Eteläinen Rotukissayhdistys 109. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.9.2018 Loppuu 23.9.2018
Ilmoittautuminen alkaa 3.7.2018 Ilmoittautuminen loppuu 26.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 11:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 14.9.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 330  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, 050 5065355, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, 040 7414003, show@ery-syd.net
Lisätietoja Näyttely on Drive In-näyttely. Lisätietoja näyttelyinfosta.

Näyttelymaksut  kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu viimeistään 31.7.2018: 35e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 32e/kissa/pvä.

Näyttelymaksu kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu 1.8.2018 jälkeen: 39e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 35e/kissa/pvä.

Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia,  mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muutoin normaali näyttelymaksu.

Näyttelymaksun voi maksaa leimakortilla 31.7.2018 asti. Myös vajaat leimakortit käyvät osasuorituksena. Leimakortit postitettava välittömästä ilmoittautumisen jälkeen.

Näyttelyluettelo on maksullinen, 5e, eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta, vaan se tulee maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt.

Assistentit voivat ilmoittautua pääassistentille, mlanden@gmail.com Assistenteille maksetaan 30e/pvä tai leimakortti sekä lounas.

Näyttelykutsu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 76
2 79
3 101
4 112
Kotikissat 8
Yhteensä 376

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n FI SK LO 1719021 FI*Cherish's Rocket Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO f 22 FI SK LO 1507461 FI*Cherish's Pudding Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
5 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
5 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Kristiina Rautio 2
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
5 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
7 EXO a 21 33 FI SK LO 1717346 Ayser's Twilight Naaras Champion Kristiina Rautio Abs
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
8 PER n FI SK LO 1820999 FI*Mimosan Wanna Be Your G.U.Y. Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
9 PER n FI SK LO 1820531 FI*Mimosan Vamp Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
10 PER f FI SK LO 1718575 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
11 PER f FI SRK LO 91075 Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
12 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros Avoin Anna Wilczek Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
13 PER g 03 FI SK LO 1819858 FI*Jewelstory Heartbreaker Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
14 PER n 03 24 FI SK LO 1613058 FI*Whispers Neville Uros Champion Anna Wilczek EX1 CACIB NOM BIS
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
15 PER n 21 33 Benoma Ultraviolet Naaras Grand International Champion Anna Wilczek Abs
Sandypaws Big Bang Theory of Benoma (PER n 21 33) x Benoma Paris Lady (PER n 33)
16 PER f 21 33 Benoma Just a Star Naaras International Premior Anna Wilczek Abs
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Sandypaws Darling Kisses of Benoma (PER f 21 33)
17 RAG n FI SK LO 1718977 FI*Pengvin's Maxentius Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP NOM BIS
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*Pengvin's Gloria (RAG n)
18 RAG n FI SK LO 1717138 FI*Snowrag Tinky Winky Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Snowrag Skeeter Rabbit (RAG a)
19 RAG n FI SRK LO 87367 FI*Lukanpuron Brenda Naaras Veteraani Kristiina Rautio Abs
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
20 RAG a FI SK LO 1612509 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
21 RAG a FI SK LO 1405686 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
22 RAG n 03 FI SRK LO 1300683 FI*Maplehill's Tahoma Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
23 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
24 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB NOM
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
25 RAG n 04 FI SK LO 1820767 FI*Collicatin Only One Olga Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
Dreamer Dama w Masce*PL (RAG n 03) x FI*Uniklubin Tirlittan (RAG g 04)
26 RAG n 04 FI SK LO 1821428 FI*Dollyblues Radio Girl Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Dollyblues Looking Up (RAG n 04) x FI*Dollyblues Long Tall Sally (RAG f 04 21)
27 RAG a 03 FI SK LO 1821050 FI*Stardoll's Poptart Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
28 RAG a 03 FI SK LO 1611449 FI*Colorstar's Run to Heart Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
29 RAG a 04 FI SK LO 1718736 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
30 RAG a 04 FI SK LO 1718679 FI*Snowrag Rose Maylie Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
USAPurrs American Shaman (RAG n 04) x FI*DollyCats Lullaby (RAG n)
31 RAG a 04 FI SK LO 1820228 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
32 RAG a 04 FI SK LO 1821557 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
33 RAG a 04 FI SK LO 1821230 FI*Snowrag Because it's Spring Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX3
FI*Lukanpuron Fiilis (RAG n 03) x FI*Snowrag Grandpa's Secret (RAG n 04)
34 RAG a 04 FI SK LO 1821054 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
35 RAG a 04 FI SK LO 1509207 Gayaneh Juno Primas Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
36 RAG g 03 FI SK LO 1718876 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
37 RAG g 04 FI SK LO 1613835 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
38 RAG n 04 21 FI SK LO 1717186 Gayaneh Notholca noster Uros Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
39 RAG a 04 21 FI SK LO 1610950 Gayaneh Littorella igitur Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
40 RAG d 03 21 FI SK LO 1715367 FI*Celestial's Here Until Forever Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
41 RAG e 03 21 FI SK LO 1820962 FI*BlackRain's Miss Perfect Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Here Until Forever (RAG d 03 21) x FI*BlackRain's Followed By An Angel (RAG g 04)
42 RAG f 03 21 FI SK LO 1820961 FI*BlackRain's Million Dollar Diva Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Celestial's Here Until Forever (RAG d 03 21) x FI*BlackRain's Followed By An Angel (RAG g 04)
