RUROK 123. Kansainvälinen kissanäyttely 15.12.2018
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 15.12.2018 Loppuu 15.12.2018
Ilmoittautuminen alkaa 11.10.2018 Ilmoittautuminen loppuu 18.11.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 7.12.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 250  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI9242100010068730
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka ShowHau Center, Vantaa
Toimihenkilöt
ShowHau Center, Nilsaksentie 2, 01510 Vantaa (vanha osoite: Valimokuja 2)

Näyttelyluokat: 1-17.
Huomioithan että jokaiseen luokkaan tehdään oma näyttelyilmottautuminen!
Näyttelyssä noudatetaan Fifen ja Suomen Kissaliiton sääntöjä.
Eläinlääkärintarkastus suoritetaan pistokokein.
 


LEIMAKORTIT EIVÄT KÄY TÄHÄN NÄYTTELYYN.


Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, 0407761395 

Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten  show@rurok.fi osoitteesta. Töissä en hoida näyttely asioita.
Näyttelypäällikkö: Jukka Laine, puhelin: 044 930 6273
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen, willicon@surok.fi

Palkinnot: Marianne Surakka marianne.surakka@rurok.fi, 0500856380
Raha-asiat:  sinikka.laine@rurok.fi, puh.0505111399
Tuomarioppilasanomukset: Tähän näyttelyyn ei oteta lainkaan tuomarioppilaita (rajoitettu tila)
Myynti- ja rotupöydät: Tässä näyttelyssä ei ole lainkaan myynti- ja rotupöytiä (rajoitettu tila)

Pääsponsorina on Royal Canin

Lisätietoja Näyttelyluettelo etukäteen ostettuna 3€, paikanpäältä 5€ (rajoitettu erä). Varaathan siis omasi Omakissan kautta.
Ruusukkeet maksullisia. Vp ja Tp ruusukkeet / palkinnot maksuttomia.

Vastaamme kaikkiin sähköposteihin. Jos vastausta ei kuulu otathan yhteyttä uudelleen.

Ilmottautuminen on sitova. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmottautumiset voidaan hylätä. Maksa ilmoituksesi heti ilmottautumisen jälkeen Omakissasta saamallasi viitenumerolla. Eräpäivä on HETI. Jos kissa perutaan ennen ilmoitusajan päättymistä palautetaan  summasta 75%.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 59
2 66
3 85
4 74
Kotikissat 13
Yhteensä 297

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
4 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Henry Hornell KM NOM BIS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
5 EXO n 24 FI SRK LO 1302167 FI*Cherish's Nacho Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
6 EXO n 24 FI SRK LO 1302168 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
7 EXO a 24 FI SK LO 1820740 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
8 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
8 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
8 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Joëlle Monney 1 NOM BIS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
9 EXO g 22 FI SK LO 1822428 Ayser's Midnight Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
10 EXO f 03 FI SK LO 1822442 FI*AzuLejo's Sweet Shokota Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Celestial's Moët&Chandon Rosé Impérial (EXO g 03 24)
11 EXO n 03 22 FI SK LO 1508789 FI*Sabrimin Revolution Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
12 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
13 EXO g 33 FI SK LO 1822422 Ayser's Daenerys Stormborn Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
14 EXO f 21 33 FI SK LO 1821094 Ayser's You Against You Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
15 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
16 PER f FI SK LO 1820145 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
17 PER fs FI SK LO 1614654 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
18 PER n 22 FI SK LO 1613630 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
19 PER n 24 FI SK LO 1821205 FI*Sabrimin Pearl Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
20 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
21 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
22 PER n 01 21 62 FI SRK LO 89026 FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
23 PER n 03 24 FI SK LO 1613058 FI*Whispers Neville Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
24 PER n 03 24 FI SK LO 1822171 FI*Dirlandan Vintage Rose Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Dirlandan JinJang (PER n 01) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
25 RAG n FI SK LO 1820853 FI*Jylhärinteen Neilikka Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
26 RAG a FI SK LO 1614293 FI*MistyNight Edward Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
27 RAG a 21 FI SK LO 1715558 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
28 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
29 RAG n 03 FI SK LO 1822181 FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
30 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
31 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
32 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
33 RAG a 03 FI SK LO 1821612 FI*Celestial's Sano Mua Rehtoriks Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*BlackRain's Impossible To Resist (RAG a 03 21)
34 RAG a 04 FI SK LO 1820229 FI*RoyalRose's Bentley Uros Avoin Anna Wilczek Abs
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
35 RAG a 04 FI SK LO 1822155 FI*Dollyblues Master Of Ceremonies Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
36 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM BIV NOM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
