PIROK 134. kansainvälinen näyttely 25.5.2019 *RED*
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.5.2019 Loppuu 25.5.2019
Ilmoittautuminen alkaa 12.2.2019 Ilmoittautuminen loppuu 1.5.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.5.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 3, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Ylöjärvi ***RED***
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Ylöjärven liikuntakeskus, Elotie 14, Ylöjärvi
Näyttelypäälliköt: Mika Akonniemi, mika.akonniemi@pirok.org, puh: 0400516270 & Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (kaikki leimakortit ja paperi-ilmoittautumiset), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Marika Landen, puh. 0405042592.Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö, anna.ramo@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org


Lisätietoja Ilmoittautumisaikaa on jatkettu 1.5.19 saakka!
Double Trouble
- kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana.
Kumpaankin 25.5. pidettävään näyttelyyn ilmoittaudutaan tämän *RED*-näyttelyn kautta.

Näyttelymaksut ajalle 12.2.-21.4.19 (1näyttely/ 2 näyttelyä): PIROKin jäsenet 38€/62€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 38€/72€, ei FIFe-kissat 50€/ näyttely (ei leimakorttia).
Näyttelymaksut ajalle 22.4.-28.4.19 (1näyttely/ 2näyttelyä): PIROKin jäsenet 40€/70€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 40€/80€, ei FIFe-kissat 50€/näyttely. Leimakortit ei käytössä 22.-28.4.19.
Kun kissa ilmoitetaan vain yhteen arvosteluun, voi ilmoittaja valita kumpaan näyttelyyn kissa osallistuu. Tarkistusluokka 20 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä, yksistään 20 €. Jos kasvattajalla ei ole omistamaansa kissaa ilmoitettuna näyttelyyn, tulee kasvattajaluokkaan ilmoittautua erikseen.
Näissä näyttelyissä ei ole veteraaniluokkia!
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen. 
Paperi-ilmoittautumisissa maksu PIROK:n tilille FI50 4055 0011 9442 34, BIC HELSFIHH viite 5555, kuitti ilmoittautumiseen mukaan.
Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä. Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 116
3 126
Kotikissat 12
Yhteensä 254

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Robert Lubrano KM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 17 Ayser's Viserion Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
My-Champagne Playboy of Ayser (EXO d 22) x Ayser's Galaxy (PER f 33)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 17 Ayser's Wild Tabby Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
6 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Finland Maiden Naaras Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x FI*Aamukasteen BlingBling Baby (EXO f 24)
7 EXO a 24 FI SK LO 18 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
8 EXO fs 03 FI SK LO 19 FI*Shamirin Intelligent Inga Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EXO f 03
FI*Shamirin Red Roberto (EXO d 22) x FI*Shamirin Yippee Yvonne (PER ns 03)
9 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
10 EXO g 03 23 FI SK LO 17 FI*Whispers Oxana Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
11 EXO g 03 24 FI SK LO 19 FI*AzuLejo's Helmiina ainoo rinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Celestial's Moët&Chandon Rosé Impérial (EXO g 03 24)
12 EXO d 21 33 FI SK LO 18 Ayser's Genius Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
13 PER d FI SK LO 18 FI*Mimosan Viper Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
14 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Supreme Premior Robert Lubrano KM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
15 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Champion Sara Moroni EX1 CACIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
16 PER ds 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
17 PER f 33 FI SK LO 17 FI*Yashar's Cicciolina Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
FI*Yashar's Åskari Ålematon (PER e 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
18 PER f 33 FI SK LO 18 Ayser's You Really Got Me Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
19 PER f 33 FI SK LO 15 Sinihuiskan Elisha Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
20 PER e 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Jetset Queen Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x IT*Venus Delle Lune Saracene (EXO e 21 33)
21 PER f 21 33 FI SK LO 16 Ayser's Q-Girl Naaras Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
Ayser's Knight-Of-Stars (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
22 PER g 21 33 FI SK LO 18 FI*Yashar's Esmeralda Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Beaty Belle (PER f 33)
23 RAG n FI SK LO 18 FI*Jylhärinteen Neilikka Naaras Avoin Sara Moroni EX1 No Cert
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
24 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB BIV
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
25 RAG n FI SK LO 18 FI*Jylhärinteen Chili Naaras Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
26 RAG n FI SK LO 18 FI*Maplehill's Marshmallow Naaras Kastraatti Sara Moroni EX2
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Ravenheart (RAG n)
27 RAG a FI SK LO 18 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
28 RAG a FI SK LO 19 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
29 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Åsa Carnbrand KM BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
30 RAG a FI SRK LO 13 FI*Riverknee Ariels Tail Naaras Kastraatti Åsa Carnbrand Abs
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Ocean Beach (RAG n 03)
31 RAG a FI SRK LO 13 FI*Stardoll's Blue Velvet Naaras Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
32 RAG c FI SK RX 18 Mokotuvan Nutukka Utuinen Uros Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
Of Elisir Fudge/ID (RAG c 04) x Xara Koci Szarm*PL (RAG b)
