FIFe World Show 2018, Category 2
Järjestävä yhdistys Suomen Kissaliitto
Alkaa 27.10.2018 Loppuu 28.10.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2018 Ilmoittautuminen loppuu 26.9.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 11:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.10.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 2
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI3418003600258259
Sähköposti ws18.show@kissaliitto.fi
Paikka World Show 2018 Tampere
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
2 504
Yhteensä 504

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
295 ACL III / ACL n 22 FI SK LO 18 FI*Siriuksen ZaraCurl Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
296 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
297 ACL IV / ACL n 09 22 HR*Zeta Leonis Vulcano Uros Supreme Premior Bette Lind KM
FIN*Siriuksen Elvis PresCurl (ACL cs 21 33) x FI*Siriuksen KildaCurl (ACS n 23)
298 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Grand International Premior Bette Lind EX1 CAPS
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
299 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
300 ACL VII / ACL fs 24 FI SRK LO FI*Operadoll's Melisande Mimi Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Operadoll's Jade Jasmine (ACS fs 22)
301 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SK LO 16 FI*Debals KappasVaan Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
302 ACL XI / ACL fs 03 21 33 FI SK LO 16 FI*Debals KatoMua Naaras Grand International Champion Alessandro Ghibaudo Abs
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
303 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 18 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS NOM
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
304 ACS I / ACS n FI SK LO 17 FI*Siriuksen VenusCurl Naaras Champion Linda Knýová EX1 CACIB
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
305 ACS I / ACS n FI SK LO 18 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
306 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Grand International Champion Bette Lind EX1 CACS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
307 ACS III / ACS a 22 FI SK LO 18 FI*Siriuksen ZariaCurl Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1 NOM
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
308 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Bette Lind KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
309 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
310 ACS VI / ACS f 09 FI SK RX 18 FI*Dezzicat's Madrigal MelodyCurl Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl (ACS ns 09 24) x CharmingCurl Ada Lavelace (ACL f)
311 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 14 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
312 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX CharmingCurl Kimberli Naaras Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
313 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI SRK LO FI*Trollin Pompeia Naaras International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
FIN*Trollin Erik Punainen (ACS d 09 22) x Ortalion Hot Chila (ACS f 09 24)
314 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
315 MCO I / MCO n Tippy Wee´s Black Beauty Naaras Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
Zeman Scameron*IT (MCO n) x Pennello Fedelia (MCO n)
316 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Are The One Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB BIV
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
317 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Rotcat Odessa Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
318 MCO I / MCO n SE*Tippy Wee’s Make My Day Naaras Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
Big Giants Resort’s Gigantesco (MCO a 22) x SE*Tippy Wee’s Black Beauty (MCO n)
319 MCO I / MCO a Kattastrof's Dracula Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
Big Giants Resort's Farrow (MCO e) x Kattastrof's Aurora (MCO ns)
320 MCO I / MCO n FI SK LO 18 Corleone Melluandia*PL Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
Vivaldi Melluandia*PL (MCO ns 22) x Xperia Melluandia*PL (MCO n 09)
321 MCO I / MCO n FI SK LO 18 PL*Dark Age Magic Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX2
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
322 MCO I / MCO a BR*CARDIGANS SMILE LIKE U MEAN IT Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX2
NW BR*CARDIGANS KILLING JOKE JW DVM DSM (MCO n 23) x IC BR*CARDIGANS ZWAN (MCO n 03)
323 MCO I / MCO a BR*CARDIGANS SHADOWPLAY Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV NOM
NW BR*CARDIGANS KILLING JOKE JW DVM DSM (MCO n 23) x IC BR*CARDIGANS ZWAN (MCO n 03)
324 MCO I / MCO n FI SK LO 18 David Punto Valentino, CZ Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX3
Lakiss Grand (MCO n 25) x Veyron Manticore (MCO a)
325 MCO I / MCO n BR*Whiskersntails Norma Bates Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
BR* CARDIGANS I WANNA BE SEDATED (MCO n 25) x NW SC IT* SURYAMAINECOON TABATA (MCO n)
326 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
327 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*Tigerworld Lady Galadriel Naaras International Premior Elena Zagorskaya EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
328 MCO I / MCO n Coogan's Link Uros Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPIB BIV
DK Coogan's Cliffhanger, DSM (MCO n 09 22) x DK Coogan's Pepper Potts (MCO n 09)
329 MCO II / MCO n 03 (N)Hunstadmoen's Jørgen Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
Stuetigeren Steinar (MCO n 03) x (N)Hunstadmoen's Enya Elise (MCO n)
330 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 No Cert
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
331 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Champion Elena Zagorskaya EX2
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
332 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Thunder Uros Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB BIV
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
333 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 PL*Dark Age Kongo Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Flipside Moonrise (MCO as 09 22)
334 MCO II / MCO n 03 PL*Tanuki Foxxe Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
PL*Tanuki Baloo (MCO n) x DK*JUNGLE MAN`S PAPRIKA (MCO g 02 21)
335 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jacquesson So High Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
336 MCO II / MCO a 03 Coogan's Ranas of Queretakun Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV
Dueled´s Damon Salvatore (MCO n 03 22) x Coogan´s Lizzy the Third (MCO n 03)
337 MCO II / MCO n 03 BR*CARDIGANS SHE'S LOST CONTROL Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
NW BR*CARDIGANS KILLING JOKE JW DVM DSM (MCO n 23) x IC BR*CARDIGANS ZWAN (MCO n 03)
338 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Elena Zagorskaya KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
339 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
340 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Supreme Champion Anne Veland KM
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
341 MCO III / MCO n 24 IT* FELIX COON TITANIC Uros Supreme Champion Anne Veland KM BIV
CH CSAK'S COON JASPER (MCO n 09 23) x IT* FELIX COON SISSI (MCO n)
342 MCO III / MCO a 22 Big Giants Resort´s Gigantesco Uros Grand International Champion Anne Veland EX3
Cabaret Family Stars (MCO n 22) x Stormbringer's Fantaghiro (MCO as)
343 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Grand International Champion Anne Veland EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
344 MCO III / MCO n 22 S*Stortassens Viktor Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
SE*Rainmaker's Buffalo Soldier (MCO n 22) x S*Stortassen´s Nina (MCO n 22)
345 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras International Champion Anne Veland Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
346 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie Naaras International Champion Anne Veland EX2
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
347 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Heaven Can Wait Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
