FIFe World Show 2018 Category 4
Järjestävä yhdistys Suomen Kissaliitto
Alkaa 27.10.2018 Loppuu 28.10.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2018 Ilmoittautuminen loppuu 26.9.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 11:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.10.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI3418003600258259
Sähköposti ws18.show@kissaliitto.fi
Paikka World Show 2018 Tampere
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
4 385
Yhteensä 385

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1154 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
1155 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
1156 ABY n SW GIC Faby-Cats Reign, JW Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
WW'08 Faby-Cats Adonis, JW, DVM, DSM (ABY n) x DK Faby-Cats Liva, JW (ABY o)
1157 ABY n FI SK LO 17 Cellani Sieno UkassaKinté Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
1158 ABY n FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Jackson Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX2
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
1159 ABY n IC S*Cat Claw's Lord of Light Uros International Champion Sebastian Pruchniak Abs
(N)Tejas Glenn (ABY n) x S*Skimmerdal's Lorinda Lion (ABY n)
1160 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet I found Serenity Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX2
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
1161 ABY n IC S*Aucuparia's Julia Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX3
S*Aucuparia's Topkapi (ABY o) x Ida af Khartoum (ABY n)
1162 ABY n IC Zanzibar aus Abusir, JW Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
Jesus aus Abusir (ABY n) x Kansas aus Abusir (ABY n)
1163 ABY n FI SK LO 17 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
1164 ABY n S*Aucuparia's Sevilla Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
(N)Tejas Glenn (ABY n) x S*Aucuparia's Mississippi (ABY o)
1165 ABY n FI SK LO 18 FI*SaltNPepper Chunky Monkey Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
PL*Adalbertus SET (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
1166 ABY n IT* SOLARIAN CHOCOCOFFEE JW Uros Champion Sebastian Pruchniak EX2
DES CAVALIER TANGO OF SOLARIAN (ABY n) x SOLARIAN BARBIE (ABY n)
1167 ABY n Cellani Siena Weda'Luna Naaras Champion Sebastian Pruchniak Abs
Des Entrechats JustForMe (ABY n) x Cellani Cupra Qarisa (ABY o)
1168 ABY n Quodlibet Dottie Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV
Quodlibet Bakunin (ABY n) x Quodlibet Clover (ABY n)
1169 ABY n S*Cat Claw's Master-Class JW Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX2
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x GIC S*Cat Claw's Kiss-Proof Katie (ABY n)
1170 ABY n FI SK LO 18 FI*Silkkihienon Rustica Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
Lake of Conemara Sam Son (ABY o) x FI*Silkkihienon XO Emiliani (ABY a)
1171 ABY n S*GoodNews Raleine Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x S*GoodNews Malala (ABY o)
1172 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
1173 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
1174 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS BIV
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
1175 ABY n FI SK LO 15 FI*Silkkihienon Wigilia Rickey Uros International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
1176 ABY n P*Primuz-Zezam Luzifer Uros International Premior Sebastian Pruchniak EX2
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x S*Primuz-Zezam Zofia (ABY n)
1177 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
1178 ABY a DK*Saltvig's Oona Naaras Grand International Champion Anna Wilczek Abs
DK*Saltvig's Milo (ABY n) x DK*Saltvig's Zenobia (ABY n)
1179 ABY a FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
1180 ABY a FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Avoin Anna Wilczek EX2
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
1181 ABY a FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
1182 ABY a FI SK LO 17 FI*Neaera's Celeste Velato Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC BIV
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Hazel Huntress (ABY p)
1183 ABY a SE*Wild Melody Blue Moon Molly Naaras Avoin Anna Wilczek EX3
S*Primuz-Zezam Lexuz (ABY a) x S*Aloysius Tiger Lily's Belladonna (ABY n)
1184 ABY a Emalon von Kalimdor Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Doras von Kalimdor (ABY n) x Chylina von Kalimdor (ABY n)
1185 ABY a FI SK LO 15 FI*Akanthos Dante Uros Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
1186 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
1187 ABY o FI SK LO 16 FI*Neaera's Iaera Nalani Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX2
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
1188 ABY o FI SK LO 16 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
1189 ABY o FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
1190 ABY o IC Aster von Schelemant Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
Regtime My Treasure (ABY n) x GIC Petrovna Red Sonja (ABY o)
1191 ABY o S*Primuz-Zezam Iza Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
IT*Quodlibet Ziczac (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozalie (ABY o)
1192 ABY o S*GoodNews Quincy Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
S*GoodNews Mandela (ABY o) x Abystyle's Ma Demoiselle (ABY p)
1193 ABY o S*GoodNews Quintessa Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
S*GoodNews Mandela (ABY o) x Abystyle's Ma Demoiselle (ABY p)
1194 ABY o Wimmerhales Bisbee Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 BIV NOM
Wil-O-Glen Carlos Santana (ABY o) x Wimmerhales Kiddo AKA Black Mamba (ABY n)
1195 ABY o Elanaria von Kalimdor Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Doras von Kalimdor (ABY n) x Chylina von Kalimdor (ABY n)
1196 ABY o S*GoodNews Orlando Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x DK*Wimmerhales Princess Leia (ABY o)
1197 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
1198 ABY p Abystyle's Ma Demoiselle Naaras International Champion Alexey Shchukin Abs
Red Ferne Gildin-of-Ulunlae (ABY n) x Abyko's Little Deuce Coupe (ABY a)
1199 ABY p FI SK LO 17 FI*Neaera's the last of the Jedi. Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Hazel Huntress (ABY p)
1200 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
1201 BAL n FI SK LO 15 FI*Nenatnak Call Me A Destiny Uros Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
FI*Curnauskiss Paint In Black (OSH n) x FI*Nenatnak Ain't I Angel (OLH n)
1202 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Marteinn Tausen KM NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
1203 BAL c FI SK LO 17 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
1204 BAL c FI SRK LO FI*BaliDancer's Caya Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
1205 BAL a 21 FI SK LO 17 FI*Willicon Dorian Gray Uros Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
