FIFe World Show 2018, Category 3
Järjestävä yhdistys Suomen Kissaliitto
Alkaa 27.10.2018 Loppuu 28.10.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2018 Ilmoittautuminen loppuu 26.9.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 11:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.10.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 3
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI3418003600258259
Sähköposti ws18.show@kissaliitto.fi
Paikka World Show 2018 Tampere
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
3 380
Yhteensä 380

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
781 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Wild River Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
782 BEN n 22 FI SK LO 16 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
783 BEN n 22 FI SK RX 17 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras International Champion Thea Friškovec EX2
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
784 BEN n 22 SE*Out n About Iggy Pop Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 BIV
Amakiki Ripple Big Bear (BEN n 22) x SE*Out n About Alicia (BEN n 22)
785 BEN n 22 FI SK LO 18 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
786 BEN n 22 SE*Out n About Jaxs Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV
SE*Out n About Gizmo (BEN n 22 33) x Fiona Jaguarcity,SK (BEN n 24)
787 BEN n 22 S*Nordic Glow Perfect Illusion Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
S*Nordic Glow Dirrty Cash (BEN n 22) x S*KungsgardenCats Daisy Duke (BEN n 24)
788 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Thea Friškovec KM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
789 BEN n 22 FI SK LO 14 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
790 BEN n 24 32 S*KungsgardenCats Dolphin Uros Supreme Champion Eric Reijers KM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
791 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
792 BEN n 24 SC GLITTERGLAM LIGHTNING STROKE Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
GLITTERGLAM KRUGGERAND (BEN n 24) x GOLDNGLITZ MIDNIGHT LADY (BEN n 24)
793 BEN n 24 SW SC S*KungsgardenCats UnderDog JW Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM BIV
S*KungsgardenCats Sun Dog (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Yellow River (BEN n 24)
794 BEN n 24 NW GIC Quadzilla's B Mine JW DVM Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
IT* QUADZILLA'S ALEX (BEN n 24) x Junglejem Grace Kelly (BEN n 24)
795 BEN n 24 GLITTERGLAM HAPPY Naaras Champion Glenn Sjöbom EX2
GOLDNDLITZ ROCK DJ OF GLITTERGLAM (BEN n 24) x SILVERGLAM MAGICAL ROMY (BEN n 24)
796 BEN n 24 S*Retriver 's Kiara Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
Tamleopardens Arnud (BEN n 24) x S*Retriver Duchess (BEN n 24)
797 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Arcanine Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
798 BEN n 24 Fairy Queen's Hermione Granger Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX2
Bengamigo Simba (BEN n 24) x INKuban Diva Lagune (BEN n 24)
799 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*PurrGold Independent Ilia Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
800 BEN n 24 FI SK RX 18 FI*Hiesun Vidi Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX3
Labaiedubengal Dio Dell Amore (BEN n 24 32) x FI*Hiesun Diamonds in the Sky (BEN n 24)
801 BEN n 24 S*KungsgardenCats Panda Whale Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV
Absolutely Super Cooper (BEN n 24) x SKungsgardenCats Kitty Starlet (BEN n 24)
802 BEN n 24 FI SK LO 18 S*Leopardettes Herra Hermanni Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX2
Avantumdream King (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
803 BEN n 24 S* KungsgardenCats Dobre Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
Big Marshal Yagudin (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Yellow River (BEN n 24)
804 BEN n 24 S* KungsgardenCats Fix You Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
S*KungsgardenCats Bronze Ozelot (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Sweet Droplets (BEN n 24)
805 BEN n 24 Wildcatsstars Loved Avicii Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX2
Neo de la Moor (BEN n 24) x Kleopatra Skay (BEN n 24)
806 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Alcarinqua Hestia Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX2
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Felicitas (BEN n 24)
807 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Leokatin Rhianna Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX3
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x FI*Alcarinqua Guinevere (BEN n 24)
808 BEN n 24 S* KungsgardenCats Strawberry Swing Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV NOM
S*KungsgardenCats Bronze Ozelot (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Sweet Droplets (BEN n 24)
809 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
810 BEN n 24 S*KungsgardenCats Sun Dog. Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM BIV
Absolutely Super Cooper (BEN n 24) x Mainstreet Myistic Wind (BEN n 24)
811 BEN n 24 S*KungsgardenCats Katrina of Bingo Naaras Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x Mainstreet Myistic Wind (BEN n 24)
812 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
813 BEN n 24 S*Leopardettes Foxy Savannah Naaras International Premior Glenn Sjöbom Abs
S*Leopardettes Leo (BEN n 22) x S*Leopardettes Luna Lanfear (BEN n 24)
814 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Bengabling Bandito Uros Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
815 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Mew Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
816 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
817 BEN n 22 32 FI SK RX 18 FI*Hiesun Battle Beast Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Hiesun Elrond of Rivendell (BEN n 22 31) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
818 BEN n 24 32 S*Retriver 's Miracle Snowstar Uros Grand International Champion Eric Reijers Abs
SE*Happy Hooligans d'Artagnan (BEN n 24) x Fairy Queen's Vanity Fair (BEN n 22 33)
819 BEN n 24 32 SEOneWorld Louisiana Lullaby Naaras Champion Eric Reijers Abs
LaBaieduBengal Fantome de Reve (BEN n 22 32) x SE*OneWorld Executive Club Sapphire (BEN n 24)
820 BEN n 24 32 KungsgardenCats Koala Uros Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Ztellar Girl (BEN n 24)
