Eteläinen Rotukissayhdistys 108. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.9.2018 Loppuu 22.9.2018
Ilmoittautuminen alkaa 3.7.2018 Ilmoittautuminen loppuu 26.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 12:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 14.9.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 350  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki.
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, 050 5065355, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, 040 7414003, show@ery-syd.net
Lisätietoja Näyttely on Drive In-näyttely. Lisätietoja näyttelyinfosta.

Näyttelymaksut kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu viimeistään 31.7.2018: 35e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 32e/kissa/pvä.

Näyttelymaksu kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu 1.8.2018 jälkeen: 39e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 35e/kissa/pvä.

Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Näyttelymaksun voi maksaa leimakortilla 31.7.2018 asti. Myös vajaat leimakortit käyvät osasuorituksena. Leimakortti postitettava välittömästä ilmoittautumisen jälkeen.

Näyttelyluettelo on maksullinen, 5e, eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta, vaan se tulee maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt.

Assistentit voivat ilmottautua pääassistentille, mlanden@gmail.com Assistenteille maksetaan 30e/pvä tai leimakortti sekä lounas.

Näyttelykutsu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 66
2 88
3 97
4 148
Kotikissat 7
Yhteensä 406

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO f FI SK LO 1718051 FI*Shamirin Ödesdotter Naaras Avoin Kristiina Rautio EX2
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FI*Shamirin Yippee Yvonne (PER ns 03)
4 EXO f FI SRK LO 89247 FI*Shamirin Charming Cherie Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio Abs
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
5 EXO n 24 FI SRK LO 1302167 FI*Cherish's Nacho Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
6 EXO f 22 FI SK LO 1507461 FI*Cherish's Pudding Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
7 EXO f 24 FI SK LO 1820869 FI*Shamirin Diamont Destiny Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Shamirin Red Roberto (EXO d 22) x FI*Shamirin Epic Emily (EXO n 03 24)
8 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
8 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
8 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Olga Komissarova 2
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
9 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
10 PER n FI SK LO 1820999 FI*Mimosan Wanna Be Your G.U.Y. Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
11 PER n FI SK LO 1821001 FI*Mimosan Worst Part Is Over Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
12 PER f FI SK LO 1718575 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
13 PER f FI SRK LO 91075 Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
14 PER d 24 FI SK LO 1718602 FI*Shamirin Bandito Boy Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FI*Shamirin Lazy Liliana (PER f 24)
15 PER n 03 24 FI SK LO 1613058 FI*Whispers Neville Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC NOM BIS
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
16 PER n 21 33 Benoma Ultraviolet Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström Abs
Sandypaws Big Bang Theory of Benoma (PER n 21 33) x Benoma Paris Lady (PER n 33)
17 PER f 21 33 FI SK LO 1614591 Ayser's Q-Girl Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Ayser's Knight-Of-Stars (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
18 PER f 21 33 Benoma Just a Star Naaras International Premior Bjarne Wikström Abs
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Sandypaws Darling Kisses of Benoma (PER f 21 33)
19 RAG n FI SK LO 1718977 FI*Pengvin's Maxentius Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX2
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*Pengvin's Gloria (RAG n)
20 RAG n FI SK LO 1508416 FI*Snowrag Frisco Kid Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
21 RAG n FI SRK LO 87367 FI*Lukanpuron Brenda Naaras Veteraani Olga Komissarova 4
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
22 RAG a FI SK LO 1612509 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
23 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
24 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
25 RAG n 04 FI SK LO 1820767 FI*Collicatin Only One Olga Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Dreamer Dama w Masce*PL (RAG n 03) x FI*Uniklubin Tirlittan (RAG g 04)
26 RAG a 03 FI SK LO 1611449 FI*Colorstar's Run to Heart Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
27 RAG a 03 FI SK LO 1613318 FI*Snowrag Jungle Love Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
28 RAG a 04 FI SK LO 1718736 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC BIV NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
29 RAG a 04 FI SK LO 1613315 FI*Snowrag Jungle Fever Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
30 RAG a 04 FI SK LO 1820228 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
31 RAG a 04 FI SK LO 1820783 FI*Barfait's Felicite Febe Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
32 RAG a 04 FI SK LO 1821054 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
33 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
34 RAG a 04 FI SK LO 1509207 Gayaneh Juno Primas Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
35 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
36 RAG g 04 FI SK LO 1613835 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
37 RAG a 04 21 FI SK LO 1610950 Gayaneh Littorella igitur Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
38 RAG b 04 21 FI SK LO 1715171 Lumenvalkean Felicity Naaras Avoin Bjarne Wikström Abs
Silmarilions Mr Hugo (RAG a 04) x Lumenvalkean Belinda (RAG b 04 21)
39 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
40 SBI n FI SK LO 1821164 FI*Chirybiry's Sweet Asmo Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
40 SBI n FI SK LO 1821164 FI*Chirybiry's Sweet Asmo Uros Määrittely Linda Knýová SBI n
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
41 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
42 SBI n FI SK LO 1821105 FI*Kujakeikarin Klotilda Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FI*Sic'an Ulmaria (SBI b 21)
43 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
43 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Veteraani Olga Komissarova 3
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
44 SBI a FI SK RX 1718554 FI*Touchant Câlinerie Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
