URK 58. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.3.2019 Loppuu 2.3.2019
Ilmoittautuminen alkaa 1.12.2018 Ilmoittautuminen loppuu 25.1.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.2.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI8380018710040986
Sähköposti show@urk.fi
Paikka Fennia Arena, Siuntio
Toimihenkilöt
  • Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, kati.nieminen(at)pp3.inet.fi
  • Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina(at)urk.fi
  • Pääassistentti: Jonna Varhama ilmoittautumiset mieluiten Facebook-yksityisviestillä  https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostitse: varhama(at)iki.fi. Assistenttianomukset 31.1.2019 mennessä, assistenteille maksetaan palkkio ja tarjotaan lounas.
  • Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia(at)urk.fi
  • Näyttelykummi: Sanna-Leena Santapakka, sanna(at)urk.fi
  • Hyvinvointivastaava: Anne Kontula, anne(at)urk.fi
  • Rotupöydät ja kauppiaat: Katerina Leino, 050 466 0370
  • Yhdistyksen infopuhelin 046 - 9696 590
Lisätietoja

Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Jos kissa ei osallistu arvosteluun, siitos- ja kasvattajaluokan hinta on normaalimaksu.

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!

Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 3 €, paikan päällä 5 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla.

Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. 

Tähän näyttelyyn emme valitettavasti hyväksy leimakortteja!

Kissoja hyväksytään näyttelyyn enintään 300 per päivä. Karsinta tehdään näyttelyilmoittautumisen maksuhetken perusteella.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 73
2 81
3 72
4 119
Kotikissat 9
Yhteensä 354

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 1717284 FI*Elrikan Immanuel Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO f FI SK LO 1613067 FI*Nipsu-Nappulan XtraPrecious Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl (EXO f 24)
5 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
6 EXO n 24 FI SRK LO 89208 FI*Aamukasteen Finland Maiden Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x FI*Aamukasteen BlingBling Baby (EXO f 24)
7 EXO f 24 FI SK LO 1507180 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl Naaras Champion Caroline Stoa EX1 No Cert
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
8 EXO g 22 FI SK LO 1822428 Ayser's Midnight Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
9 EXO ns 22 62 FI SRK LO 89719 FI*Siriuksen Exotic Delia Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x N*Con Brio's Nin-O-Silver-Nuts (EXO ns 22)
10 EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB NOM
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
11 EXO f 03 24 FI SK LO 1717287 FI*Elrikan Ilona Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
12 EXO a 21 33 FI SK LO 1717346 Ayser's Twilight Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
13 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
14 PER n FI SK LO 1613418 FI*Mimosan Quarterback Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
15 PER n FI SK LO 1510511 Almathea Boogie Night Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
PL*Almathea Total Eclipse (PER d) x Almathea Aretha Franklin (PER n)
16 PER n FI SK LO 1820531 FI*Mimosan Vamp Naaras Avoin Marek Chadaj Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
17 PER n FI SK LO 1821001 FI*Mimosan Worst Part Is Over Naaras Avoin Marek Chadaj Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
18 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
19 PER f FI SK LO 1718575 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
20 PER f FI SK LO 1820145 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Champion Caroline Stoa Abs
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
21 PER f FI SRK LO 91075 Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
22 PER fs FI SRK LO 91041 Kuutsas Summer Storm Naaras International Champion Marek Chadaj Abs
Bjonnasen Kaz A Nova of Kuutsas (PER ds) x FIN*Kuutsa's She's Dynamite (PER ns 22)
23 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
24 PER ds 11 FI SK LO 1611254 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Champion Caroline Stoa Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
25 PER n 02 62 FI SRK LO 90900 Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
26 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
27 PER a 21 33 FI SK LO 1715624 Ayser's Rocky Balboa Uros Premior Marek Chadaj EX1 CAPIB NOM
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
28 RAG n FI SRK LO 1403793 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
29 RAG a FI SK LO 1715832 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
30 RAG a FI SK LO 1821435 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
31 RAG a FI SK LO 1614293 FI*MistyNight Edward Uros Grand International Premior Marek Chadaj Abs
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
32 RAG a FI SRK LO 41977 Gayaneh Gratia Illa Naaras Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
33 RAG n 21 FI SRK LO 41975 Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
34 RAG n 03 FI SK LO 1509995 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM NOM BIS
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
35 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
36 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV NOM BIS
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
37 RAG n 03 FI SK LO 1822181 FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
38 RAG n 03 FI SK LO 1822979 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX2
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
39 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Supreme Champion Marek Chadaj Abs
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
40 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
41 RAG n 04 FI SK LO 1822326 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM BIS
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira (RAG a)
42 RAG n 04 FI SK LO 1822655 FI*Celestial's The Wicked and The Devine Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