37 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
38 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
39 RAG d 04 FI SK LO 1509216 FI*Hakalan Sulosointu Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
40 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
41 RAG f 03 FI SK LO 1508230 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
42 RAG f 03 FI SK LO 1509816 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
43 RAG g 03 FI SK LO 1718876 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
44 RAG n 04 21 FI SK LO 1821431 FI*Dollyblues A New Day Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Dollyblues Looking Up (RAG n 04) x FI*Dollyblues Long Tall Sally (RAG f 04 21)
45 RAG a 04 21 FI SRK LO 89836 FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
46 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
47 SBI n FI SK LO 1821105 FI*Kujakeikarin Klotilda Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FI*Sic'an Ulmaria (SBI b 21)
48 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
49 SBI a FI SRK LO 89797 FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
50 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
51 SBI b FI SK LO 1822003 FI*Saca's Mahg-nahr Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
NO*Stalderkattens Elmer (SBI e) x FI*Saca's Åll for Avantgarde (SBI f 21)
52 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SK LO 1822263 FI*Valier's Reiska Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Kuukissan Devasa Dost (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
53 ACL III / ACL b 22 FI SK LO 1923102 Curland Unique Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX1
Curland Kelvin (ACL ds 09 22) x Curland Isabella (ACL n 22)
54 ACL VI / ACL f 09 23 FI SK LO 1822137 FI*Murmelin Isabelle Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
55 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
56 ACS I / ACS n FI SK LO 1821786 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX1 NOM BIS
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
57 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Grand International Champion Joëlle Monney EX1 CACS NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
58 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX1
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
59 MCO I / MCO n FI SK LO 1510612 FI*Rotcat Odessa Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
60 MCO I / MCO n FI SK LO 1822184 David Punto Valentino, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Lakiss Grand (MCO n 25) x Veyron Manticore (MCO a)
61 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Supreme Premior Joëlle Monney KM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
61 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Joëlle Monney 1 NOM BIS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
62 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Grand International Premior Joëlle Monney EX1 CAPS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
63 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Grand International Champion Joëlle Monney EX1 CACS BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
64 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1819544 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Avoin Joëlle Monney EX1 CAC
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
65 MCO IV / MCO n 03 24 FI SK LO 1820607 FI*Moggi Kimi Räiskäle Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
66 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1923390 Whatatrill Wildest Dream Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney EX1
Whatatrill Stetson (MCO n 23) x Lapurrd Sting Rey of Whatatrill (MCO f 09 22)
67 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO 81170 FIN*Kasmasiinin Virvatuli Naaras Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
N*Calmatocat Domingo (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Queen Flame (MCO g 22)
68 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 1718660 Patayan's Neonila Naaras Champion Kai Ruonala EX1 CACIB BIV NOM
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
69 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1819412 FI*A'Dreams MC Alexandr Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
70 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 1821002 FI*Hemingway's Chief Red Eagle Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
71 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1510774 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
72 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1923396 Spice Girl Amber Sun *LT Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Franklin White Luxury*BY (MCO d) x N'Ancy De Axis Star, CZ (MCO n 03 24)
73 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 1510379 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Supreme Champion Kai Ruonala KM BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
74 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1612937 FI*FireFox Aurora Borealis Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
75 MCO VII / MCO gs FI SK LO 1820861 FI*Krysos Greetta Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX2
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*SolarWind's Jolly Jumpper (MCO a 24)
76 MCO VII / MCO ns 25 FI SK LO 1923388 Yankee Cats Great Roxann Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Floh of Forster's Home (MCO n 25) x Yankee Cats Angel of Joy (MCO fs 11)
