Satakissa kansainvälinen kissanäyttely *Tyyrpuuri* 3.2.2019
Järjestävä yhdistys Satakissa ry
Alkaa 3.2.2019 Loppuu 3.2.2019
Ilmoittautuminen alkaa 24.12.2018 Ilmoittautuminen loppuu 6.1.2019
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 14:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 25.1.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 210   Kategoriat 2, 3
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@satakissa.fi
Paikka Virkistyshotelli Yyteri,Pori *Tyyrpuuri*
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö, myyntipaikat ja mainokset: Jonna Sivonen, judges.satakissa@gmail.com
Näyttelysihteeri: Marika Landen, mlanden@gmail.com, Junnolantie 55, 03250 Ojakkala p. 040 504 2592, Pia Anolin-Niemi ja Pia Hassel. Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten sähköpostitse mlanden@gmail.com.
Hyvinvointi- ja hygieniavastaava: Sari Valtanen
Raha-asiat (näyttelymaksujen palautukset ym): Marjo Klankki, p. 044 541 0071 satakissa.rahat@gmail.com 
Ruusukkeet ja palkinnot: Piia Anolin-Niemi ja Pia Vainionpää, satakissa.sihteeri@gmail.com
Pääassistentti: Samuli Mustonen, assistenttihakemukset samuli.mustonen@outlook.com
Assistenteille tarjotaan lounas ja maksetaan korvaus 25 €.
 
Näyttelypaikka: Kylpylähotelli Yyteri, Sipintie 1, 28840 Pori
 
Lisätietoja
Kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana!  Ilmoittautuminen tapahtuu tämän näyttelyn kautta. Jos kissasi osallistuu kahteen arvosteluun, valitse tuote Näyttelyilmoittautuminen 2 arvostelua (ilmoittautuminen tapahtuu näin molempiin arvosteluihin). 
Kun kissa ilmoitetaan vain yhteen arvosteluun, valitsee ilmoittaja kumpaan näyttelyyn kissa osallistuu (Paapuuri/Tyyrpuuri).
 
Näyttelymaksu/kissa: 37€ / arvostelu 
Satakissan jäsenet: 34€ / arvostelu 
Ei-FIFe -kissat: 50 € / arvostelu
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu.
Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Kaverikissa 10€ (Ei omaa häkkipaikkaa).
 
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä! Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset sähköpostilla mlanden@gmail.com tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan kategorioittain.
Varmista luettelon saanti ja maksa omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä (3 €). Paikanpäältä luettelo maksaa 5€.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun.

Muistathan tuoda oman häkin! Yhdistys tarjoaa häkkipaikan, mutta ei häkkiä. (Häkin minimikoko 50*50*50cm ja sen tulee mahtua tarjotulle 65*65*65cm paikalle).

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
2 136
3 78
Yhteensä 214

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1822394 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Nuoret 7-10 kk
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
1 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 1509638 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
2 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 1612988 FI*Debals KooMikko Uros International Champion Loredana Fanelli Abs
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
3 ACS I / ACS n FI SK LO 1821786 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Nuoret 7-10 kk Loredana Fanelli EX1
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
4 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
5 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX 91043 CharmingCurl Kimberli Naaras International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
6 ACS X / ACS ns 21 33 FI SK RX 1820391 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Debals Michigan (ACL ns 09 21 33) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
7 LPL X / LPL c 21 32 FI SK RX 1822914 SE*Believe inMagic Jaque Brel Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Solvinden Xylon (LPL n 21 32) x S*divineCURLYcats Pax Britannica (LPL f 09 21 33)
8 MCO I / MCO n FI SK LO 1821832 Corleone Melluandia*PL Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
Vivaldi Melluandia*PL (MCO ns 22) x Xperia Melluandia*PL (MCO n 09)
9 MCO I / MCO n FI SK LO 1821423 PL*Dark Age Magic Uros Avoin Boris Lupan EX2
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
10 MCO I / MCO n FI SK LO 1822184 David Punto Valentino, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan Abs
Lakiss Grand (MCO n 25) x Veyron Manticore (MCO a)
11 MCO I / MCO n FI SK LO 1614833 FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll Uros Premior Boris Lupan EX1 CAPIB
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
12 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1405321 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Grand International Champion Loredana Fanelli EX1 CACS BIV
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
13 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1613088 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra Naaras International Champion Loredana Fanelli EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
14 MCO II / MCO a 09 IT*Skysupernova Cosmos Uros Avoin Loredana Fanelli EX1 CAC
Emotionkings Amadeus (MCO ds 03) x Hairy Sunrise de Pink Paradise (MCO f 09 22)
15 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1819829 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel Naaras Avoin Loredana Fanelli EX1 CAC
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
16 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Loredana Fanelli KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
17 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 88033 FI*Chamberlain Let's Go Uros Grand International Premior Loredana Fanelli EX2
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
18 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 1403633 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Grand International Premior Loredana Fanelli EX1 CAPS BIV
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
19 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1819830 FI*Tigerworld Goddes Of Love "N" Death Naaras Kastraatti Loredana Fanelli EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
20 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1820656 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
21 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612124 FI*Mahtitassun GuumaGimma Naaras Avoin Boris Lupan EX2
