URK 59. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 3.3.2019 Loppuu 3.3.2019
Ilmoittautuminen alkaa 1.12.2018 Ilmoittautuminen loppuu 1.2.2019
Yleisöaika alkaa 9:30 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:15 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.2.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI8380018710040986
Sähköposti show@urk.fi
Paikka Fennia Arena, Siuntio
Toimihenkilöt
  • Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, kati.nieminen(at)pp3.inet.fi
  • Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina(at)urk.fi
  • Pääassistentti: Jonna Varhama ilmoittautumiset mieluiten Facebook-yksityisviestillä  https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostitse: varhama(at)iki.fi. Assistenttianomukset 31.1.2019 mennessä, assistenteille maksetaan palkkio ja tarjotaan lounas.
  • Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia(at)urk.fi
  • Näyttelykummi: Sanna-Leena Santapakka, sanna(at)urk.fi
  • Hyvinvointivastaava: Anne Kontula, anne(at)urk.fi
  • Rotupöydät ja kauppiaat: Katerina Leino, 050 466 0370
  • Yhdistyksen infopuhelin 046 - 9696 590
Lisätietoja

 Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Jos kissa ei osallistu arvosteluun, siitos- ja kasvattajaluokan hinta on normaalimaksu.

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!

Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 3 €, paikan päällä 5 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla.

Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. Tähän näyttelyyn emme valitettavasti hyväksy leimakortteja!

Kissoja hyväksytään näyttelyyn enintään 300 per päivä. Karsinta tehdään näyttelyilmoittautumisen maksuhetken perusteella.

 

 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 77
2 87
3 75
4 106
Kotikissat 9
Yhteensä 354

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 17 FI*Elrikan Immanuel Uros Grand International Champion Helene Lis EX1 No Cert
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Dietmar Sagurski KM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n FI SK LO 18 Kisuicat's Part-Of-Me Uros International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
4 EXO f FI SK LO 16 FI*Nipsu-Nappulan XtraPrecious Naaras Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPIB
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl (EXO f 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 18 Ayser's ZZ Top Uros Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
6 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Helene Lis KM NOM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
7 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Finland Maiden Naaras Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x FI*Aamukasteen BlingBling Baby (EXO f 24)
8 EXO f 24 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl Naaras Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
9 EXO g 22 FI SK LO 18 Ayser's Midnight Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 NOM
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
10 EXO ns 22 62 FI SRK LO FI*Siriuksen Exotic Delia Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x N*Con Brio's Nin-O-Silver-Nuts (EXO ns 22)
11 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
12 EXO f 03 24 FI SK LO 17 FI*Elrikan Ilona Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB NOM
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
13 EXO a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Twilight Naaras International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
14 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros Grand International Champion Dietmar Sagurski EX1 CACS BIV NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
15 PER n FI SK LO 15 Almathea Boogie Night Uros International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
PL*Almathea Total Eclipse (PER d) x Almathea Aretha Franklin (PER n)
16 PER n FI SK LO 18 FI*Mimosan Vamp Naaras Avoin Dietmar Sagurski Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
17 PER n FI SK LO 18 FI*Mimosan Worst Part Is Over Naaras Avoin Dietmar Sagurski Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
18 PER n FI SK LO 18 Ayser's Last Word Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1 NOM
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
19 PER d FI SK LO 18 FI*Mimosan Viper Uros Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
20 PER f FI SK LO 17 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
21 PER f FI SK LO 18 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Champion Dietmar Sagurski Abs
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
22 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Dietmar Sagurski KM NOM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
23 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
24 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Dietmar Sagurski KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
25 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Dietmar Sagurski KM
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
26 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
27 RAG n FI SK LO 15 FI*Snowrag Frisco Kid Uros Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPIB
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
28 RAG a FI SK LO 18 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
29 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Dietmar Sagurski KM BIV NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
30 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Supreme Premior Dietmar Sagurski KM
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
31 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Kastraatti Dietmar Sagurski EX1 CAP
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
32 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Kastraatti Dietmar Sagurski EX1 CAP
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
33 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
34 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Magnum Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
35 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*DollyCats The Pride Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV NOM BIS
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