45 SBI a FI SRK LO 89797 FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
46 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
47 SBI c FI SK LO 1717580 S*Varicella's Lilac Banzi Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
S*Mementos Aramis (SBI e 21) x S*Cirinnas Sassa Sorrelina (SBI b)
48 SBI c FI SK LO 1717509 FI*Canth's Jour Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Kuurankukan Katariina Suuri (SBI n)
49 SBI d FI SK LO 1715454 FI*Saca's Onetime Zaum Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
50 SBI d FI SK LO 1715241 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
51 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
52 SBI f FI SK LO 1717762 FI*Humming Paranoid Android Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Mototassun Rocket III (SBI d) x FI*Humming Birdy (SBI c)
53 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
53 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
54 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
55 SBI n 21 FI SRK LO 1402982 FI*Chirybiry's Uku-Man Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
56 SBI a 21 FI SK LO 1613698 FI*Harebell Nipsu Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
57 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
58 SBI d 21 FI SK LO 1820017 FI*Jennydream's Zoloto Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Jennydream's Cinderella (SBI f)
59 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
60 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 1300720 FI*Kuukissan Afacan Alev Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
61 MCO I / MCO n FI SK LO 1510612 FI*Rotcat Odessa Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
62 MCO I / MCO n FI SK RX 1719063 FI*Fullmoon's Midnite Dynamo Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
Coonity Xenon (MCO ns) x FI*Fullmoon's Earth Wind Fire (MCO f 22)
63 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 1404219 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
64 MCO II / MCO n 09 Aluf LeonilaCoon*RU Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
Ursus LeonilaCoon*RU (MCO d 09) x Heulwen Kian Cats*RU (MCO n 03)
65 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1820585 PL*Dark Age Kongo Uros Avoin Hanne Sofie Sneum Abs
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Flipside Moonrise (MCO as 09 22)
66 MCO III / MCO n 22 Traverrtino Casper Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
RU*Unicum Primus (MCO d 25) x Traverrtino Alkmena (MCO f)
67 MCO III / MCO n 22 Marshal Golden Mile Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
PL*Amibial Tadd (MCO n 22) x Bagira Golden Mile*RU (MCO n 09 22)
68 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
69 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1715406 FI*Vuorensinen Alder Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
70 MCO IV / MCO n 03 24 FI SRK LO 1402557 FI*Moggi Carpe Dajm Naaras Supreme Champion Linda Knýová KM
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
71 MCO IV / MCO n 09 22 Sansa Estate Pearls*RU Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
Cascademnt Snow Patrol (MCO n 09 22) x Felisha Estate Pearls*RU (MCO n 22)
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1819477 FI*Chamberlain Leader Of Them All Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
73 MCO IV / MCO n 09 22 Sheila StarArk *RU Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová Abs
Champs-Elyses*RUS Yustas of StarArk (MCO n 03 22) x RU*StarArk Amaranta, JW (MCO f 09)
74 MCO IV / MCO n 09 22 The TipTop Maine Mariah's Storm Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1 BIV
The TipTop Maine Jackpot (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Game Over (MCO n 09 22)
75 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1717035 FI*Dagmeran Desperado Uros Kastraatti Linda Knýová EX1 CAP NOM BIS
FI*MeriCoon's King Arthur (MCO d 22) x Q'Dagmera Leonila Coon*RU (MCO f 09 22)
76 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1612298 FI*TipTop Maine Game Over Naaras Kastraatti Linda Knýová EX1 CAP
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
77 MCO V / MCO f FI SK LO 1819373 FI*Rotcat Unia Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
78 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 1718660 Patayan's Neonila Naaras Avoin Linda Knýová Abs
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
79 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1820054 FI*Haapamäen Clara Loviisa Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová Abs
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x PL*Dark Age Fantasia (MCO d 22)
80 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 1821005 FI*Hemingway's Iris Pretty Nose Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX2
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
81 MCO V / MCO d FI SK LO 1822095 Tina of Golden Happiness Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1 BIV NOM
Eros of Golden Happiness (MCO d) x Jess of Golden Happiness (MCO d)
82 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 1716019 Zachary Tiili*PL Uros International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
83 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 1613547 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB NOM BIS
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
84 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1819370 FI*Rotcat Urwic Uros Avoin Linda Knýová EX1 CAC
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
85 MCO VI / MCO d 09 22 UA*Monterini Bilbo Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1 BIV NOM BIS
Cascademnt Snow Patrol (MCO n 09 22) x UA*Monterini Selesta (MCO f 09 22)
86 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1819839 FI*Chamberlain No Connection Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
87 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1613516 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras International Premior Linda Knýová EX1 CAGPIB NOM
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate Pearls*RU (MCO f 09 24)
88 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Linda Knýová KM
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
89 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1820526 Midnight N'Bugatti Venom Uros Avoin Linda Knýová EX1 CAC
Sharm World Bayard (MCO ns) x Kerra From Kirbeautycoon*KZ (MCO fs)
90 MCO VII / MCO fs FI SK RX 1719059 FI*Fullmoon's Moon in My Hand Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
Coonity Xenon (MCO ns) x FI*Fullmoon's Earth Wind Fire (MCO f 22)
91 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1 BIV
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
