Kes-Kis 89. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 23.3.2019 Loppuu 23.3.2019
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2019 Ilmoittautuminen loppuu 17.2.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.3.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Paviljonki, Jyväskylä
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö:
Satu Tillanen-Toivanen, satu.tillanen-toivanen@keskis.net, puh. 040 832 7209. Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri:
Minna Saari, show@keskis.net, Kalervontie 5 A 6, 05830 Hyvinkää. puh. 0400 494 699 (iltaisin klo 17 jälkeen). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti:
Eeva-Leena Juntunen, assistentit@keskis.net
Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta:
Erika Paqvalin-Skurnik, erika.paqvalin.skurnik@showlink.fi
Lisätietoja Lauantain näyttelyssämme palkitaan Kes-Kisin vuoden kissat 2018!

Näyttelykutsu: 
https://www.keskis.net/nayttelyt-nayttely-201901-kutsu/
ILMOITTAUTUMINEN
Näyttelymaksu ajalla 1. - 31.1.2019 FIFe-jäseniltä 37 euroa. Kes-Kisin jäsenet 34 euroa. 
Näyttelymaksu ajalla 1. - 17.2.2019 kaikilta FIFe-jäseniltä 40 euroa. 
Leimakortit ovat käytössä tammikuussa ilmoittautuville.

Kes-Kis hyväksyy
 eräpäivänä maksetut ilmoittautumiset, joiden maksamisessa on käytetty näyttelymaksuun kuuluvaa viitenumeroa. Näyttelymaksun eräpäivä on ilmoittautumispäivä.  Leimakortit on postitettava välittömästi ilmoittautumispäivänä näyttelysihteerille. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakorttien saapumista odotetaan muutama postipäivä.
Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan.
Kes-Kis hylkää maksamattomat ilmoittautumiset ilman erillistä ilmoitusta. Maksuja käsitellään kaksi kertaa viikossa, joten maksusuorituksen tulee näkyä muutamassa pankkipäivässä (eräpäivä on ehdoton).
Mikäli näyttelyilmoittautuminen jätetään maksamatta, Kes-Kis pidättää oikeuden olla jatkossa hyväksymättä ilmoittajan kissoja järjestämiinsä näyttelyihin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 49
2 111
3 90
4 69
Kotikissat 8
Yhteensä 327

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS NOM BIS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
3 EXO f 21 33 FI SK LO 1821094 Ayser's You Against You Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
4 PER n FI SK LO 1510511 Almathea Boogie Night Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
PL*Almathea Total Eclipse (PER d) x Almathea Aretha Franklin (PER n)
5 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
6 PER b 21 33 FI SK LO 1820727 FI*Yashar's Dobby Uros Champion Sara Moroni EX1 CACIB
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
7 PER g 21 33 FI SK LO 1822019 FI*Yashar's Esmeralda Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Beaty Belle (PER f 33)
8 RAG c FI SK LO 1819296 FI*AijaiCats Brilliant Bella Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
9 RAG n 21 FI SK LO 1717184 Gayaneh Oscarella omen Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
10 RAG d 21 FI SK LO 1822213 FI*BlueEyeLoves Darth Vader Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 NOM
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Kivelän Gatinka Diamont (RAG d 04 21)
11 RAG n 03 FI SK RX 1820273 FI*Emija's Juliet Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Darkie's Mirai (RAG a 04 21)
12 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
13 RAG n 03 FI SK LO 1822181 FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
14 RAG n 03 FI SK LO 1822926 FI*DollyCats Markus Matin Poika Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*BlackRain's Jealous Of My Perfection (RAG a 03)
15 RAG n 03 FI SK LO 1822531 FI*Collicatin Hersyvä Hertta Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX2
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Collicatin First Flower Of Spring (RAG n 04)
16 RAG n 03 FI SK LO 1822979 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
17 RAG n 03 FI SK LO 1507171 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
18 RAG n 04 FI SK LO 1820746 FI*Turkinpippurin Kaja Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Gneides ChristopherColumbus (RAG b 04) x FI*Raitamäen Amelia (RAG a)
19 RAG n 04 FI SK LO 1822655 FI*Celestial's The Wicked and The Devine Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
20 RAG a 03 FI SK LO 1820044 FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán Naaras Avoin Sara Moroni Abs
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
21 RAG a 03 FI SK LO 1822090 FI*Ragtail Rihanna Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
22 RAG a 03 FI SK LO 1822976 FI*Midnightdolls I Believe In You Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
23 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Sara Moroni KM NOM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
24 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
25 RAG a 04 FI SK LO 1718736 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
26 RAG a 04 FI SK LO 1821054 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
27 RAG a 04 FI SRK LO 1402768 Excellence Princessoffinland Naaras Supreme Premior Veikko Saarela Abs
FI*Celestial's King of Finland (RAG c) x S*Katrinelund's Daisy of Abayomis (RAG a 03)
28 RAG a 04 FI SK LO 1406270 Solenzara's Solomon Jack Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
29 RAG d 04 FI SK LO 1718738 FI*Celestial's El Jefe Uros Premior Veikko Saarela Abs
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
30 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
31 RAG f 03 FI SK LO 1508230 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
32 RAG f 03 FI SK LO 1822368 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
33 RAG g 04 FI SK LO 1510216 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