36 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*Ragtail Saku Sebastian Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Lukanpuron Fiilis (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
37 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
38 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
39 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
40 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Supreme Champion Dietmar Sagurski Abs
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
41 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras Grand International Champion Dietmar Sagurski Abs
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
42 RAG n 04 FI SK LO 18 George Azure Eyes*PL Uros International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
43 RAG n 04 FI SK LO 18 FI*Dollyblues Radio Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Dollyblues Looking Up (RAG n 04) x FI*Dollyblues Long Tall Sally (RAG f 04 21)
44 RAG n 04 FI SK LO 18 FI*Celestial's The Wicked and The Devine Naaras Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1 BIV NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
45 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Sano Mua Rehtoriks Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*BlackRain's Impossible To Resist (RAG a 03 21)
46 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Ragtail Rihanna Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 BIV
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
47 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Stardoll's Poptart Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX2
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
48 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Supreme Premior Helene Lis KM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
49 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
50 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
51 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bertha Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
52 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Snowrag Rose Maylie Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
USAPurrs American Shaman (RAG n 04) x FI*DollyCats Lullaby (RAG n)
53 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
54 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
55 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
56 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPIB BIV NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
56 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
57 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Wildemar Lily Naaras Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP NOM
Oskar Dom Elzy*PL (RAG b 04) x FI*Wildemar Ace of Hearts (RAG a 03)
58 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
59 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Helene Lis KM NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
60 RAG f 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
61 RAG f 03 FI SK LO 18 FI*Dollyblues You're Beautiful Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis Abs
FI*Dollyblues Looking Up (RAG n 04) x FI*Dollyblues Li'l Piece Of Me (RAG f 03)
62 RAG n 04 21 FI SK LO 18 FI*Dollyblues A New Day Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Dollyblues Looking Up (RAG n 04) x FI*Dollyblues Long Tall Sally (RAG f 04 21)
63 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
64 SBI n FI SK LO 18 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
65 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Dietmar Sagurski KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
66 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
67 SBI a FI SK LO 18 FI*Kattimäen Lempi Naaras Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Birrulin Boris (SBI a) x FI*Ann-Elisabeth's Vanilla (SBI b)
68 SBI b FI SK LO 18 FI*Kattimäen Toivo Albert Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FI*Kattimäen Armas (SBI n) x FI*Ann-Elisabeth's Vanilla (SBI b)
69 SBI d FI SK LO 15 FI*Mototassun Rocket III Uros Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
70 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
71 SBI h FI SK LO 17 FI*Canth's Precious Darling Naaras International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
72 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Levi Uros Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
73 SBI a 21 FI SK RX 17 FI*Touchant Chance au Jeu Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
74 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM NOM BIS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
75 ACS I / ACS n FI SK LO 18 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 NOM
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
76 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 19 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
77 MCO I / MCO n Cesar Eva-Markiza Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Pillowtalk's Commander (MCO n 09) x Milady Eva-Markiza (MCO g 09 22)
78 MCO I / MCO n FI SK LO 18 Corleone Melluandia*PL Uros Avoin Mira Fonsén Abs
Vivaldi Melluandia*PL (MCO ns 22) x Xperia Melluandia*PL (MCO n 09)
79 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 FI*Mahtitassun MikäEttei? Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
80 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
81 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 17 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras International Champion Fabio Brambilla Abs
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
82 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 18 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Out of Competition Fabio Brambilla Arv
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
83 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 18 FI*Hemingway's Molly Spotted Elk Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Libbie Slow Bear (MCO n 09 22)
84 MCO III / MCO a 25 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla MCO a 09 25
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
85 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
87 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
88 MCO IV / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla Abs
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