92 MCO VII / MCO as FI SK LO 1819550 FI*Satinante's The Only One Blue Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*Satinante's Olga Carlotta (MCO g 09)
93 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1716198 FI*Hemingway's Chief Yellow Hawk Uros Kastraatti Linda Knýová EX1 CAP
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Chu'mana Ginger (MCO d 22)
94 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros Supreme Champion Linda Knýová KM BIV NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
95 MCO VIII / MCO as 09 FI SK RX 1719057 FI*Fullmoon's Nightflight to Mars Uros Avoin Linda Knýová VG2
Coonity Xenon (MCO ns) x FI*Fullmoon's Digital Dreams (MCO n 09)
96 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 1718722 FI*Stout-hearted Benedictus Uros Avoin Linda Knýová EX1 CAC
Zachary Tiili*PL (MCO d 09 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
96 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 1718722 FI*Stout-hearted Benedictus Uros Määrittely Linda Knýová MCO ns 09 24
Zachary Tiili*PL (MCO d 09 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
97 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 1820606 FI*Moggi Kizz-Kizz Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
98 MCO VIII / MCO fs 03 24 FI SK LO 1820609 FI*Moggi Kara Melli Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
99 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1507109 FI*Rotcat Meeco Uros Grand International Premior Linda Knýová EX1 CAPS
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
100 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820218 FI*Pikku-Priin Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
101 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM BIS
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
102 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
103 NFO I / NFO n FI SK LO 1819697 FI*Karvanaaman Nefernefernefer Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Orion av Barnedroem (NFO n 22) x FI*Karvanaaman Frida (NFO a)
104 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
105 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1821346 FI*Jarraun's Skog Heimdall Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
106 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 1300060 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Supreme Champion Linda Knýová KM
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
106 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 1300060 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Siitos
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Grand International Champion Linda Knýová EX1 CACS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
108 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1819176 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Avoin Linda Knýová EX1 CAC BIV
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
109 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1715034 FI*Jarraun's Skog Emeliana Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
109 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1715034 FI*Jarraun's Skog Emeliana Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
110 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1821345 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
111 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
112 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716453 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros International Premior Linda Knýová EX1 CAGPIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
113 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
114 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1717345 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
114 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1717345 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
115 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum Abs
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
116 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1820071 FI*Haaveeni Freija Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX2
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
117 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1821831 Katzengarten Iitu Lustig Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Slytiger's Sunsteaker (NFO d 22) x Katzenhof Elsa von Lustig (NFO as 09)
118 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1820404 FI*Hopeahännän Tanhupallo Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX2
FI*Hopeahännän Syysprinssi (NFO d 02 21) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
119 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1821348 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 BIV NOM BIS
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
120 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1716452 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros International Premior Kristiina Rautio Abs
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
121 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 1819808 PL*Mrau Yori Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Aston Confundus*PL (NFO as) x PL*Mrau Princess (NFO n 09 22)
122 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1820400 FI*FinnFeline's Daydream Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x Gabra Gina Z Klajdovky, CZ (NFO fs 09)
123 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 1403641 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
124 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716678 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros International Champion Hanne Sofie Sneum Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
125 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1718347 FI*Taigatassun Menninkäinen Uros Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
126 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1820458 FI*Bmy-Moumou Molly Brown Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
127 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1716442 FI*Catillus Jaska Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC NOM
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Catillus Ruskaruusu (SIB f 24)
128 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821336 FI*Lumikissan James Bond Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
129 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK RX 1819232 FI*DragonStar's Adventurous Aragorn Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
130 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
131 SIB VI / SIB d 03 24 FI SK LO 1716978 FI*Taigatassun Kikimora Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