33 RAG c FI SK LO 18 FI*AijaiCats Brilliant Bella Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB DISQ AGR.
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
34 RAG f FI SK LO 18 FI*Purppuralinnan Prinsessa Rosette Naaras Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
FI*Ruuskatin Mauno (RAG d 04) x FI*Ragtail Janna (RAG n)
35 RAG n 21 FI SK LO 19 FI*Jylhärinteen Toivo Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM
FI*Dollyblues Joyful, Joyful (RAG n 04) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
36 RAG n 21 FI SK LO 18 FI*Jylhärinteen Kaneli Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
37 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros International Champion Robert Lubrano
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
38 RAG d 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros Grand International Premior Sara Moroni EX1 CAPS
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
39 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
40 RAG f 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Aloya Pearl Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 No Cert
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
41 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Magnum Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
42 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB BIV NOM
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
43 RAG n 03 FI SK LO 19 Starring Hero Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Diamondsriver Ringo Star (RAG a 03) x Starring Tirri (RAG n 04)
44 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*DollyCats The Pride Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
45 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 NOM BIS
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
46 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Premior Robert Lubrano EX1 CAPIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
47 RAG n 04 FI SK LO 18 George Azure Eyes*PL Uros Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
48 RAG n 04 FI SK LO 18 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM BIS
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira (RAG a)
50 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's El Chapo Son of CG Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
51 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Ragtail Rihanna Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX2
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
52 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Valkokullan Pennilotta Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Valkokullan Julia (RAG a 04)
53 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Åsa Carnbrand KM NOM BIS
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
54 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Sara Moroni KM BIV NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
55 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
56 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
57 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Helmikeijun Tiny Pearl Uros Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
58 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Champion Sara Moroni EX2
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
59 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
60 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB BIV NOM
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
60 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Siitos
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
61 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Daim Uros International Premior Sara Moroni EX2
FI*Valkokullan Apollon (RAG a 04) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
62 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
63 RAG c 04 FI SK RX 16 FI*Utuinen Taste of Plum Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
FI*Utuinen Hot'n'Spicy (RAG d 04) x Xenie Ragbur, CZ (RAG a 04)
64 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
65 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
66 RAG f 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
67 RAG f 04 FI SK LO 18 FI*Celestial's Aitoo Asiaa Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
69 RAG a 03 21 FI SK LO 18 FI*Celestial's Guillermo de Argentina Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
70 RAG a 04 21 FI SK LO 18 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
71 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB NOM
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
72 RAG d 03 21 FI SK LO 17 FI*Celestial's Here Until Forever Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
73 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Robert Lubrano KM BIV
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
74 SBI n FI SK LO 16 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 No Cert
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
75 SBI n FI SK RX 17 FI*Lofanna Guernica Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
76 SBI n FI SK LO 18 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
77 SBI n FI SK LO 18 FI*Chirybiry's Sweet Asmo Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
