YK, 17. kansainvälinen kissanäyttely, Hartola 27.4.2019
Järjestävä yhdistys YkkösKissat ry
Alkaa 27.4.2019 Loppuu 27.4.2019
Ilmoittautuminen alkaa 12.1.2019 Ilmoittautuminen loppuu 30.3.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 20.4.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show.ykkoskissat@gmail.com
Paikka Hartola
Toimihenkilöt Näyttely on täynnä.
Kutsun kokonaisuudessaan löydät tästä

Lisätietoja: 
Jaana Jyrkinen, peejii.yk@gmail.com
Raha-asiat:  Rahastonhoitaja Merja Lindgren, rahat.yk@gmail.com
Näyttelypäällikkö:  Erkki Meriläinen, erkki.merilainen@kolumbus.fi
Ensikertalainen näyttelyssä:  Näyttelymentori Marja Heiskanen, ykkoskissat@gmail.com
Pääassistentti:  Jarkko Kousa, jarkko.kousa@gmail.com
Näyttelysihteeri:  Eeva Lindblom, show.ykkoskissat@gmail.com
Lisätietoja

1.4. JÄLKEEN HYVÄKSYTÄÄN VAIN VÄRI- JA LUOKKAMUUTOKSET,
EI MUITA MUUTOKSIA !

Ilmoittautumiset: VAIN Omakissan kautta Ilmoittautumisaika  12.1.- 1.4.2019
Näyttelyyn osallistuminen rajoitetaan kategorioittain 1/ n.50, 2/ n.70, 3/n. 40, 4/ n.50 kissaa. Ilmoittautuminen Omakissassa sulkeutuu kategorioittain ko kategorian täytyttyä. Mahdollisia vapautuvia paikkoja voi tiedustella sähköpostitse show.ykkoskissat@gmail.com. Yhdistys pidättää oikeuden tarvittaessa muuttaa kategoriakohtaisia kissamääriä. Karsintaperuste: ilmoittautumismaksun saapumispäivän perusteella kategorioittain.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 50
2 72
3 46
4 63
Kotikissat 5
Yhteensä 236

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 15 PT*Kiyoko Kats Big Royal Naaras Grand International Champion Martin Šanda EX1 CACS
PT*Kiyoko Kats BB-4ever (PER n 22) x Canastaexo Lil Candy of Kiyoko Kats, DSM (EXO n)
2 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*Castlemoor's JerryCotton Uros Grand International Champion Martin Šanda EX1 CACS NOM
PT*Kiyoko Kats Secret Love (PER n 22) x PT*Kiyoko Kats Big Royal (EXO n)
3 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Martin Šanda KM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
4 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
5 PER n FI SK LO 18 FI*Mimosan Worst Part Is Over Naaras Avoin Youssef Khaled Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
6 PER f FI SK LO 17 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras International Champion Martin Šanda Abs
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
7 PER f FI SK LO 18 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Champion Martin Šanda Abs
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
8 PER a 24 Kiyoko Kats Dom Perignon Uros Avoin Youssef Khaled EX1 CAC NOM BIS
PT*Kiyoko Kats BB-4ever (PER n 22) x Canastaexo Lil Candy of Kiyoko Kats, DSM (EXO n)
9 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Grand International Premior Youssef Khaled EX1 CAPS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
10 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
11 PER ds 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros International Champion Martin Šanda EX1 CAGCIB
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
12 PER n 33 FI SK LO 16 Sinihuiskan Fenix Uros Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
13 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Supreme Premior Youssef Khaled KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
14 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB NOM BIS
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
15 RAG n FI SK LO 18 FI*Jylhärinteen Chili Naaras Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
16 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros Grand International Champion Martin Šanda EX1 CACS
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
17 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Magnum Uros International Champion Martin Šanda EX1 CAGCIB
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
18 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Pennut 4-7 kk Martin Šanda EX1 NOM BIS
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
19 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros Premior Martin Šanda EX1 CAPIB
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
20 RAG n 03 FI SRK LO FI*Ragtail Dominic Uros Kastraatti Martin Šanda EX1 CAP
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
20 RAG n 03 FI SRK LO FI*Ragtail Dominic Uros Veteraani Youssef Khaled 2
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
21 RAG n 04 FI SK LO 18 FI*Bemondon Estelle Charlotte Naaras Avoin Youssef Khaled Abs
FI*Erkatin Petrus Paavali (RAG a) x FI*Bemondon Chi Adanna (RAG n 03)
22 RAG n 04 FI SK LO 18 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard Uros Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1 NOM BIS
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira (RAG a)
23 RAG n 04 FI SK LO 19 Meli´s Dolls Tracy Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled Abs
Cooperdolls Kelso (RAG a 03) x Catlana Cecilie (RAG n)
24 RAG n 04 FI SK LO 19 Gayaneh Rhodomela rosa Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1 NOM
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Oscillatoria oblivia (RAG n)
25 RAG n 04 FI SK RX 15 Ryoko edle von den Lichtalben Naaras International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB
Satinova's Twilight (RAG c 03) x Jazz edle von den Lictalben (RAG )
26 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Ragtail Rihanna Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Šanda EX1 NOM
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
27 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Youssef Khaled KM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
28 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Avoin Youssef Khaled EX1 CAC NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
29 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