132 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 1819234 FI*DragonStar's Ambitious Adrian Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
133 SIB VII / SIB as FI SK LO 1820682 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
134 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 1821355 FI*Distinto Asti Tosti Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
VinniMur Zlatogor (SIB es 11) x FI*Keijumetsän Kesän lapsi (SIB n 24)
135 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM BIS
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
136 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO 88955 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
137 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1820457 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
138 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1715628 FI*Felesin Seda Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
139 BEN n 24 S*Retriver Duchess Naaras Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB NOM
Junglewhisper Rhapsody In Rock (BEN n 24) x Fairy Queen's Miss Moonlight (BEN n 22)
140 BEN n 24 FI SK LO 1821190 FI*Leokatin Rhianna Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x FI*Alcarinqua Guinevere (BEN n 24)
141 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
142 BEN n 24 FI SK LO 1716467 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS BIV
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
143 BEN n 24 FI SK LO 1819289 FI*Bengabling Bandito Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
144 BEN n 24 32 FI SK LO 1821650 Only You des Griffes de Feu Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Kamisha Hoodoo Sky (BEN n 24) x Mascara des Griffes de Feu (BEN n 24)
145 BEN n 24 33 FI SK RX 1716842 Asianleopardcat Honey Naaras International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
146 BLH n FI SK RX 1611662 FI*Treselle's Espresso Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
147 BLH c FI SK RX 1719079 Rozehip's Smalltown Boy Uros Avoin Olga Komissarova DISQ
Aramis Denny Moor (BLH c) x IDP*Rozehip's One Less Lonely Girl (BLH h)
148 BLH d 24 FI SK RX 1510111 FI*Safra's Roly-Poly Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
149 BLH ns 11 FI SK RX 1717976 Enrico Magiya Serebra Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
149 BLH ns 11 FI SK RX 1717976 Enrico Magiya Serebra Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
150 BLH ns 11 FI SK LO 1820915 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
151 BLH ns 11 FI SK LO 1820916 FI*Huntercat Princess Belladonna Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
152 BLH f 03 FI SK RX 1717373 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
153 BSH n FI SRK LO 36843 FI*Ferme Eppu Elmina Naaras Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
153 BSH n FI SRK LO 36843 FI*Ferme Eppu Elmina Naaras Veteraani Pia Nyman 2
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
154 BSH n FI SRK LO 40687 FI*Feronian Gaia Uros International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
155 BSH d FI SK LO 1819612 FI*Bumblebrits Mull of Kintyre Naaras Avoin Martin Urban EX1 No Cert
FI*Bumblebrits Helter Skelter (BSH d) x Enchanting Ella British Red, CZ (BSH d)
156 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Martin Urban KM BIV NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
156 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Pia Nyman 1 NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
157 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Martin Urban KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
157 BSH f FI SRK LO 38197 FI*Ruusutarhan Klara Naaras Veteraani Pia Nyman 3
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
158 BSH f FI SRK LO 42317 FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Martin Urban KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
159 BSH g FI SK LO 1820368 FI*Safra's Jin Baobao Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*Safra's Meidän Marikki (BSH n)
160 BSH n 22 FI SK LO 1614339 FI*Rhinestone's Edmund Efrem Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x S*Lisuanto's Deanna by Palace&Main's (BSH c 22)
161 BSH f 24 FI SK LO 1819381 FI*Bumblebrits Paris je t'aime Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC NOM
FI*Rhinestone's Edmund Efrem (BSH n 22) x FI*Bumblebrits Princess Leia Organa (BSH g)
162 BSH ns 11 FI SK LO 1820648 FI*EmeraldCharm Mademoiselle Mimi Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x EE*Eliora Delaire Devianti (BSH ns 11)
163 BSH ns 11 FI SK LO 1820914 FI*Huntercat Princess Bianca Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX2
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
164 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB NOM
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
165 BSH ns 22 64 FI SK RX 1510656 Vale of Proud's Ichona Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
Brass Band de Broeckloni (BSH ns 22) x Vale of Proud's Rush Hour (BSH ns 22)
166 BSH ns 22 64 FI SK RX 1820048 FI*Englishfellows Boris Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
Princeton de Noble*LV (BSH ns 22) x FI*Kipardi's On my way (BSH ns 22)
167 BUR n FI SK LO 1508965 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
168 BUR a LV*Forsland Bozena Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
LV*Forsland Bon Dea, JW (BUR a) x LV*Forsland Nargiz, JW (BUR n)
169 BUR b Uslada Magic Valley*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x KittyKatz Loves Passion (BUR n)
170 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Olga Komissarova Abs
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
171 BUR f FI SK LO 1718130 FI*Lilac's Nala Lion Queen Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum Abs
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
172 BUR g FI SK RX 1715220 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
173 BUR h FI SRK LO 1403397 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
174 BUR h FI SK LO 1506584 FI*Seirene Sugar Babe Naaras Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
175 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 1717433 FI*Finaku's Edremony Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
176 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611849 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM BIS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
177 EUR n 22 FI SK RX 1820495 FI*Pikku-Piun Selma Taateli Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
178 EUR a 23 FI SK RX 1718902 FI*Himmelintähden Ellinoora Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
179 EUR a 23 FI SK RX 1819426 FI*Kuukissan Erendis Naaras Avoin Olga Komissarova EX2
FI*Pikku-Piun Gandalf Grey (EUR a 23) x FI*Kiipun Shadow of the Wind (EUR as 23)
