni Abs
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
143 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Ramona Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
145 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 18 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
146 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 16 Ihanas Capoeira Naaras Supreme Premior Stephe Bruin KM NOM
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
147 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Sara Moroni KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
147 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
148 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Vaneri Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
149 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 18 FI*Siniidan Electric India Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 BIV
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
150 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
151 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion Åsa Carnbrand KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
152 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
153 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
153 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
154 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Kastraatti Åsa Carnbrand Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
155 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's Faramir Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
156 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Supreme Champion Åsa Carnbrand KM NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
157 SIB III / SIB ay 24 FI SK LO 18 FI*Sasulkan Inigo Uros Avoin Åsa Carnbrand Abs
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x Vil'yandi Slavicat (SIB f 24)
158 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Kaneli Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM BIS
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
159 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
160 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
161 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's DareDevil Uros International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
162 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
163 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Amurin Jose Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP BIV NOM
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Bernice (SIB n 24)
164 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 18 FI*Taigatupsun Akulina Naaras Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
165 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 18 Nikodim Simba Valenika Uros International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
166 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1 BIV NOM
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
167 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 19 FI*Keijumetsän Fennekin Naaras Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
FI*Jatsitytön Blaziken (SIB d 24) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
168 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 18 FI*Taigatupsun Bellatrix Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
SE*Missemoj's Tristan (SIB ns 24) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
169 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 18 FI*Mintsuliinin Felicia Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Apachiris Harry (SIB d 24) x FI*Mintsuliinin Doris (SIB fy 09 22)
170 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 19 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM BIS
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
172 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 17 FI*Felesin Seda Naaras Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
173 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 18 FI*Nazarlik Hades Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FI*Nazarlik Ferdi (TUA n 03) x FI*Lumiris B'day Musipusi (TUA g 09)
174 TUA V / TUA f FI SK LO 18 FI*Felesin Etta James Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
FI*Felesin Ismo Alanko (TUA d 03) x FI*Felesin Sweetheart (TUA f)
176 TUA VI / TUA f 09 FI SK LO 17 FI*Felesin Nitte Valo Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Tangerine's Enigma: Milk & Honey (TUA f 03 24)
177 TUA VII / TUA ns FI SK LO 19 FI*Felesin Toni Wirtanen Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Regina (TUA w)
178 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 19 FI*Felesin Alicia Keys Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Erja Lyytinen (TUA n 24)
179 TUA VII / TUA as FI SK LO 19 FI*Felesin Mira Luoti Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Regina (TUA w)
180 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 17 FI*Felesin Polli Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Regina (TUA w)
181 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 19 FI*Adenium Queen of All Everything Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Nazarlik Hades (TUA n 09) x FI*Felesin Polli (TUA w)
182 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 18 FI*Felesin David Bowie Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*Felesin Tomi Joutsen (TUA w) x FI*Felesin Erja Lyytinen (TUA n 24)
183 ABY n FI SK LO 17 Cellani Sieno UkassaKinté Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS BIV NOM BIS
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
184 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