348 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Rotcat Sisy Naaras International Champion Anne Veland EX3
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
349 MCO III / MCO n 22 Jasper White Luxury*BY Uros Avoin Anne Veland EX2
Odin Sky Beyrouth*CZ (MCO n 22) x EYO Nice Coon*PL (MCO n 22)
350 MCO III / MCO n 22 MATISS DU FREMAHO Uros Avoin Anne Veland EX1 CAC
Layne de Felina coon's (MCO ns 09) x Reborn To Love Allegria (MCO a 22)
351 MCO III / MCO n 22 BR* Magahara Scott Summers Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 BIV
BR* D'Arcoons Héctor, JW (MCO d 09 22) x BR* L.B. Master Kate Hudson, JW (MCO f 22)
352 MCO III / MCO a 22 CIPRIANO PUNTO VALENTINO, CZ, JW Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland Abs
Jacoppo Rosso of Caramellocoon,CZ JW (MCO d 22) x A'Mimi Punto Valentino, CZ (MCO a)
353 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 18 PL*Dark Age Milana Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
354 MCO III / MCO n 22 ATLAS ISZTAR COON*PL Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX2
GIC BANCO DZIKOSC SERCA*PL, JW, DVM (MCO n 22) x PANDORA ISZTAR COON *PL (MCO f 23)
355 MCO III / MCO n 22 BR*CARDIGANS ROCKAWAY BEACH Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX3
BR* CARDIGANS I WANNA BE SEDATED (MCO n 25) x BR* WHISKERS´N TAILS INDIA PALE ALE JW (MCO a 22)
356 MCO III / MCO n 22 IT* Dirk Le Doux Il Guardiano Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 NOM
IT* Cerbero Il Guardiano (MCO ns 09 22) x IT* Leonida Il MAgnifico Il Guardiano (MCO n)
357 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Anne Veland KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
358 MCO III / MCO n 22 SE*Sankt Halvard´s Berkeley Uros Supreme Premior Anne Veland KM BIV
S*Divine Coon's Easy Kisser (MCO n 22) x S*Street Cats Gangster Girl (MCO n 22)
359 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Supreme Premior Anne Veland KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
360 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Enzahin Lonesome Rider Uros Grand International Premior Anne Veland Abs
S*Guldklimpen's Lord Vasuman (MCO ds 09 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
361 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Grand International Premior Anne Veland Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
362 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
363 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros International Premior Anne Veland EX3
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
364 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
365 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Can Do It Uros International Premior Anne Veland EX2
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
366 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros International Premior Anne Veland EX4
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
367 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Chief Wise Owl Uros Premior Anne Veland EX1 CAPIB
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
368 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*NineTales One To Rule Them All Uros Kastraatti Anne Veland Abs
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
369 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 DK Red Line's Zorba Uros International Champion Linda Knýová EX2
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
370 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
371 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras International Champion Linda Knýová EX3
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
372 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras International Champion Linda Knýová EX2
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
373 MCO IV / MCO n 09 22 Guisell of Reichenberg*PL Naaras International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB BIV NOM
IC Top Coon Tobias (MCO n 09 24) x WW16 SC Rapunzel Olimpian RU DSM DVM (MCO n 22)
374 MCO IV / MCO n 09 23 Fabio vom Reichenberg JW Uros Avoin Linda Knýová EX1 CAC NOM
IC Top Coon Tobias (MCO n 09 24) x CH. Velvet Rose v. Reichenberg (MCO f 09 22)
375 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Star Uros Avoin Linda Knýová EX3
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
376 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Avoin Linda Knýová EX2
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
377 MCO IV / MCO n 03 22 SE*KobbaCat's Epsilon Uros Champion Linda Knýová EX1 CACIB
Uf Yori of Sudden Blazing,CZ (MCO d 22) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
378 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras Avoin Linda Knýová EX2
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
379 MCO IV / MCO n 03 22 Quelle Vie OLIMPIAN *RU, JW Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
US*KELIMCOONS MARS OF OLIMPIAN (MCO n 09 22) x TROPIKOONS EYE CANDY OF KELIMCOONS (MCO n 09 22)
380 MCO IV / MCO n 09 22 Sansa Estate Pearls*RU Naaras Avoin Linda Knýová EX3
Cascademnt Snow Patrol (MCO n 09 22) x Felisha Estate Pearls*RU (MCO n 22)
381 MCO IV / MCO n 03 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Kimi Räiskäle Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX2
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
382 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tigerworld New Year`s Magic Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX3
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
383 MCO IV / MCO a 09 23 Gibson Costerina*PL Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1
NW DEXTER COSTERINA*PL, JW (MCO d 23) x Cyntia Conterina*PL (MCO g 09 22)
384 MCO IV / MCO n 09 23 Cookie of Dragoness*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX2
Francesco Caramellocoon,CZ (MCO n 24) x Elis Blue Aura*PL (MCO a 09)
385 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jo My Fairytale Bliss Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1 NOM
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
386 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 The TipTop Maine Mariah's Storm Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová Abs
The TipTop Maine Jackpot (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Game Over (MCO n 09 22)
387 MCO IV / MCO a 03 22 Cromwell Leo Axis Star, CZ JW Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1 BIV
Kenan Best Laguna Leo*RU (MCO d 22) x I´Ronnie Nova Axis Star,CZ (MCO n 09 22)
388 MCO IV / MCO a 03 22 DK Sivkjear’s Caramel Chew Chew Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová Abs
Hazard Villa Park*PL (MCO e 22) x Neytiri by Imagine Glamour, CZ (MCO n 02)
389 MCO IV / MCO n 09 25 Mydele`s Erik Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX2
RU*Unicum Isac (MCO n 25) x (N) Mydele's Dina (MCO n 09)
390 MCO IV / MCO n 03 22 DK*Sivkjær's Cuba Libre Uros Supreme Premior Linda Knýová KM BIV
Hazard Villa Park*PL (MCO e 22) x DK Sivkjær's Milky Way (MCO n 03)
391 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Supreme Premior Linda Knýová KM
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
392 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Supreme Premior Linda Knýová Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
393 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros International Premior Linda Knýová EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
394 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Premior Linda Knýová EX1 CAPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
395 MCO V / MCO d 23 NW DEXTER COSTERINA*PL, JW Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV NOM
TERRE DI AZEBAN BARBARESCO (MCO n 23) x HARA KIRI AFTERGLOW*PL (MCO d)
396 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
397 MCO V / MCO d FI SK LO 17 S*Moon Kewa's Little John Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
398 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras International Champion Olga Komissarova EX2
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
399 MCO V / MCO f SE*KobbaCat's Carolina Reaper Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
400 MCO V / MCO d 22 Ecliptic Rooibos Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Siilynx Lancelot (MCO n 22) x Ecliptic Africa (MCO f 22)
