Omakissa
SUROK 159. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.1.2019 Loppuu 26.1.2019
Ilmoittautuminen alkaa 1.10.2018 Ilmoittautuminen loppuu 10.12.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:15 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:45
Arvostelut alkavat 9:15 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.1.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BLH, BSH BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Kantohaka 4 H 31, 02410 KIRKKONUMMI

Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, hakkitoive@surok.fi
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262, assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj, hyvinvointivastaava) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi

Näyttelykutsu


Lisätietoja SUROK jäsen 35 € / kissa / pv
• FIFe-jäsen 39 € / kissa / pv
• FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 € / 39 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan
• Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!
 
Viimeinen rokotuspäivä 11.1.2019

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 108 104 0 0 4
2 138 132 1 0 5
3 184 183 0 0 1
4 126 120 2 0 4
Kotikissat 11 11 0 0 0
Yhteensä 567 550 3 0 14

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Woelm Andreas KM
2 EXO n My-Champagne Iron Maiden 1 Naaras 4 (GIP) Woelm Andreas EX1 CAPS
3 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
4 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
5 EXO f 03 FI*AzuLejo's Sweet Shokota 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
6 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM BIS
7 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
8 PER n Almathea Boogie Night 1 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM
9 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
10 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 9 (Avoin) Woelm Andreas EX1 CAC
11 PER f FI*Timanfaya Endless Love 1 Naaras 7 (CH) Edström Michael Abs
12 PER ds 11 FI*Timanfaya Midas Touch 1 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
13 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
14 PER n 24 FI*Sabrimin Pearl 1 Uros 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1 NOM
15 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB NOM
16 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Edström Michael KM
17 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
17 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 1 NOM BIS
18 PER n 33 Sinihuiskan Fenix 1 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
19 PER f 33 Sinihuiskan Elisha 1 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
20 PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso 1 Uros 1 (SC) Woelm Andreas KM
21 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 10 (KAS) Woelm Andreas EX1 CAP
22 PER d 21 33 FI*Yashar's Draco 1 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
23 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 8 (PR) Woelm Andreas EX1 CAPIB
24 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 1 Naaras 10 (KAS) Woelm Andreas EX1 CAP NOM
25 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 1 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
26 RAG a Gayaneh Gratia Illa 1 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
27 RAG c Mokotuvan Nutukka Utuinen 1 Uros 5 (IC) Woelm Andreas EX1 CAGCIB
28 RAG n 21 Gayaneh Nereis notabilis 1 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
29 RAG a 21 FI*Helmikeijun Lily Pearl 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
29 RAG c 21 FI*Helmikeijun Lily Pearl 1 Naaras 13c (Määrittely) Edström Michael RAG a 21
30 RAG d 21 FI*Helmikeijun Black Pearl 1 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
31 RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben 1 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
32 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
33 RAG n 03 FI*DollyCats The Pride 1 Uros 12 (Pennut) Woelm Andreas Abs
34 RAG n 03 FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie 1 Naaras 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1 NOM BIS
35 RAG n 03 FI*Stardoll's Kanelbulle 1 Naaras 12 (Pennut) Woelm Andreas EX2
36 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 1 Uros 2 (SP) Woelm Andreas KM BIV NOM
37 RAG n 03 FI*Mulberry Mighty Navigator 1 Uros 4 (GIP) Woelm Andreas EX1 CAPS
38 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 10 (KAS) Woelm Andreas EX1 CAP
39 RAG n 04 Nagawika de l'Ulyssiade 1 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
40 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinssi Milos 1 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
41 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard 1 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
42 RAG n 04 FI*Barfait's Cosmo 1 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
43 RAG n 04 Gayaneh Nymphaea nebula 1 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
44 RAG a 03 FI*Stardoll's Poptart 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
45 RAG a 03 FI*Snowrag Jungle Love 1 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
46 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV
47 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bentley 1 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
48 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bertha 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
49 RAG a 04 FI*Snowrag Jungle Fever 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
50 RAG a 04 FI*Stardoll's Twilight Princess 1 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
51 RAG a 04 FI*Wildemar Lily 1 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
52 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM BIV
53 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM
54 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 1 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
55 RAG a 04 FI*Valkokullan Daim 1 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
56 RAG a 04 FI*AijaiCats Noble Nico 1 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
57 RAG b 04 FI*Utuinen WowPaw Willie 1 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
58 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 1 (SC) Woelm Andreas KM NOM
59 RAG f 04 FI*Jollydolls Lindsey Lohan 1 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne Abs