43 RAG n 04 FI SK RX 1509537 Ryoko edle von den Lichtalben Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
Satinova's Twilight (RAG c 03) x Jazz edle von den Lictalben (RAG )
44 RAG a 03 FI SK LO 1821612 FI*Celestial's Sano Mua Rehtoriks Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*BlackRain's Impossible To Resist (RAG a 03 21)
45 RAG a 03 FI SK LO 1822090 FI*Ragtail Rihanna Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
46 RAG a 03 FI SK LO 1821050 FI*Stardoll's Poptart Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX2
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
47 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
48 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
49 RAG a 04 FI SK LO 1718736 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
50 RAG a 04 FI SK LO 1820228 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB BIV
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
51 RAG a 04 FI SK LO 1821054 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
52 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
52 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
53 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
54 RAG f 03 FI SK LO 1508230 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
55 RAG f 03 FI SK LO 1822368 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
56 RAG n 03 21 FI SK LO 1822529 Gayaneh Quadrata Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
S*Vallhovstassens Boss (RAG a 03) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
57 RAG n 04 21 FI SK LO 1821431 FI*Dollyblues A New Day Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Dollyblues Looking Up (RAG n 04) x FI*Dollyblues Long Tall Sally (RAG f 04 21)
58 RAG n 04 21 FI SRK LO 1300260 Gayaneh Helius Hilaris Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
59 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
60 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
61 SBI n FI SRK LO 89526 FI*Midianin Bianca Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
62 SBI a FI SK LO 1717533 FI*Ziazan Michi Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
63 SBI a FI SK LO 1822403 FI*Kattimäen Lempi Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Birrulin Boris (SBI a) x FI*Ann-Elisabeth's Vanilla (SBI b)
64 SBI b FI SK LO 1821304 FI*Kattimäen Toivo Albert Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Kattimäen Armas (SBI n) x FI*Ann-Elisabeth's Vanilla (SBI b)
65 SBI c FI SK LO 1716448 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
66 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
67 SBI n 21 FI SK LO 1821011 FI*Mimitan Levi Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
68 SBI a 21 FI SK LO 1404603 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
69 SBI b 21 FI SK LO 1821366 FI*Kirakan Zen Garden Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
70 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 1509638 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
71 ACL VI / ACL f 09 23 FI SK LO 1822137 FI*Murmelin Isabelle Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj Abs
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
72 ACS I / ACS n FI SK LO 1821786 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1 NOM BIS
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
73 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
74 MCO I / MCO n Cesar Eva-Markiza Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
Pillowtalk's Commander (MCO n 09) x Milady Eva-Markiza (MCO g 09 22)
75 MCO I / MCO n FI SK LO 1821832 Corleone Melluandia*PL Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
Vivaldi Melluandia*PL (MCO ns 22) x Xperia Melluandia*PL (MCO n 09)
76 MCO I / MCO n FI SK LO 1822184 David Punto Valentino, CZ Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
Lakiss Grand (MCO n 25) x Veyron Manticore (MCO a)
77 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 1718226 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
78 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1820656 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
79 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
80 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
81 MCO IV / MCO ns 09 22 FI SK LO 1822768 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
82 MCO V / MCO d FI SK LO 1716155 S*Moon Kewa's Little John Uros International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB BIV
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
83 MCO V / MCO d 22 HoneyDevil Wild Wild West Uros Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
HoneyDevil Oscar Wild (MCO n) x HoneyDevil Transilvania (MCO d 25)
84 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1822571 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1 NOM
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
85 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 1822800 UA*Mazurka Surprise Uros Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
UA*Mazurka Batman (MCO n 09) x Favorit-Sherkhan Brunhilda (MCO f 03)
86 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923032 FI*Chamberlain Quite the Best Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski Abs
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
87 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1613516 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Grand International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAPS
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate Pearls*RU (MCO f 09 24)
88 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 1717954 FI*Easylife's King of Moon Uros Premior Dietmar Sagurski Abs
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
89 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1510332 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Kastraatti Dietmar Sagurski EX1 CAP
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
90 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1717223 FI*Daybreak's Pinewoods Princess Naaras Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC BIV NOM BIS
