RuRok 126. Kansainvälinen kissanäyttely 21.4.2019
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 21.4.2019 Loppuu 21.4.2019
Ilmoittautuminen alkaa 18.2.2019 Ilmoittautuminen loppuu 18.3.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.4.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 180  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI9242100010068730
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Hopeaniemi Resort, Nummela, Vihti
Toimihenkilöt Hopeaniemi Resort, Hopeaniementie 30, 03100 Nummela, Vihti
Huom! Näyttelupaikka on vaihtunut Vantaalta Vihtiin!

Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, 0407761395 Leimakortit osoitteeseen: Luisukatu 4 a 1 33240 Tampere
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten  show@rurok.fi osoitteesta. Töissä en hoida näyttely asioita.
Näyttelypäällikkö: Jukka Laine, puhelin: 044 930 6273
Pääassistentti: Jonna Varhama ilmottautumiset ensisijaisesti facebookin kautta tai varhama@iki.fi

Palkinnot: Marianne Surakka marianne.surakka@rurok.fi
Raha-asiat: sinikka.laine@rurok.fi, puh.0505111399
Tuomarioppilasanomukset: Tähän näyttelyyn ei oteta lainkaan tuomarioppilaita (rajoitettu tila)
Myynti- ja rotupöydät: Tässä näyttelyssä ei ole lainkaan myynti- ja rotupöytiä (rajoitettu tila)

Lisätietoja äyttelyluokat: 1-17.
Huomioithan että jokaiseen luokkaan tehdään oma näyttelyilmottautuminen!
Näyttelyssä noudatetaan Fifen ja Suomen Kissaliiton sääntöjä.
Eläinlääkärintarkastus suoritetaan pistokokein. 
Leimakortti tai koodit käytössä.

Leimakortti tai koodi 1/pvä/talous

Näyttelyluettelo etukäteen ostettuna 3€, paikanpäältä 5€ (rajoitettu erä). Varaathan siis omasi Omakissan kautta.
Ruusukkeet maksullisia. Vp ja Tp ruusukkeet / palkinnot maksuttomia.

Vastaamme kaikkiin sähköposteihin. Jos vastausta ei kuulu otathan yhteyttä uudelleen.

Ilmottautuminen on sitova. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmottautumiset voidaan hylätä. Maksa ilmoituksesi heti ilmottautumisen jälkeen Omakissasta saamallasi viitenumerolla. Eräpäivä on HETI. Jos kissa perutaan ennen ilmoitusajan päättymistä palautetaan  summasta 75%.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 23
2 64
3 59
4 65
Kotikissat 17
Yhteensä 228

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1719021 FI*Cherish's Rocket Uros Premior Marina Vinkel EX1 CAPIB
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
2 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
2 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Marek Chadaj 1 NOM BIS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
3 EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
4 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
5 PER a 33 FI SK LO 1405174 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
6 RAG n FI SRK LO 87367 FI*Lukanpuron Brenda Naaras Veteraani Marek Chadaj 2
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
7 RAG n 03 FI SK LO 1718120 FI*Stardoll's Dark Matter Uros Premior Marina Vinkel EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
8 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
9 RAG a 03 FI SK LO 1611449 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Grand International Premior Marina Vinkel Abs
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
10 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
11 RAG a 04 FI SK LO 1820228 FI*RoyalRose's Bertha Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
12 RAG a 04 FI SK LO 1821557 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC BIV
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
13 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
14 RAG a 04 FI SK LO 1820825 FI*Wildemar Lily Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
Oskar Dom Elzy*PL (RAG b 04) x FI*Wildemar Ace of Hearts (RAG a 03)
15 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB NOM BIS
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
16 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM BIS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
17 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
18 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
19 SBI n 21 FIN SRK LO 75219 FIN*JoJon Usambara Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
19 SBI n 21 FIN SRK LO 75219 FIN*JoJon Usambara Naaras Veteraani Marek Chadaj 3
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
20 MCO I / MCO n FI SK LO 1510612 FI*Rotcat Odessa Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
21 MCO I / MCO n FI SK LO 1923910 DK Red Line's BB King Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
DK Red Line's La Boheme (MCO d 03 23) x DK Red Line's Yoko (MCO f 09)
22 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1717025 FI*Rotcat Sisy Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
23 MCO III / MCO n 24 BBMC Kirikou Mon Amour, JW Uros Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
24 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1923071 FI*NomenEst Klondike Kate Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
25 MCO III / MCO a 22 LV*Family Value Dr. House Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM BIS
LT*Lordcoon Benito Blink (MCO n 22) x Rachell Dwa Formaty*PL (MCO n 22)
26 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
27 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1819365 DK Red Line's Zorba Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB NOM
