SUROK 159. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.1.2019 Loppuu 26.1.2019
Ilmoittautuminen alkaa 1.10.2018 Ilmoittautuminen loppuu 10.12.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:15 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:45
Arvostelut alkavat 9:15 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.1.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BLH, BSH BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Kantohaka 4 H 31, 02410 KIRKKONUMMI

Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, hakkitoive@surok.fi
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262, assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj, hyvinvointivastaava) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi

Näyttelykutsu


Lisätietoja SUROK jäsen 35 € / kissa / pv
• FIFe-jäsen 39 € / kissa / pv
• FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 € / 39 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan
• Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!
 
Viimeinen rokotuspäivä 11.1.2019

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 108
2 138
3 184
4 126
Kotikissat 11
Yhteensä 567

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Andreas Woelm KM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 1611747 My-Champagne Iron Maiden Naaras Grand International Premior Andreas Woelm EX1 CAPS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
3 EXO n 22 FI SK LO 1716427 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
4 EXO n 22 FI SRK LO 1404203 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
5 EXO f 03 FI SK LO 1822442 FI*AzuLejo's Sweet Shokota Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Celestial's Moët&Chandon Rosé Impérial (EXO g 03 24)
6 EXO n 03 22 FI SK LO 1508789 FI*Sabrimin Revolution Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
7 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
8 PER n FI SK LO 1510511 Almathea Boogie Night Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB NOM
PL*Almathea Total Eclipse (PER d) x Almathea Aretha Franklin (PER n)
9 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
10 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros Avoin Andreas Woelm EX1 CAC
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
11 PER f FI SK LO 1820145 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Champion Michael Edström Abs
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
12 PER ds 11 FI SK LO 1821710 FI*Timanfaya Midas Touch Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
13 PER n 22 FI SK LO 1613630 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
14 PER n 24 FI SK LO 1821205 FI*Sabrimin Pearl Uros Nuoret 7-10 kk Andreas Woelm EX1 NOM
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
15 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
16 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Michael Edström KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
17 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
17 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
18 PER n 33 FI SK LO 1613933 Sinihuiskan Fenix Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
19 PER f 33 FI SK LO 1508889 Sinihuiskan Elisha Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
20 PER a 21 33 FI SRK LO 42856 Sinihuiskan XabiAlonso Uros Supreme Champion Andreas Woelm KM
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
21 PER a 21 33 FI SK LO 1715624 Ayser's Rocky Balboa Uros Kastraatti Andreas Woelm EX1 CAP
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
22 PER d 21 33 FI SK LO 1820725 FI*Yashar's Draco Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
23 RAG n FI SK LO 1508416 FI*Snowrag Frisco Kid Uros Premior Andreas Woelm EX1 CAPIB
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
24 RAG n FI SRK LO 1301314 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Kastraatti Andreas Woelm EX1 CAP NOM
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
25 RAG a FI SK LO 1405686 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
26 RAG a FI SRK LO 41977 Gayaneh Gratia Illa Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
27 RAG c FI SK RX 1819812 Mokotuvan Nutukka Utuinen Uros International Champion Andreas Woelm EX1 CAGCIB
Of Elisir Fudge/ID (RAG c 04) x Xara Koci Szarm*PL (RAG b)
28 RAG n 21 FI SK LO 1717192 Gayaneh Nereis notabilis Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
29 RAG a 21 FI SK LO 1820614 FI*Helmikeijun Lily Pearl Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
29 RAG c 21 FI SK LO 1820614 FI*Helmikeijun Lily Pearl Naaras Määrittely Michael Edström RAG a 21
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
30 RAG d 21 FI SK LO 1404771 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
31 RAG e 21 FI SRK LO 91082 Kin edler von den Lichtalben Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
32 RAG f 21 FI SK LO 1404775 FI*Helmikeijun Aloya Pearl Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
33 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros Pennut 4-7 kk Andreas Woelm Abs
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
34 RAG n 03 FI SK LO 1822181 FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie Naaras Pennut 4-7 kk Andreas Woelm EX1 NOM BIS
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
35 RAG n 03 FI SK LO 1822393 FI*Stardoll's Kanelbulle Naaras Pennut 4-7 kk Andreas Woelm EX2
S*Vallhovstassens Boss (RAG a 03) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
36 RAG n 03 FI SRK LO 1300683 FI*Maplehill's Tahoma Uros Supreme Premior Andreas Woelm KM BIV NOM
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
37 RAG n 03 FI SRK LO 89388 FI*Mulberry Mighty Navigator Uros Grand International Premior Andreas Woelm EX1 CAPS
FI*Utuinen Xpected Xerxes (RAG b 03) x FIN*Riverknee Reiri o Whangarei (RAG n 04)
38 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros Kastraatti Andreas Woelm EX1 CAP
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
39 RAG n 04 FI SK LO 1820420 Nagawika de l'Ulyssiade Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
Miyazaki de l'Ulyssiade (RAG e 04) x Makhea des Ragouzi (RAG n 04 21)
40 RAG n 04 FI SK LO 1821856 FI*Purppuralinnan Prinssi Milos Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Ruuskatin Mauno (RAG d 04) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane (RAG n 04)
41 RAG n 04 FI SK LO 1822326 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira (RAG a)
42 RAG n 04 FI SK LO 1614965 FI*Barfait's Cosmo Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x Grace Kelly Senissima-Cat*PL (RAG n 04)
43 RAG n 04 FI SK LO 1717187 Gayaneh Nymphaea nebula Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
44 RAG a 03 FI SK LO 1821050 FI*Stardoll's Poptart Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
45 RAG a 03 FI SK LO 1613318 FI*Snowrag Jungle Love Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
46 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM BIV
