Omakissa
Eteläinen Rotukissayhdistys 108. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.9.2018 Loppuu 22.9.2018
Ilmoittautuminen alkaa 3.7.2018 Ilmoittautuminen loppuu 26.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 12:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 14.9.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 350  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki.
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, 050 5065355, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, 040 7414003, show@ery-syd.net
Lisätietoja Näyttely on Drive In-näyttely. Lisätietoja näyttelyinfosta.

Näyttelymaksut kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu viimeistään 31.7.2018: 35e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 32e/kissa/pvä.

Näyttelymaksu kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu 1.8.2018 jälkeen: 39e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 35e/kissa/pvä.

Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.

Näyttelymaksun voi maksaa leimakortilla 31.7.2018 asti. Myös vajaat leimakortit käyvät osasuorituksena. Leimakortti postitettava välittömästä ilmoittautumisen jälkeen.

Näyttelyluettelo on maksullinen, 5e, eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta, vaan se tulee maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt.

Assistentit voivat ilmottautua pääassistentille, mlanden@gmail.com Assistenteille maksetaan 30e/pvä tai leimakortti sekä lounas.

Näyttelykutsu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 66 65 0 0 1
2 88 82 2 0 4
3 97 95 1 0 1
4 148 133 6 0 8
Kotikissat 7 6 0 0 1
Yhteensä 406 381 9 0 15

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me 1 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
2 EXO f FI*Cherish's Raspberry 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
3 EXO f FI*Shamirin Ödesdotter 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX2
4 EXO f FI*Shamirin Charming Cherie 1 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina Abs
5 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
6 EXO f 22 FI*Cherish's Pudding 1 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
7 EXO f 24 FI*Shamirin Diamont Destiny 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
8 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
8 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
8 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
9 EXO n 03 24 FI*Jewelstory You Look Good 1 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM BIS
10 PER n FI*Mimosan Wanna Be Your G.U.Y. 1 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
11 PER n FI*Mimosan Worst Part Is Over 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
12 PER f FI*Mimosan Until The World Ends 1 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
13 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
14 PER d 24 FI*Shamirin Bandito Boy 1 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
15 PER n 03 24 FI*Whispers Neville 1 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC NOM BIS
16 PER n 21 33 Benoma Ultraviolet 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne Abs
17 PER f 21 33 Ayser's Q-Girl 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
18 PER f 21 33 Benoma Just a Star 1 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne Abs
19 RAG n FI*Pengvin's Maxentius 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX2
20 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
21 RAG n FI*Lukanpuron Brenda 1 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 4
22 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
23 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
24 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
25 RAG n 04 FI*Collicatin Only One Olga 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
26 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
27 RAG a 03 FI*Snowrag Jungle Love 1 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
28 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC BIV NOM
29 RAG a 04 FI*Snowrag Jungle Fever 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
30 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bertha 1 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
31 RAG a 04 FI*Barfait's Felicite Febe 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
32 RAG a 04 FI*Stardoll's Twilight Princess 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
33 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
34 RAG a 04 Gayaneh Juno Primas 1 Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
35 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
36 RAG g 04 FI*Celestial's Irish Coffee 1 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
37 RAG a 04 21 Gayaneh Littorella igitur 1 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
38 RAG b 04 21 Lumenvalkean Felicity 1 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
39 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS BIV NOM BIS
40 SBI n FI*Chirybiry's Sweet Asmo 1 Uros 13c (Määrittely) Knýová Linda SBI n
40 SBI n FI*Chirybiry's Sweet Asmo 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
41 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
42 SBI n FI*Kujakeikarin Klotilda 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
43 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM
43 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
44 SBI a FI*Touchant Câlinerie 1 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
45 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
46 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
47 SBI c S*Varicella's Lilac Banzi 1 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
48 SBI c FI*Canth's Jour 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
49 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum 1 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
50 SBI d FI*Pirimirrin Lanarkiitti 1 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
51 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
52 SBI f FI*Humming Paranoid Android 1 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