34 RAG a 03 21 FI SK LO 1822636 FI*Celestial's Guillermo de Argentina Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
35 RAG a 04 21 FI SK RX 1613143 FI*Darkie's Mirai Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
36 RAG a 04 21 FI SK LO 1822633 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
37 SBI a FI SK LO 1717533 FI*Ziazan Michi Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
38 SBI c FI SK LO 1717580 S*Varicella's Lilac Banzi Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
S*Mementos Aramis (SBI e 21) x S*Cirinnas Sassa Sorrelina (SBI b)
39 SBI c FI SK RX 1822430 Rockabilly Rose v.Meingold Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Denver von Gallus, CZ (SBI c) x Juna v.Meingold (SBI b 21)
40 SBI d FI SK RX 1822000 S*SagaStar's Electra Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
S*Trinity's Zingo (SBI d) x S*SagaStar's Peppina (SBI f 21)
41 SBI e FI SK LO 1819641 FI*Rais-Kis Too Hot Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
42 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Sara Moroni KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
42 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Veikko Saarela 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
43 SBI a 21 FI SK LO 1821362 FI*Lofanna Ifigeneia Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Lofanna Francesca (SBI a)
44 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
45 SBI e 21 FI SK RX 1822423 Deben Laty Mery, CZ Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
46 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
47 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 1508370 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
48 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 1507753 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
49 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 1509638 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
50 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
51 ACS I / ACS n FI SK LO 1821786 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 NOM
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
52 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
53 ACS III / ACS a 23 FI SK LO 1821910 FI*Siriuksen ÅsakaCurl Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
54 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
55 ACS VI / ACS f 09 FI SK RX 1821103 FI*Dezzicat's Madrigal MelodyCurl Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl (ACS ns 09 24) x CharmingCurl Ada Lavelace (ACL f)
56 MCO I / MCO a FI SK LO 1821960 FI*LovelyLife X-Box Xavier Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
57 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1718390 Omkara Black Squaw Naaras Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
Omkara John American Horse (MCO a) x PT*Lusocats Nanette (MCO f 22)
58 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 1403633 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
59 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1821373 FI*BellaAmare's Flying Swallowtail Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
60 MCO III / MCO n 25 FI SK RX 1822569 FI*Blackcurrant Sofie Fatale Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
61 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1923071 FI*NomenEst Klondike Kate Naaras Määrittely Veikko Saarela MCO VII/as 22
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
61 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1923071 FI*NomenEst Klondike Kate Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
62 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Sara Moroni KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
63 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Sara Moroni KM BIV NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
64 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 1402273 FI*Escape's Apocalyptica Uros International Premior Sara Moroni EX1 No Cert
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
65 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718967 FI*NineTales One To Rule Them All Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
66 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 1821567 FI*Chamberlain Orionis Mintaka Naaras Kastraatti Sara Moroni Abs
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611443 FI*NineTales Lion King Uros International Champion Michael Edström Abs
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718911 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Champion Michael Edström EX1 No Cert
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
70 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1718691 FI*RoseLion's Fragrant Fantasy Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FIN*Fullmoon's Zancig Code (MCO n 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
71 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1822257 FI*MoonSpirit crown the empire Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Maikkilan Hiekkamyrsky (MCO ds 22) x FI*CapitalCats Moonflower (MCO fs 09 22)
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1822981 FI*LovelyLife You Raise Me Up Ykä Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 89630 FI*RoseLion's Carefree Delight Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
74 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1821374 FI*BellaAmare's Flying Red Admiral Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
75 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 1821005 FI*Hemingway's Iris Pretty Nose Naaras Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP BIV
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