1206 BAL c 21 FI SK RX 16 FI*Noxx The Winner Takes It All Uros Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
1207 BAL b 03 FI SK LO 18 FI*Jalecat's Fear of Fear Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Willicon I Can't Get It (BAL d 02 21) x FI*Jalecat's ÄssäMix (BAL h)
1208 CRX I / CRX o FI SK LO 17 FI*Claypond's Farceur Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
1209 CRX I / CRX n FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Mary Read Naaras Champion Alexey Shchukin EX2
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
1210 CRX I / CRX n SE*PurrfectCurl'z Dalwhinnie Naaras Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB BIV
FI*Sweetpurr's Shades of Grey (CRX n 02 21) x FI*Sweetpurr's Jealous Of My Boogie (CRX n 33)
1211 CRX I / CRX ns FI SK LO 18 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
1212 CRX I / CRX b FI SK LO 18 FI*Villains Wicked Winifred Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 BIV NOM
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti (CRX a)
1213 CRX I / CRX b FI SK LO 18 FI*Saca's Iggy Bliss Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Sweetpurr's Shades of Grey (CRX n 02 21) x FI*Saca's Rain Reanna (CRX n 09)
1214 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
1215 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Alexey Shchukin KM BIV NOM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
1216 CRX I / CRX n FI SRK LO Changes Ziggy Stardust Uros Grand International Premior Alexey Shchukin EX1 CAPS
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
1217 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Piupaws Jarno Ahma Uros International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB NOM
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
1218 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 14 FI*Telltail's Twenty Twirls Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
1219 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
1220 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB BIV NOM
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
1221 CRX II / CRX n 01 63 FI SK LO 18 FI*Riverside-eye's Bogey Boy Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC NOM
FI*Gaala-Star Amor (CRX d 01) x FI*Framillan Wily Witch (CRX a 03)
1222 CRX II / CRX n 02 64 FI SK LO 18 FI*Framillan Slighty Tricky Vixen Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Paredes (CRX a 09)
1223 CRX II / CRX n 03 A LULA LELE MON SASTI*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX2
Joliwave French Lover (CRX n 01) x Ginger Mon Sasti*PL, JW (CRX f)
1224 CRX II / CRX n 01 62 FI SK LO 18 FI*Merivirran Bambiina Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Vesper Mon Sasti*PL (CRX f 02)
1225 CRX II / CRX a 01 64 FI SK LO 18 FI*Sweetpurr's Pleasure Zone Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
1226 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 18 FI*Telltail's U Got The Look Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek Abs
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
1227 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 18 FI*Saca's Gimme Twist Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Sweetpurr's Shades of Grey (CRX n 02 21) x FI*Saca's Rain Reanna (CRX n 09)
1228 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
1229 CRX II / CRX b 03 S*Rexlicious Rebus JW Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM BIV NOM BIS
IC Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x SW&CH PL*Cornish Point Petunia Hot JW (CRX h 03)
1230 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 14 FI*Telltail's Joyride Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
1231 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX2
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
1232 CRX II / CRX b 03 FI SRK LO FI*Spectrolite Tango Desiré Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
S*Silkwave's Quintillus (CRX b 01) x FI*Spectrolite Melanie (CRX c)
1233 CRX II / CRX n 03 AgainstAllOdds Night&Day*PL Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Ynzynier Mamon Night&Day*PL (CRX n 03 33) x Tosca Mon Sasti*PL (CRX f 02)
1234 CRX III / CRX d FI SK LO 17 FI*Sirpaleen Caspian Apollon Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
FI*Saca's Chicago Gansta (CRX n) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
1235 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 17 FI*Piupaws Kardemumma Naaras Champion Sebastian Pruchniak Abs
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Prinsessa Celestia (CRX h)
1236 CRX III / CRX f 23 IC S*MY TWIGG`S PORSCHE CAYENNE Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
S*My Twigg's Powwow (CRX d 03) x S*My Twigg's Gazzzelle (CRX n 23)
1237 CRX III / CRX f LV*Kotinuca Bonneville Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Nilson Wave Cult*LT (CRX n) x Rococo Noksas*LT (CRX d 03)
1238 CRX III / CRX d FI SK LO 18 FI*Nibel's Sol Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Winter Is Coming (CRX w)
1239 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
1240 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Bollinger Naaras Supreme Champion Leslie van Grebst KM
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
1241 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 17 FI*Alchemist Iron Maiden Naaras International Champion Leslie van Grebst EX2
FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) (CRX ds 23) x FI*Spectrolite La Paloma (CRX b 09 33)
1242 CRX IV / CRX h 03 Graceful Alice Magic Rivendell Naaras International Champion Leslie van Grebst EX1 CAGCIB BIV
Maybach Magic Star (CRX b 03) x Tenerife Noksas*LT (CRX f 02)
1243 CRX IV / CRX f 03 24 S*Spotless Yrhätta Naaras International Champion Leslie van Grebst Abs
SE*Gentlemen's Bujumbura (CRX d 02 21) x FI*FunkyJam's Bling-Bling Baby (CRX n 02 21)
1244 CRX IV / CRX f 02 62 Tosca Mon Sasti*PL Naaras International Champion Leslie van Grebst EX3
Joliwave French Lover (CRX n 01) x PL*Mon Sasti Carmel (CRX h 03)
1245 CRX IV / CRX f 02 64 Zandalee Night&Day*PL Naaras Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
Red Hot Mon Sasti*PL (CRX d 09) x Hello Kitty Night&Day*PL (CRX n 03)
1246 CRX IV / CRX f 02 62 FI SK LO 17 Vesper Mon Sasti*PL Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
Joliwave French Lover (CRX n 01) x Ginger Mon Sasti*PL, JW (CRX f)
1247 CRX IV / CRX d 02 62 FI SK LO 18 FI*Merivirran Bono For U2 Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Vesper Mon Sasti*PL (CRX f 02)
1248 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 18 FI*Sweetpurr's Kinky Boots Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1 BIV
SE*Xiu's Eternal Guardian Angel (CRX d) x Dapple Dawn From Topolino's (CRX f 02)
1249 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 18 FI*Telltail's Unchained Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
1250 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 18 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1 NOM
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
