TUROK 24.11.2018 108. Kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.11.2018 Loppuu 24.11.2018
Ilmoittautuminen alkaa 7.8.2018 Ilmoittautuminen loppuu 31.10.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.11.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messukeskus
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Johanna Vuoltee, show@turok.fi, Kuunsäde 2 C 35 02210 Espoo, 040-7304341
Näyttelypäällikkö: Samuli Mustonen, np@turok.fi, 045- 8846992
Pääassistentti: Jarno Mustonen, assistentit@turok.fi, 050- 9667168
Ruusukesihteeri: Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040- 5672659
Lisätietoja

Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Ilmoittautumiset: 7.8-31.10.2018 klo 16 saakka! välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 28.10.2018. Maksa ilmoittautumisesi jälkeen OmaKissasta saamallasi viitenumerolla. Eräpäivä laskussa on HETI!

Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.

Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Johanna Vuoltee, Kuunsäde 2 c 35, 02210 Espoo. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!

Ruusukkeet: Maksulliset 

Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.

Pysäköinti: 6 € viikonloppu

 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Muu 1
1 98
2 185
3 146
4 168
Kotikissat 11
Yhteensä 609

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n FI SK LO 1611747 My-Champagne Iron Maiden Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
3 EXO n 22 FI SK LO 1405489 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Fabio Brambilla KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 1716427 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 1716489 FI*Chosen-One Oceania Flame Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
6 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
7 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
8 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
9 EXO n 24 FI SK LO 1716490 FI*Chosen-One Ocean Pearl Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
10 EXO a 22 BW CH SE*Yffranes Stagger Lee JW Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB NOM
SC Yffranes Tommy-Gun (EXO e 22) x Virrivindas Star of Asia (EXO g 22)
11 EXO g 22 FI SK LO 1822428 Ayser's Midnight Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
12 EXO g 24 FI SK LO 1822427 Ayser's Cosmopolitan Diva Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Janni (EXO e 21 33)
13 EXO ns 03 S*Sweet Gangster's Goldberry Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
IDP*Leo-Roi's Kommissarie Colombo (EXO ns 01 21) x IDP*Leo-Roi's Helwe Ajon (EXO ns 22)
14 EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
15 EXO g 33 FI SK LO 1822422 Ayser's Daenerys Stormborn Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
16 EXO f 21 33 FI SK LO 1821094 Ayser's You Against You Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
17 PER w 62 S*Scarlet's Legacy of an Angel Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
S*Scarlet's Deidrick (PER w) x S*Lily chic Trulsa (PER f)
18 PER w 62 Mirage Blanc Inchala Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
19 PER n Sumava's Coccolino Deep Uros Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
20 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
21 PER n SC S*Lily Chic Holly Dolly DSM Naaras Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
22 PER a S*Scarlet's Midnight Miracle Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
El Zaburs Royal Moon (PER a) x Mirage Blanc Inchala (PER w)
23 PER a FI SK LO 1718143 FI*Mogi's Summer Maple Naaras Avoin Sebastian Pruchniak Abs
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*Mogi's Belle Bettine (EXO a 03)
24 PER d S*Mi'Ma's Lova Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
25 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
26 PER a 22 FI SK LO 1612955 FI*Mogi's Meadow Buttercup Uros Avoin Sebastian Pruchniak Abs
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*AzuLejo's Angels Fall First (EXO g 22)
27 PER a 22 S*Ladyhawk's Sir Lancelot Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
S*Ladyhawk´s Dallas (PER a 03 22) x IDP*Millchristas Engla (PER g 22)
28 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
29 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
30 PER d 02 CH (N) Lord Butes Super Trouper Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
31 PER e 01 62 S*Coolgrime's #Trilla Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
S*Sidentassen King of Kings (PER d 01 21) x S*Sidentassen Miss Behaving (PER fs 01 21)
32 PER f 02 62 S Papooses Baby Louzetta Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
33 PER n 03 24 FI SK LO 1613058 FI*Whispers Neville Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
34 PER a 03 22 S*Ladyhawk´s D´Angelo Uros Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
35 PER f 02 21 62 FI SRK LO 88968 FI*Mimosan If Only You Naaras Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
36 RAG n FI SK LO 1611783 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
37 RAG a FI SK LO 1820021 Wendisangels Blue Willie Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x Taikatuulen Tytti (RAG a 04)
38 RAG a FI SK LO 1821016 FI*Riverknee Trainer´s Pokémon Vulpix Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak Abs
FI*Riverknee Little Shaman (RAG a 04) x FI*Riverknee Ariels Tail (RAG a)
39 RAG a FI SK LO 1612509 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
40 RAG a FI SK LO 1405686 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
41 RAG f FI SK LO 1821658 FI*Purppuralinnan Prinsessa Rosanne Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Ruuskatin Mauno (RAG d 04) x FI*Ragtail Janna (RAG n)
42 RAG n 03 FI SRK LO 1300683 FI*Maplehill's Tahoma Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
43 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
44 RAG n 04 FI SK LO 1820420 Nagawika de l'Ulyssiade Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Miyazaki de l'Ulyssiade (RAG e 04) x Makhea des Ragouzi (RAG n 04 21)
45 RAG n 04 FI SK LO 1510762 FI*Maplehill's Tap The Paws Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x RO*Elian Rags Cocoakisses (RAG n 03)
46 RAG a 03 FI SK LO 1614229 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS NOM