180 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Martin Urban KM NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
180 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Pia Nyman 1 NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
181 EUR d 22 FI SK RX 1406318 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
182 EUR d 22 FI SK LO 1715028 Silkkiturkin Samettikukka Naaras International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
183 EUR d 22 FI SK RX 1819212 FI*Vinhaviiksen Soittakaa Paranoid! Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Taikapeikon Brassailija (EUR d 24) x FI*Vinhaviiksen Satalasissa (EUR f 22)
184 EUR d 22 FI SK LO 1819225 Silkkiturkin Tiitiäinen Naaras Avoin Martin Urban EX2
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
185 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Martin Urban KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
186 EUR e 23 FI SK RX 1718900 FI*Himmelintähden Elastinen Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
187 EUR e 23 FI SK RX 1611637 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
188 EUR e 24 FI SK RX 1718078 FI*Vinhaviiksen Vähänksihana Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Don-Tirleone (EUR d) x FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan (EUR e 22)
189 EUR f 23 FI SRK RX 1404148 FI*Kontukatin Amanda Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
190 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
191 EUR g 23 FI SK RX 1405072 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x Paulikki (EUR f 24)
191 EUR g 23 FI SK RX 1405072 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x Paulikki (EUR f 24)
192 EUR ns 23 FIN SRK RX 32731 FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM NOM
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
193 EUR ns 23 FI SRK RX 39215 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka Naaras Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
Thor (EUR ns 23) x FIN*Katinhännän Idols-Voittaja (EUR ns 24)
194 EUR as 23 FI SK RX 1717185 FI*Himmelintähden Ainoo Penni Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
195 EUR as 23 FI SK RX 1613578 EE*Blueberry Wildstar Uros Premior Martin Urban Mitätöity Mitätöity
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
195 EUR as 23 FI SK RX 1613578 EE*Blueberry Wildstar Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
196 EUR es 24 FI SK RX 1718901 FI*Himmelintähden Et Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
197 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Martin Urban KM BIV
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
198 KBL I / KBL w 62 FI SRK RX 1403883 Cezar Ostrov Koshek Uros International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
Maksimilian Laskovoe Solnyshko (KBL w) x Yukka (KBL g 24)
199 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Champion Martin Urban EX1 CACIB
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
200 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Martin Urban KM BIV
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
201 KOR FI SK LO 1718916 FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
202 KOR FI SK LO 1718917 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
203 KOR FI SK LO 1819993 FI*Kattihovin Daiyamondo Neko Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1 NOM BIS
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
204 KOR FI SK LO 1718918 FI*Tatsutan Avatarah Aham-Sara Naaras Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
205 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Martin Urban KM NOM BIS
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
206 MAU n 24 FI SK LO 1612585 FI*Chai-lai Pili Psusennes Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Qudsiyah Qubilah (MAU n 24)
207 MAU ns 24 FI SK LO 1718920 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
208 MAU ns 24 FI SK LO 1611106 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Out of Competition Olga Komissarova arvosteltu
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
209 OCI n 24 FI SK LO 1819652 FI*Northalla Valkyrie Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
210 OCI b 24 FI SK LO 1509810 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
211 OCI b 24 FI SK LO 1716501 FI*Northalla Seventh Son Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB NOM
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
212 OCI c 24 FI SRK LO 42650 FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
213 OCI o 24 FI SK LO 1507143 Dragon Amagitsune*RU Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
213 OCI o 24 FI SK LO 1507143 Dragon Amagitsune*RU Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
214 OCI o 24 FI SK LO 1819649 FI*Northalla Red Explorer Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
215 OCI o 24 FI SK LO 1715687 FI*Topspot Before Midnight Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
216 OCI ns 24 FI SK LO 1716668 FI*Kukkatarhan Imperata Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
217 OCI bs 24 FI SK LO 1716506 FI*Northalla Seventh Day Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
218 OCI bs 24 FI SK LO 1717826 FI*Punakuun Doris Naaras Avoin Olga Komissarova EX2
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
219 OCI bs 24 FIN SRK RX 32000 FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
220 OCI os 24 FI SK LO 1819651 FI*Northalla Runemaster Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
221 SRL I / SRL a FI SK RX 1717544 Psipsina Moro Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
Psipsina Lieska (SRL d) x Psipsina Adelfi (SRL n 22)
222 SRL I / SRL c FI SK RX 1821904 S*Tiddlywinks Bip Bippadotta Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
Tiddlywinks Polymetylmetakrylat (SRL n 03) x Frizekittis Jule (SRL ns 09)
223 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX 90483 Katrin's Curly Onix Blue Uros Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
224 SRL III / SRL f FI SK RX 1821830 IT*Silverdust Desdemona Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1 NOM BIS
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
225 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX 90831 FlodoCats Alejandro Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
226 ABY n IC S*Cat Claw's Lord of Light Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
(N)Tejas Glenn (ABY n) x S*Skimmerdal's Lorinda Lion (ABY n)
227 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS NOM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
228 ABY a FI SK LO 1612685 FI*Silkkihienon XO Emiliani Naaras International Champion Manuela Centamore EX1 CAGCIB
S*Aucuparia's Dareios Ochos (ABY a) x FI*Silkkihienon Voces Intimae (ABY a)