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
47 RAG a 04 FI SK LO 1820229 FI*RoyalRose's Bentley Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
48 RAG a 04 FI SK LO 1820228 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
49 RAG a 04 FI SK LO 1613315 FI*Snowrag Jungle Fever Naaras Avoin Anne Paloluoma EX2
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
50 RAG a 04 FI SK LO 1821054 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
51 RAG a 04 FI SK LO 1820825 FI*Wildemar Lily Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX2
Oskar Dom Elzy*PL (RAG b 04) x FI*Wildemar Ace of Hearts (RAG a 03)
52 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM BIV
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
53 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
54 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
55 RAG a 04 FI SK LO 1717727 FI*Valkokullan Daim Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*Valkokullan Apollon (RAG a 04) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
56 RAG a 04 FI SRK LO 41858 FI*AijaiCats Noble Nico Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
S*Creamy Blueeye Simon Stardust (RAG a) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
57 RAG b 04 FI SK LO 1820775 FI*Utuinen WowPaw Willie Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
FI*Utuinen Once In A Lifetime (RAG n 04) x FI*Utuinen Prime Love (RAG n)
58 RAG f 03 FI SK LO 1508230 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Andreas Woelm KM NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
59 RAG f 04 FI SK LO 1406225 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma Abs
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
60 RAG n 04 21 FI SK LO 1717186 Gayaneh Notholca noster Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
61 RAG n 04 21 FI SRK LO 1300260 Gayaneh Helius Hilaris Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
62 RAG a 04 21 FI SK LO 1610950 Gayaneh Littorella igitur Naaras Premior Andreas Woelm EX1 CAPIB
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
62 RAG a 04 21 FI SK LO 1610950 Gayaneh Littorella igitur Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
63 RAG d 03 21 FI SK LO 1715367 FI*Celestial's Here Until Forever Uros International Champion Andreas Woelm EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
64 RAG e 03 21 FI SK LO 1820962 FI*BlackRain's Miss Perfect Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Here Until Forever (RAG d 03 21) x FI*BlackRain's Followed By An Angel (RAG g 04)
65 SBI n FI SK LO 1508378 FI*Harebell King Star Kalervo Uros Supreme Champion Andreas Woelm KM
FI*Vintti-Katin Brandon (SBI n) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
66 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Supreme Champion Andreas Woelm KM BIV
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
67 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Andreas Woelm KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
67 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 3
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
68 SBI n FI SK RX 1718858 FI*Lofanna Guernica Naaras Avoin Andreas Woelm EX1 CAC
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
69 SBI n FI SK LO 1821164 FI*Chirybiry's Sweet Asmo Uros Nuoret 7-10 kk Andreas Woelm EX1
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
70 SBI n FI SK LO 1821596 FI*Tuiscalo's Little Elf Naaras Nuoret 7-10 kk Andreas Woelm Abs
FI*WanillaWillan Jethro (SBI n) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
71 SBI n FI SK LO 1822575 FI*Firepaw Chantilly Lace Naaras Pennut 4-7 kk Andreas Woelm EX1
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Firepaw At Chiou (SBI f)
72 SBI n FI SRK LO 41288 FI*Harebell Emilia Naaras Supreme Premior Andreas Woelm KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
73 SBI a FI SK LO 1717533 FI*Ziazan Michi Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC NOM
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
74 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Michael Edström KM BIV NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
75 SBI b FI SK LO 1819632 FI*Harebell Quality of Life Onni Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Demian Åwe's Scania till Tamus (SBI b) x FI*Harebell Niiskuneiti (SBI c)
76 SBI b FI SK LO 1822003 FI*Saca's Mahg-nahr Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
NO*Stalderkattens Elmer (SBI e) x FI*Saca's Åll for Avantgarde (SBI f 21)
77 SBI b FI SK LO 1822905 Shapur Lilja Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
(N) Tonefjellets Nirvana (SBI c) x Shapur Paros (SBI n)
78 SBI c FI SK LO 1717580 S*Varicella's Lilac Banzi Uros International Champion Andreas Woelm EX1 CAGCIB
S*Mementos Aramis (SBI e 21) x S*Cirinnas Sassa Sorrelina (SBI b)
79 SBI d FI SK LO 1715454 FI*Saca's Onetime Zaum Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS NOM
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
80 SBI d FI SK RX 1822000 S*SagaStar's Electra Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
S*Trinity's Zingo (SBI d) x S*SagaStar's Peppina (SBI f 21)
81 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
82 SBI e FI SK LO 1822580 FI*Firepaw Clay Allison Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Firepaw At Chiou (SBI f)
83 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
83 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
84 SBI n 21 FI SK LO 1821013 FI*Mimitan Isabel Naaras Nuoret 7-10 kk Andreas Woelm EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
85 SBI n 21 FIN SRK LO 75219 FIN*JoJon Usambara Naaras Premior Andreas Woelm EX1 CAPIB
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
85 SBI n 21 FIN SRK LO 75219 FIN*JoJon Usambara Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 2
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
86 SBI a 21 FI SK LO 1716326 RU*Tarnis Urgant Uros International Champion Anne Paloluoma Abs
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
87 SBI a 21 FI SK LO 1822046 FI*JoJon Chengwei Pic Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x Picolina v. Fuchswinkel (SBI a 21)
88 SBI a 21 FI SK LO 1509252 Demian Günther Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
89 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Michael Edström KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
90 SBI e 21 FI SK LO 1611854 FI*Annmark Ellen Naaras Champion Andreas Woelm EX1 CACIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x Demian Victoria (SBI f 21)
91 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros International Premior Andreas Woelm EX1 CAGPIB
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
92 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO 89444 FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
93 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SK LO 1822263 FI*Valier's Reiska Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Kuukissan Devasa Dost (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
