RUROK 25.8.2018 121 kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.8.2018 Loppuu 25.8.2018
Ilmoittautuminen alkaa 15.6.2018 Ilmoittautuminen loppuu 5.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.8.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI9242100010068730
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka KoiraKeidas Vantaanpuistotie 29, 01730 Vantaa
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: KoiraKeidas Vantaanpuistotie 29, 01730 Vantaa

Näyttelyluokat: 1-17.
Huomioithan että jokaiseen luokkaan tehdään oma näyttelyilmottautuminen!
Näyttelyssä noudatetaan Fifen ja Suomen Kissaliiton sääntöjä.
Eläinlääkärintarkastus suoritetaan pistokokein.

Leimakortteja hyväksymme 1 / päivä / talous. Ne tulee lähettää heti näyttelysihteerille.
Kati Nieminen Luisukatu 4 a 1, 33240 Tampere. Laita korttiin kissan nimi ja omistajan nimi.


Näyttelypäällikkö: Jukka Laine puh. 0449306273
Näyttelysihteeri: Kati Nieminen Luisukatu 4 a 1, 33240 Tampere.puh. 0407761395
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten  show@rurok.fi osoitteesta. Töissä en hoida näyttely asioita.

Palkinnot: Marianne Surakka marianne.surakka@rurok.fi, 0500856380
Rotu ja myyntipäydät: Sinikka Laine  sinikka.laine@rurok.fi, puh.0505111399
Raha-asiat: Sinikka Laine  sinikka.laine@rurok.fi, puh.0505111399
Assistentit: Marko Lahtinen nebbis@gmail.com
Lisätietoja Näyttelyluettelo etukäteen ostettuna 3€, paikanpäältä 5€ (rajoitettu erä). Varaathan siis omasi ajoissa Omakissan kautta. 
Ruusukkeet on maksullisia. Vp, tp ruusukkeet/ palkinnot maksuttomia.

Muutokset: Vain väri ja luokkamuutokset on mahdollisia 1.8.2018 jälkeen. Jo tehtyihin ilmoituksiin muutokset  5€/ muutos. Muutokset osoitteeseen info@rurok.fi. Vastaamme kaikkiin sähköposteihin. Jos ei vastausta kuulu otathan yhteyttä uudelleen.

Ilmottautuminen on sitova. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmottautumiset voidaan hylätä. Maksa ilmoituksesi heti ilmottautumisen jälkeen Omakissasta saamallasi viitenumerolla. Eräpäivä on HETI!. Jos kissa perutaan ennen ilmoitusajan päättymistä palautetaan summasta 75%. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 77
2 73
3 72
4 107
Kotikissat 19
Yhteensä 348

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n FI SK LO 1611747 My-Champagne Iron Maiden Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
3 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 NOM BIS
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO f FI SRK LO 89247 FI*Shamirin Charming Cherie Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 NOM
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
6 EXO n 24 FI SRK LO 1302167 FI*Cherish's Nacho Uros International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
7 EXO n 24 FI SRK LO 1302168 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Kastraatti Raymond Alessandro Saetre EX1 CAP
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
8 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
8 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
9 EXO n 03 24 FI SK LO 1819859 FI*Jewelstory Tonight Star Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre Abs
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
10 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1 NOM
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
11 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACIB
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
12 PER a FI SK LO 1507564 FI*Timanfaya Heartbeat Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
13 PER d FI SRK LO 84180 FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Raymond Alessandro Saetre KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
13 PER d FI SRK LO 84180 FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Henry Hornell 3
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
14 PER f FI SRK LO 91075 Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Raymond Alessandro Saetre KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
15 PER ns FI SK LO 1820146 FI*Timanfaya The Power Of Love Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
16 PER n 22 FI SK LO 1613630 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
17 PER ds 11 FI SK LO 1611254 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Champion Raymond Alessandro Saetre Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
18 PER fs 22 62 FI SK LO 1507463 Changes Nina Hagen of Kultaviiksen Naaras Avoin Robert Lubrano Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x Kuutsas Smoke in Your Eyes (PER gs 23)
19 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Raymond Alessandro Saetre KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
20 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGPIB NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
20 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
21 PER g 02 62 FI SK RX 1613707 Sweetmarale's Bonjour Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Candirand's Only in Your Dreams (PER e 03) x Sweetmarale's Queen Mary I (PER f 03)
22 PER n 01 21 62 FI SRK LO 89026 FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
23 PER n 03 24 FI SK LO 1613058 FI*Whispers Neville Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC NOM BIS
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
24 PER f 33 FI SK LO 1717943 FI*Yashar's Cicciolina Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
FI*Yashar's Åskari Ålematon (PER e 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
25 PER b 21 33 FI SK LO 1820727 FI*Yashar's Dobby Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
26 PER d 21 33 FI SK LO 1820725 FI*Yashar's Draco Uros Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