78 SBI n FI SK LO 18 FI*Chirybiry's Sweet Angelica Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
79 SBI n FI SRK LO 14 FI*Mion Tamaj Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
80 SBI a FI SK LO 17 Demian Suomi100 Pätkä Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
81 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS NOM
Trollehöjds Blue Diamond (SBI a) x S*Tinywinys Yra Yersinia (SBI n)
82 SBI a FI SK LO 17 FI*Tassuliinin Kulkuri Uros Premior Robert Lubrano EX1 CAPIB
FI*Touchant Petit Charmeur (SBI e) x FI*Tassuliinin Hermione (SBI f)
83 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
84 SBI c FI SK LO 17 S*Varicella's Lilac Banzi Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
S*Mementos Aramis (SBI e 21) x S*Cirinnas Sassa Sorrelina (SBI b)
85 SBI d FI SK LO 15 FI*Mototassun Rocket III Uros Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
86 SBI d FI SK RX 18 S*SagaStar's Electra Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
S*Trinity's Zingo (SBI d) x S*SagaStar's Peppina (SBI f 21)
87 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Sara Moroni Abs
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
88 SBI d FI SRK LO 13 FI*Tassuliinin Gilbert Uros International Premior Sara Moroni EX1 No Cert
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FIN*Tassuliinin Dream (SBI f)
89 SBI e FI SK LO 16 FI*Annmark Diana Naaras International Champion Åsa Carnbrand Abs
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
90 SBI e S*Storeklev's Lorentz Uros Champion Åsa Carnbrand EX1 CACIB
91 SBI f FI SK LO 15 Lara Croft Mystery Mask*RU Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
IL*Tevel Miracle Hocus Pocus (SBI e 21) x IL*Stars of Tevel I'm Cappuccino (SBI f)
92 SBI f FI SK LO 17 FI*Saca's Mystic Taiga Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
93 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
94 SBI g FI SK LO 16 FI*Annmark Deeva Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
95 SBI h FI SK LO 17 FI*Canth's Precious Darling Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX2
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
96 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
97 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Isabel Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
98 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Levi Uros Champion Sara Moroni EX1 CACIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
99 SBI n 21 FI SK LO 19 FI*Pirimirrin Neckar Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 BIV NOM
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Pirimirrin Latsuliitti (SBI n 21)
100 SBI a 21 FI SRK LO 14 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Supreme Champion Åsa Carnbrand KM NOM
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
101 SBI a 21 SE*Borgvikens Faithful Lizzy Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
S*Storeklev's Jameson (SBI b 21) x SE*Borgvikens Carrie Survivor (SBI n)
102 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros International Premior Åsa Carnbrand Abs
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
103 SBI a 21 SE*Borgvikens Flowy Bowie Uros International Premior Åsa Carnbrand Abs
S*Storeklev's Jameson (SBI b 21) x SE*Borgvikens Carrie Survivor (SBI n)
104 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
105 SBI b 21 FI SK LO 18 FI*Kirakan Zen Garden Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
106 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
107 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Åsa Carnbrand KM NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
108 SBI e 21 FI SK RX 18 Deben Laty Mery, CZ Uros Champion Åsa Carnbrand EX1 CACIB
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
109 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 18 FI*Unikuun Rokki Rinsessa Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Avyonah Aziz Herr vom See (TUV e) x FI*Valier's Farai (TUV f)
110 BEN n 22 SE*Out n About Jaxs Uros International Champion Kaisa Savolainen EX1 CAGCIB NOM
SE*Out n About Gizmo (BEN n 22 33) x Fiona Jaguarcity,SK (BEN n 24)
111 BEN n 22 FI SK RX 19 FI*Cajado Aglais Io Naaras Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX1
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x Arindi Cats Dottie (BEN n 24)
113 BEN n 22 FI SK LO 18 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Premior Kaisa Savolainen Abs
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
114 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Kastraatti Kaisa Savolainen EX1 CAP
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
115 BEN n 24 s*Leopardettes Obsession Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
116 BEN n 24 Minileo Balthazar Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
117 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Supreme Champion Robert Nowak KM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
118 BLH ns 11 FI SK LO 18 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros Avoin Robert Nowak EX1 CAC
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
119 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Severi Uros Champion Kaisa Savolainen EX1 CACIB