89 MCO V / MCO d FI SK LO 17 S*Moon Kewa's Little John Uros Grand International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACS
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
90 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 18 FI*A'Dreams MC Alexandr Uros Champion Grazyna Laskowska-Malaga Abs
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
91 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 18 FI*Hemingway's Chief Red Eagle Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga Abs
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
92 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*A'Dreams MC Anastasija Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
93 MCO V / MCO d 22 HoneyDevil Wild Wild West Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX2
HoneyDevil Oscar Wild (MCO n) x HoneyDevil Transilvania (MCO d 25)
94 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 19 Modesto's Mi Unico Sol Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 BIV
Beartooth Mountain Shir Khan (MCO as) x Modesto's Aneesh (MCO g 22)
95 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
96 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 18 UA*Mazurka Surprise Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM
UA*Mazurka Batman (MCO n 09) x Favorit-Sherkhan Brunhilda (MCO f 03)
97 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Hemingway's Martha Redbone Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Chu'mana Ginger (MCO d 22)
98 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 19 FI*Chamberlain Quite the Best Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
99 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 16 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS BIV NOM
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
100 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
101 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 FI*Tigerworld Selene Naaras Premior Mira Fonsén EX2
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
102 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 17 FI*Daybreak's Pinewoods Princess Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX2
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Lapcats KS Crown Jewel (MCO ds 02 21)
103 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
104 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant Goodnight Moon Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
105 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 BIV
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
106 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGPIB NOM
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
107 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 18 Belushies Xulio Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Whatatrill Mac Fox of Belushies (MCO d 09 23) x Belushies Rapunzel (MCO fs 09 22)
108 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Merlin LeonilaCoon*RU *** (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija *** (MCO fs 09)
109 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Supreme Champion Fabio Brambilla KM BIV NOM
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
110 NEM I / NEM f FI SK LO 18 FI*NonServiam Butterfly Effect Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
111 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Fiona Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
112 NEM I / NEM g 21 FI SK RX 19 Astoria Snejnaya Zima Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Zidan of Snejnaya Zima (NEM d 21) x Iskorka Snejnaya Zima (NEM a 21)
113 NEM I / NEM f FI SK LO 18 FI*NonServiam Burn The Remembrance Naaras Premior Fabio Brambilla EX1 CAPIB
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
114 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 FI*Carnin Aerial Alkaline Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC NOM
Misty Dream Dusty Shadowhunter (NEM a 21) x FI*Eswood DJ Kitty (NEM n 09 21)
115 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGPIB NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
116 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Grand International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACS NOM BIS
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
117 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 18 FI*Siniidan Black Plum Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
118 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Grazyna Laskowska-Malaga KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
119 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Grand International Premior Grazyna Laskowska-Malaga Abs
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
120 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Running Free Uros Kastraatti Grazyna Laskowska-Malaga Abs
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
121 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Mototassun Viehkeä Veijari Uros Supreme Champion Grazyna Laskowska-Malaga KM
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä (NFO ns 09 24)
122 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga Abs
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
123 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Siniidan Oregon Spring Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
124 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 18 FI*Tupuliinin Blue Sky Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 BIV NOM
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
125 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
126 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras International Premior Grazyna Laskowska-Malaga Abs
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
126 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
127 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 18 FI*Hirmuinen Entti Puuparta Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*Hirmuinen Coco Chanel (NFO f)
128 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 19 S*Cederskogens Öydis Önskedröm Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 NOM BIS
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x (N)Mariskogens Orkidé (NFO a 03 24)
129 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
130 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
130 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