53 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
53 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
54 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
55 SBI n 21 FI*Chirybiry's Uku-Man 1 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
56 SBI a 21 FI*Harebell Nipsu 1 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
57 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
58 SBI d 21 FI*Jennydream's Zoloto 1 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
59 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
60 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Afacan Alev 1 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
61 MCO I / MCO n FI*Rotcat Odessa 2 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM
62 MCO I / MCO n FI*Fullmoon's Midnite Dynamo 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
63 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon 2 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
64 MCO II / MCO n 09 Aluf LeonilaCoon*RU 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
65 MCO II / MCO a 09 PL*Dark Age Kongo 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Abs
66 MCO III / MCO n 22 Traverrtino Casper 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
67 MCO III / MCO n 22 Marshal Golden Mile 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina Abs
68 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
69 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Alder 2 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
70 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Carpe Dajm 2 Naaras 1 (SC) Knýová Linda KM
71 MCO IV / MCO n 09 22 Sansa Estate Pearls*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Leader Of Them All 2 Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
73 MCO IV / MCO n 09 22 Sheila StarArk *RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda Abs
74 MCO IV / MCO n 09 22 The TipTop Maine Mariah's Storm 2 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1 BIV
75 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Dagmeran Desperado 2 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP NOM BIS
76 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Game Over 2 Naaras 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP
77 MCO V / MCO f FI*Rotcat Unia 2 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
78 MCO V / MCO f 24 Patayan's Neonila 2 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda Abs
79 MCO V / MCO d 22 FI*Haapamäen Clara Loviisa 2 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda Abs
80 MCO V / MCO f 24 FI*Hemingway's Iris Pretty Nose 2 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX2
81 MCO V / MCO d Tina of Golden Happiness 2 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1 BIV NOM
82 MCO VI / MCO d 09 22 Zachary Tiili*PL 2 Uros 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
83 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love 2 Naaras 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB NOM BIS
84 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat Urwic 2 Uros 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
85 MCO VI / MCO d 09 22 UA*Monterini Bilbo 2 Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1 BIV NOM BIS
86 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain No Connection 2 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
87 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB NOM
88 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 1 (SC) Knýová Linda KM
89 MCO VII / MCO ns Midnight N'Bugatti Venom 2 Uros 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
90 MCO VII / MCO fs FI*Fullmoon's Moon in My Hand 2 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
91 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1 BIV
92 MCO VII / MCO as FI*Satinante's The Only One Blue Dream 2 Naaras 11 (Nuoret) Knýová Linda EX1
93 MCO VII / MCO ds 22 FI*Hemingway's Chief Yellow Hawk 2 Uros 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP
94 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria 2 Uros 1 (SC) Knýová Linda KM BIV NOM
95 MCO VIII / MCO as 09 FI*Fullmoon's Nightflight to Mars 2 Uros 9 (Avoin) Knýová Linda VG2
96 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Stout-hearted Benedictus 2 Uros 13c (Määrittely) Knýová Linda MCO ns 09 24
96 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Stout-hearted Benedictus 2 Uros 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
97 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Moggi Kizz-Kizz 2 Uros 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
98 MCO VIII / MCO fs 03 24 FI*Moggi Kara Melli 2 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
99 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS
100 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Fiona 2 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
101 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS NOM BIS
102 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
103 NFO I / NFO n FI*Karvanaaman Nefernefernefer 2 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
104 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM
105 NFO II / NFO n 09 FI*Jarraun's Skog Heimdall 2 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
106 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 1 (SC) Knýová Linda KM
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 3 (GIC) Knýová Linda EX1 CACS
108 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Nalle-Puhin Ahti 2 Uros 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC BIV
109 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Jarraun's Skog Emeliana 2 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
109 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Jarraun's Skog Emeliana 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
110 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
111 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
112 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Hattivatti 2 Uros 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB
113 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