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
120 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 19 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus Uros Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX1 BIV NOM
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
121 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 18 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle Uros Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX2
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
122 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 18 FI*Kissamummon Suukon Sirppana Naaras Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX1
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
123 BML II / BML ds 11 31 FI SK RX 19 FI*Kissamummon Hopeajään Säihke Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
124 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros Grand International Champion Robert Nowak EX1 CACS
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
125 BSH a FI SK LO 18 FI*Hyrinän Alma Naaras Avoin Kaisa Savolainen EX2
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
126 BSH a FI SK LO 18 FI*Hyrinän Alva Naaras Avoin Kaisa Savolainen EX3
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
127 BSH a FI SK LO 17 FI*Ikkalan Aurora Naaras Avoin Kaisa Savolainen Abs
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Gift for my Lover (BSH c)
128 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Avoin Kaisa Savolainen EX1 CAC BIV NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
129 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Grand International Premior Kaisa Savolainen EX1 CAPS
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
130 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras Premior Kaisa Savolainen EX1 CAPIB NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
131 BSH c FI SK LO 18 Belten`s Kosmos Uros Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
Belten`s President (BSH c) x Tequilla Bentley Mur*BY (BSH h)
132 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros Premior Robert Nowak EX1 CAPIB
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
133 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
134 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
136 BSH f 22 FI SRK LO 14 FI*Coventry's Joy Naaras International Champion Robert Nowak EX1 CAGCIB NOM
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
137 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
139 BSH o 21 33 FI SK LO 15 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
140 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Grand International Champion Kaisa Savolainen EX1 CACS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
141 BUR n FI SK LO 17 FI*Flea's Waka Noa Uros International Champion Kaisa Savolainen EX2
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
142 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Ravenlight Uros International Champion Kaisa Savolainen EX1 CAGCIB BIV
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
143 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Avoin Kaisa Savolainen EX1 CAC
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
144 BUR n FI SK LO 18 FI*Oliivian Giselle Naaras Nuoret 7-10 kk Kaisa Savolainen EX1
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
146 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Kaisa Savolainen KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
147 BUR n FI SK LO 16 FI*Oliivian Charlie Brown Uros Grand International Premior Kaisa Savolainen EX1 CAPS
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
148 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Grand International Premior Kaisa Savolainen EX1 CAPS
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
149 BUR n FI SK LO 15 FI*Almond's Freyja Naaras Premior Kaisa Savolainen EX1 CAPIB BIV
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
150 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Robert Nowak KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
151 BUR a FI SK LO 17 FI*Oliivian Daredevil Uros International Champion Robert Nowak EX1 CAGCIB
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
151 BUR a FI SK LO 17 FI*Oliivian Daredevil Uros Siitos
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
152 BUR a FI SK LO 19 FI*Feirefiz Another Brick In The Wall Uros Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1 BIV NOM
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
153 BUR a FI SK RX 16 FI*Ninelli's Uljamoinen Uros Kastraatti Robert Nowak EX1 CAP
FI*Metsäkansan Pink Floyd (BUR ) x FI*Ninelli's Villi Vadelma (BUR c)
154 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros International Champion Kaisa Savolainen EX1 CAGCIB
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
155 BUR b FI SK LO 17 FI*Seirene Ipanema Naaras Champion Kaisa Savolainen EX1 CACIB BIV
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
156 BUR b FI SK LO 18 FI*Oliivian Hazlenut Naaras Nuoret 7-10 kk Kaisa Savolainen EX1
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
157 BUR b FI SK LO 19 FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX1
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
