PIROK 134. kansainvälinen näyttely 25.5.2019 *BLACK*
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.5.2019 Loppuu 25.5.2019
Ilmoittautuminen alkaa 12.2.2019 Ilmoittautuminen loppuu 12.2.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.5.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 3, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Ylöjärvi ***BLACK***
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Ylöjärven liikuntakeskus, Elotie 14, Ylöjärvi
Näyttelypäälliköt: Mika Akonniemi, mika.akonniemi@pirok.org, puh: 0400516270 & Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (kaikki leimakortit ja paperi-ilmoittautumiset), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Marika Landen, puh. 0405042592.Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö, anna.ramo@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org

Lisätietoja Double Trouble - kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana.
Kumpaankin 25.5. pidettävään näyttelyyn ilmoittaudutaan *RED*-näyttelyn kautta.

Näyttelymaksut ajalle 12.2.-21.4.19 (1näyttely/ 2 näyttelyä): PIROKin jäsenet 38€/62€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 38€/72€, ei FIFe-kissat 50€/ näyttely (ei leimakorttia).
Näyttelymaksut ajalle 22.4.-28.4.19 (1näyttely/ 2näyttelyä): PIROKin jäsenet 40€/70€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 40€/80€, ei FIFe-kissat 50€/näyttely. Leimakortit ei käytössä 22.-28.4.19.
Kun kissa ilmoitetaan vain yhteen arvosteluun, voi ilmoittaja valita kumpaan näyttelyyn kissa osallistuu. Tarkistusluokka 20 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä, yksistään 20 €. Jos kasvattajalla ei ole omistamaansa kissaa ilmoitettuna näyttelyyn, tulee kasvattajaluokkaan ilmoittautua erikseen.
Näissä näyttelyissä ei ole veteraaniluokkia!
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä. Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 115
3 124
Kotikissat 12
Yhteensä 251

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 17 Ayser's Viserion Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
My-Champagne Playboy of Ayser (EXO d 22) x Ayser's Galaxy (PER f 33)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Youssef Khaled KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Supreme Champion Youssef Khaled KM NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 17 Ayser's Wild Tabby Uros International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
6 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Finland Maiden Naaras Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x FI*Aamukasteen BlingBling Baby (EXO f 24)
7 EXO a 24 FI SK LO 18 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition Uros Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
8 EXO f 03 FI SK LO 19 FI*Shamirin Intelligent Inga Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1
FI*Shamirin Red Roberto (EXO d 22) x FI*Shamirin Yippee Yvonne (PER ns 03)
9 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB NOM
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
10 EXO g 03 23 FI SK LO 17 FI*Whispers Oxana Naaras Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
11 EXO g 03 24 FI SK LO 19 FI*AzuLejo's Helmiina ainoo rinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX1 NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Celestial's Moët&Chandon Rosé Impérial (EXO g 03 24)
12 EXO d 21 33 FI SK LO 18 Ayser's Genius Uros International Champion Hristo Simeonov EX1 CAGCIB
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
13 PER d FI SK LO 18 FI*Mimosan Viper Uros International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
14 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Supreme Premior Hristo Simeonov KM NOM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
15 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
16 PER ds 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
17 PER f 33 FI SK LO 17 FI*Yashar's Cicciolina Naaras International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
FI*Yashar's Åskari Ålematon (PER e 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
18 PER f 33 FI SK LO 18 Ayser's You Really Got Me Naaras Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
19 PER f 33 FI SK LO 15 Sinihuiskan Elisha Naaras Grand International Premior Youssef Khaled EX1 CAPS
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
20 PER e 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Jetset Queen Naaras Champion Hristo Simeonov EX1 CACIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x IT*Venus Delle Lune Saracene (EXO e 21 33)
21 PER f 21 33 FI SK LO 16 Ayser's Q-Girl Naaras Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM
Ayser's Knight-Of-Stars (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
22 PER g 21 33 FI SK LO 18 FI*Yashar's Esmeralda Naaras Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Beaty Belle (PER f 33)
23 RAG n FI SK LO 18 FI*Jylhärinteen Neilikka Naaras Avoin Gerson Alves Pereira Abs
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
24 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAGPIB BIV NOM
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
25 RAG n FI SK LO 18 FI*Jylhärinteen Chili Naaras Kastraatti Gerson Alves Pereira EX1 CAP
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
26 RAG n FI SK LO 18 FI*Maplehill's Marshmallow Naaras Kastraatti Gerson Alves Pereira EX2
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Ravenheart (RAG n)
27 RAG a FI SK LO 18 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
28 RAG a FI SK LO 19 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1 NOM
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
29 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Gerson Alves Pereira KM BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
30 RAG a FI SRK LO 13 FI*Riverknee Ariels Tail Naaras Kastraatti Gerson Alves Pereira EX1 CAP
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Ocean Beach (RAG n 03)
31 RAG a FI SRK LO 13 FI*Stardoll's Blue Velvet Naaras Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPIB
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
32 RAG c FI SK RX 18 Mokotuvan Nutukka Utuinen Uros Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS
