SUROK 160. Kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 27.1.2019 Loppuu 27.1.2019
Ilmoittautuminen alkaa 1.10.2018 Ilmoittautuminen loppuu 20.12.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:15 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.1.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut SBI BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Kantohaka 4 H 31, 02410 KIRKKONUMMI

Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, hakkitoive@surok.fi
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262, assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj, hyvinvointivastaava) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Lisätietoja SUROK jäsen 35 € / kissa / pv
• FIFe-jäsen 39 € / kissa / pv
• FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 € / 39 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan
• Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!
 
Viimeinen rokotuspäivä 11.1.2019

Näyttelykutsu


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 139
2 177
3 126
4 102
Kotikissat 11
Yhteensä 555

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 1611747 My-Champagne Iron Maiden Naaras Grand International Premior Luigi Comorio Abs
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
3 EXO n 22 FI SK LO 1716427 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
4 EXO n 22 FI SRK LO 1404203 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
5 EXO f 03 FI SK LO 1822442 FI*AzuLejo's Sweet Shokota Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Celestial's Moët&Chandon Rosé Impérial (EXO g 03 24)
6 EXO n 03 22 FI SK LO 1508789 FI*Sabrimin Revolution Uros Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
7 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
8 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
9 PER n FI SK LO 1613418 FI*Mimosan Quarterback Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
10 PER n FI SK LO 1510511 Almathea Boogie Night Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
PL*Almathea Total Eclipse (PER d) x Almathea Aretha Franklin (PER n)
11 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 BIV NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
12 PER n FI SK LO 1821001 FI*Mimosan Worst Part Is Over Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
13 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
14 PER d FI SK LO 1509133 FI*Kultaviiksen Odessa Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen Abs
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
15 PER f FI SK LO 1820145 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
16 PER ns FI SK LO 1821712 FI*Timanfaya Wonders Never Cease Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
17 PER ds FI SK LO 1820989 FI*Kultaviiksen Robert Plant Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
18 PER n 22 FI SK LO 1613630 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
19 PER n 24 FI SK LO 1821205 FI*Sabrimin Pearl Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
20 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
21 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
22 PER n 01 21 62 FI SRK LO 89026 FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
23 PER a 21 33 FI SK LO 1715624 Ayser's Rocky Balboa Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
24 RAG n FI SK LO 1820852 FI*Jylhärinteen Chili Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX2
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
25 RAG n FI SK LO 1820853 FI*Jylhärinteen Neilikka Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 BIV
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
26 RAG n FI SK LO 1821215 FI*Maplehill's Marshmallow Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX3
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Ravenheart (RAG n)
27 RAG n FI SK LO 1509449 Calamarin Gruella Devil Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 No Cert
S*Gunbertus Samir (RAG n) x FI*Calamarin Universal Dream (RAG b 21)
28 RAG n FI SRK LO 41600 FI*Barfait's Nanette Naaras Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
29 RAG n FI SK LO 1510372 FI*Dollgarden's Fraxinus Nigra Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Deutzia (RAG n 04)
30 RAG n FI SRK LO 1301314 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP BIV NOM
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
31 RAG a FI SK LO 1821435 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
32 RAG a FI SK LO 1612509 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
33 RAG c FI SK RX 1819812 Mokotuvan Nutukka Utuinen Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
Of Elisir Fudge/ID (RAG c 04) x Xara Koci Szarm*PL (RAG b)
34 RAG d FI SK LO 1717591 FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Utuinen Legend Of Apollo (RAG n) x FI*Pehmis Kullanmuru (RAG f 21)
35 RAG n 21 FI SK LO 1820849 FI*Jylhärinteen Kaneli Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
36 RAG a 21 FI SK LO 1715558 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
37 RAG a 21 FI SK LO 1820614 FI*Helmikeijun Lily Pearl Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
38 RAG d 21 FI SK LO 1404771 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
39 RAG f 21 FI SK LO 1404775 FI*Helmikeijun Aloya Pearl Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
40 RAG n 03 FI SK LO 1822393 FI*Stardoll's Kanelbulle Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
S*Vallhovstassens Boss (RAG a 03) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
41 RAG n 03 FI SRK LO 89388 FI*Mulberry Mighty Navigator Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM
FI*Utuinen Xpected Xerxes (RAG b 03) x FIN*Riverknee Reiri o Whangarei (RAG n 04)
42 RAG n 03 FI SK LO 1610998 FI*Barfait's Zac Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
43 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP BIV
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
44 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
45 RAG n 04 FI SK LO 1820420 Nagawika de l'Ulyssiade Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB BIV
Miyazaki de l'Ulyssiade (RAG e 04) x Makhea des Ragouzi (RAG n 04 21)
46 RAG n 04 FI SK LO 1822326 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM BIS
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira (RAG a)
47 RAG n 04 FI SRK LO 1300077 FI*Barfait's Playful Paco Uros Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
48 RAG n 04 FI SK LO 1509290 FI*Valkokullan Voima Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
49 RAG n 04 FI SK LO 1614962 FI*Barfait's Chico Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x Grace Kelly Senissima-Cat*PL (RAG n 04)
50 RAG a 03 FI SRK LO 1404278 FI*Satinante's Norma Natalie Naaras Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPIB
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Satinante's Daisy Daniela (RAG n 03)
51 RAG a 03 FI SK LO 1716959 FI*Dolldesire's Abu Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
S*Gunbertus Snapshots (RAG a 03 21) x FI*Dolldesire's Hope (RAG a 04)
52 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
53 RAG a 04 FI SK LO 1820229 FI*RoyalRose's Bentley Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
54 RAG a 04 FI SK LO 1820784 FI*Barfait's Feriel Fifi Naaras Avoin Luigi Comorio EX3
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