27 PER e 21 33 FI SK LO 1510625 Ayser's Jetset Queen Naaras Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC NOM
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x IT*Venus Delle Lune Saracene (EXO e 21 33)
28 PER e 21 33 FI SRK LO 88695 FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPIB
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
29 RAG n FI SK LO 1611783 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS BIV
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
30 RAG n FI SK LO 1820246 FI*Mayapaw's Petén Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Snowrag Frisco Kid (RAG n) x FI*Mayapaw's Princesa de Mexico (RAG a)
31 RAG n Dollicious Drop Dead Gorgeous Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Ragtail Figaro (RAG n 04) x Dollicious Cherry L Amour (RAG n 04)
32 RAG a FI SK LO 1612509 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Robert Lubrano KM NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
33 RAG c FI SRK LO 85688 FI*MistyNight Augustus Uros Supreme Champion Raymond Alessandro Saetre KM
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
33 RAG c FI SRK LO 85688 FI*MistyNight Augustus Uros Veteraani Henry Hornell 2
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
34 RAG c FI SK RX 1819812 Mokotuvan Nutukka Utuinen Uros Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
Of Elisir Fudge/ID (RAG c 04) x Xara Koci Szarm*PL (RAG b)
35 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Grand International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACS
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
36 RAG n 04 FI SK RX 1613149 FI*Darkie's Yume Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
37 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC BIV NOM
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
38 RAG a 03 FI SRK LO 1404278 FI*Satinante's Norma Natalie Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Satinante's Daisy Daniela (RAG n 03)
39 RAG a 04 FI SK LO 1716510 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACIB
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
40 RAG a 04 FI SK LO 1718702 FI*Satinante's Twinings Catherine Naaras Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
41 RAG a 04 FI SK LO 1820784 FI*Barfait's Feriel Fifi Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX2
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
42 RAG a 04 FI SK LO 1820228 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1 BIV NOM BIS
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
43 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Grand International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPS
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
44 RAG b 04 FI SK LO 1820775 FI*Utuinen WowPaw Willie Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Utuinen Once In A Lifetime (RAG n 04) x FI*Utuinen Prime Love (RAG n)
45 RAG d 04 FI SK LO 1820666 FI*Sunrunner's Jannon Jarlath Uros Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd (RAG f 03)
46 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
47 RAG f 03 FI SK LO 1509816 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
48 RAG g 03 FI SK LO 1718876 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
49 SBI n FI SK LO 1821105 FI*Kujakeikarin Klotilda Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FI*Sic'an Ulmaria (SBI b 21)
50 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Raymond Alessandro Saetre KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
50 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Veteraani Henry Hornell 2
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
51 SBI a FI SK LO 1717616 Demian Suomi100 Pätkä Uros Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
52 SBI a FI SRK LO 89797 FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Raymond Alessandro Saetre KM NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
53 SBI a FI SK LO 1506663 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Grand International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
54 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
55 SBI b FI SRK LO 86945 FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
55 SBI b FI SRK LO 86945 FI*Mithrandilin Elwing Naaras Veteraani Henry Hornell 4
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
56 SBI c FI SK LO 1716448 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
57 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
58 SBI f FI SK LO 1717216 EE*Qween Stefani Klaudia Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x EE*Lovely Lusy Klaudia (SBI n)
59 SBI h EE*Uumeko Girl Klaudia Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
Goodwin Glenn Klaudia (SBI d) x Windchime Arwen Undomiel (SBI h)
60 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Robert Lubrano KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
60 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Henry Hornell 1 NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
61 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Supreme Premior Raymond Alessandro Saetre KM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
61 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Henry Hornell 3
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
62 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Robert Lubrano KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
63 SBI d 21 FIN SRK LO 75821 FIN*JoJon Wanzheng Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
63 SBI d 21 FIN SRK LO 75821 FIN*JoJon Wanzheng Naaras Veteraani Henry Hornell Arvosteltu
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
