RUROK 124. Kansainvälinen kissanäyttely 16.12.2018
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 16.12.2018 Loppuu 16.12.2018
Ilmoittautuminen alkaa 11.10.2018 Ilmoittautuminen loppuu 18.11.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 7.12.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 250  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI9242100010068730
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka ShowHau Center, Vantaa
Toimihenkilöt
ShowHau Center, Nilsaksentie 2, 01510 Vantaa (vanha osoite: Valimokuja 2)

Näyttelyluokat: 1-17.
Huomioithan että jokaiseen luokkaan tehdään oma näyttelyilmottautuminen!
Näyttelyssä noudatetaan Fifen ja Suomen Kissaliiton sääntöjä.
Eläinlääkärintarkastus suoritetaan pistokokein.
 


LEIMAKORTIT EIVÄT KÄY TÄHÄN NÄYTTELYYN.


Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, 0407761395 

Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten  show@rurok.fi osoitteesta. Töissä en hoida näyttely asioita.
Näyttelypäällikkö: Jukka Laine, puhelin: 044 930 6273
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen, willicon@surok.fi

Palkinnot: Marianne Surakka marianne.surakka@rurok.fi, 0500856380
Raha-asiat:Sinikka Laine sinikka.laine@rurok.fi, puh.0505111399
Tuomarioppilasanomukset: Tähän näyttelyyn ei oteta lainkaan tuomarioppilaita (rajoitettu tila)
Myynti- ja rotupöydät: Tässä näyttelyssä ei ole lainkaan myynti- ja rotupöytiä (rajoitettu tila)

Pääsponsorina on Royal Canin
Lisätietoja Näyttelyluettelo etukäteen ostettuna 3€, paikanpäältä 5€ (rajoitettu erä). Varaathan siis omasi Omakissan kautta.
Ruusukkeet maksullisia. Vp ja Tp ruusukkeet / palkinnot maksuttomia.

 Vastaamme kaikkiin sähköposteihin. Jos vastausta ei kuulu otathan yhteyttä uudelleen.

Ilmottautuminen on sitova. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmottautumiset voidaan hylätä. Maksa ilmoituksesi heti ilmottautumisen jälkeen Omakissasta saamallasi viitenumerolla. Eräpäivä on HETI. Jos kissa perutaan ennen ilmoitusajan päättymistä palautetaan  summasta 75%.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 63
2 65
3 77
4 84
Kotikissat 13
Yhteensä 302

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 18 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Avoin Joëlle Monney Pillonel EX1 CAC
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n FI SK LO 17 FI*Cherish's Rocket Uros Kastraatti Joëlle Monney Pillonel EX1 CAP
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO f FI SK LO 17 FI*Cherish's Raspberry Naaras Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 18 Ayser's ZZ Top Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel Abs
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
5 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Joëlle Monney Pillonel KM NOM BIS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
6 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
7 EXO a 24 FI SK LO 18 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
8 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAPS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
8 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Aina Hauge 2
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
8 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
9 EXO g 22 FI SK LO 18 Ayser's Midnight Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 NOM
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
10 EXO f 03 FI SK LO 18 FI*AzuLejo's Sweet Shokota Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Celestial's Moët&Chandon Rosé Impérial (EXO g 03 24)
11 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
12 EXO g 03 23 FI SK LO 17 FI*Whispers Oxana Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
13 EXO g 33 FI SK LO 18 Ayser's Daenerys Stormborn Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel Abs
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
14 PER n FI SK LO 18 Ayser's Last Word Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
15 PER f FI SK LO 18 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC NOM BIS
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
16 PER fs FI SK LO 16 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
17 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Supreme Premior Joëlle Monney Pillonel KM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
18 PER n 24 FI SK LO 18 FI*Sabrimin Pearl Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
19 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
20 PER n 03 24 FI SK LO 16 FI*Whispers Neville Uros International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGCIB
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
21 RAG n FI SK LO 17 FI*Snowrag Tinky Winky Naaras Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPIB
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Snowrag Skeeter Rabbit (RAG a)
22 RAG n FI SK LO 15 FI*Snowrag Frisco Kid Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
23 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
24 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*DollyCats The Pride Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
25 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
26 RAG n 04 FI SK LO 18 George Azure Eyes*PL Uros International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
27 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Sano Mua Rehtoriks Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*BlackRain's Impossible To Resist (RAG a 03 21)
28 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bentley Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