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
28 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1923310 FI*Escape's Powell Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
29 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV NOM BIS
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
30 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1923747 FI*Stout-hearted Incredible Ida Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Stout-hearted Benedictus (MCO ns 09 24) x Candycoons Love My Life (MCO as 09 25)
31 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923309 FI*Escape's Portos Lion Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
32 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1822571 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
33 MCO V / MCO f FI SK LO 1923699 Zmatrixu Ultra Star Naaras Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
Elite Planet Johnnie Walker (MCO ns 24) x Zmatrixu Joplin (MCO f 09)
34 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 1613547 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
35 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1819370 FI*Rotcat Urwic Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB BIV
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
36 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1614774 FI*LovelyLife Stand By Me Selina Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
37 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1822275 FI*DraCoon Amos Rex Perfect Timing Adeline Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Monchacoon Elvis Isidor (MCO n 09 22) x FI*DraCoon I am Yours Mimosa (MCO w)
38 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1923305 FI*Escape's O'Miziaki Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
39 MCO VI / MCO e 09 FI SK LO 1923135 FI*Mostlycats Glorious Thor Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak Abs
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
40 MCO VI / MCO d 09 22 LV*Family Value Romeo Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX2
41 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 1509298 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
42 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1613516 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX2
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate Pearls*RU (MCO f 09 24)
43 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1510332 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Premior Ireneusz Pruchniak Abs
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
44 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 1822568 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
45 MCO VII / MCO es 25 FI SK RX 1923130 FI*Mostlycats Hilarious Blonde Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX3
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x Magic Lake Delilah I (MCO fs 25)
46 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB NOM
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
47 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1508697 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras Grand International Champion Marek Chadaj Abs
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
48 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1822230 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
49 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1822768 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
50 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI SK RX 1923132 FI*Mostlycats Hilarious Harry Houdini Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX2
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x Magic Lake Delilah I (MCO fs 25)
51 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
52 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1923516 FI*Mahtitassun PidäTunkkis! Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj Abs
Wackymoon Mercury (MCO ns 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
53 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1923069 FI*NomenEst Kissy Suzuki Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
54 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1507109 FI*Rotcat Meeco Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
55 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM BIS
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
56 NEM I / NEM n FI SK LO 1923334 FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
57 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821095 FI*Carnin Aerial Alkaline Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Misty Dream Dusty Shadowhunter (NEM a 21) x FI*Eswood DJ Kitty (NEM n 09 21)
58 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1923332 FI*Pikku-Priin Great Polka Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
59 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
60 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1822395 FI*Siniidan Black Plum Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
61 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
61 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
62 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1613104 FI*Siniidan Running Free Uros Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
63 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