60 RAG n 04 21 Gayaneh Notholca noster 1 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
61 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
62 RAG a 04 21 Gayaneh Littorella igitur 1 Naaras 8 (PR) Woelm Andreas EX1 CAPIB
62 RAG a 04 21 Gayaneh Littorella igitur 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
63 RAG d 03 21 FI*Celestial's Here Until Forever 1 Uros 5 (IC) Woelm Andreas EX1 CAGCIB NOM BIS
64 RAG e 03 21 FI*BlackRain's Miss Perfect 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM BIS
65 SBI n FI*Harebell King Star Kalervo 1 Uros 1 (SC) Woelm Andreas KM
66 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 1 (SC) Woelm Andreas KM BIV
67 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 1 (SC) Woelm Andreas KM
67 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 3
68 SBI n FI*Lofanna Guernica 1 Naaras 9 (Avoin) Woelm Andreas EX1 CAC
69 SBI n FI*Chirybiry's Sweet Asmo 1 Uros 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1
70 SBI n FI*Tuiscalo's Little Elf 1 Naaras 11 (Nuoret) Woelm Andreas Abs
71 SBI n FI*Firepaw Chantilly Lace 1 Naaras 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1
72 SBI n FI*Harebell Emilia 1 Naaras 2 (SP) Woelm Andreas KM
73 SBI a FI*Ziazan Michi 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM
74 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM BIV NOM BIS
75 SBI b FI*Harebell Quality of Life Onni 1 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
76 SBI b FI*Saca's Mahg-nahr 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
77 SBI b Shapur Lilja 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
78 SBI c S*Varicella's Lilac Banzi 1 Uros 5 (IC) Woelm Andreas EX1 CAGCIB
79 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum 1 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS NOM
80 SBI d S*SagaStar's Electra 1 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
81 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM
82 SBI e FI*Firepaw Clay Allison 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael Abs
83 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 1 NOM
83 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
84 SBI n 21 FI*Mimitan Isabel 1 Naaras 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1
85 SBI n 21 FIN*JoJon Usambara 1 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 2
85 SBI n 21 FIN*JoJon Usambara 1 Naaras 8 (PR) Woelm Andreas EX1 CAPIB
86 SBI a 21 RU*Tarnis Urgant 1 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
87 SBI a 21 FI*JoJon Chengwei Pic 1 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
88 SBI a 21 Demian Günther 1 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
89 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM NOM BIS
90 SBI e 21 FI*Annmark Ellen 1 Naaras 7 (CH) Woelm Andreas EX1 CACIB
91 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 6 (IP) Woelm Andreas EX1 CAGPIB
92 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 1 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
93 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Valier's Reiska 1 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
94 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Bastetin Alaattin 1 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP NOM
95 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
96 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Unikuun Rokki Rinsessa 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
97 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
98 ACL III / ACL b 22 Curland Unique 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 NOM
99 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl 2 Naaras 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
100 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS NOM BIS
101 ACS I / ACS n FI*Siriuksen ZaneCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM BIS
102 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
103 MCO I / MCO n David Punto Valentino, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
104 MCO II / MCO a 09 FI*Mahtitassun MikäEttei? 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
105 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV
106 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun GuumaGimma 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
107 MCO III / MCO a 22 PL*Dark Age Milana 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX2
108 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM BIS
109 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
110 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS NOM
111 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Mahtitassun Jumaleissön 2 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
112 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Oh My Goddess 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC BIV
113 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
114 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Artemiy 2 Uros 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB
115 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Anastasija 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
116 MCO V / MCO f 22 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
117 MCO V / MCO d 22 FI*SolarWind's Eros 2 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
118 MCO V / MCO f FI*HoneyCoon's Heart On Fire 2 Naaras 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
119 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Orionis Alnilam 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
120 MCO VI / MCO d 09 EE*Bloom Our Admiration 2 Naaras 8 (PR) di Natale Diana EX1 CAPIB
121 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
122 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi 2 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
123 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM
124 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
125 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
126 MCO VII / MCO ds 22 FI*Haapamäen Bernard Elmeri 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX3
127 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX2
128 MCO VIII / MCO ds 09 22 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC BIV NOM
129 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Moggi Kamo Milla 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
