Omakissa
TUROK 25.11.2018 109. Kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.11.2018 Loppuu 25.11.2018
Ilmoittautuminen alkaa 7.8.2018 Ilmoittautuminen loppuu 31.10.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.11.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messukeskus
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Johanna Vuoltee, show@turok.fi, Kuunsäde 2 C 35 02210 Espoo, 040-7304341
Näyttelypäällikkö: Samuli Mustonen, np@turok.fi, 045- 8846992
Pääassistentti: Jarno Mustonen, assistentit@turok.fi, 050- 9667168
Ruusukesihteeri: Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040- 5672659
Lisätietoja Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.
Ilmoittautumiset: 7.8-31.10.2018 klo 16. 00 saakka! välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 28.10.2018. Maksa ilmoittautumisesi jälkeen OmaKissasta saamallasi viitenumerolla. Eräpäivä laskussa on HETI!
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Johanna Vuoltee, Kuunsäde 2 c 35, 02210 Espoo. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € viikonloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 94 93 0 0 1
2 165 157 0 0 8
3 124 116 0 0 8
4 172 164 0 0 7
Kotikissat 13 13 0 0 0
Yhteensä 568 543 0 0 24

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n My-Champagne Iron Maiden 1 Naaras 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
2 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Veland Anne KM BIV NOM
3 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Oceania Flame 1 Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
5 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
6 EXO a 22 BW CH SE*Yffranes Stagger Lee JW 1 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
7 EXO a 24 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition 1 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
8 EXO g 22 Ayser's Midnight Kiss 1 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1 NOM
9 EXO g 24 Ayser's Cosmopolitan Diva 1 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
10 EXO ns 03 S*Sweet Gangster's Goldberry 1 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
11 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
12 EXO g 33 Ayser's Daenerys Stormborn 1 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 NOM
13 EXO f 21 33 Ayser's You Against You 1 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
14 PER w 62 S*Scarlet's Legacy of an Angel 1 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
15 PER w 62 Mirage Blanc Inchala 1 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
16 PER n Sumava's Coccolino Deep 1 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB NOM BIS
17 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
18 PER n SC S*Lily Chic Holly Dolly DSM 1 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
19 PER a S*Scarlet's Midnight Miracle 1 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
20 PER d S*Mi'Ma's Lova 1 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
21 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 NOM
22 PER a 22 S*Ladyhawk's Sir Lancelot 1 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
23 PER d FI*Honeydew Cherry Queen 1 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
23 PER d 22 FI*Honeydew Cherry Queen 1 Naaras 13c (Määrittely) Veland Anne PER d
24 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Veland Anne KM
25 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn KM NOM BIS
26 PER d 02 CH (N) Lord Butes Super Trouper 1 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
27 PER e 01 62 S*Coolgrime's #Trilla 1 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
28 PER f 02 62 S Papooses Baby Louzetta 1 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 NOM
29 PER n 03 24 FI*Whispers Neville 1 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM
30 PER a 03 22 S*Ladyhawk´s D´Angelo 1 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
31 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 8 (PR) Sjöbom Glenn EX1 CAPIB NOM
32 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 1 (SC) Veland Anne KM
33 RAG n FI*Maplehill's Marshmallow 1 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
34 RAG n FI*Maplehill's Greatest Joy 1 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV
35 RAG n FI*Maplehill's Playful Paws 1 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX2
36 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta Abs
37 RAG a Wendisangels Blue Willie 1 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
38 RAG a FI*Riverknee Trainer´s Pokémon Vulpix 1 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
39 RAG a FI*Maplehill's Almond Kiss 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
40 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta Abs
41 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 1 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
42 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 1 Uros 2 (SP) Veland Anne KM NOM
43 RAG n 04 Nagawika de l'Ulyssiade 1 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
44 RAG n 04 FI*Maplehill's Tap The Paws 1 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
45 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta Abs
46 RAG a 03 FI*Ragtail Kimi Konstantino 1 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
47 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
48 RAG a 04 (N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo 1 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
49 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bentley 1 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
50 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bertha 1 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM BIS
51 RAG a 04 FI*Maplehill's Lady Pink 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM BIS
52 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
53 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM BIV
54 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 1 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
55 RAG c 04 FI*Cisciscats Amelie 1 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
56 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 1 Naaras 1 (SC) Sjöbom Glenn KM NOM
57 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM BIV NOM
58 SBI n FI*Mimitan Vellamo 1 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
59 SBI n FI*ElfQuest Sherlock 1 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
60 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
61 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM NOM
62 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS BIV NOM BIS
63 SBI b IT*Achtung Baby Material Girl 1 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
64 SBI b FI*Saca's Mahg-nahr 1 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
65 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
66 SBI c FI*Canth's Jour 1 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
67 SBI d FI*MeToYou Oliver 1 Uros 7 (CH) Veland Anne Abs