1251 CRX V / CRX n 23 FI SK LO 18 FI*Piupaws Lara Croft Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
1252 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
1253 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO FI*Framillan Good&Plenty Naaras Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
1254 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI SK LO 18 FI*Framillan Camo the Leaf Dragon Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Melody Pops (CRX n 01 21)
1255 CRX VI / CRX n 03 23 BE-BOP MON SASTI*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen Abs
Joliwave French Lover (CRX n 01) x IC S*MY TWIGG`S PORSCHE CAYENNE (CRX f 23)
1256 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 17 FI*Framillan Lando Calrissian Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
1257 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 17 FI*Saca's Radiant Snow Whirls Uros International Champion Marteinn Tausen EX2
Jubilee Flash de Kachghar (CRX n 09 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
1258 CRX VII / CRX b 21 33 FI SK LO 17 FI*Claypond's Hilla V Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC BIV
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
1259 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Framillan Touch of Moon Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
Best Simply Best Angels Heart (CRX n 03 24) x S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström (CRX a 03)
1260 CRX VIII / CRX n 01 21 33 FI SK LO 16 FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
1261 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI SK LO 18 FI*Alchemist Element Zero Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 No Cert
FI*Alchemist Counting the Stars (CRX b 02 21) x FI*Alchemist Iridium (CRX c 21 33)
1262 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK RX 18 FI*FunkyJam's Not like The other girls Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
1263 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 18 FI*Saca's First-class Lady Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 BIV NOM
FI*Alchemist Abracadabra (CRX n 03 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
1264 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SRK LO FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas Uros Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
FI*Spectrolite Skafloc (CRX n 09) x Seglin Rex Poesia (CRX g 02 33)
1265 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SK LO 14 FI*Telltail's Jolene Naaras International Premior Marina Vinkel Abs
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
1266 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Taikametsän Blake Hayes Uros Premior Marina Vinkel EX1 CAPIB
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
1267 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Quintessa Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
FI*Jip-Jap'n Nikos Newsboy (CRX bs) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
1268 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS NOM
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
1269 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Mai Naaras Supreme Champion Leslie van Grebst KM
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
1270 DRX I / DRX n FI SK LO 17 EE*Serengeti Masterpiece Uros International Champion Leslie van Grebst Abs
Likoma's Der Graf (DRX n) x EE*Cricket Rose Masterpiece (DRX h 32)
1271 DRX I / DRX b FI SK LO 18 FI*WildWilderness Donna Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
Raya's Domino (DRX n 09) x LV*Dea Dia Kasharelia (DRX b 33)
1272 DRX I / DRX n (N) Santala's Yadira Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1 BIV
IC (N) Santala's Quinto (DRX n) x GIC (N) Santala's Roseli (DRX n)
1273 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Kaya Naaras International Premior Leslie van Grebst EX1 CAGPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
1274 DRX I / DRX n FI SK RX 18 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Premior Leslie van Grebst EX1 CAPIB
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
1275 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Alexey Shchukin KM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
1276 DRX III / DRX d 24 UA*TWIN STAR THEA Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
UA*TWIN STAR DUKE Kerkuar Up (DRX d 09 24) x Engela Skazka Elfov (DRX d 03 23)
1277 DRX III / DRX d 22 UA*Royal Elf Cagliostro Uros International Champion Alexey Shchukin Abs
UA*Royal Elf Willy Wonka (DRX o 09 22) x UA*Royal Elf Xena (DRX q 23)
1278 DRX III / DRX f FI SK LO 18 Iskra's Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 BIV
Iskra's Remus (DRX b) x Iskra's Klara (DRX f 22)
1279 DRX III / DRX d 24 (N) Santala's Zeshan Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
SC (N) Santala's Imaki (DRX n) x CH Derry-Hill Rebel Diamonds (DRX g 23)
1280 DRX III / DRX f (N) Santala’s Aia *** Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin Abs
IC (N) Santala's Xerox (DRX ds) x IC (N) Santala's Nakina (DRX a 23)
1281 DRX III / DRX fs (N) Santala's Ayla Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 BIV
IC (N) Santala's Xerox (DRX ds) x IC (N) Santala's Nakina (DRX a 23)
1282 DRX III / DRX d 23 Devon Rex Ni Chi Chi Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX2
Lord Bebeny Yago of Devon Rex Ni (DRX d 23) x Halszka Kocia Pokusa (DRX f 33)
1283 DRX III / DRX g FI SK LO 18 FI*Pixielated Cinndoughrella Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX3
EE*Serengeti Masterpiece (DRX n) x Eva Mariposa (DRX g)
1284 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras Supreme Premior Alexey Shchukin KM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
1285 DRX III / DRX d SE*Recce Pod MiG-25 Foxbat Uros International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
Sylwester Happymiau*PL, JW (DRX n 24) x S*KungsgardenCats Ipod MiniCorn (DRX w)
1286 DRX IV / DRX f 03 24 Ulica Happymiau*PL Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM
Dea Dia Leo, JW (DRX d) x Lu-Lu Happymiau*PL, JW (DRX a 03 24)
1287 DRX IV / DRX f 03 GIC RAPSODY DEVONDREAM*PL Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS BIV NOM
CAT-LYNE THOR OF DevonDream (DRX ds 09 21 33) x JUST BLACK DevonDream*PL (DRX n)
1288 DRX IV / DRX g 02 62 FI SK LO 16 FI*Avariel Maniola Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Avariel Jazz (DRX g 09 21 33)
1289 DRX IV / DRX d 03 24 FI SK RX 18 Arseni Sodetan Uros International Champion Marina Vinkel Abs
Profitrol' Geniality (DRX n 03) x Holiday Shanel-Talisman Epoch (DRX f 03 21 33)
1290 DRX IV / DRX f 09 24 FI SK LO 17 Xaboo Kokeshi*PL Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
Elfes Rex Spike (DRX b 09 22) x Go Go Becherovka Kokeshi*PL (DRX f 09 24)
1291 DRX IV / DRX fs 02 21 64 NEETOO KOKESHI*PL Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Ebby di Lolly Kokeshi*PL (DRX b 09 22) x Futte Tee Boo Kokeshi*PL (DRX fs 02 21)
1292 DRX IV / DRX g 03 24 SE* Recce Pod Militsiya Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Yukon DevonDream*PL (DRX n 03 24) x Ulica Happymiau*PL (DRX f 03 24)