185 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet I found Serenity Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
186 ABY n FI SK LO 18 FI*SaltNPepper Chunky Monkey Uros Champion Thea Friškovec EX2
PL*Adalbertus SET (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
187 ABY n FI SK LO 17 FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa Uros Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
188 ABY n FI SK LO 18 FI*Silkkihienon Rustica Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Lake of Conemara Sam Son (ABY o) x FI*Silkkihienon XO Emiliani (ABY a)
189 ABY n FI SK LO 19 IT*Dakar di Habashat Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Baton Rouge Pavarotti di Habashat (ABY n) x Baton Rouge Parigi o Cara (ABY n)
190 ABY n FI SK LO 19 FI*SaltNPepper Toffifee Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa (ABY n) x FI*SaltNPepper Bahama Mama (ABY n)
191 ABY n FI SK LO 19 FI*Woodcocks Moomintroll Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
192 ABY n FI SK LO 19 FI*Woodcocks Little My Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
193 ABY n FI SK LO 19 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
194 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Thea Friškovec KM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
195 ABY n FI SK LO 15 FI*Silkkihienon Wigilia Rickey Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
196 ABY n FI SK LO 17 FI*Vuolas Viestintuoja Uros Premior Thea Friškovec EX2
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
197 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Premior Thea Friškovec EX1 CAPIB
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
198 ABY n FI SK LO 14 (N)Mayas Pride Maori Naaras Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP BIV
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
199 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
200 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
201 ABY a FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Erica herbacea Naaras Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX2
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*SunnyPace Balsamita (SOM n)
202 ABY a FI SK LO 17 FI*Neaera's Celeste Velato Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB BIV
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Hazel Huntress (ABY p)
203 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
204 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
205 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
205 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
206 ABY p FI SK LO 18 FI*Mauahtawa Bertha Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Jollinooran Esperanza (ABY n)
207 ABY p FI SK LO 18 FI*Neaera's Keala Orida Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
208 ABY ns FI SK LO 17 FI*Taiga-Kissat Lilli Arwen Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Taiga-Kissat Silver Diamond (ABY os) x S*Saivokattens Kuunsäde (ABY ns)
209 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
210 BAL a 21 FI SK LO 19 FI*Aurinkorinteen Erynigum Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 NOM
FI*Noxx Agent X (SIA a 21) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
211 BAL a 21 FI SK LO 19 FI*Aurinkorinteen Catananche Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Noxx Agent X (SIA a 21) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
212 BAL b 03 FI SK LO 18 FI*Jalecat's Fear of Fear Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Willicon I Can't Get It (BAL d 02 21) x FI*Jalecat's ÄssäMix (BAL h)
213 CRX I / CRX o FI SK LO 17 FI*Claypond's Farceur Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
214 CRX I / CRX ns FI SK LO 18 FI*Piupaws Donkey Kong Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
215 CRX I / CRX n FI SK LO 18 FI*Claypond's Justiina V Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Claypond's Fortune Fabuleuse (CRX o)
216 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM NOM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
217 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras Grand International Champion Thea Friškovec Abs
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
218 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 15 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FI*Huissin Mister Black Bean (CRX n) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
219 CRX II / CRX n 01 63 FI SK LO 18 FI*Riverside-eye's Bogey Boy Uros Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Gaala-Star Amor (CRX d 01) x FI*Framillan Wily Witch (CRX a 03)
220 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 18 Believer Magic Rivendell Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC BIV
Maybach Magic Star (CRX b 03) x Tenerife Noksas*LT (CRX f 02)
221 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 18 FI*Claypond's Kaspar Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX2
FI*Claypond's Farceur (CRX o) x Penottie van Berkendonck (CRX b 09)
222 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 18 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
223 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 19 FI*FunkyJam's Lotsa Heart Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV
FI*Framillan Uula (CRX n 03) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
224 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Thea Friškovec KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
225 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
226 CRX III / CRX d FI SK LO 18 FI*Nibel's Sol Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Winter Is Coming (CRX w)