Of Elisir Fudge/ID (RAG c 04) x Xara Koci Szarm*PL (RAG b)
33 RAG c FI SK LO 18 FI*AijaiCats Brilliant Bella Naaras Champion Youssef Khaled Abs
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
34 RAG f FI SK LO 18 FI*Purppuralinnan Prinsessa Rosette Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
FI*Ruuskatin Mauno (RAG d 04) x FI*Ragtail Janna (RAG n)
35 RAG n 21 FI SK LO 19 FI*Jylhärinteen Toivo Uros Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1 NOM
FI*Dollyblues Joyful, Joyful (RAG n 04) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
36 RAG n 21 FI SK LO 18 FI*Jylhärinteen Kaneli Uros Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
37 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
38 RAG d 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros Grand International Premior Hristo Simeonov EX1 CAPS
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
39 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros Grand International Champion Hristo Simeonov EX1 CACS
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
40 RAG f 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Aloya Pearl Naaras Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
41 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Magnum Uros Grand International Champion Hristo Simeonov EX1 CACS
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
42 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Champion Hristo Simeonov EX1 CACIB
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
43 RAG n 03 FI SK LO 19 Starring Hero Uros Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC
Diamondsriver Ringo Star (RAG a 03) x Starring Tirri (RAG n 04)
44 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*DollyCats The Pride Uros Nuoret 7-10 kk Hristo Simeonov EX1 BIV NOM
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
45 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX1
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
47 RAG n 04 FI SK LO 18 George Azure Eyes*PL Uros Grand International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACS
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
48 RAG n 04 FI SK LO 18 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira (RAG a)
49 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Barfait's Cosmo Uros Kastraatti Gerson Alves Pereira EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x Grace Kelly Senissima-Cat*PL (RAG n 04)
50 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's El Chapo Son of CG Uros International Champion Hristo Simeonov EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
51 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Ragtail Rihanna Naaras Nuoret 7-10 kk Hristo Simeonov EX1
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
52 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Valkokullan Pennilotta Naaras Nuoret 7-10 kk Hristo Simeonov EX2
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Valkokullan Julia (RAG a 04)
53 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Hristo Simeonov KM NOM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
54 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
55 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Grand International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACS
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
56 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
57 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Helmikeijun Tiny Pearl Uros Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
58 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Champion Gerson Alves Pereira EX2
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
59 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB BIV
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
60 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros International Premior Gerson Alves Pereira EX2
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
60 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Siitos
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
61 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Daim Uros International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
FI*Valkokullan Apollon (RAG a 04) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
62 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPIB
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
63 RAG c 04 FI SK RX 16 FI*Utuinen Taste of Plum Uros Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS
FI*Utuinen Hot'n'Spicy (RAG d 04) x Xenie Ragbur, CZ (RAG a 04)
64 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros International Premior Hristo Simeonov EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
65 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
66 RAG f 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
67 RAG f 04 FI SK LO 18 FI*Celestial's Aitoo Asiaa Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
68 RAG n 04 21 FI SK RX 17 FI*Darkie's Bishamonten Uros Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
69 RAG a 03 21 FI SK LO 18 FI*Celestial's Guillermo de Argentina Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1 NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
70 RAG a 04 21 FI SK LO 18 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1 NOM BIS
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
71 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
72 RAG d 03 21 FI SK LO 17 FI*Celestial's Here Until Forever Uros International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
73 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Hristo Simeonov KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
74 SBI n FI SK LO 16 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras Grand International Champion Hristo Simeonov EX1 CACS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
75 SBI n FI SK RX 17 FI*Lofanna Guernica Naaras International Champion Hristo Simeonov EX1 CAGCIB BIV
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
77 SBI n FI SK LO 18 FI*Chirybiry's Sweet Asmo Uros Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