77 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 1402651 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Supreme Premior Kai Ruonala KM
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
78 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1614110 FI*Rotcat Quick Silver Uros Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
79 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP BIV NOM
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
80 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros Supreme Champion Joëlle Monney KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
81 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1819840 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming Naaras Avoin Joëlle Monney Abs
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
82 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1822113 Belushies Xulio Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Abs
Whatatrill Mac Fox of Belushies (MCO d 09 23) x Belushies Rapunzel (MCO fs 09 22)
83 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 1820606 FI*Moggi Kizz-Kizz Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
84 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1507109 FI*Rotcat Meeco Uros Supreme Premior Joëlle Monney KM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
85 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 1717997 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras International Champion Joëlle Monney EX1 CAGCIB
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
86 NEM I / NEM n FI SK LO 1819783 FI*NonServiam Belus Uros Avoin Joëlle Monney EX1 CAC
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
87 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820164 FI*Giramir's Aurora Naaras Avoin Joëlle Monney EX2
FI*SiniTaigan Andrey (NEM a 21) x FI*Eswood Lovely Molly (NEM n 21)
88 NEM I / NEM f FI SK LO 1819786 FI*NonServiam Butterfly Effect Naaras Avoin Joëlle Monney EX1 CAC
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
89 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1822915 Ural Gold Nympha Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX1 BIV
Jenifer Sibiri Veresk (NEM a 21) x Ladislava Gold Nympha (NEM a 21)
90 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
91 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
92 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
93 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1716695 FI*Siniidan Woman from Tokyo Naaras International Champion Joëlle Monney EX1 CAGCIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
94 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS BIV NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
95 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 1717631 FI*Siniidan Glacier Express Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
96 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 NOM
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
97 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1923487 S*NC's Superstitious Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
S*NC's Dangerous (NFO n 09 23) x Zambezi Puszyste Koty*PL (NFO n 09 22)
98 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1718949 FI*Koivunpesän Parketti Uros Kastraatti Kai Ruonala Abs
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
99 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1923490 S*Cederskogens Öydis Önskedröm Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala Abs
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x (N)Mariskogens Orkidé (NFO a 03 24)
100 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Grand International Champion Joëlle Monney EX1 CACS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
101 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1821348 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX1 NOM BIS
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
102 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1506653 FI*Debals Janette Naaras International Premior Joëlle Monney EX1 CAGPIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
103 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 1715033 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Grand International Premior Joëlle Monney EX1 CAPS NOM BIS
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
104 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1718205 FI*Catillus Nightfall Quiche Uros Premior Joëlle Monney EX1 CAPIB
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
105 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821337 FI*Lumikissan Jesse James Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
106 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1612521 FI*Amurin Chloe Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
107 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 1821622 FI*Catillus Mittumaari Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Catillus Manteli (SIB n 03 24)
108 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1820293 FI*SoulSibster's AmuseMe Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney EX1
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
109 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras International Premior Joëlle Monney EX1 CAGPIB NOM BIS
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
110 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 1508626 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Grand International Champion Joëlle Monney EX1 CACS NOM BIS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