29 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Snowrag Rose Maylie Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX2
USAPurrs American Shaman (RAG n 04) x FI*DollyCats Lullaby (RAG n)
30 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
31 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Snowrag Because it's Spring Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX2
FI*Lukanpuron Fiilis (RAG n 03) x FI*Snowrag Grandpa's Secret (RAG n 04)
32 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
33 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
34 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
35 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Joëlle Monney Pillonel KM NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
36 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGCIB
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
37 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACIB
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
38 RAG n 04 21 FI SK LO 18 FI*Dollyblues A New Day Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Dollyblues Looking Up (RAG n 04) x FI*Dollyblues Long Tall Sally (RAG f 04 21)
39 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAPIB NOM
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
40 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPIB
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
41 RAG d 03 21 FI SK LO 17 FI*Celestial's Here Until Forever Uros International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB NOM
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
42 RAG e 03 21 FI SK LO 18 FI*BlackRain's Miss Perfect Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Celestial's Here Until Forever (RAG d 03 21) x FI*BlackRain's Followed By An Angel (RAG g 04)
43 SBI n FI SK RX 17 FI*Lofanna Guernica Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC BIV
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
44 SBI n FI SK LO 18 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
45 SBI n FI SK LO 18 FI*Kujakeikarin Klotilda Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FI*Sic'an Ulmaria (SBI b 21)
46 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM NOM BIS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
47 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Joëlle Monney Pillonel KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
48 SBI a FI SK LO 17 FI*Tassuliinin Kulkuri Uros Kastraatti Joëlle Monney Pillonel EX1 CAP
FI*Touchant Petit Charmeur (SBI e) x FI*Tassuliinin Hermione (SBI f)
49 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
50 SBI b FI SK LO 18 FI*Kattimäen Toivo Albert Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Kattimäen Armas (SBI n) x FI*Ann-Elisabeth's Vanilla (SBI b)
51 SBI b FI SK LO 18 FI*Saca's Mahg-nahr Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 BIV
NO*Stalderkattens Elmer (SBI e) x FI*Saca's Åll for Avantgarde (SBI f 21)
52 SBI c FI SK RX 18 Rockabilly Rose v.Meingold Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
Denver von Gallus, CZ (SBI c) x Juna v.Meingold (SBI b 21)
53 SBI c FI SK LO 17 FI*Canth's Jour Uros International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Kuurankukan Katariina Suuri (SBI n)
54 SBI e FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Too Hot Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
55 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
55 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras Veteraani Aina Hauge 1 NOM BIS
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
56 ACL III / ACL b 22 Curland Unique *** Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 NOM
Curland Kelvin (ACL ds 09 22) x Curland Isabella (ACL n 22)
57 ACL VI / ACL f 09 23 FI SK LO 18 FI*Murmelin Isabelle Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
58 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 18 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
59 ACS I / ACS n FI SK LO 18 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
60 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
61 LPL V / LPL d 22 S*Ägirs Hus BC Ppreben *** Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
62 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Rotcat Odessa Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
63 MCO I / MCO n FI SK LO 18 David Punto Valentino, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek Abs
Lakiss Grand (MCO n 25) x Veyron Manticore (MCO a)
64 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
64 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Hanne Sofie Sneum 1 NOM BIS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
65 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
66 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
68 MCO IV / MCO n 03 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Kimi Räiskäle Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
69 MCO IV / MCO n 09 22 Whatatrill Wildest Dream *** Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
Whatatrill Stetson (MCO n 23) x Lapurrd Sting Rey of Whatatrill (MCO f 09 22)
70 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO FIN*Kasmasiinin Virvatuli Naaras Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACS NOM
N*Calmatocat Domingo (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Queen Flame (MCO g 22)
71 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 17 Patayan's Neonila Naaras International Champion Joëlle Monney Pillonel Abs
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