64 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508231 FI*Siniidan Sysiässä Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
65 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC NOM BIS
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
66 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
67 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1822159 FI*Hirmuinen Entti Puuparta Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak Abs
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*Hirmuinen Coco Chanel (NFO f)
68 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
69 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
70 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1820071 FI*Haaveeni Freija Naaras Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
71 NFO VI / NFO g 03 FI SK LO 1821809 FI*Felimon Kinuski Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
72 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1822394 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM BIS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
73 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716102 FI*WitSarin Ramona Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
74 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 1822053 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
75 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 1822560 FI*Siniidan Electric India Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
76 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
77 BEN n 22 FI SK LO 1821291 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
78 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 41019 FI*Kimuli's Love Story Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM NOM
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
79 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Grand International Champion Luigi Comorio Abs
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
80 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1610964 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Supreme Premior Luigi Comorio Abs
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
81 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
81 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Marina Vinkel 1 NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
82 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
82 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Marina Vinkel 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
83 BSH o 21 33 FI SK LO 1507892 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
84 BUR n FI SK LO 1924137 SE*Caribacka*s Irina Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
Kitakiss Barack Obama (BUR n) x SE*Caruzellen's Blaize (BUR a)
85 BUR n FI SRK LO 1403571 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
86 BUR a LV FORSLAND FIFI JOSEFINE Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio Abs
87 BUR a Zelfina Blue Bourimea*RU Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio Abs
UA*Oktarin Calvados (BUR n) x Orchestra Bourimea*RU (BUR b)
88 BUR b FI SK LO 1822474 FI*Oliivian Hazlenut Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio Abs
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
89 BUR c UA OKTARIN UGO Uros Avoin Luigi Comorio Abs
90 BUR d FI SK LO 1924138 S*Lovestory's Clint Eastwood Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
Kitakiss Magnus (BUR n) x S*Alchymist's Zinnia Zahara Red (BUR d)
91 BUR f Origami Bourimea*RU Naaras Kastraatti Henry Hornell Abs
Sacredspirit Enzo Feruccio of Kisu Umi*RU *** (BUR b) x Kenisha Bourimea*RU (BUR f)
92 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611849 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS NOM BIS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
93 EUR e FI SK RX 1822055 FI*RuusuLinnan Esmeralda Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Mitätöity
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
94 EUR n 22 FI SK RX 1923301 FI*Feronian Passion Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
95 EUR n 23 FI SK RX 1716376 FI*Pikku-Piun Ondina Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Ånerva (EUR a)
96 EUR n 23 FIN SRK RX 35607 FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP NOM BIS
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
96 EUR n 23 FIN SRK RX 35607 FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Veteraani Marina Vinkel 4
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
97 EUR n 24 FIN SRK RX 31546 FIN*Kissakallion Hudson Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
97 EUR n 24 FIN SRK RX 31546 FIN*Kissakallion Hudson Uros Veteraani Marina Vinkel 3
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
98 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
98 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Marina Vinkel 3
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
99 EUR a 22 FI SK RX 1822205 FI*Feronian Opium Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
100 EUR a 22 FI SK RX 1923302 FI*Feronian Pajunkissa Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
101 EUR a 23 FI SK LO 1717056 FI*Pikku-Piun Quintessa Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
102 EUR a 24 FI SK LO 1717055 FI*Pikku-Piun Quintus Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB NOM
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