227 CRX III / CRX d 24 FI SK LO 19 FI*KattiKaisan Pasanen Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*Alchemist Battle Beast (CRX n 23) x FI*KattiKaisan Älä droppaa mun tunnelmaa (CRX d 03)
229 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 19 FI*Saivohenki Shyvana Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Alchemist Battle Beast (CRX n 23) x FI*VippeCat Pocahontas (CRX f 03)
230 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 17 FI*Alchemist Iron Maiden Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) (CRX ds 23) x FI*Spectrolite La Paloma (CRX b 09 33)
231 CRX IV / CRX d 02 62 FI SK LO 18 FI*Merivirran Bono For U2 Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Vesper Mon Sasti*PL (CRX f 02)
232 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 18 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
233 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 16 FI*Claypond's Bon Nuit Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB NOM
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
233 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 16 FI*Claypond's Bon Nuit Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
235 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 18 FI*FunkyJam's Princess Bubblegum Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
FI*Framillan Lando Calrissian (CRX n 33) x FI*FunkyJam's Nova Prime (CRX g 24)
236 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 18 FI*Derekaz Razor Brougham Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 NOM
FI*Alchemist Abracadabra (CRX n 03 33) x FI*Derekaz Zyra (CRX n 03 24)
237 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 18 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
238 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 17 FI*Framillan Lando Calrissian Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB BIV
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
239 CRX VII / CRX b 21 33 FI SK LO 17 FI*Claypond's Hilla V Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
240 CRX VII / CRX n 31 FI SK LO 18 FI*Villains Ah Kui Peen Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Travis Eledhrim of Claypond's (CRX a 32) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
241 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 18 FI*LifetimeOfLove Lilli Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM
Travis Eledhrim of Claypond's (CRX a 32) x FI*Claypond's Finaude (CRX b 21 33)
242 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 19 FI*Mimic Adidas Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x Cecil Amusant*RU (CRX w)
243 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Abracadabra Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
243 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Abracadabra Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
244 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK RX 18 FI*FunkyJam's Not like The other girls Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
245 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK LO 18 FI*Saca's Essential Esprit Naaras Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
FI*Alchemist Abracadabra (CRX n 03 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
246 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK LO 18 FI*Saca's Dynamic Spark Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
FI*Alchemist Abracadabra (CRX n 03 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
247 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 19 FI*Mimic Arctic Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x Cecil Amusant*RU (CRX w)
248 CRX IX / CRX w 64 FI SK LO 19 FI*Mimic Alaska Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x Cecil Amusant*RU (CRX w)
249 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming Naaras Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Bad Influence (CRX n)
250 CRX IX / CRX w 63 FI SK LO 18 Cecil Amusant*RU Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Jip-Jap'n Impulse Iron (CRX w) x Pappy Amysant*RU (CRX a 03)
251 DRX I / DRX c FI SK LO 17 FI*Avariel Obi Banoffi Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB
Xarmax DevonDream*PL (DRX n 03 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
252 DRX I / DRX c FI SK LO 18 Gucci Artemidarex*PL Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Uzzi Szmaragdowa Igla*PL (DRX c) x Petty-Blue Artemidarex*PL (DRX a)
253 DRX I / DRX a FI SK LO 18 FI*Åbodas Tito Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
254 DRX I / DRX n FI SK LO 18 FI*Åbodas Mimi Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
255 DRX I / DRX a FI SK LO 19 FI*Avariel Rattata Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX2
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
256 DRX I / DRX b FI SK RX 18 FI*Fairy-Story's Ällösöpö Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 BIV
FI*Fairy-Story's Xmas (DRX c 03) x FI*Fairy-Story's Obsession (DRX n)
257 DRX I / DRX n FI SK RX 18 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
258 DRX III / DRX f FI SK RX 18 FI*Åbodas Seedling Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Åbodas Mochi (DRX n) x FI*Åbodas Hera (DRX f)
259 DRX V / DRX n 25 FI SK RX 18 FI*Åbodas Jönsse Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Åbodas Mochi (DRX n) x FI*Åbodas Sulotar (DRX w)
260 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 18 FI*Åbodas Miss Ellie Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX2
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
261 DRX V / DRX n 25 FI SK LO 18 FI*Åbodas Tonttu Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX3
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