30 SBI n FI SK LO 18 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Champion Youssef Khaled Abs
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
31 SBI a FI SK LO 17 FI*Felinessi Hilda Naaras Avoin Martin Šanda Abs
FI*Harebell Lancelot (SBI n) x FI*Felinessi Claudette (SBI n)
32 SBI b FI SK LO 18 FI*JoJon Duixiang Mei Uros Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
33 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Supreme Champion Youssef Khaled Abs
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
34 SBI e FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Too Hot Uros International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
35 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Supreme Premior Martin Šanda KM
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
35 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Veteraani Youssef Khaled 2
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
36 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras International Premior Martin Šanda EX1 CAGPIB
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
36 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras Veteraani Youssef Khaled 1 NOM BIS
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
37 SBI a 21 FI SK LO 16 FI*Harebell Nipsu Uros International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB BIV
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
38 SBI a 21 FI SK LO 18 FI*Lofanna Ifigeneia Naaras Champion Youssef Khaled EX1 CACIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Lofanna Francesca (SBI a)
39 SBI a 21 FI SK LO 18 FI*JoJon Chengwei Pic Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x Picolina v. Fuchswinkel (SBI a 21)
40 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*ElfQuest Quanna Naaras International Premior Martin Šanda EX1 CAGPIB NOM
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
41 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Martin Šanda KM NOM BIS
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
41 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Youssef Khaled 1 NOM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
42 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Supreme Champion Martin Šanda KM NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
43 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 18 FI*Unikuun Rokki Rinsessa Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Šanda EX1
Avyonah Aziz Herr vom See (TUV e) x FI*Valier's Farai (TUV f)
44 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Martin Šanda KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
45 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Eric Reijers Abs
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
46 ACS VI / ACS f 09 FI SK RX 18 FI*Dezzicat's Madrigal MelodyCurl Naaras Avoin Eric Reijers Abs
FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl (ACS ns 09 24) x CharmingCurl Ada Lavelace (ACL f)
47 MCO I / MCO n FI SK LO 18 David Punto Valentino, CZ Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Lakiss Grand (MCO n 25) x Veyron Manticore (MCO a)
48 MCO I / MCO n FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jolly Good Golly Miss Molly Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
49 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jacquesson So High Uros Premior Eric Reijers Abs
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
50 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 14 Olaf Junior Kaprysowo*PL Uros Supreme Champion Linda Knýová KM
Olaf Amibial*PL (MCO n 22) x Dafne King of Wind*PL (MCO n 22)
51 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Grand International Champion Linda Knýová EX1 CACS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
52 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 17 L*Tomas Lynxmark Uros Avoin Linda Knýová Abs
Irvin Gonsior Line*RU (MCO n 22) x Sevara Lynxmark (MCO n 24)
53 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Linda Knýová KM BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
54 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Kastraatti Linda Knýová EX1 CAP
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
54 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Siitos
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
55 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*NineTales One To Rule Them All Uros Kastraatti Linda Knýová EX2
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Supreme Champion Eric Reijers KM NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
57 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lion King Uros International Champion Eric Reijers Abs
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
58 MCO IV / MCO n 03 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Kimi Räiskäle Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
59 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC BIV NOM
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
60 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Powell Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*LovelyLife You Raise Me Up Ykä Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX2
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
62 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP NOM
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
63 MCO V / MCO d FI SK LO 17 FI*NineTales Numero Uno Uros Avoin Linda Knýová Abs
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
64 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Portos Lion Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
65 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Police Uros International Premior Linda Knýová EX1 CAGPIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