1293 DRX V / DRX ns 24 (N) Santala's Attila Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX2
IC (N) Santala's Xerox (DRX ds) x IC (N) Santala's Nakina (DRX a 23)
1294 DRX V / DRX a 24 (N) Santala's Zion Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX3
SC (N) Santala's Imaki (DRX n) x CH Derry-Hill Rebel Diamonds (DRX g 23)
1295 DRX V / DRX o 24 KARAMBA KOKESHI*PL Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
Ebby di Lolly Kokeshi*PL (DRX b 09 22) x Otimarre Kokeshi*PL (DRX fs 02 21)
1296 DRX V / DRX bs 23 One and Only DevonDream*PL Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV NOM
CH Crash Boom Bang vom Pharao*CH (DRX b) x THE ONE DevonDream*PL (DRX ns 03 21 33)
1297 DRX V / DRX n 24 SE*Amor Regis Twiggy Tiger Naaras Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB NOM
Raya's Maple Taffy-of-Amor-Regis, JW, DSM, DVM (DRX bs 24) x SI*Raul's Shawnee (DRX n)
1298 DRX VI / DRX a 03 24 UA`Hillarious Cats DESIREE Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Elfe Feerigue SIMON (DRX n 09 24) x Elfe Feerigue ROXANA (DRX w)
1299 DRX VI / DRX a 03 24 Elfe Feerique Flora Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX3
Elfe Feerique Steven (DRX a 09 23) x Elfe Feerique Roberta (DRX w)
1300 DRX VI / DRX n 09 24 LV* MASARU AMARIS Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV
CH Hollywood DevonDream*PL (DRX n 03 33) x LV*MALSAN LINDSEY (DRX a 02 21)
1301 DRX VI / DRX n 03 24 SE*Recce Pod Sisu XA-185 Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX2
Yukon DevonDream*PL (DRX n 03 24) x Ulica Happymiau*PL (DRX f 03 24)
1302 DRX VI / DRX n 09 24 BUSTER KEATON DevonDream*PL Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
QUENTIN T DevonDream*PL (DRX w) x ANKARA DevonDream*PL (DRX g 02 21 33)
1303 DRX VI / DRX n 03 24 SE* Recce Pod RQ-1 Predator Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV
Yukon DevonDream*PL (DRX n 03 24) x NO* Ticonias Bell P-39 Airacobra (DRX n)
1304 DRX VI / DRX a 09 24 Se*Kapow Edvarda Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Elfe feerique Snoopy (DRX n 09 24) x (N)Santalas Venja (DRX n 24)
1305 DRX VII / DRX d 33 Rick z Dzikiej Rózy*PL Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
1306 DRX VII / DRX b 33 FI SK LO 17 LV*Dea Dia Kasharelia Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
Dea Dia's Agathos (DRX n) x Zoelina Jolie vom Pharao of Dea Dia (DRX n 32)
1307 DRX VIII / DRX n 09 32 LEONIDAS DevonDream*PL Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
RIGHTSIDE DevonDream*PL (DRX n 03 33) x VICTORIA DevonDream*PL (DRX n 09 32)
1308 DRX IX / DRX w 66 NW GIC Elfe Feerique Xena JW, DSM Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS BIV
Elfe Feerique Mika (DRX w) x Elfe Feerique Soley (DRX f 09 23)
1309 DRX IX / DRX w 63 Elfe Feerique Fekla Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
Elfe Feerique Steven (DRX a 09 23) x Elfe Feerique Roberta (DRX w)
1310 DRX IX / DRX w 64 FI SK LO 18 FI*WildWilderness Finlandia Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Raya's Domino (DRX n 09) x LV*Dea Dia Hatshepsut (DRX w)
1311 DRX IX / DRX w 64 SE*Recce Pod Project 941 Typhoon Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
Sylwester Happymiau*PL, JW (DRX n 24) x S*KungsgardenCats Ipod MiniCorn (DRX w)
1312 DSP III / DSP g 21 FI SK RX 18 Star Tesh Di Tafi Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Don Sheva'Li Antey of Star Tesh (DSP d 21) x Star Tesh O'Dezi (DSP f 03 21 33)
1313 DSP V / DSP g 09 21 33 FI SK LO 17 FI*DON-tastic Alexandra Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
Chaise Nibori Chily Pepper's (DSP e 03 21 33) x Jessika Femina Nuda (DSP g)
1314 OLH n FI SK LO 18 FI*Hämynhäivän Esko Mörkö Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Hämynhäivän Cattleya (OLH f 03 24)
1315 OLH b FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
1316 OLH n 25 FI SK LO 17 FI*Ballawhane Jafar Jafar Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Mummeli Qianinho Ukko (OLH n 25) x FI*Ballawhane Gilfaethwy (BAL n)
1317 OLH c 25 FI SK LO 15 FI*BaliDancer's Gaius Uros International Premior Luigi Comorio Abs
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
1318 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
1319 OLH ns 24 FI SK LO 17 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
1320 OLH ns 25 FI SK RX 15 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
1321 OSH w 64 FI SK LO 18 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Vintterin Loviisa Miinantytär (SIA n 21)
1322 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Leslie van Grebst KM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
1323 OSH n YUKIO OF MONOCEROS Uros Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS
FI*LoveOriental Jordan (OSH n) x LT*MONOCEROS ULTRA URSA (OSH n)
1324 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match Uros International Champion Leslie van Grebst Abs
NW&SC Sweet Cats Youan'tseenothingyet JW (OSH b 25) x Marilljos Dream fraom XTC (SIA a 21)
1325 OSH n FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1 BIV
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
1326 OSH n FI SK LO 14 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Premior Leslie van Grebst EX1 CAPIB
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
1327 OSH a BW Amour Mar Jari *RU JW Uros Avoin Leslie van Grebst Abs
Obereg Han Tengri*RU (OSH b) x Jenny Sol Gebo (OSH n)
1328 OSH a S*Moramyran´s Maximus Uros Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC NOM
Dainese Sharm Ori (OSH n) x CH S*Moramyran´s Vinges Chanel JW (OSH c 24)
1329 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Leslie van Grebst KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
1330 OSH b FI SK LO 17 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
1331 OSH b FI SK LO 18 FI*LoveOriental Ustin Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Timotheus Del Iris (OSH n) x UA*Gyulchataj Pepilotta (OSH b)
1332 OSH b Timille Sojuz Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel Abs
Timille Nemo (SIA n 03 21) x Timille Ophelia (OSH b)
1333 OSH b Veni Vidi Vici Amikoshi* RU Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel Abs
Enigma Safari Amikoshi (OSH b) x Luxury Chocolate Amikoshi* RU (OSH b)
1334 OSH c FI SK LO 18 FI*Frostnight's Charming Devil Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
1335 OSH d FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Willie Garvin Uros International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
1336 OSH e FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
1337 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Alexey Shchukin KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
1338 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
1339 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
1340 OSH h FI SK LO 18 FI*Eirenen Shufflin Over Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak Abs
Nisan Oriclis (OSH b) x FI*Eirenen Jungle Freak (OSH f 22)