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
47 RAG a 04 FI SK LO 1718736 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
48 RAG a 04 FI SK LO 1820136 (N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
RO*Elian Rags Milo (RAG n 03) x (N) Ragedy's Oline (RAG n)
49 RAG a 04 FI SK LO 1820228 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
50 RAG a 04 FI SK LO 1821557 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
51 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM BIV
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
52 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
53 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
54 RAG f 03 FI SK LO 1508230 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
55 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM BIV NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
56 SBI n FI SK LO 1819200 FI*Mimitan Vellamo Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Mimitan Symphonie (SBI b)
57 SBI n FI SK LO 1821892 FI*ElfQuest Sherlock Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
58 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak Abs
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
59 SBI n FI SRK LO 1403893 FI*Mion Tamaj Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
60 SBI a FI SK LO 1718354 FI*Kattimäen Milo Leopold Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Liisa (SBI n)
61 SBI a FI SK LO 1821367 FI*Kirakan Za Belle Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
62 SBI a FI SK LO 1506663 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
63 SBI a FI SRK LO 89797 FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
64 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
65 SBI b Achtung Baby Material Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 NOM BIS
ExpectoPatronum Albus Silente (SBI c) x Achtung Baby About a Girl (SBI b)
66 SBI b FI SK RX 1821945 EE*Iriana Alsiade's Fleur Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX2
IT*Lovelycountry Chiricahua (SBI b 21) x EE*Desiree Alsiade's Fleur (SBI b)
67 SBI b FI SK LO 1822003 FI*Saca's Mahg-nahr Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 NOM
NO*Stalderkattens Elmer (SBI e) x FI*Saca's Åll for Avantgarde (SBI f 21)
68 SBI b FI SRK LO 1300041 FI*Chirybiry's U-la-laa Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
69 SBI c FI SK LO 1716448 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
70 SBI c FI SK LO 1717509 FI*Canth's Jour Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Kuurankukan Katariina Suuri (SBI n)
71 SBI d FI SK LO 1508981 FI*Mototassun Rocket III Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
72 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
73 SBI f FI SK LO 1819813 IT*Shin Miyar Clèa Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Expert's Hamadi (SBI n) x IT*Shin Miyar Tessie (SBI e)
74 SBI f FI SK LO 1715931 FI*JoJon Aiqing Shan Naaras Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
75 SBI g FI SRK LO 88113 FI*ElfQuest Leetah Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
76 SBI g FI SK LO 1717267 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
77 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM BIV
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
77 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
78 SBI h FI SRK LO 84570 FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
79 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
80 SBI n 21 FI SK LO 1821011 FI*Mimitan Levi Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
81 SBI n 21 FI SK LO 1821013 FI*Mimitan Isabel Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
82 SBI n 21 FIN SRK LO 80066 FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak Abs
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
82 SBI n 21 FIN SRK LO 80066 FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
83 SBI a 21 FI SK LO 1716907 FI*ElfQuest Rosmerta Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC BIV
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
84 SBI a 21 FI SK LO 1718002 FI*Kipparin Meriel Naaras Avoin Fabio Brambilla EX3
FI*Kipparin Jarlath (SBI a 21) x FI*Kipparin Idelisa (SBI a)
85 SBI a 21 FI SK LO 1819318 FI*Kirakan You Are My Sunshine Naaras Avoin Fabio Brambilla EX2
FI*Kirakan Wisky In The Jar (SBI b 21) x FI*Kirakan Tiny Goddes (SBI a)
86 SBI a 21 FI SK LO 1404603 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP NOM
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
87 SBI b 21 FI SK LO 1821366 FI*Kirakan Zen Garden Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
88 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
89 SBI c 21 FI SK LO 1510489 FI*Kirakan U Got The Look Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x FI*Kirakan Tiny Goddes (SBI a)
90 SBI e 21 FI SK RX 1822423 Deben Laty Mery, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
91 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
92 SBI f 21 FIN SRK LO 80593 FIN*JoJon Fangshou Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
92 SBI f 21 FIN SRK LO 80593 FIN*JoJon Fangshou Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
93 SBI bs 21 FI SK LO 1822713 O'Lune Argentée des Clayes d'Eden Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Love Chocolate du Sacré Roi (SBI bs) x Lune Argentee des Clayes d'Eden (SBI bs 21)
94 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 1509638 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
95 ACL V / ACL f FI SK RX 1819588 CharmingCurl Ada Lavelace Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
CharmingCurl Varvar (ACL d 03 24) x ChermingCurl Kazehana (ACS a)
96 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI SK LO 1716302 FI*Debals Michigan Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
97 ACS I / ACS n FI SK LO 1821786 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
98 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
99 ACS III / ACS a 23 FI SK LO 1821910 FI*Siriuksen ÅsakaCurl Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
100 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX 91043 CharmingCurl Kimberli Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
101 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 1301984 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