68 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 2 (SP) Veland Anne KM
69 SBI d FI*Annmark Chengcheng 1 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
70 SBI e FI*Rais-Kis Too Hot 1 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
71 SBI f IT*Shin Miyar Clèa 1 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
72 SBI f FI*JoJon Aiqing Shan 1 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
73 SBI g FI*ElfQuest Leetah 1 Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX2
74 SBI g FI*Rais-Kis IceKiss 1 Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS BIV
75 SBI g FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa 1 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
76 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Veland Anne KM
76 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM BIS
77 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
78 SBI n 21 FI*Mimitan Isabel 1 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
79 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 2 (SP) Veland Anne Abs
79 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia Abs
80 SBI a 21 FI*Touchant Chance au Jeu 1 Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
81 SBI a 21 RU*Tarnis Urgant 1 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
81 SBI a 21 RU*Tarnis Urgant 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
82 SBI a 21 FI*ElfQuest Rosmerta 1 Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
83 SBI a 21 FI*Lofanna Ifigeneia 1 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV
84 SBI a 21 FI*BlueFairies Princess Lucy 1 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
85 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Veland Anne KM NOM BIS
86 SBI e 21 Demian Rasputin 1 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
87 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
88 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
88 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
89 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl 2 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS NOM
90 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI*Debals Michigan 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
91 ACS I / ACS n FI*Siriuksen ZaneCurl 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
92 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS NOM
93 ACS III / ACS a 23 FI*Siriuksen ÅsakaCurl 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
94 MCO I / MCO n Corleone Melluandia*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
95 MCO I / MCO n FI*KingLeo's I am Celaeno 2 Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
96 MCO I / MCO a FI*KingLeo's I am Alcyone 2 Naaras 8 (PR) Comorio Luigi Mitätöity Mitätöity
97 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
98 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's Jacquesson So High 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
99 MCO II / MCO n 09 Milky Way Vsevmurs*RU 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
100 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM BIV
101 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
102 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne Abs
102 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
103 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
104 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV NOM
105 MCO III / MCO n 25 S*Moon Kewa's Willy Wonka 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
106 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Fonsén Mira DISQ
107 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
107 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
108 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lady Leonita 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
109 MCO IV / MCO n 09 22 Whatatrill Wildest Dream 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
110 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
110 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM
111 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Happy Feet 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
112 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV
113 MCO V / MCO e 22 OlymPia BillAndCoo, CZ 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
114 MCO V / MCO f 22 FI*Valier's Medea 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
115 MCO V / MCO d 24 FI*Easylife's King of Sun 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
116 MCO V / MCO f FI*HoneyCoon's Heart On Fire 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX2
117 MCO V / MCO f 22 SE*KobbaCat's Fancy face 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP BIV
118 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
119 MCO VI / MCO f 09 22 FI*MeriCoon's Holly Dolly 2 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
120 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Moggi Jam Balaya 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
121 MCO VI / MCO d 09 Nelson White Luxury*BY 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana Abs
122 MCO V / MCO f 22 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
123 MCO VIII / MCO fs 09 FI*HoneyCoon's Wheenie Beenie 2 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
124 MCO VI / MCO f 09 22 Spice Girl Amber Sun *LT 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
125 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin 2 Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS BIV
126 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Zimply Gorgeous 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP NOM
127 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Easylife's King of Moon 2 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
128 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain No Connection 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
129 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 1 (SC) Fonsén Mira Abs
130 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
131 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
132 MCO VII / MCO ns Heart Stealer Forever&Ever 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
133 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV NOM BIS
134 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
135 MCO VII / MCO ds FI*Haapamäen Bernard Elmeri 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
136 MCO VIII / MCO ds 09 22 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC BIV
137 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever 2 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
138 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*MeriCoon's Passepartout 2 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi VG2
139 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*NomenEst Jon Bon Jovi 2 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
140 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*KhalDrogo's Princess Aurora 2 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