64 ACL III / ACL n 22 FI SK LO 1715996 FI*Siriuksen ViggoCurl Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
65 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
66 MCO I / MCO n FI SK LO 1821832 Corleone Melluandia*PL Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Vivaldi Melluandia*PL (MCO ns 22) x Xperia Melluandia*PL (MCO n 09)
67 MCO I / MCO as FI SK LO 1819550 FI*Satinante's The Only One Blue Dream Naaras Määrittely Ireneusz Pruchniak MCO VII/MCO as
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*Satinante's Olga Carlotta (MCO g 09)
67 MCO VII / MCO as FI SK LO 1819550 FI*Satinante's The Only One Blue Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX3
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*Satinante's Olga Carlotta (MCO g 09)
68 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1820585 PL*Dark Age Kongo Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Flipside Moonrise (MCO as 09 22)
69 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1510459 FI*Kasmasiinin Daffy Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
70 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1614705 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
71 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 1402273 FI*Escape's Apocalyptica Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
72 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
73 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1715406 FI*Vuorensinen Alder Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1819365 DK Red Line's Zorba Uros International Champion Nurit Pahl EX2
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
76 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1819477 FI*Chamberlain Leader Of Them All Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
77 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718970 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 NOM
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
78 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 84305 FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
78 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 84305 FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1508081 FI*Rotcat Naxos Uros International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
80 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1718651 FI*Marskin Mission Impossible Uros Kastraatti Nurit Pahl Abs
Marelax Pride Sheldon (MCO n 09) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
81 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO 81170 FIN*Kasmasiinin Virvatuli Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
N*Calmatocat Domingo (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Queen Flame (MCO g 22)
82 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1820054 FI*Haapamäen Clara Loviisa Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x PL*Dark Age Fantasia (MCO d 22)
83 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 1718258 FI*Chamberlain Key to My Heart Naaras Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB BIV
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
84 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1819839 FI*Chamberlain No Connection Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
85 MCO VI / MCO d 09 22 UA*Monterini Bilbo Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Cascademnt Snow Patrol (MCO n 09 22) x UA*Monterini Selesta (MCO f 09 22)
86 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 1509298 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB NOM
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
87 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1613516 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras International Premior Ireneusz Pruchniak EX2
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate Pearls*RU (MCO f 09 24)
88 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
89 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1819962 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 BIV
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
90 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1819983 FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX2
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Pinewoods Yummy Yummy Yummy (MCO n 09 22)
91 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1820708 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM BIS
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
92 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
93 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820218 FI*Pikku-Priin Fiona Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
94 NEM I / NEM a FI SK RX 1406290 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
95 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Nurit Pahl KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
96 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS NOM
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
97 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716103 FI*WitSarin Keijo Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
98 NFO IV / NFO n 09 23 S*Viento's Snorlax Uros Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
S*Restless Caramel Chew Chew, JW, DVM (NFO n 09 24) x S*Viento's Eureka (NFO n)
99 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1819176 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
100 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1819596 FI*WitSarin Rosina Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
101 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820415 FI*GoldenFurry's Barbarick Barley Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