72 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 18 FI*A'Dreams MC Alexandr Uros Avoin Joëlle Monney Pillonel EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
73 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACS NOM
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
74 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 17 Zachary Tiili*PL Uros Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel Abs
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
75 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras International Champion Joëlle Monney Pillonel Abs
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
76 MCO VI / MCO f 09 22 Spice Girl Amber Sun *LT *** Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 NOM
Franklin White Luxury*BY (MCO d) x N'Ancy De Axis Star, CZ (MCO n 03 24)
77 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM BIV NOM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
78 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*FireFox Aurora Borealis Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
79 MCO VII / MCO ns 25 Yankee Cats Great Roxann *** Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
Floh of Foster's Home (MCO n 25) x Yankee Cats Angel of Joy (MCO fs 11)
80 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
81 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS BIV
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
82 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
83 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Supreme Champion Kai Ruonala KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
84 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming Naaras Avoin Kai Ruonala Abs
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
85 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Kizz-Kizz Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
86 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Supreme Premior Kai Ruonala KM NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
87 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
88 NEM I / NEM n FI SK LO 18 FI*NonServiam Belus Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC BIV NOM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
89 NEM I / NEM f FI SK LO 18 FI*NonServiam Butterfly Effect Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
90 NEM I / NEM g 21 Astoria Snejnaya Zima *** Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Zidan of Snejnaya Zima (NEM d 21) x Iskorka Snejnaya Zima (NEM a 21)
91 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
92 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM BIS
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
93 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Premior Henry Hornell EX1 CAPIB
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
94 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iivari Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
95 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
96 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Glacier Express Uros Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACIB
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
97 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel Abs
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
98 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Grand International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAPS NOM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
99 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parketti Uros Kastraatti Joëlle Monney Pillonel Abs
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
100 NFO V / NFO f 22 S*Cederskogens Öydis Önskedröm *** Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel Abs
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x (N)Mariskogens Orkidé (NFO a 03 24)
101 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
102 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
103 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM BIS
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
104 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras International Premior Anna Wilczek EX2
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
105 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Ramona Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
106 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Wartburg Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
107 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
108 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Jesse James Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
109 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 18 FI*Catillus Mittumaari Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Catillus Manteli (SIB n 03 24)
110 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 18 FI*SoulSibster's AmuseMe Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
111 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
111 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Veteraani Hanne Sofie Sneum 1 NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
112 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
113 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS NOM
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
114 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
115 BEN n 24 FI SK RX 18 FI*Kissalehdon Sarabi Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Goldycat Mufasa (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Bonnie (BEN n 24)