141 NEM I / NEM n FI*NonServiam Belus 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
142 NEM I / NEM n 21 FI*Giramir's Artico Luxus 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
143 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
144 NEM I / NEM n 21 FI*Giramir's Aurora 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
145 NEM I / NEM e 21 Willy Blue Chelsea*PL 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
146 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
147 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
148 NEM I / NEM f FI*NonServiam Burn The Remembrance 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP BIV
149 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem 2 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB NOM
150 NEM II / NEM ns 09 21 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY 2 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
151 NFO I / NFO n CH SE*Caiporas Camaro 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
152 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV NOM
153 NFO II / NFO a 09 S*Isgården’s QuickSilver 2 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
154 NFO II / NFO a 02 64 SE*Björksund´s Daquino 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
155 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
156 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
157 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja 2 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB BIV
158 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba 2 Uros 7 (CH) Comorio Luigi Abs
159 NFO III / NFO n 22 S*Capsicum's Holley 2 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
160 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito 2 Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
161 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
162 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian 2 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
163 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini 2 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
164 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Nalle-Puhin Ahti 2 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB BIV
165 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu 2 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
166 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Ivanhoe's Flawless 2 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX2
167 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM
168 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 BIV NOM
169 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM
170 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant 2 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX2
171 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Jarraun's Skog Eldgrim 2 Uros 6 (IP) Comorio Luigi Abs
172 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
173 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP BIV NOM
174 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit 2 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
175 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
176 NFO V / NFO f 22 S*Eärfalas Greta 2 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV
177 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS NOM BIS
178 NFO VI / NFO f 03 22 FI*Carwalions Adeliza Lunkentuzz 2 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
179 NFO VI / NFO f 03 24 FI*Tortietones Égalité 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
180 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Ivanhoe's Too Funky 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
181 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM BIS
182 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB BIV
183 NFO VI / NFO f 03 S*Capsicum's Triss Merigold 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX2
184 NFO VI / NFO d 03 24 FI*WitSarin Zastava 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
185 NFO VII / NFO ns 22 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise 2 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
186 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
187 NFO VIII / NFO ds 09 23 SE*Gryttjens Cochise 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX2
188 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX3
189 NFO VIII / NFO es 09 CH S* Segersjös Tyke Mörbult 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV
190 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Lofvens Lucifer Light of Love 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
191 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
192 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM
193 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Faramir 2 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC BIV
194 SIB II / SIB a 03 FI*Airiston Jethro 2 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi VG1
195 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Kronos 2 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
196 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV NOM BIS
197 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Sarmi 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
198 SIB III / SIB a 23 FI*Airiston Sumu-Harmaja 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
199 SIB VII / SIB ns 22 FI*Allikatin Miina 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX3
200 SIB III / SIB n 24 FI*Bmy-Moumou Molly Brown 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
201 SIB III / SIB ny 22 FI*Airiston Ilta-Rusko 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX3
202 SIB III / SIB n 24 FI*Jylhäkallion Blacky 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
203 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Jesse James 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
204 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM BIS
204 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM BIS
205 SIB III / SIB n 22 FI*Allikatin Kukka 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
206 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ninatte's Bighearted 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
207 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Jylhäkallion Baloo 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX3
208 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Jylhäkallion Bernard 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
209 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
210 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Cherrytail's DareDevil 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
211 SIB V / SIB d 24 FI*Apachiris Harry 2 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
211 SIB V / SIB d 24 FI*Apachiris Harry 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
212 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 5 (IC) Comorio Luigi Abs