55 RAG a 04 FI SK LO 1820228 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
56 RAG a 04 FI SK LO 1718702 FI*Satinante's Twinings Catherine Naaras Avoin Luigi Comorio EX2
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
57 RAG a 04 FI SK LO 1821557 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX2
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
58 RAG a 04 FI SK LO 1821054 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
59 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM BIV NOM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
60 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
61 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
62 RAG a 04 FI SRK LO 41858 FI*AijaiCats Noble Nico Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
S*Creamy Blueeye Simon Stardust (RAG a) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
63 RAG b 04 FI SK LO 1820775 FI*Utuinen WowPaw Willie Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Utuinen Once In A Lifetime (RAG n 04) x FI*Utuinen Prime Love (RAG n)
64 RAG e 04 FI SK LO 1820758 FI*Pehmis Leijonamieli Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Pehmis Juhannusunelma (RAG g 04 21)
65 RAG f 04 FI SK LO 1406225 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
66 RAG g 04 21 FI SK LO 1820760 FI*Pehmis Tähtisilmä Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Pehmis Juhannusunelma (RAG g 04 21)
67 SBI n FI SK LO 1508378 FI*Harebell King Star Kalervo Uros Supreme Champion Diana di Natale KM
FI*Vintti-Katin Brandon (SBI n) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
68 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Supreme Champion Diana di Natale KM BIV
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
69 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Diana di Natale KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
69 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Anne Paloluoma 2
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
70 SBI n FI SK LO 1613427 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
71 SBI n FI SK RX 1718858 FI*Lofanna Guernica Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
72 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
73 SBI n FI SK LO 1821160 FI*Chirybiry's Sweet Angelica Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX2
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
74 SBI n FI SK LO 1821105 FI*Kujakeikarin Klotilda Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX3
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FI*Sic'an Ulmaria (SBI b 21)
75 SBI n FI SK LO 1821596 FI*Tuiscalo's Little Elf Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale Abs
FI*WanillaWillan Jethro (SBI n) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
76 SBI n FI SK LO 1820809 FI*Ziazan Noriko Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 BIV NOM BIS
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
77 SBI n FI SK LO 1822575 FI*Firepaw Chantilly Lace Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 NOM
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Firepaw At Chiou (SBI f)
78 SBI n FI SRK LO 41288 FI*Harebell Emilia Naaras Supreme Premior Diana di Natale KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
79 SBI a FI SK LO 1717533 FI*Ziazan Michi Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC NOM
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
80 SBI a FI SK LO 1506663 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Supreme Premior Diana di Natale KM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
81 SBI a FI SRK LO 89797 FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Diana di Natale KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
82 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
83 SBI b FI SK LO 1819632 FI*Harebell Quality of Life Onni Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
Demian Åwe's Scania till Tamus (SBI b) x FI*Harebell Niiskuneiti (SBI c)
84 SBI b FI SK RX 1821945 EE*Iriana Alsiade's Fleur Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
IT*Lovelycountry Chiricahua (SBI b 21) x EE*Desiree Alsiade's Fleur (SBI b)
85 SBI b FI SK LO 1822003 FI*Saca's Mahg-nahr Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
NO*Stalderkattens Elmer (SBI e) x FI*Saca's Åll for Avantgarde (SBI f 21)
86 SBI b FI SK LO 1822905 Shapur Lilja Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
(N) Tonefjellets Nirvana (SBI c) x Shapur Paros (SBI n)
87 SBI c FI SK LO 1717580 S*Varicella's Lilac Banzi Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
S*Mementos Aramis (SBI e 21) x S*Cirinnas Sassa Sorrelina (SBI b)
88 SBI c FI SK RX 1822430 Rockabilly Rose v.Meingold Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Denver von Gallus, CZ (SBI c) x Juna v.Meingold (SBI b 21)
89 SBI c FI SK LO 1717509 FI*Canth's Jour Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Kuurankukan Katariina Suuri (SBI n)
90 SBI d FI SK LO 1508981 FI*Mototassun Rocket III Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX2
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
91 SBI d FI SK LO 1715454 FI*Saca's Onetime Zaum Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
92 SBI d FI SRK LO 1403833 FI*Harebell Isfahan Wonder Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
93 SBI d FI SK RX 1822000 S*SagaStar's Electra Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
S*Trinity's Zingo (SBI d) x S*SagaStar's Peppina (SBI f 21)
94 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
95 SBI e FI SK LO 1611686 FI*Annmark Diana Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
96 SBI e FI SK LO 1819641 FI*Rais-Kis Too Hot Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC NOM
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
97 SBI e FI SK LO 1822580 FI*Firepaw Clay Allison Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale Abs
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Firepaw At Chiou (SBI f)
98 SBI g FI SK LO 1406483 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
99 SBI g FI SK LO 1717267 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
100 SBI g FI SK RX 1716308 FI*Annmark Gaiane Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FI*Tamus Garret (SBI e 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
101 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
101 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Anne Paloluoma 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
102 SBI h FI SRK LO 84570 FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
103 SBI j FI SK LO 1821894 FI*ElfQuest Shelby Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM BIS
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
104 SBI n 21 FI SK LO 1510067 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros Supreme Champion Diana di Natale KM
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
105 SBI n 21 FI SK LO 1717160 FI*Sarasein Calliope Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Magnificat Lumo (SBI n 21) x FI*Zildan Jouluihme (SBI n 21)
106 SBI n 21 FI SK LO 1821011 FI*Mimitan Levi Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 BIV
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
107 SBI n 21 FI SK LO 1821013 FI*Mimitan Isabel Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
108 SBI n 21 FIN SRK LO 75219 FIN*JoJon Usambara Naaras Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