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
22 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1821422 PL*Dark Age Milana Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
23 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1 BIV NOM
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
25 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
26 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 1716085 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
27 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
28 MCO V / MCO d FI SK LO 1716155 S*Moon Kewa's Little John Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 No Cert
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
29 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
30 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 1821002 FI*Hemingway's Chief Red Eagle Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
31 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 1717955 FI*Easylife's King of Sun Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
33 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 1510686 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS BIV NOM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
34 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 1716019 Zachary Tiili*PL Uros Grand International Champion Boris Lupan EX2
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
35 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 1613547 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
36 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK RX 1718725 FI*Avasong Jofiel Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x Mainelyclassic Even Song (MCO d 25)
37 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1821565 FI*Chamberlain Orionis Alnilam Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
38 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1821643 FI*HoneyCoon's Wheenie Beenie Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*HoneyCoon's HitchHiker (MCO a 09 22) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
39 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1923396 Spice Girl Amber Sun *LT Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
Franklin White Luxury*BY (MCO d) x N'Ancy De Axis Star, CZ (MCO n 03 24)
40 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1509941 FI*Chamberlain Zimply Gorgeous Uros Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
FI*TipTop Maine Xantophilo (MCO n 03 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
41 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1716700 FI*Tigerworld Selene Naaras Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
42 MCO VII / MCO ns 23 FI SK LO 1508702 FI*Krysos One Undercover Cat Uros Grand International Champion Loredana Fanelli EX1 CACS
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Uanita (MCO f 22)
43 MCO VII / MCO ns FI SK RX 1820517 Heart Stealer Forever&Ever Uros Avoin Loredana Fanelli EX1 CAC BIV
Yummy Largowinch (MCO n 22) x Justcoons May B Baby (MCO fs 23)
44 MCO VII / MCO ns 25 FI SK LO 1923388 Yankee Cats Great Roxann Naaras Nuoret 7-10 kk Loredana Fanelli EX1
Floh of Forster's Home (MCO n 25) x Yankee Cats Angel of Joy (MCO fs 11)
46 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Kastraatti Loredana Fanelli EX1 CAP BIV NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
47 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1820016 FI*Laramillan Optimus Prime Uros Kastraatti Loredana Fanelli EX2
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
48 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Premior Loredana Fanelli EX1 CAPIB
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
49 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1819372 FI*Rotcat Unna Naaras Premior Loredana Fanelli EX1 CAPIB
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
50 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1820708 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC BIV
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
51 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1819840 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
52 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1819220 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever Naaras Avoin Marina Vinkel EX2
FI*KingLeo's Amok (MCO ns 09 22) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
53 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1820608 FI*Moggi Kamo Milla Naaras Avoin Marina Vinkel EX3
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
54 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1507109 FI*Rotcat Meeco Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM BIV NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
55 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 87617 DK*Timita's Formel 1 Uros Grand International Premior Marina Vinkel Abs
DK*Timita's Sloppy (MCO ds 09 22) x DK*Timita's Super Aroma (MCO ns 09 22)
56 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1716886 FI*NomenEst Ivanhoe Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
57 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 1716214 FI*Escape's Kid Bailey Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
58 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1613301 FI*Myrskypihlajan Happy Habibi Uros Kastraatti Marina Vinkel EX2
FI*Mainehaan Hanson (MCO a) x FI*Myrskypihlajan Laulava Sydän (MCO fs 09)
59 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1718571 FI*KhalDrogo's Princess Aurora Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Daybreak's GentleMan (MCO a 09) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
60 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS BIV
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
61 NEM I / NEM n FI SK LO 1819783 FI*NonServiam Belus Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
62 NEM I / NEM f FI SK LO 1819787 FI*NonServiam Burn The Remembrance Naaras Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP NOM BIS
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
63 NEM I / NEM f FI SK LO 1819786 FI*NonServiam Butterfly Effect Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