213 SIB V / SIB d 24 PR S*Maollichs Rock'n Roll Singer 2 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
214 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
215 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV
216 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Pocahontas 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
217 SIB VI / SIB f 09 FI*SoulSibster's AmuseMe 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
218 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
219 SIB VII / SIB es 11 VinniMur Zlatogor 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB BIV
220 SIB VIII / SIB ns 09 24 S*Maollichs N.N Notetur Nomen 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
221 SIB VII / SIB as FI*Ajatuksen Aikataika 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
222 SIB VII / SIB ns 24 FI*Cherrytail's Isperia 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
223 SIB VII / SIB fs 24 FI*Distinto Asti Cinzano 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX2
224 SIB VII / SIB fs 24 FI*Distinto Asti Gancia 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
225 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB NOM
226 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
227 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
228 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
229 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI*Lumikissan CaramelliElli 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
230 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
231 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI*Lumikissan HottiPotti 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM BIS
232 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
233 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Seda 2 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 No Cert
234 TUA II / TUA n 03 FI*Felesin Tuomas Holopainen 2 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
235 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Erja Lyytinen 2 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
236 TUA V / TUA d FI*Felesin Madonna 2 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
237 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala 2 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
238 TUA V / TUA f FI*Felesin Aija Puurtinen 2 Naaras 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB
239 TUA VI / TUA f 09 FI*Felesin Nitte Valo 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
240 BEN n 22 S*Leopardettes One Million 3 Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM BIV NOM
241 BEN n 22 S*KungsgardenCats Manta Ray 3 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
242 BEN n 22 CH S*Nordic Glow Perfect Illusion 3 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM
243 BEN n 22 FI*Leokatin Silvano Dude 3 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl Abs
244 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
245 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM BIV NOM
246 BEN n 24 S*Leopardettes Nonstop 3 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
247 BEN n 24 S*Leopardettes Herra Hermanni 3 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
248 BEN n 24 FI*Leokatin Santino Dude 3 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
249 BEN n 24 S*Leopardettes Once a Princess 3 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX2
250 BEN n 24 S*Nordic Glow Princess Luna 3 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
251 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
252 BEN n 24 S*Leopardettes Gåva 3 Naaras 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
253 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
254 BLH b FI*Ullukan Fame Isn´t Everything 3 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
255 BLH b Cizeta BritFavorite 3 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
256 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
257 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
258 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
259 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D 3 Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
260 BSH n Loucy Lou von Xadon 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
261 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
262 BSH a FI*Hyrinän Alva 3 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
263 BSH a FI*Rhinestone's Mona Lisa 3 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
264 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX3
265 BSH b FI*Saranellan Joliet 3 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
266 BSH e FI*Aurantia's Luminosity 3 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
267 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM BIV NOM
267 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
268 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM
269 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM
270 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
271 BSH n 22 FI*Rhinestone's Edmund Efrem 3 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
272 BSH n 25 Papadino`s Atlas 3 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
273 BSH a 24 GIC S*Copper Owl Jewely Rose 3 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
274 BSH a 25 S*Kärran's Miss Dior Cherie 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
275 BSH c 24 FI*Ullukan Pyrypoika 3 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
276 BSH f 22 FI*Coventry's Joy 3 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
277 BSH f 24 S*Kärrans's Port Ellen 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
278 BSH f 24 FI*Bumblebrits Paris je t'aime 3 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
279 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
280 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
281 BSH n 03 Tegheon UnderleyHall*PL 3 Uros 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
282 BSH b 03 SE*CatKingCool's Maja 3 Naaras 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
283 BSH n 21 33 Nittsjöns Tornado 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
284 BSH p 03 33 LT*Amber Wishes Rockabye Baby 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
285 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX2
286 BUR n FI*Seirene Copacabana 3 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS BIV NOM BIS
287 BUR n FI*Flea's Waka Noa 3 Uros 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
288 BUR n FI*Feirefiz Phantom Divine 3 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
289 BUR n FI*Lilac's Prince Valiant 3 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn Abs
290 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB NOM
291 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX2
292 BUR Securitazz Uzi 3 Naaras 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
293 BUR a FI*Purrmagic's Lady Evenstar 3 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