43 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM BIV NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
44 SBI n FI SK LO 1821164 FI*Chirybiry's Sweet Asmo Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
45 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
46 SBI n FI SK LO 1821160 FI*Chirybiry's Sweet Angelica Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
47 SBI n FI SK LO 1821105 FI*Kujakeikarin Klotilda Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FI*Sic'an Ulmaria (SBI b 21)
48 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
48 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Veteraani Kristiina Rautio 3
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
49 SBI a FI SK RX 1718554 FI*Touchant Câlinerie Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
50 SBI a FI SRK LO 89797 FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
51 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
52 SBI b FI SK LO 1821304 FI*Kattimäen Toivo Albert Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Kattimäen Armas (SBI n) x FI*Ann-Elisabeth's Vanilla (SBI b)
53 SBI c FI SK LO 1717509 FI*Canth's Jour Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Kuurankukan Katariina Suuri (SBI n)
54 SBI d FI SK LO 1715454 FI*Saca's Onetime Zaum Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
55 SBI d FI SK LO 1715241 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
56 SBI d FI SK LO 1611617 FI*Rais-Kis Mignon Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
57 SBI f FI SK LO 1717762 FI*Humming Paranoid Android Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Mototassun Rocket III (SBI d) x FI*Humming Birdy (SBI c)
58 SBI f FI SRK LO 85163 FI*Rais-Kis Aurora Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
58 SBI f FI SRK LO 85163 FI*Rais-Kis Aurora Naaras Veteraani Kristiina Rautio 1 NOM BIS
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
59 SBI g FI SK LO 1717267 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
60 SBI g FI SK LO 1819642 FI*Rais-Kis Top Secret Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
61 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
62 SBI j FI SK LO 1614629 FI*Tamus RVR Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Kattimäen Matti-Katti (SBI n 21) x FI*Tamus Insignia (SBI f)
63 SBI a 21 FI SK RX 1718555 FI*Touchant Chance au Jeu Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
64 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
65 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
66 SBI e 21 FI SK LO 1819641 FI*Rais-Kis Too Hot Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
67 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO 79010 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
68 MCO I / MCO n FI SK LO 1510612 FI*Rotcat Odessa Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
69 MCO I / MCO n FI SK LO 1821423 PL*Dark Age Magic Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
70 MCO I / MCO n FI SK LO 1822184 David Punto Valentino, CZ Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV
Lakiss Grand (MCO n 25) x Veyron Manticore (MCO a)
71 MCO II / MCO n 09 Aluf LeonilaCoon*RU Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB NOM
Ursus LeonilaCoon*RU (MCO d 09) x Heulwen Kian Cats*RU (MCO n 03)
72 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1820585 PL*Dark Age Kongo Uros Avoin Olga Komissarova Abs
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Flipside Moonrise (MCO as 09 22)
73 MCO III / MCO n 22 Traverrtino Casper Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
RU*Unicum Primus (MCO d 25) x Traverrtino Alkmena (MCO f)
74 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1821422 PL*Dark Age Milana Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
75 MCO III / MCO n 22 Marshal Golden Mile Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
PL*Amibial Tadd (MCO n 22) x Bagira Golden Mile*RU (MCO n 09 22)
76 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
77 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1715406 FI*Vuorensinen Alder Uros Premior Bjarne Wikström Mitätöity Mitätöity
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715532 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
79 MCO IV / MCO n 02 21 64 FI SK LO 1507477 FI*CapitalCats Odessa Naaras Avoin Bjarne Wikström VG2
Løve Hulen's It's Good to be King (MCO n 03 22) x FI*CapitalCats Marilyn (MCO ns 09 22)
80 MCO IV / MCO n 09 22 Sansa Estate Pearls*RU Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC BIV NOM
Cascademnt Snow Patrol (MCO n 09 22) x Felisha Estate Pearls*RU *** (MCO n 22)
81 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1819477 FI*Chamberlain Leader Of Them All Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
82 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1819544 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
83 MCO IV / MCO n 09 22 Sheila StarArk *RU Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
Champs-Elyses*RUS Yustas of StarArk (MCO n 03 22) x RU*StarArk Amaranta, JW (MCO f 09)
84 MCO IV / MCO n 09 22 The TipTop Maine Mariah's Storm Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
The TipTop Maine Jackpot (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Game Over (MCO n 09 22)
85 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1821155 FI*Hemingway's Chief White Bear Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Libbie Slow Bear (MCO n 09 22)
86 MCO V / MCO f FI SK LO 1819373 FI*Rotcat Unia Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
87 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1820054 FI*Haapamäen Clara Loviisa Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x PL*Dark Age Fantasia (MCO d 22)
88 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 1821005 FI*Hemingway's Iris Pretty Nose Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
89 MCO V / MCO d FI SK LO 1822095 Tina of Golden Happiness Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Eros of Golden Happiness (MCO d) x Jess of Golden Happiness (MCO d)
90 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 1716019 Zachary Tiili*PL Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
91 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1819370 FI*Rotcat Urwic Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
91 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1819370 FI*Rotcat Urwic Uros Määrittely Linda Knýová MCO d 09 22