262 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 19 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV NOM BIS
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
263 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 19 FI*Avariel Qinisa Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Avariel Obi Banoffi (DRX c)
264 DRX V / DRX b 24 FI SK LO 19 FI*Avariel Quebradita Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX2
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Avariel Obi Banoffi (DRX c)
265 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 17 FI*Mirexin Patrik Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
266 DRX VII / DRX b 33 FI SK LO 17 LV*Dea Dia Kasharelia Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB BIV NOM
Dea Dia's Agathos (DRX n) x Zoelina Jolie vom Pharao of Dea Dia (DRX n 32)
267 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 18 FI*Åbodas Rölli Uros Avoin Stephe Bruin EX1 No Cert
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Mirexin Joyful Juliet (DRX n 32)
268 DRX VII / DRX e 32 FI SK RX 19 Florans Maya Sodetan Naaras Avoin Stephe Bruin Abs
Florans Vincent (DRX w) x Florans Tasia (DRX e 21 33)
269 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 19 FI*Avariel Rockruff Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
270 DSP I / DSP n FI SK RX 18 FI*Kimsun Amazing Fighter Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Zeus of Don Vangray (DSP n 03) x Wrinkleface Golden Coin (DSP f)
271 DSP II / DSP n 03 FI SK RX 18 Sean Sdyron, SK Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Antey Lekana Luxy (DSP n 03 21) x Him Sdyron, SK (DSP n 03)
272 DSP V / DSP e 03 21 33 FI SK LO 18 Vaho-Raj Chili Peppers*RU Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Akio Tokashi Chily Peppers (DSP a 09 21) x Tomiko Hitomi Chily Peppers (DSP g 03 21)
273 DSP V / DSP n 33 FI SK RX 18 FI*Kimsun Adorable Alien Kid Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Zeus of Don Vangray (DSP n 03) x Wrinkleface Golden Coin (DSP f)
274 DSP V / DSP a 21 33 FI SK RX 19 Kris'Talina Princess Shudan Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen Abs
Grey Oluchi Shudan (DSP n) x Star Tesh Fiesta (DSP w)
275 GRX II / GRX n 03 FI SK RX 19 SE*OneWorld Papageno Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
SE*OneWorld Symphony by Mozart (GRX e) x Diligo-Rex of Dankwarderode*D (GRX n 09)
276 OLH b FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
277 OLH b FI SK LO 17 FI*TaikaTomun Minea Mietteliäs Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x Brangelina v. Rosenharz (OLH c)
278 OLH c FI SK LO 17 FI*TaikaTomun Muusa Mutkaton Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x Brangelina v. Rosenharz (OLH c)
279 OLH n 22 FI SK LO 18 FI*TaikaTomun Nanna Nauravainen Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
280 OLH a 25 FI SK LO 19 FI*Aurinkorinteen Veronica Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Noxx Agent X (SIA a 21) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
281 OLH c 25 FI SK LO 15 FI*BaliDancer's Gaius Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS NOM
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
282 OLH ns 25 FI SK LO 18 FI*Jalecat's GD Minority Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x FI*Jalecat's BeCharming Beautify (OSH bs 03 22)
283 OLH h 03 24 FI SK LO 16 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
284 OSH w 61 FI SK LO 18 FI*Vintterin Aarre Loviisanpoika Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Vintterin Loviisa Miinantytär (SIA n 21)
285 OSH n FI SK RX 18 Caleb Eastern Grace Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Joka Felis-House (OSH a) x Kaisara Lunar Kedi (SIA h)
286 OSH n FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Fräulein Max Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
Timotheus Del Iris (OSH n) x DK*Skuld Myser (SIA f)
287 OSH n FI SK LO 19 FI*JellonCats Kiara Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV NOM
Caleb Eastern Grace (OSH n) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
288 OSH b FI SK LO 17 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
289 OSH d FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Burns Like Hell Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
290 OSH e FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
291 OSH e FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
292 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
292 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
293 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
294 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM BIV NOM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
295 OSH f FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Beauty and The Beast Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
296 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
297 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPIB NOM
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
298 OSH a 24 FI SK LO 18 Egill of Monoceros Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
Image Arkenstone *RU (OSH c) x Planeta Soliaris Della LT* Monoceros (OSH g 24)
299 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
300 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Born on the Sun Uros International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
301 OSH b 22 FI SK LO 18 FI*Noxx Emberkit Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x FI*Martinic M.C. Baby (OSH bs 24)
302 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
303 OSH b 24 FI SK LO 18 HU*Shagio-Chen Satra Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB BIV