114 NFO VI / NFO d 09 22 (N)Fodnaheia's Maffeo 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
114 NFO VI / NFO d 09 22 (N)Fodnaheia's Maffeo 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
115 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie Abs
116 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Haaveeni Freija 2 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX2
117 NFO VI / NFO f 09 24 Katzengarten Iitu Lustig 2 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
118 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Hopeahännän Tanhupallo 2 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX2
119 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV NOM BIS
120 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Hymypoika 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina Abs
121 NFO VIII / NFO ns 09 PL*Mrau Yori 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
122 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FinnFeline's Daydream 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
123 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
124 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie Abs
125 SIB III / SIB n 24 FI*Taigatassun Menninkäinen 2 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
126 SIB III / SIB n 24 FI*Bmy-Moumou Molly Brown 2 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
127 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Catillus Jaska 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC NOM
128 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
129 SIB VI / SIB d 09 24 FI*DragonStar's Adventurous Aragorn 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
130 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
131 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Taigatassun Kikimora 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
132 SIB VII / SIB fs 24 FI*DragonStar's Ambitious Adrian 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
133 SIB VII / SIB as FI*Ajatuksen Aikataika 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
134 SIB VII / SIB fs 24 FI*Distinto Asti Tosti 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
135 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM BIS
136 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB NOM
137 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba 2 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
138 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Seda 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
139 BEN n 24 S*Retriver Duchess 3 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB NOM
140 BEN n 24 FI*Leokatin Rhianna 3 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
141 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
142 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT 3 Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS BIV
143 BEN n 24 FI*Bengabling Bandito 3 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
144 BEN n 24 32 Only You des Griffes de Feu 3 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
145 BEN n 24 33 Asianleopardcat Honey 3 Naaras 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
146 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
147 BLH c Rozehip's Smalltown Boy 3 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga DISQ
148 BLH d 24 FI*Safra's Roly-Poly 3 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
149 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra 3 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
149 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
150 BLH ns 11 FI*Huntercat Prince Benjamin 3 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV
151 BLH ns 11 FI*Huntercat Princess Belladonna 3 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
152 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
153 BSH n FI*Ferme Eppu Elmina 3 Naaras 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
153 BSH n FI*Ferme Eppu Elmina 3 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
154 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
155 BSH d FI*Bumblebrits Mull of Kintyre 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 No Cert
156 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Urban Martin KM BIV NOM
156 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM
157 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Urban Martin KM
157 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 3
158 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Urban Martin KM
159 BSH g FI*Safra's Jin Baobao 3 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1
160 BSH n 22 FI*Rhinestone's Edmund Efrem 3 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
161 BSH f 24 FI*Bumblebrits Paris je t'aime 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC NOM
162 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Mademoiselle Mimi 3 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
163 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Bianca 3 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX2
164 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB NOM
165 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Ichona 3 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
166 BSH ns 22 64 FI*Englishfellows Boris 3 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
167 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB NOM
168 BUR a LV*Forsland Bozena 3 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
169 BUR b Uslada Magic Valley*RU 3 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM
170 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga Abs
171 BUR f FI*Lilac's Nala Lion Queen 3 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Abs
172 BUR g FI*Karvanverran Ifigeneia 3 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
173 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
174 BUR h FI*Seirene Sugar Babe 3 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
175 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI*Finaku's Edremony 3 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