131 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 BIV NOM BIS
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
132 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 18 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
133 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Zastava Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
134 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 18 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
135 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 16 Ihanas Capoeira Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
136 NFO VIII / NFO gs 03 22 FI SK LO 17 Rainbow Brite La Peyre*ES Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
S*Vildhjärtas Rhasta Shadowshaman (NFO ns 09 22) x Apple Crumble La Peyre*ES (NFO ds 09 22)
137 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 18 FI*Siniidan Electric India Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 BIV
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
138 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 18 FI*Siniidan Paradox Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
139 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Premior Fabio Brambilla KM NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
140 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 16 FI*Siniidan Final Fantasy Naaras International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
141 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
142 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Araminta Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
143 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Jesse James Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
144 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 18 FI*Catillus Osmotar Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 BIV
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Catillus Manteli (SIB n 03 24)
145 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 18 FI*Cenouri's Antti Holma Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x FI*Cherrytail's Araminta (SIB ny 22)
146 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Kaneli Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
147 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Amurin Lea Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x Ekaterina Molaska (SIB ny 09 22)
148 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan James Bond Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
149 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 18 FI*Catillus Mittumaari Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Catillus Manteli (SIB n 03 24)
150 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
151 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 17 FI*Ninatte's Alejandro Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
152 BEN n 22 FI SK RX 17 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras International Champion Helene Lis VG1
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
153 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Bengabling Bandito Uros International Premior Mira Fonsén Abs
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
154 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
155 BLH b FI SK LO 18 FI*Ullukan Fame Isn´t Everything Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
156 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
157 BLH f 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
158 BML I / BML ns 11 FI SK RX 19 SE*Miss World's Nevskij Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
Ian Silver Piccollo,CZ (BML ns 11) x Lumena Felis City*LT (BML ns 12)
159 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
160 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
161 BSH c FI SK LO 18 Belten`s Kosmos Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Belten`s President (BSH c) x Tequilla Bentley Mur*BY (BSH h)
162 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
163 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
164 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
164 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Isabelle Maillard Chiavuzzo 1
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
165 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
166 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
167 BSH b 33 FI SK LO 18 SE*Camapokas Mårten Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
IDP*Nima's Boom Chokolatta (BSH b 33) x SE*Camapokas Lady Paco Rabanne (BSH a 21 33)
168 BSH bs 33 FI SK LO 18 FI*Brit-tail's Icequeen Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino Abs
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*RoundFace's La Bella Durmiente (BSH bs 33)
169 BSH o 21 33 FI SK LO 15 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
170 BUR n LV FORSLAND CORA Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
171 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
172 BUR a FI SK LO 18 FI*Purrmagic's Lady Evenstar Naaras Champion Helene Lis EX1 CACIB
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Enjoy Queen of Puddings (BUR h)
173 BUR d FI SK LO 18 FI*Aavan Delacroix Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Casper Samsvet (BUR b) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
174 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
175 BUR e FI SK LO 17 FI*Aavan Muscat Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Aavan Mumbai (BUR c) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
176 BUR e FI SK LO 16 FI*Aavan Pohjoista Viljaa Naaras Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Pardofelis True Love (BUR e)
176 BUR e FI SK LO 16 FI*Aavan Pohjoista Viljaa Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Pardofelis True Love (BUR e)
177 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
178 BUR h FI SK LO 15 HU*Alba Regia Matzah Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB NOM
Kittykatz Bronzed Aussie (BUR b) x HU*Alba Regia Panka (BUR g)
179 BUR j FI SK LO 17 FI*Aavan Jaipur Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
FI*Aavan Mumbai (BUR c) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
180 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Bernard Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
181 CHA FI SK LO 18 FI*Kattskogens Mathilda Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