111 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Champion Aina Hauge EX1 CACS
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
112 BEN n 24 FI SK RX 1821683 FI*Kissalehdon Sarabi Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Goldycat Mufasa (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Bonnie (BEN n 24)
113 BEN n 24 FI SK LO 1819289 FI*Bengabling Bandito Uros International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
114 BEN n 24 FI SK LO 1718829 FI*Heillandi Mew Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
115 BEN n 24 33 FI SK RX 1716842 Asianleopardcat Honey Naaras International Premior Aina Hauge EX1 CAGPIB
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
116 BLH n FI SK RX 1509883 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
117 BLH b FI SK RX 1509882 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
118 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 1405295 ES*Bellabonny Touchstone Uros Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS BIV NOM
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
119 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 41019 FI*Kimuli's Love Story Naaras Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
120 BML I / BML bs 11 31 FI SK RX 1716413 FI*Kimuli's Secret Melody Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum Abs
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kimuli's Love Story (BML ns 11 31)
121 BML II / BML js 12 31 FI SK RX 1820191 FI*Kimuli's Crystal Rose Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x Pepsi af Misapotanien (BML hs 12 31)
122 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
122 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Joëlle Monney 1 NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
123 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 32562 FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
124 BSH n FI SRK LO 40687 FI*Feronian Gaia Uros Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
125 BSH a FI SK LO 1821499 FI*Rhinestone's Mona Lisa Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM BIS
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Bumblebrits Dear Prudence (BSH f)
126 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
127 BSH b FI SK LO 1820883 FI*Ruusutarhan Ugo Cioccolato Fondente Uros Nuoret 7-10 kk Aina Hauge Abs
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
128 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Aina Hauge KM NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
128 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Joëlle Monney 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
129 BSH f FI SRK LO 42317 FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Aina Hauge KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
130 BSH h FI SK LO 1715494 FI*Duketin Jasmiini Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
131 BSH p FI SK RX 1613231 FI*SpecialOrder's Saturn Uros International Premior Hanne Sofie Sneum Abs
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
132 BSH a 24 FI SK LO 1718757 FI*Rhinestone's Godiva Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Rhinestone's Rhapsody Ribbons (BSH a 02) x FI*Rhinestone's Lady Emma Hamilton (BSH g 22)
133 BSH d 24 FI SK LO 1716370 FI*Coventry's Vernon Uros International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
134 BSH ns 11 FI SK LO 1820914 FI*Huntercat Princess Bianca Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum Abs
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
135 BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
136 BSH e 03 FI SK LO 1820078 R*Will-I-Am Modus Vivendi Uros Avoin Aina Hauge EX1 CAC
Wild Berrys Platinum (BSH a 03) x Gorgeous Whoopsa Modus Vivendi (BSH g)
137 BSH b 21 33 FI SK LO 1819691 FI*Duketin Kaunokki Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
137 BSH b 21 33 FI SK LO 1819691 FI*Duketin Kaunokki Naaras Määrittely Hanne Sofie Sneum BSH b 21 33
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
138 BUR n FI SK LO 1717074 FI*NanSin Rihanna Naaras Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*NanSin Ramoona (BUR b)
139 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
140 BUR a FI SK LO 1820034 FI*Purrmagic's Lady Evenstar Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Enjoy Queen of Puddings (BUR h)
141 BUR b FI SK LO 1715788 FI*Ninelli's Artorias Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
Gelato al Cocco Charlesbur, CZ (BUR b) x FI*Ninelli's Åhhåhhåijaa (BUR a)
142 BUR d FI SK LO 1821586 FI*Aavan Delacroix Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Casper Samsvet (BUR b) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
143 BUR e FI SK LO 1717520 FI*Aavan Muscat Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Aavan Mumbai (BUR c) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
144 BUR e FI SK LO 1612162 FI*Aavan Pohjoista Viljaa Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Pardofelis True Love (BUR e)
144 BUR e FI SK LO 1612162 FI*Aavan Pohjoista Viljaa Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Pardofelis True Love (BUR e)
145 BUR h FI SRK LO 1402918 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
146 BUR h FI SK LO 1821584 FI*Aavan Chagall Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Casper Samsvet (BUR b) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