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Lapcats KS Crown Jewel (MCO ds 02 21)
91 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1819962 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Avoin Dietmar Sagurski EX2
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
92 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1822566 FI*Blackcurrant Goodnight Moon Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
93 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 1822568 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
94 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAGPIB NOM
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
95 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
96 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Supreme Champion Dietmar Sagurski KM BIV NOM
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
97 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820218 FI*Pikku-Priin Fiona Naaras Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
98 NEM I / NEM g 21 FI SK RX 1923402 Astoria Snejnaya Zima Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
Zidan of Snejnaya Zima (NEM d 21) x Iskorka Snejnaya Zima (NEM a 21)
99 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAGPIB NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
100 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Grand International Champion Dietmar Sagurski EX1 CACS
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
101 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1822395 FI*Siniidan Black Plum Naaras Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
102 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 1405471 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Dietmar Sagurski KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
103 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Grand International Premior Dietmar Sagurski Abs
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
104 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1613104 FI*Siniidan Running Free Uros Kastraatti Dietmar Sagurski Abs
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
105 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 84140 FI*Mototassun Viehkeä Veijari Uros Supreme Champion Dietmar Sagurski KM BIV
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä (NFO ns 09 24)
106 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1820890 FI*Ivanhoe's Flawless Naaras Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1821345 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski Abs
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
108 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1822398 FI*Siniidan Oregon Spring Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
109 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAGPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
110 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX 43312 Herebu de Velogny Naaras International Premior Dietmar Sagurski Abs
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
110 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX 43312 Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
111 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1822159 FI*Hirmuinen Entti Puuparta Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*Hirmuinen Coco Chanel (NFO f)
112 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1923490 S*Cederskogens Öydis Önskedröm Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 NOM BIS
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x (N)Mariskogens Orkidé (NFO a 03 24)
113 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
114 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 41576 S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
115 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS NOM
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
115 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
116 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1821348 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV NOM
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
117 NFO VI / NFO f 02 21 62 FI SK LO 1822589 FI*Carwalions Embla Solöga Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FI*Carwalions Chinook (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
118 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1822394 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
119 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1716106 FI*WitSarin Wartburg Naaras Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
120 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 1822053 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
121 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1613682 Ihanas Capoeira Naaras Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
122 NFO VIII / NFO gs 03 22 FI SK LO 1718561 Rainbow Brite La Peyre*ES Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
S*Vildhjärtas Rhasta Shadowshaman (NFO ns 09 22) x Apple Crumble La Peyre*ES (NFO ds 09 22)
123 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 1822560 FI*Siniidan Electric India Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
124 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1822563 FI*Siniidan Paradox Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
125 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
126 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 1614286 FI*Siniidan Final Fantasy Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
127 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
128 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 1611694 FI*Cherrytail's Araminta Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
129 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821337 FI*Lumikissan Jesse James Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
130 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1822356 FI*Cenouri's Antti Holma Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x FI*Cherrytail's Araminta (SIB ny 22)
