Omakissa
Kes-Kis 89. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 23.3.2019 Loppuu 23.3.2019
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2019 Ilmoittautuminen loppuu 17.2.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.3.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Paviljonki, Jyväskylä
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö:
Satu Tillanen-Toivanen, satu.tillanen-toivanen@keskis.net, puh. 040 832 7209. Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri:
Minna Saari, show@keskis.net, Kalervontie 5 A 6, 05830 Hyvinkää. puh. 0400 494 699 (iltaisin klo 17 jälkeen). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti:
Eeva-Leena Juntunen, assistentit@keskis.net
Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta:
Erika Paqvalin-Skurnik, erika.paqvalin.skurnik@showlink.fi
Lisätietoja Lauantain näyttelyssämme palkitaan Kes-Kisin vuoden kissat 2018!

Näyttelykutsu: 
https://www.keskis.net/nayttelyt-nayttely-201901-kutsu/
ILMOITTAUTUMINEN
Näyttelymaksu ajalla 1. - 31.1.2019 FIFe-jäseniltä 37 euroa. Kes-Kisin jäsenet 34 euroa. 
Näyttelymaksu ajalla 1. - 17.2.2019 kaikilta FIFe-jäseniltä 40 euroa. 
Leimakortit ovat käytössä tammikuussa ilmoittautuville.

Kes-Kis hyväksyy
 eräpäivänä maksetut ilmoittautumiset, joiden maksamisessa on käytetty näyttelymaksuun kuuluvaa viitenumeroa. Näyttelymaksun eräpäivä on ilmoittautumispäivä.  Leimakortit on postitettava välittömästi ilmoittautumispäivänä näyttelysihteerille. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakorttien saapumista odotetaan muutama postipäivä.
Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan.
Kes-Kis hylkää maksamattomat ilmoittautumiset ilman erillistä ilmoitusta. Maksuja käsitellään kaksi kertaa viikossa, joten maksusuorituksen tulee näkyä muutamassa pankkipäivässä (eräpäivä on ehdoton).
Mikäli näyttelyilmoittautuminen jätetään maksamatta, Kes-Kis pidättää oikeuden olla jatkossa hyväksymättä ilmoittajan kissoja järjestämiinsä näyttelyihin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 49 48 0 0 1
2 111 108 2 0 1
3 90 90 0 0 0
4 69 67 0 0 2
Kotikissat 8 8 0 0 0
Yhteensä 327 321 2 0 4

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Moroni Sara KM
2 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
3 EXO f 21 33 Ayser's You Against You 1 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
4 PER n Almathea Boogie Night 1 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
5 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
6 PER b 21 33 FI*Yashar's Dobby 1 Uros 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
7 PER g 21 33 FI*Yashar's Esmeralda 1 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
8 RAG c FI*AijaiCats Brilliant Bella 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
9 RAG n 21 Gayaneh Oscarella omen 1 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
10 RAG d 21 FI*BlueEyeLoves Darth Vader 1 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1 NOM
11 RAG n 03 FI*Emija's Juliet 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
12 RAG n 03 FI*DollyCats The Pride 1 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
13 RAG n 03 FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
14 RAG n 03 FI*DollyCats Markus Matin Poika 1 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
15 RAG n 03 FI*Collicatin Hersyvä Hertta 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
16 RAG n 03 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
17 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo 1 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
18 RAG n 04 FI*Turkinpippurin Kaja 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
19 RAG n 04 FI*Celestial's The Wicked and The Devine 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
20 RAG a 03 FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara Abs
21 RAG a 03 FI*Ragtail Rihanna 1 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
22 RAG a 03 FI*Midnightdolls I Believe In You 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
23 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 2 (SP) Moroni Sara KM NOM
24 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV NOM BIS
25 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
26 RAG a 04 FI*Stardoll's Twilight Princess 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
27 RAG a 04 Excellence Princessoffinland 1 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko Abs
28 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 1 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
29 RAG d 04 FI*Celestial's El Jefe 1 Uros 8 (PR) Saarela Veikko Abs
30 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB NOM BIS
31 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 1 (SC) Moroni Sara KM NOM
32 RAG f 03 FI*Celestial's Kaunehin Oot 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 NOM
33 RAG g 04 FI*Uniklubin Tirlittan 1 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
34 RAG a 03 21 FI*Celestial's Guillermo de Argentina 1 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
35 RAG a 04 21 FI*Darkie's Mirai 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
36 RAG a 04 21 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina 1 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
37 SBI a FI*Ziazan Michi 1 Naaras 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
38 SBI c S*Varicella's Lilac Banzi 1 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
39 SBI c Rockabilly Rose v.Meingold 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
40 SBI d S*SagaStar's Electra 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
41 SBI e FI*Rais-Kis Too Hot 1 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
42 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Moroni Sara KM
42 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
43 SBI a 21 FI*Lofanna Ifigeneia 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
44 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM BIS
45 SBI e 21 Deben Laty Mery, CZ 1 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
46 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
47 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
48 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
49 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl 2 Naaras 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM NOM
50 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 1 (SC) Moroni Sara KM NOM BIS
51 ACS I / ACS n FI*Siriuksen ZaneCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1 NOM
