Satakissa kansainvälinen kissanäyttely *Tyyrpuuri* 2.2.2019
Järjestävä yhdistys Satakissa ry
Alkaa 2.2.2019 Loppuu 2.2.2019
Ilmoittautuminen alkaa 25.12.2018 Ilmoittautuminen loppuu 6.1.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 25.1.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 210   Kategoriat 1, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@satakissa.fi
Paikka Virkistyshotelli Yyteri, Pori *Tyyrpuuri*
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö, myyntipaikat ja mainokset: Jonna Sivonen, judges.satakissa@gmail.com
Näyttelysihteeri: Marika Landen, mlanden@gmail.com, Junnolantie 55, 03250 Ojakkala p. 040 504 2592, Pia Anolin-Niemi ja Pia Hassel. Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten sähköpostitse mlanden@gmail.com.
Hyvinvointi- ja hygieniavastaava: Sari Valtanen
Raha-asiat (näyttelymaksujen palautukset ym): Marjo Klankki, p. 044 541 0071 satakissa.rahat@gmail.com 
Ruusukkeet ja palkinnot: Piia Anolin-Niemi ja Pia Vainionpää, satakissa.sihteeri@gmail.com
Pääassistentti: Samuli Mustonen, assistenttihakemukset samuli.mustonen@outlook.com
Assistenteille tarjotaan lounas ja maksetaan korvaus 25 €.
 
Näyttelypaikka: Kylpylähotelli Yyteri, Sipintie 1, 28840 Pori
Lisätietoja
Kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana!  Ilmoittautuminen tapahtuu tämän näyttelyn kautta. Jos kissasi osallistuu kahteen arvosteluun, valitse tuote Näyttelyilmoittautuminen 2 arvostelua (ilmoittautuminen tapahtuu näin molempiin arvosteluihin). 
Kun kissa ilmoitetaan vain yhteen arvosteluun, valitsee ilmoittaja kumpaan näyttelyyn kissa osallistuu (Paapuuri/Tyyrpuuri).
 
Näyttelymaksu/kissa: 37€ / arvostelu 
Satakissan jäsenet: 34€ / arvostelu 
Ei-FIFe -kissat: 50 € / arvostelu
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu.
Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Kaverikissa 10€ (Ei omaa häkkipaikkaa).
 
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä! Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset sähköpostilla mlanden@gmail.com tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan kategorioittain.
Varmista luettelon saanti ja maksa omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä (3 €). Paikanpäältä luettelo maksaa 5€.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun.

Muistathan tuoda oman häkin! Yhdistys tarjoaa häkkipaikan, mutta ei häkkiä. (Häkin minimikoko 50*50*50cm ja sen tulee mahtua tarjotulle 65*65*65cm paikalle).

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 99
4 118
Kotikissat 11
Yhteensä 228

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Boris Lupan KM BIV
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 1718163 Ayser's Viserion Uros International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
My-Champagne Playboy of Ayser (EXO d 22) x Ayser's Galaxy (PER f 33)
3 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Champion Boris Lupan EX1 CACIB
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
4 EXO n FI SK LO 1820865 FI*Chevhill's Paloma Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
5 EXO f FI SK LO 1718051 FI*Shamirin Ödesdotter Naaras Avoin Loredana Fanelli EX1 CAC
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FI*Shamirin Yippee Yvonne (PER ns 03)
6 EXO n 22 FI SK LO 1716427 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS NOM BIS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
7 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
8 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
9 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Loredana Fanelli KM NOM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
10 EXO f 24 FI SK LO 1820869 FI*Shamirin Diamont Destiny Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Shamirin Red Roberto (EXO d 22) x FI*Shamirin Epic Emily (EXO n 03 24)
11 EXO g 22 FI SK LO 1822428 Ayser's Midnight Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
12 EXO f 21 33 FI SK LO 1923486 Ayser's Pina Colada Naaras Nuoret 7-10 kk Loredana Fanelli EX1
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Janni (EXO e 21 33)
13 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Avoin Boris Lupan EX1 CAC
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
14 PER n FI SK LO 1613418 FI*Mimosan Quarterback Uros Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
15 PER n FI SK LO 1820531 FI*Mimosan Vamp Naaras Avoin Boris Lupan Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
16 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1 NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
17 PER n FI SK LO 1821001 FI*Mimosan Worst Part Is Over Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
18 PER a FI SK LO 1718143 FI*Mogi's Summer Maple Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC NOM
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*Mogi's Belle Bettine (EXO a 03)
19 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
20 PER f FI SK LO 1718575 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras International Champion Loredana Fanelli EX1 CAGCIB NOM