130 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Moggi Lolli Pop 2 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
131 MCO VIII / MCO ns 03 FI*Escape's Kid Bailey 2 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX2
132 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*NomenEst Jon Bon Jovi 2 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP NOM
133 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS BIV
133 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
134 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
135 NEM I / NEM n 21 FI*Giramir's Aurora 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX2
136 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Fiona 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
137 NEM I / NEM n 21 Heyda Iz Tverskogo Knyazhestva 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX3
138 NEM I / NEM g 21 Astoria Snejnaya Zima 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
139 NEM I / NEM ns 21 FI*Lumikissan Kardemumma 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
140 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
141 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
142 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium 2 Uros 4 (GIP) di Natale Diana EX1 CAPS
143 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia 2 Naaras 8 (PR) di Natale Diana EX1 CAPIB
144 NFO II / NFO n 09 FI*InukChuck's Pepleri 2 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC BIV
145 NFO II / NFO n 09 FI*InukChuck's Mary Winchester 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
146 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Black Plum 2 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
147 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM
148 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM BIV
149 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
149 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
150 NFO II / NFO n 03 FI*Kultahuiskan Iivari 2 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX2
151 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free 2 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
152 NFO II / NFO a 09 S*Capsicum's Shock 2 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
153 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba 2 Uros 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB
154 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
155 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM
156 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
157 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 BIV
158 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
159 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Oregon Spring 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
160 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Tupuliinin Blue Lagoon 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
161 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 6 (IP) di Natale Diana EX1 CAGPIB
161 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
162 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 8 (PR) di Natale Diana EX1 CAPIB
163 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Marjametsän Kendo Anthem 2 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP BIV NOM
164 NFO V / NFO d 24 FI*Mourulan Angels Fall First 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
165 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Gandalf 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
166 NFO V / NFO d 22 FI*Hirmuinen Entti Puuparta 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana Abs
167 NFO V / NFO f 22 S*Cederskogens Öydis Önskedröm 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 BIV
168 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 4 (GIP) di Natale Diana EX1 CAPS
169 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit 2 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
170 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP BIV
171 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM BIV NOM
172 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
172 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
173 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX2
174 NFO VI / NFO d 09 22 FI*InukChuck's Riia 2 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
175 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
176 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Haaveeni Freija 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX2
177 NFO VI / NFO f 03 24 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
178 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Ivanhoe's Too Funky 2 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
179 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 BIV NOM
180 NFO VI / NFO f 02 21 62 FI*Carwalions Embla Solöga 2 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 NOM
181 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Chocolate Stripes 2 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX2
182 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 6 (IP) Bruin Stephe EX2
183 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
184 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga 2 Naaras 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB BIV
185 NFO VI / NFO d 09 24 FI*WitSarin Wartburg 2 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
186 NFO VII / NFO ns 22 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
187 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
188 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 FI*Koivunpesän Vaneri 2 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe Abs
189 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI*Polarheim's Louisiana Lady Justice 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX2
190 NFO VIII / NFO gs 03 22 Rainbow Brite La Peyre*ES 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
191 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX2
192 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Siniidan Paradox 2 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV
193 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS BIV NOM
194 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Siniidan Final Fantasy 2 Naaras 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