294 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
295 BUR c FI*Flea's Haka Iwi 3 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
296 BUR c UA*Oktarin Umberto 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
297 BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
297 BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
298 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM BIS
298 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
299 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
300 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB NOM BIS
301 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko Abs
302 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM
303 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
304 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV
305 BUR h FI*Aavan Cézanne 3 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
306 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS NOM
307 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI*Touchant Excellent Chance 3 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
308 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia Abs
309 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM NOM
310 EUR d Maahinen 3 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
310 EUR d Maahinen 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
311 EUR d FI*RuusuLinnan Demelza 3 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
312 EUR e FI*Lumihelmen Jokapoika 3 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
313 EUR f Siiri 3 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
313 EUR f Siiri 3 Naaras 15 (Siitos) Saarela Veikko
314 EUR ns FI*Pikku-Piun Superhessu 3 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
315 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
315 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Arvosteltu
316 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM
316 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 4
317 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
318 EUR d 22 FI*Vinhaviiksen Soittakaa Paranoid! 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
319 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Preiss Karl KM
319 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 4
320 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
321 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM
322 EUR f 24 FI*Sireenin Anarchy 3 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
323 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
324 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
325 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM
326 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM BIV
326 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
327 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
328 KOR FI*Kattihovin Daiyamondo Neko 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
329 KOR FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken 3 Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
330 KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
331 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Preiss Karl KM NOM
332 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 Auragold Heureka 3 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 NOM
333 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM BIS
333 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM
334 OCI n 24 Zayenah Kangaroo Paws 3 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
335 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM NOM
336 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
337 OCI o 24 FI*Moosegrove Maroon 3 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
338 OCI o 24 FI*Moosegrove Quentin 3 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
339 SRL III / SRL f IT*Silverdust Desdemona 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia Abs
340 SRL III / SRL g Jenny Shillana*PL 3 Naaras 13b (Tarkistus) Nyman Pia SRL g x 84
341 SRL f 03 21 Catalina Curly Parade 3 Naaras 13b (Tarkistus) Nyman Pia SRL IV / SRL f 03 22
341 SRL IV / SRL f 03 22 Catalina Curly Parade 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
342 SRS III / SRS d Psipsina Kipinä 3 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
343 SRS FI*Hämynhäivän Millamagia 3 Naaras 13b (Tarkistus) Nyman Pia SRS III / SRS f
343 SRS FI*Hämynhäivän Millamagia 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
344 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM BIV
345 ABY n FI*SaltNPepper Chunky Monkey 4 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
346 ABY n S*Blytens Nåkkve 4 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian Abs
347 ABY n FI*Kermakupin Feel The Thunder 4 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
348 ABY n FI*Laire Meleth Aran 4 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM
348 ABY n FI*Laire Meleth Aran 4 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
349 ABY n FI*Silkkihienon Wigilia Rickey 4 Uros 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS
350 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 4 (GIP) Pruchniak Sebastian Abs
351 ABY n FI*Kharn-Ka Valley of Ashes 4 Naaras 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB BIV
352 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
353 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
354 ABY a FI*Kharn-Ka God Particle 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
355 ABY a FI*Redcheetah's Erin 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
356 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
357 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
358 ABY p S*Blytens Marguerite 4 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
359 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
360 ABY p FI*Kharn-Ka Rapid Eye 4 Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
361 ABY ns S*Saivokattens Neiti Vieno-Kielo 4 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
362 ABY ns S*Saivokattens Kasper 4 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
363 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
364 BAL c FI*Mummeli Queeninho Emilio 4 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
365 BAL a 21 FI*Willicon Dove Baby Dove 4 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
366 BAL b 21 FI*Hämynhäivän Dumbledore 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
367 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
368 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM NOM BIS
369 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM BIV NOM
370 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM
371 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
372 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Anne Bonny 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
373 CRX II / CRX n 03 FI*Saca's Gimme Twist 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
374 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