102 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1820890 FI*Ivanhoe's Flawless Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX2
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
103 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
104 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO 89522 S*NC's Alladin Sane Uros Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPIB NOM BIS
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
105 NFO V / NFO e FI SK LO 1820498 FI*Slytiger's Huracàn Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FIN*Marmatin Neetu-Elmeri (NFO as 09 22) x Katzenhof Fiorella (NFO f 24)
106 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1820364 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
106 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1820364 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras Määrittely Ireneusz Pruchniak NFO V/ NFO d 24
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
107 NFO V / NFO f 22 S*Golden Oracle's Sweet Child O´Mine Naaras International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
Pink Floyd Blue Tanis*CH (NFO n) x S*Golden Oracle's Smashing Mercedes (NFO f 09 22)
108 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1507235 FI*Harmaaturkin Essi Naaras International Champion Nurit Pahl EX2
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
109 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
110 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1506653 FI*Debals Janette Naaras International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
111 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 1821648 SE*Prana's Goldfinger Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
S*Virentoftas Frank (NFO ns 23) x SE*Prana's Solero (NFO f 22)
112 NFO VII / NFO es S*Uncut Diamond Wiska Naaras Premior Nurit Pahl EX1 CAPIB
(N)Satyr's Rolex (NFO ds) x S*Uncut Diamond Kashmir (NFO g 23)
113 NFO VIII / NFO fs 09 23 FI SK LO 1820688 FI*GoldenFurry's Vanilla Valtra Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 NOM
Sterrenkatten's St. Etienne (NFO n 09 23) x FI*GoldenFurry's Last Wish (NFO fs 09)
114 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
115 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1820416 FI*GoldenFurry's White Wheat Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
116 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1718347 FI*Taigatassun Menninkäinen Uros Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
117 SIB III / SIB ny 11 FI SK RX 1819639 FI*Amurin Noomi Naaras Määrittely Ireneusz Pruchniak SIB ny 23
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Navara Sibaris*RU (SIB n 09 23)
117 SIB III / SIB ny 23 FI SK RX 1819639 FI*Amurin Noomi Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Navara Sibaris*RU (SIB n 09 23)
118 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1820325 FI*Ninatte's Bighearted Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM BIS
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
119 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1716568 FI*Mintsuliinin Dariella Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX2
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
120 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1718341 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
121 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK RX 1819232 FI*DragonStar's Adventurous Aragorn Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
122 SIB VI / SIB d 03 24 FI SK LO 1716978 FI*Taigatassun Kikimora Naaras Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
123 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 1819234 FI*DragonStar's Ambitious Adrian Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
124 SIB VII / SIB as FI SK LO 1820682 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
125 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO 88955 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
126 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 1717623 FI*Ninatte's Alejandro Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
127 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 1715628 FI*Felesin Seda Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB NOM BIS
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
128 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1508902 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
129 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1404927 FI*Gildemin Bailey's King Uros Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
130 BEN n 24 FI SK LO 1819289 FI*Bengabling Bandito Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
131 BEN n 24 FI SK LO 1716467 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
132 BEN n 24 33 FI SK RX 1716842 Asianleopardcat Honey Naaras International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB NOM
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
133 BLH n FI SK RX 1509883 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Wendel Stoop EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
134 BLH n FI SK LO 1718776 FI*Safra's Cecily Parsley Uros Kastraatti Wendel Stoop EX1 CAP
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
135 BLH b FI SK RX 1509882 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
136 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 1405295 ES*Bellabonny Touchstone Uros Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS NOM
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
136 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 1405295 ES*Bellabonny Touchstone Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