116 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Mew Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
117 BEN n 22 32 FI SK RX 18 FI*RashelRose Amadeus Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Dimira Best's Vin Diesel/WC (BEN n 24 32) x FI*RashelRose Sansa Stark (BEN n 24 32)
118 BEN n 24 32 FI SK RX 18 FI*RashelRose Patricia Kaas Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Dimira Best's Vin Diesel/WC (BEN n 24 32) x FI*RashelRose Sansa Stark (BEN n 24 32)
119 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
120 BLH j FI SK RX 17 FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
121 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS BIV
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
122 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kimuli's Love Story Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
123 BML I / BML bs 11 31 FI SK RX 17 FI*Kimuli's Secret Melody Naaras International Champion Henry Hornell Abs
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kimuli's Love Story (BML ns 11 31)
124 BML II / BML js 12 31 FI SK RX 18 FI*Kimuli's Crystal Rose Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x Pepsi af Misapotanien (BML hs 12 31)
125 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
125 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Aina Hauge 3
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
126 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
127 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
128 BSH a FI SK LO 18 FI*Rhinestone's Mona Lisa Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Bumblebrits Dear Prudence (BSH f)
129 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
130 BSH a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros Grand International Premior Henry Hornell Abs
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
131 BSH b FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Ugo Cioccolato Fondente Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Abs
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
132 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
132 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Aina Hauge 1 NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
133 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
134 BSH a 24 FI SK LO 17 FI*Rhinestone's Godiva Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Rhinestone's Rhapsody Ribbons (BSH a 02) x FI*Rhinestone's Lady Emma Hamilton (BSH g 22)
135 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB NOM
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
136 BSH e 03 FI SK LO 18 R*Will-I-Am Modus Vivendi Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Wild Berrys Platinum (BSH a 03) x Gorgeous Whoopsa Modus Vivendi (BSH g)
137 BSH b 21 33 FI SK LO 18 FI*Duketin Kaunokki Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
138 BUR n FI SK LO 17 FI*NanSin Rihanna Naaras Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB NOM BIS
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*NanSin Ramoona (BUR b)
139 BUR a FI SK LO 18 FI*Purrmagic's Lady Evenstar Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Enjoy Queen of Puddings (BUR h)
140 BUR e FI SK LO 16 FI*Aavan Pohjoista Viljaa Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Pardofelis True Love (BUR e)
141 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
142 BUR h FI SK LO 15 HU*Alba Regia Matzah Naaras Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
Kittykatz Bronzed Aussie (BUR b) x HU*Alba Regia Panka (BUR g)
143 CHA FI SK LO 18 FI*Kattskogens Mathilda Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM BIS
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
144 CHA FI SK LO 17 FI*Kattskogens Willhelm Uros Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS NOM BIS
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
145 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Belle Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
146 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI SK RX 18 FI*Touchant Flirt de la Vie Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Caaleigh Pepperdance (MAN ns 09 24 51) x FI*Touchant But de la Vie (CYM gs 03 54)
147 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson Abs
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
148 EUR n 22 FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Selma Taateli Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson Abs
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
149 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM NOM BIS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
149 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Aina Hauge 2
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
150 EUR a 22 FI SK RX 18 FI*Feronian Opium Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
151 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
151 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Aina Hauge 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
152 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
153 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
154 EUR ns 23 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM BIV
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
155 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Katinhännän Leonard Nimoy Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
156 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
Thor (EUR ns 23) x FIN*Katinhännän Idols-Voittaja (EUR ns 24)
157 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM BIS
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