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
92 MCO VI / MCO d 09 22 UA*Monterini Bilbo Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Cascademnt Snow Patrol (MCO n 09 22) x UA*Monterini Selesta (MCO f 09 22)
93 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1819839 FI*Chamberlain No Connection Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
94 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1613516 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate Pearls*RU (MCO f 09 24)
95 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
96 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
97 MCO VII / MCO ns 24 FI SK LO 1820062 FI*Hemingway's Itancan Pejuta Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Clara White Hip (MCO as 09 22)
98 MCO VII / MCO as FI SK LO 1819550 FI*Satinante's The Only One Blue Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*Satinante's Olga Carlotta (MCO g 09)
99 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1716198 FI*Hemingway's Chief Yellow Hawk Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Chu'mana Ginger (MCO d 22)
100 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 1718722 FI*Stout-hearted Benedictus Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC BIV
Zachary Tiili*PL (MCO d 09 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
101 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1822113 Belushies Xulio Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
Whatatrill Mac Fox of Belushies (MCO d 09 23) x Belushies Rapunzel (MCO fs 09 22)
102 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 1820606 FI*Moggi Kizz-Kizz Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
103 MCO VIII / MCO fs 03 24 FI SK LO 1820609 FI*Moggi Kara Melli Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
104 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1507109 FI*Rotcat Meeco Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM BIS
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
105 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 1717997 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
106 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
107 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820218 FI*Pikku-Priin Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
108 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 1509361 Maya Lilianka*PL Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
109 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM BIS
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
110 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
111 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
112 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1821346 FI*Jarraun's Skog Heimdall Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
113 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 1300060 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
113 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 1300060 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Siitos
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
114 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1821345 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
116 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM BIS
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
117 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
118 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1717345 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
118 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1717345 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
119 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
120 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1820071 FI*Haaveeni Freija Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX2
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
121 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1821831 Katzengarten Iitu Lustig Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Slytiger's Sunsteaker (NFO d 22) x Katzenhof Elsa von Lustig (NFO as 09)
122 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1821348 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
123 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1822185 S*Youngun's Icona Pop Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
BR*Miadore Virgulino (NFO n 09 22) x S*Rockringen's Queen Bitch (NFO f 03)
124 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 1716268 FI*FinnFeline's Dream Catcher Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*FinnFeline's Heart of Eternity (NFO fs 03 22)
125 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1820400 FI*FinnFeline's Daydream Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x Gabra Gina Z Klajdovky, CZ (NFO fs 09)
126 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 1403641 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
127 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 1405657 FI*Catillus Magellan Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
128 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1718347 FI*Taigatassun Menninkäinen Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
129 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1820458 FI*Bmy-Moumou Molly Brown Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
130 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821336 FI*Lumikissan James Bond Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
131 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK RX 1819232 FI*DragonStar's Adventurous Aragorn Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
132 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
133 SIB VI / SIB d 03 24 FI SK LO 1716978 FI*Taigatassun Kikimora Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
134 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 1819234 FI*DragonStar's Ambitious Adrian Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
135 SIB VII / SIB as FI SK LO 1820682 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
136 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM BIS
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
137 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO 88955 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
138 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1820457 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