102 ACS X / ACS ns 21 33 FI SK RX 1820391 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Debals Michigan (ACL ns 09 21 33) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
103 MCO I / MCO n FI SK LO 1821832 Corleone Melluandia*PL Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
Vivaldi Melluandia*PL (MCO ns 22) x Xperia Melluandia*PL (MCO n 09)
104 MCO I / MCO n FI SK LO 1717390 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
105 MCO I / MCO a FI SK LO 1717389 FI*KingLeo's I am Alcyone Naaras Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
106 MCO I / MCO n FI SK LO 1614833 FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP BIV
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
107 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1405321 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
108 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1613088 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
109 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 1718259 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB BIV
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
110 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1820139 FI*KingLeo's Jacquesson So High Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
111 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1819829 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
112 MCO II / MCO n 09 Milky Way Vsevmurs*RU Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Fahrenheit Vsevmurs*RU (MCO n 09) x Margo White Luxury*BY (MCO f)
113 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
114 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 85650 FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
114 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 85650 FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Veteraani Minna Krogh 2
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
115 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1613523 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM BIV
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
116 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
117 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1612064 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
117 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1612064 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
118 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1820656 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
118 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1820656 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Määrittely Kristiina Rautio MCO n 25
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
119 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1821454 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen MCO n 09 22
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
120 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM BIV
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
121 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
121 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Minna Krogh 2
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
122 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 1716085 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
123 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611444 FI*NineTales Lady Leonita Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
124 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1612095 FI*HoneyCoon's HitchHiker Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
124 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1612095 FI*HoneyCoon's HitchHiker Uros Määrittely Kristiina Rautio MCO a 09 22
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
125 MCO IV / MCO n 02 21 64 FI SK LO 1507477 FI*CapitalCats Odessa Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Løve Hulen's It's Good to be King (MCO n 03 22) x FI*CapitalCats Marilyn (MCO ns 09 22)
126 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1923390 Whatatrill Wildest Dream Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Whatatrill Stetson (MCO n 23) x Lapurrd Sting Rey of Whatatrill (MCO f 09 22)
127 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
127 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Minna Krogh 3
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
128 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715268 FI*KingLeo's Happy Feet Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas Mitätöity Mitätöity
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
129 MCO V / MCO d FI SK LO 1716155 S*Moon Kewa's Little John Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 No Cert
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
130 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 1821905 OlymPia BillAndCoo, CZ Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Ice Tea BillAndCoo, CZ (MCO d 25) x Adrastia's Excellence (MCO w)
131 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1821453 FI*HoneyCoon's Do You Know Who I Am Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
132 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1821457 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
133 MCO V / MCO f FI SK LO 1613567 FI*HoneyCoon's Heart On Fire Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX2
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
134 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 1717955 FI*Easylife's King of Sun Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
135 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1820418 SE*KobbaCat's Fancy face Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP BIV
Uf Yori of Sudden Blazing,CZ (MCO d 22) x SE*KobbaCat's Carolina Reaper (MCO f)
136 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1510774 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
137 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 1510695 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
138 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1403081 FI*MeriCoon's Holly Dolly Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
139 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1819604 FI*Moggi Jam Balaya Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