76 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 1820470 FI*LovelyLife Warrior Wendi Naaras Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*LovelyLife Okey-Dokey Opri (MCO f 23)
77 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1611011 Battle Creek's Allegro Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS BIV
Hispanocoons Adagio*ES (MCO n 09 22) x Battle Creek's DG Shopping Queen*DE (MCO f 22)
78 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1716609 LV*BBMC Galaxy Star Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
79 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1819370 FI*Rotcat Urwic Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
80 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 1821992 Gryfin Lillycubs*PL Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Ecliptic Rooibos (MCO d 22) x DK Red Line's Pheebe (MCO f 03 23)
81 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 1819876 FI*BellaAmare's Golden Aida Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Bronxs-Gatos Carlos (MCO n 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
82 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1614774 FI*LovelyLife Stand By Me Selina Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
83 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1923305 FI*Escape's O'Miziaki Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
84 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1822980 FI*LovelyLife You Raise Me Up Ylvie Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
85 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1822824 FI*MoonSpirit Desolation Rose Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Maikkilan Hiekkamyrsky (MCO ds 22) x FI*Vuorensinen Cyclamen (MCO e 09 22)
86 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1923069 FI*NomenEst Kissy Suzuki Naaras Määrittely Veikko Saarela MCO VIII/fs 09 22
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
86 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1923069 FI*NomenEst Kissy Suzuki Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX3
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
87 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715912 FI*Chamberlain Hard as a Rock Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
88 MCO VI / MCO d 03 FI SK LO 1718257 FI*Chamberlain Keep It Real Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
89 MCO VII / MCO as FI SK LO 1821961 FI*LovelyLife X-Box Xiumin Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
90 MCO VII / MCO as 25 FI SK RX 1923128 FI*Mostlycats Hilarious Woolly Smurf Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x Magic Lake Delilah I (MCO fs 25)
91 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros International Premior Michael Edström Abs
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
92 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819734 FI*Chamberlain Morning Shadow Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
93 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1821376 FI*BellaAmare's Flying Camberwell Beauty Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
94 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM BIS
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
95 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1822230 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
96 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1822740 FI*Vuorensinen Ivy Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FI*Magnificat Maine Zemfira (MCO w)
97 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1819877 FI*BellaAmare's Golden Don Carlos Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Bronxs-Gatos Carlos (MCO n 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
98 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1820237 FI*NomenEst Jon Bon Jovi Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
99 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK RX 87421 FI*CheNiCoon's FelisaRosselini Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP BIV NOM
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
99 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK RX 87421 FI*CheNiCoon's FelisaRosselini Naaras Veteraani Caroline Stoa 1 NOM BIS
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
100 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM BIV
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
101 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820167 FI*Giramir's Artico Luxus Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FI*SiniTaigan Andrey (NEM a 21) x FI*Eswood Lovely Molly (NEM n 21)
102 NEM I / NEM g 21 FI SK RX 1923402 Astoria Snejnaya Zima Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Zidan of Snejnaya Zima (NEM d 21) x Iskorka Snejnaya Zima (NEM a 21)
103 NEM II / NEM ns 09 21 FI SK LO 1923494 Lunarsky LucianAurora Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Komilfo D*Pryanik (NEM ns 09 21) x Luciana Zhemchug Nevy (NEM as 03 21)
104 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 1819351 FI*Helaketun Born To Be Wild Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x FI*Eswood Galadriel (NEM a 09 21)
105 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
106 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507082 FI*FoxyPaw's Super Fluke Uros Supreme Premior Michael Edström KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
107 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS BIV NOM BIS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
108 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 42400 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
109 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 1613194 Sterrenkatten's Radiohead Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