66 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 18 Gryfin Lillycubs*PL Uros Champion Eric Reijers EX1 CACIB
Ecliptic Rooibos (MCO d 22) x DK Red Line's Pheebe (MCO f 03 23)
67 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's O'Miziaki Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
68 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
69 MCO I / MCO a FI SK LO 18 FI*LovelyLife X-Box Xander Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 BIV
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
70 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*KingLeo's Gunn-Tove Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
71 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 17 FI*CapitalCats Tobias Uros Kastraatti Eric Reijers Abs
S*Tassfarmen's Kevin (MCO n 22) x FI*Vuorensinen Vanessa (MCO ns)
72 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Moggi Kamo Milla Naaras Champion Linda Knýová EX1 CACIB
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
73 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Kizz-Kizz Uros Avoin Linda Knýová EX1 CAC
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
74 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 18 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
75 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Phoebe Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1 BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
76 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Supreme Premior Linda Knýová KM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
77 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Champion Linda Knýová EX1 CACIB
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
78 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Fiona Naaras Champion Linda Knýová EX1 CACIB
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
79 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Eric Reijers KM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
80 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 19 FI*Pikku-Priin Great Polka Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
81 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
82 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Ferdinand Uros Grand International Premior Linda Knýová EX1 CAPS
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
83 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Premior Linda Knýová EX1 CAPIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
84 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Grand International Champion Linda Knýová EX1 CACS
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
85 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Emeliana Naaras International Champion Linda Knýová Abs
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
86 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Champion Linda Knýová EX1 CACIB BIV NOM BIS
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
87 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Ivanhoe's Flawless Naaras Champion Linda Knýová EX1 CACIB
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
88 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Haakon Uros Kastraatti Linda Knýová EX1 CAP
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
89 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
90 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 18 FI*Hirmuinen Entti Puuparta Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers Abs
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*Hirmuinen Coco Chanel (NFO f)
91 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 19 S*Cederskogens Öydis Önskedröm Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM BIS
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x (N)Mariskogens Orkidé (NFO a 03 24)
92 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Greta Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
93 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
94 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Linda Knýová KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
95 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC BIV NOM BIS
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
96 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 19 Beija-Flor Forest Myths Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
FI*GoldenFurry's Juicy Jersey (NFO n 09 22) x Elmira Dumny Kot (NFO f 03 22)
97 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Linda Knýová KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
97 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Veteraani Youssef Khaled 1 NOM BIS
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
98 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Supreme Champion Eric Reijers KM
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
99 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Premior Linda Knýová KM NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
100 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
101 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS NOM
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
102 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 18 FI*Cherrytail's Kronos Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
103 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Linda Knýová Abs
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
104 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 19 Dayana Foresthunter Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1
Nazar Sibaris*RU (SIB n 09 24) x Tamila Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
105 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Raitamäen Benjamin Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