108 SBI n 21 FIN SRK LO 75219 FIN*JoJon Usambara Naaras Veteraani Anne Paloluoma 3
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
109 SBI a 21 FI SK LO 1613698 FI*Harebell Nipsu Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
110 SBI a 21 FI SK LO 1716326 RU*Tarnis Urgant Uros International Champion Cristiano Federico Sandon Abs
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
110 SBI a 21 FI SK LO 1716326 RU*Tarnis Urgant Uros Siitos Cristiano Federico Sandon Abs
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
111 SBI a 21 FI SK LO 1716907 FI*ElfQuest Rosmerta Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
112 SBI a 21 FI SK LO 1821362 FI*Lofanna Ifigeneia Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Lofanna Francesca (SBI a)
113 SBI a 21 FI SK LO 1822046 FI*JoJon Chengwei Pic Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x Picolina v. Fuchswinkel (SBI a 21)
114 SBI a 21 FI SK LO 1509252 Demian Günther Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
115 SBI a 21 FI SK LO 1404603 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon Abs
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
116 SBI b 21 FI SK LO 1821366 FI*Kirakan Zen Garden Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
117 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
118 SBI c 21 FI SK LO 1506940 FI*Ziazan Inessa Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
119 SBI c 21 FI SRK LO 88363 FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Diana di Natale KM NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
120 SBI d 21 FI SK LO 1507881 FI*JoJon Shan Liang Naaras Supreme Champion Diana di Natale KM BIV
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
121 SBI d 21 FI SK LO 1405289 FI*ElfQuest Oliver Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
122 SBI d 21 FI SK LO 1820017 FI*Jennydream's Zoloto Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Jennydream's Cinderella (SBI f)
123 SBI d 21 FI SK LO 1406537 EE*Frank Flame Sweet Katicat Uros Kastraatti Diana di Natale Abs
EE*Timothy Klaudia (SBI e) x Eleni Pure Passion*PL (SBI f 21)
124 SBI e 21 FI SK LO 1611854 FI*Annmark Ellen Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x Demian Victoria (SBI f 21)
125 SBI e 21 FI SK RX 1822423 Deben Laty Mery, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
126 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB NOM BIS
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
127 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO 89444 FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
128 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 1611777 FI*Bastetin Alaattin Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
129 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
130 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1822165 FI*Unikuun Rokki Rinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
Avyonah Aziz Herr vom See (TUV e) x FI*Valier's Farai (TUV f)
131 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 1508370 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
132 ACL III / ACL b 22 FI SK LO 1923102 Curland Unique Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Curland Kelvin (ACL ds 09 22) x Curland Isabella (ACL n 22)
133 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 1509638 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Grand International Champion Andreas Woelm EX1 CACS NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
134 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS NOM
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
135 ACS I / ACS n FI SK LO 1821786 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
136 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
137 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros Nuoret 7-10 kk Andreas Woelm EX1
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
138 MCO I / MCO n FI SK LO 1821423 PL*Dark Age Magic Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
139 MCO I / MCO n FI SK LO 1822184 David Punto Valentino, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Lakiss Grand (MCO n 25) x Veyron Manticore (MCO a)
140 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 1404219 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
141 MCO II / MCO a 02 62 FI SK LO 1819967 FI*Mostlycats Elfman Strauss Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC BIV
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
142 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1820652 FI*Mahtitassun MikäEttei? Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
143 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1613523 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Supreme Champion Andreas Woelm KM BIV
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
144 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612124 FI*Mahtitassun GuumaGimma Naaras Avoin Andreas Woelm EX2
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
145 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718914 FI*Mahtitassun JumpraHuiti! Naaras Avoin Andreas Woelm EX3
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
146 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1821422 PL*Dark Age Milana Naaras Avoin Andreas Woelm EX1 CAC
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
147 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Andreas Woelm KM BIV NOM BIS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
148 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Grand International Premior Andreas Woelm EX1 CAPS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
149 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 1614573 FI*Stout-hearted Winter Luna Naaras Kastraatti Andreas Woelm EX1 CAP
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted Tazmin (MCO f 09 23)
150 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Grand International Champion Andreas Woelm EX1 CACS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
151 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1819544 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Champion Andreas Woelm EX1 CACIB
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
152 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718911 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Avoin Andreas Woelm EX1 CAC
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
153 MCO IV / MCO n 02 21 64 FI SK LO 1507477 FI*CapitalCats Odessa Naaras Avoin Andreas Woelm EX2
Løve Hulen's It's Good to be King (MCO n 03 22) x FI*CapitalCats Marilyn (MCO ns 09 22)
154 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718970 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras Avoin Andreas Woelm EX1 CAC BIV
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
155 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1821155 FI*Hemingway's Chief White Bear Uros Nuoret 7-10 kk Andreas Woelm EX1
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Libbie Slow Bear (MCO n 09 22)
156 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1821454 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly Naaras Nuoret 7-10 kk Andreas Woelm EX1
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
157 MCO IV / MCO n 03 25 FI SK LO 1613548 FI*Stout-hearted Virginia Uros Kastraatti Andreas Woelm EX1 CAP
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