821 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Thea Friškovec KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
822 BEN n 24 33 FI SK RX 17 Asianleopardcat Honey Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
823 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
824 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
825 BLH a Bilbo Baggins ChelbyGoldBlue Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
CH Charlie Bear Glamour Velvet (BSH a) x Katie Holmes ChelbyGoldBlue (BSH c)
826 BLH a FI SK LO 17 FI*Londonfer Amazon Coupé Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
827 BLH a FI SK RX 15 FI*Ullukan John Draken Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)
828 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
829 BLH d FI SK LO 18 FI*Aurantia's Midnight Sun Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FI*Aurantia's Sun Chariot (BSH d) x S*Ekängen's Meduza (BSH f)
830 BLH j FI SK RX 17 FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
831 BLH d 24 FI SK RX 15 FI*Safra's Roly-Poly Uros International Champion Petra Cerná BLH d
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
832 BLH ns 11 FI SK RX 17 Enrico Magiya Serebra Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
833 BLH ns 11 FI SK LO 18 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
834 BLH ns 11 FI SK LO 18 FI*Huntercat Princess Belladonna Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
835 BLH n 02 62 FI SK LO 18 Suncat's Light Me Up Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Suncat's Sweetest Perfection (BSH d 03) x SE*Nínim's Cassiopeia (BSH a 03)
836 BLH f 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
837 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Supreme Champion Fabio Brambilla KM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
838 BML I / BML ns 12 31 SC Baheras Wb Oer-Yan JW Uros Supreme Champion Fabio Brambilla KM
Baheras Wb Stig, DVM (BML ns 11 31) x SC Baheras Wb Vesna (BML fs 12)
839 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 17 Jewels Choice Silver Ice Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
840 BML I / BML ns 11 31 Baheras Wicked Lovely Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB BIV
Hattori Hanzo Rare Diamond, CZ, JW (BML ns 11 31) x Baheras Wb Uma (BML ns 11)
841 BML II / BML js 12 31 FI SK RX 18 FI*Kimuli's Crystal Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x Pepsi af Misapotanien (BML hs 12 31)
842 BML I / BML ns 12 31 SE*Sincera's Curie - Queen of Science Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla Abs
SE*Trollvindens Teddy (BML ny 11 31) x SE*Miss World's Chitzen Itzá (BML bs 12 31)
843 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Fabio Brambilla KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
844 BML I / BML ny 11 IP CH Baheras Lord Sunday Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS BIV
Blue Velvet's golden Thursday (BML by 11 31) x Baheras Wb Uma (BML ns 11)
845 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
846 BML II / BML fs 12 SC Baheras Wb Vesna Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x Baheras Wb Nikita (BML fs 12 31)
847 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
848 BSH n FIN SRK LO FIN*Aleksandra's Dr. Pepper Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM BIV
FIN*Ferme Morot (BSH d) x FIN*Sulokatti Aurora (BSH n)
849 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
850 BSH n FI SK LO 14 FI*Coventry's Lonely Wolf Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
851 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
852 BSH a EE*Xing-Star First Volex Uros Supreme Champion Thea Friškovec Abs
Brigattos Sir John (BSH a) x EE*Ana-Maria Konti First Volex (BSH c)
853 BSH a Pacifica Sideris*PL Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM BIV
El-Marees of "Denver" v.d Villa Kaiser (BSH a) x F'Lori Sens Lavres*CZ (BSH a)
854 BSH a Hans Dampf vom Haus-Bavarian-Cats Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
Brixi Bard de Eminence (BSH a) x Golan Felisha-Salome (BSH a)
855 BSH a S*Applecat Kingdom Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB NOM
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x S*Applecat Iris In Love (BSH c)
856 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
857 BSH a RU* LivaCats Xenia Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
LV*Rays of Hope Samson (BSH a) x RU*LivaCats Gertruda (BSH a)
858 BSH a 03 LV*MAGNIT MANCHESTER Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
CEASAR OF BRIT ART (BSH e 02) x LV*MAGNIT EVANGELINA (BSH a)
859 BSH a Euforia Sideris*PL Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Grandroshell Lithium (BSH c) x Acura Sideris*PL (BSH a)
860 BSH a CN* BLUE GENERALS Whale Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM
Dorian MISIOWE MARZENIE *PL (BSH a) x LUCKY's Cassiopeia (BSH g)
861 BSH a Dafna Bearly Hoff Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec Abs
Uldwyns's Iann Ivor (BSH a) x Bearly Hoff Bubu (BSH a)
862 BSH a Hestia Sideris*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX2
Grandroshell Lithium (BSH c) x Dejanira Sideris*PL (BSH a)
863 BSH a EE*Betty Light First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV NOM
EE*Xing-Star First Volex (BSH a) x EE*Elise Van First Volex (BSH a)
864 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
865 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
866 BSH a EE*Madonna Love First Volex Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS BIV NOM
Cognac Of The Pepper King (BSH a) x EE*Anabelle Chanel First Volex (BSH c)
867 BSH a FI SK LO 16 FI*Noor's Ludvig Uros International Premior Thea Friškovec EX2
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Coventry's Francoise (BSH a)
868 BSH a IP Dreamer Dorado BoniBrit *LT Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB NOM BIS
GIC Panther Secret Recipe (BSH a) x Afrodite Bonibrit*LT (BSH a)
869 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
870 BSH b FI SK LO 18 FI*Aurantia's Lightning Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia's Tree Kangaroo (BSH b)
871 BSH c EE*Osman Cloud First Volex Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Al Pacino Marvelous Lord*RU (BSH c) x EE*Bona Secret First Volex (BSH b)
872 BSH c YoYo Brylantowa Elita*PL Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Amadeus GemCat (BSH a) x Alaya Muza Brylantowa Elita*PL (BSH a)