182 CHA FI SK LO 17 FI*Kattskogens Willhelm Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
183 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI SK RX 18 FI*Touchant Flirt de la Vie Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 NOM
Caaleigh Pepperdance (MAN ns 09 24 51) x FI*Touchant But de la Vie (CYM gs 03 54)
184 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS NOM
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
185 EUR n 24 FI SK RX 17 FI*Kissakallion Ronaldo Uros Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Kissakallion Magdalena (EUR n 24)
186 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Isabelle Maillard Chiavuzzo 2
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
187 EUR a 22 FI SK RX 18 FI*Feronian Opium Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
188 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Helene Lis KM NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
188 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Isabelle Maillard Chiavuzzo 1 NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
189 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Grand International Champion Helene Lis Abs
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
190 EUR d 22 FI SK RX 18 FI*Vinhaviiksen Soittakaa Paranoid! Naaras Champion Helene Lis EX1 No Cert
FI*Taikapeikon Brassailija (EUR d 24) x FI*Vinhaviiksen Satalasissa (EUR f 22)
191 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
192 EUR d 24 FI SRK RX FI*Taikapeikon Brassailija Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FI*Taikapeikon Arvoitus (EUR f)
193 EUR f 22 FI SK RX 18 FI*Pinkkitassun Paula Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
194 EUR f 23 FI SK RX 17 FI*Pinkkitassun Ofelia Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pinkkitassun Kristiina (EUR e 23)
195 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Helene Lis KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
196 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Helene Lis KM NOM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
197 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
198 KBL IV / KBL fs 03 22 FI SK LO 19 Brioche Free Hunter *RU Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM BIS
Zanzelyan Kroshka Flak (KBL d 24) x Rosinka Free Hunter *RU (KBL fs 03 24)
199 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS NOM BIS
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
200 MAN 51-52 / MAN n 24 51 FI SK RX 18 Auragold Oort Cloud Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis Abs
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
201 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
201 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Isabelle Maillard Chiavuzzo 2
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
202 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
203 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
203 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Isabelle Maillard Chiavuzzo 3
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
204 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
205 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Son Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB NOM
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
206 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 BIV NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
207 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Vinkeä Loisto-Lassi Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX2
FI*Northalla Seventh Son (OCI b 24) x FI*Topspot After Midnight (OCI b 24)
208 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Merton Charm Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB NOM
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
209 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Odessa Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
210 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Supreme Premior Helene Lis KM
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
211 SRL I / SRL c FI SK RX 18 S*Tiddlywinks Bip Bippadotta Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
Tiddlywinks Polymetylmetakrylat (SRL n 03) x Frizekittis Jule (SRL ns 09)
212 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX Katrin's Curly Onix Blue Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
213 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
214 ABY n FI SK LO 17 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
215 ABY n FI SK LO 16 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
216 ABY n FI SK LO 18 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
217 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM BIV
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
217 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Veteraani Caroline Stoa Arvosteltu
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
218 ABY n FI SRK LO FI*Laire Valar Lorien Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
218 ABY n FI SRK LO FI*Laire Valar Lorien Uros Veteraani Caroline Stoa 3
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
219 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
219 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Veteraani Caroline Stoa 2
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
220 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
221 ABY n FI SK LO 17 FI*Amajan Odessa Oronza Naaras International Premior Marek Chadaj Abs
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
222 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
223 ABY a FI SK LO 17 FI*Neaera's Celeste Velato Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Hazel Huntress (ABY p)
224 ABY a FI SK LO 18 FI*Redcheetah's Erin Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV NOM
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
225 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
226 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
227 ABY o FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros Grand International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACS NOM
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
228 ABY o FI SK LO 18 FI*Nebuankhet Siraxta Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Nae Quin! (ABY a)