64 NEM I / NEM e 21 FI SK RX 1822429 Willy Blue Chelsea*PL Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
Romantic Melody's Q* Saint Saens (NEM n 09 21) x Zafira Valenika (NEM d 09)
65 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 1822572 FI*Lumikissan Kardemumma Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
66 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1718472 FI*SiniTaigan Bogactwo Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB NOM
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
67 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Premior Loredana Fanelli EX1 CAPIB
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
68 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 42400 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP NOM
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
69 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 1822541 FI*Tupuliinin Blue Moon Uros Pennut 4-7 kk Loredana Fanelli EX1 NOM
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
70 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Supreme Champion Boris Lupan KM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
71 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716103 FI*WitSarin Keijo Uros International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB BIV
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
72 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1821139 FI*Jarraun's Skog Gunnbjorn Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan Abs
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun (NFO f 03 24)
73 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1821345 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
74 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1820890 FI*Ivanhoe's Flawless Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
75 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 1822540 FI*Tupuliinin Blue Sky Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
76 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1923487 S*NC's Superstitious Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan Abs
S*NC's Dangerous (NFO n 09 23) x Zambezi Puszyste Koty*PL (NFO n 09 22)
77 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716108 FI*WitSarin Pobeda Uros International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
78 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1820364 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
79 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1923490 S*Cederskogens Öydis Önskedröm Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM BIS
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x (N)Mariskogens Orkidé (NFO a 03 24)
80 NFO V / NFO f FI SRK LO 41483 FI*Tupuliinin Josefiina Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
81 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros Champion Loredana Fanelli EX1 CACIB BIV NOM
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
82 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1820071 FI*Haaveeni Freija Naaras Avoin Loredana Fanelli EX1 CAC NOM
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
83 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1717213 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun Naaras Champion Loredana Fanelli Abs
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
84 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1820891 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros Nuoret 7-10 kk Loredana Fanelli EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
85 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1821348 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Nuoret 7-10 kk Loredana Fanelli EX1
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
86 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 1822053 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 NOM
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
87 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1508402 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB NOM
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
88 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1820326 FI*Ninatte's Best For Me Uros Kastraatti Glenn Sjöbom Abs
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
89 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 1509515 FI*Apachiris Elendil Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
90 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1510641 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM BIV NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
91 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1612033 SarSibi Izumrud Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB NOM
SarSibi Gamlet (SIB n 24) x Yunika Dostoyanie Sibiri (SIB n 24)
92 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 1510113 FI*Mäntylän Sarmi Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
93 SIB VII / SIB ns 22 FI SK LO 1820840 FI*Allikatin Miina Naaras Avoin Loredana Fanelli EX2
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x S*Klockarbackens Verona (SIB a)
94 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1820458 FI*Bmy-Moumou Molly Brown Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
95 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821382 FI*Jylhäkallion Blacky Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
96 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1822573 FI*Lumikissan Kaneli Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
97 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1717496 FI*Allikatin Kukka Naaras Premior Marina Vinkel EX1 CAPIB
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
98 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821380 FI*Jylhäkallion Bernard Uros Nuoret 7-10 kk Loredana Fanelli EX1 BIV NOM
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
99 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821336 FI*Lumikissan James Bond Uros Nuoret 7-10 kk Loredana Fanelli EX2
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
100 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 1821384 FI*Jylhäkallion Bianca Naaras Nuoret 7-10 kk Loredana Fanelli EX1