140 MCO VI / MCO d 09 Nelson White Luxury*BY Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Odin Sky Beyrouth, CZ (MCO n 22) x Alfa Whity Luxury*BY JW (MCO d 22)
141 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1821643 FI*HoneyCoon's Wheenie Beenie Naaras Määrittely Kristiina Rautio MCO VIII/MCO fs 09
FI*HoneyCoon's HitchHiker (MCO a 09 22) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
141 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1821643 FI*HoneyCoon's Wheenie Beenie Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*HoneyCoon's HitchHiker (MCO a 09 22) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
142 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1923396 Spice Girl Amber Sun *LT Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
Franklin White Luxury*BY (MCO d) x N'Ancy De Axis Star, CZ (MCO n 03 24)
143 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 1509298 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS BIV
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
144 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 1717954 FI*Easylife's King of Moon Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
145 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1819839 FI*Chamberlain No Connection Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX2
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
146 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1716700 FI*Tigerworld Selene Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
147 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
148 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 1510379 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
149 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
150 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 1403412 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
151 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1507541 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
152 MCO VII / MCO ds FI SK LO 1718841 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
153 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI SK LO 1822486 Curzon Dax of Fibee's Crew Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
Meow a Holic's Bumble Bee (MCO d 09 22) x O'Nelly Snow of Tree Hill (MCO ns 09 22)
154 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1820430 FI*MeriCoon's Passepartout Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX3
FI*MeriCoon's EduardoLovelyBoy (MCO ns 22) x FI*MeriCoon's Holly Dolly (MCO f 09 22)
155 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1820237 FI*NomenEst Jon Bon Jovi Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
156 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820216 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
157 NEM I / NEM e 21 FI SK RX 1822429 Willy Blue Chelsea*PL Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Romantic Melody's Q* Saint Saens (NEM n 09 21) x Zafira Valenika (NEM d 09)
158 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614592 Imageblaze Eminem Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
159 NEM II / NEM ns 09 21 FI SK RX 1613764 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Solomon Iz Lunnoy Serenady (NEM ns 09 21) x Tigridiya Iz Lunnoy Serenady (NEM f 03 21)
160 NFO I / NFO n CH SE*Caiporas Camaro Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
161 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
162 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
163 NFO II / NFO a 09 S*Isgården’s QuickSilver Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
164 NFO II / NFO a 02 64 SE*Björksund´s Daquino Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV
GIC S*Sjöhorvans Gulliver (NFO a 09 22) x SE*Björksund's Bizzarrini (NFO a 09 22)
165 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89300 FI*Draconian Cry Of Silence Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
166 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 1402884 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
167 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 1716698 FI*Siniidan Boomerang Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
168 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen Abs
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
169 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP BIV
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
170 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1717031 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Champion Karl Preiss Abs
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
171 NFO III / NFO n 22 S*Capsicum's Holley Naaras Champion Karl Preiss EX1 CACIB
S*Lofvens Hero Hope's Rebellion (NFO n 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
172 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
173 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
173 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian Uros International Champion Kristiina Rautio
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
174 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
175 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1819176 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB BIV
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
176 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1819831 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
177 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1820890 FI*Ivanhoe's Flawless Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
178 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
179 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1821345 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM BIS
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
180 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506590 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
181 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX2
S*Långängens Mandel (NFO n 22) x S*Nenya's Aeryn Sun (NFO f 09 22)
182 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1715036 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros International Premior Kristiina Rautio DISQ AGR.