52 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM NOM
53 ACS III / ACS a 23 FI*Siriuksen ÅsakaCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
54 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Eek Magnusson Iréne KM
55 ACS VI / ACS f 09 FI*Dezzicat's Madrigal MelodyCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
56 MCO I / MCO a FI*LovelyLife X-Box Xavier 2 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
57 MCO II / MCO n 09 Omkara Black Squaw 2 Naaras 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
58 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS
59 MCO III / MCO n 22 FI*BellaAmare's Flying Swallowtail 2 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
60 MCO III / MCO n 25 FI*Blackcurrant Sofie Fatale 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
61 MCO III / MCO a 22 FI*NomenEst Klondike Kate 2 Naaras 13c (Määrittely) Saarela Veikko MCO VII/as 22
61 MCO VII / MCO as 22 FI*NomenEst Klondike Kate 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
62 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM
63 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM BIV NOM
64 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 6 (IP) Moroni Sara EX1 No Cert
65 MCO III / MCO n 22 FI*NineTales One To Rule Them All 2 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
66 MCO III / MCO a 23 FI*Chamberlain Orionis Mintaka 2 Naaras 10 (KAS) Moroni Sara Abs
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV NOM BIS
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lion King 2 Uros 5 (IC) Edström Michael Abs
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Mahtitassun Jumaleissön 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 No Cert
70 MCO IV / MCO a 09 22 FI*RoseLion's Fragrant Fantasy 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
71 MCO IV / MCO n 09 22 FI*MoonSpirit crown the empire 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife You Raise Me Up Ykä 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael Abs
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI*RoseLion's Carefree Delight 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
74 MCO V / MCO d 22 FI*BellaAmare's Flying Red Admiral 2 Uros 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
75 MCO V / MCO f 24 FI*Hemingway's Iris Pretty Nose 2 Naaras 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP BIV
76 MCO V / MCO f 23 FI*LovelyLife Warrior Wendi 2 Naaras 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX2
77 MCO VI / MCO d 09 22 Battle Creek's Allegro 2 Uros 3 (GIC) Eek Magnusson Iréne EX1 CACS BIV
78 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star 2 Naaras 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
79 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat Urwic 2 Uros 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
80 MCO VI / MCO d 09 23 Gryfin Lillycubs*PL 2 Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
81 MCO VI / MCO f 03 22 FI*BellaAmare's Golden Aida 2 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX2
82 MCO VI / MCO f 09 FI*LovelyLife Stand By Me Selina 2 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
83 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 BIV
84 MCO VI / MCO f 09 22 FI*LovelyLife You Raise Me Up Ylvie 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
85 MCO VI / MCO d 09 22 FI*MoonSpirit Desolation Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX2
86 MCO VI / MCO f 09 22 FI*NomenEst Kissy Suzuki 2 Naaras 13c (Määrittely) Saarela Veikko MCO VIII/fs 09 22
86 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*NomenEst Kissy Suzuki 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX3
87 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Hard as a Rock 2 Uros 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB
88 MCO VI / MCO d 03 FI*Chamberlain Keep It Real 2 Uros 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
89 MCO VII / MCO as FI*LovelyLife X-Box Xiumin 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV
90 MCO VII / MCO as 25 FI*Mostlycats Hilarious Woolly Smurf 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
91 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 6 (IP) Edström Michael Abs
92 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Morning Shadow 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
93 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*BellaAmare's Flying Camberwell Beauty 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
94 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
95 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Moggi Lolli Pop 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
96 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Vuorensinen Ivy 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
97 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*BellaAmare's Golden Don Carlos 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
98 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*NomenEst Jon Bon Jovi 2 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
99 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*CheNiCoon's FelisaRosselini 2 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM BIS
99 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*CheNiCoon's FelisaRosselini 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP BIV NOM
100 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM BIV
101 NEM I / NEM n 21 FI*Giramir's Artico Luxus 2 Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
102 NEM I / NEM g 21 Astoria Snejnaya Zima 2 Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
103 NEM II / NEM ns 09 21 Lunarsky LucianAurora 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
104 NEM II / NEM as 09 21 FI*Helaketun Born To Be Wild 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
105 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
106 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Super Fluke 2 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
107 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS BIV NOM BIS
108 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
109 NFO III / NFO a 22 Sterrenkatten's Radiohead 2 Naaras 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
109 NFO III / NFO a 22 Sterrenkatten's Radiohead 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
110 NFO III / NFO n 22 DK Kitura's Eliana 2 Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
111 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 2