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
304 OSH b 24 FI SK LO 18 FI*Bitterblues Chili Cheyenne Uros Avoin Arja Martikainen Abs
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Mummeli Queeninha Anthea (SIA j 21)
305 OSH b 24 FI SK LO 18 FI*Vintterin Aleksi Samponpoika Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
306 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
307 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Moonshine Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
308 OSH d 24 FI SK LO 18 Helios v. Imporio A Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
309 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
310 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM NOM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
311 OSH h 22 FI SK LO 19 FI*Frostnight's Gilded Trail of Stars Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 NOM
FI*Frostnight's Shadegrown (OLH ns 24) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
312 OSH p 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
313 OSH n 03 FI SK LO 19 Apocalyptica Zorro Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
314 OSH b 03 FI SK LO 18 Ardales Elois Agraciado Uros Champion Stephe Bruin EX1 No Cert
Rusor Oriks (OSH o) x Eloisa Lali Barbudo (OSH b 03)
315 OSH b 03 22 FI SRK RX FI*Miado Barahir House Of Bëor Uros Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
316 OSH c 03 22 FI SK LO 19 FI*Jalecat's Incredibles Herra Ihme Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*TaikaTomun Nuutti Nerokas (OLH a) x Lady Violetmoon Via Nocturna*PL (OSH c 03 25)
317 PEB V / PEB c 33 FI SK RX 18 FI*Indigo's Name of the Game Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB NOM
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
318 RUS FI SK LO 16 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM BIV
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
319 RUS FI SK LO 18 Umberto Tibery Nicol Ross Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
Tibery July Caesar Rus'Brungilda (RUS ) x Carica Grez Rus*RU (RUS )
320 RUS FI SK LO 19 N'Tauriel White ALWinBest Uros Avoin Arja Martikainen Abs
Kyina Mocowskiy (RUS ) x Kitty Dusya AlWinBest (RUS )
321 RUS FI SK LO 18 FI*Rusalka Margarita Naaras Avoin Arja Martikainen EX2
Romeo v.d. Laurentziburg (RUS ) x FI*Hana-Bi Hansa (RUS )
322 RUS FI SK LO 19 LV*Fantasy Russia Marselina Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Sereshka Leto Atreides (RUS ) x Fantasy Russia Iolanta (RUS )
323 RUS FI SK LO 18 S*Kyanos Helene Naaras Avoin Arja Martikainen EX3
Gaston Mollis Felis, CZ (RUS ) x S*Mistlurens Inez (RUS )
324 RUS FI SK LO 18 FI*Sodetan Carrin Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Umberto Tibery Nicol Ross (RUS ) x Cilda Undina Spirit of Neva (RUS )
325 RUS FI SK LO 19 FI*IvanaKallio's FollowMe Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX2
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
327 RUS FI SK LO 19 Katzenhof Urho Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX3
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
328 RUS FI SK LO 19 Silberfeder's Krabat Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 BIV NOM BIS
My Lionheart Malabo (RUS ) x Silberfeder's Enigma (RUS )
329 RUS FI SK LO 19 FI*IvanaKallio's Fanny Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX3
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
330 RUS FI SK LO 18 FI*Janatuisen Tellus Mater Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
Diamond Neytiri*PL (RUS ) x FI*Janatuisen Amalthea of Jupiter (RUS )
331 RUS FI SK LO 18 FI*Lolcat's Alex Munday Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX2
FI*Lolcat's John Willoughby (RUS ) x FI*Lolcat's Willow Rosenberg (RUS )
332 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
333 RUS FI SK LO 15 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM NOM
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
334 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Liù Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
335 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Tivoli Uros International Premior Arja Martikainen Abs
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
336 RUS FI SK LO 17 Diamond Neytiri*PL Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP BIV NOM
Gerber Minora*PL (RUS ) x Wenus Greyandgreen*PL (RUS )
337 RUS FI SK LO 17 FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace Uros Kastraatti Arja Martikainen EX2
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
338 SIA n FI SK LO 18 FI*Selcouth Cat of Kindness Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
339 SIA n FI SK LO 18 FI*Selcouth Cat of Wisdom Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX2
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
340 SIA n FI SK LO 17 FI*Vintterin Pauli Miinanpoika Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
341 SIA a FI SK LO 18 FI*Selcouth Cat of Spirits Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
342 SIA a FI SK LO 19 FI*Jalecat's Incredibles Ilona Vaara Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*TaikaTomun Nuutti Nerokas (OLH a) x Lady Violetmoon Via Nocturna*PL (OSH c 03 25)
343 SIA b FI SK LO 18 FI*Selcouth Cat of Stories Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
344 SIA b FI SK LO 18 FI*Vintterin Inkeri Sampontytär Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
345 SIA c FI SK LO 18 FI*Selcouth Cat of Madness Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
346 SIA f FI SK LO 18 FI*Baila-Bailan Oh No Let´s Go Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Kaspektin Kadabra (SIA n) x FI*Baila-Bailan Aika-Ainutlaatuinen (SIA f)