195 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FinnFeline's Daydream 2 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
196 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Faramir 2 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
197 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Kronos 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 NOM
198 SIB II / SIB n 09 FI*Ninatte's Best For Me 2 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
199 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
200 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
201 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM
202 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Jesse James 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
203 SIB III / SIB n 22 Odin des Sibirzeelandii 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico Abs
204 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Kaneli 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM BIS
205 SIB III / SIB n 22 FI*Goldenspot's Chaya 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
206 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Catillus Jaska 2 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX2
207 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Raitamäen Benjamin 2 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
208 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
209 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Catillus Mittumaari 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
210 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
211 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Cherrytail's DareDevil 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
212 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan SuperSankari 2 Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
213 SIB VI / SIB d 03 23 Sigurd Noche Blanca -E 2 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe Abs
214 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatupsun Bellatrix 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
215 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
216 SIB VII / SIB as FI*Ajatuksen Aikataika 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
217 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 4 (GIP) di Natale Diana EX1 CAPS NOM BIS
218 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 17 (Veteraani) Woelm Andreas 1 NOM BIS
218 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 4 (GIP) di Natale Diana EX2
219 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM NOM BIS
220 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI*Lumikissan HottiPotti 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
221 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
222 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
223 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
224 TUA VII / TUA ns 24 FI*Tangerine's Felicity 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
225 BEN n 22 FI*Leokatin Silvano Dude 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
226 BEN n 24 S*Leopardettes Herra Hermanni 3 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
227 BEN n 24 FI*PurrGold Independent Ilia 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi Abs
228 BEN ns 24 FI*Polarheim's Indiana 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 No Cert
229 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 1 (SC) Patrikainen Katja KM
230 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
231 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
232 BLH a FI*Londonfer Amazon Coupé 3 Naaras 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
233 BLH a FI*Duketin Justiina 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
234 BLH a FI*Ullukan John Draken 3 Uros 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM
235 BLH b FI*Ullukan Fame Isn´t Everything 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM
236 BLH c FI*Ullukan Friends With Benefits 3 Uros 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
237 BLH d FI*Safra's Roly-Poly 3 Uros 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
238 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra 3 Uros 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB NOM
238 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
239 BLH ns 11 MCB'Cats Obsidian Snow 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
240 BLH ns 11 FI*Huntercat Prince Benjamin 3 Uros 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1 BIV NOM
241 BLH ns 11 FI*Huntercat Princess Belladonna 3 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
242 BLH n 02 62 Suncat's Light Me Up 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika Abs
243 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
244 BML I / BML bs 11 31 FI*Kimuli's Secret Melody 3 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
245 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi 3 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
246 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM
246 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 2
247 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
247 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
248 BSH n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper 3 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad Abs
249 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
250 BSH n FI*Ferme Eppu Elmina 3 Naaras 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
251 BSH n FI*Coventry's Velvet Rose 3 Naaras 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
252 BSH a FI*Ikkalan Aurora 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX2
252 BSH a FI*Ikkalan Aurora 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
253 BSH a FI*Rhinestone's Bumblebee 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC BIV
254 BSH a FI*Rhinestone's Mona Lisa 3 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX2
255 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1 NOM BIS
256 BSH a FI*Hyrinän Alma 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX2
257 BSH a FI*Hyrinän Alva 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 NOM
258 BSH a FI*Feronian Heliotropium 3 Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad Abs
259 BSH a FI*Ruusutarhan Prospero 3 Uros 8 (PR) de Bruijn Ad EX1 CAPIB
260 BSH a EE*Lja Mur Ken Kingdom 3 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP BIV NOM BIS