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
21 PER f FI SRK LO 91075 Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Loredana Fanelli KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
22 PER ds FI SK LO 1820989 FI*Kultaviiksen Robert Plant Uros Nuoret 7-10 kk Loredana Fanelli Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
23 PER n 22 FI SK LO 1613630 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM NOM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
24 PER n 24 FI SK LO 1821205 FI*Sabrimin Pearl Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
25 PER a 22 FI SK LO 1612955 FI*Mogi's Meadow Buttercup Uros Avoin Loredana Fanelli EX1 CAC
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*AzuLejo's Angels Fall First (EXO g 22)
27 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Loredana Fanelli KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
29 PER f 33 FI SK LO 1508889 Sinihuiskan Elisha Naaras Grand International Premior Boris Lupan EX1 CAPS NOM
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
30 PER a 21 33 FI SRK LO 42856 Sinihuiskan XabiAlonso Uros Supreme Champion Boris Lupan KM
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
30 PER a 21 33 FI SRK LO 42856 Sinihuiskan XabiAlonso Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
31 PER a 21 33 FI SK LO 1715624 Ayser's Rocky Balboa Uros Premior Boris Lupan EX1 CAPIB
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
32 PER b 21 33 FI SK LO 1820727 FI*Yashar's Dobby Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
33 PER d 21 33 FI SK LO 1820725 FI*Yashar's Draco Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
34 PER f 21 33 FI SK LO 1614591 Ayser's Q-Girl Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
Ayser's Knight-Of-Stars (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
35 PER g 21 33 FI SK LO 1822019 FI*Yashar's Esmeralda Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Beaty Belle (PER f 33)
36 RAG n FI SK LO 1820852 FI*Jylhärinteen Chili Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
38 RAG n FI SK LO 1822197 FI*Maplehill's Playful Paws Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Saskachina (RAG n 04)
39 RAG n FI SRK LO 1301314 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Premior Boris Lupan EX1 CAPIB
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
40 RAG c FI SK LO 1715072 FI*AijaiCats Sweet Saxon Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
41 RAG c FI SK LO 1819296 FI*AijaiCats Brilliant Bella Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
42 RAG a 21 FI SK LO 1715558 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
43 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
44 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV NOM BIS
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
45 RAG n 03 FI SK LO 1822531 FI*Collicatin Hersyvä Hertta Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Collicatin First Flower Of Spring (RAG n 04)
46 RAG n 03 FI SK LO 1822393 FI*Stardoll's Kanelbulle Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom Abs
S*Vallhovstassens Boss (RAG a 03) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
47 RAG n 03 FI SK LO 1405056 FI*Valkokullan Victoria Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
48 RAG n 03 FI SK LO 1718210 FI*Cat's-JM Rafael-Benitez Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
S*Krickelins Rafael (RAG n 03) x FI*Cat's-JM Cleo-patra (RAG n 03)
49 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
50 RAG n 04 FI SK LO 1820420 Nagawika de l'Ulyssiade Uros International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB
Miyazaki de l'Ulyssiade (RAG e 04) x Makhea des Ragouzi (RAG n 04 21)
51 RAG n 04 FI SK LO 1820800 FI*Collicatin All Aboard Eleni Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1 BIV
Dreamer Dama w Masce*PL (RAG n 03) x FI*Collicatin Banana Split (RAG a)
52 RAG n 04 FI SK LO 1822326 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard Uros Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1 NOM
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira (RAG a)
53 RAG a 03 FI SK LO 1820044 FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán Naaras Avoin Loredana Fanelli EX1 CAC
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
54 RAG a 03 FI SK LO 1821612 FI*Celestial's Sano Mua Rehtoriks Uros Nuoret 7-10 kk Loredana Fanelli EX1 BIV NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*BlackRain's Impossible To Resist (RAG a 03 21)
55 RAG a 03 FI SK LO 1822637 FI*Valkokullan Pennilotta Naaras Pennut 4-7 kk Loredana Fanelli EX1
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Valkokullan Julia (RAG a 04)
56 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Supreme Premior Loredana Fanelli KM BIV NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
57 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Loredana Fanelli KM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