229 ABY a IC Abychat Whos-That-Girl Naaras Champion Manuela Centamore EX1 CACIB
Saladin Starwind (ABY n) x La Niomana Charisma (ABY n)
230 ABY a FI SK LO 1819893 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1 BIV
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
231 ABY a FI SK LO 1509368 FI*Akanthos Dante Uros Premior Manuela Centamore EX1 CAPIB
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
232 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Premior Manuela Centamore EX1 CAPS NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
233 BAL a 21 FI SK LO 1718984 FI*Willicon Dorian Gray Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC NOM
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
234 BAL b 21 FI SK LO 1821247 FI*Hämynhäivän Dumbledore Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Hämynhäivän Cattleya (OLH f 03 24)
235 CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros International Champion Manuela Centamore EX1 CAGCIB NOM
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
236 CRX I / CRX n FI SK LO 1718321 FI*FunkyJam's Mary Read Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
237 CRX I / CRX n FI SK LO 1613626 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Manuela Centamore KM NOM BIS
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
238 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Manuela Centamore KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
239 CRX II / CRX n 01 63 FI SK LO 1819405 FI*Riverside-eye's Bogey Boy Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1 NOM BIS
FI*Gaala-Star Amor (CRX d 01) x FI*Framillan Wily Witch (CRX a 03)
240 CRX II / CRX n 01 62 FI SK LO 1819799 FI*Merivirran Bambiina Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Vesper Mon Sasti*PL (CRX f 02)
241 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 1716309 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Grand International Premior Manuela Centamore EX1 CAPS
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
242 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 1718173 FI*Piupaws Kardemumma Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Prinsessa Celestia (CRX h)
243 CRX III / CRX d FI SK LO 1821284 FI*Nibel's Sol Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Winter Is Coming (CRX w)
244 CRX IV / CRX f 02 64 FI SK LO 1819406 FI*Riverside-eye's Birdie Babe Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Gaala-Star Amor (CRX d 01) x FI*Framillan Wily Witch (CRX a 03)
245 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 1820720 FI*FunkyJam's Ame no Uzumi Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's Shinny Upatree (CRX d 03 24)
246 CRX V / CRX n 23 FI SK LO 1819820 FI*Piupaws Lara Croft Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
247 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
248 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1614038 FI*Piupaws Ascalon Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
249 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI SK LO 1820844 FI*Framillan Camo the Leaf Dragon Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Melody Pops (CRX n 01 21)
250 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO 35345 FIN*Piupaws Tecna Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM BIV
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
250 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO 35345 FIN*Piupaws Tecna Naaras Veteraani Manuela Centamore 1 NOM
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
251 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1404881 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
252 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 37251 FI*Piupaws Hjördis-Täti Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
253 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1717687 FI*Framillan Lando Calrissian Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB NOM
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
254 CRX VII / CRX n 33 FI SK RX 1821414 Ultraviolet Flower Garden*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Duke Ellington EnergySun (CRX b 03) x Genevieva Flower Garden (CRX f 03 33)
255 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK RX 1820345 FI*FunkyJam's Not like The other girls Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
256 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK LO 1821123 FI*Framillan Born This Way Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*Framillan Liara T'soni (CRX a 24)
257 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1821460 FI*Saca's First-class Lady Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1 BIV NOM BIS
FI*Alchemist Abracadabra (CRX n 03 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
258 DRX I / DRX n FI SK LO 1715605 EE*Serengeti Masterpiece Uros International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB BIV
Likoma's Der Graf (DRX n) x EE*Cricket Rose Masterpiece (DRX h 32)
259 DRX I / DRX n FI SK RX 1716807 FI*Åbodas Mochi Uros Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Mirexin Joyful Juliet (DRX n 32)
260 DRX I / DRX n FI SRK LO 40417 FI*Åbodas Tacoda Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Åbodas Patamon (DRX n) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
261 DRX I / DRX n FI SK RX 1820135 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP NOM
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
262 DRX III / DRX e FI SK LO 1717457 FI*Bravefellow Naava Uros Avoin Manuela Centamore Abs
FI*Pihlajan Immo-Nestori (DRX n) x FI*Bravefellow Chisu (DRX g 24)
263 DRX III / DRX g FI SK LO 1821191 FI*Pixielated Cinndoughrella Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
EE*Serengeti Masterpiece (DRX n) x Eva Mariposa (DRX g)
264 DRX IV / DRX g 02 62 FI SK LO 1610938 FI*Avariel Maniola Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Avariel Jazz (DRX g 09 21 33)
265 DRX IV / DRX e 09 23 FI SK RX 1822801 Lirika's Dandelion D'Light Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Lirika's Bernard (DRX n 24) x Lirika's Camelia Flower (DRX g 03)
266 DRX VI / DRX n 03 24 FI SK LO 1822803 Curly Time Zacharias Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Elfe Feerique Urmas (DRX d 02) x Curly Time Rashele (DRX f 03 24)
267 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 1406016 Bindy Applause Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
268 DRX VII / DRX n 21 32 FI SK LO 1819902 FI*Åbodas Yedda Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
S*Infracat's J James Joyce (DRX n 21 32) x FI*Åbodas Eimi (DRX n)
269 DRX VII / DRX n 31 FI SK LO 1820602 FI*Berry's Frozen Feather Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX2