229 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Grazyna Laskowska-Malaga KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
230 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Kastraatti Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAP
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
231 ABY p FI SK LO 18 FI*Neaera's Keala Orida Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
232 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
232 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Veteraani Caroline Stoa 4
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
233 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
234 BAL c FI SK LO 17 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
235 CRX I / CRX ns FI SK LO 18 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
236 CRX I / CRX b FI SK LO 18 FI*Villains Wicked Winifred Naaras Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACIB NOM
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti (CRX a)
237 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Grazyna Laskowska-Malaga KM NOM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
238 CRX II / CRX n 01 62 FI SK LO 18 FI*Merivirran Bambiina Naaras Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Vesper Mon Sasti*PL (CRX f 02)
239 CRX II / CRX n 02 64 FI SK LO 18 Bounty Magic Rivendell Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC BIV
Maybach Magic Star (CRX b 03) x Tenerife Noksas*LT (CRX f 02)
240 CRX II / CRX o 09 FI SK LO 18 FI*Claypond's Kristof Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX2
FI*Claypond's Farceur (CRX o) x Penottie van Berkendonck (CRX b 09)
241 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 18 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
242 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
242 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Veteraani Caroline Stoa 3
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
243 CRX V / CRX n 23 FI SK LO 18 FI*Piupaws Lara Croft Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
244 CRX V / CRX b 22 FI SK LO 18 FI*Villains Ezio Dark Darling of Mine Uros Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 NOM
Travis Eledhrim of Claypond's (CRX a 32) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
245 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 18 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
246 CRX VII / CRX b 21 33 FI SK LO 17 FI*Claypond's Hilla V Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
247 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK LO 18 FI*Framillan Born This Way Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino Abs
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*Framillan Liara T'soni (CRX a 24)
248 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Kaya Naaras Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
249 DRX I / DRX n FI SK RX 18 EE*X-Paroni Masterpiece Uros International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
250 DRX II / DRX a 03 FI SK LO 19 Zeus Best Show*RU Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Tiger Best Show*RU (DRX d 23) x Elfe Feerique Regina (DRX a 02)
251 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
252 DRX III / DRX d 24 FI SK LO 19 EE*Selina Bona Rex Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
EE*Oldrik Bona Rex (DRX d 23) x EE*Coco-Chanel Bona Rex (DRX fs 24)
253 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 19 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM BIS
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
254 DSP V / DSP e 03 21 33 FI SK LO 18 Vaho-Raj Chili Peppers*RU Uros Avoin Caroline Stoa DISQ
Akio Tokashi Chily Peppers (DSP a 09 21) x Tomiko Hitomi Chily Peppers (DSP g 03 21)
255 GRX II / GRX n 03 FI SK RX 19 SE*OneWorld Papageno Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
SE*OneWorld Symphony by Mozart (GRX e) x Diligo-Rex of Dankwarderode*D (GRX n 09)
256 OLH o 24 FI SK LO 18 FI*TaikaTomun Queenie Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
257 OSH n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Marek Chadaj Abs
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
258 OSH n FI SK LO 18 Apocalyptica Cavallino Rampante Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Apocalyptica Chicago Tribute (OSH n 03 25) x Apocalyptica Paris By Night (OSH n)
259 OSH n FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Avoin Marek Chadaj Abs
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
260 OSH n FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Twisted True Love Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj Abs
HU*Okonor Miskolc (OSH b) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
261 OSH f FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Avoin Marek Chadaj Abs
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
262 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Marek Chadaj Abs
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
263 OSH h FI SK LO 17 HU*Okonor Ilonka Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x Calenacat's Olivia (SIA h)
264 OSH j FI SK LO 18 FI*Chellamanis Nayeli Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x HU*Okonor Ilonka (OSH h)
265 OSH n 24 FI SK LO 18 Apocalyptica Fairytale Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC NOM
Apocalyptica Chicago Tribute (OSH n 03 25) x Siamesis Casablanca (OSH n 22)
266 OSH b 24 FI SK LO 18 Hermes v. Imporio A Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
267 OSH b 24 FI SK LO 18 HU*Shagio-Chen Satra Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
268 OSH b 24 FI SK LO 18 FI*Triangle Afrodite Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV NOM BIS
Kapitoshka Summer Rain Chrysolite (OSH n 24) x UA*Gyulchataj Pepilotta (OSH b)
269 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Moonshine Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
270 OSH c 25 FI SK RX 17 FI*Mummeli Viliininho Urho Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
FI*Noxx Lord Littlefinger (OLH as 24) x FI*Mummeli Sofinha Viliina (OSH n)
271 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM NOM BIS
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
272 OSH bs 25 FI SRK LO FI*Nazarlik XTC Uros International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
272 OSH bs 25 FI SRK LO FI*Nazarlik XTC Uros Veteraani Caroline Stoa 1