58 RAG a 03 FI SK LO 1611449 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Grand International Premior Loredana Fanelli EX1 CAPS
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
59 RAG a 04 FI SK LO 1718736 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
60 RAG a 04 FI SK LO 1820617 FI*Helmikeijun Granite Pearl Uros Avoin Boris Lupan EX1 CAC
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
61 RAG a 04 FI SK LO 1820616 FI*Helmikeijun Tiny Pearl Uros Avoin Boris Lupan EX2
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
62 RAG a 04 FI SK LO 1820229 FI*RoyalRose's Bentley Uros Champion Boris Lupan EX1 CACIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
63 RAG a 04 FI SK LO 1821054 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Boris Lupan Abs
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
64 RAG a 04 FI SRK LO 1402768 Excellence Princessoffinland Naaras Supreme Premior Boris Lupan KM
FI*Celestial's King of Finland (RAG c) x S*Katrinelund's Daisy of Abayomis (RAG a 03)
65 RAG a 04 FI SK LO 1717727 FI*Valkokullan Daim Uros International Premior Boris Lupan EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
FI*Valkokullan Apollon (RAG a 04) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
66 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Kastraatti Boris Lupan EX1 CAP
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
66 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
67 RAG d 04 FI SK LO 1718738 FI*Celestial's El Jefe Uros Premior Loredana Fanelli EX1 CAPIB NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
68 RAG f 03 FI SK LO 1822368 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Pennut 4-7 kk Loredana Fanelli EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
69 RAG f 04 FI SK LO 1822363 FI*Celestial's Aitoo Asiaa Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
70 RAG f 04 FI SK LO 1613836 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Kastraatti Glenn Sjöbom Abs
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
71 RAG g 03 FI SK LO 1718876 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
72 RAG g 04 FI SK LO 1510216 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras International Champion Loredana Fanelli EX1 CAGCIB
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
73 RAG a 04 21 FI SK LO 1822633 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Pennut 4-7 kk Loredana Fanelli EX1 NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
74 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
74 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
75 SBI n FI SK RX 1718858 FI*Lofanna Guernica Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB BIV
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
76 SBI n FI SK LO 1819200 FI*Mimitan Vellamo Naaras Champion Glenn Sjöbom EX2
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Mimitan Symphonie (SBI b)
77 SBI a FI SK LO 1506663 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
78 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Boris Lupan KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
79 SBI b FI SK LO 1822003 FI*Saca's Mahg-nahr Uros Nuoret 7-10 kk Boris Lupan EX1
NO*Stalderkattens Elmer (SBI e) x FI*Saca's Åll for Avantgarde (SBI f 21)
81 SBI c FI SK RX 1822430 Rockabilly Rose v.Meingold Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
Denver von Gallus, CZ (SBI c) x Juna v.Meingold (SBI b 21)
82 SBI e FI SK LO 1819641 FI*Rais-Kis Too Hot Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
83 SBI f FI SK LO 1819813 IT*Shin Miyar Clèa Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Expert's Hamadi (SBI n) x IT*Shin Miyar Tessie (SBI e)
84 SBI f FI SRK LO 85163 FI*Rais-Kis Aurora Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM NOM BIS
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
84 SBI f FI SRK LO 85163 FI*Rais-Kis Aurora Naaras Veteraani Marina Vinkel 2
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
85 SBI g FI SK LO 1406483 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Grand International Champion Boris Lupan EX1 CACS
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
86 SBI g FI SK LO 1717267 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras International Champion Boris Lupan EX1 CAGCIB BIV
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
87 SBI g FI SK LO 1822315 FI*Lofanna Jessica Naaras Pennut 4-7 kk Boris Lupan EX1
FI*Canth's Xanthus (SBI d 21) x FI*Lofanna California (SBI a 21)
88 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Premior Loredana Fanelli EX1 CAPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
89 SBI n 21 FI SK LO 1821013 FI*Mimitan Isabel Naaras Nuoret 7-10 kk Loredana Fanelli EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
90 SBI a 21 FI SK LO 1716326 RU*Tarnis Urgant Uros International Champion Glenn Sjöbom Abs
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