401 MCO V / MCO e Kattastrof's Chris Uros International Champion Olga Komissarova EX2
Big Giants Resort's Farrow (MCO e) x S*Cicceorina's Zandra (MCO f)
402 MCO V / MCO f FI SK LO 18 FI*Rotcat Unia Naaras Champion Olga Komissarova EX2
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
403 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
404 MCO V / MCO d FI SK LO 17 FI*NineTales Numero Uno Uros Avoin Olga Komissarova EX2
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
405 MCO V / MCO f DK Jesma Cat's Joy of Life Naaras Avoin Olga Komissarova EX2
DK Lovelycoon's Ozzy (MCO ns) x DK Lovelycoon's Scarlett (MCO ds 22)
406 MCO V / MCO f 25 FI SK LO 17 FI*NineTales Norma Jean Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
407 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 18 FI*SolarWind's Hebe Naaras Avoin Olga Komissarova EX3
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x S*Shantaram's Evil Woman (MCO fs)
408 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 17 Patayan's Neonila Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
409 MCO V / MCO d Kukin Of Asgard Kingdom Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Captain Coon´s Guindilla (MCO n 03) x Amber Rose Wonder Forest (MCO f)
410 MCO VI / MCO e 09 22 PILLOWTALK'S CALLYPSO Uros Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX2
411 MCO V / MCO f 22 Cristina Punto Valentino, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
Jacopo Roso Caramellocoon, CZ, JW (MCO d 22) x A'Mimi Punto Valentino, CZ (MCO a)
412 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 18 FI*Haapamäen Clara Loviisa Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX3
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x PL*Dark Age Fantasia (MCO d 22)
413 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*Laramillan Olympe Maxime Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX4
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
414 MCO V / MCO d 23 Fiona Costerina*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
NW DEXTER COSTERINA*PL, JW (MCO d 23) x Chanel Costerina*PL (MCO g 09 22)
415 MCO V / MCO f 22 Mydele`s Lille Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX2
RU*Unicum Isac (MCO n 25) x (N)Mydele's Ylva (MCO f)
416 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 18 FI*Hemingway's Chief Red Eagle Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX3
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
417 MCO V / MCO d Garfield SilLynx Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
Flip-Flop's Yo-Yo (MCO n 09 22) x IT*AmericanLynx Calamity Jane (MCO f 09 23)
418 MCO V / MCO d 25 IT* FELIX COON DREAM Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
IT* FELIX COON ZEUS (MCO d 24) x RU* UNICUM ISKRA (MCO n 25)
419 MCO V / MCO d 23 IT*Felix Coon Drago Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
IT* FELIX COON TITANIC (MCO n 24) x Caila Viktoria Pride, CZ (MCO fs 22)
420 MCO V / MCO f 23 ABIGAIL ISZTAR COON*PL Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
GIC BANCO DZIKOSC SERCA*PL, JW, DVM (MCO n 22) x PANDORA ISZTAR COON *PL (MCO f 23)
421 MCO V / MCO f 24 Berkano Beltane Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Christiano La Mendoza (MCO d 22) x Berkano Heidi (MCO n 23)
422 MCO VI / MCO f 09 IT*FELIX COON DIANA Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind EX3
IT* FELIX COON TITANIC (MCO n 24) x IT*Felix Coon Beautiful (MCO fs 09 22)
423 MCO V / MCO f 22 LV* Family Value April O'Neil Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM
LT*Lordcoon Benito Blink (MCO n 22) x IT*Suryamainecoon Taissa, DVM (MCO d 22)
424 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS BIV NOM BIS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Giperboreya (MCO d)
425 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Kiss Can Change Everything Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
426 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*KingLeo's Gaute Gautesen Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
427 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Bell Flower Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Figaro (MCO d 22)
428 MCO V / MCO e MX Quereta kun Yago Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
IGC GENIUSZ ARKIZA*PL, JW, NW (MCO a) x HADRIANNA ARKIZA*PL, JW (MCO w)
429 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 SE*KobbaCat's Fancy face Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Uf Yori of Sudden Blazing,CZ (MCO d 22) x SE*KobbaCat's Carolina Reaper (MCO f)
430 MCO VI / MCO d 03 22 Mainefield's Lucky charm Uros Supreme Champion Bette Lind KM
DK*Red Line's Hot Sport (MCO n 02 22) x Silverfern's Cassiopeia (MCO f 09)
431 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras Supreme Champion Bette Lind KM
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
432 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 Battle Creek's Allegro Uros Grand International Champion Bette Lind EX2
Hispanocoons Adagio*ES (MCO n 09 22) x Battle Creek's DG Shopping Queen*DE (MCO f 22)
433 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Grand International Champion Bette Lind EX3
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
434 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 17 Zachary Tiili*PL Uros Grand International Champion Bette Lind EX1 CACS
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
435 MCO VI / MCO f 09 22 (N)Hunstadmoen's Leah Naaras Grand International Champion Bette Lind EX1 CACS BIV NOM
DK*Coogan's Billy Bedlam (MCO n 22) x (N)Hunstadmoen's Hermine (MCO f 09)
436 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria Naaras Grand International Champion Bette Lind EX2
DK*CountryCat's Macho Man (MCO ns 09 22) x Yorika Axis Star,CZ (MCO f 09 22)
437 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Grand International Champion Bette Lind EX3
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
438 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras International Champion Bette Lind EX3
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
439 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras International Champion Bette Lind EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
440 MCO VI / MCO e 09 22 LV*Family Value Jasmine Naaras International Champion Bette Lind EX1 CAGCIB
FI*Daybreak's Macho Fantastico (MCO e 03 22) x LV*Family Value Bunny Bravo (MCO g 09 22)
441 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Rotcat Urwic Uros Champion Bette Lind EX1 CACIB
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
442 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Key to My Heart Naaras Champion Bette Lind EX4
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
443 MCO VI / MCO f 03 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Woman in Red Naaras Champion Bette Lind EX1 CACIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
444 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Champion Bette Lind EX3
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
445 MCO VI / MCO f 03 22 PL*Tanuki Ciri Naaras Champion Bette Lind EX2
Fire Fox Melluandia*PL (MCO d) x DK*JUNGLE MAN`S PAPRIKA (MCO g 02 21)
446 MCO VI / MCO d 09 22 BR* Magahara Vivienne Westwood Naaras Avoin Bette Lind EX2
BR* D'Arcoons Héctor, JW (MCO d 09 22) x Satisfaction by Imagine Glamour *CZ (MCO f 09 22)
447 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK RX 17 FI*Avasong Jofiel Naaras Avoin Bette Lind EX3
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x Mainelyclassic Even Song (MCO d 25)
448 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Jam Balaya Naaras Avoin Bette Lind EX4
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
449 MCO VI / MCO d 09 22 LV*Family Value La Bomba Naaras Avoin Bette Lind EX1 CAC
FI*Daybreak's Macho Fantastico (MCO e 03 22) x LV*Family Value Abigail Gabble (MCO f 22)
450 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 18 Gryfin Lillycubs*PL Uros Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1
Ecliptic Rooibos (MCO d 22) x DK Red Line's Pheebe (MCO f 03 23)
451 MCO VI / MCO d 09 22 UA*Monterini Bilbo Uros Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX3
Cascademnt Snow Patrol (MCO n 09 22) x UA Monterini Selesta (MCO f 09 22)