111 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB NOM
112 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
113 NFO IV / NFO n 03 24 FI*FoxyPaw's Spin Doctor 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
114 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu 2 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Maroon Maize 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC BIV
116 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Ivanhoe's Flawless 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
117 NFO IV / NFO a 09 22 FI*GoldenFurry's Flashy Fescue 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
118 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Violet Vetch 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
119 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Barbarick Barley 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
120 NFO V / NFO f 22 S*Cederskogens Öydis Önskedröm 2 Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM
121 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 1 (SC) Moroni Sara KM BIV
122 NFO VI / NFO d 09 22 (N)Fodnaheia's Maffeo 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB NOM
123 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
124 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Haaveeni Freija 2 Naaras 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
125 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Ivanhoe's Too Funky 2 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
126 NFO VI / NFO g 03 FI*Felimon Kinuski 2 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
127 NFO VI / NFO f 03 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
128 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 3
128 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 2 (SP) Moroni Sara KM
129 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB NOM BIS
130 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr 2 Uros 1 (SC) Edström Michael KM
131 NFO VII / NFO ds SE*Prana's Goldfinger 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC BIV
132 NFO VII / NFO ns 22 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
133 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM
133 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
134 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 3 (GIC) Eek Magnusson Iréne EX1 CACS
135 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI*Felimon Karpalo 2 Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1 BIV
136 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM
137 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone 2 Uros 2 (SP) Eek Magnusson Iréne KM
138 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
139 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 3 (GIC) Eek Magnusson Iréne EX1 CACS
140 NFO IX / NFO w 62 FI*GoldenFurry's White Wheat 2 Uros 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP NOM
141 SIB II / SIB n 03 FI*Lumikissan Into Piukee 2 Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
142 SIB III / SIB n 24 Dayana Foresthunter 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
143 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Kaneli 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 NOM BIS
144 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Raitamäen Benjamin 2 Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
145 SIB V / SIB d 24 FI*Keijumetsän Fennekin 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
146 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Mintsuliinin Felicia 2 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
147 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS
148 TUA IX / TUA w 63 FI*Josmarin Nipa Nipottaja 2 Uros 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
149 BEN n 22 Like a Prayer des Griffes de Feu 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
150 BEN n 22 FI*Leokatin Silvano Dude 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV
151 BEN n 22 FI*Leokatin Socorro Dude 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
152 BEN n 24 S*Leopardettes Herra Hermanni 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 No Cert
153 BEN n 24 FI*Alcarinqua Hestia 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
154 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
155 BEN nts 24 32 FI*Ter-LuckyRoyals Elliot 3 Uros 13c (Määrittely) Fonsén Mira BEN nt 24 32
155 BEN nts 24 32 FI*Ter-LuckyRoyals Elliot 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
156 BLH n FI*Coventry's Zeev 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX2
157 BLH n FI*Ullukan Fifty Shades Darker 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
158 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
159 BLH n FI*Aurantia's Perfect Storm 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
160 BLH a FI*Londonfer Amazon Coupé 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
161 BLH c FI*Ullukan Friends With Benefits 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
162 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 No Cert
162 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
163 BLH ns 11 FI*Huntercat Prince Benjamin 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
164 BLH ns 11 FI*Huntercat Princess Belladonna 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
165 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB NOM
166 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
167 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 BIV
168 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Suukon Sirpukka 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
169 BML II / BML fs 11 31 FI*Topisan Fanny 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV
169 BML II / BML fs 11 31 FI*Topisan Fanny 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
170 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Annastiina 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
171 BML II / BML ds 11 31 FI*Kissamummon Hopeajään Säihke 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
172 BSH n FI*Coventry's Lonely Wolf 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira Abs
173 BSH n FI*Ferme Eppu Elmina 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
174 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
175 BSH b FI*Londonfer S60 Business Classic Summum 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
176 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