94 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 1611777 FI*Bastetin Alaattin Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP NOM
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
95 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Supreme Champion Michael Edström KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
96 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1822165 FI*Unikuun Rokki Rinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Avyonah Aziz Herr vom See (TUV e) x FI*Valier's Farai (TUV f)
97 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 1508370 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
98 ACL III / ACL b 22 FI SK LO 1923102 Curland Unique Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 NOM
Curland Kelvin (ACL ds 09 22) x Curland Isabella (ACL n 22)
99 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 1509638 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
100 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 23)
101 ACS I / ACS n FI SK LO 1821786 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM BIS
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
102 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
103 MCO I / MCO n FI SK LO 1822184 David Punto Valentino, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
Lakiss Grand (MCO n 25) x Veyron Manticore (MCO a)
104 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1820652 FI*Mahtitassun MikäEttei? Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
105 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1613523 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
106 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612124 FI*Mahtitassun GuumaGimma Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
107 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1821422 PL*Dark Age Milana Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX2
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
108 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM NOM BIS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
109 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
110 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
111 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718911 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
112 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718970 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC BIV
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
113 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1821454 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
114 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1819415 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros Champion Diana di Natale EX1 CACIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
115 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1819417 FI*A'Dreams MC Anastasija Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
116 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1821457 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
117 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715547 FI*SolarWind's Eros Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
118 MCO V / MCO f FI SK LO 1613567 FI*HoneyCoon's Heart On Fire Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
119 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1821565 FI*Chamberlain Orionis Alnilam Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
120 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 1716055 EE*Bloom Our Admiration Naaras Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
(N) Big Kitty Pathfinder (MCO d) x Britney Spears Amber Sun*LT (MCO f 09 22)
121 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1510332 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
122 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1612126 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
123 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 1403412 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
124 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1614110 FI*Rotcat Quick Silver Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
125 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
126 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1718841 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX3
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
127 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX2
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
128 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1820708 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC BIV NOM
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
129 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1820608 FI*Moggi Kamo Milla Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
130 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1822230 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
131 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 1716214 FI*Escape's Kid Bailey Uros Kastraatti Stephe Bruin EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
132 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1820237 FI*NomenEst Jon Bon Jovi Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP NOM
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
133 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS BIV
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
133 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
134 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820216 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
135 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820164 FI*Giramir's Aurora Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX2
FI*SiniTaigan Andrey (NEM a 21) x FI*Eswood Lovely Molly (NEM n 21)
136 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820218 FI*Pikku-Priin Fiona Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
137 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1923391 Heyda Iz Tverskogo Knyazhestva Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX3
Razumnik Iz Tverskogo Knyazhestva (NEM a 03 21) x Melodia Iz Odissei (NEM fs 21)
138 NEM I / NEM g 21 FI SK RX 1923402 Astoria Snejnaya Zima Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Zidan of Snejnaya Zima (NEM d 21) x Iskorka Snejnaya Zima (NEM a 21)
139 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 1822572 FI*Lumikissan Kardemumma Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
140 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO 42490 CH*Lukijn's Vicki Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
141 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
142 NFO I / NFO n FI SK LO 1612108 FI*Felicis Gaudium Uros Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
143 NFO I / NFO a FI SK LO 1717027 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