147 BUR j FI SK LO 1717518 FI*Aavan Jaipur Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
FI*Aavan Mumbai (BUR c) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
148 CHA FI SK LO 1820743 FI*Kattskogens Mathilda Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
149 CHA FI SK LO 1716061 FI*Kattskogens Willhelm Uros Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
150 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611851 FI*KehRuun Belle Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
151 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611849 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS NOM BIS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
152 EUR n 22 FI SK RX 1820495 FI*Pikku-Piun Selma Taateli Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
153 EUR a 22 FI SK RX 1822206 FI*Feronian Oregano Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
154 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
154 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Joëlle Monney 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
155 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
156 EUR f 23 FI SRK RX 1404148 FI*Kontukatin Amanda Naaras Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
157 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
158 EUR ns 23 FI SRK RX 1403937 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
159 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
160 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 1822432 Auragold Heureka Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
161 MAN 53 / MAN f 24 53 FIN SRK RX 35266 FIN*JoJon Hei Dec Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
161 MAN 53 / MAN f 24 53 FIN SRK RX 35266 FIN*JoJon Hei Dec Naaras Veteraani Joëlle Monney 3
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
162 MAN 53 / MAN d 09 22 53 FIN SRK RX 35268 FIN*JoJon Huang Dec Uros Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB NOM BIS
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
162 MAN 53 / MAN d 09 22 53 FIN SRK RX 35268 FIN*JoJon Huang Dec Uros Veteraani Joëlle Monney 3
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
163 MAU ns 24 FI SK LO 1718920 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Avoin Aina Hauge Abs
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
164 MAU ns 24 FI SK LO 1611106 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros International Premior Aina Hauge Abs
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
165 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Aina Hauge KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
165 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Joëlle Monney 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
166 OCI n 24 FI SK LO 1819561 FI*Uniikki Pellonpekko Uros Avoin Aina Hauge EX1 CAC
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
167 OCI n 24 FI SK LO 1819563 FI*Uniikki Kuuterneito Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
168 OCI n 24 FI SK LO 1821963 FI*Guttatus Miss Liberty Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX2
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
169 OCI n 24 FI SK LO 1822079 FI*Moosegrove Rihanna Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1 NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
170 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Kastraatti Aina Hauge EX1 CAP NOM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
171 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
172 OCI b 24 FI SK LO 1821179 FI*Moosegrove Quinn Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
173 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
174 OCI b 24 FI SK LO 1718728 FI*Moosegrove Oliver Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
175 OCI o 24 FI SK LO 1819649 FI*Northalla Red Explorer Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
176 OCI bs 24 FI SK LO 1716879 FI*Guttatus Bellatrix Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
176 OCI bs 24 FI SK LO 1716879 FI*Guttatus Bellatrix Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
177 OCI bs 24 FI SK LO 1821965 FI*Guttatus Joy of Life Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
178 OCI bs 24 FI SK LO 1821964 FI*Guttatus Mister Happiness Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
179 OCI bs 24 FIN SRK RX 32000 FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Supreme Premior Anna Wilczek Abs
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
180 OCI cs 24 FI SK LO 1822342 FI*Amare-Cattus Fèe La Fortune Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
FI*Amare-Cattus Beldroth The Bright (OCI bs 24) x Happy Lady Tigrillo, CZ (OCI b 24)
181 SRL III / SRL f FI SK RX 1821830 IT*Silverdust Desdemona Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
182 ABY n FI SK LO 1613129 FI*Laire Maer Gelir Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
183 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM BIV
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
184 ABY n FI SK LO 1821989 FI*Miragerie Ambrosia Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
185 ABY n FI SRK LO 38055 FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
185 ABY n FI SRK LO 38055 FI*Laire Meleth Aran Uros Veteraani Kai Ruonala 1 NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
186 ABY n FI SK LO 1509153 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM BIV
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