260 BSH a EE*Lja Mur Ken Kingdom 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
261 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 10 (KAS) de Bruijn Ad EX2
262 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde 3 Naaras 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
263 BSH b FI*Saranellan Joliet 3 Naaras 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 No Cert
264 BSH b FI*Londonfer S60 Business Classic Summum 3 Naaras 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
265 BSH c Belten`s Kosmos 3 Uros 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC BIV
266 BSH c FI*Hyrinän Aimo Junior 3 Uros 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
267 BSH c FI*Hyrinän Aava 3 Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
268 BSH c FI*Treselle's Utz von Trapp 3 Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB
269 BSH c FI*Ruusutarhan Spumante 3 Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
269 BSH c FI*Ruusutarhan Spumante 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
270 BSH d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
271 BSH d FI*Treselle's Buckthorn Juice 3 Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
272 BSH d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP BIV NOM
273 BSH e FI*Rhinestone's Twice as Nice 3 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC BIV NOM
274 BSH e FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso 3 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
275 BSH e FI*Rhinestone's Keep The Faith 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
276 BSH e FI*Ruusutarhan Tähtisilmä 3 Uros 8 (PR) de Bruijn Ad EX1 CAPIB
277 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
278 BSH f FI*Bumblebrits Dear Prudence 3 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB NOM
279 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM BIS
279 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
280 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM
280 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 2
281 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
281 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 15 (Siitos) Eriksson Ulrika
282 BSH g FI*SamBelle's Cream Caramel 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
283 BSH p FI*Gimmie's Missus Bee 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
284 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS BIV
285 BSH p FI*SpecialOrder's Saturn 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
286 BSH n 22 FI*Rhinestone's Edmund Efrem 3 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB NOM BIS
287 BSH d 24 FI*Coventry's Vernon 3 Uros 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
288 BSH f 22 FI*Coventry's Joy 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
289 BSH f 24 FI*Bumblebrits Paris je t'aime 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB NOM BIS
290 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Silver Varvara 3 Naaras 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS
291 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Angelica 3 Naaras 7 (CH) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACIB NOM
291 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Angelica 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
292 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Bianca 3 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1 BIV
293 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä 3 Uros 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM
294 BSH ns 11 FI*Gnome's My Wild Love 3 Naaras 4 (GIP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPS BIV NOM
295 BSH ns 11 FI*Helmiinan Hupakko 3 Naaras 4 (GIP) Smits-Peelen Nathalie EX2
296 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB NOM
297 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi 3 Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie Abs
298 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX2
299 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Ada 3 Naaras 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB
300 BSH ns 22 64 FI*Englishfellows Boris 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
301 BSH ns 24 62 FI*Kipardi's Cygni 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
302 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
303 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP NOM
304 BSH g 03 24 FI*Rhinestone's Keep On Dreaming 3 Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1 NOM BIS
305 BSH b 33 SE*Camapokas Mårten 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
306 BSH f 33 FI*SamBelle's Gloria 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
307 BSH bs 33 FI*Brit-tail's Icequeen 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
308 BSH o 21 33 FI*Gimmie's Home Town Hero 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
309 BUR n FI*Feirefiz Phantom Divine 3 Uros 11 (Nuoret) Patrikainen Katja EX1 NOM
310 BUR n FI*Oliivian Giselle 3 Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
311 BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 4 (GIP) Patrikainen Katja EX1 CAPS BIV
312 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 6 (IP) Patrikainen Katja EX1 CAGPIB
313 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 6 (IP) Patrikainen Katja EX1 CAGPIB
314 BUR n FI*Mama-Alcialon Great Gameboy 3 Uros 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
315 BUR n FI*Almond's Freyja 3 Naaras 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
316 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM
317 BUR a FI*Oliivian Daredevil 3 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
318 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 2 (SP) Patrikainen Katja KM
318 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
319 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Patrikainen Katja KM BIV NOM BIS
320 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 8 (PR) Patrikainen Katja EX1 CAPIB
320 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
321 BUR c FI*Oliivian Gardenia 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
322 BUR c FI*Almond's Hiram Flaversham 3 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS NOM
323 BUR d FI*Karvanverran Pakkasherra 3 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
324 BUR d FI*Crossroads Casillas 3 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM