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
101 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1510842 FI*Tunturikissan Saga Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
101 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1510842 FI*Tunturikissan Saga Naaras Kastraatti Loredana Fanelli EX1 CAP
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
102 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 1402438 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Boris Lupan KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
103 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
104 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX 84419 FI*Talvivaaran Delenn Naaras Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP NOM
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
105 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 1821268 FI*Taigatupsun Bellatrix Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
SE*Missemoj's Tristan (SIB ns 24) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
106 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1822091 FI*Mintsuliinin Felicia Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Apachiris Harry (SIB d 24) x FI*Mintsuliinin Doris (SIB fy 09 22)
107 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 1614262 VinniMur Zlatogor Uros Grand International Champion Loredana Fanelli EX1 CACS BIV
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
108 SIB VII / SIB as FI SK LO 1820682 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Avoin Loredana Fanelli EX1 CAC
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
109 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 1821357 FI*Distinto Asti Cinzano Naaras Nuoret 7-10 kk Loredana Fanelli EX1
VinniMur Zlatogor (SIB es 11) x FI*Keijumetsän Kesän lapsi (SIB n 24)
110 SIB VII / SIB gs 24 FI SK LO 1821060 FI*Sippan's Pamela Naaras Nuoret 7-10 kk Loredana Fanelli EX2
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
111 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Grand International Premior Loredana Fanelli EX1 CAPS NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
113 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
113 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
114 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1612631 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom Abs
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
115 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 1508624 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
117 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1717282 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
118 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI SK LO 1820987 FI*Lumikissan Hottentotti Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy (SIB es 09 23)
119 SIB VIII / SIB ns 09 FI SK LO 1820628 FI*Sippan's Othello Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX2
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Sippan's LumiKukka (SIB n 09)
120 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK LO 1820986 FI*Lumikissan HottiPotti Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy (SIB es 09 23)
121 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1614240 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
122 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1405960 FI*Sipsun Altair Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
122 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1405960 FI*Sipsun Altair Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
123 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1715628 FI*Felesin Seda Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
125 TUA V / TUA d FI SK LO 1822128 FI*Felesin Madonna Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Felesin Ismo Alanko (TUA d 03) x FI*Felesin Sweetheart (TUA f)
126 TUA VI / TUA f 09 FI SK LO 1718436 FI*Felesin Nitte Valo Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Tangerine's Enigma: Milk & Honey (TUA f 03 24)
127 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1822917 FI*Felesin David Bowie Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Felesin Tomi Joutsen (TUA w) x FI*Felesin Erja Lyytinen (TUA n 24)
128 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS BIV NOM
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
129 BEN n 22 SE*Out n About Iggy Pop Uros Avoin Marina Vinkel Abs
Amakiki Ripple Big Bear (BEN n 22) x SE*Out n About Alicia (BEN n 22)
130 BEN n 22 CH S*Nordic Glow Perfect Illusion Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
S*Nordic Glow Dirrty Cash (BEN n 22) x S*KungsgardenCats Daisy Duke (BEN n 24)
131 BEN n 22 FI SK LO 1821291 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
132 BEN n 22 SE*Out n About Jaxs Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel Abs
SE*Out n About Gizmo (BEN n 22 33) x Fiona Jaguarcity,SK (BEN n 24)
133 BEN n 22 S*KungsgardenCats Wilmer Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
Kingsmark Get Smart (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Dulcinea (BEN n 24)
135 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS NOM
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
137 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1614858 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS NOM
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
138 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
139 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP NOM BIS
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
140 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
140 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Carin Sahlberg 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
141 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
142 BSH g FI SK LO 1715611 FI*SamBelle's Cream Caramel Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter's All The Way For You (BSH a)
143 BSH c 24 FI SK LO 1820473 FI*Coventry's Ywain Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FI*Ullukan Pyrypoika (BSH c 24) x FI*Coventry's Quirinia (BSH g)
144 BSH ns 11 FI SK LO 1506971 FI*Helmiinan Hupakko Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