106 SIB V / SIB dy 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Kadmiel Uros Avoin Linda Knýová EX1 CAC
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Gabrielle (SIB fy 22)
106 SIB V / SIB dy 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Kadmiel Uros Määrittely Eric Reijers SIB dy 22
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Gabrielle (SIB fy 22)
107 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
108 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
109 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 19 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
110 BEN n 22 FI SK RX 17 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras International Champion Martin Urban EX1 No Cert
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
111 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Martin Urban Abs
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
112 BEN n 22 FI SK LO 18 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
113 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Petra Cerná KM NOM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
114 BEN n 24 FI SK LO 18 S*Leopardettes Herra Hermanni Uros Champion Petra Cerná EX1 CACIB
Avantumdream King (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
115 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Supreme Premior Petra Cerná KM
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
116 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Petra Cerná KM NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
117 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Bengabling Bandito Uros International Premior Petra Cerná Abs
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
118 BLH n FI SK RX 17 FI*Aurantia's Perfect Storm Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
119 BLH a FI SK LO 17 FI*Londonfer Amazon Coupé Naaras International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
120 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
121 BSH a FI SK LO 16 EE*Lja Mur Ken Kingdom Uros Kastraatti Petra Cerná Abs
Odyssey Roxera *LT (BSH a) x EE*Lja Mur Charlotte Le Charme (BSH a)
122 BSH d FI SRK LO 13 Chieftain of Noblesse Oblige Uros Kastraatti Martin Urban Abs
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
123 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Martin Urban KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
123 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Petra Cerná 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
124 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS NOM BIS
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
125 BSH ny 25 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS NOM BIS
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
126 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Martin Urban KM BIV
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
127 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
127 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Veteraani Petra Cerná 2
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
128 BUR n FI SK LO 15 FI*Almond's Freyja Naaras Premior Martin Urban EX1 CAPIB
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
129 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Martin Urban KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
130 BUR b FI SK LO 18 FI*Cattish Smurfette Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1 NOM
FI*Hovikissan O'Boy (BUR b) x FI*Cattish Snow White (BUR f)
131 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
132 BUR c FI SRK LO 13 FI*Cattish Anne Bonny Naaras Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
133 BUR g FI SK LO 16 FI*Pikkukuun Pocahontas Naaras Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP
FI*Purmelita's Camry (BUR a) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
134 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Supreme Premior Martin Urban KM
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
134 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Petra Cerná 3
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
135 CHA FI SK LO 18 FI*Kattskogens Mathilda Naaras Champion Petra Cerná EX1 CACIB
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
136 CHA FI SK LO 17 FI*Kattskogens Willhelm Uros Grand International Premior Petra Cerná EX1 CAPS
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
137 EUR n 22 FI SK RX 19 FI*Feronian Passion Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1 NOM BIS
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
138 EUR a 22 FI SK RX 18 FI*Feronian Opium Uros Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
139 EUR a 22 FI SK RX 19 FI*Feronian Pajunkissa Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1 NOM
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
140 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Petra Cerná KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
141 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Petra Cerná KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
142 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Martin Urban Abs
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
143 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Grand International Champion Martin Urban Abs
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
144 KBL IV / KBL fs 03 22 FI SK LO 19 Brioche Free Hunter *RU Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban Abs
Zanzelyan Kroshka Flak (KBL d 24) x Rosinka Free Hunter *RU (KBL fs 03 24)
145 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 18 Auragold Heureka Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC NOM BIS
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
146 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Son Uros International Champion Petra Cerná Abs