158 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 1611920 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Supreme Champion Veikko Saarela Abs
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
158 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 1611920 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
159 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1819415 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
160 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1819412 FI*A'Dreams MC Alexandr Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
161 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1819417 FI*A'Dreams MC Anastasija Naaras Avoin Veikko Saarela EX2
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
162 MCO V / MCO d FI SK LO 1822095 Tina of Golden Happiness Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC BIV
Eros of Golden Happiness (MCO d) x Jess of Golden Happiness (MCO d)
163 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1821457 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
164 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 1923420 Modesto's Mi Unico Sol Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
Beartooth Mountain Shir Khan (MCO as) x Modesto's Aneesh (MCO g 22)
165 MCO V / MCO g FI SK LO 1822108 FI*Satinante's Vanessa Gaia Selene Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Satinante's Olga Carlotta (MCO g 09)
165 MCO V / MCO g FI SK LO 1822108 FI*Satinante's Vanessa Gaia Selene Naaras Määrittely Veikko Saarela MCO V / MCO g
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Satinante's Olga Carlotta (MCO g 09)
166 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 1819968 FI*Mostlycats Laxus Dreyar Uros Kastraatti Veikko Saarela EX2
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
166 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 1819968 FI*Mostlycats Laxus Dreyar Uros Määrittely Veikko Saarela MCO V / MCO e 22
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
167 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715547 FI*SolarWind's Eros Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
168 MCO V / MCO f FI SK LO 1613567 FI*HoneyCoon's Heart On Fire Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP BIV
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
169 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI SK LO 1715751 FI*Mostlycats Twinkie Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
170 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 1613547 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
171 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1716786 FI*Vuorensinen Cassiope Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Avalon of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
172 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1716201 FI*Hemingway's Martha Redbone Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC BIV
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Chu'mana Ginger (MCO d 22)
173 MCO VI / MCO g 03 22 FI SK LO 1819969 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia Naaras Määrittely Veikko Saarela MCO VIII / fs 03 22
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
173 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1819969 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia Naaras Avoin Michael Edström EX2
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
174 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1821565 FI*Chamberlain Orionis Alnilam Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
175 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1820918 FI*Stout-hearted Flora Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV
Zachary Tiili*PL (MCO d 09 22) x FI*Stout-hearted Xeraphina (MCO n 09 24)
176 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1822275 FI*DraCoon Amos Rex Perfect Timing Adeline Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Monchacoon Elvis Isidor (MCO n 09 22) x FI*DraCoon I am Yours Mimosa (MCO w)
177 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 1716055 EE*Bloom Our Admiration Naaras Out of Competition Michael Edström Arvosteltu
(N) Big Kitty Pathfinder (MCO d) x Britney Spears Amber Sun*LT (MCO f 09 22)
178 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1510332 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
179 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 1509977 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Supreme Champion Michael Edström Abs
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
180 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1612126 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
181 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 1403412 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Supreme Premior Michael Edström KM BIV NOM BIS
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
182 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1614110 FI*Rotcat Quick Silver Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 No Cert
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
183 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Kastraatti Michael Edström EX2
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
184 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
185 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 42108 FI*Vuorensinen Ian Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
186 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 88648 Bruno Main Bastet, CZ Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
Løve Hulen's Dark Diamond (MCO ns 09 22) x Alwaro Lavinia /GACC (MCO fs)
186 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 88648 Bruno Main Bastet, CZ Uros Veteraani Luigi Comorio 1 NOM
Løve Hulen's Dark Diamond (MCO ns 09 22) x Alwaro Lavinia /GACC (MCO fs)
187 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1822113 Belushies Xulio Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Whatatrill Mac Fox of Belushies (MCO d 09 23) x Belushies Rapunzel (MCO fs 09 22)
188 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 1821415 Fayola Xenon Uros Avoin Anne Paloluoma EX2
Fayola Monterey (MCO ns 09) x Fayola Ximenapp (MCO f 09)
189 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1820608 FI*Moggi Kamo Milla Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
190 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1822362 FI*Marskin Pricilla Presley Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX2
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Victoria Olimpian*RU (MCO ns 09)
191 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1822230 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
192 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 1716214 FI*Escape's Kid Bailey Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
193 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI SK LO 1715750 FI*Mostlycats Cotton Candy Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP BIV
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
194 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1820237 FI*NomenEst Jon Bon Jovi Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX3
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
195 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820167 FI*Giramir's Artico Luxus Uros Avoin Veikko Saarela Abs