109 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 1613194 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
110 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1822937 DK Kitura's Eliana Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Namir Abyad De Maison Blanche (NFO ns 22) x DK Kitura's Lady-burn (NFO n 22)
111 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB NOM
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
111 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Veteraani Caroline Stoa 2
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
112 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1613193 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
113 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1718060 FI*FoxyPaw's Spin Doctor Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
114 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1819831 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB NOM
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820414 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC BIV
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
116 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1820890 FI*Ivanhoe's Flawless Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
117 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 1822931 FI*GoldenFurry's Flashy Fescue Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
Sterrenkatten's St. Etienne (NFO n 09 23) x FI*GoldenFurry's Champion Charolais (NFO n 09 22)
118 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1822933 FI*GoldenFurry's Violet Vetch Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Sterrenkatten's St. Etienne (NFO n 09 23) x FI*GoldenFurry's Champion Charolais (NFO n 09 22)
119 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820415 FI*GoldenFurry's Barbarick Barley Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
120 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1923490 S*Cederskogens Öydis Önskedröm Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x (N)Mariskogens Orkidé (NFO a 03 24)
121 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM BIV
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
122 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1717345 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB NOM
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
123 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
124 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1820071 FI*Haaveeni Freija Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
125 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1820891 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
126 NFO VI / NFO g 03 FI SK LO 1821809 FI*Felimon Kinuski Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
127 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 1822970 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob (NFO a 09) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
128 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Sara Moroni KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
128 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Veteraani Caroline Stoa 3
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
129 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1506653 FI*Debals Janette Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
130 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 1611681 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Supreme Champion Michael Edström KM
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
131 NFO VII / NFO ds FI SK LO 1821648 SE*Prana's Goldfinger Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC BIV
S*Virentoftas Frank (NFO ns 23) x SE*Prana's Solero (NFO f 22)
132 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 1822053 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
133 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
133 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
134 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 1715099 FI*Koivunpesän Parru Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
135 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 1821808 FI*Felimon Karpalo Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
136 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 1822560 FI*Siniidan Electric India Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
137 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 1510780 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
138 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 1715098 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
139 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
140 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1820416 FI*GoldenFurry's White Wheat Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
141 SIB II / SIB n 03 FI SK LO 1820976 FI*Lumikissan Into Piukee Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
SarSibi Izumrud (SIB n 24) x FI*Lumikissan Åå La Laa (SIB n 09 24)
142 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1923760 Dayana Foresthunter Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX2
Nazar Sibaris*RU (SIB n 09 24) x Tamila Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
143 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1822573 FI*Lumikissan Kaneli Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 NOM BIS
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
144 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1716777 FI*Raitamäen Benjamin Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