1341 OSH j NO*Zamaradi Becka JW Naaras Champion Marina Vinkel Abs
Blagodar Vedaet Blago (OSH n) x Honey Orange Sunorikc (OSH d 24)
1342 OSH n 24 S*Limericks Wizard Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM BIV
S*Cross-Bow Crest Hooked on a feeling (OSH n 24) x S*Limericks Modesty Blaise (SIA g)
1343 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
1344 OSH n 24 FI SK LO 17 FI*Deraza Lotty Hot Polka Dot Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
San-toi's Carlin (SIA n) x FI*Deraza Dinky Pinky Polka Dot (OSH n 02 21)
1345 OSH n 24 EE*Illussion Golden Oriental Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
1346 OSH n 24 Woody Woodpecker of Black Lotus*CH Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
V.E.R.D.I of Black Lotus*CH (SIA n 21) x Teagreen Tulip of Black Lotus*CH (OSH a 24)
1347 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
1348 OSH n 25 Xandra Oriclis Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 NOM
Natural Blond Oriclis (OSH b 24) x Iskra Ice Dragon's (OSH a 25)
1349 OSH n 25 FI SK RX 17 FI*JellonCats Beta Uros Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
1350 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Premior Alexey Shchukin EX2
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
1351 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM BIV
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
1352 OSH a 24 FI SK LO 18 Apocalyptica Giuseppe Verdi Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Siamesis Casablanca (OSH n 22)
1353 OSH a 24 FI SK LO 18 Egill of Monoceros Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
Image Arkenstone *RU (OSH c) x Planeta Soliaris Della LT* Monoceros (OSH g 24)
1354 OSH a 24 Leya Princess Amikoshi*RU Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
Centaurus Scorpio Amikoshi*RU (SIA n) x Arabesca Amikoshi*RU (OSH w)
1355 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Born on the Sun Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX3
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
1356 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
1357 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Midnight Sun Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX2
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
1358 OSH b 22 FI SK LO 16 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
1359 OSH b 22 Venessi Anchie, SK Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Manitow Anchie,SK (SIA n 21) x Ottiilia Faeton (OSH c)
1360 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
1361 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*Vintterin Hilma Miinantytär Naaras Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
1362 OSH b 24 FI SK LO 18 HU*Shagio-Chen Satra Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
1363 OSH b 24 FI SK LO 18 Hermes v. Imporio A Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 BIV
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
1364 OSH b 25 S*Cross-Bow Crest Intermezzo Uros Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
Klazeekats Cupido-of-Tachimas (OSH b 25) x S*Cross-Bow Crest Femme Fatal, JW (OSH b 24)
1365 OSH c 22 Sander Bambola Ostrava*CZ Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak Abs
Aspirin Sim- Sim*UA (OSH w) x Hermiona Bambola Ostrava*CZ (OSH c 24)
1366 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
1367 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
1368 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Moonshine Uros Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
1369 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Mr. Moonlight Uros International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
1370 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*Choose DareDeVill Uros Supreme Champion Leslie van Grebst KM
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
1371 OSH d 24 FI SK LO 18 Helios v. Imporio A Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
1372 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Leslie van Grebst KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
1373 OSH d 24 FI SK RX 16 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto Uros Grand International Premior Leslie van Grebst EX2
Shining Shambala Raphael (OSH by 22) x FI*Purrfektin Flor (SIA f 21)
1374 OSH d 24 FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Grand International Premior Leslie van Grebst EX1 CAPS BIV
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
1375 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros International Premior Leslie van Grebst Abs
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
1376 OSH d 24 NO*Zamaradi Bali Uros Premior Leslie van Grebst EX1 CAPIB
Blagodar Vedaet Blago (OSH n) x Honey Orange Sunorikc (OSH d 24)
1377 OSH f 24 S'Tammee's Golden Ginny JW Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
Joysa Cats Spartacus (OSH d 25) x S*Labolina's RosaLee 2 Tammee (OSH n 24)
1378 OSH f 24 FI SK LO 17 FI*Crystal-Sun Aurinko Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX2
FI*Tabbytassun Asser (OSH n 24) x EE*Ferrari Golden Oriental (OSH f 24)
1379 OSH f 24 Tike Tike Kardi Amikoshi* RU Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC BIV
Luckystar's Voodoo (OSH d 03 24) x Hypnotic Eyes Amikoshi*RU (SIA c 03)
1380 OSH f 24 Tiril Olympia av Faalegaard (N) Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Merapi og Island Snaegerdi (OSH d 25) x Quicksand av Faalegaard (N) (OSH n 24)
1381 OSH f 24 EE*Empire Golden Oriental Naaras Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
Pepper Madagaskar (OSH d 24) x FI*LoveOriental Patricia (SIA n 21)
1382 OSH f 25 FI SRK LO FI*Santuzzan Queen of Spades Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
Ghubari Divine Madness*PL (OSH b 23) x FI*Santuzzan Miss Saigon (OSH f)
1383 OSH h 24 GOTICA OF MONOCEROS Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Image Arkenstone *RU (OSH c) x X-Mirabella of Monoceros (OSH f 24)
1384 OSH p 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
1385 OSH ns 24 FI SK LO 17 FI*Millamarin Koodinimi Hidas Uros International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
FI*Choose DareDeVill (OSH d 24) x FI*Martinic Village Girl (OSH bs 25)
1386 OSH bs 25 FI SK LO 15 FI*Martinic Village Girl Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Nazarlik XTC (OSH bs 25) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
1387 OSH n 02 FI SRK LO FI*Sultsinan Butterfinger Uros Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS NOM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FI*Sultsinan Catwalk (OSH n 03)
1388 OSH b 03 FI SK LO 18 Ardales Elois Agraciado Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Rusor Oriks (OSH o) x Eloisa Lali Barbudo (OSH b 03)
1389 OSH f 03 FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinha Silvia Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
1390 OSH h 03 JOCO OF MONOCEROS Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
Calenacat's Day Dreamer (OSH d 03 24) x ZURI OF MONOCEROS (OSH h)