FI*SiniTaigan Andrey (NEM a 21) x FI*Eswood Lovely Molly (NEM n 21)
196 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820216 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC BIV NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
197 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820164 FI*Giramir's Aurora Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*SiniTaigan Andrey (NEM a 21) x FI*Eswood Lovely Molly (NEM n 21)
198 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 1822572 FI*Lumikissan Kardemumma Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
199 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO 42490 CH*Lukijn's Vicki Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma Abs
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
200 NFO I / NFO n FI SK LO 1612108 FI*Felicis Gaudium Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
201 NFO I / NFO a FI SK LO 1717027 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
202 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1715256 FI*InukChuck's Pepleri Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
203 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1821346 FI*Jarraun's Skog Heimdall Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
204 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1822395 FI*Siniidan Black Plum Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
205 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89300 FI*Draconian Cry Of Silence Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
206 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 1405471 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
207 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
207 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
208 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 42632 FI*Kultahuiskan Iivari Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX2
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
209 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1613104 FI*Siniidan Running Free Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
210 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 42400 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP NOM
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
211 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 1508193 S*Capsicum's Shock Naaras Kastraatti Marteinn Tausen EX2
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
212 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1717031 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Champion Anne Paloluoma Mitätöity Mitätöity
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
213 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
214 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
215 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
216 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1819831 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC BIV
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
217 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1821139 FI*Jarraun's Skog Gunnbjorn Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela Abs
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun (NFO f 03 24)
218 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1821345 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
219 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
220 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1822398 FI*Siniidan Oregon Spring Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
221 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 1822540 FI*Tupuliinin Blue Sky Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
222 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1923487 S*NC's Superstitious Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
S*NC's Dangerous (NFO n 09 23) x Zambezi Puszyste Koty*PL (NFO n 09 22)
223 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX 43312 Herebu de Velogny Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
223 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX 43312 Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
224 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB BIV NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
225 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1716731 FI*Marjametsän Kendo Anthem Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
226 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1820364 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
227 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1821140 FI*Jarraun's Skog Gandalf Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun (NFO f 03 24)
228 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1822159 FI*Hirmuinen Entti Puuparta Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen Abs
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*Hirmuinen Coco Chanel (NFO f)
229 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1923490 S*Cederskogens Öydis Önskedröm Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM BIS
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x (N)Mariskogens Orkidé (NFO a 03 24)
230 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
231 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 1611182 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP BIV NOM
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
232 NFO V / NFO f FI SRK LO 41483 FI*Tupuliinin Josefiina Naaras Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
233 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 41576 S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Michael Edström KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
234 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Grand International Champion Michael Edström EX2
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
234 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Siitos Michael Edström
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
235 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
236 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1715259 FI*InukChuck's Riia Naaras Out of Competition Michael Edström Arvosteltu
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
237 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC BIV NOM
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
238 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1820071 FI*Haaveeni Freija Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
239 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1611277 FI*Tortietones Égalité Naaras Avoin Michael Edström Abs
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
240 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1717213 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
241 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1820891 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
242 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 1821808 FI*Felimon Karpalo Naaras Nuoret 7-10 kk Andreas Woelm EX1 BIV NOM
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
243 NFO VI / NFO g 03 FI SK LO 1821809 FI*Felimon Kinuski Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX2
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
244 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1821348 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM BIS