873 BSH c EE*Grand Pearl First Volex Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
EE*Marshal First Volex (BSH c) x EE*Bianca Secret First Volex (BSH c)
874 BSH c EE*Gloria Pearl First Volex Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
EE*Marshal First Volex (BSH c) x EE*Bianca Secret First Volex (BSH c)
875 BSH c EE*Beatrice Light First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
EE*Xing-Star First Volex (BSH a) x EE*Elise Van First Volex (BSH a)
876 BSH c FI SRK RX 13 FI*Treselle's Utz von Trapp Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
877 BSH d FI SK LO 16 FI*Aurantia's Celebration of Light Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
878 BSH d FI SK LO 16 FI*Aurantia's Aldebaran Uros Premior Fabio Brambilla EX2
FI*Aurantia's Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
879 BSH d FI SK LO 15 FI*Aurantia's Bengal Tiger Uros Premior Fabio Brambilla EX1 CAPIB
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Dolores Haze (BSH h)
880 BSH e FI SK LO 16 FI*Aurantia's Luminosity Uros Champion Petra Cerná EX1 CACIB
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
881 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
882 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Thea Friškovec KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
883 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Thea Friškovec KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
884 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
885 BSH g FI SK LO 17 FI*SamBelle's Cream Caramel Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter's All The Way For You (BSH a)
886 BSH j FI SK LO 17 FI*SpecialOrder's Lilac Haze Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x FI*SpecialOrder's Venus (BSH r)
887 BSH o FI SK LO 14 FI*Treselle's Cherry Cake Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
888 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
889 BSH p FI SK RX 16 FI*SpecialOrder's Saturn Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
890 BSH ns 11 Biscuit de Flocons d'or Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1 BIV NOM BIS
GIC Claudius Von Burgweissensee (BSH ns 11) x CH Millie De Maneki Neko (BSH ny 11)
891 BSH ns 22 64 SW PR ONLYBLACKSILVER APACHE Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB NOM BIS
WW'12 MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW (BSH ns 22) x CH BAY LEE DE BROECKLONI (BSH ns 22)
892 BSH d 24 FI SK LO 17 FI*Coventry's Vernon Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
893 BSH f 22 FI SRK LO 14 FI*Coventry's Joy Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
894 BSH ns 11 FI SK RX 15 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
895 BSH ns 11 FI SK LO 18 FI*EmeraldCharm Mademoiselle Mimi Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX2
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x EE*Eliora Delaire Devianti (BSH ns 11)
896 BSH ns 11 CN* MATCH HEAVEN A-YUN NIU Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná Abs
CAIHONGCHENG'S GUA TAI LANG (BSH ns 11) x Quasi Mk (BSH ns 11)
897 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Supreme Premior Petra Cerná KM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
898 BSH ns 11 SW SP SC S*Pymans Maj-Britt DVM DSM Naaras Supreme Premior Petra Cerná KM BIV NOM
Holtas Leo (BSH ns 11) x Holtas Jocosity (BSH ns 11)
899 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Premior Petra Cerná EX3
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
900 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
901 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros International Premior Petra Cerná EX
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
902 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros International Premior Petra Cerná EX2
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
903 BSH ns 11 FI SK RX 17 FI*Sarellin Whiter Shade of Pale Uros International Premior Petra Cerná EX4
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Vanamo (BSH ns 11)
904 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Love Her Madly Naaras International Premior Petra Cerná EX2
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
905 BSH ns 11 FI SK LO 15 FI*Helmiinan Hupakko Naaras International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
906 BSH ns 11 FI SK RX 17 FI*EmeraldCharm Jungle Frost Uros Premior Petra Cerná EX1 CAPIB
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
907 BSH ns 22 64 IC ONLYBLACKSILVER BOND JAMES BOND Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
ONLYBLACKSILVER ALBERTONE (BSH ns 22) x ONLYBLACKSILVER WYNWOOD (BSH ns 22)
908 BSH ns 22 64 IC SE*Lindhouse Moaning Myrtle Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
Incredible Boy of Sirvall,CZ (BSH ns 22) x SE*Lindhouse Cookies n' Scream (BSH ns 22)
909 BSH ns 22 64 SW WW14 GIC ONLYBLACKSILVER WHY NOT,JW Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS BIV
WW'12 MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW (BSH ns 22) x CH BAY LEE DE BROECKLONI (BSH ns 22)
910 BSH ns 22 64 CH Dexterino Mio de la Horsky park Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
Barack Obama de Broeckloni (BSH ns 22) x Veroonicca Mia Belissima Horský park,SK (BSH ns 22)
911 BSH ns 22 64 Felicia Delicia Nostrae Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom Abs
Onlyblacksilver Cowboy (BSH ns 22) x Euphoria Pro-Cat Blue (BSH ns 22)
912 BSH ns 22 64 Glamour Delicia Nostrae Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom Abs
Onlyblacksilver Cowboy (BSH ns 22) x Bernice Pro-Cat Blue (BSH ns 22)
913 BSH ns 22 64 SE*Lindhouse Can You Count the Stars Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
True Colors Mr. P (BSH ns 22) x Maggie Sirvall,CZ (BSH ns 22)
914 BSH ny 11 Howl Kiniro Neko Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
ABSOLU BAIN (BSH ny 25) x ABSOLU LANA (BSH ny 11)
915 BSH ny 11 GIP SC Golden Thanika Kafidim DVM Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
S*Pymans Blue Berry (BSH ay 11) x Nudara Kafidim (BSH ny 11)
916 BSH ny 25 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
917 BSH ay 11 FI SRK RX FI*EmeraldCharm Empyreal Elea Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
S*Litho's Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Silver Pamplemousse aus Curbechi (BSH ns 11)
918 BSH ay 25 LAN SHUAI PETHALL *CN Uros Champion Petra Cerná EX1 CACIB NOM
NATALYLAND's Golden Eliot (BLH ny 11) x ABSOLU Gerra X-Tra (BSH ny 11)