176 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS NOM BIS
177 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Selma Taateli 3 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1
178 EUR a 23 FI*Himmelintähden Ellinoora 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
179 EUR a 23 FI*Kuukissan Erendis 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX2
180 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Urban Martin KM NOM BIS
180 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM BIS
181 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS
182 EUR d 22 Silkkiturkin Samettikukka 3 Naaras 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
183 EUR d 22 FI*Vinhaviiksen Soittakaa Paranoid! 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
184 EUR d 22 Silkkiturkin Tiitiäinen 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX2
185 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Urban Martin KM
186 EUR e 23 FI*Himmelintähden Elastinen 3 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
187 EUR e 23 FI*Pinkkitassun Kristiina 3 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
188 EUR e 24 FI*Vinhaviiksen Vähänksihana 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
189 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda 3 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
190 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM
191 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli 3 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
191 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
192 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
193 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
194 EUR as 23 FI*Himmelintähden Ainoo Penni 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
195 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 8 (PR) Urban Martin Mitätöity Mitätöity
195 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
196 EUR es 24 FI*Himmelintähden Et 3 Uros 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
197 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Urban Martin KM BIV
198 KBL I / KBL w 62 Cezar Ostrov Koshek 3 Uros 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
199 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
200 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Urban Martin KM BIV
201 KOR FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan 3 Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
202 KOR FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
203 KOR FI*Kattihovin Daiyamondo Neko 3 Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1 NOM BIS
204 KOR FI*Tatsutan Avatarah Aham-Sara 3 Naaras 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
205 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Urban Martin KM NOM BIS
206 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes 3 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
207 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zira Zamila 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
208 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 18 (Out of Competition) Komissarova Olga arvosteltu
209 OCI n 24 FI*Northalla Valkyrie 3 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
210 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
211 OCI b 24 FI*Northalla Seventh Son 3 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB NOM
212 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
213 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
213 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
214 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer 3 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
215 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
216 OCI ns 24 FI*Kukkatarhan Imperata 3 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
217 OCI bs 24 FI*Northalla Seventh Day 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
218 OCI bs 24 FI*Punakuun Doris 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX2
219 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM
220 OCI os 24 FI*Northalla Runemaster 3 Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
221 SRL I / SRL a Psipsina Moro 3 Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
222 SRL I / SRL c S*Tiddlywinks Bip Bippadotta 3 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1
223 SRL II / SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue 3 Uros 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS
224 SRL III / SRL f IT*Silverdust Desdemona 3 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1 NOM BIS
225 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
226 ABY n IC S*Cat Claw's Lord of Light 4 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
227 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS NOM
228 ABY a FI*Silkkihienon XO Emiliani 4 Naaras 5 (IC) Centamore Manuela EX1 CAGCIB
229 ABY a GIC Abychat Whos-That-Girl 4 Naaras 7 (CH) Centamore Manuela EX1 CACIB
230 ABY a FI*Kharn-Ka God Particle 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1 BIV
231 ABY a FI*Akanthos Dante 4 Uros 8 (PR) Centamore Manuela EX1 CAPIB
232 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 4 (GIP) Centamore Manuela EX1 CAPS NOM
233 BAL a 21 FI*Willicon Dorian Gray 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
234 BAL b 21 FI*Hämynhäivän Dumbledore 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
235 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 5 (IC) Centamore Manuela EX1 CAGCIB NOM
236 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Mary Read 4 Naaras 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC
237 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 2 (SP) Centamore Manuela KM NOM BIS
238 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Centamore Manuela KM
239 CRX II / CRX n 01 63 FI*Riverside-eye's Bogey Boy 4 Uros 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1 NOM BIS
240 CRX II / CRX n 01 62 FI*Merivirran Bambiina 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
241 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 4 (GIP) Centamore Manuela EX1 CAPS