144 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1715256 FI*InukChuck's Pepleri Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC BIV
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
145 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1821810 FI*InukChuck's Mary Winchester Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
146 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1822395 FI*Siniidan Black Plum Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
147 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89300 FI*Draconian Cry Of Silence Uros Supreme Premior Stephe Bruin KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
148 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 1405471 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Stephe Bruin KM BIV
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
149 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
149 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
150 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 42632 FI*Kultahuiskan Iivari Uros Kastraatti Stephe Bruin EX2
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
151 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1613104 FI*Siniidan Running Free Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
152 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 1508193 S*Capsicum's Shock Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
153 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1717031 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Champion Diana di Natale EX1 CACIB
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
154 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
155 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros Supreme Champion Diana di Natale KM
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
156 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
157 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1821345 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 BIV
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
158 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
159 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1822398 FI*Siniidan Oregon Spring Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
160 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 1822542 FI*Tupuliinin Blue Lagoon Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
161 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX 43312 Herebu de Velogny Naaras International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
161 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX 43312 Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
162 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
163 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1716731 FI*Marjametsän Kendo Anthem Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP BIV NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
164 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1820364 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
165 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1821140 FI*Jarraun's Skog Gandalf Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun (NFO f 03 24)
166 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1822159 FI*Hirmuinen Entti Puuparta Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale Abs
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*Hirmuinen Coco Chanel (NFO f)
167 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1923490 S*Cederskogens Öydis Önskedröm Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x (N)Mariskogens Orkidé (NFO a 03 24)
168 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
169 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 1611182 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
170 NFO V / NFO f FI SRK LO 41483 FI*Tupuliinin Josefiina Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP BIV
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
171 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 41576 S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Stephe Bruin KM BIV NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
172 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
172 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
173 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Grand International Champion Stephe Bruin EX2
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
174 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1715259 FI*InukChuck's Riia Naaras Champion Stephe Bruin EX1 CACIB
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
175 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
176 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1820071 FI*Haaveeni Freija Naaras Avoin Stephe Bruin EX2
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
177 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1717213 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
178 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1820891 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
179 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1821348 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 BIV NOM
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
180 NFO VI / NFO f 02 21 62 FI SK LO 1822589 FI*Carwalions Embla Solöga Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 NOM
FI*Carwalions Chinook (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
181 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1822394 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
182 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1506653 FI*Debals Janette Naaras International Premior Stephe Bruin EX2
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
183 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716102 FI*WitSarin Ramona Naaras International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
184 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716112 FI*WitSarin Volga Naaras Premior Stephe Bruin EX1 CAPIB BIV
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
185 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1716106 FI*WitSarin Wartburg Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
186 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 1822053 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
187 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1613682 Ihanas Capoeira Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
188 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 FI SK LO 1718946 FI*Koivunpesän Vaneri Uros Avoin Stephe Bruin Abs
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
189 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 1614736 FI*Polarheim's Louisiana Lady Justice Naaras Avoin Stephe Bruin EX2
Polarheims Bronx (NFO ds 03 22) x FI*Polarheim's Hawaii (NFO f 09 24)
190 NFO VIII / NFO gs 03 22 FI SK LO 1718561 Rainbow Brite La Peyre*ES Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