176 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM BIS
177 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Angelica 3 Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
177 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Angelica 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
178 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Bianca 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC BIV
179 BSH ns 11 FI*Sarellin Time of Your Life 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX2
180 BSH ns 11 FI*Gnome's My Wild Love 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS BIV
181 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
182 BSH ns 11 FI*Gnome's Love Her Madly 3 Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
183 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kissanminttu 3 Naaras 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
184 BUR n FI*Feirefiz Ravenlight 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV NOM BIS
185 BUR n FI*Almond's Irene Cara 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
186 BUR n FI*Enigmatic Sugarkane Kowalczyk 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
187 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira Abs
188 BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
189 BUR n FI*Hokkuspokkus Cloud Strife 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
190 BUR n FI*Almond's Freyja 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP BIV
191 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM
192 BUR a FI*Pystymetsän Inna 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
193 BUR b FI*Beneloben Komea Kasanova 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
194 BUR b FI*Cattish Smurfette 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
195 BUR b FI*Enigmatic Sugarpie Hunnybunch 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 BIV
196 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM NOM
197 BUR c FI*Almond's Hiram Flaversham 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
198 BUR d FI*Crossroads Casillas 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
199 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM BIS
200 BUR e FI*Pikkukuun Asteri 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
201 BUR e FI*Almond's Freyr 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
202 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
203 BUR h FI*Cattish Anna the Princess 3 Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
204 BUR h FI*Aavan Cézanne 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
205 CHA HU*Blue Melody Karma 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
206 EUR n 24 FI*Kissakallion Ronaldo 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
207 EUR a 22 FI*Feronian Opium 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
208 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 2
208 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM
209 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM
210 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
211 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM NOM
212 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Unelma 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira Abs
213 EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Simo Sisu 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
214 EUR n 02 62 FI*Waputtaren Juice Juhana Jeelinpoika 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
215 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM NOM
216 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
217 KBL IV / KBL fs 03 22 Brioche Free Hunter *RU 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
218 KOR FI*Mythai Opale Devi 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
219 KOR FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
220 KOR FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS BIV
221 KOR FI*Helmi's Lék Mêek 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX2
222 KOR FI*Kattihovin Dai-ichi Musume 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
223 MAN 51-52 / MAN n 24 51 Auragold Oort Cloud 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
224 OCI n 24 FIN*Moosegrove Herói Honrado 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
224 OCI n 24 FIN*Moosegrove Herói Honrado 3 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM
225 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
226 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM BIS
227 SRL I / SRL a Onyx Marcmiaow 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
228 SRL III / SRL f IT*Silverdust Desdemona 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB NOM BIS
229 SRL III / SRL e Gekkola Cats Angeline Fluffy 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
230 SRL VII / SRL a 21 33 Psipsina Proinos 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
231 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
232 ABY n FI*Lovedevotion Elisabeth 4 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM
233 ABY n FI*Kermakupin Feel The Thunder 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX2
234 ABY n FI*Miragerie Ambrosia 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM
235 ABY n FI*SaltNPepper Toffifee 4 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
236 ABY n FI*Lovedevotion Leticia 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
237 ABY a FI*Redcheetah's Erin 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
238 ABY o S*Primuz-Zezam Rozetta 4 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
239 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Kaae Dorte KM NOM
240 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
241 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Kaae Dorte KM
242 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
243 CRX I / CRX ns FI*Piupaws Donkey Kong 4 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
244 CRX I / CRX n FI*Villains Hillbilly Billy 4 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline Abs
245 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
246 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
247 CRX III / CRX d 24 FI*KattiKaisan Loiri 4 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 NOM BIS
248 CRX III / CRX f FI*Spectrolite Bespoke 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
249 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Alchemist Iron Maiden 4 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