919 BSH a 03 ES* Canción de Cuna (III) Enhorabuena Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
CH Ben Hur Melior *BY (BSH a 03) x GIC. ES* Canción de Cuna (II) Rechoncha (BSH c)
920 BSH a 03 MW ES*Cancion de Cuna (III) Favorita Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC BIV NOM
CH Ben Hur Melior *BY (BSH a 03) x ES*Cancion de Cuna (II)Vivita y Coleando (BSH a)
921 BSH a 03 ES*Cancion de Cuna (III)Ratita Presumida Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM
Al Poochino Roxera*LT (BSH a) x ES*Cancion de Cuna (III) Isla Bonita (BSH c 03)
922 BSH c 01 62 Dudo My Fur Lady *ES Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 NOM
Caleb My Fur Lady *ES (BSH e 03) x ES* Canción de Cuna (III) Enhorabuena (BSH a 03)
923 BSH c 03 ES*Cancion de Cuna (III) Isla Bonita Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC NOM
CH Ben Hur Melior *BY (BSH a 03) x ES*Cancion de Cuna (II) Xuxe (BSH c)
924 BSH g 02 62 LV*MAGNIT MICHELLE Naaras Avoin Vladimir Isakov Abs
CEASAR OF BRIT ART (BSH e 02) x LV*MAGNIT EVANGELINA (BSH a)
925 BSH g 02 62 ES*Cancion de Cuna (III) Picara Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Ali Di Dworek*PL (BSH e 03) x MW ES*Cancion de Cuna (III) Favorita (BSH a 03)
926 BSH f 33 FI SK LO 17 FI*SamBelle's Gloria Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cassia Bark (BSH q)
927 BSH o 21 33 FI SK LO 15 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
928 BSH ny 21 33 NW IC CN* MEOWNEKO's Point Cindy Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB NOM
GALEKSY'S GOLDEN WALLY (BSH ay 11) x LAFEI'S POINT UNNAI (BSH ns 21 33)
929 BUR n WW16 NW SC HU* Alba Regia Bruno DVM DSM Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM
Kittykatz Bronzed Aussie (BUR b) x HU* Alba Regia Eger Lee (BUR f)
930 BUR n FI SK LO 17 FI*Seirene Copacabana Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX2
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
931 BUR n Parmida Jasper*RU Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM BIS
Captain Morgan Jasper*RU (BUR n) x Sabokah Barbie Doll (BUR b)
932 BUR n Caesar Gaius Iulius Jasper*RU Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
LV* Silky Majesty Excellence (BUR n) x Sachiko Jasper*RU (BUR b)
933 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
934 BUR n NW IC LV*Malsan Simona JW Naaras International Champion Vladimir Isakov Abs
LV*Malsan Kai Londo (BUR n) x LV*Malsan Frankie Rose (BUR n)
935 BUR n FI SK LO 17 FI*Flea's Waka Noa Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
936 BUR n Uri DAndre& Cats*RU Uros Avoin Vladimir Isakov Abs
Alba Regia Bruno (BUR n) x Ornella Dandre&Cats*RU (BUR n)
937 BUR n FI SK LO 17 FI*NanSin Rihanna Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*NanSin Ramoona (BUR b)
938 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Ravenlight Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
939 BUR n FI SK LO 18 FI*NanSin Sebastian Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*NanSin Blue Morning Magic Girl (BUR a)
940 BUR n Alba Regia Vakond Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
Oktarin Kavaler (BUR n) x Alba Regia Hekk (BUR f)
941 BUR n LV*Forsland Angel Amour of my Heart JW Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX3
LV*Forsland Bona Dea, JW (BUR a) x LV*Forsland Nargiz, JW (BUR n)
942 BUR n Roxy Winx Magic Valley Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Keira Magic Valley*RU (BUR n)
943 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
944 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Supreme Premior Vladimir Isakov Abs
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
945 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
946 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
947 BUR n FI SK LO 16 FI*Oliivian Charlie Brown Uros International Premior Vladimir Isakov EX2
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
948 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras International Premior Vladimir Isakov EX2
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
949 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
950 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
951 BUR n Alba Regia Pötty Zorka Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP BIV
Burmaby's Cappuccino (BUR b) x Sabokah Bagira (BUR n)
952 BUR n FI SK LO 15 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Kastraatti Vladimir Isakov Abs
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
953 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Eric Reijers KM NOM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
954 BUR a FI SK LO 17 FI*Oliivian Daredevil Uros Champion Eric Reijers EX1 CACIB
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
955 BUR a Zuleika Charlesbur, CZ JW Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB BIV
Pepee Charlesbur, CZ (BUR n) x Quinoa Charlesbur, CZ (BUR c)
956 BUR a FI SK LO 17 FI*Hovikissan O'No Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
957 BUR a FI SK LO 18 FI*Purrmagic's Lady Evenstar Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Enjoy Queen of Puddings (BUR h)
958 BUR a Alba Regia Kolibri XXL Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers Abs
GIC HU* Alba Regia Elio Roscoe, JW (BUR e) x Kittykatz Itty Bitty Pieces (BUR f)
959 BUR a FI SK LO 15 FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
S*Komihåg's X-men (BUR c) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
960 BUR b Monarch Dandre&Cats*RU Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS NOM
Sabokah King Loxley‘s Pride (BUR n) x Iris Dandre&Cats (BUR c)
961 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 No Cert
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
962 BUR b FI SK LO 17 FI*Hovikissan O'Boy Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
963 BUR b Pepita Magic Valley*RU Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC BIV NOM
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Arabesca Burmstyle*RU (BUR n)
964 BUR b Uslada Magic Valley*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV NOM
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x KittyKatz Loves Passion (BUR n)
965 BUR b Silky Majesty Terrific Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
966 BUR b Azalia DAndre&Cats *RU Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
WW16 NW SC HU* Alba Regia Bruno DVM DSM (BUR n) x CH Ranetka DAndre&Cats *RU JW (BUR h)
967 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