452 MCO VI / MCO f 03 22 BR* CARDIGANS QUICKSAND JW Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX3
NW SC DK*COOGAN´S DANGERFIELD JW DVM DSM (MCO n 09 22) x NW SC N*CARRABASSETS GIOCONDA JW DVM DSM (MCO f)
453 MCO VI / MCO d 09 22 Felidream Cleo JW Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1 BIV NOM
Felidream Dexter (MCO ds) x MW Felidream Gilda JW (MCO f 03 22)
454 MCO VI / MCO g 09 Mydele`s Smurfen Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX2
RU*Unicum Isac (MCO n 25) x (N) Mydele's Fiona (MCO f 02)
455 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Orionis Alnilam Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
456 MCO VI / MCO f 09 23 Habibi Lillycubs*PL Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind EX4
Ecliptic Rooibos (MCO d 22) x DK Red Line's Pheebe (MCO f 03 23)
457 MCO VI / MCO f 09 22 Spice Girl Amber Sun *LT *** Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind EX2
Franklin White Luxury*BY (MCO d) x N'Ancy De Axis Star, CZ (MCO n 03 24)
458 MCO VI / MCO f 09 23 Sunflower Feles Durlindana Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1 BIV
MW, IC. IT* FELIX COON ADAMO (MCO n 09 23) x CH Yggdrasil di Lunae Feles (MCO d 22)
459 MCO VI / MCO f 09 22 SP S*Ma Coo's Yo Yo DSM Naaras Supreme Premior Bette Lind KM
S*General Coon's Paranoid (MCO n) x S*Ma Coo's Rhapsody (MCO d 23)
460 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Grand International Premior Bette Lind EX1 CAPS
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
461 MCO VI / MCO f 09 22 Almaviva di Casa Mivale Naaras Grand International Premior Bette Lind EX1 CAPS BIV NOM
IT* GIC Teodoro di Casa Mivale (MCO ns 09 23) x IT* IC Clabacoon's Wild West Indiana (MCO f 22)
462 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras Grand International Premior Bette Lind Abs
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
463 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras International Premior Bette Lind EX1 CAGPIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
464 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 16 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Grand International Premior Bette Lind EX2
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
465 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Hard as a Rock Uros Premior Bette Lind EX1 CAPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
466 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Moon Uros Kastraatti Bette Lind EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
467 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
468 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
469 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB BIV
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
470 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
471 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
472 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Esther Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
473 MCO VII / MCO ds IT* Aris Il Guardiano Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo Abs
IT* Arigatou Il Guardiano (MCO d 22) x RU* Lolita Afonyacoon Of IT*Il Guardiano (MCO fs 09 22)
474 MCO VII / MCO gs 22 NO*Frostheim's Arya Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
(N)Nordic Lynx's The Joker (MCO ds) x (N)Nordic Lynx's Romantina (MCO n 22)
475 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Laramillan Obi-Wan Kenobi Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX3
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
476 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX2
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
477 MCO VII / MCO ds Justcoons Six Pack Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV
Koko of Pocono (MCO d 22) x Justcoons Supa Troupa (MCO fs 03)
478 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
479 MCO VII / MCO ds IT* BLACK IS BLACK TROPICAL CYCLONE Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo Abs
IT* GIC BLACK IS BLACK POKER (MCO ns) x IT* BLACK IS BLACK RISING SUN (MCO g)
480 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
481 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
482 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX2
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
483 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
484 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras Supreme Champion Elena Zagorskaya KM
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
485 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
486 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX2
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
487 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor JW Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC BIV NOM
(N) Spellbound`s Bob (MCO ns 09 22) x (N) Spellbound`s Odessa (MCO fs 03 22)
488 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 18 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Avoin Elena Zagorskaya EX2
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
489 MCO VIII / MCO ds 09 23 ARTEMIDE IUXTA FONTEM*IT Naaras Avoin Elena Zagorskaya Abs
Log Cabin Shags Kashmir (MCO ds 09 22) x Riù Iuxta Fontem (MCO f 22)
490 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC NOM
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
491 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Kizz-Kizz Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX2
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
492 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 18 FI*NomenEst Jon Bon Jovi Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV NOM
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
493 MCO VIII / MCO fs 03 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Kara Melli Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX2
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
494 MCO VIII / MCO fs 09 22 KING LEO COON'S OH MY SWEET LADY Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
495 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Supreme Premior Elena Zagorskaya KM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
496 MCO VIII / MCO ds 03 GIP Truffle Melluandia*PL Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
CH Bacardi Ksiezycowy Elf*PL (MCO ds 09) x CH Hot Chocolate Melluandia*PL (MCO f 09)
497 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's SharpShooter Uros International Premior Elena Zagorskaya EX3
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
498 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Ivanhoe Uros International Premior Elena Zagorskaya EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
499 MCO VIII / MCO ns 02 21 62 SW SC S*Island Coon´s Esprit JW DSM DVM Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB BIV NOM
DK*CountryCat's Macho Man (MCO ns 09 22) x Yorika Axis Star,CZ (MCO f 09 22)
500 MCO VIII / MCO ds 09 11 Afelio Ajax Uros Kastraatti Elena Zagorskaya Abs
Afelio Napolion (MCO ns 09) x PL*Top Coon Ramona (MCO fs 22)
501 MCO IX / MCO w 63 Mo's Rocky Boy Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Aureus Fera White Sun (MCO w) x Omkara Montana (MCO n 09 23)
502 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
503 MCO IX / MCO w 62 MX Quereta kun Jocoque Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC BIV
IGC GENIUSZ ARKIZA*PL, JW, NW (MCO a) x HADRIANNA ARKIZA*PL, JW (MCO w)
504 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 18 FI*Mahtitassun KainoVieno Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna (MCO f 09 22)
505 MCO IX / MCO w 63 BR* Triunfo Lacoste Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV
DK* Coogan's Heimdall (MCO w) x IC BR* Triunfo Pin Up Blue (MCO a)
506 MCO IX / MCO w 63 BR* Triunfo Mont Blanc Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
DK* Coogan's Heimdall (MCO w) x BR* Triunfo Betty Boop (MCO f 22)
507 MCO IX / MCO w 62 Batida de Coco de Roissy Royal Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Usccano Blue de Fleur de Lys (MCO a) x Purr Melody Anastascia (MCO w)
508 NEM I / NEM ns 21 IC Neva Angels Flagrante Delicto Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB BIV NOM
QGC Magnus Kuz‘kin Dom (NEM ns 21) x QGC Lucia Snow Magic (NEM n 09 21)
509 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