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
183 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO 89522 S*NC's Alladin Sane Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
184 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO 43204 FI*Kuutamoyön Adranus Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
185 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
186 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 1611182 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS BIV
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
187 NFO V / NFO f FI SK LO 1613604 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
188 NFO V / NFO f SE*Pawsome Milonia Caesonia Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX2
IT*Norr Venn's Via L'Viaquez (NFO d 09 22) x SE*Pawsome Leia Lambda (NFO n 24)
189 NFO V / NFO f 22 S*Eärfalas Greta Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
S*kaup home cat's Red Cloud (NFO d 24) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
190 NFO V / NFO f FI SRK LO 41483 FI*Tupuliinin Josefiina Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
191 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
192 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 1612163 FI*Carwalions Adeliza Lunkentuzz Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
193 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1611277 FI*Tortietones Égalité Naaras Avoin Glenn Sjöbom Abs
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
194 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1820891 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
195 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 1821808 FI*Felimon Karpalo Naaras Määrittely Kristiina Rautio NFO VIII/NFO fs 03 22
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
195 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 1821808 FI*Felimon Karpalo Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
196 NFO VI / NFO g 03 FI SK LO 1821809 FI*Felimon Kinuski Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX2
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
196 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 1821809 FI*Felimon Kinuski Naaras Määrittely Kristiina Rautio NFI VI/ NFO g 03
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
197 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1821348 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV NOM
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
198 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1506653 FI*Debals Janette Naaras International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
199 NFO VI / NFO f 03 S*Capsicum's Triss Merigold Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
200 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 1822053 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
201 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Karl Preiss KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
201 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
202 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS NOM
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
203 NFO VIII / NFO ds 09 23 SE*Gryttjens Cochise Uros International Champion Karl Preiss EX2
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
204 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
205 NFO VIII / NFO es 09 CH S* Segersjös Tyke Mörbult Uros Champion Karl Preiss EX1 CACIB BIV
S*Lofvens Hero Hope's Rebellion (NFO n 22) x S*Segersjös Lovikka (NFO gs 03 22)
206 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1718938 S*Lofvens Lucifer Light of Love Uros Avoin Karl Preiss Abs
S*Cederskogens Larry Lava (NFO d 09 22) x S*Lofvens Freya Follow Me (NFO ns 09 24)
207 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI SK LO 1819834 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
208 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 1403641 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
209 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 1715098 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
210 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1718156 FI*Cherrytail's Faramir Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
211 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1822101 FI*Cherrytail's Kronos Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
212 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 1300729 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Karl Preiss KM BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
213 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 1510113 FI*Mäntylän Sarmi Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
214 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1820840 FI*Allikatin Miina Naaras Määrittely Kristiina Rautio SIB VII/ SIB ns 22
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x S*Klockarbackens Verona (SIB a)
214 SIB VII / SIB ns 22 FI SK LO 1820840 FI*Allikatin Miina Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX3
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x S*Klockarbackens Verona (SIB a)
215 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1820458 FI*Bmy-Moumou Molly Brown Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
216 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821822 FI*Cherrytail's Jeronimo Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX3
FI*Cherrytail's WonderBoy (SIB n 24) x FI*Cherrytail's Catalina (NEM f 09)
217 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821382 FI*Jylhäkallion Blacky Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX2
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
218 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821337 FI*Lumikissan Jesse James Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 BIV
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
219 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
219 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
220 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO 77638 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
220 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO 77638 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Siitos
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
221 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1717496 FI*Allikatin Kukka Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
222 SIB IV / SIB n 09 23 FI SK LO 1613369 FI*Tassutuvan Jesper Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Tassutuvan Bella (SIB fs 09 24)
223 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1718228 FI*Amurin Lea Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x Ekaterina Molaska (SIB ny 09 22)