145 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1923316 FI*Keijumetsän Fennekin Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Jatsitytön Blaziken (SIB d 24) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
146 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1822091 FI*Mintsuliinin Felicia Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
FI*Apachiris Harry (SIB d 24) x FI*Mintsuliinin Doris (SIB fy 09 22)
147 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 1300345 FI*Josmarin Ieremija Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
148 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1614668 FI*Josmarin Nipa Nipottaja Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
149 BEN n 22 FI SK LO 1611396 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
150 BEN n 22 FI SK LO 1821291 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
151 BEN n 22 FI SK LO 1821290 FI*Leokatin Socorro Dude Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX2
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
152 BEN n 24 FI SK LO 1821946 S*Leopardettes Herra Hermanni Uros Champion Arja Martikainen EX1 No Cert
Avantumdream King (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
153 BEN n 24 FI SK LO 1821806 FI*Alcarinqua Hestia Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Felicitas (BEN n 24)
154 BEN n 22 32 FI SK LO 1614294 FI*Leokatin Nietos Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
155 BEN nts 24 32 FI SK RX 1923244 FI*Ter-LuckyRoyals Elliot Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Boomer Leo Life (BEN n 24 33) x Garradekato Kitti (BEN n 24)
155 BEN nts 24 32 FI SK RX 1923244 FI*Ter-LuckyRoyals Elliot Uros Määrittely Mira Fonsén BEN nt 24 32
Boomer Leo Life (BEN n 24 33) x Garradekato Kitti (BEN n 24)
156 BLH n FI SK LO 1821507 FI*Coventry's Zeev Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX2
FI*Duketin Jellona (BLH e) x FI*Coventry's Ursa (BSH n)
157 BLH n FI SK LO 1821693 FI*Ullukan Fifty Shades Darker Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
158 BLH n FI SK RX 1611662 FI*Treselle's Espresso Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
159 BLH n FI SK RX 1717317 FI*Aurantia's Perfect Storm Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
160 BLH a FI SK LO 1717256 FI*Londonfer Amazon Coupé Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
161 BLH c FI SK LO 1821695 FI*Ullukan Friends With Benefits Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
162 BLH ns 11 FI SK RX 1717976 Enrico Magiya Serebra Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 No Cert
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
162 BLH ns 11 FI SK RX 1717976 Enrico Magiya Serebra Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
163 BLH ns 11 FI SK LO 1820915 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
164 BLH ns 11 FI SK LO 1820916 FI*Huntercat Princess Belladonna Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
165 BLH f 03 FI SK RX 1717373 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB NOM
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
166 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 1819490 FI*Kissamummon Severi Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
167 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1822822 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 BIV
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
168 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1822823 FI*Kissamummon Suukon Sirpukka Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
169 BML II / BML fs 11 31 FI SK RX 1507488 FI*Topisan Fanny Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB BIV
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Topisan Cira Chiarina (BML ns 11)
169 BML II / BML fs 11 31 FI SK RX 1507488 FI*Topisan Fanny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Topisan Cira Chiarina (BML ns 11)
170 BML II / BML fs 11 31 FI SK RX 1819527 FI*Kissamummon Annastiina Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Kissamummon Helmiaamun Valo (BML ns 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
171 BML II / BML ds 11 31 FI SK RX 1923054 FI*Kissamummon Hopeajään Säihke Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
172 BSH n FI SK LO 1406058 FI*Coventry's Lonely Wolf Uros International Champion Mira Fonsén Abs
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
173 BSH n FI SRK LO 36843 FI*Ferme Eppu Elmina Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
174 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
175 BSH b FI SK LO 1717258 FI*Londonfer S60 Business Classic Summum Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
176 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
176 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Dorte Kaae 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
177 BSH ns 11 FI SK LO 1613425 FI*Huntercat Princess Angelica Naaras Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
177 BSH ns 11 FI SK LO 1613425 FI*Huntercat Princess Angelica Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
178 BSH ns 11 FI SK LO 1820914 FI*Huntercat Princess Bianca Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC BIV
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
179 BSH ns 11 FI SK LO 1820814 FI*Sarellin Time of Your Life Naaras Avoin Arja Martikainen EX2
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Helmiinan Vanamo (BSH ns 11)
180 BSH ns 11 FI SK LO 1404735 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS BIV
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
181 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
182 BSH ns 11 FI SK LO 1404733 FI*Gnome's Love Her Madly Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
183 BSH ns 11 FI SRK LO 1404044 FI*Helmiinan Kissanminttu Naaras Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