FI*Fairy-Story's SomethingSpecial (DRX a 03) x Bindy Applause (DRX n 32)
270 DRX VII / DRX d 21 32 FI SK RX 1820952 FI*Bravefellow Pilvi Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV
EE*Peter Pan Masterpiece (DRX d 22) x Roxana Mondodevon-Rex*PL (DRX h)
270 DRX VII / DRX d 21 32 FI SK RX 1820952 FI*Bravefellow Pilvi Naaras Määrittely Pia Nyman DRX d 21 32
EE*Peter Pan Masterpiece (DRX d 22) x Roxana Mondodevon-Rex*PL (DRX h)
271 OLH n FI SK LO 1821246 FI*Hämynhäivän Esko Mörkö Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Hämynhäivän Cattleya (OLH f 03 24)
272 OLH r 03 FI SK LO 1508036 FI*Galene's Erica Spiculifolia Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Jacadi De La Cour Divine (OSH d 02) x FI*Galene's Bacardi Breezer (SIA p 03)
273 OSH w 61 FI SK LO 1821021 FI*Vintterin Aarre Loviisanpoika Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Vintterin Loviisa Miinantytär (SIA n 21)
274 OSH w 63 FI SK LO 1821242 FI*Hämynhäivän Hottikattif Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Hämynhäivän Cattleya (OLH f 03 24)
275 OSH w 64 FI SK LO 1821020 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Vintterin Loviisa Miinantytär (SIA n 21)
276 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
277 OSH b FI SK LO 1718645 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
278 OSH e FI SK LO 1716551 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
279 OSH e FI SK LO 1716553 FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
280 OSH f FI SK LO 1508671 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
280 OSH f FI SK LO 1508671 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
281 OSH f FI SK LO 1716555 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS BIV NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
282 OSH f FI SK LO 1820333 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
283 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
284 OSH h FI SK LO 1820444 FI*Eirenen Shufflin Over Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Nisan Oriclis (OSH b) x FI*Eirenen Jungle Freak (OSH f 22)
285 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Pia Nyman KM
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
286 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Manuela Centamore KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
286 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
287 OSH a 24 FI SK LO 1820658 Egill of Monoceros Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
Image Arkenstone *RU (OSH c) x Planeta Soliaris Della LT* Monoceros (OSH g 24)
288 OSH a 25 FI SK LO 1819722 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
289 OSH b 22 FI SK LO 1613264 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
289 OSH b 22 FI SK LO 1613264 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
290 OSH b 24 FI SK LO 1718649 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
291 OSH b 24 FI SK LO 1718641 FI*Vintterin Hilma Miinantytär Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
292 OSH b 24 FI SK LO 1821200 FI*Bitterblues Chili Cheyenne Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Mummeli Queeninha Anthea (SIA j 21)
293 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
294 OSH c 24 FI SK LO 1614728 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
295 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
296 OSH d 24 FI SK LO 1821996 Helios v. Imporio A Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
297 OSH d 24 FI SRK LO 39855 HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM BIV
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
297 OSH d 24 FI SRK LO 39855 HU*Imladris Indil Hapci Uros Veteraani Manuela Centamore 2
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
298 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
299 OSH d 24 FI SK LO 1613663 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
300 OSH h 24 FI SK LO 1821564 FI*Clamoris Jocelina Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Orifame Sirocco (OSH b) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
301 OSH b 03 FI SK LO 1822114 Ardales Elois Agraciado Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Rusor Oriks (OSH o) x Eloisa Lali Barbudo (OSH b 03)
302 RUS FI SRK LO 41751 FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
303 RUS FI SK LO 1718952 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC BIV
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
304 RUS FI SK LO 1819398 FI*Sini-ihmeen Tähti-Taiga Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX2
FI*Harmuan Valtteri Villikko (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Marimin (RUS )
305 RUS FI SK LO 1820263 S*Kyanos Helene Naaras Avoin Sara Ojaniemi Abs
Gaston Mollis Felis, CZ (RUS ) x S*Mistlurens Inez (RUS )
306 RUS FI SK LO 1820171 FI*Lolcat's Michaela Banks Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi Abs
Wychwood Wow (RUS ) x FI*Lolcat's Elsa (RUS )
307 RUS FI SK LO 1820027 FI*Sini-ihmeen Kujeileva Kleopatra Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX3
Gaston Mollis Felis, CZ (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Viehko Venla (RUS )
308 RUS FI SK LO 1819954 FI*Sini-ihmeen Mahtava Matilda Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX2
Wychwood Wow (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Meno-Maisa (RUS )
309 RUS FI SK LO 1820643 S*Sirius Moonlight and Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV NOM
Wynterwynd StarryKnight of S*Sirius (RUS ) x S*Sirius Fly on the wings of love (RUS )
310 RUS FI SK LO 1821995 Yuki Gilraen * PL Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
Samovar Something Special (RUS ) x Carrera Gilraen * PL (RUS )
311 RUS FI SRK LO 42023 FI*Hana-Bi Liù Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS BIV
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
312 RUS FI SK LO 1614364 FI*Lolcat's Prince Carl-Philip Uros International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Queen Victoria (RUS )
313 RUS FI SK LO 1717674 FI*BlueKaramel Da Capo Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
Amulet Suomipoika Trozayar (RUS ) x FI*BlueKaramel Champagne (RUS )
314 SIA n FI SK RX 1822424 Whalleybush Most Wanted Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Drestothril Johpas (SIA b) x Whalleybush Work of Art (SIA f)
315 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
316 SIA a FI SK LO 1719007 FI*Kelmikerhon Iku-Turso Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
317 SIA b FI SK LO 1719008 FI*Kelmikerhon Ilmarinen Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
318 SIA c FI SK LO 1614954 FI*Kelmikerhon Niittyvilla Uros Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