139 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 1821172 FI*Sippan's Queen Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
FI*Lumikissan Ukkonen (SIB ns 09) x FI*Sippan's LumiSade (SIB fs 09 24)
140 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1715628 FI*Felesin Seda Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
141 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1508902 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
142 TUA VII / TUA ns 24 FI SK LO 1716638 FI*Tangerine's Felicity Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
143 BEN n 24 S*Retriver Duchess Naaras International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB BIV
Junglewhisper Rhapsody In Rock (BEN n 24) x Fairy Queen's Miss Moonlight (BEN n 22)
144 BEN n 24 FI SK RX 1718439 FI*AmberYard Princess Furiosa Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
Amberavenue Typhoon (BEN n 24) x Bengaldon Ofelia of Amberyard (BEN n 24)
145 BEN n 24 FI SK LO 1821190 FI*Leokatin Rhianna Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1 NOM
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x FI*Alcarinqua Guinevere (BEN n 24)
146 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Martin Urban KM BIV NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
147 BEN n 24 FI SK LO 1716467 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
148 BEN n 24 FI SK LO 1819289 FI*Bengabling Bandito Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
149 BEN n 24 32 FI SK LO 1821650 Only You des Griffes de Feu Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
Kamisha Hoodoo Sky (BEN n 24) x Mascara des Griffes de Feu (BEN n 24)
150 BLH n FI SK RX 1509883 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
151 BLH a FI SK LO 1718559 Evetta Alex Yanagrad Moor*RU Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Alex Salvadores*RUS (BLH a) x Brillex Ariadne (BLH a)
152 BLH b FI SK RX 1509882 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
153 BLH c FI SK RX 1719079 Rozehip's Smalltown Boy Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Aramis Denny Moor (BLH c) x IDP*Rozehip's One Less Lonely Girl (BLH h)
154 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS NOM
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
155 BSH n FI SK LO 1612345 FI*Ruusutarhan Primo Uros International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
156 BSH n FI SRK LO 40687 FI*Feronian Gaia Uros International Premior Linda Knýová EX1 CAGPIB
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
157 BSH b FI SK LO 1718654 FI*Saranellan Joliet Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
158 BSH c FI SK LO 1821994 Belten`s Kosmos Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban Abs
Belten`s President (BSH c) x Tequilla Bentley Mur*BY (BSH h)
159 BSH d FI SK LO 1819612 FI*Bumblebrits Mull of Kintyre Naaras Avoin Linda Knýová Abs
FI*Bumblebrits Helter Skelter (BSH d) x Enchanting Ella British Red, CZ (BSH d)
160 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Linda Knýová KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
160 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
161 BSH f FI SRK LO 42317 FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Linda Knýová KM NOM BIS
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
162 BSH p FI SRK LO 1301648 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Grand International Premior Linda Knýová EX1 CAPS
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
163 BSH p FI SK RX 1613231 FI*SpecialOrder's Saturn Uros International Premior Linda Knýová EX1 CAGPIB
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
164 BSH q FI SK LO 1716769 FI*SpecialOrder's Sansa Stark Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
165 BSH n 22 FI SK LO 1614339 FI*Rhinestone's Edmund Efrem Uros Avoin Linda Knýová EX1 CAC
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x S*Lisuanto's Deanna by Palace&Main's (BSH c 22)
166 BSH d 24 FI SK LO 1716370 FI*Coventry's Vernon Uros International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
167 BSH f 24 FI SK LO 1819381 FI*Bumblebrits Paris je t'aime Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC NOM
FI*Rhinestone's Edmund Efrem (BSH n 22) x FI*Bumblebrits Princess Leia Organa (BSH g)
168 BSH ns 11 FI SK LO 1716057 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
169 BSH ns 11 FI SK LO 1820648 FI*EmeraldCharm Mademoiselle Mimi Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x EE*Eliora Delaire Devianti (BSH ns 11)
170 BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Premior Pia Nyman EX2
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
171 BSH ns 11 FI SRK LO 1404149 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros International Premior Pia Nyman EX3
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
172 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB BIV
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
173 BSH ns 22 64 FI SK RX 1510656 Vale of Proud's Ichona Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
Brass Band de Broeckloni (BSH ns 22) x Vale of Proud's Rush Hour (BSH ns 22)
174 BSH ny 22 Golden Salome no Demetra Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner Abs
Golden Pankratios no Demetra (BSH ny 24) x Golden Fabricia no Demetra (BSH ny 22)
175 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
176 BSH e 03 FI SK LO 1820078 R*Will-I-Am Modus Vivendi Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
Wild Berrys Platinum (BSH a 03) x Gorgeous Whoopsa Modus Vivendi (BSH g)
177 BSH o 21 33 FI SK LO 1507892 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
178 BUR n FI SK LO 1717074 FI*NanSin Rihanna Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*NanSin Ramoona (BUR b)
179 BUR n FI SK LO 1820243 FI*NanSin Sebastian Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*NanSin Blue Morning Magic Girl (BUR a)
180 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB NOM
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
181 BUR n FI SK LO 1611822 FI*Oliivian Charlie Brown Uros International Premior Pia Nyman EX2
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
182 BUR a LV*Forsland Bozena Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
LV*Forsland Bon Dea, JW (BUR a) x LV*Forsland Nargiz, JW (BUR n)
183 BUR b FI SK LO 1715788 FI*Ninelli's Artorias Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Gelato al Cocco Charlesbur, CZ (BUR b) x FI*Ninelli's Åhhåhhåijaa (BUR a)