1391 OSH o 03 NO* Ennakeem’s Madama Butterfly Naaras International Champion Marteinn Tausen Abs
Blagodar Vedaet Blago (OSH n) x NO*Milamen's Fairytales (OSH n 02)
1392 OSH n 03 22 Alter Ego Uncas Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
O*Kay Fennimore Prince Siames (OSH n 03 24) x RU*Alter Ego Genevieva Astrifer (OSH f 03 22)
1393 OSH b 03 22 FI SK LO 18 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
1394 OSH f 01 21 Tutti Fruity Amikoshi*RU Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC NOM
Luckystar's Voodoo (OSH d 03 24) x Hipnotic Eyes (SIA c 03)
1395 PEB I / PEB b 21 FI SK RX 18 FI*Indigo's Every Party Needs A Pretty Girl Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
1396 PEB II / PEB b 03 64 FI SK RX 16 FI*Indigo's Hard Luck Ava Naaras International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
1397 PEB III / PEB f Nuri Naka Anikachi*ES Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin Abs
Katsu Anikachi*ES (PEB d) x Amuka Anikachi*ES (PEB a 33)
1398 PEB V / PEB c 33 FI SK RX 18 FI*Indigo's Name of the Game Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
1399 RUS FI SK LO 17 Silverine Hyperion of Hana-Bi Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB BIV
GR*Silverine Jareth (RUS ) x RS*Russiblue Clair de Lune of Silverine (RUS )
1400 RUS FI SK LO 17 Diamond Neytiri*PL Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
Gerber Minora*PL (RUS ) x Wenus Greyandgreen*PL (RUS )
1401 RUS FI SK LO 17 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
1402 RUS FI SK LO 18 Umberto Tibery Nicol Ross Uros Avoin Luigi Comorio Abs
Tibery July Caesar Rus'Brungilda (RUS ) x Carica Grez Rus*RU (RUS )
1403 RUS FI SK LO 18 FI*Hana-Bi Blossom Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX3
Silverine Hyperion of Hana-Bi (RUS ) x FI*Hana-Bi Ilo (RUS )
1404 RUS FI SK LO 18 S*Sirius Moonlight and Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX2
Wynterwynd StarryKnight of S*Sirius (RUS ) x S*Sirius Fly on the wings of love (RUS )
1405 RUS S*Sirius Stella by Starlight Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 BIV NOM
Wynterwynd StarryKnight of S*Sirius (RUS ) x S*Sirius Fly on the wings of love (RUS )
1406 RUS S*Ärke Ängelns Demelza Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX
Wynterwynd Silver Arrow (RUS ) x BluEudemonia's Bubble Bobble (RUS )
1407 RUS WIOLETKA MÓJ KOT*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX4
CH LIGHT IN THE HELL FLASH ARIAN, CZ (RUS ) x MARLENKA MÓJ KOT*PL (RUS )
1408 RUS FI SK LO 18 FI*Lolcat's Willa Mercy Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Wychwood Wish Called Wanda (RUS )
1409 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
1410 RUS FI SK LO 15 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS BIV
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
1411 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Tivoli Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
1412 RUS FI SK LO 16 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
1413 RUS FI SK LO 17 FI*Sini-Hilkan Zenith Uros Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Sini-Hilkan VeiledRose (RUS )
1414 SIA w 67 SE*Je M'appelle Blanka Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Kameroon Light Ai-Peri (SIA w) x SE*Je M'appelle Attitude (SIA n)
1415 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Supreme Champion Leslie van Grebst KM
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
1416 SIA n LV*Alario ABD AL-Latif Uros Avoin Leslie van Grebst Abs
LV'Alario Patchouli (OSH b) x LV'Alario Safina (SIA n 02)
1417 SIA n FI SK LO 18 FI*Kurosawa Femme Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst Abs
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Bella-Donna (SIA n)
1418 SIA n Frida Gold Crazy L'Thing Called Love JW Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1 BIV NOM
Belly Dance Zevs (OSH n) x Stella Viki Gaia (XXX )
1419 SIA n FI SK RX 18 Whalleybush Most Wanted Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
Drestothril Johpas (SIA b) x Whalleybush Work of Art (SIA f)
1420 SIA n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Grand International Premior Leslie van Grebst EX1 CAPS NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
1421 SIA a FI SK LO 17 FI*Plan-A Fifty Sixty Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB BIV
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
1422 SIA a FI SK LO 17 FI*Kelmikerhon Iku-Turso Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
1423 SIA a FI SK LO 17 FI*Selcouth Acacia Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Sokeri (SIA n)
1424 SIA a FI SK LO 18 FI*Plan-A Furrnando Valenzuela Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
1425 SIA b Marilljos Zimona Naaras International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB BIV NOM
GIC Sweet Cats F*ck Me I'm Famous (SIA n 21) x CH Marilljos J'Inca Cheri (SIA n)
1426 SIA b SE*Edicats Måns Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
IC S'Yzing's Opz (SIA d 21) x SE*Ediecats Sydney (SIA n)
1427 SIA b S*Rufu's Tellus Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
GIC Sweet Cats F*ck Me I'm Famous (SIA n 21) x SE*Torparkattens Rapunzel (OLH p)
1428 SIA b FI SK LO 17 FI*Kelmikerhon Ilmarinen Uros Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
1429 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros Premior Alexey Shchukin EX2
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
1430 SIA c SE*Ediecats Mio Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
S*Yzings Opz (SIA d 21) x SE*Ediecats Sydney (SIA n)
1431 SIA c FI SK LO 18 FI*Deraza Nightingale´s Meow Mew Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Kelmikerhon Neidonkenkä (SIA c)
1432 SIA d S*Yzing´s Synz Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
IC S'Yzing's Opz (SIA d 21) x S*Yzing's Giza (SIA d)
1433 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX2
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
1434 SIA f SE*Ediecats Chelsea Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS BIV
S*Yzings Opz (SIA d 21) x SE*Ediecats Sydney (SIA n)
1435 SIA f SE*Witty Funny's Miss Angry Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX3
Tullius 24 Karata*RUS (SIA n) x NO*Peppergarden's Jelly Bean (SIA e 03)
1436 SIA f S*Labolina's Why Me Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
IC Yamal Nice Landori (OSH a 24) x Kometa Praski*PL (OSH f)
1437 SIA f FI SK LO 14 Azorez Varda Tintalle of Kaspektin Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
1438 SIA h S*Nova Star Amelia Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
IC S'Yzing's Opz (SIA d 21) x S*Nova Star Askungen (BAL c)
1439 SIA h S*Nova Star Tara Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX2
IC S'Yzing's Opz (SIA d 21) x S*Nova Star Askungen (BAL c)
1440 SIA h FI SK RX 16 FI*Choose Echoes In Your Heart Naaras International Premior Marina Vinkel Abs
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
1441 SIA j FI SK LO 16 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