224 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821380 FI*Jylhäkallion Bernard Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
225 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821336 FI*Lumikissan James Bond Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
226 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1715942 FI*Cherrytail's DareDevil Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
227 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1716207 FI*Apachiris Harry Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x NO*Tundrapaw's Goldilocks (SIB g 09)
228 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
229 SIB V / SIB d 24 PR S*Maollichs Rock'n Roll Singer Uros Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
230 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB BIV
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
231 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1614524 FI*Taigatassun Pocahontas Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
232 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1820293 FI*SoulSibster's AmuseMe Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
233 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1820478 FI*Taigatupsun Astrilli Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX2
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
234 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 1402520 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Grand International Premior Glenn Sjöbom Abs
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
235 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 1614262 VinniMur Zlatogor Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
236 SIB VIII / SIB ns 09 24 S*Maollichs N.N Notetur Nomen Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
GIC S*Maollich´s N.N Notetur Nomen (SIB ns 09 24) x CH S*Spinnsibbs Nyanza (SIB fs 09 24)
237 SIB VII / SIB as FI SK LO 1820682 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
238 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1820451 FI*Cherrytail's Isperia Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Lumikissan Ukkonen (SIB ns 09) x Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY (NEM ns 09 21)
239 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
240 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
241 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 1508626 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM BIS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
242 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1612631 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
243 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 1718549 FI*Lumikissan CaramelliElli Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
244 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1820457 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
245 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK LO 1820986 FI*Lumikissan HottiPotti Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy (SIB es 09 23)
246 SIB VIII / SIB fs 09 23 FI SK RX 1821493 FI*ArcticWilds Melisandre Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
VinniMur Zlatogor (SIB es 11) x FI*ArcticWilds Glittering Goldie (SIB n 03 24)
247 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO 86429 FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
247 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO 86429 FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Veteraani Minna Krogh 1 NOM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
248 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 1717623 FI*Ninatte's Alejandro Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
249 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1715628 FI*Felesin Seda Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
250 BEN n 22 S*Leopardettes One Million Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Encore Reign o Fire of Macenvi (BEN n 22) x S*Leopardettes Doreen Defender (BEN n 22)
251 BEN n 22 FI SK RX 1718659 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM BIS
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
252 BEN n 22 CH S*Nordic Glow Perfect Illusion Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
S*Nordic Glow Dirrty Cash (BEN n 22) x S*KungsgardenCats Daisy Duke (BEN n 24)
253 BEN n 22 FI SK LO 1821291 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
254 BEN n 22 FI SK RX 1612464 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
255 BEN n 24 FI SK LO 1612962 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
256 BEN n 24 S*Leopardettes Nonstop Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Avantumdream King (BEN n 24) x Benareal Bara Bea (BEN n 24)
257 BEN n 24 FI SK LO 1821946 S*Leopardettes Herra Hermanni Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
Avantumdream King (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
258 BEN n 24 S*Leopardettes Once a Princess Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Astrum Extreme Perfection (BEN n 24) x S*Leopardettes Kool Noomi (BEN n 24)
259 BEN n 24 S*Nordic Glow Princess Luna Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
260 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
261 BEN n 24 S*Leopardettes Gåva Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
Starwinds Starof Bonnea (BEN n 24) x S*Leopardettes Betty Boop (BEN n 24)
262 BEN n 24 32 FI SK LO 1614547 FI*RashelRose Sansa Stark Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x Paradiseapple Rashel (BEN n 24)
263 BEN n 24 32 FI SK RX 1821728 FI*RashelRose Patricia Kaas Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Dimira Best's Vin Diesel/WC (BEN n 24 32) x FI*RashelRose Sansa Stark (BEN n 24 32)
264 BLH b FI SK LO 1821696 FI*Ullukan Fame Isn´t Everything Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
265 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
266 BML I / BML ns 12 31 Baheras Snövit Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Hattori Hanzo Rare Diamond, CZ, JW (BML ns 11 31) x Baheras Lady Friday (BML ns 11)
267 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Freyja Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Mi'cat Felix (BML ns 11) x SE*Miss World's Foutjika (BML ns 11 31)
268 BML I / BML ns 11 31 Baheras Wb Anna Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV
Hattori Hanzo Rare Diamond, CZ, JW (BML ns 11 31) x Baheras Wb Aerna (BML fs 11 31)
269 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1614858 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
270 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
271 BSH n Loucy Lou von Xadon Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