325 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB NOM
326 BUR e FI*Pikkukuun Asteri 3 Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
327 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
328 BUR f FI*Pikkukuun Akileija 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
329 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
329 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 3
330 BUR f FI*Oliivian Frida Kahlo 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
331 BUR h FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia 3 Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
332 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 2 (SP) Patrikainen Katja KM
333 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 6 (IP) Patrikainen Katja EX1 CAGPIB BIV
334 BUR h FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell 3 Naaras 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
335 BUR j FI*Pikkukuun Arovuokko 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
336 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Belle 3 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
337 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM
338 EUR d FI*Feronian Neidonkello 3 Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
339 EUR g FI*Pinkkitassun Louise 3 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
340 EUR n 24 FI*Kissakallion Ronaldo 3 Uros 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
341 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP NOM BIS
341 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 4
342 EUR a 22 FI*Feronian Opium 3 Uros 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1 NOM BIS
343 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
343 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 3
344 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Noomi 3 Naaras 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB
345 EUR d 22 FI*Vinhaviiksen Soittakaa Paranoid! 3 Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
346 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM NOM
347 EUR e 23 FI*Himmelintähden Elastinen 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
348 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Paula 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
349 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Patrikainen Katja KM
350 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
351 EUR n 03 FI*Waputtaren Ilona Amélie Emeljanintytär 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
352 EUR a 02 62 FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika 3 Uros 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
353 EUR g 03 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar 3 Naaras 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB
354 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM
355 KBL IV / KBL fs 03 22 Brioche Free Hunter *RU 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
356 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM
356 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1 NOM BIS
357 KOR FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api 3 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
358 KOR FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam 3 Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
359 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM NOM
360 MAN 51-52 / MAN n 24 51 Auragold Oort Cloud 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM BIS
361 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
362 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 2
363 MAU ns 24 SC NO*Gooseberry Donner, JW, DVM, DSM 3 Uros 1 (SC) Patrikainen Katja KM
364 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM BIV NOM BIS
364 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1 NOM
365 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
366 OCI n 24 FI*WiliWilla Lonely Rider 3 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
367 OCI n 24 FI*Northalla Valkyrie 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
368 OCI n 24 FI*Martinic Wings of the Storm 3 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB BIV
369 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
370 OCI n 24 FI*Uniikki Hittavainen 3 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX2
371 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Patrikainen Katja KM BIV NOM BIS
372 OCI b 24 FI*Martinic Soldier of Fortune 3 Uros 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB NOM
373 OCI b 24 Happy Lady Tigrillo, CZ 3 Naaras 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB
374 OCI b 24 FI*Topspot After Midnight 3 Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
375 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
376 OCI b 24 FI*Vinkeä Eliitti-Elli 3 Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
377 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer 3 Uros 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
378 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 4 (GIP) Patrikainen Katja EX1 CAPS
379 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 6 (IP) Patrikainen Katja EX1 CAGPIB
380 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
381 OCI ns 24 FI*Kukkatarhan Imperata 3 Naaras 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB
382 OCI bs 24 FI*Guttatus Joy of Life 3 Uros 12 (Pennut) Patrikainen Katja Abs
383 OCI cs 24 FI*Amare-Cattus Fèe La Fortune 3 Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
384 OCI os 24 FI*Northalla Runemaster 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
385 SIN FI*Chai-lai Darling Daisy 3 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
386 SRL I / SRL c S*Tiddlywinks Bip Bippadotta 3 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
387 SRL III / SRL h FI*Hämynhäivän Illusia 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX2
388 SRL III / SRL f IT*Silverdust Desdemona 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC NOM
389 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
389 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
390 ABY n FI*Omanion Galanthus nivalis 4 Uros 5 (IC) Saarela Veikko Abs
391 ABY n FI*Lovedevotion Josefine 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
392 ABY n FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