510 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
511 NEM I / NEM e 21 FI SK RX 18 Willy Blue Chelsea*PL Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Romantic Melody's Q* Saint Saens (NEM n 09 21) x Zafira Valenika (NEM d 09)
512 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 17 FI*SiniTaigan Bogactwo Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB NOM
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
513 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Grand International Champion Bette Lind EX1 CACS BIV
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
514 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Imageblaze Eminem Uros International Champion Bette Lind EX1 CAGCIB
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
515 NEM II / NEM n 09 FI SK RX 15 Nelson Snow Magic Uros International Champion Bette Lind EX2
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Virginia Snow Magic (NEM n 03)
516 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
517 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Supreme Premior Bette Lind KM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
518 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
519 NFO I / NFO n FI SK LO 18 FI*Karvanaaman Nefernefernefer Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Orion av Barnedroem (NFO n 22) x FI*Karvanaaman Frida (NFO a)
520 NFO I / NFO n SP (N) Stallo's Cedrik Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
S*Rotvaltans Hugo Boss (NFO a) x IC (N) Påveskardet's Isabell Rose (NFO n)
521 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Gaudium Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
522 NFO I / NFO a FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP BIV
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
523 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Linda Knýová KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
524 NFO II / NFO n 09 (N)Benzn Inspector Craven Uros Grand International Champion Linda Knýová EX1 CACS
S*Zygot's Zakk Wyld, JW (NFO n 24) x (N)Benzn Ellie Mae (NFO n 09 22)
525 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*WitSarin Kyösti Uros Grand International Champion Linda Knýová EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
526 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lim-Bo-Legs Naaras Grand International Champion Linda Knýová EX1 CACS BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
527 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Champion Linda Knýová EX1 CACIB
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
528 NFO II / NFO n 03 BR* WALDKATZE LEROY JW Uros Avoin Linda Knýová EX1 CAC
AR* BLIND LOVE CHARLY THE PHANTON (NFO n 03) x LAGGAN DE TSAVOS *ES (NFO a 09 22)
529 NFO II / NFO n 09 S*Cederskogens Älla Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
(N)Fodnaheia's Keilir (NFO n 09 22) x Ruby av Härjedalen (NFO g 09 22)
530 NFO II / NFO n 03 SE* Utblicken's Oprah Naaras Avoin Linda Knýová Abs
S*Utblicken's Björne (NFO n 09 24) x S*Utblicken's Jannina (NFO f 02)
531 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Heimdall Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX2
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
532 NFO II / NFO n 09 PT* Farfallina Tree Green Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
IC DK* Dan-Queen Finn (NFO n) x GIC DK* Catci's Jasmin (NFO f 03)
533 NFO II / NFO n 09 S*Tigerögas Woodallite Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1 BIV NOM
S*Milda ma Tildes Jet-Seth (NFO n 22) x S*Tigerögas Upalite (NFO n 03 24)
534 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian AutumnReflection Uros Supreme Premior Linda Knýová KM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
535 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Supreme Premior Linda Knýová KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
536 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Linda Knýová KM BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
537 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Super Fluke Uros Supreme Premior Linda Knýová KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
538 NFO II / NFO n 09 NW GIP PT*DANDY TAILS RAZZMATAZZ Naaras Grand International Premior Linda Knýová EX1 CAPS
SC PT*DANDY TAILS BUTCH CASSIDY (NFO n 09 23) x IC MEGAN DE MARAVAL*PT (NFO f 09)
539 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Ferdinand Uros International Premior Linda Knýová Abs
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
540 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Boomerang Uros International Premior Linda Knýová EX1 CAGPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
541 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Premior Linda Knýová EX1 CAPIB
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
542 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Kastraatti Linda Knýová EX1 CAP
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
543 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Charles Fifty Nine Uros International Champion Bette Lind EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
S*Just Catnap's Dianthus, JW (NFO n 03 22) x (N)Migoto's Azelea (NFO w)
544 NFO III / NFO a 23 SE*Lells Yves Saint Uros International Champion Bette Lind EX2
CI SE*Caipora´s Zimco (NFO a 09) x SC S*Gesmay´s Zazza DVM (NFO w)
545 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Champion Bette Lind EX2
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
546 NFO III / NFO n 24 BR*Miadore Yoda Uros Champion Bette Lind EX1 CACIB
BR*Miadore Porque Sim (NFO d 24) x (N)Migoto's Karoline (NFO n 22)
547 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 18 FI*WitSarin Lenita Naaras Avoin Bette Lind EX1 CAC
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
548 NFO III / NFO n 24 Velvet Revolver Forest Myths Naaras Avoin Bette Lind Abs
Under the Stars Forest Myths (NFO w) x Stolsgarden Lilly of the Valley (NFO f 24)
549 NFO III / NFO n 24 Perun’s Bubba-Lina Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1 BIV
CH WW16,SW ZYGOT`S SNIGGER JW (NFO n 09 24) x CH PERUN`S SWEET GITCHEY ROSE (NFO w)
550 NFO III / NFO n 24 Misty Vendellek*PL Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
GIC S*ANSUZ CATERHAM (NFO w) x NW SC Dorothea Vendellek*PL JW DVM DSM (NFO f 09)
551 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 18 S*Gunsmokes LaSalle Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind EX2
S*Golden Oracle's Hurricane (NFO n 09 22) x S*Räserråttan's Karin (NFO n 09)
552 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Bette Lind KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
553 NFO III / NFO a 22 SP BR* Miadore Katarina Naaras Supreme Premior Bette Lind Abs
GIC S* Utblicken's Viggen (NFO n 22) x (N)Migoto's Karoline (NFO n 22)
554 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros International Premior Bette Lind EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
555 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld, JW Uros International Premior Bette Lind EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Swingcat's Isaac Rodzon (NFO n 09 23) x S*NC's Vogue, JW (NFO n 23)
556 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Grand International Premior Bette Lind EX1 CAPS
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
557 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
558 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
559 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
560 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
561 NFO IV / NFO n 03 23 SE* NC'S Te Amo Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM BIV NOM
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*NC's Words Unspoken (NFO a 09 24)
562 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Mertsi Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
563 NFO IV / NFO n 09 22 TOCHO Kiyo`Kag*PL,JW Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX2
Ramzes II Karodok, DVM (NFO n 24) x Fragola van Siriusland, (NFO f 09 24)
564 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
565 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*FoxyPaw's Spin Doctor Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX3
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