272 BSH n FI SRK LO 40687 FI*Feronian Gaia Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
273 BSH a FI SK LO 1820881 FI*Ruusutarhan Unica Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
274 BSH a FI SK LO 1821886 FI*Hyrinän Alma Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX4
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
275 BSH a FI SK LO 1821889 FI*Hyrinän Alva Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX3
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
276 BSH a FI SK LO 1821499 FI*Rhinestone's Mona Lisa Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Bumblebrits Dear Prudence (BSH f)
277 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
278 BSH b FI SK LO 1718654 FI*Saranellan Joliet Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
279 BSH c FI SK LO 1821891 FI*Hyrinän Aimo Junior Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
280 BSH e FI SK LO 1611642 FI*Aurantia's Luminosity Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
281 BSH e FI SK LO 1717937 FI*Rhinestone's Twice as Nice Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC BIV
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Helia De Greystoke (BSH g 03)
282 BSH e FI SK LO 1819179 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros Avoin Carin Sahlberg EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
283 BSH e FI SK LO 1819180 FI*Ruusutarhan Tähtisilmä Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
284 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM BIV NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
284 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Karl Preiss 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
285 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
286 BSH f FI SRK LO 42317 FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
287 BSH f FIN SRK LO 33602 FIN*Rhinestone's Calamity Jane Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Enchanter's Powwow (BSH d 24) x FIN*Rhinestone's Made In Heaven (BSH g)
288 BSH p FI SRK LO 1301648 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
289 BSH n 22 FI SK LO 1614339 FI*Rhinestone's Edmund Efrem Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x S*Lisuanto's Deanna by Palace&Main's (BSH c 22)
290 BSH n 25 Papadino`s Atlas Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
291 BSH a 24 GIC S*Copper Owl Jewely Rose Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS NOM
292 BSH a 24 FI SK LO 1718757 FI*Rhinestone's Godiva Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Rhinestone's Rhapsody Ribbons (BSH a 02) x FI*Rhinestone's Lady Emma Hamilton (BSH g 22)
293 BSH a 25 S*Kärran's Miss Dior Cherie Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
294 BSH f 24 S*Kärrans's Port Ellen Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
295 BSH f 24 FI SK LO 1819381 FI*Bumblebrits Paris je t'aime Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Rhinestone's Edmund Efrem (BSH n 22) x FI*Bumblebrits Princess Leia Organa (BSH g)
296 BSH ns 11 FI SK LO 1820914 FI*Huntercat Princess Bianca Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
297 BSH ns 11 FI SRK LO 1404149 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
298 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
299 BSH b 03 SE*CatKingCool's Maja Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
300 BSH n 21 33 Nittsjöns Tornado Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Knallåsen's Perry (BSH b 33) x PurrfectSilverpoint Alice (BSH ns 21 33)
301 BSH o 21 33 FI SK LO 1507892 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
302 BSH p 03 33 LT*Amber Wishes Rockabye Baby Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Kamaro Bluemis*PL (BSH e 02) x Fawn Bambi von Wölpe (BSH p 33)
303 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX2
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
304 BUR n FI SK LO 1716260 FI*Seirene Copacabana Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
305 BUR n FI SK LO 1716955 FI*Flea's Waka Noa Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB BIV
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
306 BUR n FI SK LO 1819499 FI*Ninelli's Déjà-vu Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC NOM
Gelato al Cocco Charlesbur, CZ (BUR b) x FI*Ninelli's Öögabööna (BUR g)
307 BUR n FI SK LO 1821085 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
308 BUR n FI SK LO 1821509 FI*Lilac's Prince Valiant Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg Abs
FI*Shu-Shun Muskotti (BUR n) x FI*Lilac's Iron Maiden (BUR n)
309 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
310 BUR n FI SK LO 1611822 FI*Oliivian Charlie Brown Uros International Premior Carin Sahlberg EX2
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
311 BUR n FI SK LO 1610986 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
312 BUR n FI SK LO 1510088 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB BIV
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
313 BUR Securitazz Uzi Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
314 BUR Securitazz Yzter Naaras Rodun tarkistus Mira Fonsén OH1
Ebonycatz Dangerous Deadshot (BOM n) x Securitaz Luzia (BOM n)
315 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
316 BUR a FI SK LO 1715919 FI*Oliivian Daredevil Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB NOM
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
317 BUR b FI SK RX 1821517 FI*Ninelli's Ensio I Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Ninelli's PLS DAPO (BUR n)
318 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
319 BUR c FI SK LO 1716954 FI*Flea's Haka Iwi Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
320 BUR c FI SK LO 1821087 FI*Feirefiz In Twilight Hours Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
321 BUR c UA*Oktarin Umberto Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
HU*Alba Regia Monty Jett (BUR c) x UA*Oktarin Barselona (BUR b)
322 BUR c FI SRK LO 38047 FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB BIV
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
322 BUR c FI SRK LO 38047 FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras Veteraani Karl Preiss 3
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
323 BUR c FI SRK LO 43091 FI*KyeSuu Daisy Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FI*KyeSuu Bora Beauty (BUR c)
324 BUR c FI SRK LO 43088 FI*KyeSuu Daavid Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FI*KyeSuu Bora Beauty (BUR c)
325 BUR d FI SK LO 1821652 FI*Crossroads Casillas Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Crossroads All About Love (BUR j)
326 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
327 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