158 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Kaisa Savolainen KM NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
159 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros International Premior Kaisa Savolainen EX1 CAGPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
160 BUR c FI SK LO 18 FI*Oliivian Gardenia Naaras Nuoret 7-10 kk Kaisa Savolainen EX1
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
162 BUR d FI SK RX 19 FI*Lilac's Queen Nala´s Shani Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Beneloben Ilkikurinen Ilmarinen (BUR d) x FI*Lilac's Nala Lion Queen (BUR f)
163 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros Supreme Premior Arja Martikainen Abs
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
164 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
165 BUR d FI SK LO 18 FI*Karvanverran Pakkasherra Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
166 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
168 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Merigold Naaras International Champion Robert Nowak Abs
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
169 BUR h FI SK LO 18 FI*Aavan Cézanne Naaras Avoin Robert Nowak EX2
Casper Samsvet (BUR b) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
170 BUR h FI SK LO 18 FI*Crossroads Briannah Naaras Avoin Robert Nowak EX1 CAC
FI*Ninelli's Arishok (BUR b) x FI*Aberwyn Whitney Whiteout (BUR j)
171 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Grand International Premior Robert Nowak EX1 CAPS
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
173 CHA FI SK LO 18 FI*Souriant Sans Souci Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FI*Chanceux Femme fatale (CHA )
174 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 17 FI*Finaku's Edremony Uros Grand International Champion Kaisa Savolainen EX1 CACS
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
175 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI SK RX 18 FI*Touchant Excellent Chance Uros Avoin Kaisa Savolainen EX1 CAC
Mistysprings Good Chance of TA (CYM n 09 22) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
176 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI SK RX 18 FI*Touchant Flirt de la Vie Uros Nuoret 7-10 kk Kaisa Savolainen EX1 BIV
Caaleigh Pepperdance (MAN ns 09 24 51) x FI*Touchant But de la Vie (CYM gs 03 54)
177 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI SK RX 19 FI*Touchant Goutte d'Espérance Naaras Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX1
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
178 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras Supreme Premior Kaisa Savolainen KM
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
179 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Kastraatti Kaisa Savolainen EX1 CAP
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
179 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Siitos
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
180 EUR e FI SK RX 18 FI*RuusuLinnan Esmeralda Naaras Avoin Arja Martikainen Abs
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
181 EUR f FI SRK RX 14 Siiri Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
182 EUR ns FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Superhessu Uros Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
183 EUR n 22 FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Pauliina Naaras Avoin Robert Nowak EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Velikulta (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
184 EUR n 22 FI SK RX 19 FI*Feronian Passion Uros Pennut 4-7 kk Robert Nowak EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
185 EUR n 23 FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Grand International Premior Robert Nowak EX1 CAPS NOM
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
186 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Premior Robert Nowak EX1 CAPIB NOM
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
187 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
188 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Kissakallion Hudson Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
189 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB BIV
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
190 EUR a 22 FI SK RX 18 FI*Feronian Opium Uros Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1 NOM BIS
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
191 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Robert Nowak KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
192 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
193 EUR f 22 FI SK RX 18 FI*Pinkkitassun Paula Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
194 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
195 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS NOM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
196 EUR ns 22 FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun UB40 Naaras Avoin Robert Nowak EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
197 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
198 KOR FI SK LO 16 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
199 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