130 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 1822356 FI*Cenouri's Antti Holma Uros Määrittely Mira Fonsén SIB III / SIB n 22
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x FI*Cherrytail's Araminta (SIB ny 22)
131 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1923760 Dayana Foresthunter Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX2
Nazar Sibaris*RU (SIB n 09 24) x Tamila Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
131 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1923760 Dayana Foresthunter Naaras Määrittely Mira Fonsén SIB III / SIB n 24
Nazar Sibaris*RU (SIB n 09 24) x Tamila Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
132 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1822573 FI*Lumikissan Kaneli Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
133 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1716777 FI*Raitamäen Benjamin Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
134 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1718228 FI*Amurin Lea Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x Ekaterina Molaska (SIB ny 09 22)
135 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821336 FI*Lumikissan James Bond Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
136 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 1821606 FI*Ziazan Goldilocks Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Catillus Jaska (SIB n 09 24) x FI*Ziazan Masha (SIB n 09 24)
137 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO 77140 FIN*Amurin Esra Uros Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
138 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 1820479 FI*Taigatupsun Akulina Naaras Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
139 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1822879 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
139 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1822879 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros Määrittely Mira Fonsén SIB V / SIB d 24
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
140 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 1717623 FI*Ninatte's Alejandro Uros International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
141 BEN n 22 FI SK RX 1718659 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
142 BEN n 24 CattiCartano Catwalk Dance Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
CattiCartano Master Blender (BEN n 24) x CattiCartano Dancing Star (BEN n 24)
143 BEN n 24 FI SK LO 1716467 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Supreme Premior Grazyna Laskowska-Malaga KM
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
144 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Grazyna Laskowska-Malaga KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
145 BEN n 24 FI SK LO 1819289 FI*Bengabling Bandito Uros International Premior Grazyna Laskowska-Malaga Abs
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
146 BLH n FI SK RX 1611662 FI*Treselle's Espresso Uros Grand International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAPS NOM BIS
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
147 BLH b FI SK LO 1821696 FI*Ullukan Fame Isn´t Everything Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
148 BLH b FI SK RX 1716736 Cizeta BritFavorite Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
Chesterfield BritFavorite (BLH b) x Elfika Ustiniya (BLH h)
149 BLH f 03 FI SK RX 1717373 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGCIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
150 BML I / BML ns 11 FI SK RX 1923447 SE*Miss World's Nevskij Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Ian Silver Piccollo,CZ (BML ns 11) x Lumena Felis City*LT (BML ns 12)
151 BSH n FI SK LO 1612345 FI*Ruusutarhan Primo Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
152 BSH a FI SK LO 1821889 FI*Hyrinän Alva Naaras Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
153 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
154 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras Kastraatti Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
155 BSH c FI SK LO 1715956 FI*Ruusutarhan Spumante Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
156 BSH e FI SK LO 1819179 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros Kastraatti Grazyna Laskowska-Malaga EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
157 BSH e FI SK LO 1820884 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros Kastraatti Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAP
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
158 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Grazyna Laskowska-Malaga KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
158 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Grazyna Laskowska-Malaga 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
159 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino Abs
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
160 BSH p FI SRK LO 1301648 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
161 BUR n LV FORSLAND CORA Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
162 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
163 BUR a FI SK LO 1822471 FI*Oliivian Hyrde Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
164 BUR b FI SK LO 1822474 FI*Oliivian Hazlenut Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 NOM BIS
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
165 BUR c FI SK LO 1822497 FI*Oliivian Gardenia Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
166 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
167 BUR f FI SK LO 1820113 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras Kastraatti Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAP
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
168 BUR j FI SK LO 1715550 FI*Crossroads All About Love Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
169 CHA FI SRK LO 1301425 FI*Sinimirrin Bernard Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