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
147 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
148 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Merton Charm Uros International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
149 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
150 SRS II / SRS n 02 62 FI SK RX 18 Lucy Shillana*PL Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Ashanti Gremlin*PL (SRS g 03)
151 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros Supreme Champion Linda Knýová KM BIV NOM BIS
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
152 ABY n FI SK LO 15 FI*Lovedevotion Elisabeth Naaras Supreme Champion Linda Knýová KM NOM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Lovedevotion Cinderella (ABY n)
153 ABY n FI SK LO 16 FI*Lovedevotion Infinity Uros International Champion Linda Knýová EX1 No Cert
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Daphne (ABY a)
154 ABY n FI SK LO 18 FI*Miragerie All Saints Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1 NOM
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
155 ABY n FI SK LO 18 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1 BIV NOM
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
156 ABY n FI SK LO 19 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX2
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
157 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Linda Knýová KM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
158 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Supreme Premior Linda Knýová KM BIV NOM
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
159 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Kastraatti Linda Knýová EX1 CAP NOM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
160 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Premior Martin Urban KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
161 ABY o FI SK LO 16 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
162 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Martin Šanda KM NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
162 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Veteraani Martin Urban 1 NOM BIS
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
163 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 19 FI*Alroten Aamunkoin Unelma Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Villains Hillbilly Billy (CRX n) x FI*Tuiscalo's Quintessa (CRX f 02)
164 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Premior Petra Cerná EX1 CAPIB NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
165 CRX III / CRX h FI SK RX 19 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras Pennut 4-7 kk Martin Šanda EX1
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
166 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 18 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Champion Martin Šanda EX1 CACIB NOM BIS
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
167 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 19 FI*Alroten Aamunkoin Onni Uros Pennut 4-7 kk Martin Šanda EX1 NOM
FI*Villains Hillbilly Billy (CRX n) x FI*Tuiscalo's Quintessa (CRX f 02)
168 DRX I / DRX n FI SK RX 18 EE*X-Paroni Masterpiece Uros International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
169 DRX III / DRX f FI SK LO 19 (N) Santala's Aia Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
(N) Santala's Xerox (DRX ds) x (N) Santala's Nakina (DRX a 23)
170 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 19 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Šanda EX1
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
171 OSH n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Martin Urban KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
172 OSH n FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Avoin Martin Urban Abs
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
173 OSH n FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Twisted True Love Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1 BIV NOM
HU*Okonor Miskolc (OSH b) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
174 OSH d FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Burns Like Hell Naaras International Champion Martin Urban EX1 No Cert
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
175 OSH e FI SK LO 17 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros Supreme Champion Petra Cerná KM
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
175 OSH e FI SK LO 17 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros Siitos
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
176 OSH e FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker Uros Grand International Premior Petra Cerná EX1 CAPS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
177 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Supreme Champion Martin Urban KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
177 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
178 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Supreme Champion Martin Urban KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
179 OSH f FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Beauty and The Beast Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC BIV
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
180 OSH f FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Avoin Martin Urban Abs
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
181 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Martin Šanda KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
182 OSH n 25 FIN SRK RX FIN*Silvanest Halima Naaras Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
Purrsia Chief Oshkosh (OSH n 25) x FIN*Silvanest Eledhwen (OSH a)