145 BSH ns 11 FI SRK LO 1404149 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS BIV NOM BIS
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
146 BSH ns 11 FI SK RX 1717339 FI*EmeraldCharm Jungle Frost Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
147 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
149 BSH o 21 33 FI SK LO 1507892 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
150 BUR n FI SK LO 1716955 FI*Flea's Waka Noa Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
151 BUR c FI SK LO 1716954 FI*Flea's Haka Iwi Uros Champion Carin Sahlberg Abs
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
152 BUR c FIN SRK LO 35722 FIN*Cattish Unique Zircon Uros Veteraani Ulrika Eriksson 4
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
152 BUR c FIN SRK LO 35722 FIN*Cattish Unique Zircon Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
153 BUR d FI SK LO 1820305 FI*Karvanverran Pakkasherra Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC NOM BIS
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
154 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS NOM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
155 BUR h FI SK LO 1821583 FI*Aavan Cézanne Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM BIS
Casper Samsvet (BUR b) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
156 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI SK RX 1822216 FI*Touchant Flirt de la Vie Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
Caaleigh Pepperdance (MAN ns 09 24 51) x FI*Touchant But de la Vie (CYM gs 03 54)
157 EUR n FI SK RX 1405823 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
158 EUR e FI SK RX 1717683 FI*Lumihelmen Jokapoika Uros Kastraatti Carin Sahlberg Abs
FI*Lumihelmen Herrasmies (EUR w) x FI*Vinhaviiksen Kermaija (EUR e 22)
159 EUR ns FI SK RX 1820494 FI*Pikku-Piun Superhessu Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
160 EUR n 24 FIN SRK LO 28477 FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Ulrika Eriksson 1 NOM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
160 EUR n 24 FIN SRK LO 28477 FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
161 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM BIS
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
161 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP NOM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
162 EUR a 22 FI SK RX 1822205 FI*Feronian Opium Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
163 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
163 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Ulrika Eriksson 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
164 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
165 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
166 EUR g 24 FI SK RX 1405825 FI*Sireenin Amity Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
167 EUR ns 22 FI SK RX 1717134 FI*Lumihelmen Ilopilleri Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä (EUR n) x FI*Lumihelmen Glissando (EUR ns 22)
168 EUR ns 23 FI SK RX 1509054 FI*Lumihelmen Giulio Gatti Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
170 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM NOM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
171 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
172 KBL IV / KBL fs 03 22 FI SK LO 1923050 Brioche Free Hunter *RU Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Zanzelyan Kroshka Flak (KBL d 24) x Rosinka Free Hunter *RU (KBL fs 03 24)
173 KOR FI SK LO 1718917 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB NOM
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
174 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Veteraani Carin Sahlberg 3
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
174 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
175 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
176 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 1822432 Auragold Heureka Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
177 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
178 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Ulrika Eriksson 3
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
178 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
179 MAU ns 24 FI SK LO 1611559 FI*CatNmaus Chausiku Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
180 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
181 OCI n 24 FI SK LO 1405278 FI*Moosegrove Honour Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
182 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
183 OCI o 24 FI SK LO 1821180 FI*Moosegrove Quentin Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
184 SIN FI SK LO 1718847 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB NOM BIS
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
185 SRL I / SRL c FI SK RX 1821904 S*Tiddlywinks Bip Bippadotta Uros Avoin Carin Sahlberg Abs
Tiddlywinks Polymetylmetakrylat (SRL n 03) x Frizekittis Jule (SRL ns 09)
186 SRL III / SRL d FI SK RX 1612255 Psipsina Lieska Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
187 SRL III / SRL f FI SK RX 1821830 IT*Silverdust Desdemona Naaras Avoin Carin Sahlberg Abs
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
189 SRL VII / SRL a 21 33 FI SK RX 1716243 Psipsina Proinos Uros Premior Marina Vinkel EX1 CAPIB
Psipsina Lieska (SRL d) x FI*Suvikasteen Sininen Utu (SRL a 24)
189 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Eriksson Ulrika BSH a, BSH c 24, BSH g, BSH ny 25, BSH o 21 33, BUR d, BUR h, BUR n, CYM 51-52, EUR a 24, EUR g 24, EUR n, EUR ns, EUR ns 23, KBL IV, MAU ns, OCI o 24, SIN, VET 3 25
Fanelli Loredana ACL VIII, ACS I, MCO II, MCO VII, NEM II, NFO III, NFO VI, SIB IV, SIB VII 34
Lupan Boris ACL IV, ACS VII, MCO I, MCO III, MCO VI, NFO IV, NFO VII, SIB V, TUA VI 33
Sahlberg Carin BSH f, BSH ns 11, BUR c, EUR a 22, EUR d 24, EUR e, EUR f 24, EUR n 24, EUR ns 22, KBL I, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, OCI n 24, SRL I, SRL III, VET 3 27
Sjöbom Glenn ACS III, ACS X, MCO V, NEM I, NFO V, SIB II, SIB VIII, TUA II, TUA IX 29
Vinkel Marina LPL X, MCO IV, MCO VIII, NFO II, SIB III, SIB VI, TUA V, BEN n 22, BML I, MAN 51-52, SRL VII 37
6 tuomaria