184 BUR b Uslada Magic Valley*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x KittyKatz Loves Passion (BUR n)
185 BUR c FI SK LO 1611524 FI*Ninelli's Öökuninganna Naaras International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
186 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Linda Knýová Abs
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
187 BUR f FI SK LO 1718130 FI*Lilac's Nala Lion Queen Naaras Avoin Linda Knýová Abs
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
188 BUR g FI SK RX 1715220 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras International Champion Martin Urban Abs
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
189 BUR h FI SK LO 1509539 HU*Alba Regia Matzah Naaras Champion Martin Urban EX1 CACIB
Kittykatz Bronzed Aussie (BUR b) x HU*Alba Regia Panka (BUR g)
190 BUR h FI SRK LO 1403397 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS NOM
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
191 BUR h FI SK LO 1506584 FI*Seirene Sugar Babe Naaras Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
192 BUR j FI SK LO 1717518 FI*Aavan Jaipur Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Aavan Mumbai (BUR c) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
193 CHA FI SK LO 1716061 FI*Kattskogens Willhelm Uros International Premior Linda Knýová EX1 CAGPIB NOM BIS
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
194 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611849 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
195 EUR a FI SK RX 1719118 FI*Katinhännän Paranormal Spengler Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EUR as
FI*Katinhännän Zoster Taikaviitta (EUR ns 23) x FI*Katinhännän Riva Raptor (EUR ns)
196 EUR n 22 FI SK LO 1715872 FI*Pikku-Piun Noita Nokinenä Naaras Champion Linda Knýová EX1 CACIB
FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Esme (EUR n 22)
197 EUR n 22 FI SK RX 1715875 FI*Pikku-Piun Marshmallow Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
198 EUR n 22 FI SK RX 1821297 FI*Pikku-Piun U2 Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
199 EUR n 22 FI SK RX 1820496 FI*Pikku-Piun Sihteeri Neiti Näpsä Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1 BIV
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
200 EUR n 23 FI SK RX 1820970 FI*Pikku-Piun Tuttifrutti Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Älsa (EUR a 23)
201 EUR n 23 FI SK RX 1404716 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Grand International Premior Linda Knýová EX1 CAPS
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
202 EUR a 23 FI SK LO 1717056 FI*Pikku-Piun Quintessa Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
203 EUR a 24 FI SK LO 1717055 FI*Pikku-Piun Quintus Uros Avoin Linda Knýová EX1 CAC
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
204 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
205 EUR f 22 FI SK RX 1718565 FI*Feronian Neilikka Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
206 EUR f 23 FI SRK RX 1404148 FI*Kontukatin Amanda Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
207 EUR f 23 FI SK RX 1718833 FI*Pinkkitassun Ofelia Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pinkkitassun Kristiina (EUR e 23)
208 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
209 EUR f 24 FI SK RX 1405824 FI*Sireenin Anarchy Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
210 EUR g 24 FI SK RX 1405825 FI*Sireenin Amity Naaras International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
211 EUR ns 22 FI SK LO 1614632 FI*Pikku-Piun Jääkukka Naaras Champion Martin Urban EX1 CACIB
FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä (EUR n) x FI*Pikku-Piun Ullastiina (EUR ns 24)
211 EUR ns 22 FI SK LO 1614632 FI*Pikku-Piun Jääkukka Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä (EUR n) x FI*Pikku-Piun Ullastiina (EUR ns 24)
212 EUR ns 22 FI SK RX 1821299 FI*Pikku-Piun Uriah Heep Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1 BIV
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
213 EUR ns 22 FI SK RX 1821301 FI*Pikku-Piun Ultra Bra Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
214 EUR ns 23 FIN SRK RX 32731 FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Supreme Premior Martin Urban KM
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
215 EUR ns 23 FI SRK RX 43194 FI*Katinhännän Leonard Nimoy Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS BIV
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
216 EUR ns 23 FI SRK RX 39215 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka Naaras Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
Thor (EUR ns 23) x FIN*Katinhännän Idols-Voittaja (EUR ns 24)
217 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Linda Knýová KM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
218 KBL I / KBL w 62 FI SRK RX 1403883 Cezar Ostrov Koshek Uros International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
Maksimilian Laskovoe Solnyshko (KBL w) x Yukka (KBL g 24)
219 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Champion Linda Knýová EX1 CACIB BIV NOM
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
220 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
221 KOR FI SK LO 1718916 FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
222 KOR FI SK LO 1718917 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
223 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
223 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
224 KOR FI SK LO 1718918 FI*Tatsutan Avatarah Aham-Sara Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
225 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Pia Nyman KM BIV NOM BIS
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
226 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Pia Nyman KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
227 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 1716432 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
228 MAN FI SK RX 1821548 FI*Ballawhane Jarroo-Gorrym Naaras Rodun tarkistus Anna Wilczek MAN a 54
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Ballawhane Inney-Baddal (MAN g 22 53)
229 MAU ns 24 FI SK LO 1611106 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Out of Competition Martin Urban Arvosteltu
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
230 OCI n 24 FI SK LO 1405279 FI*Moosegrove Hope Naaras Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