158 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 18 Auragold Heureka Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
159 MAN 53 / MAN f 24 53 FIN SRK RX FIN*JoJon Hei Dec Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
159 MAN 53 / MAN f 24 53 FIN SRK RX FIN*JoJon Hei Dec Naaras Veteraani Aina Hauge 4
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
160 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Supreme Premior Henry Hornell Abs
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
160 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Veteraani Aina Hauge Abs
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
161 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros International Premior Henry Hornell Abs
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
162 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk Naaras International Premior Henry Hornell Abs
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
163 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Henry Hornell KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
163 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Aina Hauge 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
164 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Guttatus Miss Liberty Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
165 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Rihanna Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
166 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
167 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Quinn Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
168 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
169 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Oliver Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
170 OCI c 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Bollinger Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
171 OCI bs 24 FI SK LO 18 FI*Guttatus Joy of Life Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
172 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson Abs
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
173 OCI cs 24 FI SK LO 18 FI*Amare-Cattus Fèe La Fortune Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Amare-Cattus Beldroth The Bright (OCI bs 24) x Happy Lady Tigrillo, CZ (OCI b 24)
174 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX Katrin's Curly Onix Blue Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 No Cert
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
175 SRL III / SRL f FI SK RX 18 IT*Silverdust Desdemona Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
176 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX FlodoCats Alejandro Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
177 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros Supreme Champion Aina Hauge KM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
178 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Aina Hauge KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
179 ABY n FI SK LO 18 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
180 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Aina Hauge KM NOM BIS
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
180 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Veteraani Hanne Sofie Sneum 2
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
181 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Supreme Premior Aina Hauge KM BIV NOM BIS
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
182 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
183 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Hanne Sofie Sneum 1 NOM BIS
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
184 ABY a FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Champion Kai Ruonala EX1 CACIB
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
185 ABY a FI SK LO 18 FI*Redcheetah's Erin Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
186 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
187 BAL c FI SK LO 17 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros International Champion Aina Hauge EX1 CAGCIB
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
188 BAL a 21 FI SK LO 17 FI*Willicon Dorian Gray Uros Champion Kai Ruonala EX1 CACIB
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
189 CRX I / CRX ns FI SK LO 18 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC NOM
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
190 CRX II / CRX n 02 64 Bounty Magic Rivendell *** Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
Maybach Magic Star (CRX b 03) x Tenerife Noksas*LT (CRX f 02)
191 CRX III / CRX f EE*Solaris Planet Vesta Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
EE*Solaris Planet Nefris (CRX d) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
192 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Bollinger Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
193 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 17 FI*Alchemist Iron Maiden Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) (CRX ds 23) x FI*Spectrolite La Paloma (CRX b 09 33)
194 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI SK LO 18 FI*Alchemist Element Zero Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
FI*Alchemist Counting the Stars (CRX b 02 21) x FI*Alchemist Iridium (CRX c 21 33)
195 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Quintessa Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Jip-Jap'n Nikos Newsboy (CRX bs) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