137 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 41019 FI*Kimuli's Love Story Naaras Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
138 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1404761 ES*Bellabonny Sylvana Naaras International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Bellabonny Oops-A-Daisy (TIF )
139 BML I / BML bs 11 31 FI SK RX 1716413 FI*Kimuli's Secret Melody Naaras Champion Wendel Stoop EX1 CACIB
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kimuli's Love Story (BML ns 11 31)
140 BML I / BML cs 12 31 FI SK RX 1820191 FI*Kimuli's Crystal Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1 BIV NOM
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x Pepsi af Misapotanien (BML hs 12 31)
141 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1821120 FI*Kimuli's Enigma Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x ES*Bellabonny Sylvana (BML ns 11 31)
142 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Wendel Stoop KM NOM BIS
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
142 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Karl Preiss 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
143 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
144 BSH n FI SRK LO 40687 FI*Feronian Gaia Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
145 BSH a FI SK LO 1819181 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
146 BSH a FI SK LO 1612347 FI*Ruusutarhan Prospero Uros Kastraatti Wendel Stoop EX1 CAP
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
147 BSH b FI SK LO 1718654 FI*Saranellan Joliet Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
148 BSH e FI SK LO 1819179 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1 BIV
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
149 BSH e FI SK LO 1819180 FI*Ruusutarhan Tähtisilmä Uros Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
150 BSH e FI SK LO 1820884 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
151 BSH f FI SRK LO 42317 FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Anne Veland KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
152 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
152 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Karl Preiss 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
153 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
153 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
154 BSH p FI SRK LO 1301648 FI*Gimmie's Magnanimous Uros International Premior Wendel Stoop EX1 CAGPIB
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
155 BSH ns 11 FI SK LO 1820648 FI*EmeraldCharm Mademoiselle Mimi Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x EE*Eliora Delaire Devianti (BSH ns 11)
156 BSH bs 33 FI SK LO 1820637 FI*Brit-tail's Icequeen Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*RoundFace's La Bella Durmiente (BSH bs 33)
156 BSH c 33 FI SK LO 1820637 FI*Brit-tail's Icequeen Naaras Määrittely Eric Reijers BSH bs 33
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*RoundFace's La Bella Durmiente (BSH bs 33)
157 BUR n FI SK LO 1717074 FI*NanSin Rihanna Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*NanSin Ramoona (BUR b)
158 BUR n FI SK LO 1821085 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX2
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
159 BUR n FI SK LO 1820243 FI*NanSin Sebastian Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV NOM
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*NanSin Blue Morning Magic Girl (BUR a)
160 BUR n Tamarin Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Leroy Magic Valley*RU (BUR b) x Iriska Magic Valley*RU (BUR n)
161 BUR b BW Richie Rich Magic Valley*RU Uros Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop Abs
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Keira Magic Valley*RU (BUR n)
162 BUR b Uslada Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x KittyKatz Loves Passion (BUR n)
163 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Wendel Stoop KM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
164 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
165 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
166 BUR g FI SK RX 1715220 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras International Champion Wendel Stoop Abs
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
167 CHA FI SK LO 1716061 FI*Kattskogens Willhelm Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
168 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 1717433 FI*Finaku's Edremony Uros International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
169 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 1611849 FI*KehRuun Bianca Naaras International Premior Wendel Stoop EX1 CAGPIB
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
170 EUR n 22 FI SK RX 1820495 FI*Pikku-Piun Selma Taateli Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
171 EUR a 23 FI SK RX 1718902 FI*Himmelintähden Ellinoora Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
172 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Anne Veland KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
172 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Karl Preiss 1 NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
173 EUR d 22 FI SK LO 1715028 Silkkiturkin Samettikukka Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB NOM
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
174 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Wendel Stoop KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