78 SBI n FI SK LO 18 FI*Chirybiry's Sweet Angelica Naaras Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
79 SBI n FI SRK LO 14 FI*Mion Tamaj Naaras Kastraatti Hristo Simeonov EX1 CAP
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
80 SBI a FI SK LO 17 Demian Suomi100 Pätkä Uros International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
81 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior Naaras International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB NOM
Trollehöjds Blue Diamond (SBI a) x S*Tinywinys Yra Yersinia (SBI n)
82 SBI a FI SK LO 17 FI*Tassuliinin Kulkuri Uros Premior Youssef Khaled EX1 CAPIB
FI*Touchant Petit Charmeur (SBI e) x FI*Tassuliinin Hermione (SBI f)
83 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
84 SBI c FI SK LO 17 S*Varicella's Lilac Banzi Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
S*Mementos Aramis (SBI e 21) x S*Cirinnas Sassa Sorrelina (SBI b)
85 SBI d FI SK LO 15 FI*Mototassun Rocket III Uros Grand International Champion Hristo Simeonov EX1 CACS
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
86 SBI d FI SK RX 18 S*SagaStar's Electra Naaras Champion Hristo Simeonov EX1 CACIB NOM
S*Trinity's Zingo (SBI d) x S*SagaStar's Peppina (SBI f 21)
87 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Hristo Simeonov Abs
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
88 SBI d FI SRK LO 13 FI*Tassuliinin Gilbert Uros International Premior Hristo Simeonov EX1 CAGPIB
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FIN*Tassuliinin Dream (SBI f)
89 SBI e FI SK LO 16 FI*Annmark Diana Naaras International Champion Gerson Alves Pereira Abs
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
90 SBI e S*Storeklev's Lorentz Uros Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
91 SBI f FI SK LO 15 Lara Croft Mystery Mask*RU Naaras International Champion Hristo Simeonov EX1 CAGCIB
IL*Tevel Miracle Hocus Pocus (SBI e 21) x IL*Stars of Tevel I'm Cappuccino (SBI f)
92 SBI f FI SK LO 17 FI*Saca's Mystic Taiga Naaras Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
93 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Premior Hristo Simeonov EX1 CAPIB
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
94 SBI g FI SK LO 16 FI*Annmark Deeva Naaras International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB NOM
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
95 SBI h FI SK LO 17 FI*Canth's Precious Darling Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX2
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
96 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
97 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Isabel Naaras Champion Gerson Alves Pereira EX1 No Cert
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
98 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Levi Uros Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC BIV
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
99 SBI n 21 FI SK LO 19 FI*Pirimirrin Neckar Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Pirimirrin Latsuliitti (SBI n 21)
100 SBI a 21 FI SRK LO 14 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
101 SBI a 21 SE*Borgvikens Faithful Lizzy Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
S*Storeklev's Jameson (SBI b 21) x SE*Borgvikens Carrie Survivor (SBI n)
102 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros International Premior Henry Hornell Abs
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
103 SBI a 21 SE*Borgvikens Flowy Bowie Uros International Premior Henry Hornell Abs
S*Storeklev's Jameson (SBI b 21) x SE*Borgvikens Carrie Survivor (SBI n)
105 SBI b 21 FI SK LO 18 FI*Kirakan Zen Garden Naaras Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
106 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP NOM
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
107 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Hristo Simeonov KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
108 SBI e 21 FI SK RX 18 Deben Laty Mery, CZ Uros Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
109 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 18 FI*Unikuun Rokki Rinsessa Naaras Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
Avyonah Aziz Herr vom See (TUV e) x FI*Valier's Farai (TUV f)
110 BEN n 22 SE*Out n About Jaxs Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
SE*Out n About Gizmo (BEN n 22 33) x Fiona Jaguarcity,SK (BEN n 24)
112 BEN n 22 FI SK RX 19 FI*Cajado Aglia Tau Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 NOM
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x Arindi Cats Dottie (BEN n 24)
113 BEN n 22 FI SK LO 18 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Premior Thea Friškovec Abs
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
114 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
115 BEN n 24 s*Leopardettes Obsession Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
116 BEN n 24 Minileo Balthazar Uros Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB
117 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Supreme Champion Henry Hornell KM NOM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
118 BLH ns 11 FI SK LO 18 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros Champion Henry Hornell EX1 CACIB
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
119 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Severi Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
120 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 19 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 BIV
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
121 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 18 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX2
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
122 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 18 FI*Kissamummon Suukon Sirppana Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
123 BML II / BML ds 11 31 FI SK RX 19 FI*Kissamummon Hopeajään Säihke Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
124 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
125 BSH a FI SK LO 18 FI*Hyrinän Alma Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX2
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