S*Vildhjärtas Rhasta Shadowshaman (NFO ns 09 22) x Apple Crumble La Peyre*ES (NFO ds 09 22)
191 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 1822560 FI*Siniidan Electric India Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
192 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1822563 FI*Siniidan Paradox Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 BIV
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
193 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS BIV NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
194 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 1614286 FI*Siniidan Final Fantasy Naaras International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
195 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1820400 FI*FinnFeline's Daydream Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x Gabra Gina Z Klajdovky, CZ (NFO fs 09)
196 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1718156 FI*Cherrytail's Faramir Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
197 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1822101 FI*Cherrytail's Kronos Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 NOM
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
198 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1820326 FI*Ninatte's Best For Me Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
199 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 1300729 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
200 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 87278 FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
201 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1510641 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
202 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821337 FI*Lumikissan Jesse James Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
203 SIB III / SIB n 22 FI SK RX 1923421 Odin des Sibirzeelandii Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
Helios Dysgarden (SIB n 24) x Nala des Sibirzeelandi (SIB n 23)
204 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1822573 FI*Lumikissan Kaneli Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM BIS
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
205 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 89667 FI*Goldenspot's Chaya Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FIN*Taigahelmen Alfred (SIB ns 23) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
206 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1716442 FI*Catillus Jaska Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX2
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Catillus Ruskaruusu (SIB f 24)
207 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1716777 FI*Raitamäen Benjamin Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
208 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821336 FI*Lumikissan James Bond Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
209 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 1821622 FI*Catillus Mittumaari Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Catillus Manteli (SIB n 03 24)
210 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO 77140 FIN*Amurin Esra Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
211 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1715942 FI*Cherrytail's DareDevil Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
212 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1405545 FI*Lumikissan SuperSankari Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
213 SIB VI / SIB d 03 23 FI SK RX 1923422 Sigurd Noche Blanca -E Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin Abs
Starsiberia Briarey (SIB n 24) x Alisa Ogonyok (SIB f 03 24)
214 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1821268 FI*Taigatupsun Bellatrix Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
SE*Missemoj's Tristan (SIB ns 24) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
215 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1509195 FI*Amurin Zerahiah Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
216 SIB VII / SIB as FI SK LO 1820682 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
217 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS NOM BIS
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
218 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Grand International Premior Diana di Natale EX2
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
218 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Andreas Woelm 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
219 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
220 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK LO 1820986 FI*Lumikissan HottiPotti Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy (SIB es 09 23)
221 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 1717623 FI*Ninatte's Alejandro Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
222 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1820457 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
223 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1508902 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
224 TUA VII / TUA ns 24 FI SK LO 1716638 FI*Tangerine's Felicity Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon Abs
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
225 BEN n 22 FI SK LO 1821291 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
226 BEN n 24 FI SK LO 1821946 S*Leopardettes Herra Hermanni Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
Avantumdream King (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
227 BEN n 24 FI SK LO 1718897 FI*PurrGold Independent Ilia Naaras Avoin Luigi Comorio Abs
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
228 BEN ns 24 FI SK RX 1508628 FI*Polarheim's Indiana Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 No Cert
S*Leopardettes Wild Polar Puma (BEN ns 24) x Polarheims D C (BEN n)
229 BEN n 22 32 FI SK LO 1614294 FI*Leokatin Nietos Uros Supreme Champion Katja Patrikainen KM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
230 BLH n FI SK RX 1509469 Kant of Baltic Breeze Uros Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
231 BLH n FI SK RX 1611662 FI*Treselle's Espresso Uros Grand International Premior Ad de Bruijn EX1 CAPS
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
232 BLH a FI SK LO 1717256 FI*Londonfer Amazon Coupé Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
233 BLH a FI SK RX 1715495 FI*Duketin Justiina Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
234 BLH a FI SK RX 1509166 FI*Ullukan John Draken Uros Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)
235 BLH b FI SK LO 1821696 FI*Ullukan Fame Isn´t Everything Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
236 BLH c FI SK LO 1821695 FI*Ullukan Friends With Benefits Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