196 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Kaya Naaras Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
197 DRX I / DRX n FI SK RX 18 EE*X-Paroni Masterpiece Uros International Premior Aina Hauge EX1 CAGPIB
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
198 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Kai Ruonala KM NOM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
199 DRX V / DRX n 24 Phu Quocs Cinderella II Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
Iskra's Jaguar (DRX b 33) x Phu Quocs Zoe (DRX n 22)
200 GRX II / GRX n 03 SE*OneWorld Papageno *** Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
SE*OneWorld Symphony by Mozart (GRX e) x Diligo-Rex of Dankwarderode*D (GRX n 09)
201 OLH h 03 24 FI SK LO 16 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB NOM
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
202 OSH n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Aina Hauge KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
203 OSH n FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Twisted True Love Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1 BIV NOM BIS
HU*Okonor Miskolc (OSH b) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
204 OSH e FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Supreme Champion Kai Ruonala KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
205 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Supreme Champion Kai Ruonala KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
206 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Kai Ruonala KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
207 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Aina Hauge KM NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
208 OSH b 24 FI SK LO 18 Hermes v. Imporio A Uros Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1 NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
209 OSH d 24 FI SK LO 18 Helios v. Imporio A Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
210 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Kai Ruonala KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
210 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Veteraani Hanne Sofie Sneum 3
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
211 OSH d 24 FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS BIV NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
212 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Grand International Premior Kai Ruonala Abs
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
212 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
213 OSH d 24 FI SK LO 17 FI*Ori-Katin Crackerjack Uros Premior Kai Ruonala EX1 CAPIB
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
214 OSH f 24 Zanetta Farussi Chrysolite *** Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala Abs
EkstaSia's Jarvis of Chrysolite (OSH n 22) x Yasmina Chrysolite & Mauser's (SIA f 03 21)
215 OSH h 24 FI SK LO 18 FI*Clamoris Jocelina Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Orifame Sirocco (OSH b) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
216 OSH b 03 FI SK LO 18 Ardales Elois Agraciado Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Rusor Oriks (OSH o) x Eloisa Lali Barbudo (OSH b 03)
217 SIA w 67 FI SRK LO 13 FI*Willicon White Wookie Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Willicon Lavacristallo (BAL w) x FI*Keskimaan Elea Duventoliel (SIA n)
218 SIA n FI SRK LO 14 Baccara Eastern Nymph Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
218 SIA n FI SRK LO 14 Baccara Eastern Nymph Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
219 SIA n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
220 SIA n FI SRK LO 13 FI*Willicon Loves Giraffes Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Willicon Sir Seraphim (SIA n) x FI*Cleverkitty LoveBabyLove (BAL g 21)
221 SIA c FI SK LO 18 FI*Mummeli Veerazinha Violet Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Mummeli Tirlinha XoXon Dusty (SIA b)
222 SIA n 03 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
223 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
224 SOM n FI SK RX 17 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras Grand International Champion Anna Wilczek Abs
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
225 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aither Uros International Champion Anna Wilczek EX2
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
226 SOM n FI SK RX 15 Tilsim dan Black Dragon Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Avaloncat's Jabaloo (SOM n) x Tilsim dan Nala (SOM n)
227 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aletheia Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
228 SOM n FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
229 SOM n FI SK LO 18 FI*Vulpes Be My Druidess Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
230 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Anna Wilczek Abs
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
230 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Hanne Sofie Sneum Abs
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
231 SOM n FI SK LO 17 FI*Amajan Prozio Prospero Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP BIV
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
232 SOM n FI SK LO 18 FI*Amajan Queran Quercina Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Amajan Klara Kassandra (SOM o)
233 SOM n FI SK LO 18 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