242 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Kardemumma 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
243 CRX III / CRX d FI*Nibel's Sol 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
244 CRX IV / CRX f 02 64 FI*Riverside-eye's Birdie Babe 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
245 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's Ame no Uzumi 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
246 CRX V / CRX n 23 FI*Piupaws Lara Croft 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
247 CRX V / CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 4 Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
248 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
249 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI*Framillan Camo the Leaf Dragon 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
250 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 4 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM BIV
250 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 4 Naaras 17 (Veteraani) Centamore Manuela 1 NOM
251 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 4 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
252 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Hjördis-Täti 4 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
253 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB NOM
254 CRX VII / CRX n 33 Ultraviolet Flower Garden*RU 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
255 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*FunkyJam's Not like The other girls 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
256 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Born This Way 4 Uros 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
257 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Saca's First-class Lady 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1 BIV NOM BIS
258 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB BIV
259 DRX I / DRX n FI*Åbodas Mochi 4 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
260 DRX I / DRX n FI*Åbodas Tacoda 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
261 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP NOM
262 DRX III / DRX e FI*Bravefellow Naava 4 Uros 9 (Avoin) Centamore Manuela Abs
263 DRX III / DRX g FI*Pixielated Cinndoughrella 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
264 DRX IV / DRX g 02 62 FI*Avariel Maniola 4 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
265 DRX IV / DRX e 09 23 Lirika's Dandelion D'Light 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
266 DRX VI / DRX n 03 24 Curly Time Zacharias 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
267 DRX VII / DRX n 32 Bindy Applause 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
268 DRX VII / DRX n 21 32 FI*Åbodas Yedda 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
269 DRX VII / DRX n 31 FI*Berry's Frozen Feather 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX2
270 DRX VII / DRX d 21 32 FI*Bravefellow Pilvi 4 Naaras 13c (Määrittely) Nyman Pia DRX d 21 32
270 DRX VII / DRX d 21 32 FI*Bravefellow Pilvi 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV
271 OLH n FI*Hämynhäivän Esko Mörkö 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
272 OLH r 03 FI*Galene's Erica Spiculifolia 4 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
273 OSH w 61 FI*Vintterin Aarre Loviisanpoika 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
274 OSH w 63 FI*Hämynhäivän Hottikattif 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
275 OSH w 64 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
276 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
277 OSH b FI*Vintterin Lenita Miinantytär 4 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
278 OSH e FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice 4 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
279 OSH e FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
280 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
280 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
281 OSH f FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS BIV NOM
282 OSH f FI*BlackDevil's Speak Of The Devil 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
283 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
284 OSH h FI*Eirenen Shufflin Over 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
285 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM
286 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Centamore Manuela KM
286 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
287 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
288 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
289 OSH b 22 FI*LeeRaus Taikuri Narsku 4 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
289 OSH b 22 FI*LeeRaus Taikuri Narsku 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
290 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
291 OSH b 24 FI*Vintterin Hilma Miinantytär 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
292 OSH b 24 FI*Bitterblues Chili Cheyenne 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
293 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
294 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM NOM
295 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM
296 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
297 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM BIV
297 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 17 (Veteraani) Centamore Manuela 2
298 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
299 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
300 OSH h 24 FI*Clamoris Jocelina 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
301 OSH b 03 Ardales Elois Agraciado 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
302 RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
303 RUS FI*Harmuan Aloisia Allegra 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC BIV
304 RUS FI*Sini-ihmeen Tähti-Taiga 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
305 RUS S*Kyanos Helene 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