968 BUR b LV*Silky Majesty Zoe Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
Leader Maybe Baby (BUR n) x LV*Silky Majesty Toufika (BUR b)
969 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
970 BUR b FI SRK LO 14 FI*Pardofelis Romy Schneider Naaras Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
Burmaby's Cappuccino (BUR b) x FI*Pardofelis Quu-Quu (BUR n)
971 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öökuninganna Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS BIV
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
972 BUR c FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey (BUR b)
973 BUR c Windra Bourimea*RU Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
HU*Alba Regia Tikkaram (BUR n) x Orchestra Bourimea*RU (BUR b)
974 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX2
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
975 BUR c FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Zircon Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS BIV
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
976 BUR c FI SRK LO 13 FI*Cattish Anne Bonny Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
977 BUR c FI SRK LO FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras Premior Thea Friškovec EX1 CAPIB
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
978 BUR d FI SK LO 18 FI*Karvanverran Pakkasherra Uros Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
979 BUR d FI SK LO 18 FI*Crossroads Casillas Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX2
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Crossroads All About Love (BUR j)
980 BUR d Vi Valdi Bourimea*RU Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1 BIV NOM
HU*Alba Regia Tikkaram (BUR n) x Origami Bourimea*RU (BUR f)
981 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Petra Cerná EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
982 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
983 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Love Bites Uros Premior Petra Cerná Abs
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
984 BUR d SC HU*Alba Regia Gellert Uros Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP BIV NOM
Kittykatz Bronzed Aussie (BUR b) x HU*Alba Regia Panka (BUR g)
985 BUR e GIC HU* Alba Regia Elio Roscoe, JW Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS NOM BIS
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x HU*Alba Regia Jazzy Mackenna (BUR g)
986 BUR e FI SK LO 17 FI*Aavan Muscat Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Aavan Mumbai (BUR c) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
987 BUR e FI SK RX 18 FI*Pikkukuun Asteri Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
988 BUR e Calia cat Eliot Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
GIC HU* Alba Regia Elio Roscoe, JW (BUR e) x Alba Regia Baboca (BUR g)
989 BUR e Alba Regia Héra Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 BIV NOM BIS
GIC HU* Alba Regia Elio Roscoe, JW (BUR e) x Kittykatz Itty Bitty Pieces (BUR f)
990 BUR e HU*Alba Regia Ganxsta Gustav Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM NOM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
991 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
992 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
993 BUR f FI SRK LO 14 FI*Topisan Daisy-Onneli Naaras Champion Glenn Sjöbom Abs
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Almond's Xanthia (BUR n)
994 BUR f FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
995 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
996 BUR f FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Adora Belle Dearheart Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada (BUR n) x FI*Seirene Polina (BUR f)
997 BUR g Alba regia BatBee Blue Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
HU*Alba Regia Ganxsta Gustav (BUR e) x HU*Alba Regia BarnaBee (BUR n)
998 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Supreme Champion Petra Cerná KM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
999 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
1000 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
1001 BUR h FI SK LO 15 HU*Alba Regia Matzah Naaras Champion Petra Cerná EX1 CACIB BIV NOM
Kittykatz Bronzed Aussie (BUR b) x HU*Alba Regia Panka (BUR g)
1002 BUR h FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
1003 BUR h FI SK LO 18 FI*Crossroads Briannah Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná Abs
FI*Ninelli's Arishok (BUR b) x FI*Aberwyn Whitney Whiteout (BUR j)
1004 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Petra Cerná KM BIV
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
1005 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Premior Petra Cerná EX1 CAPS
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
1006 BUR h GIP DK Sydow's Helena Rubinstein Naaras Grand International Premior Petra Cerná EX2
Bjelke's Gold Digger (BUR b) x S*Lovestory's X-Men Rogue (BUR d)
1007 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
1008 BUR j FI SK LO 16 FI*Arkhitekton Alara Naaras Avoin Eric Reijers Abs
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Arkhitekton Feng Shui (BUR a)
1009 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
1010 CHA Angelo Blue Amber Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Tristan del Sogno Blu (CHA ) x Alice Degli Uffizi (CHA )
1011 CHA FI SK LO 18 FI*Kattskogens Mathilda Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
1012 CHA FI SRK LO FI*Souriant Bourboulenc Uros Grand International Premior Eric Reijers EX2
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
1013 CHA FI SK LO 17 FI*Kattskogens Willhelm Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
1014 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM BIV
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
1015 CYM 51-52 / CYM d 09 22 51 FI SK RX 15 Island Tale Jon of Conan Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
Caitria's Keegan O'Rourke (CYM d 03 51) x Happy de i'ile de man (MAN d 23 54)
1016 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 17 FI*Finaku's Edremony Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
1017 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Belle Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
1018 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
1019 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
1020 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Supreme Premior Eric Reijers KM