170 CHA FI SK LO 1820743 FI*Kattskogens Mathilda Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC NOM BIS
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
171 CHA FI SK LO 1716061 FI*Kattskogens Willhelm Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
172 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB NOM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
172 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Grazyna Laskowska-Malaga 2
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
173 EUR a 22 FI SK RX 1822206 FI*Feronian Oregano Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga Abs
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
174 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
174 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Grazyna Laskowska-Malaga 1 NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
175 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Grazyna Laskowska-Malaga KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
176 EUR e 23 FI SK RX 1718900 FI*Himmelintähden Elastinen Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
177 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Grazyna Laskowska-Malaga KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
178 EUR ns 23 FIN SRK RX 32731 FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM BIV
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
179 EUR ns 23 FI SRK RX 43194 FI*Katinhännän Leonard Nimoy Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
180 EUR ns 23 FI SRK RX 39215 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
Thor (EUR ns 23) x FIN*Katinhännän Idols-Voittaja (EUR ns 24)
181 EUR as 23 FI SK RX 1613578 EE*Blueberry Wildstar Uros International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGPIB
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
182 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Grazyna Laskowska-Malaga KM NOM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
183 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Grand International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACS
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
184 KBL IV / KBL fs 03 22 FI SK LO 1923050 Brioche Free Hunter *RU Naaras Pennut 4-7 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
Zanzelyan Kroshka Flak (KBL d 24) x Rosinka Free Hunter *RU (KBL fs 03 24)
185 MAN 51-52 / MAN n 24 51 FI SK RX 1822433 Auragold Oort Cloud Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga Abs
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
186 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
186 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Grazyna Laskowska-Malaga 3
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
187 MAU ns 24 FI SK LO 1611106 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
188 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
188 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Grazyna Laskowska-Malaga 2
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
189 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
190 OCI b 24 FI SK LO 1716501 FI*Northalla Seventh Son Uros International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAGCIB
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
191 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
192 OCI o 24 FI SK LO 1718730 FI*Moosegrove Odessa Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
193 OCI bs 24 FI SK LO 1821965 FI*Guttatus Joy of Life Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
194 OCI bs 24 FIN SRK RX 32000 FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
195 SRL I / SRL c FI SK RX 1821904 S*Tiddlywinks Bip Bippadotta Uros Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC
Tiddlywinks Polymetylmetakrylat (SRL n 03) x Frizekittis Jule (SRL ns 09)
196 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX 90483 Katrin's Curly Onix Blue Uros Grand International Champion Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CACS
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
197 SRL III / SRL f FI SK RX 1821830 IT*Silverdust Desdemona Naaras Avoin Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAC NOM
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
198 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX 90831 FlodoCats Alejandro Uros Grand International Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAPS
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
199 SRS I / SRS c FI SK RX 1822106 Psipsina Batu Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Bella Curly Parade (SRS c)
200 SRS III / SRS d FI SK RX 1612257 Psipsina Kipinä Uros Premior Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAPIB
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
201 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
202 ABY n FI SK LO 1715899 Cellani Sieno UkassaKinté Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS BIV
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
202 ABY n FI SK LO 1715899 Cellani Sieno UkassaKinté Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
203 ABY n FI SK LO 1717492 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
204 ABY n FI SK LO 1612312 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
205 ABY n FI SK LO 1716027 FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa Uros Champion Mira Fonsén Abs
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
206 ABY n FI SK LO 1821948 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
207 ABY n FI SRK LO 38055 FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
207 ABY n FI SRK LO 38055 FI*Laire Meleth Aran Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
208 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM BIV
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
209 ABY n FI SRK LO 38058 FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
209 ABY n FI SRK LO 38058 FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 2
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
210 ABY a FI SK LO 1718453 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