319 SIA d FI SK LO 1821202 FI*Bitterblues Crème de la Crème Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Mummeli Queeninha Anthea (SIA j 21)
320 SIA n 21 FI SRK RX 41312 FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
321 SIA n 21 FI SK LO 1715988 FI*Vintterin Bertta Miinantytär Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
322 SIA b 21 FI SK LO 1614200 Lumoexpress Mila Naaras International Premior Anna Wilczek Abs
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x Lumoexpress Tigrina (OSH n 24)
323 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
324 SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Supreme Champion Sara Ojaniemi KM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
325 SOM n FI SK RX 1510366 FI*SunnyPace Fritillaria Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS NOM
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
326 SOM n FI SK RX 1614972 FI*Kharn-Ka H.Nelson Uros International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
327 SOM n FI SK RX 1718050 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
328 SOM n FI SK RX 1508175 Tilsim dan Black Dragon Uros Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
Avaloncat's Jabaloo (SOM n) x Tilsim dan Nala (SOM n)
328 SOM n FI SK RX 1508175 Tilsim dan Black Dragon Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Avaloncat's Jabaloo (SOM n) x Tilsim dan Nala (SOM n)
329 SOM n FI SK LO 1819889 FI*Kharn-Ka Maestro Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
330 SOM n FI SK LO 1819580 FI*Lamadegaan Festival Star Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX2
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
331 SOM n FI SK LO 1819578 FI*Lamadegaan Feel The Magic Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
332 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV NOM
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
333 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
333 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Manuela Centamore 1 NOM BIS
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
334 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
334 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Manuela Centamore 2
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
335 SOM n FI SK RX 1510368 FI*SunnyPace Forsythia Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
336 SOM o FI SK LO 1614327 FI*SunnyPace Galega Uros Grand International Champion Manuela Centamore EX1 CACS
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
337 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1715976 FI*Eipril Rosalie Naaras International Champion Manuela Centamore EX1 CAGCIB NOM BIS
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
338 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718306 FI*Hebblas Wibby Naaras International Champion Manuela Centamore EX2
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
339 SPH III / SPH f FI SK RX 1717823 FI*Hobbitqueen's Nicoletta Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
340 SPH IV / SPH f 01 62 FI SK RX 1718176 Newans Melissa Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
Muggleborn Bluekatti Veyron/ID (SPH a 09) x Catberry Cirilla of Newans (SPH f 09)
341 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 1611009 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Elin Hoffner Abs
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
342 SPH IV / SPH f 02 64 FI SRK RX 1403977 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
343 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 1820163 Av Ljusalfheim Zephyr Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
344 SPH V / SPH n 03 33 FI SK RX 1820269 FI*Hebblas Xaviera Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
345 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 1716265 FI*Hebblas Vincent Uros Supreme Premior Pia Nyman KM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
346 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 1403426 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Elin Hoffner Abs
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
347 THA n FI SK LO 1820491 Magic Thai Goblin's Yinella Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Magic Hopfe Cat's Imri (THA n) x Magic Thai Goblin's Yukina (THA b)
348 THA c Magic Hopfe Cat's Justus Uros Grand International Champion Manuela Centamore Abs
Magic Thai Goblin's Debussy (THA a) x Magic Thai Goblin's Isabeau (THA a)
349 THA c Magic Hopfe Cat´s Lütt Matten Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore Abs
Magic Hopfe Cat's Justus (THA c) x Magic Thai Goblin´s Aurora (THA a 21)
350 HCL Olavi Pekunpoika Uros Kotikissat Martin Urban 1 NOM
351 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Martin Urban 1 NOM BIS
351 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Manuela Centamore 2
352 HCS Ninja Naaras Kotikissat Martin Urban 1 NOM
352 HCS Ninja Naaras Veteraani Manuela Centamore 1 NOM BIS
353 HCS Vesku Uros Kotikissat Martin Urban 1 NOM
381 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Centamore Manuela ABY a, ABY o, CRX I, CRX II, CRX IV, CRX VIII, DRX III, OSH a 24, SIA c, SIA d, SOM o, SPH II, SPH III, THA c, VET 4, VET Kotikissat 35
Hoffner Elin 0
Knýová Linda SBI n (13c), MCO VIII (13c), MCO IV, MCO V, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NFO IV 39
Komissarova Olga BLH c, BLH d, BLH f 03, BLH n, BLH ns 11, BSH f 24, BSH n 22, BUR a, BUR b, BUR d, BUR n, CYM 51-52, EUR a 23, EUR e 23, EUR e 24, EUR f 23, EUR f 24, EUR g 23, MAU n 24, MAU ns 24, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24, VET 1 41
Nyman Pia DRX VII (13c), ABY n, CRX III, CRX V, CRX VI, CRX VII, DRX IV, DRX VI, OSH c 24, OSH n, OSH n 24, OSH w 63, OSH w 64, SPH IV, SPH V, THA n, VET 3 35
Ojaniemi Sara DRX I, DRX VII, RUS, SOM n 33
Rautio Kristiina EXO f, PER d 24, RAG a 03, RAG a 04, SBI b 21, SBI d 21, SBI n, SBI n 21, MCO III, NEM II, NFO VII, NFO VIII, SIB VI, SIB VII, TUA II 41
Sneum Hanne Sofie MCO I, MCO II, NEM I, NFO I, NFO II, NFO IX, NFO VI, SIB III, SIB IV, SIB VIII, BEN n 24, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BSH ns 11, BSH ns 22 64, BUR f, BUR g, BUR h, EUR ns 23 40
Urban Martin BSH d, BSH f, BSH g, BSH n, EUR a 24, EUR as 23, EUR d 22, EUR d 24, EUR es 24, EUR n 22, KBL I, KOR, MAN 51-52, OCI os 24, SRL I, SRL II, SRL III, HCL, HCS 36
Wikström Bjarne EXO f 22, EXO f 24, EXO n, EXO n 03 24, EXO n 24, PER f, PER f 21 33, PER n, PER n 03 24, PER n 21 33, RAG a, RAG a 04 21, RAG b 04 21, RAG e 04, RAG g 04, RAG n, RAG n 04, SBI a, SBI a 21, SBI b, SBI c, SBI d, SBI f, SBI h, TUV d 61-63 37
Wilczek Anna BAL a 21, BAL b 21, OLH n, OLH r 03, OSH a 25, OSH b, OSH b 03, OSH b 22, OSH b 24, OSH d 24, OSH e, OSH f, OSH h, OSH h 24, OSH w 61, SIA a, SIA b, SIA b 21, SIA n, SIA n 21 32
11 tuomaria