393 ABY n FI*Redcheetah's Julia 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
394 ABY n FI*Redcheetah's Eemeli 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
395 ABY n FI*Silkkihienon Rustica 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
396 ABY n FI*Kermakupin Feel The Thunder 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
397 ABY n FI*Miragerie Ambrosia 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM BIS
398 ABY n FI*Neaera's Keahi Rafiga 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
399 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
399 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 1 NOM BIS
400 ABY n FI*Vuolas Viestintuoja 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP BIV
401 ABY n (N)Mayas Pride Maori 4 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
402 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
403 ABY a FI*Nebuankhet Jace Beleren 4 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
404 ABY a FI*Neaera's Celeste Velato 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
405 ABY a FI*Vorax Carmenta 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX2
406 ABY a FI*Nebuankhet Slania 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX2
407 ABY a FI*Redcheetah's Erin 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV NOM
408 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB BIV
409 ABY a FI*Akanthos Dante 4 Uros 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB
410 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP NOM
410 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
411 ABY o FI*Neaera's Iaera Nalani 4 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
412 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
413 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM
414 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
414 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
415 ABY p FI*Mauahtawa Bertha 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
416 ABY p FI*Neaera's Keala Orida 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
417 BAL c FI*Mummeli Queeninho Emilio 4 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
418 CRX I / CRX n FI*Piupaws Morellia 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
419 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Anne Bonny 4 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB BIV NOM
420 CRX II / CRX n 01 62 FI*Merivirran Bambiina 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
421 CRX II / CRX n 03 FI*Saca's Gimme Twist 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
422 CRX II / CRX n 03 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails 4 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
423 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM
424 CRX III / CRX d FI*Sirpaleen Caspian Apollon 4 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
425 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Polletina 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
426 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM
426 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 1 NOM
427 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM BIS
428 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
429 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 4 Naaras 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
430 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
431 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Saca's First-class Lady 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
432 DRX I / DRX n FI*Berry's Dark Devil 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
433 DRX III / DRX f Iskra's Ilona 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
434 DRX III / DRX f (N) Santala's Aia 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
435 DRX IV / DRX g 02 62 FI*Avariel Maniola 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
436 DRX IV / DRX d 09 Thor Ardenia*PL 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
437 DRX V / DRX ns 25 FI*Mirexin Patrik 4 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
438 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
439 DRX VII / DRX n 32 FI*Berry's Don After Dark 4 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
440 DRX VII / DRX n 31 FI*Berry's Frozen Feather 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
441 DRX VII / DRX d 21 32 FI*Bravefellow Pilvi 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV
442 OSH w 64 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
443 OSH b FI*Frostnight's Kiss Of The Vampire 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
444 OSH c FI*Frostnight's Charming Devil 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
445 OSH d FI*Eirenen Flying Flash 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
446 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM
447 OSH h FI*Eirenen Shufflin Over 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
448 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS NOM
449 OSH n 24 S*Häveröortens* Tyra Trollpacka 4 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP NOM
450 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB NOM
451 OSH a 25 FI*LoudMeow Midnight Sun 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
452 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
453 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Satra 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
454 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV
455 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
456 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
457 OSH ns 25 FI*Millamarin Kultaa ja Hopeaa 4 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
458 PEB III / PEB g FI*Evilurbastet Dominika 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
459 RUS FI*Zarin Lycaena Helle 4 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
460 RUS Silverine Hyperion of Hana-Bi 4 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB NOM
461 RUS LV*Fantasy Russia Marselina 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 BIV
463 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS NOM BIS
464 RUS FI*Hana-Bi Tivoli 4 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
465 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
466 SIA n FI*Deraza Royal Rock-A-Berry 4 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