250 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC BIV
251 CRX IV / CRX f 03 FI*Spectrolite Shenanigans 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
252 CRX V / CRX n 23 FI*Piupaws Lara Croft 4 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB NOM
253 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI*Alchemist Element Zero 4 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
254 DRX I / DRX b FI*Fairy-Story's Ällösöpö 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
255 DRX II / DRX a 03 Zeus Best Show*RU 4 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
256 DRX VII / DRX n 21 32 FI*Åbodas Teebo 4 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
257 DSP II / DSP n 03 Sean Sdyron, SK 4 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
258 DSP V / DSP n 33 FI*Kimsun Adorable Alien Kid 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
259 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
260 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Kaae Dorte KM
260 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM BIS
261 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck 4 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
262 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
263 OSH b FI*Chellamanis Nero 4 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
264 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
265 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 2
266 OSH a 24 Apocalyptica Giuseppe Verdi 4 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX2
267 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB NOM BIS
268 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
269 OSH b 22 FI*LeeRaus Taikuri Narsku 4 Uros 1 (SC) Kaae Dorte KM
270 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
271 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB NOM
272 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM BIS
273 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
274 OSH c 24 FI*LoudMeow Mr. Moonlight 4 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM BIS
275 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 7 (CH) Kaae Dorte Mitätöity Mitätöity
276 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
277 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB NOM
278 OSH n 03 Apocalyptica Zorro 4 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 NOM BIS
279 RUS FI*Rusalka Margarita 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
280 RUS FI*Sini-Hilkan April O' 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
281 SIA n FI*VentisOrientis Alyaska Polar Star 4 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte Abs
282 SIA n FI*Selcouth Cat of Wisdom 4 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
283 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 2 (SP) Kaae Dorte KM BIV
284 SIA n FI*Vintterin Pauli Miinanpoika 4 Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
285 SIA n FI*Tabbytassun Send Me Angels 4 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
286 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB NOM BIS
287 SIA b FI*Orifame Tikkakosken Mannekiini 4 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
288 SIA b FI*Kelmikerhon Enkeleitä ja demoneita 4 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
289 SIA b FI*Ori-Katin Jackie Brown 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 BIV
290 SIA c LV*La Lune d'Or Xach 4 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
291 SIA d 21 FI*EdaM's Dicaprio 4 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
292 SIA f 03 21 FI*EdaM's Beyonce 4 Naaras 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
293 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
294 SOM n FI*Lamadegaan Fullmoon Shadow 4 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
295 SOM n FI*Vulpes Alfeios 4 Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
296 SOM a FI*Vulpes Bloody Kisses 4 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
297 THA a FI*FreeSandi Abigail 4 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
298 HCL Molly Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 1 NOM
298 HCL Molly Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Eek Magnusson Iréne 1 NOM
299 HCS Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM BIS
300 HCS Nuutti Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Eek Magnusson Iréne 1 NOM BIS
300 HCS Nuutti Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 2
301 HCS Tiitus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 4
302 HCS Una Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Eek Magnusson Iréne 1 NOM
303 HCS Paavo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 3
321 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Edström Michael ACL III, ACS VI, MCO IV, MCO VII, MCO VIII, NEM II, NFO II, NFO IV, NFO VII, SIB V, HCS urokset 44
Eek Magnusson Iréne ACL IV, ACS III, MCO II, MCO V, MCO VI, NEM I, NFO III, NFO IX, NFO V, NFO VIII, SIB II, SIB IV, TUA IX, HCS naaraat, VET Kotikissat 42
Fonsén Mira BEN n 22, BEN n 22 32, BEN nts 24 32, BLH c, BLH ns 11, BML II, BSH a, BSH b, BSH f, BSH n, BUR c, BUR d, BUR e, BUR n, CHA, EUR f 22, EUR n 02 62, EUR ns 22, EUR ns 24, KBL IV, MAN 51-52, OCI n 24, SRL III, SRL VII, SRS IX 43
Kaae Dorte KAT 2 määrittelyluokka 13c, ABY a, ABY o, BAL b, CRX II, CRX III, CRX V, CRX VIII, DRX I, DSP II, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 22, OSH d 24, OSH n, OSH n 03, OSH p 25, SIA b, SIA c, SIA n, SOM n, THA a, VET 3, Rinnakkaisarvostelu Katia Pocci roturyhmä D 36
Martikainen Arja BEN n 24, BLH a, BLH f 03, BLH n, BML I, BSH ns 11, BUR a, BUR b, BUR f, BUR h, EUR a 22, EUR a 24, EUR d 24, EUR f 24, EUR n 24, KBL I, KOR, OCI b 24, SRL I 41
Moroni Sara EXO n, PER b 21 33, PER g 21 33, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG d 21, RAG e 04, RAG f 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI a, SBI a 21, SBI e 21, SBI h, ACL XI, ACS I, MCO I, MCO III, NFO VI, SIB III, SIB VI 41
Saarela Veikko KAT 2 määrittelyluokka 13c, EXO f 21 33, EXO g 03 23, PER n, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG c, RAG d 04, RAG g 04, RAG n 03, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI e, TUV f 61-63, VET 1, Tuomarioppilas Riikka Turpeinen 31
Stoa Caroline ABY n, BAL w 67, CRX I, CRX IV, DRX II, DRX VII, DSP V, OLH ns 25, OSH a, OSH b, OSH b 24, OSH c 24, OSH n 24, RUS, SIA a, SIA d 21, SIA f 03 21, SOM a, HCL, VET 2, VET 4, Rinnakkaisarvostelu Katia Pocci roturyhmä D 38
8 tuomaria.