184 BUR n FI SK LO 1821084 FI*Feirefiz Ravenlight Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB BIV NOM BIS
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
185 BUR n FI SK LO 1716964 FI*Almond's Irene Cara Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Almond's Freyja (BUR n)
186 BUR n FI SK LO 1822537 FI*Enigmatic Sugarkane Kowalczyk Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
FI*Aficats Fazer the KING of chocolate (BUR b) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
187 BUR n FIN SRK LO 31667 FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Mira Fonsén Abs
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
188 BUR n FIN SRK LO 34450 FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
189 BUR n FI SK LO 1716497 FI*Hokkuspokkus Cloud Strife Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey (BUR b)
190 BUR n FI SK LO 1510014 FI*Almond's Freyja Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP BIV
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
191 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
192 BUR a FI SK LO 1820107 FI*Pystymetsän Inna Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
193 BUR b FI SK RX 1820576 FI*Beneloben Komea Kasanova Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Ninelli's Arishok (BUR b) x FI*Beneloben Harmonius Hertta (BUR b)
194 BUR b FI SK LO 1822219 FI*Cattish Smurfette Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FI*Hovikissan O'Boy (BUR b) x FI*Cattish Snow White (BUR f)
195 BUR b FI SK LO 1822536 FI*Enigmatic Sugarpie Hunnybunch Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 BIV
FI*Aficats Fazer the KING of chocolate (BUR b) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
196 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
197 BUR c FI SK LO 1612541 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
198 BUR d FI SK LO 1821652 FI*Crossroads Casillas Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Crossroads All About Love (BUR j)
199 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
200 BUR e FI SK RX 1819800 FI*Pikkukuun Asteri Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
201 BUR e FI SK LO 1510017 FI*Almond's Freyr Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
202 BUR f FI SK LO 1718810 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
203 BUR h FI SK LO 1509789 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
204 BUR h FI SK LO 1821583 FI*Aavan Cézanne Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Casper Samsvet (BUR b) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
205 CHA FI SK LO 1822490 HU*Blue Melody Karma Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
HU*Blue Melody Sammy Davis (CHA ) x HU*Blue Melody Harmony (CHA )
206 EUR n 24 FI SK RX 1716263 FI*Kissakallion Ronaldo Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Kissakallion Magdalena (EUR n 24)
207 EUR a 22 FI SK RX 1822205 FI*Feronian Opium Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
208 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
208 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Dorte Kaae 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
209 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
210 EUR f 22 FI SK RX 1718565 FI*Feronian Neilikka Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
211 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
212 EUR ns 22 FI SRK LO 38389 FI*Pikku-Piun Unelma Naaras Grand International Champion Mira Fonsén Abs
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
213 EUR ns 24 FI SK RX 1820493 FI*Pikku-Piun Simo Sisu Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
214 EUR n 02 62 FI SK RX 1821181 FI*Waputtaren Juice Juhana Jeelinpoika Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Jeeli (EUR n 03) x FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito (EUR a 03)
215 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM NOM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
216 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
217 KBL IV / KBL fs 03 22 FI SK LO 1923050 Brioche Free Hunter *RU Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Zanzelyan Kroshka Flak (KBL d 24) x Rosinka Free Hunter *RU (KBL fs 03 24)
218 KOR FI SK LO 1822684 FI*Mythai Opale Devi Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
219 KOR FI SRK LO 1301101 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
220 KOR FI SK LO 1507985 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS BIV
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
221 KOR FI SK LO 1509675 FI*Helmi's Lék Mêek Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX2
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Steptoe's Mai-Khoi-Mii (KOR )
222 KOR FI SK LO 1819992 FI*Kattihovin Dai-ichi Musume Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
223 MAN 51-52 / MAN n 24 51 FI SK RX 1822433 Auragold Oort Cloud Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
224 OCI n 24 FIN SRK RX 30558 FIN*Moosegrove Herói Honrado Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
224 OCI n 24 FIN SRK RX 30558 FIN*Moosegrove Herói Honrado Uros Veteraani Dorte Kaae 1 NOM
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
225 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
226 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
227 SRL I / SRL a FI SK RX 1923834 Onyx Marcmiaow Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Highlandkatz Lemon Twist (SRL e) x Kenzo Marcmiaow (SRS a 03)
228 SRL III / SRL f FI SK RX 1821830 IT*Silverdust Desdemona Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB NOM BIS
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
229 SRL III / SRL e FI SK RX 1925469 Gekkola Cats Angeline Fluffy Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén Abs