467 SIA n FI*Kurosawa Gilded Age 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
468 SIA n FI*Kurosawa Gothic Gala 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
469 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
470 SIA n FI*Vintterin Pauli Miinanpoika 4 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
471 SIA a FI*Kelmikerhon Iku-Turso 4 Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
472 SIA a FI*Selcouth Acacia 4 Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
473 SIA a FI*Kurosawa Glorious Revolution 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 BIV NOM
474 SIA b FI*Kelmikerhon Aamutähti 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
475 SIA b FI*Kelmikerhon Ilmarinen 4 Uros 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB
476 SIA c FI*Mummeli Veerazinha Violet 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
477 SIA e FI*Kaspektin Flareon 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
478 SIA f Azorez Varda Tintalle of Kaspektin 4 Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
479 SIA h S*Nova Star Tara 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
480 SIA n 21 Alyaska Bersia 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
481 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
482 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
483 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
484 SOM o FI*Amajan Pon Preziosa 4 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara Abs
485 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 8 (PR) Ojaniemi Sara Abs
486 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
487 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Xanthus 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
488 SPH II / SPH n 09 Miki Sanuki's Scarface 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn Abs
489 SPH II / SPH a 09 FI*CiCi's Aramina Minaran 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
490 SPH II / SPH n 03 FI*VippeCat Hattara 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn Abs
491 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP NOM
492 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
493 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS NOM
494 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara Abs
495 SPH IV / SPH f 02 64 FI*Evilurbastet Miranda 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
496 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV NOM
497 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Adagia 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
498 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst 4 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
499 SPH V / SPH g 21 31 FI*Tuiscalo's Magica De Spell 4 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
500 SPH V / SPH d 03 32 FI*Hobbitqueen's Sirius 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
501 SPH V / SPH n 03 33 FI*Hebblas Xaviera 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
502 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM BIV NOM BIS
503 SPH V / SPH n 09 33 Vigo of Bucked Naked 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
504 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
505 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) de Bruijn Ad 2
506 HCL Miisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) de Bruijn Ad 2
507 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) de Bruijn Ad Abs
508 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) de Bruijn Ad 1
509 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) de Bruijn Ad 3
510 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) de Bruijn Ad 1 NOM BIS
510 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
511 HCS Penni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Tausen Marteinn 1
512 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Tausen Marteinn 2
513 HCS Toffee Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Tausen Marteinn 2
514 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Tausen Marteinn 1 NOM
515 SBI n FI*Ziazan Noriko 1 Naaras 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1 BIV
548 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Bruin Stephe ACS III, MCO I, MCO VIII, NFO II, NFO VI, NFO VIII, SIB VI 43
Chadaj Marek Student Susanna Piispanen, ABY a, CRX I, CRX II, DRX VII, OSH a 24, OSH d, OSH ns 25, PEB III, SIA a, SIA b, SIA c, SIA c 21, SPH III 30
Comorio Luigi BEN n 24, BML I, BUR a, BUR d, CYM 51-52, EUR n 03, KBL I, KBL IV, KOR, OCI n 24, SIN, SRL I, SRL III 29
de Bruijn Ad BLH n, BSH a, BSH bs 33, BSH e, BSH f, BSH f 22, BSH n, HCL, VET 4 35
di Natale Diana ACL III, ACL IV, ACL XI, MCO II, MCO IV, MCO V, MCO VI, NFO I, NFO III, NFO IV, NFO V, SIB II, SIB VII 42
Edström Michael Student Sanna Hietala, EXO f 03, EXO n 03 22, PER e 02 62, PER f, PER f 33, PER n, PER n 01 62, PER n 22, PER n 33, RAG a, RAG a 03, RAG c 21, RAG d 21, RAG e 03 21, RAG e 21, RAG f 21, RAG n 04 21, SBI b, SBI b 21, SBI e, SBI h, TUV f 61-63 32
Eriksson Ulrika BLH b, BLH f 03, BLH n 02 62, BSH ay 11, BSH b 33, BSH d, BSH f 24, BSH f 33, BSH g, BSH n 22, BSH ns 22 64, BSH ns 24 62, BSH ny 25, BSH o 21 33, BSH p, BSH w 62, VET 3 29
Ojaniemi Sara BEN n 22, BEN ns 24, BUR c, BUR f, BUR j, EUR a 24, EUR as 23, EUR d 24, EUR e 23, EUR f 22, EUR g, MAN 51-52, OCI os 24, CRX VI, CRX VIII, DRX IV, OSH b 24, OSH n 24, OSH w 64, SOM o, SPH IV 37
Paloluoma Anne EXO g 03 23, EXO n 22, PER d 21 33, PER ds 11, PER f 24, RAG a 04, RAG b 04, RAG f 04, RAG n 04, RAG n 21, SBI a, SBI a 21, SBI d, TUV d 61-63, VET 3 37
Patrikainen Katja BEN n 22 32, BUR b, BUR e, BUR h, BUR n, EUR a 02 62, EUR a 22, EUR d, EUR d 22, EUR f 24, EUR g 03, EUR n 24, MAU ns 24, OCI b 24, OCI bs 24, OCI cs 24, OCI ns 24, OCI o 24 38
Saarela Veikko ABY n, BAL c, OSH c 24, OSH d 24, OSH h, SIA e, SIA n, SIA n 21, SOM n, SPH V, VET Kotikissat 36
Sandon Cristiano Federico ACS I, MCO III, MCO VII, NEM I, NEM II, NFO VII, SIB III, SIB IV, SIB VIII, TUA VII 42
Smits-Peelen Nathalie BLH a, BLH c, BLH d, BLH ns 11, BSH b, BSH c, BSH d 24, BSH g 03 24, BSH ns 11, VET 1 32
Tausen Marteinn ABY o, ABY p, CRX III, CRX IV, DRX I, DRX III, DRX V, OSH a 25, OSH b, OSH c, OSH f, RUS, SIA f, SIA h, SPH II, HCS 36
Woelm Andreas EXO n, PER a 21 33, PER d, PER n 24, RAG a 04 21, RAG c, RAG d 03 21, RAG f 03, RAG n, RAG n 03, SBI c, SBI e 21, SBI n, SBI n 21, VET 2 33
15 tuomaria.