126 BSH a FI SK LO 18 FI*Hyrinän Alva Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC BIV NOM BIS
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
127 BSH a FI SK LO 17 FI*Ikkalan Aurora Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino Abs
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Gift for my Lover (BSH c)
128 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
129 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
130 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB NOM BIS
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
131 BSH c FI SK LO 18 Belten`s Kosmos Uros Champion Henry Hornell EX1 CACIB
Belten`s President (BSH c) x Tequilla Bentley Mur*BY (BSH h)
132 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros Premior Henry Hornell EX1 CAPIB
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
133 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
134 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
135 BSH g FI SK LO 17 FI*SamBelle's Cream Caramel Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter's All The Way For You (BSH a)
136 BSH f 22 FI SRK LO 14 FI*Coventry's Joy Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
137 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
138 BSH ns 11 FI SK RX 17 FI*EmeraldCharm Jungle Frost Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
139 BSH o 21 33 FI SK LO 15 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
140 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS BIV
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
141 BUR n FI SK LO 17 FI*Flea's Waka Noa Uros International Champion Thea Friškovec EX2
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
142 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Ravenlight Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
143 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
144 BUR n FI SK LO 18 FI*Oliivian Giselle Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
145 BUR n FI SK RX 19 FI*Ninelli's Joulupipari Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Ninelli's PLS DAPO (BUR n)
147 BUR n FI SK LO 16 FI*Oliivian Charlie Brown Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
150 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Henry Hornell KM BIV
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
151 BUR a FI SK LO 17 FI*Oliivian Daredevil Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
151 BUR a FI SK LO 17 FI*Oliivian Daredevil Uros Siitos
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
152 BUR a FI SK LO 19 FI*Feirefiz Another Brick In The Wall Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM BIS
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
153 BUR a FI SK RX 16 FI*Ninelli's Uljamoinen Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
FI*Metsäkansan Pink Floyd (BUR ) x FI*Ninelli's Villi Vadelma (BUR c)
154 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros International Champion Thea Friškovec EX1 No Cert
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
155 BUR b FI SK LO 17 FI*Seirene Ipanema Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB BIV NOM
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
156 BUR b FI SK LO 18 FI*Oliivian Hazlenut Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
157 BUR b FI SK LO 19 FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
158 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Thea Friškovec KM NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
159 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
161 BUR c FI SK LO 18 FI*Elwood's Märtha Louise Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
FI*Enigmatic Aenigma (BUR b) x FI*Elwood's Petunia (BUR c)
163 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino Abs
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
164 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
165 BUR d FI SK LO 18 FI*Karvanverran Pakkasherra Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
166 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
167 BUR f FI SK LO 18 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
169 BUR h FI SK LO 18 FI*Aavan Cézanne Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Casper Samsvet (BUR b) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
170 BUR h FI SK LO 18 FI*Crossroads Briannah Naaras Avoin Henry Hornell EX2
FI*Ninelli's Arishok (BUR b) x FI*Aberwyn Whitney Whiteout (BUR j)
171 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
172 BUR j FI SK LO 17 FI*Crossroads All About Love Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
173 CHA FI SK LO 18 FI*Souriant Sans Souci Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FI*Chanceux Femme fatale (CHA )
174 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 17 FI*Finaku's Edremony Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
175 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI SK RX 18 FI*Touchant Excellent Chance Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Mistysprings Good Chance of TA (CYM n 09 22) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
176 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI SK RX 18 FI*Touchant Flirt de la Vie Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
Caaleigh Pepperdance (MAN ns 09 24 51) x FI*Touchant But de la Vie (CYM gs 03 54)
177 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI SK RX 19 FI*Touchant Goutte d'Espérance Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
178 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
179 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
179 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Siitos
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
180 EUR e FI SK RX 18 FI*RuusuLinnan Esmeralda Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino Abs
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
181 EUR f FI SRK RX 14 Siiri Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
182 EUR ns FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Superhessu Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
183 EUR n 22 FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Pauliina Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Velikulta (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