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
273 PEB II / PEB b 03 64 FI SK RX 16 FI*Indigo's Hard Luck Ava Naaras International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGCIB
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
274 PEB V / PEB c 33 FI SK RX 18 FI*Indigo's Name of the Game Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
275 RUS FI SK LO 16 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS NOM
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
276 RUS FI SK LO 18 FI*Zarin Armand de Brignac Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Zarin Dewey (RUS ) x FI*Zarin Forget-me-not (RUS )
277 RUS FI SK LO 16 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB NOM
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
277 RUS FI SK LO 16 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras Veteraani Caroline Stoa 2
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
278 SIA n FI SK LO 18 FI*Selcouth Cat of Kindness Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
279 SIA n FI SRK LO 14 Baccara Eastern Nymph Naaras Siitos
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
280 SIA a FI SK LO 18 FI*Selcouth Cat of Spirits Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
281 SIA b FI SK LO 18 FI*Selcouth Cat of Stories Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino Abs
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
282 SIA b 21 FI SK LO 18 FI*Triangle Ace of Hearts Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Kapitoshka Summer Rain Chrysolite (OSH n 24) x UA*Gyulchataj Pepilotta (OSH b)
283 SIA d 21 FI SK LO 18 FI*EdaM's Dicaprio Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
EE*Cepheus Siaoricat (SIA n) x FI*EdaM's Chanel (OSH h 24)
284 SIA f 03 21 FI SK LO 16 FI*EdaM's Beyonce Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
285 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
286 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aletheia Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
287 SOM n FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
288 SOM n FI SK LO 18 FI*Vulpes Black No. 1 Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
289 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
289 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Caroline Stoa 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
290 SOM n FI SK LO 16 FI*Amajan Maffeo Macario Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
291 SOM n FI SK LO 16 FI*Foxkiss Esox lucius Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
292 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
293 SOM n FI SK LO 18 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras International Premior Juan José Martinez Vizcaino Abs
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
294 SOM n FI SK LO 17 FI*Amajan Prozio Prospero Uros Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
295 SOM n FI SK LO 18 FI*Amajan Queran Quercina Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Amajan Klara Kassandra (SOM o)
296 SOM o FI SK LO 16 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
297 SOM o FI SK LO 17 FI*Amajan Pon Preziosa Naaras International Champion Caroline Stoa Abs
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
298 SOM o FI SK LO 18 FI*SunnyPace Juglans Uros International Premior Caroline Stoa Abs
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
299 SOM o FI SK LO 18 FI*Amajan Remo Remberto Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Marica Soft Black Master Yuma (SOM n) x FI*Amajan Leela Lazzarella (SOM o)
300 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wibby Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
301 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xanthus Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
302 SPH III / SPH f FI SK RX 17 FI*Hobbitqueen's Nicoletta Naaras Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
303 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
304 HCL Santtu Uros Kotikissat Dietmar Sagurski 3
305 HCL Hertta Naaras Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 2
306 HCL Miisa Naaras Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM
307 HCL Kelmi Uros Kotikissat Dietmar Sagurski 1 NOM BIS
308 HCL Olavi Pekunpoika Uros Kotikissat Dietmar Sagurski 2
309 HCS Mosse Naaras Kotikissat Caroline Stoa 2
310 HCS Sissi Naaras Kotikissat Caroline Stoa 1 NOM BIS
311 HCS Tellu Naaras Kotikissat Caroline Stoa Abs
312 HCS Vesku Uros Kotikissat Isabelle Maillard Chiavuzzo 1 NOM
313 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 18 Auragold Heureka Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 NOM
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
314 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Oliver Uros Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
330 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ACL IV, LPL V, MCO II, MCO III, MCO IV, MCO VIII, NEM I, NFO IX, NFO V, NFO VI, NFO VIII, SIB III, SIB VIII 38
Chadaj Marek ABY n, ABY p, CRX II, DRX I, OSH bs 25, OSH c 24, OSH f, OSH h, OSH n, RUS, SIA n, SPH II, SPH V 34
Fonsén Mira MCO I, MCO VI, NFO VII, SIB IV, SIB V, BEN n 24, BLH b, BLH f 03, BSH c, BSH f, BUR d, BUR e, BUR n, CHA, EUR d 24, EUR f 22, KOR, MAU ns, MAU ns 24, OCI n 24, OCI o 24 38
Laskowska-Malaga Grazyna ACS I, MCO V, MCO VII, NEM II, NFO II, NFO IV, ABY o, CRX I, CRX V, OLH o 24, PEB II, PEB V 38
Lis Helene EXO g 22, EXO n 24, EXO w 62, PER f 24, RAG a 03, RAG f 03, SBI h, BEN n 22, BML I, BSH a, BSH b 33, BSH n, BSH ns 11, BSH o 21 33, BSH p, BUR a, BUR j, CYM 51-52, EUR a 24, EUR d 22, EUR f 24, KBL I, MAN 51-52, OCI bs 24 35
Maillard Chiavuzzo Isabelle EXO f, EXO f 03 22, EXO f 03 24, EXO f 24, EXO ns 22 62, PER a 21 33, PER d, RAG a 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04 21, SBI a 21, SBI b, SBI d, HCS, VET 3 35
Martinez Vizcaino Juan José BLH n, BSH bs 33, BSH e, BUR h, EUR a 22, EUR f 23, EUR n 24, KBL IV, OCI b 24, SRL I, SRL II, CRX III, CRX VIII, DRX II, DRX V, OSH f 24, OSH j, SIA b, SIA d 21, SOM n, SPH III, HCL 39
Sagurski Dietmar EXO a 21 33, EXO n, EXO n 22, PER f, PER n, PER n 02 62, PER n 03, RAG a, RAG e 04, RAG n 04, RAG n 21, SBI a, SBI n, SBI n 21, HCL 33
Stoa Caroline ABY a, BAL c, CRX VI, CRX VII, DRX III, DSP V, GRX II, OSH b 24, OSH c 25, OSH n 24, SIA a, SIA b 21, SIA f 03 21, SOM o, HCS, VET 4 35
9 tuomaria