347 SIA c 21 FI SK LO 17 Grazia v. Imporio A Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
348 SIA d 21 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Johnny Rotten Uros Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
349 SIA n 03 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
350 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Stephe Bruin KM BIV
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
351 SOM n FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
352 SOM n FI SK LO 18 FI*Vulpes Black No. 1 Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
353 SOM n FI SK LO 19 FI*Amajan Svilda Sperandea Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
354 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Stephe Bruin KM NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
355 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Stephe Bruin KM BIV NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
356 SOM n FI SK LO 16 FI*Amajan Maffeo Macario Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX2
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
357 SOM n FI SK LO 16 FI*Foxkiss Esox lucius Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
358 SOM n FI SK LO 18 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
361 SOM a FI SK LO 18 FI*Vulpes Bloody Kisses Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
362 SOM o FI SK LO 16 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
363 SOM o FI SK LO 19 FI*Amajan Serenissima Serafina Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX2
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
364 SOM o FI SK RX 19 FI*SunnyPace Knautia Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
365 SOM o FI SK LO 18 FI*Amajan Remo Remberto Uros Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
Marica Soft Black Master Yuma (SOM n) x FI*Amajan Leela Lazzarella (SOM o)
366 SOM ns FI SK LO 18 S*Saivokattens Hopea Pörris-Man Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
S*Truly Cosmic Nanuq (ABY ns) x Cinderella El Marees*CH (ABY ns)
367 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wibby Naaras Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
368 SPH II / SPH a 09 FI SK LO 18 FI*CiCi's Aramina Minaran Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Wanadoo Jackpot (SPH n) x FI*CiCi's Ophelia Otis (SPH a 03)
369 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xiander Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
370 SPH III / SPH d FI SK RX 18 FI*Hobbitqueen's Unsullied Joy Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Hobbitqueen's Dragonair (SPH n 03 32) x FI*Hobbitqueen's Yale (SPH f)
371 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 18 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Hobbitqueen's Dragonair (SPH n 03 32) x FI*Hobbitqueen's Yale (SPH f)
372 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
373 SPH V / SPH f 03 32 FI SK LO 19 Murashoff Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
RedAngel Sex-Tux Pompeius (SPH a 03) x Goliaf Ice Red (SPH d 03 32)
374 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Vincent Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
375 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
376 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
377 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 18 FI*Hebblas Ximena Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
378 SPH V / SPH n 32 FI SK RX 15 FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith Uros Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FI*Hobbitqueen's Emerald (SPH d 09 21 33) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
379 THA n FI SK LO 18 Magic Thai Goblin's Yinella Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
Magic Hopfe Cat's Imri (THA n) x Magic Thai Goblin's Yukina (THA b)
380 THA n FI SK RX 16 Tekila Sanchitos Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX2
Samuray Sanchitos (THA n) x Magical Regal Splendor of Sanchitos (THA a 21)
381 THA n FI SK RX 18 FI*SpotsAndPoints Fritz Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Jazz Elegant Step (THA n 21) x FI*SpotsAndPoints Tatjana (THA a 21)
382 THA n FI SK LO 19 Magic Hopfe Cat's Schneewittchen Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Magic Thai Goblin's Wajkyki (THA n) x Magic Hopfe Cat's Sonica (THA n)
383 THA n FI SK RX 19 Magic Thai Goblin's Toto Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 BIV NOM
Magic Hopfe Cat's Kitay (THA b) x Magic Hopfe Cat's Bianca (THA a)
382 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Bruin Stephe MCO II, NFO V, NFO VII, TUA IX, ABY p, CRX VI, DRX VII, GRX II, OLH b, OSH a 25, OSH h 22, OSH b 03, SIA a, SOM n, SPH IV 41
Carnbrand Åsa ACL V, ACS III, ACS V, MCO V, MCO VIII, MCO IX, NFO IX, SIB III 41
Eek Magnusson Iréne ACL III, ACL VI, ACL XI, LPL VIII, MCO IV, NFO I, NFO III, NFO IV, SIB II, SIB VI, SIB IX, TUA II, TUA VII 41
Eriksson Ulrika BAL b, CRX I, CRX IX, DRX III, DRX V, DSP II, OLH c 25, OLH h 03 24, OSH n, OSH d, OSH e, OSH h, SIA d 21, SIA n, SOM o, SPH V 40
Friškovec Thea ABY n, ABY o, ABY ns, BAL a 21, CRX II, CRX VIII, OSH f, OSH b 22, OSH d 24, OSH n 03, SIA f, SOM a 42
Johnson Sarah ACL IV, ACS I, ACS VIII, LPL V, MCO III, MCO VI, NFO II, SIB V, TUA V 40
Martikainen Arja CRX IV, CRX VII, DSP V, OLH n 22, OSH w 61, OSH b, OSH b 24, OSH c 24, OSH c 03 22, PEB V, RUS, SIA c 42
Moroni Sara ACS X, MCO I, MCO VII, NFO VI, NFO VIII, SIB IV, TUA VI 40
Smits-Peelen Nathalie ABY a, BAL b 03, CRX III, CRX V, DRX I, DSP I, OLH c, OLH a 25, OLH ns 25, OSH n 24, OSH a 24, OSH f 24, OSH p 25, OSH b 03 22, SIA b, SIA c 21, SIA n 03, SOM ns, SPH II, SPH III, THA n 42
9 tuomaria