566 NFO IV / NFO n 01 21 62 Navarre de Laïloken*F Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
S*Mar’Michel’s Orlando Obayana (NFO d 03) x Jikita de Laïloken*F (NFO n 09 22)
567 NFO IV / NFO n 09 22 Vorbeck's Hooded Visorbearer Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX4
S*Silent Hill's Knockout (NFO n 24) x Portishead Forest Myths (NFO n 03)
568 NFO IV / NFO n 03 22 WW'17 CH NO* Tingoskattens Dumle JW Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX2
(N)Tingoskattens Lord Santino (NFO n 09 22) x (N) Tingoskattens Yade (NFO n 03 22)
569 NFO IV / NFO n 09 22 GUINNESS DE VALASKJALF*PT Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
S*Just Catnap's Matharindir (NFO w) x DOLLY DE VALASKJALF*PT (NFO n 03 23)
570 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*WitSarin Rosina Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
571 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
572 NFO IV / NFO n 03 22 ORFEUSZ Dumny Kot*PL Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX2
EDBRULF Dumny Kot*PL (NFO as 09 22) x ZOFI Dumny Kot*PL (NFO fs 03 22)
573 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Zelda Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
BARTOLOMEO OF SCRATCHOFSMILES (NFO n 03 22) x NO* MIGOTO'S LISA (NFO f 24)
574 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 18 FI*RockyHill's Haiwee Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX2
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
575 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Albert Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM BIS
(N) Fodnaheia's Niccolo (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Othelia, JW, DSM (NFO g 09 24)
576 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Haakon Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo Abs
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
577 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
578 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Ivanhoe's Flawless Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo Abs
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
579 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
580 NFO IV / NFO n 09 24 Uzara Duszek Lasu*PL Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
S*Aristo Limaz Milo Lorimar (NFO n 09 24) x Piruetka Duszek Lasu *PL (NFO f 24)
581 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
582 NFO IV / NFO n 09 22 WW17 NW SP BR* Miadore Mingus DSM Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM BIV NOM
S*Harley Honey's Blackline (NFO n 09 22) x (N)Migoto's Karoline (NFO n 22)
583 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
584 NFO IV / NFO n 01 21 62 S*Pax' Galileo, JW Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
DK*Colletto's Hansi Hinterseer (NFO d 02 21) x DK*Toonscat's Kandis (NFO ns 03 24)
585 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Pobeda Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
586 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
587 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras Premior Alessandro Ghibaudo EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
588 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
589 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parketti Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
590 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Supreme Champion Anne Veland KM
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
591 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
592 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
593 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling`s Maleficent Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB BIV NOM
S*StarsHollow's Of The Map (NFO n 23) x (N)Tingoskattens Villemo (NFO g 23)
594 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
595 NFO V / NFO d 22 S*Aborgatos Mandy Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
Cloud Strife Laguna Loire*GB (NFO ds 09 23) x S*Eärfalas Garbo (NFO f 22)
596 NFO V / NFO d Nine Worlds’ Donald Trump Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland Abs
Nine Worlds’ Teddy Bear (NFO d 09) x GIC Nine Worlds’ Taittinger (NFO f 09)
597 NFO V / NFO f 23 BR* Miadore Zingara Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
GIC S* Utblicken's Viggen (NFO n 22) x IC SE* NC's Funny Funny (NFO d 09 24)
598 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 18 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX2
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
599 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Gandalf Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun (NFO f 03 24)
600 NFO V / NFO e FI SK LO 18 FI*Slytiger's Huracàn Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FIN*Marmatin Neetu-Elmeri (NFO as 09 22) x Katzenhof Fiorella (NFO f 24)
601 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
602 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
603 NFO VI / NFO d 09 24 I*Nine Worlds' Teddy Bear Uros Supreme Champion Caroline Stoa Abs
Charmeur de Wood Lake*F (NFO d 09 23) x Call Me Dreamer Isabell (NFO f 09)
604 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
605 NFO VI / NFO f 09 24 SC S*Pysida's Zim-Zalabim, JW DVM Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM BIV NOM BIS
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x S*Pysida's Samba (NFO n 09 22)
606 NFO VI / NFO g 02 21 62 Chiara av Litenfoss*AT Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX2
Basil Duma Wikinga (NFO e 09) x Gabela v. Vestfjorden (NFO g 09 23)
607 NFO VI / NFO g 02 21 64 GIC DK*Naturell's Sofie GasArm Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX3
DK ShaggyTail's Orlando, DVM (NFO a) x DK Naturell's No Beard (NFO f 09 23)
608 NFO VI / NFO g 02 21 62 DK Colletto's Andrea Berg Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
DK*Europa's Jubii Email (NFO n 09 22) x Chiara av Litenfoss*AT (NFO g 02 21)
609 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Carwalions Chinook Uros International Champion Caroline Stoa EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
610 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
611 NFO VI / NFO d 09 24 S*Miss Mikkus' Popeye Uros International Champion Caroline Stoa EX2
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Miss Mikkus' N'Ice (NFO fs 09 24)
612 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras International Champion Caroline Stoa EX2
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
613 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Aura Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX4
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
614 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
615 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Champion Caroline Stoa EX2
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
616 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Simca Uros Champion Caroline Stoa EX3
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
617 NFO VI / NFO d 02 62 S*Drakborgens Charles Ingvar Jönsson Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
S*Askett's Oh-yes (NFO n 03) x S*Lisjöskogen's Maddy Magic (NFO fs 02)
618 NFO VI / NFO d 09 22 IT*Nimue Cheyenne Naaras Champion Caroline Stoa Abs
IT*Nimue Benroy (NFO d 09 24) x Wiki Dumny Kot *PL (NFO f 03 22)
619 NFO VI / NFO f 03 24 Dan-Quenn Nekoline Naaras Avoin Caroline Stoa EX2
(N)Tingoskattens Yoshi (NFO n 03 24) x DK Dan-Queen Gigi (NFO f 03)
620 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 18 Delicja Adsum*PL Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Krug Duszek Lasu*PL (NFO ns 24) x Idaja Adsum*PL (NFO g 09 23)
621 NFO VI / NFO d 09 22 Cheddar La Peyre Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX2
S*Vildhjärtas Rhasta Shadowshaman (NFO ns 09 22) x Apple Crumble La Peyre*ES (NFO ds 09 22)
622 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Balder Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
623 NFO VI / NFO f 09 22 BR* Miadore Zoraide Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX4
GIC S* Utblicken's Viggen (NFO n 22) x S*NC's Funny Funny (NFO d 09 24)
624 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Freija Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