328 BUR e FI SK LO 1404707 FI*Oliivian Öyvind Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
329 BUR f FI SK LO 1507187 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Minna Krogh Abs
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
330 BUR f FI SK LO 1718810 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
331 BUR f FI SK LO 1820113 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
332 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
332 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Veteraani Karl Preiss 4
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
333 BUR h FI SK LO 1610921 FI*Celsiana Kielo Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
334 BUR h FI SK LO 1715298 FI*Enjoy Merigold Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
335 BUR h FI SRK LO 1403397 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS NOM
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
336 BUR j FI SRK LO 1302041 FI*Oliivian Äppelpaj Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP NOM
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
337 CHA FI SRK LO 90787 Fric-Frac de Fer et Velours Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
Uran a.d. Hause Franck (CHA ) x Corvette de Fer et Velours (CHA )
337 CHA FI SRK LO 90787 Fric-Frac de Fer et Velours Uros Veteraani Fabio Brambilla 3
Uran a.d. Hause Franck (CHA ) x Corvette de Fer et Velours (CHA )
338 CHA FI SRK LO 1301425 FI*Sinimirrin Bernard Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
339 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 1717433 FI*Finaku's Edremony Uros International Champion Mira Fonsén Abs
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
340 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611849 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
341 EUR d FI SRK RX 41240 Maahinen Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
341 EUR d FI SRK RX 41240 Maahinen Uros Veteraani Fabio Brambilla 4
342 EUR d FI SK RX 1718095 FI*RuusuLinnan Demelza Naaras Avoin Minna Krogh Abs
Maahinen (EUR d) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
343 EUR e FI SK RX 1717683 FI*Lumihelmen Jokapoika Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Lumihelmen Herrasmies (EUR w) x FI*Vinhaviiksen Kermaija (EUR e 22)
344 EUR ns FI SK RX 1820494 FI*Pikku-Piun Superhessu Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
345 EUR ns FI SRK RX 39378 FI*Taikapeikon Armas P. Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
345 EUR ns FI SRK RX 39378 FI*Taikapeikon Armas P. Uros Veteraani Fabio Brambilla 4
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
346 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
346 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Karl Preiss Arvosteltu
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
347 EUR n 23 FI SK RX 1404716 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
348 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
348 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Fabio Brambilla 4
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
349 EUR d 22 FI SK RX 1613220 FI*Feronian Kesäleimu Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
350 EUR d 23 FIN SRK LO 34510 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Supreme Champion Fabio Brambilla KM
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
350 EUR d 23 FIN SRK LO 34510 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Veteraani Fabio Brambilla 4
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
351 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
352 EUR e 22 FI SRK LO 1403834 DK*Abimbola Bimbo Blondi Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
DK*Boholdt Alley Cat (EUR e 22) x Wawe's Lambda A3 BWO Lillemor (EUR e 24)
353 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
354 EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
355 KOR FI SK LO 1508245 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
356 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM BIV NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
356 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Karl Preiss 1 NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
357 KOR FI SK LO 1612894 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
358 KOR FI SK LO 1819993 FI*Kattihovin Daiyamondo Neko Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
359 KOR FI SRK LO 39339 FI*Melodian Thanit Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
359 KOR FI SRK LO 39339 FI*Melodian Thanit Uros Veteraani Fabio Brambilla 2
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
360 KOR FI SRK LO 1301991 FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
361 KOR FI SRK LO 40253 FI*Cisseli's Gluay maai Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Mythai Fai Fan Naam Jai (KOR )
362 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
363 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SK RX 1717431 FI*Finaku's Empress Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
364 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 1822432 Auragold Heureka Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
365 MAN 51-52 / MAN f 51 FI SK RX 1821865 FI*Finaku's Fenella Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
Caaleigh Pepperdance (MAN ns 09 24 51) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
366 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SK RX 1405747 FI*Meamoons MX A Be Yourself Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
367 MAU ns 24 FI SK LO 1509532 Bias Yá Moasi, CZ Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
368 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Minna Krogh KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
368 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
369 OCI n 24 FI SK LO 1821307 Zayenah Kangaroo Paws Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Chezami Azazel (OCI b 24) x Zayenah Peekaboo (OCI ns 24)
370 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
371 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
372 OCI b 24 FI SK LO 1405787 FI*WiliWilla Merton Charm Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
373 OCI b 24 FI SK LO 1716501 FI*Northalla Seventh Son Uros Out of Competition Mira Fonsén Arvosteltu
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
374 OCI o 24 FI SK LO 1716183 FI*Moosegrove Maroon Uros Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
375 OCI o 24 FI SK LO 1821180 FI*Moosegrove Quentin Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
376 OCI os 24 FI SK LO 1819651 FI*Northalla Runemaster Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
377 SRL III / SRL f FI SK RX 1821830 IT*Silverdust Desdemona Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén Abs