1442 SIA f RU*First MRC Peppa Blue eyes Mi Ra Cat Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
Flame Boy Mi Ra Cat (SIA d) x IC Leia Feia Mi Ra Cat (SIA f)
1443 SIA b 21 FI SK LO 16 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's Uros International Champion Alexey Shchukin Abs
S*Limericks Vulcan (SIA e) x SE*Pilgatans Eclipse (SIA b 21)
1444 SIA c 21 FI SK LO 17 Grazia v. Imporio A Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
1445 SIA d 21 IC S'Yzing's Opz Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
(N)Himmeltinden's A-ha (SIA n 21) x SE*Ediecats Sydney (SIA n)
1446 SIA d 21 S*Yzing´s Slayer Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
S*Yzings Opz (SIA d 21) x S*Yzing's Giza (SIA d)
1447 SIA d 21 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Johnny Rotten Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
1448 SIA d 21 FI SK LO 18 FI*Crystal-Sun Leonardo Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 BIV
Hann Tabby Cat (SIA d 21) x EE*Ferrari Golden Oriental (OSH f 24)
1449 SIA d 21 S*Yzing's Santoz Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
IC S'Yzing's Opz (SIA d 21) x S*Yzing's Giza (SIA d)
1450 SIA e 21 Delicato von Imporio*A Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
1451 SIA e 21 BLOND UNIQUE Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
1452 SIA f 21 S*Yzing's Prizla Naaras Grand International Premior Leslie van Grebst EX1 CAPS NOM
(N)Himmeltinden's A-ha (SIA n 21) x S*Yzing's Giza (SIA d)
1453 SIA n 03 GIC, BR* ARUAK SIA PHOENIX Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS BIV NOM BIS
Lennox de Motards En Delire *FR, JW (SIA n 03 21) x NW, CH, BR* Aruak SIA Lexi, JW (SIA b)
1454 SIA n 03 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
1455 SIA n 03 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Sid Vicious Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
1456 SIA c 03 ITHACA OF MONOCEROS Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Image Arkenstone *RU (OSH c) x Monoceros Turandot (OSH n 03)
1457 SIA b 01 21 FI SK LO 15 FI*Meikatin Aslak Uros Champion Alexey Shchukin Abs
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x FI*LoveOriental Queen of Diamonds (OSH n 03 24)
1458 SIA b 03 21 NW, CH BR* ARUAK SIA HARRY POTTER, JW Uros Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB NOM
Lennox de Motards En Delire *FR, JW (SIA n 03 21) x BR* Aruak SIA Lullaby (SIA b)
1459 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
1460 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Marina Vinkel Abs
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
1461 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Supreme Champion Marina Vinkel Abs
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
1462 SOM n FI SK RX 17 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
1463 SOM n FI SK RX 15 FI*SunnyPace Fritillaria Naaras Grand International Champion Marina Vinkel Abs
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
1464 SOM n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka H.Nelson Uros International Champion Marina Vinkel EX2
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
1465 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aither Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB BIV NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
1466 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aletheia Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
1467 SOM n FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 BIV NOM BIS
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
1468 SOM n FI SK LO 18 FI*Lamadegaan Feel The Magic Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
1469 SOM n FI SK RX 18 PL*Fryga Calineczka Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x PL*Fryga Bryni (SOM n)
1470 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
1471 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
1472 SOM n FI SK LO 16 FI*Amajan Maffeo Macario Uros Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS BIV NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
1473 SOM n FI SK RX 15 FI*SunnyPace Forsythia Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
1474 SOM n FI SK LO 16 FI*Foxkiss Esox lucius Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
1475 SOM n FI SRK LO FI*SunnyPace Betonica Uros International Premior Marina Vinkel EX2
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
1476 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
1477 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Alfeios Uros Premior Marina Vinkel EX1 CAPIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
1478 SOM n FI SK LO 18 FI*Amajan Queran Quercina Naaras Kastraatti Marina Vinkel Abs
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Amajan Klara Kassandra (SOM o)
1479 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Daphnia mirabilis Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
1480 SOM a FI SK LO 17 FI*Kisompa's Minka Milena Naaras International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa (SOM n)
1481 SOM a FI SK LO 14 FI*Kharn-Ka Parisian Queen Naaras International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
1482 SOM a FI SRK LO FI*Foxkiss Athene noctua Naaras Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB
Voodoo av Sina Bass (N) (SOM n) x FIN*Kisompa's Dianna (SOM n)
1483 SOM o FI SK LO 16 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM BIV
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
1484 SOM o FI SK LO 16 FI*SunnyPace Galega Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
1485 SOM o FI SK LO 17 SE*Vesselkattens Stina Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
S*Skrasselkattens Yoji (SOM n) x S*Litskattens Vendela (SOM n)
1486 SOM o FI SK LO 18 FI*SunnyPace Juglans Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
1487 SOM p FI SRK LO 13 FI*SunnyPace Cosmos Uros International Premior Marteinn Tausen Abs
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
1488 SOM ns FI SK LO 18 S*Saivokattens Hopea Fina-Anselmiina Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
S*Truly Cosmic Nanuq (ABY ns) x Cinderella El Marees*CH (ABY ns)
1489 SPH I / SPH n 21 FI SK RX 17 FI*Miisalan Kölli Uros Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Merlin-Eridan Caroline (SPH f 21)
1490 SPH I / SPH n FI SK RX 17 Dani Danati Bonaparte Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Deniel's Viking (SPH n) x Flower Violette (SPH n 33)
1491 SPH I / SPH w 63 Gina Mys Sphynx*PL Naaras Avoin Anna Wilczek Abs
Grand Faraon Saiman (SPH w) x Bora-Bora MySphynx*PL (SPH d)
1492 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Eipril Rosalie Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
1493 SPH II / SPH n 03 FI SK RX 16 FI*BritneyStar's Alfred J. Kwak Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Evilurbastet Ascolt (SPH n) x Warm Breeze Britney Star (SPH g 02)
1494 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wibby Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