1021 EUR n FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Cool G. Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
1022 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
1023 EUR g FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Louise Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Edward (EUR a) x FI*Pinkkitassun Iris (EUR d 24)
1024 EUR ns FI SK RX 16 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
1025 EUR n 22 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Noita Nokinenä Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Esme (EUR n 22)
1026 EUR n 22 FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Selma Taateli Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
1027 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Fabio Brambilla KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
1028 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
1029 EUR n 23 FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Candy Cane Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
1030 EUR n 23 FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
1031 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
1032 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Supreme Premior Thea Friškovec KM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
1033 EUR a 23 FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
1034 EUR a 23 FI SK RX 18 FI*Kuukissan Erendis Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Gandalf Grey (EUR a 23) x FI*Kiipun Shadow of the Wind (EUR as 23)
1035 EUR a 23 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Quintessa Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB BIV
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
1036 EUR a 24 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Quintus Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
1037 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Thea Friškovec KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
1038 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
1039 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
1040 EUR d 22 FI SK LO 17 Silkkiturkin Samettikukka Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
1041 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
1042 EUR d 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dionysos Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
1043 EUR e 23 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Premior Fabio Brambilla EX1 CAPIB
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
1044 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Feronian Neilikka Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
1045 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Rock and Roll Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Lustily Supernova (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Helga Hirmuinen (EUR f 22)
1046 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Supreme Premior Fabio Brambilla KM
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
1047 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
1048 EUR f 23 FI SK RX 17 FI*Pinkkitassun Ofelia Naaras Avoin Vladimir Isakov DISQ
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pinkkitassun Kristiina (EUR e 23)
1049 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
1050 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
1051 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
1052 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Premior Thea Friškovec KM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
1053 EUR g 03 FI SK RX 17 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika (EUR a 02) x Tosca (EUR d 02 21 62)
1054 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Fabio Brambilla KM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
1055 KBL I / KBL w 62 FI SRK RX 14 Cezar Ostrov Koshek Uros International Champion Fabio Brambilla EX2
Maksimilian Laskovoe Solnyshko (KBL w) x Yukka (KBL g 24)
1056 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
1057 KBL I / KBL n 22 IT* Capitan Jack Sparrow del Sacro & Profano Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC BIV
IT* SC Torbjørn del Sacro&Profano,JW,DSM (KBL n 22) x Daria KUNASHIR CAT *RU (KBL n 03)
1058 KBL I / KBL w 62 SE*Hjällnäs Cevin ,JW Uros Avoin Fabio Brambilla EX2
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x Nota Island Julapp (KBL f 09 24)
1059 KBL I / KBL n 24 GIP SC (N)RGJ Cat`s Alenushka JW DVM DSM Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
(N) RGJ Cat's Rasputnik (KBL ns 23) x (N) RGJ Cat's XL-girl (KBL n 03 24)
1060 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
Dinamit Island Julapp (KBS n 03 22) x (N) RGJ CAT'S FINTIFLUSHKA (KBL ns 24)
1061 KBL II / KBL ns 03 24 Jewel SuperBob*RU Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP NOM
Bosporus Free Hunter*RU (KBL a 03 23) x Euphoria SuperBob*RU (KBL fs 03)
1062 KBL III / KBL fs FI SK LO 18 FI*SavoTimantti Ariel Bellatrix Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
Timantti Grand Pompon*RU (KBL ds 22) x Q'lady Trisha Kuril Kotan*RU (KBL fs 22)
1063 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
1064 KOR Primprau's Khun Ped Sii Fah Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
DK Primprau's Berlioz Against All Odds (KOR ) x DK Primprau's May Neet Say Choop Khon (KOR )
1065 KOR DK Primprau's Jemima Puddle-Duck Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB
Kal-Lee Samorn (KOR ) x Primprau's Khun Ped Sii Fah (KOR )
1066 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras Champion Eric Reijers EX2
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
1067 KOR FI SK LO 17 FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse Naaras Champion Eric Reijers EX3
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
1068 KOR FI SK LO 18 FI*Kattihovin Daiyamondo Neko Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
1069 KOR DK Primprau's Tia Senna Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV
DK Primprau's Dewdrops Billabong (KOR ) x DK Primprau's Lathaniel Luna (KOR )
1070 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
1071 KOR FIN*Dewdrop's Fan Chaluay Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FIN*Hovikissan joop-jip ek (KOR )
1072 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM BIV NOM
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
1073 KOR FI SRK LO FI*Melodian Thanit Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