91 SBI a 21 FI SK LO 1821362 FI*Lofanna Ifigeneia Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Lofanna Francesca (SBI a)
92 SBI e 21 FI SK RX 1822423 Deben Laty Mery, CZ Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
93 ABY n FI SK LO 1717492 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
94 ABY n FI SK LO 1715659 FI*Lovedevotion Josefine Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
95 ABY n FI SK LO 1717461 FI*Redcheetah's Diana Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX2
Maurice de Moéris (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
96 ABY n FI SK LO 1821102 Taco Villa's Honey Ryder Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC BIV
Shadeaby Doubleoseven of Tacovilla (ABY n) x Holoserica Vesper Lynd of Tacovilla (ABY n)
97 ABY n FI SK LO 1821948 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
98 ABY n FI SK LO 1821989 FI*Miragerie Ambrosia Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
99 ABY n FI SK LO 1510754 FI*Silkkihienon Wigilia Rickey Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson Abs
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
100 ABY a FI SK LO 1821862 FI*Redcheetah's Erin Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
101 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
102 ABY o FI SK LO 1821090 FI*Nebuankhet Siraxta Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Nae Quin! (ABY a)
103 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM BIS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
104 BAL a 21 FI SK LO 1718985 FI*Willicon Dove Baby Dove Naaras Champion Loredana Fanelli EX1 CACIB NOM
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
105 CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB BIV NOM
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
106 CRX I / CRX b FI SK LO 1820454 FI*Villains Wicked Winifred Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti (CRX a)
107 CRX I / CRX n FI SK LO 1822251 FI*Claypond's Justiina V Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Claypond's Fortune Fabuleuse (CRX o)
108 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
109 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
109 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Veteraani Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
110 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1718318 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
112 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 1715522 FI*Alchemist Iron Maiden Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) (CRX ds 23) x FI*Spectrolite La Paloma (CRX b 09 33)
113 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 1820934 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
114 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 1404902 FI*Jokikatin Soleil Soleil Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Gaala-Star Amor (CRX d 01) x S*Änglarna's Estelle (CRX d)
115 CRX VII / CRX b 21 33 FI SK LO 1717293 FI*Claypond's Finaude Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
116 CRX VII / CRX b 21 33 FI SK LO 1719045 FI*Claypond's Hilla V Naaras Out of Competition Marina Vinkel Arvosteltu
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
117 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1821460 FI*Saca's First-class Lady Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Alchemist Abracadabra (CRX n 03 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
118 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 1614987 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Bad Influence (CRX n)
121 OLH b FI SK LO 1611804 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros International Champion Loredana Fanelli EX1 CAGCIB
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
122 OLH d 24 FI SRK RX 1300920 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS NOM BIS
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
123 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
124 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
125 OSH n FI SK LO 1822200 FI*BlackDevil's Twisted True Love Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
HU*Okonor Miskolc (OSH b) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
126 OSH b FI SK LO 1820116 FI*Frostnight's Kiss Of The Vampire Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
127 OSH d FI SK LO 1716548 FI*BlackDevil's Burns Like Hell Naaras International Champion Loredana Fanelli EX1 CAGCIB
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
128 OSH d FI SK LO 1510390 FI*Ori-Katin Willie Garvin Uros International Premior Loredana Fanelli EX1 CAGPIB
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
129 OSH e FI SK LO 1716551 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Supreme Champion Loredana Fanelli KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
130 OSH f FI SK LO 1508671 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
130 OSH f FI SK LO 1508671 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