1495 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xanthus Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX2
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
1496 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xiander Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
1497 SPH III / SPH g NW, MW RU*Moon Pet Lollobrigida JW Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC NOM
RU*Moon Pet Pablo Picasso (SPH n 03 21) x CH RU*Moon Pet Whimsical Doll (SPH d 03)
1498 SPH III / SPH d FI SK RX 18 FI*Wanadoo Osvaldo Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst Abs
Miki Sanuki's Scarface (SPH n 09) x S*Bare Essentials XXII Suzie Shooter (SPH d 21)
1499 SPH III / SPH f FI SK LO 17 FI*Hebblas Viona Naaras Supreme Premior Leslie van Grebst KM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
1500 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 16 FI*Hobbitqueen's Diancie Naaras International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
1501 SPH IV / SPH f 01 62 FI SK RX 17 Newans Melissa Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
Muggleborn Bluekatti Veyron/ID (SPH a 09) x Catberry Cirilla of Newans (SPH f 09)
1502 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Alexey Shchukin KM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
1503 SPH IV / SPH f 02 64 FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Grand International Premior Alexey Shchukin EX1 CAPS
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
1504 SPH V / SPH d 32 SC DVM DSM KIMMA SFINKSO EN GIZO Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM
World champion Frant Boris Hot Moon Cats (SPH d) x SphynxAntiquus Yes I’m the best (SPH w)
1505 SPH V / SPH d 02 33 NW GI ANAKIN SKYWALKER ROYAL CONVENT*JW Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS BIV
IC FELINUS AMICUS NACKED CASANOVA (SPH n 01 33) x NW SC KYMERA PYRAMID'S GOLD DSM DSV (SPH d 09 33)
1506 SPH V / SPH d 33 NW LV*RIGAVIP BOND Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM
BUTTERFLIES FAVORITE (SPH n 33) x OKA SURGUTSKIE KOSMICHESKIE CATS (SPH d 33)
1507 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 18 Av Ljusalfheim Zephyr Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX2
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
1508 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 17 FI*Hobbitqueen's Lexi Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
1509 SPH V / SPH f 03 32 FI SK RX 17 Merloni Bianka Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
Ellegiya De Liz Pegas (SPH e 01) x Merloni Brittany (SPH n 32)
1510 SPH V / SPH d 09 33 CAPONE HERITAGE OF ROYAL CONVENT*JW Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
NW GI ANAKIN SKYWALKER ROYAL CONVENT*JW (SPH d 02 33) x NW SC KYMERA PYRAMID'S GOLD DSM DSV (SPH d 09 33)
1511 SPH V / SPH n 32 FI SK RX 17 FI*Miisalan Lumi Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Merlin-Eridan Caroline (SPH f 21)
1512 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 18 FI*Hobbitqueen's Sirius Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM
FI*Hobbitqueen's Volans (SPH n 03 32) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
1513 SPH V / SPH n 03 33 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xaviera Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX2
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
1514 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 18 FI*Hebblas Ximena Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
1515 SPH V / SPH d 33 LV*RIGAVIP FEIA Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
NW LV*RIGAVIP BOND (SPH d 33) x FANCY KARAFUTO VICTORY (XXX g 09 32)
1516 SPH I / SPH a FI SK RX 18 FI*Tuiscalo's Auld Lang Syne Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey (SPH a)
1517 SPH V / SPH g 03 21 32 RU*Moon Pet Monica Bellucci Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX2
RU*Moon Pet Texas (SPH e 03 21 32) x RU*Moon Pet Lollobrigida (SPH g 21)
1518 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Vincent Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
1519 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
1520 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
1521 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Marteinn Tausen KM BIV
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
1522 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 16 FI*Hobbitqueen's Dragonair Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
1523 THA n FI SK LO 18 Magic Thai Goblin's Yinella Naaras Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
Magic Hopfe Cat's Imri (THA n) x Magic Thai Goblin's Yukina (THA b)
1524 THA n FI SK RX 16 Tekila Sanchitos Naaras Champion Alexey Shchukin Abs
Samuray Sanchitos (THA n) x Magical Regal Splendor of Sanchitos (THA a 21)
1525 THA n Magic Thai Goblin's Morley Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 BIV
Magic Thai Goblin´s Raichu (THA n) x Magic Thai Goblin´s Edvina (THA n)
1526 THA n Felicity Fantagiro Fancy Diamonds *CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
GIC Sardoniks Magia Vostoka *RU (THA c) x IC Bigail Fancy Diamonds *CZ (THA n)
1527 THA c Rena Regal Splendor Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
CH Charles Thai Riddle of Reagal Splendo (THA b) x GICH Elvia Regal Splendor (THA n)
1528 THA n 21 FI SK RX 17 Thaiblueangels Chisu Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Letizia Thai Shining (THA b 21)
1529 THA c 21 Magic Hopfe Cat´s Loriot Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Magic Hopfe Cat´s Justus (THA c) x Magic Thai Goblin´s Aurora (THA a 21)
376 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio 0
Cerná Petra 0
Comorio Luigi ABY o, BAL b 03, CRX V, CRX IX, DRX VII, DRX VIII, OLH c 25, OSH a 24, OSH b 25, PEB I, RUS, SIA w 67, SIA a, SIA n 03, THA c 51
Edström Michael 0
Friškovec Thea 0
Ghibaudo Alessandro 0
Isakov Vladimir 0
Knýová Linda 0
Komissarova Olga 0
Kudra Magdalena 0
Lind Bette 0
Pereira Gerson Alves 0
Preiss Karl 0
Pruchniak Sebastian ABY n, BAL n, CRX III, DRX V, OLH d 24, OSH d, OSH h, OSH c 22, OSH f 24, OSH n 02, OSH n 03 22, OSH f 01 21, SIA c, SIA d, SIA j, SOM o, THA c 21 57
Reijers Eric 0
Riekstina Linda 0
Sandon Cristiano Federico 0
Shchukin Alexey ABY p, BAL a 21, CRX I, DRX III, OLH b, OSH f, OSH n 25, OSH b 24, OSH p 25, OSH b 03 22, PEB II, PEB III, SIA b, SIA b 21, SIA b 01 21, SIA b 03 21, SOM a, SPH IV, THA n 58
Sjöbom Glenn 0
Stoa Caroline 0
Tausen Marteinn BAL w 67, BAL b, CRX VI, CRX VII, DRX IX, OLH n, OLH ns 24, OSH a 25, OSH c 24, OSH f 25, OSH ns 24, OSH o 03, SIA f, SIA e 21, SOM p, SPH V, THA n 21 51
van Grebst Leslie BAL c 21, CRX IV, DRX I, OSH w 64, OSH n, OSH a, OSH c, OSH d 24, SIA n, SIA f 21, SOM ns, SPH III 46
Veland Anne 0
Wilczek Anna ABY a, BAL c, CRX II, DRX VI, DSP III, OLH ns 25, OSH e, OSH n 24, OSH b 22, OSH h 24, OSH bs 25, OSH b 03, OSH f 03, SPH I 54
Vinkel Marina CRX VIII, DRX IV, DSP V, OLH n 25, OSH b, OSH j, OSH h 03, PEB V, SIA h, SIA c 21, SIA d 21, SIA c 03, SOM n, SPH II 59
Zagorskaya Elena 0
26 tuomaria