237 BLH d FI SK RX 1510111 FI*Safra's Roly-Poly Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
238 BLH ns 11 FI SK RX 1717976 Enrico Magiya Serebra Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB NOM
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
238 BLH ns 11 FI SK RX 1717976 Enrico Magiya Serebra Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
239 BLH ns 11 FI SK LO 1822121 MCB'Cats Obsidian Snow Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
MCB'Cats I Like Walt D (BLH ns 11) x MCB'Cats Jolie Victoire (BSH ns 11)
240 BLH ns 11 FI SK LO 1820915 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 BIV NOM
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
241 BLH ns 11 FI SK LO 1820916 FI*Huntercat Princess Belladonna Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
242 BLH n 02 62 FI SK LO 1822425 Suncat's Light Me Up Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson Abs
Suncat's Sweetest Perfection (BSH d 03) x SE*Nínim's Cassiopeia (BSH a 03)
243 BLH f 03 FI SK RX 1717373 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
244 BML I / BML bs 11 31 FI SK RX 1716413 FI*Kimuli's Secret Melody Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kimuli's Love Story (BML ns 11 31)
245 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 1819490 FI*Kissamummon Severi Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
246 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
246 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
247 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
247 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
248 BSH n FIN SRK LO 35067 FIN*Aleksandra's Dr. Pepper Uros Supreme Champion Ad de Bruijn Abs
FIN*Ferme Morot (BSH d) x FIN*Sulokatti Aurora (BSH n)
249 BSH n FI SK LO 1612345 FI*Ruusutarhan Primo Uros Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
250 BSH n FI SRK LO 36843 FI*Ferme Eppu Elmina Naaras Grand International Premior Ad de Bruijn EX1 CAPS
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
251 BSH n FI SK LO 1716368 FI*Coventry's Velvet Rose Naaras Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
252 BSH a FI SK LO 1715578 FI*Ikkalan Aurora Naaras Avoin Ad de Bruijn EX2
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Gift for my Lover (BSH c)
252 BSH a FI SK LO 1715578 FI*Ikkalan Aurora Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Gift for my Lover (BSH c)
253 BSH a FI SK LO 1717271 FI*Rhinestone's Bumblebee Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC BIV
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Tilly Toodle (BSH g)
254 BSH a FI SK LO 1821499 FI*Rhinestone's Mona Lisa Naaras Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX2
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Bumblebrits Dear Prudence (BSH f)
255 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1 NOM BIS
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
256 BSH a FI SK LO 1821886 FI*Hyrinän Alma Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX2
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
257 BSH a FI SK LO 1821889 FI*Hyrinän Alva Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1 NOM
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
258 BSH a FI SRK RX 41801 FI*Feronian Heliotropium Uros Grand International Premior Ad de Bruijn Abs
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
259 BSH a FI SK LO 1612347 FI*Ruusutarhan Prospero Uros Premior Ad de Bruijn EX1 CAPIB
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
260 BSH a FI SK LO 1613180 EE*Lja Mur Ken Kingdom Uros Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP BIV NOM BIS
Odyssey Roxera *LT (BSH a) x EE*Lja Mur Charlotte Le Charme (BSH a)
260 BSH a FI SK LO 1613180 EE*Lja Mur Ken Kingdom Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Odyssey Roxera *LT (BSH a) x EE*Lja Mur Charlotte Le Charme (BSH a)
261 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras Kastraatti Ad de Bruijn EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
262 BSH a FI SK LO 1819181 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
263 BSH b FI SK LO 1718654 FI*Saranellan Joliet Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 No Cert
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
264 BSH b FI SK LO 1717258 FI*Londonfer S60 Business Classic Summum Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
265 BSH c FI SK LO 1821994 Belten`s Kosmos Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC BIV
Belten`s President (BSH c) x Tequilla Bentley Mur*BY (BSH h)
266 BSH c FI SK LO 1821891 FI*Hyrinän Aimo Junior Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
267 BSH c FI SK LO 1821887 FI*Hyrinän Aava Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
268 BSH c FI SRK RX 1300597 FI*Treselle's Utz von Trapp Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
269 BSH c FI SK LO 1715956 FI*Ruusutarhan Spumante Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
269 BSH c FI SK LO 1715956 FI*Ruusutarhan Spumante Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
270 BSH d FI SRK LO 40545 FI*Bumblebrits Snape Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
271 BSH d FI SK LO 1405476 FI*Treselle's Buckthorn Juice Uros Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
272 BSH d FI SRK LO 1300853 Chieftain of Noblesse Oblige Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP BIV NOM
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
273 BSH e FI SK LO 1717937 FI*Rhinestone's Twice as Nice Uros Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC BIV NOM
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Helia De Greystoke (BSH g 03)
274 BSH e FI SK LO 1820884 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
275 BSH e FI SK LO 1822278 FI*Rhinestone's Keep The Faith Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
R*Will-I-Am Modus Vivendi (BSH e 03) x FI*Rhinestone's Grizabella (BSH g 24)
276 BSH e FI SK LO 1819180 FI*Ruusutarhan Tähtisilmä Uros Premior Ad de Bruijn EX1 CAPIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
277 BSH e FI SK LO 1819179 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
278 BSH f FI SRK LO 1301067 FI*Bumblebrits Dear Prudence Naaras Champion Ad de Bruijn EX1 CACIB NOM
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
279 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
279 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Anne Paloluoma 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
280 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
280 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Veteraani Anne Paloluoma 2
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
281 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
281 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Siitos Ulrika Eriksson
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
282 BSH g FI SK LO 1715611 FI*SamBelle's Cream Caramel Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter's All The Way For You (BSH a)