1074 KOR DK Primprau's Wai Khun Anakot Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
Chiangmai Pen (KOR ) x Chumaki Thaiprincess (KOR )
1075 KOR FI SK LO 15 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
1076 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
1077 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile Naaras International Premior Eric Reijers EX2
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
1078 KOR DK Primprau's Kai Chieng-Mai Uros Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
Kal-Lee Samorn (KOR ) x Primprau's Khun Ped Sii Fah (KOR )
1079 KOR FI SRK LO 13 FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken Naaras Premior Eric Reijers EX2
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
1080 KOR FIN SRK LO FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Melodian Mi Lom Mak (KOR )
1081 KOR DK Primprau's May Neet Say Choop Khon Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
DK Primprau's Holy Omatikaya (KOR ) x Ratchasima (Aust) Aurora Australis (KOR )
1082 KOR FI SK LO 17 FI*Mythai Khae Saeng See Naaras Kastraatti Eric Reijers Abs
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
1083 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Petra Cerná KM BIV
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
1084 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Petra Cerná KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
1085 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 17 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
1086 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Conan Uba Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
Island Tale Jon of Conan (CYM d 09 22 51) x Red Alert's Truus (MAN f 24 51)
1087 MAN 51-52 / MAN d 09 22 51 FI SK RX 16 FI*Conan Uss Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
Island Tale Jon of Conan (CYM d 09 22 51) x Red Alert's Truus (MAN f 24 51)
1088 MAN 51-52 / MAN n 24 51 FI SK RX 18 Auragold Oort Cloud Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
1089 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 18 Auragold Heureka Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
1090 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SK RX 14 FI*Meamoons MX A Be Yourself Uros Grand International Premior Petra Cerná EX1 CAPS
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
1091 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras Grand International Premior Petra Cerná EX1 CAPS
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
1092 MAN 53 / MAN d 09 53 FI SK RX 16 FI*Soothill's Breaking Dawn Uros Premior Thea Friškovec EX1 CAPIB
FI*Pikkeen Sisu (MAN n 54) x DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan (CYM f 09 52)
1093 MAU ns FI SK LO 16 Nalittna Daenerys Targaryan Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Khayriyah Palluqtuq (MAU ns)
1094 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
1095 MAU n 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Pili Psusennes Uros Premior Eric Reijers Abs
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Qudsiyah Qubilah (MAU n 24)
1096 MAU ns 24 FI SK LO 18 SE*Hayawani's Ammon Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB BIV
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bae (MAU ns 24)
1097 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*CatNmaus Diva Naaras Champion Petra Cerná EX1 CACIB
Aysifa Simcoe of Iltavilli (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
1098 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Zalika Zahur Naaras Champion Petra Cerná EX2
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Haquicah Hathor (MAU n 24)
1099 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Memphis Mandisa Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bayueh (MAU ns 24)
1100 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Avoin Petra Cerná EX2
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
1101 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Supreme Premior Petra Cerná KM
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
1102 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Premior Petra Cerná EX1 CAPIB BIV
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
1103 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk Naaras Premior Petra Cerná EX1 CAPIB
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
1104 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Eric Reijers KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
1105 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Eric Reijers KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
1106 OCI n 24 DK Hindkjaer's Olufa Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX2
GIC. DK Hindkjaer's Jotun (OCI a 24) x SC. FI*Moosegrove Fianna Valentine, DVM (OCI b 24)
1107 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
1108 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Honour Uros Champion Eric Reijers EX1 CACIB
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
1109 OCI n 24 FI SK LO 18 Zayenah Kangaroo Paws Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Chezami Azazel (OCI b 24) x Zayenah Peekaboo (OCI ns 24)
1110 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Uniikki Kuuterneito Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
1111 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Valkyrie Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
1112 OCI n 24 S*Pagngle's My Love Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers Abs
S*Pagngle's Miracle of Love (OCI b 24) x S*Pagngle's My Girl (OCI n 24)
1113 OCI n 24 DK Hindkjaer's Olav Uros Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
GIC. DK Hindkjaer's Jotun (OCI a 24) x SC. FI*Moosegrove Fianna Valentine, DVM (OCI b 24)
1114 OCI a 24 SE*Hot Thundereans Gami Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
FI*Riddle The Riddler (OCI b 24) x SE*Hot Thundereans Willa (OCI n 24)
1115 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Supreme Champion Fabio Brambilla KM
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
1116 OCI b 24 DK Hindkjaer's Larissa Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM
CH. DK Hindkjaer's Ikaros (OCI b 24) x SC. DK Hindkjaer's Daphne, DM (OCI b 24)
1117 OCI b 24 FI SRK LO DK*Hindkjær's Gaia Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
1118 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