625 NFO VI / NFO f 09 24 NO* MIGOTO`S ZANDRA Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV NOM
BARTOLOMEO OF SCRATCHOFSMILES (NFO n 03 22) x NO* MIGOTO'S LISA (NFO f 24)
626 NFO VI / NFO f 03 OFELIA Dumny Kot*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX
EDBRULF Dumny Kot*PL (NFO as 09 22) x ZOFI Dumny Kot*PL (NFO fs 03 22)
627 NFO VI / NFO f 09 24 S*ISGARDEN'S EIR Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX2
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Utblicken's Skrallan (NFO fs 03 24)
628 NFO VI / NFO f 01 21 63 S*Myselisia's Adele Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX3
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Catania (NFO f 03 22)
629 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 18 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
630 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Carwalions Diancie Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX3
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
631 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
632 NFO VI / NFO f 03 22 S*Lynx-Lair's Regina of MirLun Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX2
S*Ildrasie's Mirallas (NFO n) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
633 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 18 S*Youngun's Icona Pop Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa Abs
BR*Miadore Virgulino (NFO n 09 22) x S*Rockringen's Queen Bitch (NFO f 03)
634 NFO VI / NFO e 09 SP SC (N) Migoto's Philip Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Zygot's Maranji (NFO f 02)
635 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
636 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros International Premior Caroline Stoa Abs
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
637 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras International Premior Caroline Stoa EX2
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
638 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Regina Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
639 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Ramona Naaras Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB BIV
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
640 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 14 FI*Debals HuraaHuraa Uros Supreme Champion Linda Knýová KM
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
641 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Supreme Champion Linda Knýová KM
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
642 NFO VII / NFO as 22 Asger Viking Heritage*RU Uros International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
CH, Gr.Int.Ch.(WCF) Gudmund Aborigen (NFO ns 23) x Ch. Dagrun-II North Cape*RU (NFO ns)
643 NFO VII / NFO ns 22 CH S*Tigerögas grape Vertzami Naaras Champion Linda Knýová EX1 CACIB
S*Milda ma Tildes Jet-Seth (NFO n 22) x S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair (NFO fs 09 23)
644 NFO VII / NFO ds FI SK LO 18 Prana's Goldfinger Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1 BIV
S*Virentoftas Frank (NFO ns 23) x SE*Prana's Solero (NFO f 22)
645 NFO VII / NFO ds 22 Double Date La Peyre Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Blind Date La Peyre*ES (NFO fs)
646 NFO VII / NFO fs 22 GIP CH Amazon av Edelmann (N) Naaras Grand International Premior Linda Knýová EX2
S*Frostvikens Amadeus (NFO ds 23) x (N)Chief Calisto's Tia (NFO as 09 23)
647 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 16 Ihanas Capoeira Naaras Grand International Premior Linda Knýová EX1 CAPS
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
648 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
649 NFO VIII / NFO as 03 23 SC DK Shadowpaw's Purple Rain, DVM Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
DK*Sakeena's Jealous Guy (NFO n 09 23) x DK*Thanning's Enya (NFO as 02 21)
650 NFO VIII / NFO fs 03 22 S*Aborgatos Juni Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
Cloud Strife Laguna Loire*GB (NFO ds 09 23) x S*Aborgatos Can-Can (NFO f 03 22)
651 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parru Uros International Champion Magdalena Kudra EX2
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
652 NFO VIII / NFO ns 01 21 62 IC S*Pax' Julius, JW Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
DK*Colletto's Hansi Hinterseer (NFO d 02 21) x DK*Toonscat's Kandis (NFO ns 03 24)
653 NFO VIII / NFO ds 09 23 SE*Gryttjens Cochise Uros International Champion Magdalena Kudra EX3
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
654 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa Uros International Champion Magdalena Kudra EX4
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
655 NFO VIII / NFO ds 09 23 Sakeenas Jensen Interceptor Uros Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
CH ELVDALS VERTIGO (NFO ns 02 21) x DK*Elkington's Xsa Xsa Gabor (NFO f 09 23)
656 NFO VIII / NFO ns 01 21 62 DK Thomanis Chai, JW Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB NOM
IC S*Pax' Julius, JW (NFO ns 01 21) x DK Thomanis Bøh (NFO ns 01 21)
657 NFO VIII / NFO ns 02 21 62 DK Sakeena´s Dr. Strangelove Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
Elvdal's Vertigo (NFO ns 02 21) x DK ELKINGTONS ZOE (NFO fs 02 21)
658 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI SK LO 18 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
659 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 18 FI*FinnFeline's Daydream Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX2
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x Gabra Gina Z Klajdovky, CZ (NFO fs 09)
660 NFO VIII / NFO as 03 23 IT*Nimue Diamonds Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 BIV NOM BIS
SE* NC'S Te Amo (NFO n 03 23) x Howlets Thiara (NFO a 09)
661 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Segersjös Ubbe Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX3
S*Silent Hill's Quentin Tarantino (NFO ns 09 24) x S*Segersjös Skilla (NFO as 24)
662 NFO VIII / NFO ns 03 Orchidea Dumny Kot *PL Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
Edbrulf Dumny Kot *PL (NFO as 09 22) x Zofi Dumny Kot *PL (NFO fs 03 22)
663 NFO VIII / NFO fs 09 22 IT* Riverdance Desiree Britney Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
Bertoli am Baerenbach (NFO ns 09 24) x IT* Riverdance Brianna Titiana (NFO f 03 22)
664 NFO VIII / NFO fs 09 24 S*Myselisia's Bruschetta Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX2
S*Dalkullans Da Vinci (NFO n 03 24) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
665 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
666 NFO VIII / NFO ns 09 23 SP NO Haapet's Ivar Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM
S*NC'S Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x (N) Tale's Zita (NFO ns 03 23)
667 NFO VIII / NFO fs 01 21 64 S*Glömstaskogens Yppiga Yvette Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra Abs
S*Drakborgens Yllin Kyllin, DVM (NFO ns 09 22) x S*Trollgumman's Yrja Yrväder (NFO fs 03 24)
668 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Isgården's Mimas Uros Kastraatti Magdalena Kudra Abs
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Isgården's Betty Boop (NFO n 09)
669 NFO IX / NFO w 64 (N)Migoto's Iver Uros Supreme Champion Anne Veland KM
S*Restless Caramel Chew Chew, JW, DVM (NFO n 09 24) x (N)Migoto's Tomine, JW, DVM (NFO w)
670 NFO IX / NFO w 64 Isadora Vendellek*PL JW Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
GIC S*ANSUZ CATERHAM (NFO w) x SC IT*NINE WORLD`S TAYLOR DVM DM (NFO f 03)
671 NFO IX / NFO w 64 S*Just Catnap's Matharindir Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
S*Just Catnap's Dianthus, JW (NFO n 03 22) x (N)Migoto's Azelea (NFO w)
672 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros International Champion Anne Veland Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
673 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
674 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras International Champion Anne Veland EX2
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
675 NFO IX / NFO w 64 D*Højmarken's Mumin Uros Avoin Anne Veland EX1 CAC
S*Isgården's Mimas (NFO as 09 24) x IC F*Lunja Bella de Maison Blanche (NFO w)