283 BSH p FI SRK LO 1301653 FI*Gimmie's Missus Bee Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
284 BSH p FI SRK LO 1301648 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS BIV
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
285 BSH p FI SK RX 1613231 FI*SpecialOrder's Saturn Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
286 BSH n 22 FI SK LO 1614339 FI*Rhinestone's Edmund Efrem Uros Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB NOM BIS
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x S*Lisuanto's Deanna by Palace&Main's (BSH c 22)
287 BSH d 24 FI SK LO 1716370 FI*Coventry's Vernon Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
288 BSH f 22 FI SRK LO 1404068 FI*Coventry's Joy Naaras International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
289 BSH f 24 FI SK LO 1819381 FI*Bumblebrits Paris je t'aime Naaras Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB NOM BIS
FI*Rhinestone's Edmund Efrem (BSH n 22) x FI*Bumblebrits Princess Leia Organa (BSH g)
290 BSH ns 11 FI SK RX 1507484 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
291 BSH ns 11 FI SK LO 1613425 FI*Huntercat Princess Angelica Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB NOM
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
291 BSH ns 11 FI SK LO 1613425 FI*Huntercat Princess Angelica Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
292 BSH ns 11 FI SK LO 1820914 FI*Huntercat Princess Bianca Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 BIV
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
293 BSH ns 11 FI SRK LO 1404043 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
294 BSH ns 11 FI SK LO 1404735 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS BIV NOM
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
295 BSH ns 11 FI SK LO 1506971 FI*Helmiinan Hupakko Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX2
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
296 BSH ns 11 FI SRK LO 1404149 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB NOM
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
297 BSH ns 11 FI SK LO 1612335 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen Abs
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
298 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX2
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
299 BSH ns 11 FI SK LO 1613424 FI*Huntercat Princess Ada Naaras International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
300 BSH ns 22 64 FI SK RX 1820048 FI*Englishfellows Boris Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
Princeton de Noble*LV (BSH ns 22) x FI*Kipardi's On my way (BSH ns 22)
301 BSH ns 24 62 FI SRK LO 36698 FI*Kipardi's Cygni Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FIN*Ferme Bono (BSH ns 24) x S*Näckrosen's Silver Fashion (BSH ns 24)
302 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
303 BSH ay 11 FI SRK RX 40051 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP NOM
S*Litho's Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Silver Pamplemousse aus Curbechi (BSH ns 11)
304 BSH g 03 24 FI SK LO 1822277 FI*Rhinestone's Keep On Dreaming Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM BIS
R*Will-I-Am Modus Vivendi (BSH e 03) x FI*Rhinestone's Grizabella (BSH g 24)
305 BSH b 33 FI SK LO 1822597 SE*Camapokas Mårten Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
IDP*Nima's Boom Chokolatta (BSH b 33) x SE*Camapokas Lady Paco Rabanne (BSH a 21 33)
306 BSH f 33 FI SK LO 1717260 FI*SamBelle's Gloria Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cassia Bark (BSH q)
307 BSH bs 33 FI SK LO 1820637 FI*Brit-tail's Icequeen Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*RoundFace's La Bella Durmiente (BSH bs 33)
308 BSH o 21 33 FI SK LO 1507892 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
309 BUR n FI SK LO 1821085 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1 NOM
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
310 BUR n FI SK LO 1822496 FI*Oliivian Giselle Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
311 BUR n FIN SRK LO 34450 FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS BIV
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
312 BUR n FI SK LO 1611822 FI*Oliivian Charlie Brown Uros International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
313 BUR n FI SK LO 1610986 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
314 BUR n FI SK LO 1610984 FI*Mama-Alcialon Great Gameboy Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
315 BUR n FI SK LO 1510014 FI*Almond's Freyja Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
316 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
317 BUR a FI SK LO 1715919 FI*Oliivian Daredevil Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
318 BUR b FI SRK LO 43293 FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Supreme Premior Katja Patrikainen KM
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
318 BUR b FI SRK LO 43293 FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
319 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Katja Patrikainen KM BIV NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
320 BUR b FI SK LO 1406447 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Premior Katja Patrikainen EX1 CAPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
320 BUR b FI SK LO 1406447 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
321 BUR c FI SK LO 1822497 FI*Oliivian Gardenia Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
322 BUR c FI SK LO 1612541 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS NOM
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
323 BUR d FI SK LO 1820305 FI*Karvanverran Pakkasherra Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
324 BUR d FI SK LO 1821652 FI*Crossroads Casillas Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 NOM
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Crossroads All About Love (BUR j)
325 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB NOM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
326 BUR e FI SK RX 1819800 FI*Pikkukuun Asteri Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
327 BUR f FI SK LO 1718810 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
328 BUR f FI SK RX 1819803 FI*Pikkukuun Akileija Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX2
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
329 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi KM NOM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
329 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 3
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
330 BUR f FI SK LO 1820113 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
331 BUR h FI SK LO 1718809 FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
332 BUR h FI SRK LO 1403397 FI*Cattish Ada Rising Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
333 BUR h FI SK LO 1506999 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB BIV