175 EUR e 23 FI SK RX 1611637 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Kastraatti Wendel Stoop EX1 CAP
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
176 EUR f 22 FI SK RX 1718565 FI*Feronian Neilikka Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
177 EUR f 23 FI SRK RX 1404148 FI*Kontukatin Amanda Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
178 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Premior Wendel Stoop EX1 CAPS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
179 EUR a 23 FI SK RX 1819426 FI*Kuukissan Erendis Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Pikku-Piun Gandalf Grey (EUR a 23) x FI*Kiipun Shadow of the Wind (EUR as 23)
179 EUR as 23 FI SK RX 1819426 FI*Kuukissan Erendis Naaras Määrittely Eric Reijers EUR a 23
FI*Pikku-Piun Gandalf Grey (EUR a 23) x FI*Kiipun Shadow of the Wind (EUR as 23)
180 EUR es 24 FI SK RX 1718901 FI*Himmelintähden Et Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
181 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
182 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Anne Veland KM NOM BIS
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
183 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 1716432 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
184 MAU n 24 FI SK LO 1612585 FI*Chai-lai Pili Psusennes Uros Premior Anne Veland EX1 CAPIB
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Qudsiyah Qubilah (MAU n 24)
185 MAU ns 24 FI SK LO 1718920 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
186 OCI n 24 FI SK LO 1821307 Zayenah Kangaroo Paws Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 NOM BIS
Chezami Azazel (OCI b 24) x Zayenah Peekaboo (OCI ns 24)
187 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Wendel Stoop KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
188 OCI b 24 FI SK LO 1821179 FI*Moosegrove Quinn Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1 NOM BIS
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
189 OCI o 24 FI SK LO 1819649 FI*Northalla Red Explorer Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
190 OCI ns 24 FI SK LO 1716668 FI*Kukkatarhan Imperata Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
191 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX 90483 Katrin's Curly Onix Blue Uros International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
192 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX 90831 FlodoCats Alejandro Uros Grand International Premior Wendel Stoop EX1 CAPS NOM
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
193 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Eric Reijers KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
194 ABY n FI SK LO 1613307 FI*Nebuankhet I found Serenity Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
195 ABY n FI SK LO 1717492 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
196 ABY n FI SK LO 1716027 FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa Uros Avoin Eric Reijers Abs
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
197 ABY n FI SK LO 1821102 Taco Villa's Honey Ryder Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
Shadeaby Doubleoseven of Tacovilla (ABY n) x Holoserica Vesper Lynd of Tacovilla (ABY n)
198 ABY n FI SK LO 1820752 FI*Silkkihienon Rustica Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Lake of Conemara Sam Son (ABY o) x FI*Silkkihienon XO Emiliani (ABY a)
199 ABY n FI SRK LO 37328 Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Veteraani Henry Hornell 2
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
199 ABY n FI SRK LO 37328 Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Eric Reijers KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
200 ABY n FI SRK LO 38058 FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
200 ABY n FI SRK LO 38058 FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Veteraani Henry Hornell 1 NOM
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
201 ABY n FI SK LO 1716028 FI*Vuolas Viestintuoja Uros Kastraatti Eric Reijers Abs
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
202 ABY n FIN SRK LO 35712 S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
203 ABY a FI SK LO 1612685 FI*Silkkihienon XO Emiliani Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
S*Aucuparia's Dareios Ochos (ABY a) x FI*Silkkihienon Voces Intimae (ABY a)
204 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
205 ABY o FI SRK LO 1301970 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM BIV NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
206 ABY o FI SK LO 1718454 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
207 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS NOM BIS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
208 ABY o FI SK LO 1819185 FI*SunnyPace Juniperus sabina Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
209 ABY p FI SRK LO 37339 FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Eric Reijers KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
210 ABY p FI SRK LO 42735 FI*Kawaii Junko Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
211 BAL c FI SRK LO 40022 FI*BaliDancer's Caya Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
212 BAL a 21 FI SK LO 1718984 FI*Willicon Dorian Gray Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
213 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
214 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1718318 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
215 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Karl Preiss KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
216 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 1820934 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM BIS