211 ABY a FI SK LO 1819823 FI*Nebuankhet Jace Beleren Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! (ABY n)
212 ABY a FI SK LO 1821091 FI*Nebuankhet Slania Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Nae Quin! (ABY a)
213 ABY a FI SK LO 1821862 FI*Redcheetah's Erin Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 BIV NOM BIS
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
214 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
215 ABY a FI SK LO 1611720 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
216 ABY o FI SK LO 1718454 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
217 ABY o FI SK LO 1821090 FI*Nebuankhet Siraxta Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Nae Quin! (ABY a)
218 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Helene Lis KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
219 ABY o FI SK LO 1406130 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
220 ABY p FI SK LO 1822224 FI*Neaera's Keala Orida Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
221 ABY p FI SRK LO 37339 FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
221 ABY p FI SRK LO 37339 FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 2
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
222 BAL c FI SK LO 1716630 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB NOM
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
223 CRX I / CRX n FI SK LO 1718321 FI*FunkyJam's Mary Read Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
224 CRX I / CRX b FI SK LO 1820454 FI*Villains Wicked Winifred Naaras Champion Mira Fonsén EX2
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti (CRX a)
225 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
226 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1718318 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
227 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1822550 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
228 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
229 CRX III / CRX d FI SK LO 1821284 FI*Nibel's Sol Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Winter Is Coming (CRX w)
230 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Fabio Brambilla KM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
230 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 3
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
231 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 1820720 FI*FunkyJam's Ame no Uzumi Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's Shinny Upatree (CRX d 03 24)
232 CRX V / CRX n 23 FI SK LO 1819820 FI*Piupaws Lara Croft Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
233 CRX V / CRX b 22 FI SK LO 1822607 FI*Villains Ezio Dark Darling of Mine Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
Travis Eledhrim of Claypond's (CRX a 32) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
234 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1822724 FI*FunkyJam's Princess Bubblegum Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 BIV
FI*Framillan Lando Calrissian (CRX n 33) x FI*FunkyJam's Nova Prime (CRX g 24)
235 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 1822551 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
236 CRX VII / CRX b 21 33 FI SK LO 1719045 FI*Claypond's Hilla V Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
237 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK RX 1820345 FI*FunkyJam's Not like The other girls Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
238 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 1614987 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming Naaras Premior Fabio Brambilla EX1 CAPIB
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Bad Influence (CRX n)
239 DRX I / DRX n FI SK RX 1716807 FI*Åbodas Mochi Uros Champion Helene Lis EX1 CACIB BIV
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Mirexin Joyful Juliet (DRX n 32)
240 DRX I / DRX n FI SRK LO 40417 FI*Åbodas Tacoda Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
FI*Åbodas Patamon (DRX n) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
241 DRX I / DRX b FI SK RX 1822751 FI*Fairy-Story's Ällösöpö Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis Abs
FI*Fairy-Story's Xmas (DRX c 03) x FI*Fairy-Story's Obsession (DRX n)
242 DRX I / DRX n FI SK LO 1822652 FI*Åbodas Mimi Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
243 DRX I / DRX a FI SRK LO 40419 FI*Åbodas Kaya Naaras Grand International Premior Helene Lis EX1 No Cert
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
244 DRX I / DRX n FI SK RX 1820135 EE*X-Paroni Masterpiece Uros International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
245 DRX II / DRX a 03 FI SK LO 1923444 Zeus Best Show*RU Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Tiger Best Show*RU (DRX d 23) x Elfe Feerique Regina (DRX a 02)
245 DRX II / DRX a 03 FI SK LO 1923444 Zeus Best Show*RU Uros Määrittely Mira Fonsén DRX II / DRX a 03
Tiger Best Show*RU (DRX d 23) x Elfe Feerique Regina (DRX a 02)
246 DRX III / DRX g FI SRK LO 1403544 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Helene Lis KM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
247 DRX III / DRX d 24 FI SK LO 1923399 EE*Selina Bona Rex Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
EE*Oldrik Bona Rex (DRX d 23) x EE*Coco-Chanel Bona Rex (DRX fs 24)
248 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923703 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 NOM
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
249 DRX V / DRX n 25 FI SK LO 1822653 FI*Åbodas Tonttu Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
250 DSP V / DSP e 03 21 33 FI SK LO 1820707 Vaho-Raj Chili Peppers*RU Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 Mitätöity
Akio Tokashi Chily Peppers (DSP a 09 21) x Tomiko Hitomi Chily Peppers (DSP g 03 21)
251 GRX II / GRX n 03 FI SK RX 1923403 SE*OneWorld Papageno Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
SE*OneWorld Symphony by Mozart (GRX e) x Diligo-Rex of Dankwarderode*D (GRX n 09)