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
245 NFO VI / NFO f 02 21 62 FI SK LO 1822589 FI*Carwalions Embla Solöga Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Carwalions Chinook (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
246 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1822394 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
247 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716102 FI*WitSarin Ramona Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB BIV
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
248 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716112 FI*WitSarin Volga Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
249 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 1716268 FI*FinnFeline's Dream Catcher Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*FinnFeline's Heart of Eternity (NFO fs 03 22)
250 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1716110 FI*WitSarin Zastava Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
251 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 1822053 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Andreas Woelm EX1 NOM
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
252 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1613682 Ihanas Capoeira Naaras Grand International Premior Andreas Woelm EX1 CAPS
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
253 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Andreas Woelm KM BIV
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
253 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Andreas Woelm
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
254 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1718938 S*Lofvens Lucifer Light of Love Uros Avoin Andreas Woelm EX1 CAC
S*Cederskogens Larry Lava (NFO d 09 22) x S*Lofvens Freya Follow Me (NFO ns 09 24)
255 NFO VIII / NFO gs 03 22 FI SK LO 1718561 Rainbow Brite La Peyre*ES Naaras Avoin Andreas Woelm EX1 CAC
S*Vildhjärtas Rhasta Shadowshaman (NFO ns 09 22) x Apple Crumble La Peyre*ES (NFO ds 09 22)
256 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 1822560 FI*Siniidan Electric India Uros Pennut 4-7 kk Andreas Woelm EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
257 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1822563 FI*Siniidan Paradox Uros Pennut 4-7 kk Andreas Woelm EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
258 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Grand International Premior Andreas Woelm EX1 CAPS BIV
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
259 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 1614286 FI*Siniidan Final Fantasy Naaras International Premior Andreas Woelm EX1 CAGPIB
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
260 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1820400 FI*FinnFeline's Daydream Uros Kastraatti Andreas Woelm Abs
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x Gabra Gina Z Klajdovky, CZ (NFO fs 09)
261 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 1715098 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Kastraatti Andreas Woelm EX1 CAP
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
262 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1508402 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
263 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1718156 FI*Cherrytail's Faramir Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
264 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1822101 FI*Cherrytail's Kronos Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma Abs
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
265 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1820326 FI*Ninatte's Best For Me Uros Kastraatti Anne Paloluoma Abs
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
266 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 1300729 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
267 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 87278 FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
268 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1510641 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM BIV NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
269 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821337 FI*Lumikissan Jesse James Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
270 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1820972 FI*Lumikissan InkeriKinkeri Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM
SarSibi Izumrud (SIB n 24) x FI*Lumikissan Åå La Laa (SIB n 09 24)
271 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1822160 FI*Catillus Kajosalama Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Catillus Ruskaruusu (SIB f 24)
272 SIB III / SIB n 22 FI SK RX 1923421 Odin des Sibirzeelandii Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen Abs
Helios Dysgarden (SIB n 24) x Nala des Sibirzeelandi (SIB n 23)
273 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1822573 FI*Lumikissan Kaneli Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
274 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 1819233 FI*DragonStar's Amazing Animal Rocky Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
275 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 89667 FI*Goldenspot's Chaya Naaras Premior Marteinn Tausen EX1 CAPIB
FIN*Taigahelmen Alfred (SIB ns 23) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
276 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1716777 FI*Raitamäen Benjamin Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB NOM
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
277 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1613207 FI*Lumikissan Åå La Laa Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Jantar Dysgarden*PL (SIB n 09 24) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
278 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821336 FI*Lumikissan James Bond Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
279 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO 77140 FIN*Amurin Esra Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS NOM
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
280 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1715942 FI*Cherrytail's DareDevil Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
281 SIB V / SIB fy 24 FI SK LO 1716571 FI*Mintsuliinin Darianna Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
282 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 1821512 FI*Raitamäen Desiree Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Amurin Kadmiel (SIB dy 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
283 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1405545 FI*Lumikissan SuperSankari Uros International Champion Veikko Saarela Abs
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
284 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK RX 1819232 FI*DragonStar's Adventurous Aragorn Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
285 SIB VI / SIB d 03 23 FI SK RX 1923422 Sigurd Noche Blanca -E Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela Abs
Starsiberia Briarey (SIB n 24) x Alisa Ogonyok (SIB f 03 24)
286 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1821268 FI*Taigatupsun Bellatrix Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