Cat-Inka Lumiprinssi (SRL d 33) x Psipsinakis Afrodite (SRL g)
230 SRL VII / SRL a 21 33 FI SK RX 1716243 Psipsina Proinos Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
Psipsina Lieska (SRL d) x FI*Suvikasteen Sininen Utu (SRL a 24)
231 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 1820714 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
232 ABY n FI SK LO 1507959 FI*Lovedevotion Elisabeth Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Lovedevotion Cinderella (ABY n)
233 ABY n FI SK LO 1821948 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX2
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
234 ABY n FI SK LO 1821989 FI*Miragerie Ambrosia Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
235 ABY n FI SK LO 1923607 FI*SaltNPepper Toffifee Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa (ABY n) x FI*SaltNPepper Bahama Mama (ABY n)
236 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV NOM
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
237 ABY a FI SK LO 1821862 FI*Redcheetah's Erin Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
238 ABY o FI SK LO 1611585 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
239 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Dorte Kaae KM NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
240 BAL w 67 FI SK LO 1507030 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
241 BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Dorte Kaae KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
242 CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
243 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
244 CRX I / CRX n FI SK LO 1820456 FI*Villains Hillbilly Billy Uros Avoin Caroline Stoa Abs
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti (CRX a)
245 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
246 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
247 CRX III / CRX d 24 FI SK LO 1923372 FI*KattiKaisan Loiri Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 NOM BIS
FI*Alchemist Battle Beast (CRX n 23) x FI*KattiKaisan Älä droppaa mun tunnelmaa (CRX d 03)
248 CRX III / CRX f FI SK RX 1923086 FI*Spectrolite Bespoke Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Angelfalls Drama Can't Be Stolen (CRX f 09)
249 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 1715522 FI*Alchemist Iron Maiden Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) (CRX ds 23) x FI*Spectrolite La Paloma (CRX b 09 33)
250 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 1820934 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC BIV
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
251 CRX IV / CRX f 03 FI SK RX 1923085 FI*Spectrolite Shenanigans Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Angelfalls Drama Can't Be Stolen (CRX f 09)
252 CRX V / CRX n 23 FI SK LO 1819820 FI*Piupaws Lara Croft Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB NOM
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
253 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI SK LO 1819782 FI*Alchemist Element Zero Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB
FI*Alchemist Counting the Stars (CRX b 02 21) x FI*Alchemist Iridium (CRX c 21 33)
254 DRX I / DRX b FI SK RX 1822751 FI*Fairy-Story's Ällösöpö Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Fairy-Story's Xmas (DRX c 03) x FI*Fairy-Story's Obsession (DRX n)
255 DRX II / DRX a 03 FI SK LO 1923444 Zeus Best Show*RU Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Tiger Best Show*RU (DRX d 23) x Elfe Feerique Regina (DRX a 02)
256 DRX VII / DRX n 21 32 FI SK LO 1819903 FI*Åbodas Teebo Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
S*Infracat's J James Joyce (DRX n 21 32) x FI*Åbodas Eimi (DRX n)
257 DSP II / DSP n 03 FI SK RX 1822419 Sean Sdyron, SK Uros Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
Antey Lekana Luxy (DSP n 03 21) x Him Sdyron, SK (DSP n 03)
258 DSP V / DSP n 33 FI SK RX 1820553 FI*Kimsun Adorable Alien Kid Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Zeus of Don Vangray (DSP n 03) x Wrinkleface Golden Coin (DSP f)
259 OLH ns 25 FI SK RX 1509906 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
260 OSH n FI SRK RX 90911 Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Dorte Kaae KM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
260 OSH n FI SRK RX 90911 Galoo of Beugnycats Uros Veteraani Caroline Stoa 1 NOM BIS
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
261 OSH a FI SRK LO 1403615 FI*LoudMeow Lady Starstruck Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
262 OSH a FI SRK LO 1403614 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
263 OSH b FI SK LO 1821031 FI*Chellamanis Nero Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x HU*Okonor Joséphine (OSH b 24)
264 OSH n 24 FI SK RX 1614633 Strekoza's Casanova Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
265 OSH n 25 FI SRK RX 36073 FI*Santuzzan Maestro Uros Veteraani Caroline Stoa 2
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
266 OSH a 24 FI SK LO 1819442 Apocalyptica Giuseppe Verdi Uros International Champion Dorte Kaae EX2
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Siamesis Casablanca (OSH n 22)
267 OSH a 24 FI SK LO 1820658 Egill of Monoceros Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB NOM BIS
Image Arkenstone *RU (OSH c) x Planeta Soliaris Della LT* Monoceros (OSH g 24)
268 OSH a 25 FI SK LO 1819722 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
269 OSH b 22 FI SK LO 1613264 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros Supreme Champion Dorte Kaae KM
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
270 OSH b 24 FI SK LO 1718649 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