252 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB NOM
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
253 OSH w 64 FI SK LO 1821020 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär Naaras Avoin Helene Lis DISQ AGR.
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Vintterin Loviisa Miinantytär (SIA n 21)
254 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Helene Lis Abs
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
255 OSH n FI SK LO 1822595 Apocalyptica Cavallino Rampante Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
Apocalyptica Chicago Tribute (OSH n 03 25) x Apocalyptica Paris By Night (OSH n)
256 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Avoin Helene Lis Abs
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
257 OSH n FI SK LO 1822200 FI*BlackDevil's Twisted True Love Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis Abs
HU*Okonor Miskolc (OSH b) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
258 OSH n FI SK LO 1822743 FI*Ori-Katin Fräulein Max Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 NOM
Timotheus Del Iris (OSH n) x DK*Skuld Myser (SIA f)
259 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Helene Lis KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
260 OSH f FI SK LO 1820333 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Avoin Helene Lis Abs
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
261 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla Abs
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
262 OSH h FI SK LO 1718005 HU*Okonor Ilonka Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x Calenacat's Olivia (SIA h)
263 OSH j FI SK LO 1822478 FI*Chellamanis Nayeli Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x HU*Okonor Ilonka (OSH h)
264 OSH n 24 FI SK LO 1822596 Apocalyptica Fairytale Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC NOM
Apocalyptica Chicago Tribute (OSH n 03 25) x Siamesis Casablanca (OSH n 22)
265 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
266 OSH b 24 FI SK LO 1821909 HU*Shagio-Chen Satra Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
267 OSH b 24 FI SK LO 1822287 FI*Triangle Afrodite Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 BIV NOM BIS
Kapitoshka Summer Rain Chrysolite (OSH n 24) x UA*Gyulchataj Pepilotta (OSH b)
268 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
269 OSH bs 24 FI SK LO 1822527 FI*Noxx Silverkit Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x FI*Martinic M.C. Baby (OSH bs 24)
270 OSH bs 25 FI SRK LO 39524 FI*Nazarlik XTC Uros International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
270 OSH bs 25 FI SRK LO 39524 FI*Nazarlik XTC Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 3
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
271 PEB II / PEB b 03 64 FI SK RX 1614207 FI*Indigo's Hard Luck Ava Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
272 PEB V / PEB c 33 FI SK RX 1820951 FI*Indigo's Name of the Game Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
273 RUS FI SK LO 1611909 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
274 RUS FI SK LO 1822058 FI*Zarin Armand de Brignac Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Zarin Dewey (RUS ) x FI*Zarin Forget-me-not (RUS )
275 RUS FI SK LO 1611061 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB NOM
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
275 RUS FI SK LO 1611061 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 4
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
276 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
277 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Siitos
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
278 SIA c FI SK LO 1820155 FI*Mummeli Veerazinha Violet Naaras Champion Helene Lis EX1 CACIB
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Mummeli Tirlinha XoXon Dusty (SIA b)
279 SIA b 21 FI SK LO 1822291 FI*Triangle Ace of Hearts Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
Kapitoshka Summer Rain Chrysolite (OSH n 24) x UA*Gyulchataj Pepilotta (OSH b)
280 SIA d 21 FI SK LO 1821131 FI*EdaM's Dicaprio Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
EE*Cepheus Siaoricat (SIA n) x FI*EdaM's Chanel (OSH h 24)
281 SIA d 21 FI SK LO 1819164 FI*Ori-Katin Johnny Rotten Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP NOM
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
282 SIA f 03 21 FI SK LO 1614463 FI*EdaM's Beyonce Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
283 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
284 SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
285 SOM n FI SK RX 1614972 FI*Kharn-Ka H.Nelson Uros International Champion Mira Fonsén Abs
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