187 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
188 ABY n FIN SRK LO 35712 S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Kai Ruonala 2
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
189 ABY a FI SK LO 1819893 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Champion Aina Hauge EX1 CACIB
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
190 BAL c FI SK LO 1716630 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
191 BAL a 21 FI SK LO 1718984 FI*Willicon Dorian Gray Uros Champion Aina Hauge EX1 CACIB
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
192 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
193 CRX II / CRX n 01 62 FI SK LO 1819799 FI*Merivirran Bambiina Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Vesper Mon Sasti*PL (CRX f 02)
194 CRX III / CRX f EE*Solaris Planet Vesta Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
EE*Solaris Planet Nefris (CRX d) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
195 CRX III / CRX d FI SK LO 1821284 FI*Nibel's Sol Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Winter Is Coming (CRX w)
196 CRX IV / CRX f 02 62 FI SK LO 1717357 Vesper Mon Sasti*PL Naaras Champion Aina Hauge EX1 CACIB
Joliwave French Lover (CRX n 01) x Ginger Mon Sasti*PL, JW (CRX f)
197 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras International Premior Aina Hauge EX1 CAGPIB NOM
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
198 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Quintessa Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Jip-Jap'n Nikos Newsboy (CRX bs) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
199 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 1614987 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Bad Influence (CRX n)
200 DRX I / DRX n FI SK RX 1820135 EE*X-Paroni Masterpiece Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB NOM
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
201 DRX IV / DRX g 02 62 FI SK LO 1610938 FI*Avariel Maniola Naaras International Champion Aina Hauge Abs
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Avariel Jazz (DRX g 09 21 33)
202 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros Champion Aina Hauge EX1 CACIB
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
203 DRX V / DRX n 24 Phu Quocs Cinderella II Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
Iskra's Jaguar (DRX b 33) x Phu Quocs Zoe (DRX n 22)
204 GRX II / GRX n 03 FI SK RX 1923403 SE*OneWorld Papageno Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
SE*OneWorld Symphony by Mozart (GRX e) x Diligo-Rex of Dankwarderode*D (GRX n 09)
205 OSH w 64 FI SK LO 1821020 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär Naaras Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Vintterin Loviisa Miinantytär (SIA n 21)
206 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
207 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
208 OSH n FI SK LO 1822200 FI*BlackDevil's Twisted True Love Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV
HU*Okonor Miskolc (OSH b) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
209 OSH n FI SK RX 1821767 FI*Chellamanis Blanca Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX2
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x FI*Chellamanis Katniss (SIA n)
210 OSH b FI SK RX 1821768 FI*Chellamanis Bianca Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x FI*Chellamanis Katniss (SIA n)
211 OSH e FI SK LO 1716551 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Supreme Champion Aina Hauge KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
212 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM BIS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
213 OSH n 24 FI SK LO 1822596 Apocalyptica Fairytale Naaras Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1 NOM
Apocalyptica Chicago Tribute (OSH n 03 25) x Siamesis Casablanca (OSH n 22)
214 OSH b 22 FI SK LO 1613264 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
215 OSH b 24 FI SK LO 1717701 Apocalyptica Illumination Uros Champion Ulrika Eriksson Abs
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
216 OSH b 24 FI SK LO 1718649 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
217 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
218 OSH d 24 FI SK LO 1613663 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS NOM BIS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
219 OSH f 24 FI SK RX 1923401 Zanetta Farussi Chrysolite Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson Abs
EkstaSia's Jarvis of Chrysolite (OSH n 22) x Yasmina Chrysolite & Mauser's (SIA f 03 21)
220 OSH h 24 FI SK LO 1821564 FI*Clamoris Jocelina Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
FI*Orifame Sirocco (OSH b) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
221 RUS FI SK LO 1822058 FI*Zarin Armand de Brignac Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1 NOM
FI*Zarin Dewey (RUS ) x FI*Zarin Forget-me-not (RUS )
222 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson Abs
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
222 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
223 SIA b FI SK LO 1821726 FI*Kelmikerhon Aamutähti Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Kelmikerhon Liekki (SIA n) x FI*Kelmikerhon Hempeä Hepsankeikka (SIA c)
224 SIA c FI SK LO 1820155 FI*Mummeli Veerazinha Violet Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Mummeli Tirlinha XoXon Dusty (SIA b)