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
217 DRX I / DRX n FI SK RX 1716807 FI*Åbodas Mochi Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Mirexin Joyful Juliet (DRX n 32)
218 DRX I / DRX c FI SK LO 1715274 FI*Avariel Obi Banoffi Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Xarmax DevonDream*PL (DRX n 03 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
219 DRX I / DRX n FI SK RX 1820135 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 BIV
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
220 DRX I / DRX a FI SRK LO 40419 FI*Åbodas Kaya Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
221 DRX III / DRX f FI SK LO 1821420 Iskra's Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
Iskra's Remus (DRX b) x Iskra's Klara (DRX f 22)
222 DRX IV / DRX d 03 24 FI SK RX 1819557 Arseni Sodetan Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Profitrol' Geniality (DRX n 03) x Holiday Shanel-Talisman Epoch (DRX f 03 21 33)
223 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
224 DRX VI / DRX n 03 24 FI SK LO 1822803 Curly Time Zacharias Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Elfe Feerique Urmas (DRX d 02) x Curly Time Rashele (DRX f 03 24)
225 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 1613314 FI*Mirexin Martin Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Zhamiran Zabrina Zakaiah (DRX f 21 33)
226 OLH h 03 24 FI SK LO 1613860 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
227 OSH w 64 FI SK LO 1821020 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Vintterin Loviisa Miinantytär (SIA n 21)
228 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
229 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
230 OSH b FI SK LO 1718645 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
231 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM BIV
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
232 OSH f FI SK LO 1716097 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
233 OSH f FI SK LO 1820333 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
234 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
235 OSH h FI SRK RX 38232 FI*Skazki Sametti Tigrovna Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
Felitan Tiger Woods (OSH as 25) x FI*Skazki Polgara (OLH h 24)
235 OSH h FI SRK RX 38232 FI*Skazki Sametti Tigrovna Naaras Veteraani Henry Hornell 3
Felitan Tiger Woods (OSH as 25) x FI*Skazki Polgara (OLH h 24)
236 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
236 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
237 OSH a 25 FI SK LO 1819720 FI*LoudMeow Midnight Sun Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
238 OSH a 25 FI SRK LO 42466 S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
239 OSH b 24 FI SK LO 1821909 HU*Shagio-Chen Satra Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
240 OSH c 24 FI SK LO 1614728 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
241 OSH c 24 FI SK RX 1611533 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
242 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
243 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
243 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
244 OSH f 24 FI SK LO 1718981 FI*Crystal-Sun Aurinko Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Tabbytassun Asser (OSH n 24) x EE*Ferrari Golden Oriental (OSH f 24)
245 OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
246 OSH b 03 FI SK LO 1822114 Ardales Elois Agraciado Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Rusor Oriks (OSH o) x Eloisa Lali Barbudo (OSH b 03)
247 OSH b 03 22 FI SK LO 1819619 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
248 RUS FI SK LO 1718952 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
249 RUS FI SK LO 1820657 Umberto Tibery Nicol Ross Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
Tibery July Caesar Rus'Brungilda (RUS ) x Carica Grez Rus*RU (RUS )
250 RUS FI SK LO 1719101 FI*Bessemjanka's Viking Siggy Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX2
Gaston Mollis Felis, CZ (RUS ) x FI*Bessemjanka's Unen Taika (RUS )
251 RUS FI SK LO 1820643 S*Sirius Moonlight and Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 BIV
Wynterwynd StarryKnight of S*Sirius (RUS ) x S*Sirius Fly on the wings of love (RUS )
252 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
253 SIA a FI SK LO 1718491 FI*Selcouth Acacia Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Sokeri (SIA n)
254 SIA a FI SK LO 1820059 FI*Plan-A Furrnando Valenzuela Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
255 SIA d 21 FI SK LO 1821131 FI*EdaM's Dicaprio Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
EE*Cepheus Siaoricat (SIA n) x FI*EdaM's Chanel (OSH h 24)
255 SIA d FI SK LO 1821131 FI*EdaM's Dicaprio Uros Määrittely Minna Krogh SIA d 21
EE*Cepheus Siaoricat (SIA n) x FI*EdaM's Chanel (OSH h 24)
256 SIA f FI SK LO 1510231 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
257 SIA h FI SK LO 1819167 FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
258 SIA b 21 FI SK LO 1614200 Lumoexpress Mila Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x Lumoexpress Tigrina (OSH n 24)
259 SIA d 21 FI SK LO 1820732 FI*Crystal-Sun Leonardo Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Hann Tabby Cat (SIA d 21) x EE*Ferrari Golden Oriental (OSH f 24)
260 SIA n 03 FI SK LO 1819166 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
261 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Henry Hornell KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
262 SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM NOM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