286 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV NOM BIS
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
287 SOM n FI SK LO 1821475 FI*Vulpes Black No. 1 Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
288 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM BIV
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
288 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
289 SOM n FI SK LO 1612017 FI*Foxkiss Esox lucius Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
290 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
291 SOM n FI SK LO 1718958 FI*Amajan Prozio Prospero Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
292 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
293 SOM o FI SK LO 1718960 FI*Amajan Pon Preziosa Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
294 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros Premior Mira Fonsén Abs
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
295 SOM o FI SK LO 1820563 FI*Amajan Remo Remberto Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
Marica Soft Black Master Yuma (SOM n) x FI*Amajan Leela Lazzarella (SOM o)
296 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718306 FI*Hebblas Wibby Naaras Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
297 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 1820265 FI*Hebblas Xanthus Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
298 SPH IV / SPH f 02 64 FI SRK RX 1403977 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Supreme Premior Helene Lis Abs
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
299 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM BIV NOM BIS
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
300 SPH V / SPH g 21 31 FI SK LO 1718450 FI*Tuiscalo's Magica De Spell Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Tuiscalo's Naked Pea (SPH g 03)
301 SPH FI SK RX 1821194 FI*Wanadoo Nefertiti Naaras Rodun tarkistus Mira Fonsén Ex (SPH n 21 33)
Wizardgate Welcome to Finland (SPH a 09) x Vintermånen's Ricochet (SPH )
301 SPH V / SPH n 21 33 FI SK RX 1821194 FI*Wanadoo Nefertiti Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Wizardgate Welcome to Finland (SPH a 09) x Vintermånen's Ricochet (SPH )
302 HCL Santtu Uros Kotikissat Fabio Brambilla 2
303 HCL Hertta Naaras Kotikissat Marek Chadaj 1 NOM
304 HCL Miisa Naaras Kotikissat Marek Chadaj 2
305 HCL Kelmi Uros Kotikissat Fabio Brambilla 1 NOM BIS
306 HCL Olavi Pekunpoika Uros Kotikissat Fabio Brambilla 3
307 HCS Mosse Naaras Kotikissat Grazyna Laskowska-Malaga 2
308 HCS Sissi Naaras Kotikissat Grazyna Laskowska-Malaga 1 NOM BIS
309 HCS Ove Uros Kotikissat Helene Lis Abs
310 HCS Vesku Uros Kotikissat Helene Lis 1 NOM
311 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 1822432 Auragold Heureka Naaras Nuoret 7-10 kk Grazyna Laskowska-Malaga EX1 NOM BIS
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
312 OCI b 24 FI SK LO 1718728 FI*Moosegrove Oliver Uros Kastraatti Grazyna Laskowska-Malaga EX1 CAP
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
333 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ABY a, ABY p, BAL c, CRX III, CRX IX, CRX V, DSP V, GRX II, OSH b 24, OSH h, OSH n 24, PEB II, PEB V, SIA d 21, SIA f 03 21, SIA n, HCL 32
Chadaj Marek EXO f 03 22, EXO w 62, PER a 21 33, PER fs, PER n, RAG a, RAG e 04, RAG f 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI c, SBI n, SBI n 21, ACL IV, ACL VI, MCO VIII, NFO IX, SIB III, HCL 38
Fonsén Mira SIB III (13c), SIB V (13c), SPH n 21 33 (13b), DRX II (13c), ABY n, CRX I, CRX II, CRX IV, CRX VI, DRX II, OSH bs 24, OSH j, SIA b 21, SOM n, SOM o, SPH V 42
Laskowska-Malaga Grazyna BEN n 24, BLH f 03, BLH n, BSH a, BSH e, BSH f, BUR b, BUR d, BUR f, BUR j, EUR a 22, EUR as 23, EUR d 24, EUR f 24, KBL I, KBL IV, MAN 51-52, OCI b 24, SRL I, SRL II, SRL III, SRS III, HCS, VET 3 40
Lis Helene ABY o, CRX VII, CRX VIII, DRX I, DRX III, DRX V, OLH ns 24, OSH bs 25, OSH c 24, OSH f, OSH n, OSH w 64, RUS, SIA c, SPH II, SPH IV, HCS 36
Maillard Chiavuzzo Isabelle MCO I, MCO III, MCO IV, NFO V, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB IV, SIB VIII 31
Martinez Vizcaino Juan José BEN n 22, BLH b, BML I, BSH c, BSH g, BSH n, BSH p, BUR a, BUR c, BUR n, CHA, EUR a 24, EUR e 23, EUR n 24, EUR ns 23, MAU ns, MAU ns 24, OCI bs 24, OCI n 24, OCI o 24, SRS I, VET 4 36
Sagurski Dietmar ACS I, LPL V, MCO V, MCO VI, MCO VII, NEM I, NEM II, NFO II, NFO IV, SIB V 31
Stoa Caroline EXO a 21 33, EXO f, EXO f 03 24, EXO f 24, EXO g 22, EXO n, EXO n 24, EXO ns 22 62, PER ds 11, PER f, PER f 24, PER n 02 62, PER n 03, PER w 62, RAG a 03, RAG a 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 03 21, RAG n 04 21, SBI a, SBI a 21, SBI b, SBI b 21, SBI h 42
9 tuomaria