231 OCI b 24 FI SK LO 1509810 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS NOM
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
232 OCI b 24 FI SK RX 1717879 S*John-Johns Tahir Elci Uros International Champion Martin Urban Abs
Aschley Emibell*RU (OCI b 24) x S*John-Johns Shine (OCI p 24)
233 OCI b 24 FI SK LO 1716501 FI*Northalla Seventh Son Uros Champion Martin Urban EX1 CACIB
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
234 OCI c 24 FI SRK LO 42650 FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Premior Linda Knýová EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
235 OCI bs 24 FI SK LO 1716506 FI*Northalla Seventh Day Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
236 OCI bs 24 FIN SRK RX 32000 FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Supreme Premior Linda Knýová KM
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
237 SRL I / SRL a FI SK RX 1717544 Psipsina Moro Uros Avoin Linda Knýová EX1 CAC
Psipsina Lieska (SRL d) x Psipsina Adelfi (SRL n 22)
238 SRL I / SRL c FI SK RX 1821904 S*Tiddlywinks Bip Bippadotta Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
Tiddlywinks Polymetylmetakrylat (SRL n 03) x Frizekittis Jule (SRL ns 09)
239 SRL III / SRL f FI SK RX 1821830 IT*Silverdust Desdemona Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1 NOM BIS
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
240 ABY n IC S*Cat Claw's Lord of Light Uros International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
(N)Tejas Glenn (ABY n) x S*Skimmerdal's Lorinda Lion (ABY n)
241 ABY n FI SK LO 1612312 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
242 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
243 ABY a FI SK LO 1612685 FI*Silkkihienon XO Emiliani Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum Abs
S*Aucuparia's Dareios Ochos (ABY a) x FI*Silkkihienon Voces Intimae (ABY a)
244 ABY a IC Abychat Whos-That-Girl Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
Saladin Starwind (ABY n) x La Niomana Charisma (ABY n)
245 ABY a FI SK LO 1719036 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
246 ABY a FI SK LO 1819893 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1 BIV
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
247 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
248 BAL a 21 FI SK LO 1718984 FI*Willicon Dorian Gray Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
249 BAL c 21 FI SK RX 1612024 FI*Noxx The Winner Takes It All Uros Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
250 CRX I / CRX n FI SK LO 1718321 FI*FunkyJam's Mary Read Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
251 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
252 CRX I / CRX n FI SK LO 1613626 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM NOM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
253 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi KM BIV NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
254 CRX I / CRX n FI SRK LO 37252 FI*Piupaws Jarno Ahma Uros Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPIB
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
254 CRX I / CRX n FI SRK LO 37252 FI*Piupaws Jarno Ahma Uros Veteraani Pia Nyman 1 NOM
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
255 CRX II / CRX a 01 64 FI SK LO 1819630 FI*Framillan Elämä on nyt eikä muistoissa Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*Framillan Zaza (CRX n 03 24)
256 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 1716309 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
257 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 1614637 Vasabi Shironeko Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
257 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 1614637 Vasabi Shironeko Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
258 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 1718173 FI*Piupaws Kardemumma Naaras Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Prinsessa Celestia (CRX h)
259 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 1820720 FI*FunkyJam's Ame no Uzumi Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's Shinny Upatree (CRX d 03 24)
260 CRX V / CRX n 23 FI SK LO 1819820 FI*Piupaws Lara Croft Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
261 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Premior Manuela Centamore EX1 CAPIB NOM
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
262 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1614038 FI*Piupaws Ascalon Uros Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
263 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI SK LO 1820844 FI*Framillan Camo the Leaf Dragon Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Melody Pops (CRX n 01 21)
264 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1717687 FI*Framillan Lando Calrissian Uros Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB NOM BIS
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
265 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK RX 1820345 FI*FunkyJam's Not like The other girls Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
266 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1821460 FI*Saca's First-class Lady Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM BIS
FI*Alchemist Abracadabra (CRX n 03 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
267 DRX I / DRX n FI SK LO 1715605 EE*Serengeti Masterpiece Uros International Champion Manuela Centamore EX1 CAGCIB
Likoma's Der Graf (DRX n) x EE*Cricket Rose Masterpiece (DRX h 32)
268 DRX I / DRX a FI SRK LO 40419 FI*Åbodas Kaya Naaras International Premior Manuela Centamore EX1 CAGPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
269 DRX I / DRX n FI SK RX 1820135 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
270 DRX III / DRX g FI SK LO 1821191 FI*Pixielated Cinndoughrella Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
EE*Serengeti Masterpiece (DRX n) x Eva Mariposa (DRX g)
271 DRX IV / DRX g 02 62 FI SK LO 1610938 FI*Avariel Maniola Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Avariel Jazz (DRX g 09 21 33)
272 DRX IV / DRX e 09 23 FI SK RX 1822801 Lirika's Dandelion D'Light Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
Lirika's Bernard (DRX n 24) x Lirika's Camelia Flower (DRX g 03)
273 DRX VI / DRX n 03 24 FI SK LO 1822803 Curly Time Zacharias Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore Abs