183 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Champion Martin Urban EX1 CACIB NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
184 OSH b 24 FI SK LO 18 Hermes v. Imporio A Uros International Champion Martin Šanda EX1 CAGCIB NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
185 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Supreme Champion Martin Urban Abs
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
186 OSH d 24 FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Supreme Premior Petra Cerná KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
187 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Siitos Petra Cerná
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
188 OSH f 24 FI SK RX 19 Zanetta Farussi Chrysolite Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
EkstaSia's Jarvis of Chrysolite (OSH n 22) x Yasmina Chrysolite & Mauser's (SIA f 03 21)
189 OSH ns 24 FI SK LO 17 FI*Millamarin Koodinimi Hidas Uros International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB NOM
FI*Choose DareDeVill (OSH d 24) x FI*Martinic Village Girl (OSH bs 25)
190 OSH ns 25 FI SK LO 17 FI*Millamarin Kultaa ja Hopeaa Uros Kastraatti Martin Šanda EX1 CAP NOM
FI*Choose DareDeVill (OSH d 24) x FI*Martinic Village Girl (OSH bs 25)
191 RUS FI SK LO 19 Silberfeder's Krabat Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1 NOM BIS
My Lionheart Malabo (RUS ) x Silberfeder's Enigma (RUS )
192 RUS FI SRK LO Dacats Vivian Naaras International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
Platina Luna's Blinken (RUS ) x Platina Luna Padme Amidala of Dacat (RUS )
193 SIA n FI SRK LO 14 Baccara Eastern Nymph Naaras Supreme Champion Martin Urban KM NOM
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
193 SIA n FI SRK LO 14 Baccara Eastern Nymph Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
194 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Petra Cerná KM NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
195 SOM n FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Champion Petra Cerná EX1 CACIB
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
196 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Petra Cerná Abs
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
197 SOM n FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka Agent of Chaos Uros Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
198 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wibby Naaras Supreme Champion Petra Cerná KM NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
199 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xanthus Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
200 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xiander Uros Premior Petra Cerná EX1 CAPIB NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
201 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 16 FI*Hebblas Thelma Naaras Supreme Champion Martin Šanda KM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
202 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Kastraatti Martin Šanda Abs
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
203 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 18 FI*Hebblas Ximena Naaras Premior Martin Urban EX1 CAPIB NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
204 HCL Santtu Uros Kotikissat Youssef Khaled 1
205 HCL Miisa Naaras Kotikissat Youssef Khaled 1 NOM
206 HCS Sissi Naaras Kotikissat Youssef Khaled 1 NOM BIS
207 HCS Tellu Naaras Kotikissat Youssef Khaled 3
208 HCS Una Naaras Kotikissat Youssef Khaled 2
209 RUS FI SK LO 16 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
210 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
211 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
212 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 18 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1 NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
213 OSH n FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Twist Of Fate Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
HU*Okonor Miskolc (OSH b) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
214 OSH n 03 FI SK LO 19 Apocalyptica Zorro Uros Nuoret 7-10 kk Martin Šanda EX1 NOM BIS
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
215 SPH V / SPH f 03 32 FI SK LO 19 Murashoff Aurora Borealis Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1 NOM
RedAngel Sex-Tux Pompeius (SPH a 03) x Goliaf Ice Red (SPH d 03 32)
216 OCI a 24 FI SK LO 19 DutchSpots' Yatho Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
Dynamicat Apollo of Dutchspots (OCI n 24) x Maska of Yantra's Bellfire (OCI bs 24)
230 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Cerná Petra BEN n 24, BSH a, BUR g, CHA, EUR a 22, EUR d 24, EUR f 24, OCI b 24, SRS II, ABY o, CRX II, DRX III, OSH d 24, OSH e, OSH f 24, RUS, SOM n, SPH II, VET 3 41
Khaled Youssef PER a 24, PER a 33, PER f 24, PER n, PER n 33, PER ns 24 62, RAG a 04, RAG e 04, RAG n, RAG n 04, SBI a 21, SBI b, SBI c, SBI e, SBI n, HCL, HCS, VET 1, VET 2 34
Knýová Linda Kat. 2 tark, MCO III, MCO V, MCO VIII, NEM I, NFO II, NFO IV, NFO VI, NFO VIII, SIB III, SIB IX, SIB V, ABY n 42
Reijers Eric Kat. 2 tark, ACS III, ACS VI, MCO I, MCO II, MCO IV, MCO VI, MCO VII, NEM II, NFO IX, NFO V, NFO VII, SIB II, SIB IV, SIB VII, SIB VIII 36
Šanda Martin EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER ds 11, PER f, RAG a 03, RAG e 21, RAG n 03, SBI a, SBI f, SBI f 21, SBI n 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, BAL b, CRX III, CRX IV, DRX V, OSH b 24, OSH h, OSH n 03, OSH ns 25, SPH IV 31
Urban Martin BEN n 22, BLH a, BLH n, BSH d, BSH f, BSH ns 11, BSH ny 25, BUR a, BUR b, BUR c, BUR j, BUR n, EUR n 22, KBL I, KBL IV, MAN 51-52, OCI a 24, ABY a, DRX I, OSH a 25, OSH c 24, OSH d, OSH f, OSH n, OSH n 25, OSH ns 24, SIA n, SPH V, VET 4 42
6 tuomaria