234 SOM o FI SK LO 16 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Kai Ruonala KM
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
235 SOM o FI SK LO 17 SE*Vesselkattens Stina Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
S*Skrasselkattens Yoji (SOM n) x S*Litskattens Vendela (SOM n)
236 SOM o FI SK LO 17 FI*Amajan Pon Preziosa Naaras Champion Kai Ruonala EX1 CACIB BIV
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
237 SOM o FI SK LO 18 FI*SunnyPace Juglans Uros Premior Kai Ruonala Abs
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
238 SOM o FI SK LO 18 FI*Amajan Remo Remberto Uros Kastraatti Kai Ruonala Abs
Marica Soft Black Master Yuma (SOM n) x FI*Amajan Leela Lazzarella (SOM o)
239 SPH II / SPH n 03 FI SK LO 18 FI*VippeCat Hattara Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek Abs
Amadeus Star Galileo (SPH n 03) x Dasher Mraudi*PL (SPH n)
240 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 16 FI*Hebblas Thelma Naaras Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
241 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 18 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
FI*Hobbitqueen's Dragonair (SPH n 03 32) x FI*Hobbitqueen's Yale (SPH f)
242 SPH IV / SPH f 02 64 FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
243 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Aina Hauge KM BIV
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
244 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 18 Av Ljusalfheim Zephyr Uros Grand International Champion Aina Hauge EX1 CACS
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
245 SPH V / SPH n 03 33 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xaviera Naaras Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
246 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Aina Hauge KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
247 SPH FI SK RX 18 FI*Wanadoo Napoleon Uros Rodun tarkistus Anna Wilczek SPH a 09 21 33
Wizardgate Welcome to Finland (SPH a 09) x Vintermånen's Ricochet (SPH )
247 SPH V / SPH a 09 21 33 FI SK RX 18 FI*Wanadoo Napoleon Uros Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1
Wizardgate Welcome to Finland (SPH a 09) x Vintermånen's Ricochet (SPH )
248 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Hanne Sofie Sneum 1 NOM BIS
248 HCL Josefiina Naaras Veteraani Kai Ruonala 3
249 HCS Caesar Uros Kotikissat Henry Hornell 1 NOM
249 HCS Caesar Uros Veteraani Kai Ruonala 1 NOM
250 HCS Veikko Uros Kotikissat Henry Hornell 3
251 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Aina Hauge 2
252 HCS Ninni Naaras Kotikissat Aina Hauge 4
252 HCS Ninni Naaras Veteraani Kai Ruonala 2
253 HCS Timantti Naaras Kotikissat Aina Hauge 1 NOM BIS
253 HCS Timantti Naaras Veteraani Kai Ruonala 1 NOM BIS
254 HCS Viivi Naaras Kotikissat Aina Hauge 3
255 HCS Ella Naaras Kotikissat Aina Hauge Abs
256 HCS Oskari Uros Kotikissat Henry Hornell 2
257 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC BIV
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
258 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Sylvana Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Bellabonny Oops-A-Daisy (TIF )
259 DRX III / DRX d 24 EE*Selina Bona Rex *** Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
EE*Oldrik Bona Rex (DRX d 23) x EE*Coco-Chanel Bona Rex (DRX fs 24)
260 OSH b FI SK RX 18 FI*Chellamanis Bianca Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x FI*Chellamanis Katniss (SIA n)
261 OSH n FI SK RX 18 FI*Chellamanis Blanca Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX2
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x FI*Chellamanis Katniss (SIA n)
262 OSH n 24 FI SK LO 18 Apocalyptica Fairytale Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Apocalyptica Chicago Tribute (OSH n 03 25) x Siamesis Casablanca (OSH n 22)
263 KBL III / KBL fs FI SK LO 18 FI*SavoTimantti Ariel Bellatrix Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Timantti Grand Pompon*RU (KBL ds 22) x Q'lady Trisha Kuril Kotan*RU (KBL fs 22)
285 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Eriksson Ulrika BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24, BEN n 24 32, BLH j, BLH n, BSH a 24, BSH f, BSH n, BSH ns 11, BUR a, BUR e, BUR h, BUR n, CYM 51-52, EUR a 22, EUR a 24, EUR f 24, EUR n 22, EUR ns 23, MAN 51-52, MAN 53, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, SRL II, SRL III 41
Hauge Aina ABY n, BAL c, CRX II, CRX III, DRX I, GRX II, OSH b 24, OSH h, OSH n, SIA c, SPH V, HCS, VET 1, VET 3 37
Hornell Henry MCO IV, MCO VII, NEM II, NFO II, SIB III, SIB IV, SIB VII, BML I, BML II, BSH a, BSH b, BSH b 21 33, BSH e 03, CHA, EUR d 24, KBL III, MAU ns 24, OCI cs 24, OCI n 24, HCS 44
Monney Pillonel Joëlle EXO f 03, EXO f 24, EXO g 22, EXO g 33, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER fs, PER n 03 24, PER n 22, PER n 24, RAG a 03, RAG e 03 21, RAG f 03, RAG g 03, RAG n 04 21, SBI a, SBI c, ACL VI, MCO V, MCO VI, NFO IV, NFO V 38
Ruonala Kai ACL III, ACS I, ACS III, MCO IX, MCO VIII, NFO IX, SIB VIII, ABY a, ABY o, BAL a 21, CRX I, CRX VIII, DRX III, DRX V, OSH b, OSH b 03, OSH d 24, OSH e, OSH f, OSH f 24, OSH n 24, SOM o, SPH IV, VET Kotikissat 43
Sneum Hanne Sofie EXO a 24, EXO f, EXO g 03 23, EXO n 03 22, PER f, PER f 24, PER n, RAG a, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG d 03 21, RAG e 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, SBI b, SBI e, SBI n, SBI n 21, HCL, VET 2, VET 4 39
Wilczek Anna SPH (13b), ACL XI, LPL V, MCO I, MCO III, NEM I, NFO VI, SIB VI, CRX IV, CRX IX, OLH h 03 24, OSH h 24, SIA n, SIA n 03, SIA w 67, SOM n, SPH II 40
7 tuomaria