103 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
103 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
104 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
105 EUR f 22 FI SK RX 1718565 FI*Feronian Neilikka Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
106 EUR f 22 FI SK RX 1716516 FI*Errun Betty Boop Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Timi (EUR n 22) x FI*Errun Hehkeä herttuatar (EUR e 24)
107 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
108 EUR ns 22 FI SK RX 1821299 FI*Pikku-Piun Uriah Heep Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
109 EUR ns 22 FI SK RX 1821301 FI*Pikku-Piun Ultra Bra Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
110 KOR FI SK LO 1509802 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
111 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 1822432 Auragold Heureka Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC NOM BIS
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
112 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
112 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Marina Vinkel 2
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
113 OCI n 24 FI SK LO 1819563 FI*Uniikki Kuuterneito Naaras Champion Luigi Comorio Abs
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
114 OCI n 24 FI SK RX 1923803 SE*Alsmarks Gandara Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM BIS
SE*Alsmarks Expecto Patronum (OCI b 24) x SE*Alsmarks Elona (OCI a 24)
115 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
116 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
117 OCI o 24 FI SK LO 1819649 FI*Northalla Red Explorer Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM BIS
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
118 OCI ns 24 FI SK LO 1611646 FI*Somalinnan Iris Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
119 OCI ns 24 FI SK LO 1923545 FI*WiliWilla King of the Hill Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
FI*WiliWilla Lonely Rider (OCI n 24) x FI*Northalla Seventh Day (OCI bs 24)
120 OCI bs 24 FI SK RX 1822685 FI*Somalinnan Lady of the Lake Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
S*John-Johns Tahir Elci (OCI b 24) x FI*Somalinnan Iris (OCI ns 24)
121 SRL I / SRL a FI SK RX 1923834 Onyx Marcmiaow Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
Highlandkatz Lemon Twist (SRL e) x Kenzo Marcmiaow (SRS a 03)
122 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX 90483 Katrin's Curly Onix Blue Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
123 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Henry Hornell KM NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
124 ABY n FI SK LO 1507959 FI*Lovedevotion Elisabeth Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Lovedevotion Cinderella (ABY n)
125 ABY n FI SK LO 1715659 FI*Lovedevotion Josefine Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
126 ABY n FI SK LO 1821948 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
127 ABY n FI SK LO 1821989 FI*Miragerie Ambrosia Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
128 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
129 ABY n FI SRK LO 38055 FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
129 ABY n FI SRK LO 38055 FI*Laire Meleth Aran Uros Veteraani Marina Vinkel 1 NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
130 ABY a FI SK LO 1821862 FI*Redcheetah's Erin Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
131 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
132 ABY o FI SK LO 1406130 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Premior Kai Ruonala EX1 CAPIB
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
133 BAL c FI SK LO 1716630 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros International Champion Kai Ruonala EX1 Mitätöity
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
134 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB NOM
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
135 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
136 CRX III / CRX h FI SK RX 1923467 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
137 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 1715522 FI*Alchemist Iron Maiden Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS NOM
FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) (CRX ds 23) x FI*Spectrolite La Paloma (CRX b 09 33)
138 CRX V / CRX n 23 FI SK LO 1819820 FI*Piupaws Lara Croft Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
139 DRX I / DRX n FI SK LO 1822123 FI*Bravefellow Kaarle Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
Sky Misterious Elf*RU (DRX n) x FI*Bravefellow Ivory (DRX f 33)
140 DRX III / DRX fs Felicita Best Show*RU of Great Edam's Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Tex-Lapkatz Aquarius (DRX w) x Elfe Feerique Misty (DRX f 09)
140 DRX IV / DRX fs 09 Felicita Best Show*RU of Great Edam's Naaras Määrittely Kai Ruonala DRX fs / III
Tex-Lapkatz Aquarius (DRX w) x Elfe Feerique Misty (DRX f 09)
141 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923703 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
142 OLH h 03 24 FI SK LO 1613860 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras International Premior Kai Ruonala EX1 CAGPIB
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
143 OSH n FI SK LO 1822743 FI*Ori-Katin Fräulein Max Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 NOM