131 OSH f FI SK LO 1716097 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM BIV
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
132 OSH f FI SK LO 1716555 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
133 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
134 OSH h FI SK LO 1820444 FI*Eirenen Shufflin Over Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Nisan Oriclis (OSH b) x FI*Eirenen Jungle Freak (OSH f 22)
135 OSH a 24 FI SK LO 1613439 FI*JellonCats El Hierro Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
Jelloncats Follow the Leader (OSH n 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
136 OSH b 24 FI SK LO 1718649 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
137 OSH b 24 FI SK LO 1821200 FI*Bitterblues Chili Cheyenne Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Mummeli Queeninha Anthea (SIA j 21)
139 OSH c 24 IC NO*Ennakeem's Tokyo Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
140 OSH d 24 FI SK LO 1821996 Helios v. Imporio A Uros Avoin Loredana Fanelli EX1 CAC NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
141 OSH d 24 FI SK LO 1613663 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Grand International Premior Loredana Fanelli EX1 CAPS BIV NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
142 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Grand International Premior Loredana Fanelli EX2
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
142 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
143 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros International Premior Loredana Fanelli EX1 CAGPIB
HU*Okonor Padlizsán (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
143 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Okonor Padlizsán (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
144 OSH f 24 FI SK RX 1923401 Zanetta Farussi Chrysolite Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
EkstaSia's Jarvis of Chrysolite (OSH n 22) x Yasmina Chrysolite & Mauser's (SIA f 03 21)
145 OSH h 24 FI SK LO 1821564 FI*Clamoris Jocelina Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson Abs
FI*Orifame Sirocco (OSH b) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
146 OSH j 24 Ivanthes Jjjolin Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
147 OSH b 03 FI SK LO 1822114 Ardales Elois Agraciado Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
Rusor Oriks (OSH o) x Eloisa Lali Barbudo (OSH b 03)
148 PEB I / PEB b 21 FI SK RX 1820950 FI*Indigo's Every Party Needs A Pretty Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
149 PEB II / PEB b 03 64 FI SK RX 1614207 FI*Indigo's Hard Luck Ava Naaras International Champion Loredana Fanelli EX1 CAGCIB
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
150 PEB III / PEB g 21 S*Cupcakes Dirty Blue Naaras Champion Carin Sahlberg Abs
Kioko Cosmo (PEB c 21 33) x IC SE*Odd I’s Linoleum (PEB g 21)
151 PEB V / PEB c 33 FI SK RX 1820951 FI*Indigo's Name of the Game Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
152 PEB V / PEB n 33 FI SRK LO 90936 Veni-Vidi-Vici Del Iris Naaras Veteraani Carin Sahlberg 2
Yungvald Del Iris (PEB n) x Faina del Iris (PEB b)
153 RUS FI SK LO 1611909 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS NOM
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
154 RUS FI SK LO 1820657 Umberto Tibery Nicol Ross Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
Tibery July Caesar Rus'Brungilda (RUS ) x Carica Grez Rus*RU (RUS )
155 RUS FI SK LO 1715112 FI*Lolcat's Elsa Naaras Avoin Marina Vinkel Abs
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Willow Rosenberg (RUS )
156 RUS FI SK LO 1821901 FI*Janatuisen Frida af Åsgränden Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel Abs
Diamond Neytiri*PL (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
157 RUS FI SK LO 1510859 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
158 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
158 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
159 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM BIV
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
160 SIA n FI SRK LO 39838 FI*Keskimaan Elea Dessuithiel Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x FI*ChicKitty Miss Piggy (SIA f 03)
160 SIA n FI SRK LO 39838 FI*Keskimaan Elea Dessuithiel Naaras Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x FI*ChicKitty Miss Piggy (SIA f 03)
161 SIA n FI SK LO 1715990 FI*Vintterin Pauli Miinanpoika Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
162 SIA a FI SK LO 1718491 FI*Selcouth Acacia Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Sokeri (SIA n)
163 SIA b FI SK LO 1508673 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Supreme Premior Loredana Fanelli KM NOM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
164 SIA d FI SK LO 1821202 FI*Bitterblues Crème de la Crème Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Mummeli Queeninha Anthea (SIA j 21)