306 RUS FI*Lolcat's Michaela Banks 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara Abs
307 RUS FI*Sini-ihmeen Kujeileva Kleopatra 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX3
308 RUS FI*Sini-ihmeen Mahtava Matilda 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX2
309 RUS S*Sirius Moonlight and Roses 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
310 RUS Yuki Gilraen * PL 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
311 RUS FI*Hana-Bi Liù 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS BIV
312 RUS FI*Lolcat's Prince Carl-Philip 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
313 RUS FI*BlueKaramel Da Capo 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
314 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
315 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
316 SIA a FI*Kelmikerhon Iku-Turso 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
317 SIA b FI*Kelmikerhon Ilmarinen 4 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
318 SIA c FI*Kelmikerhon Niittyvilla 4 Uros 10 (KAS) Centamore Manuela EX1 CAP
319 SIA d FI*Bitterblues Crème de la Crème 4 Uros 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
320 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
321 SIA n 21 FI*Vintterin Bertta Miinantytär 4 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
322 SIA b 21 Lumoexpress Mila 4 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna Abs
323 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM BIS
324 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
325 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS NOM
326 SOM n FI*Kharn-Ka H.Nelson 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
327 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
328 SOM n Tilsim dan Black Dragon 4 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
328 SOM n Tilsim dan Black Dragon 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
329 SOM n FI*Kharn-Ka Maestro 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
330 SOM n FI*Lamadegaan Festival Star 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX2
331 SOM n FI*Lamadegaan Feel The Magic 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
332 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
333 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Centamore Manuela 1 NOM BIS
333 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
334 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Centamore Manuela 2
334 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM BIV NOM BIS
335 SOM n FI*SunnyPace Forsythia 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
336 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 3 (GIC) Centamore Manuela EX1 CACS
337 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie 4 Naaras 5 (IC) Centamore Manuela EX1 CAGCIB NOM BIS
338 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 5 (IC) Centamore Manuela EX2
339 SPH III / SPH f FI*Hobbitqueen's Nicoletta 4 Naaras 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC
340 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
341 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Hoffner Elin Abs
342 SPH IV / SPH f 02 64 FI*Evilurbastet Miranda 4 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
343 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr 4 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
344 SPH V / SPH n 03 33 FI*Hebblas Xaviera 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM
345 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM
346 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Hoffner Elin Abs
347 THA n Magic Thai Goblin's Yinella 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
348 THA c Magic Hopfe Cat's Justus 4 Uros 3 (GIC) Centamore Manuela Abs
349 THA c Magic Hopfe Cat´s Lütt Matten 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela Abs
350 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Urban Martin 1 NOM
351 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Urban Martin 1 NOM BIS
351 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Centamore Manuela 2
352 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Urban Martin 1 NOM
352 HCS Ninja Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Centamore Manuela 1 NOM BIS
353 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Urban Martin 1 NOM
380 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Centamore Manuela ABY a, ABY o, CRX I, CRX II, CRX IV, CRX VIII, DRX III, OSH a 24, SIA c, SIA d, SOM o, SPH II, SPH III, THA c, VET 4, VET Kotikissat 35
Hoffner Elin 0
Knýová Linda SBI n (13c), MCO VIII (13c), MCO IV, MCO V, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NFO IV 39
Komissarova Olga BLH c, BLH d, BLH f 03, BLH n, BLH ns 11, BSH f 24, BSH n 22, BUR a, BUR b, BUR d, BUR n, CYM 51-52, EUR a 23, EUR e 23, EUR e 24, EUR f 23, EUR f 24, EUR g 23, MAU n 24, MAU ns 24, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24, VET 1 41
Nyman Pia DRX VII (13c), ABY n, CRX III, CRX V, CRX VI, CRX VII, DRX IV, DRX VI, OSH c 24, OSH n, OSH n 24, OSH w 63, OSH w 64, SPH IV, SPH V, THA n, VET 3 35
Ojaniemi Sara DRX I, DRX VII, RUS, SOM n 33
Rautio Kristiina EXO f, PER d 24, RAG a 03, RAG a 04, SBI b 21, SBI d 21, SBI n, SBI n 21, MCO III, NEM II, NFO VII, NFO VIII, SIB VI, SIB VII, TUA II 41
Sneum Hanne Sofie MCO I, MCO II, NEM I, NFO I, NFO II, NFO IX, NFO VI, SIB III, SIB IV, SIB VIII, BEN n 24, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BSH ns 11, BSH ns 22 64, BUR f, BUR g, BUR h, EUR ns 23 40
Urban Martin BSH d, BSH f, BSH g, BSH n, EUR a 24, EUR as 23, EUR d 22, EUR d 24, EUR es 24, EUR n 22, KBL I, KOR, MAN 51-52, OCI os 24, SRL I, SRL II, SRL III, HCL, HCS 36
Wikström Bjarne EXO f 22, EXO f 24, EXO n, EXO n 03 24, EXO n 24, PER f, PER f 21 33, PER n, PER n 03 24, PER n 21 33, RAG a, RAG a 04 21, RAG b 04 21, RAG e 04, RAG g 04, RAG n, RAG n 04, SBI a, SBI a 21, SBI b, SBI c, SBI d, SBI f, SBI h, TUV d 61-63 37
Wilczek Anna BAL a 21, BAL b 21, OLH n, OLH r 03, OSH a 25, OSH b, OSH b 03, OSH b 22, OSH b 24, OSH d 24, OSH e, OSH f, OSH h, OSH h 24, OSH w 61, SIA a, SIA b, SIA b 21, SIA n, SIA n 21 32
11 tuomaria.