Timotheus Del Iris (OSH n) x DK*Skuld Myser (SIA f)
144 OSH b 24 FI SK LO 1821909 HU*Shagio-Chen Satra Naaras Champion Kai Ruonala EX1 CACIB
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
145 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
146 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Kai Ruonala KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
147 OSH bs 24 FI SK LO 1822527 FI*Noxx Silverkit Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x FI*Martinic M.C. Baby (OSH bs 24)
148 OSH b 03 FI SK LO 1822114 Ardales Elois Agraciado Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
Rusor Oriks (OSH o) x Eloisa Lali Barbudo (OSH b 03)
149 OSH b 03 FI SK LO 1923124 FI*Meikatin Boris Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Meikatin Angeli (OSH b 02 21)
150 RUS FI SK LO 1822058 FI*Zarin Armand de Brignac Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM BIS
FI*Zarin Dewey (RUS ) x FI*Zarin Forget-me-not (RUS )
151 RUS FI SK LO 1923166 FI*IvanaKallio's Fanny Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
152 SIA a FIN SRK LO 29252 FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
152 SIA a FIN SRK LO 29252 FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
153 SIA b FI SK LO 1822722 FI*Selcouth Cat of Stories Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
154 SIA d 21 FI SK LO 1819164 FI*Ori-Katin Johnny Rotten Uros Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
155 SIA n 03 FI SK LO 1819166 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
156 SOM n FI SK RX 1510366 FI*SunnyPace Fritillaria Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
157 SOM n FI SRK RX 1402459 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB NOM BIS
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
158 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras International Premior Henry Hornell Abs
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
159 SOM o FI SK RX 1923289 FI*SunnyPace Knautia Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
160 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Kai Ruonala KM NOM BIS
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
161 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
162 THA n FI SK LO 1820491 Magic Thai Goblin's Yinella Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
Magic Hopfe Cat's Imri (THA n) x Magic Thai Goblin's Yukina (THA b)
163 THA n FI SK RX 1822189 FI*SpotsAndPoints Fritz Uros Avoin Kai Ruonala EX1 No Cert
Jazz Elegant Step (THA n 21) x FI*SpotsAndPoints Tatjana (THA a 21)
164 THA n FI SK RX 1923809 Magic Thai Goblin's Toto Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 BIV
Magic Hopfe Cat's Kitay (THA b) x Magic Hopfe Cat's Bianca (THA a)
165 THA n FI SK LO 1924109 Magic Hopfe Cat's Schneewittchen Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Magic Thai Goblin's Wajkyki (THA n) x Magic Hopfe Cat's Sonica (THA n)
166 HCL Jeremias Uros Kotikissat Marek Chadaj Abs
167 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Marek Chadaj 1 NOM BIS
167 HCL Josefiina Naaras Veteraani Marina Vinkel 2
168 HCL Noora Naaras Kotikissat Marek Chadaj 2
168 HCL Noora Naaras Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
169 HCL Olavi Pekunpoika Uros Kotikissat Marek Chadaj 1 NOM
170 HCS Caesar Uros Kotikissat Ireneusz Pruchniak 2
170 HCS Caesar Uros Veteraani Marina Vinkel 1 NOM
171 HCS Veikko Uros Kotikissat Ireneusz Pruchniak 1 NOM
172 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak 3
173 HCS Ninni Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak 4
173 HCS Ninni Naaras Veteraani Marina Vinkel 3
174 HCS Viivi Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak 1 NOM BIS
175 HCS Aina Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak 2
176 HCS Oskari Uros Kotikissat Ireneusz Pruchniak 3
177 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel Uros International Champion Marek Chadaj EX1 No Cert
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
178 MCO II / MCO a 09 IT*Skysupernova Cosmos Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
Emotionkings Amadeus (MCO ds 03) x Hairy Sunrise de Pink Paradise (MCO f 09 22)
179 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 1822551 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
180 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1822550 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
197 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek MCO III, MCO V, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO IV, NFO VI, HCL, VET 1 35
Comorio Luigi BEN n 22, BML I, BSH f, BSH o 21 33, BUR a, BUR b, BUR c, EUR a 22, EUR a 24, EUR d 24, EUR f 24, EUR n 22, EUR ns 22, KOR, OCI b 24, OCI bs 24, OCI n 24, SRL I, SRL II 28
Hornell Henry BUR d, BUR f, BUR n, CYM 51-52, EUR a 23, EUR e, EUR f 22, EUR n 23, EUR n 24, MAN 51-52, MAU ns, OCI ns 24, OCI o 24, ABY a, ABY n, CRX IV, CRX V, CRX VI, DRX III, RUS, SOM n, SOM o 36
Pruchniak Ireneusz MCO I, MCO II, MCO IV, MCO VI, MCO VII, NFO II, NFO V, NFO VII, NFO VIII, HCS 38
Ruonala Kai DRX IV (13c), ABY o, BAL c, CRX I, CRX II, CRX III, DRX I, DRX V, OLH h 03 24, OSH b 03, OSH b 24, OSH bs 24, OSH c 24, OSH f 24, OSH n, SIA a, SIA b, SIA d 21, SIA n 03, SPH V, THA n 28
Vinkel Marina EXO f 03 22, EXO f 24, EXO n, PER a 33, PER f 24, RAG a 03, RAG a 04, RAG n 03, RAG n 04, SBI b, SBI h, SBI n, SBI n 21, VET 3, VET 4, VET Kotikissat 31
6 tuomaria