166 SIA d 21 FI SK LO 1819164 FI*Ori-Katin Johnny Rotten Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
167 SOM n FI SK LO 1406150 (N)Villkattens Wilmer Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
167 SOM n FI SK LO 1406150 (N)Villkattens Wilmer Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
168 SOM n FI SK RX 1510366 FI*SunnyPace Fritillaria Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
169 SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS BIV NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
170 SOM n FI SK LO 1715167 Olaf von Gulda Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
S*Catnip's Valiant Viktor (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
171 SOM n FI SK LO 1614779 FI*Vulpes Aletheia Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX2
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
172 SOM n FI SK LO 1819578 FI*Lamadegaan Feel The Magic Naaras Champion Marina Vinkel VG1
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
173 SOM n FI SK LO 1819581 FI*Lamadegaan Fullmoon Shadow Naaras Champion Marina Vinkel VG2
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
174 SOM n FI SK LO 1821475 FI*Vulpes Black No. 1 Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
175 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
175 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Ulrika Eriksson 2
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
176 SOM n FI SK LO 1612017 FI*Foxkiss Esox lucius Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB BIV NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
177 SOM n FI SK LO 1819580 FI*Lamadegaan Festival Star Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
178 SOM o FI SK LO 1716749 SE*Vesselkattens Stina Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
S*Skrasselkattens Yoji (SOM n) x S*Litskattens Vendela (SOM n)
179 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718306 FI*Hebblas Wibby Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
180 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 1820265 FI*Hebblas Xanthus Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
181 SPH III / SPH d FI SK RX 1822140 FI*Hobbitqueen's Unsullied Joy Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Hobbitqueen's Dragonair (SPH n 03 32) x FI*Hobbitqueen's Yale (SPH f)
182 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 1614791 FI*Hebblas Thelma Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
183 SPH IV / SPH f 02 64 FI SRK RX 1403977 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM NOM
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
184 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 1402325 FI*Hebblas Izzy Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
185 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 1820504 FI*Hobbitqueen's Sirius Uros Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
FI*Hobbitqueen's Volans (SPH n 03 32) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
186 SPH V / SPH n 03 33 FI SK RX 1820269 FI*Hebblas Xaviera Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
187 THA a FI SK RX 1821409 FI*FreeSandi Abigail Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
Giboule White Elephant (THA n) x Jasmine Tajska Chata*PL (THA n)
188 HCL Santtu Uros Kotikissat Carin Sahlberg 2
189 HCL Miisa Naaras Kotikissat Carin Sahlberg 2
190 HCL Sepe Uros Kotikissat Carin Sahlberg 1 NOM
191 HCL Kelmi Uros Kotikissat Carin Sahlberg 3
192 HCL Olavi Pekunpoika Uros Kotikissat Carin Sahlberg 4
193 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Carin Sahlberg 1 NOM BIS
193 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
194 HCS Pantteri Uros Kotikissat Ulrika Eriksson 1 NOM
195 HCS Lenni Uros Kotikissat Ulrika Eriksson 2
197 HCS Sissi Naaras Kotikissat Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
198 SIA n 21 Diplomatico Little Stuart*CZ Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
201 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Eriksson Ulrika ABY n, CRX II, OLH d 24, OLH ns 24, OSH b 03, OSH h, OSH h 24, OSH n, PEB V, SOM o, SPH IV, SPH V, THA a, HCS, VET 4 29
Fanelli Loredana EXO f, EXO f 21 33, EXO n 24, PER a 22, PER ds, PER f, PER n 01 62, RAG a 03, RAG a 04 21, RAG d 04, RAG f 03, RAG g 04, SBI h, SBI n 21, BAL a 21, OLH b, OSH d, OSH d 24, OSH e, PEB II, SIA b 31
Lupan Boris EXO n, PER a 21 33, PER d 21 33, PER f 33, PER g 21 33, PER n, PER w 62, RAG a 04, RAG n, RAG n 04, SBI b, SBI g 34
Sahlberg Carin ABY o, CRX I, CRX IX, OSH a 24, OSH b, OSH b 24, OSH c, OSH f, PEB I, PEB III, SIA a, SIA d, SPH II, SPH III, HCL, VET 4 31
Sjöbom Glenn EXO f 24, EXO g 22, EXO n 22, PER a, PER b 21 33, PER d, PER f 21 33, PER n 22, PER n 24, RAG a 21, RAG c, RAG f 04, RAG g 03, RAG n 03, SBI a, SBI a 21, SBI c, SBI e, SBI e 21, SBI f, SBI n 34
Vinkel Marina ABY a, CRX IV, CRX VII, CRX VIII, OSH f 24, OSH j 24, RUS, SIA d 21, SIA n, SIA n 21, SOM n, VET 1, VET Kotikissat 35
6 tuomaria