Elfe Feerique Urmas (DRX d 02) x Curly Time Rashele (DRX f 03 24)
274 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 1406016 Bindy Applause Naaras International Champion Manuela Centamore EX1 CAGCIB
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
275 DRX VII / DRX a 21 32 FI SK LO 1822489 LV*Edemlen Sheikh Chic Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1 BIV NOM
Asturia's Ultron (DRX b) x LV*Edemlen Belle (DRX f 09 21 32)
276 DRX VII / DRX n 31 FI SK LO 1820602 FI*Berry's Frozen Feather Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
FI*Fairy-Story's SomethingSpecial (DRX a 03) x Bindy Applause (DRX n 32)
277 DSP V / DSP e 03 21 33 FI SK LO 1820707 Vaho-Raj Chili Peppers*RU Uros Avoin Sara Ojaniemi Abs
Akio Tokashi Chily Peppers (DSP a 09 21) x Tomiko Hitomi Chily Peppers (DSP g 03 21)
278 OLH n FI SK LO 1716013 FI*Ballawhane Jezzebella Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
FI*Mummeli Qianinho Ukko (OLH n 25) x FI*Ballawhane Gilfaethwy (BAL n)
279 OLH n 25 FI SK LO 1716014 FI*Ballawhane Jafar Jafar Uros Avoin Hanne Sofie Sneum Mitätöity Mitätöity
FI*Mummeli Qianinho Ukko (OLH n 25) x FI*Ballawhane Gilfaethwy (BAL n)
280 OLH o 24 FI SK LO 1717486 FI*Noxx Guardian Angel Uros Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
FI*Jalecat's ÄhäKutti (OLH b) x FI*Noxx Miss Moneypenny (OLH a 25)
281 OSH w 64 FI SK LO 1821019 FI*Vintterin Olli Loviisanpoika Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 BIV
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Vintterin Loviisa Miinantytär (SIA n 21)
282 OSH w 64 FI SK LO 1821022 FI*Vintterin Reija Loviisantytär Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX2
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Vintterin Loviisa Miinantytär (SIA n 21)
283 OSH w 64 FI SK LO 1821020 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Vintterin Loviisa Miinantytär (SIA n 21)
284 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
285 OSH b FI SK LO 1716139 FI*Harmuan Cacao Caramel Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
FI*Curnauskiss Rebell Yell (OLH b) x FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee (OSH b)
286 OSH e FI SK LO 1716551 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
287 OSH e FI SK LO 1716553 FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker Uros Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
288 OSH f FI SK LO 1508671 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
288 OSH f FI SK LO 1508671 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
289 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM BIV NOM BIS
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
290 OSH f FI SK LO 1716555 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
291 OSH f FI SK LO 1820333 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum Abs
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
292 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
293 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM NOM BIS
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
294 OSH b 24 FI SK LO 1718641 FI*Vintterin Hilma Miinantytär Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
295 OSH b 24 FI SK LO 1821909 HU*Shagio-Chen Satra Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
296 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
297 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
298 OSH d 24 FI SK LO 1613663 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
299 RUS FI SRK LO 41751 FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras Grand International Champion Manuela Centamore EX1 CACS
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
300 RUS FI SK LO 1718952 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras Champion Manuela Centamore EX1 CACIB BIV
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
301 RUS FI SK LO 1715455 FI*Sini-ihmeen Meno-Maisa Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Marimin (RUS )
302 RUS FI SK LO 1820263 S*Kyanos Helene Naaras Avoin Manuela Centamore Abs
Gaston Mollis Felis, CZ (RUS ) x S*Mistlurens Inez (RUS )
303 RUS FI SK LO 1819954 FI*Sini-ihmeen Mahtava Matilda Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX2
Wychwood Wow (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Meno-Maisa (RUS )
304 RUS FI SK LO 1820643 S*Sirius Moonlight and Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1 BIV NOM BIS
Wynterwynd StarryKnight of S*Sirius (RUS ) x S*Sirius Fly on the wings of love (RUS )
305 RUS FI SK LO 1820791 FI*Hana-Bi Tunturisarake Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore Abs
Silverine Hyperion of Hana-Bi (RUS ) x Swaldiphary Polina (RUS )
306 RUS FI SK LO 1821995 Yuki Gilraen * PL Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Samovar Something Special (RUS ) x Carrera Gilraen * PL (RUS )
307 RUS FI SK LO 1406267 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Grand International Premior Manuela Centamore EX1 CAPS
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
308 RUS FI SK LO 1614364 FI*Lolcat's Prince Carl-Philip Uros International Premior Manuela Centamore EX1 CAGPIB
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Queen Victoria (RUS )
309 RUS FIN SRK LO 31745 FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras International Premior Manuela Centamore EX2
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
309 RUS FIN SRK LO 31745 FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras Veteraani Pia Nyman 1 NOM BIS
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
310 RUS FI SK LO 1611061 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras International Premior Manuela Centamore EX1 CAGPIB BIV
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
310 RUS FI SK LO 1611061 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras Veteraani Pia Nyman 2
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
311 SIA n FI SK RX 1822424 Whalleybush Most Wanted Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
Drestothril Johpas (SIA b) x Whalleybush Work of Art (SIA f)
312 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
313 SIA a FI SK LO 1719007 FI*Kelmikerhon Iku-Turso Uros Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
314 SIA b FI SK LO 1719008 FI*Kelmikerhon Ilmarinen Uros Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPIB
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
315 SIA c FI SK LO 1614954 FI*Kelmikerhon Niittyvilla Uros Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPIB
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
316 SOM n FI SK RX 1510368 FI*SunnyPace Forsythia Naaras Grand International Premior Manuela Centamore EX1 CAPS
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
317 SOM o FI SK LO 1614327 FI*SunnyPace Galega Uros Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
318 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1715976 FI*Eipril Rosalie Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX2
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
319 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718306 FI*Hebblas Wibby Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
320 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718889 Kuorii Kapo Di Kapi Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Kikapoo 2 Nude 4 U of Kuorii (SPH n 09) x Pinupcats Supa Dupa Fly of Kuorii (SPH n 09)
321 SPH III / SPH f FI SK RX 1717823 FI*Hobbitqueen's Nicoletta Naaras Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
322 SPH IV / SPH d 09 FI SK RX 1821523 FI*Wanadoo Osvaldo Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
Miki Sanuki's Scarface (SPH n 09) x S*Bare Essentials XXII Suzie Shooter (SPH d 21)
323 SPH III / SPH g 21 FI SRK LO 38126 FI*EEC's Great Sensation Naaras Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
Voila Dionysos van Anubis (SPH a) x FIN*EEC's Amazing Alexandria (SPH g 09 22)
323 SPH III / SPH g 21 FI SRK LO 38126 FI*EEC's Great Sensation Naaras Veteraani Pia Nyman Abs
Voila Dionysos van Anubis (SPH a) x FIN*EEC's Amazing Alexandria (SPH g 09 22)
324 SPH IV / SPH f 01 62 FI SK RX 1718176 Newans Melissa Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB NOM
Muggleborn Bluekatti Veyron/ID (SPH a 09) x Catberry Cirilla of Newans (SPH f 09)
325 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 1611009 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi KM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
326 SPH IV / SPH f 02 64 FI SRK RX 1403977 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
327 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Manuela Centamore KM NOM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
328 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 1820163 Av Ljusalfheim Zephyr Uros International Champion Manuela Centamore EX1 CAGCIB NOM
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
329 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 1716457 FI*Jackomon's Adagia Naaras International Champion Manuela Centamore EX1 CAGCIB
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*Hobbitqueen's Grizabella (SPH n 09 21 32)
330 SPH V / SPH d 09 32 FI SK RX 1717824 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst Uros Champion Manuela Centamore Abs
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
331 SPH V / SPH n 03 33 FI SK RX 1820269 FI*Hebblas Xaviera Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1 BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
332 SPH I / SPH a FI SK RX 1821224 FI*Tuiscalo's Auld Lang Syne Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey (SPH a)
333 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO 40951 FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Supreme Premior Manuela Centamore KM
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
334 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 1403426 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Manuela Centamore KM BIV NOM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
335 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Manuela Centamore KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
336 THA n FI SK LO 1820491 Magic Thai Goblin's Yinella Naaras Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
Magic Hopfe Cat's Imri (THA n) x Magic Thai Goblin's Yukina (THA b)
337 THA c Magic Hopfe Cat's Justus Uros Grand International Champion Hanne Sofie Sneum Abs
Magic Thai Goblin's Debussy (THA a) x Magic Thai Goblin's Isabeau (THA a)
338 THA c Magic Hopfe Cat´s Lütt Matten Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum Abs
Magic Hopfe Cat's Justus (THA c) x Magic Thai Goblin´s Aurora (THA a 21)
339 HCL Olavi Pekunpoika Uros Kotikissat Manuela Centamore 1 NOM
340 HCL Lenni Uros Kotikissat Manuela Centamore Abs
341 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Manuela Centamore 1 NOM BIS
341 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Martin Urban 1 NOM BIS
342 HCS Ninja Naaras Kotikissat Manuela Centamore 1 NOM
342 HCS Ninja Naaras Veteraani Martin Urban 2
343 HCS Vesku Uros Kotikissat Manuela Centamore 1 NOM
361 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Centamore Manuela CRX V, DRX I, DRX VI, DRX VII, RUS, SOM n, SPH I, SPH V, HCL, HCS 37
Hoffner Elin 0
Knýová Linda MCO VI (13c), BSH d, BSH d 24, BSH f, BSH f 24, BSH n, BSH n 22, BSH p, BSH q, BUR c, BUR d, BUR f, CHA, EUR a 23, EUR a 24, EUR as, EUR n 22, EUR n 23, KBL I, OCI bs 24, OCI c 24, SRL I, SRL III 34
Komissarova Olga MCO I, MCO II, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NFO II, NFO VI, NFO VIII, SIB VI, SIB VIII, TUA II, TUA VII 38
Nyman Pia BEN n 24 32, BLH a, BLH b, BLH c, BLH n, BSH ns 11, BSH ny 22, BUR a, BUR b, BUR n, CYM 51-52, EUR d 24, EUR f 22, EUR f 23, EUR f 24, KOR, MAN 51-52, VET 4 37
Ojaniemi Sara ABY n, ABY o, CRX I, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, DRX III, DRX IV, DSP V, SOM o, SPH II, SPH III, SPH IV 32
Rautio Kristiina EXO a 21 33, EXO f 22, EXO f 24, EXO n 03 24, PER n, RAG a, RAG a 04 21, RAG d 03 21, RAG e 03 21, RAG f 03, RAG n, RAG n 04, SBI a 21, SBI b, SBI d, SBI e, SBI f, SBI g, SBI h, SBI j, TUV n 61-63, VET 1 36
Sneum Hanne Sofie ABY a, BAL a 21, BAL c 21, OLH n, OLH n 25, OLH o 24, OSH b, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH e, OSH f, OSH h, OSH n, OSH n 24, OSH w 64, SIA a, SIA b, SIA c, SIA n, THA c, THA n 35
Urban Martin BEN n 24, BSH b, BSH c, BSH e 03, BSH ns 22 64, BSH ny 25, BSH o 21 33, BSH w 62, BUR g, BUR h, BUR j, EUR g 24, EUR ns 22, EUR ns 23, MAU ns 24, OCI b 24, OCI n 24, VET Kotikissat 32
Wikström Bjarne MCO III, MCO IV, MCO IX, MCO V, MCO VI, NEM II, NFO IV, SIB II, SIB III, SIB IV, SIB VII 37
Wilczek Anna MAN a 54 (13b), EXO f, EXO n, PER f, PER f 21 33, PER g 03, PER n 03 24, PER n 21 33, PER ns 24 62, RAG a 03, RAG a 04, RAG g 03, RAG g 04, RAG n 03, RAG n 04 21, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI d 21, SBI n, VET 3 36
11 tuomaria