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
334 BUR h FI SK LO 1506998 FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
334 BUR h FI SK LO 1506998 FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell Naaras Siitos
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
335 BUR j FI SK RX 1819801 FI*Pikkukuun Arovuokko Naaras Avoin Sara Ojaniemi Abs
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
336 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611851 FI*KehRuun Belle Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
337 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611849 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS NOM
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
338 EUR d FI SK RX 1718564 FI*Feronian Neidonkello Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
339 EUR g FI SK RX 1613133 FI*Pinkkitassun Louise Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Edward (EUR a) x FI*Pinkkitassun Iris (EUR d 24)
340 EUR n 24 FI SK RX 1716263 FI*Kissakallion Ronaldo Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Kissakallion Magdalena (EUR n 24)
341 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP NOM BIS
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
341 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 4
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
342 EUR a 22 FI SK RX 1822205 FI*Feronian Opium Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1 NOM BIS
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
343 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
343 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Ulrika Eriksson 3
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
344 EUR d 22 FI SK RX 1614918 FI*Pinkkitassun Noomi Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Hagar (EUR d 22)
345 EUR d 22 FI SK RX 1819212 FI*Vinhaviiksen Soittakaa Paranoid! Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Taikapeikon Brassailija (EUR d 24) x FI*Vinhaviiksen Satalasissa (EUR f 22)
346 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Sara Ojaniemi KM NOM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
347 EUR e 23 FI SK RX 1718900 FI*Himmelintähden Elastinen Uros Avoin Sara Ojaniemi Abs
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
348 EUR f 22 FI SK RX 1822410 FI*Pinkkitassun Paula Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
349 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
350 EUR as 23 FI SK RX 1613578 EE*Blueberry Wildstar Uros Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPIB
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
351 EUR n 03 FI SK RX 1820717 FI*Waputtaren Ilona Amélie Emeljanintytär Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Waputtaren Emeljan (EUR n 03) x Sipriina (EUR a 02)
352 EUR a 02 62 FI SK RX 1614347 FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Anshelm (EUR a 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
353 EUR g 03 FI SK RX 1718307 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika (EUR a 02) x Tosca (EUR d 02 21 62)
354 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
355 KBL IV / KBL fs 03 22 FI SK LO 1923050 Brioche Free Hunter *RU Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Zanzelyan Kroshka Flak (KBL d 24) x Rosinka Free Hunter *RU (KBL fs 03 24)
356 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
356 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
357 KOR FI SK LO 1507985 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
358 KOR FI SRK LO 1301101 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
359 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi KM NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
360 MAN 51-52 / MAN n 24 51 FI SK RX 1822433 Auragold Oort Cloud Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM BIS
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
361 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX 35267 FIN*JoJon Hui Dec Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
362 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX 38458 FI*Conan Lontrus Uros Veteraani Ulrika Eriksson 2
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
363 MAU ns 24 SC NO*Gooseberry Donner, JW, DVM, DSM Uros Supreme Champion Katja Patrikainen KM
Emau's So You Think You Can Dance (MAU ns 24) x Mautrix Aurora Borealis, DM (MAU ns 24)
364 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
364 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Ulrika Eriksson 1 NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
365 OCI n 24 FI SK LO 1405279 FI*Moosegrove Hope Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
366 OCI n 24 FI SK LO 1819850 FI*WiliWilla Lonely Rider Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*WiliWilla Orange Tip (OCI b 24)
367 OCI n 24 FI SK LO 1819652 FI*Northalla Valkyrie Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
368 OCI n 24 FI SK LO 1717753 FI*Martinic Wings of the Storm Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB BIV
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
369 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
370 OCI n 24 FI SK LO 1819560 FI*Uniikki Hittavainen Uros Kastraatti Luigi Comorio EX2
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
371 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Katja Patrikainen KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
372 OCI b 24 FI SK LO 1717752 FI*Martinic Soldier of Fortune Uros International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
373 OCI b 24 FI SK LO 1510657 Happy Lady Tigrillo, CZ Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
Best of Tigrillo, CZ (OCI n 24) x Flavia a. Kisdorf (OCI c 24)
374 OCI b 24 FI SK LO 1715688 FI*Topspot After Midnight Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
375 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
376 OCI b 24 FI SK LO 1822022 FI*Vinkeä Eliitti-Elli Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Northalla Seventh Son (OCI b 24) x FI*Topspot After Midnight (OCI b 24)
377 OCI o 24 FI SK LO 1819649 FI*Northalla Red Explorer Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
378 OCI o 24 FI SRK LO 1300481 FI*Uniikki Morfeus Uros Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
378 OCI o 24 FI SRK LO 1300481 FI*Uniikki Morfeus Uros Siitos
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
379 OCI o 24 FI SK LO 1715687 FI*Topspot Before Midnight Naaras International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
380 OCI o 24 FI SK LO 1507143 Dragon Amagitsune*RU Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
381 OCI ns 24 FI SK LO 1716668 FI*Kukkatarhan Imperata Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
382 OCI bs 24 FI SK LO 1821965 FI*Guttatus Joy of Life Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen Abs
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
383 OCI cs 24 FI SK LO 1822342 FI*Amare-Cattus Fèe La Fortune