375 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS NOM
376 CRX III / CRX d FI*Sirpaleen Caspian Apollon 4 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
377 CRX III / CRX f FI*Piupaws Musca 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
378 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Polletina 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV
379 CRX III / CRX d FI*Nibel's Sol 4 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna Abs
380 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
380 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
381 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet 4 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
381 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
382 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger 4 Naaras 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM NOM
383 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Alchemist Iron Maiden 4 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
384 CRX IV / CRX d 09 24 FI*VeeKasin Tohtori Hömelö 4 Uros 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
385 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 BIV
386 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Diptera 4 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
387 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Meryl Silverburgh 4 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
388 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Stomoxyini 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
389 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 4 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM
390 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM
391 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Belle Epoque 4 Naaras 7 (CH) Krogh Minna Abs
392 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI*Alchemist Element Zero 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
393 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Born This Way 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
394 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Saca's First-class Lady 4 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 BIV NOM
395 DRX III / DRX f Iskra's Ilona 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
396 DRX IV / DRX f 09 24 Xaboo Kokeshi*PL 4 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
397 DRX VI / DRX n 03 24 SE*Recce Pod Sisu XA-185 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM
398 OLH n FI*Hämynhäivän Esko Mörkö 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
399 OLH n FI*Jalecat's GD GoodRiddance 4 Naaras 13c (Määrittely) Veland Anne OLH ns
399 OLH ns FI*Jalecat's GD GoodRiddance 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
400 OLH b FI*Jalecat's ÄhäKutti 4 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
401 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
402 OLH fs 24 FI*Jalecat's ExpEcted Great 4 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
402 OLH ns 24 FI*Jalecat's ExpEcted Great 4 Naaras 13c (Määrittely) Veland Anne OLH fs 24
403 OLH ns 25 FI*Jalecat's GD Minority 4 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
404 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin 4 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
405 OSH w 63 FI*Hämynhäivän Onnenpoika 4 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
405 OSH w 63 FI*Hämynhäivän Onnenpoika 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
406 OSH w 64 FI*Vintterin Olli Loviisanpoika 4 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 BIV
407 OSH w 64 FI*Vintterin Reija Loviisantytär 4 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX2
408 OSH w 64 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär 4 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
409 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM
410 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian Abs
411 OSH n FI*BlackDevil's Twisted True Love 4 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
412 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
413 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
414 OSH b HU*Okonor Miskolc 4 Uros 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB NOM
415 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
416 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
417 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM NOM
418 OSH h FI*Eirenen Shufflin Over 4 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
419 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS NOM BIS
420 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
421 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP NOM
422 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Preiss Karl Abs
423 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX2
424 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM BIS
425 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM NOM
426 OSH b 22 FI*LeeRaus Taikuri Narsku 4 Uros 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
426 OSH b 22 FI*LeeRaus Taikuri Narsku 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
427 OSH b 24 FI*Vintterin Sampo Sulonpoika 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
428 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
429 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
430 OSH b 24 FI*Vintterin Elli Loviisantytär 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX2
431 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Satra 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
432 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM
433 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB
434 OSH c 25 FI*Mummeli Viliininho Urho 4 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
435 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
436 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM
436 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 3
437 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
438 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin Abs
438 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 15 (Siitos) Sahlberg Carin
439 OSH f 24 Zanetta Farussi Chrysolite 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin Abs
440 OSH h 25 FI*Millamarin Kastehelmi 4 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
441 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
442 OSH b 03 Ardales Elois Agraciado 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
443 PEB I / PEB b FI*Evilurbastet Charlie Excellent 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
444 PEB III / PEB g 21 IC SE*Odd I’s Linoleum 4 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian Abs
445 RUS FI*Harmuan Aloisia Allegra 4 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX2
446 RUS Habeebas Gracious Georgina 4 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB BIV
447 RUS S*Sirius Moonlight and Roses 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