676 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's White Wheat Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 BIV NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
677 NFO IX / NFO w 63 IT*Nimue Deva Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland Abs
S*Just Catnap's Matharindir (NFO w) x Wiki Dumny Kot *PL (NFO f 03 22)
678 NFO IX / NFO w 64 SW NW SP Ingrid Vendellek*PL Naaras Supreme Premior Anne Veland KM BIV NOM BIS
GIC S*ANSUZ CATERHAM (NFO w) x SC IT*NINE WORLD`S TAYLOR DVM DM (NFO f 03)
679 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
680 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Tiffanie Naaras International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
681 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Premior Anne Veland EX1 CAPIB
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
682 SIB I / SIB n Sarsibi Kotofey Ivanovich Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Miloslav Syberia of SarSibi (SIB n 24) x Yunika Dostoyanie Sibiri of SarSibi (SIB n 24)
683 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
684 SIB II / SIB n 03 Bazil Hatanga Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
CH.Elizar Hatanga (SIB n 09) x Piaf Gold Nympha (NEM n 21)
685 SIB II / SIB n 03 SE*Lurvtrollets Nanna Bumbi Naaras Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
SE*Muscardinus Pumbaa (SIB n 02 21) x S*Klintgården's Ninette (SIB n)
686 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 14 Riverwind Caleb Jamesovic Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
687 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
688 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Olga Komissarova Abs
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
689 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
690 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
691 SIB III / SIB ny 24 Damman Amur Maximus Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Ilmen Sibaris*RU (SIB n 24) x Charisma Onix Gloria*RU (SIB n)
692 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX2
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
693 SIB III / SIB n 22 IT*Matiblue Bamhi Naaras Grand International Champion Olga Komissarova Abs
Orpheus Onix Gloria (SIB ny 22) x Lyubava Russian Gold (SIB f 09 22)
694 SIB III / SIB ny 24 (N) CarilloCat 24 Carat Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
(N) CarilloCat E-Sim-Salabim (SIB ny 24) x (N) CarilloCat Dream 'O Gold (SIB ny 24)
695 SIB III / SIB n 22 IC (N) Nordskjæret's Natasha Maxim Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
(N) CarilloCat Maxim 'O Nirvana (SIB n 22) x SC (N) Nordskjæret's Dinah (SIB ny 22)
696 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Menninkäinen Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
697 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 17 FI*Mäntylän Lyydi Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
698 SIB III / SIB a 22 SE*Lurvtrollets Fröken Ellie Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
S*Sibelinaz Oryx (SIB n 22) x SE*Lurvtrollets Dasha (SIB n 09 22)
699 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan JokoTai Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
700 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
701 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Kuura Uros International Premior Olga Komissarova EX2
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
702 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Tihku Uros International Premior Olga Komissarova EX3
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
703 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
704 SIB III / SIB n 22 S*Sibelinaz Oryx Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP BIV
S*Milashka's Matysh (SIB n 09 23) x S*Sibelinaz Miss Molly (SIB n 09)
705 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 17 FI*Mäntylän Livvi Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX2
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
706 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 14 Ivolga Sibaris*RU Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
707 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
708 SIB IV / SIB n 09 22 FI SRK LO FI*Lumikissan Alppitähti Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra Abs
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Lumikissan OmppuPomppu (SIB n 03 24)
709 SIB IV / SIB n 09 24 GIC Kedr Onix Gloria *RU Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS BIV
Stalker Onix Gloria*RU (SIB n 23) x Mittelmeijer Matryona (SIB n 09 22)
710 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 FI*Jylhäkallion Aurora Naaras International Champion Magdalena Kudra Abs
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
711 SIB IV / SIB n 09 24 S*Ulvstorps Gårds Montserrat Caballé Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
SE*Midstorm Massive Makarov (SIB n 24) x S*Stimics Calypso (SIB n 22)
712 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Catillus Jaska Uros Champion Magdalena Kudra EX2
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Catillus Ruskaruusu (SIB f 24)
713 SIB IV / SIB n 09 24 S*AceroRamos Willis JW Uros Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
SE*Peking Angels Bacardi (SBI d 24) x S*AceroRamos Linn (SIB n 09 24)
714 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Ninatte's Bighearted Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
715 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Lindviksmoen Ibrahimovic Djevojka Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX2
FI*Amante's Everest (SIB ns 09 22) x NO*Lindviksmoen Ariel (SIB ns 09)
716 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan James Bond Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
717 SIB IV / SIB n 09 24 CH* Lukijn's Emily Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra Abs
CH*Lukijn's Shine On, JW, DSM, DVM (SIB n 09 22) x Angelica Silva Line *RU (SIB ns 09 24)
718 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 18 FI*Ziazan Goldilocks Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Catillus Jaska (SIB n 09 24) x FI*Ziazan Masha (SIB n 09 24)
719 SIB IV / SIB n 09 24 SP SC (N)Sjakkmatt's Bowser DVM DSM Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM
FIN*Amante's Quijote (SIB n 02 21) x S*Deltas Podruga (SIB ny 23)
720 SIB IV / SIB n 09 22 SP SC S*Klintgården's Pjotr Timf DVM Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM NOM
(N)Neofelis Iniesta (SIB n 22) x S*Klintgården's Sasha (SIB n 24)
721 SIB IV / SIB n 09 24 SP CH SE*Edalund's Elsie DSM DVM Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM BIV NOM
SP SC S*Klintgården's Pjotr Timf DVM (SIB n 09 22) x S*Amiliisibiris Prinzessin Glorina (SIB ny 24)
722 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
723 SIB IV / SIB n 09 24 S*Lubov Sibiri Petrov Nazarov Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
S*Sibbemaffians Nazarov (SIB n 09 23) x S*Lubov Sibiri Tamada Bolshova (SIB n 09 24)
724 SIB IV / SIB n 03 23 S*Sibbemaffians Zaitsev Uros International Premior Magdalena Kudra EX2
S*Ulvstorps Gårds Morris Ferrari (SIB n 09 23) x S*Moja Otrada Chudesnitsa (SIB n 09 23)
725 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's DareDevil Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
726 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Linda Knýová Abs
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
727 SIB III / SIB ny 24 S*Amiliisibiris Prinzessin Glorina Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM
Rossity Camelot (SIB n 09 22) x SC S*Amiliisibiris Tsarevna Gloria DVM (SIB fy 24)
728 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 18 FI*Cherrytail's J'adore Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV
FI*Cherrytail's WonderBoy (SIB n 24) x FI*Cherrytail's Catalina (NEM f 09)
729 SIB V / SIB f 23 S*Ulvstorps Gårds Mimosa Naaras Supreme Premior Linda Knýová KM NOM
S*Sibbemaffians Stanislavskij (SIB d 09 23) x S*Stimics Calypso (SIB n 22)
730 SIB V / SIB f 24 IT* You Like Me Nazarova (Della Taiga) Naaras Grand International Premior Linda Knýová Abs
Nazar Di Sinus Iridum (SIB n 09 23) x Gregory's Nancy Jamesova (SIB f 22)
731 SIB VI / SIB d 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Marlon Brando Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
732 SIB VI / SIB f 09 22 CH*Lukijn’s Albachiara