1119 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
1120 OCI b 24 FI SK LO 16 Padmé de OciSpot Naaras International Champion Fabio Brambilla Abs
Eytan Lunar Spell *PL (OCI ns 24) x Deanna de OciSpot (OCI c 24)
1121 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Soldier of Fortune Uros Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB BIV
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
1122 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Son Uros Champion Fabio Brambilla EX2
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
1123 OCI b 24 DK Hindkjaer's Quilla Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
CH. Santaana The Boss (OCI b 24) x IC. DK Hindkjaer's Nephele (OCI c 24)
1124 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Quinn Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX2
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
1125 OCI b 24 S*Pagngle's Charley's Girl Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla Abs
S*Maghreb's Giuseppe (OCI o 24) x S*Pagngle's Uptown Girl (OCI b 24)
1126 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
1127 OCI c 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Bollinger Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
1128 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Maroon Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
1129 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Red Explorer Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
1130 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Quentin Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
1131 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
1132 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*WiliWilla Tweedlee Dee Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB BIV
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
1133 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Topspot Before Midnight Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
1134 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Guttatus Bellatrix Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
1135 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Doris Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
1136 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
1137 OCI os 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Dumle Uros Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
1138 OCI os 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Runemaster Uros Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
1139 SIN UA*TWIN STAR UNREAL LUCKY BEAUTY Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM BIV
PL*Gregorius-Cat Marseille (SIN ) x Blanche Harnter Courage (SIN )
1140 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Brave Benjamin Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x FI*Chai-lai Adventurous Ada (SIN )
1141 SIN FI SK LO 18 RO* Mireille Alice in Wonderland Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
Karcasam Jenson Button (SIN ) x FI*Angelos Xara Donna of Anna (SIN )
1142 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Darling Daisy Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
1143 SRL I / SRL c FI SK RX 18 S*Tiddlywinks Bip Bippadotta Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
Tiddlywinks Polymetylmetakrylat (SRL n 03) x Frizekittis Jule (SRL ns 09)
1144 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX Katrin's Curly Onix Blue Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
1145 SRL II / SRL n 03 S*Tiddlywinks Drop Dead Gorgeous Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Tiddlywinks Polymetylmetakrylat (SRL n 03) x Tiddlywinks Gulliga Gomorra (SRL n 09)
1146 SRL III / SRL g 22 HighlandKatz Twisted Love Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Highlandkatz's Mississippi Gambler (SRL a) x Da'Lind's Curly Sue (SRL g 22)
1147 SRL III / SRL f FI SK RX 18 IT*Silverdust Desdemona Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
1148 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX FlodoCats Alejandro Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
1149 SRL IV / SRL h 03 IT*Silverdust Coco Chanel Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Curly Yumble van Brifety (SRL c 33) x Funny vom Strassgarten (SRL d 03)
1150 SRL VI / SRL a 03 22 GIC Subaru of Juras Perle Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
Curly Yuyu Brilliant Spark (SRS a 33) x Iris of Juras Perle (SRL a 03 21)
1151 SRL VII / SRL a 21 33 FI SK RX 17 Psipsina Proinos Uros Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
Psipsina Lieska (SRL d) x FI*Suvikasteen Sininen Utu (SRL a 24)
1152 SRL VIII / SRL bs 02 33 S*Tiddlywinks Only One Cannoli Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom Abs
Tiddlywinks Polymetylmetakrylat (SRL n 03) x Frizekittis Jule (SRL ns 09)
1153 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 18 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros Nuoret 7-10 kk Petra Cerná Abs
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
373 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio BLH b, BLH j, BML I, BSH ay 11, BSH c 01 62, BSH c 03, BSH d, BSH f 33, BSH ny 11, BSH p, BUR e, EUR a 23, EUR d 24, EUR e 23, EUR f 22, EUR g 03, EUR n 22, KBL I, KBL II, OCI b 24, SRL IV 60
Cerná Petra BLH d, BLH d 24, BSH ay 25, BSH d 24, BSH e, BSH ns 11, BSH ny 25, BSH o, BSH w 62, BUR d, BUR h, EUR ns 23, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI os 24, SRL I, SRS IX 62
Comorio Luigi 0
Edström Michael 0
Friškovec Thea BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24 33, BLH f 03, BSH a, BSH b, BSH f, BSH g, BSH j, BSH n, BSH ny 21 33, BUR c, EUR a 24, EUR as 22, EUR n 24, EUR ns, MAN 53, SRL II, SRL III 61
Ghibaudo Alessandro 0
Isakov Vladimir BLH a, BLH n 02 62, BSH c, BSH f 22, BSH g 02 62, BSH o 21 33, BUR n, EUR d 22, EUR f 23, EUR f 24, EUR g, EUR g 24, EUR n 23, KBL III, MAU ns, OCI bs 24, OCI o 24 62
Knýová Linda 0
Komissarova Olga 0
Kudra Magdalena 0
Lind Bette 0
Pereira Gerson Alves 0
Preiss Karl 0
Pruchniak Sebastian 0
Reijers Eric BEN n 24 32, BLH ns 11, BML II, BSH a 03, BUR a, BUR j, CHA, EUR n, EUR w 62, KOR, MAU n 24, OCI a 24, OCI n 24, SIN 65
Riekstina Linda 0
Sandon Cristiano Federico 0
Shchukin Alexey 0
Sjöbom Glenn BEN n 24, BLH n, BSH ns 22 64, BUR b, BUR f, BUR g, CYM 51-52, OCI c 24, SRL VI, SRL VII, SRL VIII 63
Stoa Caroline 0
Tausen Marteinn 0
van Grebst Leslie 0
Veland Anne 0
Wilczek Anna 0
Vinkel Marina 0
Zagorskaya Elena 0
26 tuomaria