225 SIA d 21 FI SK LO 1819164 FI*Ori-Katin Johnny Rotten Uros Avoin Aina Hauge EX1 CAC NOM
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
226 SOM n FI SK LO 1406150 (N)Villkattens Wilmer Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson Abs
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
227 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
228 SOM n FI SK RX 1718050 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson Abs
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
229 SOM n FI SK RX 1614972 FI*Kharn-Ka H.Nelson Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
230 SOM n FI SK RX 1508175 Tilsim dan Black Dragon Uros International Champion Ulrika Eriksson Abs
Avaloncat's Jabaloo (SOM n) x Tilsim dan Nala (SOM n)
230 SOM n FI SK RX 1508175 Tilsim dan Black Dragon Uros Siitos
Avaloncat's Jabaloo (SOM n) x Tilsim dan Nala (SOM n)
231 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV NOM BIS
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
232 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
232 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Kai Ruonala Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
233 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
233 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Kai Ruonala 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
234 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
235 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Aina Hauge KM
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
236 SOM o FI SK LO 1718960 FI*Amajan Pon Preziosa Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC NOM
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
237 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros Premior Aina Hauge Abs
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
238 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718306 FI*Hebblas Wibby Naaras International Champion Aina Hauge EX1 CAGCIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
239 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 1820265 FI*Hebblas Xanthus Uros Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
240 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 1614791 FI*Hebblas Thelma Naaras Grand International Champion Aina Hauge EX1 CACS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
241 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1822139 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
FI*Hobbitqueen's Dragonair (SPH n 03 32) x FI*Hobbitqueen's Yale (SPH f)
242 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM BIV
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
243 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 1820163 Av Ljusalfheim Zephyr Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
244 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 1716457 FI*Jackomon's Adagia Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*Hobbitqueen's Grizabella (SPH n 09 21 32)
245 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM NOM BIS
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
246 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Joëlle Monney 1 NOM BIS
246 HCL Josefiina Naaras Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
247 HCS Caesar Uros Kotikissat Hanne Sofie Sneum 1 NOM BIS
247 HCS Caesar Uros Veteraani Henry Hornell 1 NOM
248 HCS Veikko Uros Kotikissat Hanne Sofie Sneum 2
249 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Kai Ruonala 1 NOM
250 HCS Ninni Naaras Kotikissat Kai Ruonala 3
250 HCS Ninni Naaras Veteraani Henry Hornell 2
251 HCS Timantti Naaras Kotikissat Kai Ruonala 2
251 HCS Timantti Naaras Veteraani Henry Hornell 3
252 HCS Viivi Naaras Kotikissat Kai Ruonala 4
253 HCS Ella Naaras Kotikissat Kai Ruonala Abs
254 HCS Oskari Uros Kotikissat Hanne Sofie Sneum 3
255 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1404761 ES*Bellabonny Sylvana Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Bellabonny Oops-A-Daisy (TIF )
276 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Eriksson Ulrika ABY n, BAL c, CRX I, CRX II, CRX III, CRX IX, DRX I, GRX II, OSH b, OSH b 22, OSH b 24, OSH f 24, OSH h, OSH n, SIA b, SIA c, SIA n, SOM n, SPH V 42
Hauge Aina BEN n 22, BEN n 24 33, BLH b, BSH b, BSH e 03, BSH f, BSH h, BUR a, BUR j, MAU ns 24, OCI cs 24, OCI n 24, ABY a, BAL a 21, CRX IV, CRX V, DRX IV, DRX V, OSH d 24, OSH e, OSH h 24, OSH n 24, OSH w 64, RUS, SIA d 21, SOM o, SPH II, SPH IV 40
Hornell Henry EXO a 24, EXO f, EXO f 03, EXO f 24, EXO n 03 22, EXO n 22, EXO n 24, PER f, PER f 24, PER n, PER n 01 21 62, PER n 03 24, PER n 22, RAG a 21, RAG d 04, RAG f 03, RAG n 03, RAG n 04, SBI n, VET Kotikissat 32
Monney Joëlle ACL III, ACS I, ACS III, LPL V, MCO III, MCO IV, MCO IX, MCO VIII, NEM I, NFO III, NFO IX, NFO VI, SIB II, SIB III, SIB VI, SIB VII, SIB VIII, HCL, VET 1, VET 2, VET 3 39
Ruonala Kai ACL VI, ACL XI, MCO I, MCO V, MCO VI, MCO VII, NEM II, NFO II, NFO IV, NFO V, SIB IV, HCS, VET 4 37
Sneum Hanne Sofie BSH b 21 33 (13c), BEN n 24, BML I, BML II, BSH a, BSH d 24, BSH n, BSH ns 11, BSH p, BUR b, BUR d, BUR h, BUR n, CHA, CYM 51-52, EUR a 22, EUR a 24, EUR f 23, EUR f 24, EUR ns 23, OCI b 24, HCS 40
Wilczek Anna EXO f 21 33, EXO g 03 23, EXO g 22, EXO g 33, EXO n, PER fs, PER n 01 62, PER n 24, RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG e 04, RAG g 03, RAG n, RAG n 04 21, SBI a, SBI b, TUV d 61-63, BLH n, BSH a 24, BSH b 21 33, BUR e, EUR d 24, EUR n 22, MAN 51-52, MAN 53, OCI bs 24, OCI o 24, SRL III 41
7 tuomaria