448 RUS Yuki Gilraen * PL 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
449 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin Abs
449 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
450 SIA n FI*Purrberry American Idol 4 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
451 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM
452 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM BIV NOM
453 SIA n FI*Vintterin Pauli Miinanpoika 4 Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
454 SIA c FI*Mummeli Veerazinha Violet 4 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
455 SIA j FI*Baila-Bailan Hulluuden Highway 4 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
456 SIA n 21 FI*Vintterin Loviisa Miinantytär 4 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
456 SIA n 21 FI*Vintterin Loviisa Miinantytär 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
457 SIA b 21 FI*Vintterin Jari Sulonpoika 4 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
458 SIA f 21 FI*Purrberry American Dream 4 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
459 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB NOM
460 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin Abs
460 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
461 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM
462 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX2
463 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria 4 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
464 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX2
465 SOM n Tilsim dan Black Dragon 4 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB NOM
466 SOM n FI*Foxkiss Egretta garzetta 4 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB NOM
467 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX2
468 SOM n FI*Lamadegaan Feel The Magic 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
469 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 BIV NOM
470 SOM n FI*Vulpes Black No. 1 4 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
471 SOM n PL*Fryga Calineczka 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin Abs
472 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM
472 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM
473 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM BIS
473 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
474 SOM n FI*Foxkiss Esox lucius 4 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB BIV
475 SOM n S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa 4 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
476 SOM n FI*Lamadegaan Festival Star 4 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
477 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
478 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
479 SOM a FI*Kisompa's Minka Milena 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio Abs
480 SOM a FI*Kisompa's Natalina 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
481 SOM o SE*Vesselkattens Stina 4 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
482 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB NOM
483 SOM ns S*Saivokattens Hopea Pörris-Man 4 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
484 SOM ns S*Saivokattens Hopea Fina-Anselmiina 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
485 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB NOM
486 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
487 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
488 SPH IV / SPH f 02 64 FI*Evilurbastet Miranda 4 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
489 SPH V / SPH n 33 FI*Evilurbastet Varfolomey 4 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
490 SPH V / SPH n 03 33 FI*Hebblas Xaviera 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
491 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
492 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM BIV
493 HCL Sepe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Saarela Veikko 3
494 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Saarela Veikko 1 NOM
495 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Saarela Veikko 2
496 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 1 NOM BIS
496 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Saarela Veikko 1 NOM BIS
497 HCS Armas Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 2
498 HCS Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 1 NOM
499 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Preiss Karl 2
500 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Preiss Karl 1 NOM
501 HCS Ninja Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 2
501 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Preiss Karl 3
502 HCS Kiusa Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 3
503 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl Abs
541 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ABY a, BAL b, BAL b 21, CRX II, DRX III, OLH h 03 24, OLH n, OLH ns, OSH a, OSH b 03, OSH b 24, OSH f, OSH n 24, OSH w 63, PEB I, SOM a, SPH IV, SPH V 41
Comorio Luigi ACL IV, MCO I, MCO VIII, NEM II, NFO III, NFO IV, NFO VII, SIB II, SIB V, TUA III, TUA V 41
Fonsén Mira ACS I, MCO III, MCO VII, NEM I, NFO II, NFO V, SIB IV, SIB VI, TUA VI 40
Jyrkinen Jaana ACS III, MCO VI, NFO I, NFO VI, SIB VII, TUA II 29
Koskenkangas Marjatta EXO a 24, EXO ns 03, PER a, PER a 03 22, PER a 22, PER n, RAG a, RAG a 03, RAG a 04, SBI a, SBI c, SBI f, SBI n, VET 2 37
Krogh Minna ABY ns, ABY p, CRX III, CRX VI, CRX VIII, DRX IV, DRX VI, RUS, SOM ns, SOM o, SPH II 29
Nyman Pia SRS f (13b), SRL f 03 22 (13b), SRL III (13b), BLH b, BLH n, BSH a, BSH n 22, BSH ny 25, BUR a, BUR b, BUR h, CYM 51-52, EUR d, EUR f 24, EUR ns, KOR, OCI b 24, SRL III, SRS III, VET 1 39
Preiss Karl BEN n 22, BSH b 03, BSH f, BSH f 22, BSH w 62, BUR d, EUR d 23, EUR n 22, MAN 51-52, OCI o 24, OSH a 24, OSH a 25, OSH b, OSH h, OSH w 64, SIA c, SIA j, SIA n 21, HCS 39
Pruchniak Sebastian ABY n, ABY o, BAL a 21, BAL c, CRX I, CRX IV, CRX V, OLH b, OLH fs 24, OLH ns 24, OLH ns 25, OSH b 22, OSH c 24, OSH c 25, OSH h 25, OSH n, OSH p 25, PEB III, SIA f 21, SIA n 03 37
Saarela Veikko BLH f 03, BML I, BSH a 24, BSH a 25, BSH b, BSH f 24, BSH n, BSH n 21 33, BSH ns 11, BSH p, BSH p 03 33, BUR c, BUR f, EUR as 22, EUR d 22, EUR d 24, EUR e, EUR f, EUR g 24, OCI n 24, SRL IV, SRS f, HCL, VET 4 40
Sahlberg Carin OSH d 24, OSH f 24, SIA b 21, SIA n, SOM n, VET 3 39
Sjöbom Glenn EXO a 22, EXO f 21 33, EXO g 24, EXO g 33, EXO n, PER d 02, PER f 02 21 62, PER f 02 62, PER n 03, PER n 03 24, PER w 62, RAG c 04, RAG f 03, RAG n 04, SBI e, SBI e 21, BEN n 24, BSH c 24, BSH e, BSH n 03, BSH n 25, BUR n, EUR n 40
Veland Anne PER d (13c), OLH fs 24 (13c), OLH ns (13c), EXO f 03 22, EXO g 22, EXO n 22, PER d, PER e 01 62, PER n 01 62, RAG n, RAG n 03, SBI a 21, SBI b, SBI b 21, SBI d, SBI f 21, SBI g, SBI h, SBI n 21, VET Kotikissat 41
Wikström Bjarne ACL XI, MCO II, MCO IV, MCO V, NFO VIII, SIB III, SIB VIII 42
14 tuomaria.