184 EUR n 22 FI SK RX 19 FI*Feronian Passion Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
185 EUR n 23 FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS NOM
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
186 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
187 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
188 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Kissakallion Hudson Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
189 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB BIV
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
190 EUR a 22 FI SK RX 18 FI*Feronian Opium Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
191 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
192 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
193 EUR f 22 FI SK RX 18 FI*Pinkkitassun Paula Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
194 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
195 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
196 EUR ns 22 FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun UB40 Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
197 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
198 KOR FI SK LO 16 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS BIV
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
199 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
200 KOR FI SK LO 19 FI*Duangchai Lily Malee Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
FI*Melodian Unakan (KOR ) x FI*Chai-lai Duangkamol (KOR )
201 KOR FI SK LO 18 FI*Mythai Opale Devi Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
202 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
203 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
204 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM BIV NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
205 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 18 Auragold Heureka Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
206 MAN 51-52 / MAN ns 09 52 FI SK RX 19 FI*Touchant Gris Souris Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
207 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
208 MAN 53 / MAN e 53 FI SK RX 19 FI*Maikain Lager Kisskiss Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
210 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
211 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX2
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
212 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Felesin Afrodite Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Felesin Sekhmet (MAU ns 24)
213 MAU ns 24 FI SK LO 19 FI*Walidah Capella Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 BIV NOM
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Walidah Baketwernel (MAU ns 24)
214 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Nefertum Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Thermuthis Talibah (MAU ns 24)
215 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
216 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Amare-Cattus Don Duudson Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
217 OCI n 24 FI SK RX 19 SE*Alsmarks Gandara Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
SE*Alsmarks Expecto Patronum (OCI b 24) x SE*Alsmarks Elona (OCI a 24)
218 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Honour Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
219 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
220 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
221 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Kastraatti Thea Friškovec EX2
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
222 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Quentin Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
224 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
225 OCI bs 24 FI SK RX 18 FI*Somalinnan Lady of the Lake Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
S*John-Johns Tahir Elci (OCI b 24) x FI*Somalinnan Iris (OCI ns 24)
226 SRL I / SRL a FI SK RX 19 Onyx Marcmiaow Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM BIS
Highlandkatz Lemon Twist (SRL e) x Kenzo Marcmiaow (SRS a 03)
227 SRL III / SRL f FI SK RX 18 IT*Silverdust Desdemona Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
228 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 18 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
229 HCL Santtu Uros Kotikissat Hristo Simeonov 1 NOM BIS
230 HCL Miisa Naaras Kotikissat Gerson Alves Pereira 1 NOM
231 HCL Kelmi Uros Kotikissat Hristo Simeonov 2
233 HCL Kinuski Naaras Kotikissat Gerson Alves Pereira 2
234 HCS Pantteri Uros Kotikissat Youssef Khaled 1 NOM
235 HCS Lenni Uros Kotikissat Youssef Khaled 4
236 HCS Penni Uros Kotikissat Youssef Khaled 2
237 HCS Sissi Naaras Kotikissat Hristo Simeonov 1 NOM BIS
240 HCS Elis Uros Kotikissat Youssef Khaled 3
228 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Cinque Francesco 0
Friškovec Thea EUR n 23, EUR g 24, EUR ns 22, KOR, OCI b 24, SRL I, SRS IX, BEN n 22, BSH n, BSH ns 11, BUR n, BUR b, CHA 37
Hornell Henry RAG f, SBI c, SBI h, SBI a 21, EXO n, EXO n 03 22, PER ds 11, CYM 51-52, EUR n 24, EUR a 22, EUR d 24, EUR f 22, EUR f 24, MAU ns, SRL III, BEN n 22 32, BML II, BLH ns 11, BSH c, BSH e, BSH f, BUR a, BUR c, BUR h, BUR j 42
Khaled Youssef HCS males, SBI a, SBI g, SBI b 21, TUV f 61-63, RAG c, RAG n 21, RAG a 21, RAG f 21, RAG c 04, RAG f 03, RAG f 04, RAG n 04 21, RAG a 04 21, RAG d 03 21, EXO n 22, EXO n 24, EXO fs 03, EXO g 03 23, PER d, PER f 33, PER g 21 33 36
Martinez Vizcaino Juan José BUR d, BUR f, EUR e, EUR f, EUR ns, EUR n 22, EUR a 24, MAN, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI n 24, OCI o 24, OCI ns 24, OCI bs 24, BEN n 24, BML I, BSH a, BSH g, BSH f 22, BSH o 21 33 43
Pereira Gerson Alves HCL females, SBI b, SBI e, SBI n 21, SBI e 21, EXO a 24, PER f 21 33, PER ns 24 62, RAG n, RAG a, RAG n 04, RAG a 04, RAG a 03 21 34
Simeonov Hristo HCL males, HCS females, SBI n, SBI d, SBI f, SBI c 21, EXO d 21 33, EXO g 03 24, PER e 21 33, PER n 22, RAG d 21, RAG e 21, RAG n 03, RAG a 03, RAG e 04 33
7 tuomaria