263 SOM n FI SK RX 1510366 FI*SunnyPace Fritillaria Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
264 SOM n FI SK RX 1718050 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
265 SOM n FI SK LO 1819183 FI*SunnyPace Jamesia Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
266 SOM n FI SK LO 1819578 FI*Lamadegaan Feel The Magic Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
267 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV NOM
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
268 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
268 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Henry Hornell 3
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
269 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM BIV NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
269 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Henry Hornell 2
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
270 SOM n FI SK RX 1510368 FI*SunnyPace Forsythia Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
271 SOM o FI SK LO 1614327 FI*SunnyPace Galega Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS NOM
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
271 SOM o FI SK LO 1614327 FI*SunnyPace Galega Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
272 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
273 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1715976 FI*Eipril Rosalie Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
274 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718889 Kuorii Kapo Di Kapi Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC BIV
Kikapoo 2 Nude 4 U of Kuorii (SPH n 09) x Pinupcats Supa Dupa Fly of Kuorii (SPH n 09)
275 SPH II / SPH n 03 FI SK RX 1717733 FI*Wanadoo Marlene Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Wanadoo Hedwig (SPH a 03)
276 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 1820268 FI*Hebblas Xiander Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
277 SPH IV / SPH f 02 64 FI SRK RX 1403977 FI*Evilurbastet Miranda Naaras International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
278 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 1717798 FI*Hobbitqueen's Lexi Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
279 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 1820504 FI*Hobbitqueen's Sirius Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Hobbitqueen's Volans (SPH n 03 32) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
280 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
281 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 1716265 FI*Hebblas Vincent Uros Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
282 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
283 HCL Jeremias Uros Kotikissat Nurit Pahl 1 NOM
284 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Nurit Pahl 1 NOM BIS
284 HCL Josefiina Naaras Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
285 HCL Noora Naaras Kotikissat Nurit Pahl 2
285 HCL Noora Naaras Veteraani Henry Hornell 2
286 HCS Caesar Uros Kotikissat Anne Veland 2
286 HCS Caesar Uros Veteraani Henry Hornell 1 NOM
287 HCS Veikko Uros Kotikissat Anne Veland 1 NOM
288 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Wendel Stoop 2
289 HCS Ninni Naaras Kotikissat Wendel Stoop 3
289 HCS Ninni Naaras Veteraani Henry Hornell 3
290 HCS Timantti Naaras Kotikissat Wendel Stoop 4
290 HCS Timantti Naaras Veteraani Henry Hornell 4
291 HCS Viivi Naaras Kotikissat Wendel Stoop Arvosteltu
292 HCS Ella Naaras Kotikissat Wendel Stoop 1 NOM BIS
293 HCS Elisabeth Naaras Kotikissat Wendel Stoop Abs
293 HCS Elisabeth Naaras Veteraani Henry Hornell Abs
294 HCS Olli Uros Kotikissat Anne Veland Abs
295 HCS Oskari Uros Kotikissat Anne Veland 3
296 DRX V / DRX ns 24 FI SK LO 1717234 FI*Mirexin Pepper Boy Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
331 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Hornell Henry OSH f, SOM n, VET 1, VET 4, VET Kotikissat 33
Krogh Minna SIA d 21 (13c), BAL a 21, BAL c, OLH h 03 24, OSH a 24, OSH a 25, OSH b, OSH b 03, OSH b 03 22, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH f 24, OSH n, OSH w 64, SIA a, SIA b 21, SIA d 21, SIA f, SIA n, SIA n 03, VET 2 28
Lubrano Robert EXO f, EXO f 24, EXO n, EXO n 22, PER b 21 33, PER f 33, PER fs 22 62, PER g 02 62, PER n 01 21 62, PER n 03 24, PER n 22, RAG a, RAG a 03, RAG b 04, RAG e 04, RAG f 03, RAG n, SBI b, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI f, SBI h 30
Pahl Nurit ACL III, ACS III, MCO II, MCO IV, MCO VII, NFO II, NFO V, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB III, SIB VII, SIB VIII, TUA II, TUA IX, TUA VII, HCL 37
Preiss Karl ABY a, ABY o, CRX II, DRX III, DRX IV, DRX V, DRX VI, OSH p 25, RUS, SOM o, SPH II, SPH IV, VET 3 28
Pruchniak Ireneusz MCO I (13c), SIB III (13c), NFO V (13c), MCO I, MCO III, MCO V, MCO VI, MCO VIII, NEM I, NFO IV, NFO IX, SIB IV, SIB VI 35
Reijers Eric BSH bs 33 (13c), EUR a 23 (13c), ABY n, ABY p, CRX I, CRX IV, DRX I, DRX VII, OSH h, SIA h, SPH V 28
Saetre Raymond Alessandro EXO g 03 23, EXO n 03 24, EXO n 24, PER a, PER d, PER d 21 33, PER ds 11, PER e 02 62, PER e 21 33, PER f, PER n 03, PER ns, RAG a 04, RAG c, RAG d 04, RAG g 03, RAG n 04, SBI a, SBI n, SBI n 21 33
Stoop Wendel BLH n, BML I, BSH a, BSH b, BSH e, BSH g, BSH p, BUR b, BUR g, CYM 51-52, EUR d 24, EUR e 23, EUR f 22, EUR f 24, EUR n 22, OCI b 24, SRL II, SRL III, HCS 38
Veland Anne BEN n 24, BEN n 24 33, BLH b, BSH bs 33, BSH f, BSH n, BSH ns 11, BSH w 62, BUR d, BUR n, CHA, EUR a 23, EUR a 24, EUR d 22, EUR es 24, EUR f 23, KOR, MAN 51-52, MAU n 24, MAU ns 24, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24, HCS 35
10 tuomaria