SE*Missemoj's Tristan (SIB ns 24) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
287 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1822091 FI*Mintsuliinin Felicia Naaras Määrittely Veikko Saarela SIB V / SIB d 09 22
FI*Apachiris Harry (SIB d 24) x FI*Mintsuliinin Doris (SIB fy 09 22)
287 SIB V / SIB d 22 FI SK LO 1822091 FI*Mintsuliinin Felicia Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV
FI*Apachiris Harry (SIB d 24) x FI*Mintsuliinin Doris (SIB fy 09 22)
288 SIB VII / SIB as FI SK LO 1820682 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
289 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX2
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
290 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
290 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Luigi Comorio 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
291 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO 88955 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
292 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Andreas Woelm KM NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
293 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK LO 1820986 FI*Lumikissan HottiPotti Naaras Nuoret 7-10 kk Andreas Woelm EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy (SIB es 09 23)
294 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 1717623 FI*Ninatte's Alejandro Uros International Premior Andreas Woelm EX1 CAGPIB
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
295 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1820457 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Kastraatti Andreas Woelm EX1 CAP NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
296 TUA VII / TUA ns 24 FI SK LO 1716638 FI*Tangerine's Felicity Naaras Avoin Anne Paloluoma Abs
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
297 BEN n 22 FI SK RX 1718659 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras International Champion Ulrika Eriksson Abs
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
298 BEN n 22 FI SK LO 1821291 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
299 BEN n 22 FI SK LO 1821290 FI*Leokatin Socorro Dude Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson Abs
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
300 BEN n 24 FI SK LO 1821946 S*Leopardettes Herra Hermanni Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC BIV
Avantumdream King (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
301 BEN n 24 FI SK LO 1821292 FI*Leokatin Santino Dude Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
302 BEN n 24 CattiCartano Catwalk Dance Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
CattiCartano Master Blender (BEN n 24) x CattiCartano Dancing Star (BEN n 24)
303 BEN n 22 32 FI SK LO 1614294 FI*Leokatin Nietos Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
304 BLH n FI SK RX 1509883 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
305 BLH b FI SK LO 1821696 FI*Ullukan Fame Isn´t Everything Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
306 BLH b FI SK RX 1509882 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
307 BLH b FI SK RX 1716736 Cizeta BritFavorite Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Chesterfield BritFavorite (BLH b) x Elfika Ustiniya (BLH h)
308 BML I / BML bs 11 31 FI SK RX 1716413 FI*Kimuli's Secret Melody Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kimuli's Love Story (BML ns 11 31)
309 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 1819490 FI*Kissamummon Severi Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
310 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
310 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 3
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
311 BSH n FI SK LO 1612345 FI*Ruusutarhan Primo Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
312 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
313 BSH b FI SK LO 1718654 FI*Saranellan Joliet Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
314 BSH d FI SRK LO 40545 FI*Bumblebrits Snape Uros Supreme Premior Katja Patrikainen KM
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
315 BSH d FI SK LO 1405476 FI*Treselle's Buckthorn Juice Uros Out of Competition Katja Patrikainen Arvosteltu
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
316 BSH e FI SK LO 1819180 FI*Ruusutarhan Tähtisilmä Uros Premior Marek Chadaj EX1 CAPIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
317 BSH e FI SK LO 1819179 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
318 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
318 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 1 NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
319 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
320 BSH p FI SRK LO 1301648 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS NOM
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
321 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
322 BSH ns 22 64 FI SK LO 1822913 Haley de Noble*LV Uros Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1 NOM
Neo de Noble*LV (BSH ns 22) x Eureka de Noble*LV (BSH ns 22)
323 BSH o 21 33 FI SK LO 1507892 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
324 BUR n FI SK LO 1821084 FI*Feirefiz Ravenlight Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC NOM
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
325 BUR n FI SK LO 1821085 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
326 BUR n FI SK LO 1610986 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
327 BUR n FI SK LO 1510088 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Premior Marek Chadaj EX1 CAPIB
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
328 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Katja Patrikainen KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
329 BUR b FI SRK LO 43293 FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
329 BUR b FI SRK LO 43293 FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
330 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM BIV NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
331 BUR b FI SK LO 1406447 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
332 BUR c FIN SRK LO 35722 FIN*Cattish Unique Zircon Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
332 BUR c FIN SRK LO 35722 FIN*Cattish Unique Zircon Uros Veteraani Sara Ojaniemi 3
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
333 BUR d FI SK LO 1821652 FI*Crossroads Casillas Uros Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Crossroads All About Love (BUR j)
334 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS NOM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
335 BUR e FI SK RX 1819800 FI*Pikkukuun Asteri Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
336 BUR e FI SK LO 1612162 FI*Aavan Pohjoista Viljaa Naaras Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Pardofelis True Love (BUR e)
337 BUR f FI SK LO 1718810 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
338 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM NOM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
338 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 4
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