271 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
272 OSH c 24 FI SK LO 1614728 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
273 OSH c 24 FI SK RX 1611533 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
274 OSH c 24 FI SK LO 1614726 FI*LoudMeow Mr. Moonlight Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
275 OSH d 24 FI SK LO 1821996 Helios v. Imporio A Uros Champion Dorte Kaae Mitätöity Mitätöity
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
276 OSH d 24 FI SK LO 1510141 FI*Choose DareDeVill Uros Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
277 OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Premior Dorte Kaae EX1 CAPIB NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
278 OSH n 03 FI SK LO 1923958 Apocalyptica Zorro Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1 NOM BIS
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
279 RUS FI SK LO 1820772 FI*Rusalka Margarita Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Romeo v.d. Laurentziburg (RUS ) x FI*Hana-Bi Hansa (RUS )
280 RUS FI SK LO 1822866 FI*Sini-Hilkan April O' Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Sini-Hilkan Monza (RUS ) x FI*Sini-Hilkan Appointed´By (RUS )
281 SIA n FI SK LO 1719115 FI*VentisOrientis Alyaska Polar Star Naaras Avoin Dorte Kaae Abs
Gyulchataj Kapriz (SIA b) x Vanessa East Wind (SIA n)
282 SIA n FI SK LO 1822721 FI*Selcouth Cat of Wisdom Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
283 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Supreme Premior Dorte Kaae KM BIV
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
284 SIA n FI SK LO 1715990 FI*Vintterin Pauli Miinanpoika Uros International Premior Dorte Kaae EX1 CAGPIB
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
285 SIA n FI SK LO 1820438 FI*Tabbytassun Send Me Angels Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
286 SIA a FI SK LO 1717146 FI*Plan-A Fifty Sixty Naaras Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
287 SIA b FI SK RX 1819751 FI*Orifame Tikkakosken Mannekiini Uros Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
Khancoban Caughtredhanded (SIA e) x FI*Kelmikerhon Enkeleitä ja demoneita (SIA b)
288 SIA b FI SK LO 1611477 FI*Kelmikerhon Enkeleitä ja demoneita Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Kelmikerhon Elli Karamelli (SIA n)
289 SIA b FI SK LO 1822742 FI*Ori-Katin Jackie Brown Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 BIV
Timotheus Del Iris (OSH n) x DK*Skuld Myser (SIA f)
290 SIA c FI SK LO 1923756 LV*La Lune d'Or Xach Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
Fenix Slunce Moravy, CZ (SIA a 21) x LV*La Lune d'Or Laima (SIA b)
291 SIA d 21 FI SK LO 1821131 FI*EdaM's Dicaprio Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
EE*Cepheus Siaoricat (SIA n) x FI*EdaM's Chanel (OSH h 24)
292 SIA f 03 21 FI SK LO 1614463 FI*EdaM's Beyonce Naaras Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
293 SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
294 SOM n FI SK LO 1819581 FI*Lamadegaan Fullmoon Shadow Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
295 SOM n FI SK LO 1614778 FI*Vulpes Alfeios Uros International Premior Dorte Kaae EX1 CAGPIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
296 SOM a FI SK LO 1821476 FI*Vulpes Bloody Kisses Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
297 THA a FI SK RX 1821409 FI*FreeSandi Abigail Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
Giboule White Elephant (THA n) x Jasmine Tajska Chata*PL (THA n)
298 HCL Molly Naaras Kotikissat Caroline Stoa 1 NOM
298 HCL Molly Naaras Veteraani Iréne Eek Magnusson 1 NOM
299 HCS Lenni Uros Kotikissat Michael Edström 1 NOM BIS
300 HCS Nuutti Uros Kotikissat Michael Edström 2
300 HCS Nuutti Uros Veteraani Iréne Eek Magnusson 1 NOM BIS
301 HCS Tiitus Uros Kotikissat Michael Edström 4
302 HCS Una Naaras Kotikissat Iréne Eek Magnusson 1 NOM
303 HCS Paavo Uros Kotikissat Michael Edström 3
321 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Edström Michael ACL III, ACS VI, MCO IV, MCO VII, MCO VIII, NEM II, NFO II, NFO IV, NFO VII, SIB V, HCS urokset 44
Eek Magnusson Iréne ACL IV, ACS III, MCO II, MCO V, MCO VI, NEM I, NFO III, NFO IX, NFO V, NFO VIII, SIB II, SIB IV, TUA IX, HCS naaraat, VET Kotikissat 42
Fonsén Mira BEN n 22, BEN n 22 32, BEN nts 24 32, BLH c, BLH ns 11, BML II, BSH a, BSH b, BSH f, BSH n, BUR c, BUR d, BUR e, BUR n, CHA, EUR f 22, EUR n 02 62, EUR ns 22, EUR ns 24, KBL IV, MAN 51-52, OCI n 24, SRL III, SRL VII, SRS IX 43
Kaae Dorte KAT 2 määrittelyluokka 13c, ABY a, ABY o, BAL b, CRX II, CRX III, CRX V, CRX VIII, DRX I, DSP II, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 22, OSH d 24, OSH n, OSH n 03, OSH p 25, SIA b, SIA c, SIA n, SOM n, THA a, VET 3, Rinnakkaisarvostelu Katia Pocci roturyhmä D 36
Martikainen Arja BEN n 24, BLH a, BLH f 03, BLH n, BML I, BSH ns 11, BUR a, BUR b, BUR f, BUR h, EUR a 22, EUR a 24, EUR d 24, EUR f 24, EUR n 24, KBL I, KOR, OCI b 24, SRL I 41
Moroni Sara EXO n, PER b 21 33, PER g 21 33, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG d 21, RAG e 04, RAG f 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI a, SBI a 21, SBI e 21, SBI h, ACL XI, ACS I, MCO I, MCO III, NFO VI, SIB III, SIB VI 41
Saarela Veikko KAT 2 määrittelyluokka 13c, EXO f 21 33, EXO g 03 23, PER n, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG c, RAG d 04, RAG g 04, RAG n 03, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI e, TUV f 61-63, VET 1, Tuomarioppilas Riikka Turpeinen 31
Stoa Caroline ABY n, BAL w 67, CRX I, CRX IV, DRX II, DRX VII, DSP V, OLH ns 25, OSH a, OSH b, OSH b 24, OSH c 24, OSH n 24, RUS, SIA a, SIA d 21, SIA f 03 21, SOM a, HCL, VET 2, VET 4, Rinnakkaisarvostelu Katia Pocci roturyhmä D 38
8 tuomaria