201 KOR FI SK LO 18 FI*Mythai Opale Devi Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
202 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
203 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
204 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
205 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 18 Auragold Heureka Naaras Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB BIV NOM BIS
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
206 MAN 51-52 / MAN ns 09 52 FI SK RX 19 FI*Touchant Gris Souris Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
207 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
208 MAN FI SK RX 19 FI*Maikain Lager Kisskiss Uros Rodun tarkistus Robert Nowak MAN e 53
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
208 MAN 53 / MAN e 53 FI SK RX 19 FI*Maikain Lager Kisskiss Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM BIS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
209 MAN FI SK RX 19 FI*Maikain Karl Choupette Uros Rodun tarkistus Robert Nowak MAN e 54
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
210 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Robert Nowak KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
211 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Avoin Arja Martikainen EX2
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
212 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Felesin Afrodite Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Felesin Sekhmet (MAU ns 24)
213 MAU ns 24 FI SK LO 19 FI*Walidah Capella Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 BIV NOM
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Walidah Baketwernel (MAU ns 24)
214 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Nefertum Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Thermuthis Talibah (MAU ns 24)
215 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Robert Nowak KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
216 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Amare-Cattus Don Duudson Uros International Champion Robert Nowak EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
217 OCI n 24 FI SK RX 19 SE*Alsmarks Gandara Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Nowak EX1
SE*Alsmarks Expecto Patronum (OCI b 24) x SE*Alsmarks Elona (OCI a 24)
218 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Honour Uros Premior Robert Nowak EX1 CAPIB
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
219 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
220 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
221 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX2
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
222 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Quentin Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
223 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Maroon Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
224 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
226 SRL I / SRL a FI SK RX 19 Onyx Marcmiaow Uros Nuoret 7-10 kk Kaisa Savolainen EX1 NOM
Highlandkatz Lemon Twist (SRL e) x Kenzo Marcmiaow (SRS a 03)
227 SRL III / SRL f FI SK RX 18 IT*Silverdust Desdemona Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB NOM
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
228 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 18 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB NOM
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
229 HCL Santtu Uros Kotikissat Arja Martikainen 2
230 HCL Miisa Naaras Kotikissat Robert Nowak 1 NOM BIS
231 HCL Kelmi Uros Kotikissat Arja Martikainen 1 NOM
232 HCL Miina Matilda Naaras Kotikissat Robert Nowak Abs
234 HCS Pantteri Uros Kotikissat Ulrika Eriksson 3
235 HCS Lenni Uros Kotikissat Ulrika Eriksson 4
236 HCS Penni Uros Kotikissat Ulrika Eriksson 2
237 HCS Sissi Naaras Kotikissat Arja Martikainen 1 NOM BIS
238 HCS Una Naaras Kotikissat Arja Martikainen 2
239 HCS Sulo Petteri Uros Kotikissat Ulrika Eriksson Abs
240 HCS Elis Uros Kotikissat Ulrika Eriksson 1 NOM
232 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Carnbrand Åsa EXO n 22, EXO n 24, EXO g 03 23, EXO d 21 33, PER ds 11, PER e 21 33, PER g 21 33, RAG a, RAG n 21, RAG f 21, RAG n 04, RAG a 03, RAG c 04, SBI e, SBI f, SBI a 21, SBI c 21, SBI e 21 36
Eriksson Ulrika BSH c, BSH f, BSH o 21 33, BUR f, EUR ns, EUR n 24, EUR d 24, EUR f 24, KOR, MAN 51-52, MAN, OCI b 24, HCS males 29
Lubrano Robert EXO n, EXO fs 03, EXO n 03 22, PER d, PER n 22, PER f 33, RAG a 21, RAG e 21, RAG n 03, RAG e 04, RAG f 03, RAG a 03 21, SBI n, SBI a, SBI c, SBI g, SBI h,TUV f 61-63 36
Martikainen Arja 13 c, BEN n 24, BML II, BSH g, BSH ns 11, BUR d, CHA, EUR e, EUR f, EUR g 24, MAU ns 24, OCI ns 24, OCI o 24, SRL III, SRS IX, HCL males, HCS females 26
Moroni Sara EXO a 24, EXO g 03 24, PER ns 24 62, PER f 21 33, RAG n, RAG c, RAG f, RAG d 21, RAG a 04, RAG f 04, RAG a 04 21, RAG d 03 21, SBI b, SBI d, SBI n 21, SBI b 21 35
Nowak Robert 13 c, BEN n 22 32, BLH ns 11, BSH n, BSH e, BSH f 22, BUR a, BUR h, EUR n 22, EUR n 23, EUR a 22, EUR a 24, EUR f 22, EUR ns 22, MAU ns, OCI n 24, HCL females 30
Savolainen Kaisa BEN n 22, BML I, BSH a, BUR n, BUR b, BUR c, CYM 51-52, SRL I 37
7 tuomaria