339 BUR g FI SK LO 1613399 FI*Pikkukuun Pocahontas Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FI*Purmelita's Camry (BUR a) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
340 BUR h FI SK LO 1509539 HU*Alba Regia Matzah Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Kittykatz Bronzed Aussie (BUR b) x HU*Alba Regia Panka (BUR g)
341 BUR h FI SK LO 1821583 FI*Aavan Cézanne Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
Casper Samsvet (BUR b) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
342 BUR h FI SRK LO 1403397 FI*Cattish Ada Rising Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson Abs
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
343 BUR h FI SK LO 1506997 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
344 BUR h FI SK LO 1506999 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
345 BUR j FI SK LO 1715550 FI*Crossroads All About Love Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
346 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611851 FI*KehRuun Belle Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
347 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI SK RX 1822216 FI*Touchant Flirt de la Vie Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
Caaleigh Pepperdance (MAN ns 09 24 51) x FI*Touchant But de la Vie (CYM gs 03 54)
348 EUR n FI SK RX 1715896 FI*RuusuLinnan Cool G. Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
349 EUR e FI SK RX 1822055 FI*RuusuLinnan Esmeralda Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
350 EUR n 22 FI SK RX 1820496 FI*Pikku-Piun Sihteeri Neiti Näpsä Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
351 EUR n 23 FI SK RX 1715897 FI*RuusuLinnan Candy Cane Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
352 EUR n 23 FI SK RX 1820970 FI*Pikku-Piun Tuttifrutti Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Älsa (EUR a 23)
353 EUR n 23 FI SK RX 1404716 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS NOM
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
354 EUR n 24 FI SK RX 1716263 FI*Kissakallion Ronaldo Uros Champion Marek Chadaj Abs
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Kissakallion Magdalena (EUR n 24)
355 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
355 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 2
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
356 EUR a 22 FI SK RX 1822205 FI*Feronian Opium Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
357 EUR a 23 FI SRK LO 1301546 FI*Pikku-Piun Älsa Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
FI*Katinhännän Mac Gyver (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Sininen Sointu (EUR a 23)
358 EUR a 23 FI SK LO 1717056 FI*Pikku-Piun Quintessa Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB NOM
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
359 EUR a 24 FI SK LO 1717055 FI*Pikku-Piun Quintus Uros Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
360 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Katja Patrikainen KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
360 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Sara Ojaniemi 4
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
361 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
362 EUR f 22 FI SK RX 1718565 FI*Feronian Neilikka Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
363 EUR f 22 FI SK RX 1614994 FI*Pikku-Piun Lempeä Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
364 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
365 EUR ns 22 FI SK RX 1821299 FI*Pikku-Piun Uriah Heep Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
366 EUR ns 23 FI SRK RX 1403937 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros Kastraatti Ulrika Eriksson Abs
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
367 EUR as 23 FI SK RX 1923701 EE*Clara Belinda Wildstar Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
368 EUR n 03 FI SK RX 1820717 FI*Waputtaren Ilona Amélie Emeljanintytär Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Waputtaren Emeljan (EUR n 03) x Sipriina (EUR a 02)
369 EUR g 03 FI SK RX 1718307 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar Naaras Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika (EUR a 02) x Tosca (EUR d 02 21 62)
370 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Katja Patrikainen KM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
371 KBL IV / KBL fs 03 22 FI SK LO 1923050 Brioche Free Hunter *RU Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM
Zanzelyan Kroshka Flak (KBL d 24) x Rosinka Free Hunter *RU (KBL fs 03 24)
372 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
373 MAN 51-52 / MAN n 24 51 FI SK RX 1822433 Auragold Oort Cloud Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM BIS
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
374 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX 35267 FIN*JoJon Hui Dec Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
375 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
376 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX 38458 FI*Conan Lontrus Uros Veteraani Sara Ojaniemi 2
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
377 MAN f 09 22 FI SK RX 1923440 Katskans Meggie Naaras Määrittely Ulrika Eriksson MAN f 09 22 54
Tynwald's Firecracker of Katskans (MAN d 22) x Katskans Lily of Kyetrak (MAN f 09 22)
378 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Katja Patrikainen KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
378 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Sara Ojaniemi 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
379 OCI n 24 FI SK LO 1405279 FI*Moosegrove Hope Naaras Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
380 OCI n 24 FI SK LO 1717644 FI*Amare-Cattus Don Duudson Uros Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
381 OCI n 24 FI SK LO 1819561 FI*Uniikki Pellonpekko Uros Avoin Katja Patrikainen EX2
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
382 OCI n 24 FI SK LO 1819850 FI*WiliWilla Lonely Rider Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*WiliWilla Orange Tip (OCI b 24)
383 OCI n 24 FI SK LO 1819652 FI*Northalla Valkyrie Naaras Avoin Katja Patrikainen EX2
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
384 OCI n 24 FI SK LO 1819563 FI*Uniikki Kuuterneito Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
385 OCI n 24 FI SK LO 1717753 FI*Martinic Wings of the Storm Uros International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
386 OCI n 24 FI SK LO 1405278 FI*Moosegrove Honour Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP BIV
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
386 OCI n 24 FI SK LO 1405278 FI*Moosegrove Honour Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
387 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX2
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
388 OCI n 24 FI SK LO 1819560 FI*Uniikki Hittavainen Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX3
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
389 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
390 OCI b 24 FI SK LO 1717752 FI*Martinic Soldier of Fortune Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
391 OCI b 24 FI SK LO 1510657 Happy Lady Tigrillo, CZ Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Best of Tigrillo, CZ (OCI n 24) x Flavia a. Kisdorf (OCI c 24)
392 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson