PIROK 133. Kansainvälinen näyttely 2.9.2018
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.9.2018 Loppuu 2.9.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.6.2018 Ilmoittautuminen loppuu 5.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.8.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut ACL, ACS BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampereen Messu- ja Urheilukeskus
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, 33900 Tampere
Näyttelypäällikkö:Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org puh.0405599924
Näyttelysihteerit:
Kategoria 2, 4 ja kotikissat Pia Hassell, Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi puh. 0415036421
Kategoria 1 ja 3 Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere puh. 040-5688336
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Tampereen messu- ja urheilukeskus
Palkinnot ja ruusukkeetovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö anna.ramo@pirok.org
Assistenttihakemukset assistentit@pirok.org

Lisätietoja
  ACL+ACS Breed BIS järjestetään yhdessä American Curlit ry:n kanssa, mikäli kissoja ilmoitetaan riittävästi.
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä, näyttelyluokat 1 - 17.
Kategorian parhaat valitaan erikseen kategorioissa 1, 2, 3, 4 ja kotikissat.
Näyttelymaksut: 37 €/kissa/pv, PIROK:in jäsenten kissat 33 €/kissa/pv, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa/pv. Leimakorteilla voi maksaa vain FIFe:en rekisteröityjen kissojen näyttelymaksuja. Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia muun luokan yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org
Ilmoittautuminen on sitova. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Luettelo on maksullinen etukäteen maksettuna 2,5 €/pv, näyttelyssä ostettuna 5€/pv.

Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 81
2 160
3 75
4 104
Kotikissat 7
Yhteensä 427

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO fs FI SK LO 1510144 Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen Naaras Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
Kuorii Garfield of San-Fe (EXO d 03 23) x Kis'Herbas Jewel (EXO as)
2 EXO fs FI SK LO 1510144 Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen Naaras Veteraani Lena Björkander 2
Kuorii Garfield of San-Fe (EXO d 03 23) x Kis'Herbas Jewel (EXO as)
3 EXO n 22 FI SK LO 1716427 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
4 EXO n 22 EE*Basilio my HurVur Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1 NOM
Blackberry Svetskaya Zabava*BY (EXO n) x Dorothea Iz Boyar (EXO fs 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1 BIV NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
6 EXO n 22 FI SRK LO 1404203 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Premior Eva Porat EX1 CAPIB
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
6 EXO n 22 FI SRK LO 1404203 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
7 EXO a 24 FI SK LO 1820740 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
8 EXO g 24 FI SK LO 1820741 FI*AzuLejo's Blue'nHoney MellowHeart Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
9 EXO ns 22 62 FI SK LO 1821228 FI*Chevhill's Silverstorm Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
No Comment Haykiel Rani (EXO n 03 24) x FI*Chevhill's Eloise (EXO ns)
10 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
11 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Champion Diana di Natale EX1 CACIB
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
12 EXO a 21 33 FI SK LO 1717346 Ayser's Twilight Naaras Champion Eva Porat EX1 CACIB
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
13 PER n FI SK LO 1820531 FI*Mimosan Vamp Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
14 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
15 PER f FI SK LO 1718575 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC NOM
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
16 PER ns FI SK LO 1820146 FI*Timanfaya The Power Of Love Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
17 PER n 22 FI SK LO 1613630 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS NOM BIS
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
18 PER n 24 FI SK LO 1821205 FI*Sabrimin Pearl Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
19 PER g 03 FI SK LO 1819858 FI*Jewelstory Heartbreaker Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
20 PER n 03 24 FI SK LO 1613058 FI*Whispers Neville Uros Avoin Eva Porat EX1 CAC
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
21 PER a 03 23 FI SK LO 1717994 FI*Whispers Ofelia Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
22 PER n 33 FI SRK LO 87863 IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
22 PER n 33 FI SRK LO 87863 IT*Almigry Seabiscuit Uros Veteraani Lena Björkander 1 NOM
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
23 PER f 33 FI SK LO 1717943 FI*Yashar's Cicciolina Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
FI*Yashar's Åskari Ålematon (PER e 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
24 PER f 33 FI SK LO 1508889 Sinihuiskan Elisha Naaras International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
25 PER a 21 33 FI SK LO 1715624 Ayser's Rocky Balboa Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP NOM
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
26 PER b 21 33 FI SK LO 1820727 FI*Yashar's Dobby Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
27 PER d 21 33 FI SK LO 1820725 FI*Yashar's Draco Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
28 PER e 21 33 FI SRK LO 88695 FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB NOM
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
29 RAG n FI SK LO 1611783 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
30 RAG n FI SK LO 1718977 FI*Pengvin's Maxentius Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*Pengvin's Gloria (RAG n)
31 RAG n FI SK LO 1509449 Calamarin Gruella Devil Naaras International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
S*Gunbertus Samir (RAG n) x FI*Calamarin Universal Dream (RAG b 21)
32 RAG n 03 FI SK LO 1820794 FI*Collicatin Lovely Leonora Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
Dreamer Dama w Masce*PL (RAG n 03) x FI*Collicatin Frozen Anna (RAG n 04)
33 RAG n 03 FI SRK LO 1302122 FI*Maplehill's Wilhelmine Naaras Premior Eva Porat EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
34 RAG n 04 FI SK LO 1614872 FI*AijaiCats Promising Pele Uros Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPIB
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
35 RAG a 03 FI SK LO 1820044 FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
36 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Eva Porat KM NOM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
37 RAG a 04 FI SK LO 1821014 FI*Riverknee Trainer´s Pokémon Snorlax Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
FI*Riverknee Little Shaman (RAG a 04) x FI*Riverknee Ariels Tail (RAG a)
38 RAG g 03 FI SK LO 1718876 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 NOM BIS
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
39 RAG a 04 21 FI SRK LO 89836 FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
40 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Eva Porat KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
40 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Lena Björkander 3
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
41 SBI n FI SK RX 1718858 FI*Lofanna Guernica Naaras Avoin Eva Porat Abs
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
42 SBI n FI SK LO 1819200 FI*Mimitan Vellamo Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Mimitan Symphonie (SBI b)
43 SBI n FI SRK LO 41288 FI*Harebell Emilia Naaras Supreme Premior Eva Porat KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
44 SBI a FI SK LO 1718354 FI*Kattimäen Milo Leopold Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Liisa (SBI n)
45 SBI a FI SRK LO 89797 FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Diana di Natale KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
46 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
47 SBI c FI SK LO 1716448 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS NOM
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
48 SBI d FI SK LO 1508981 FI*Mototassun Rocket III Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS NOM
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
49 SBI d FI SK LO 1715241 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
50 SBI d FI SK LO 1613039 FI*MeToYou Oliver Uros Champion Diana di Natale EX1 CACIB
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
51 SBI d FI SK RX 1822000 S*SagaStar's Electra Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV
S*Trinity's Zingo (SBI d) x S*SagaStar's Peppina (SBI f 21)
52 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
53 SBI d FI SRK LO 1402981 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
54 SBI e FI SK LO 1611686 FI*Annmark Diana Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
55 SBI e FI SK LO 1717093 FI*Tassuliinin Kaunotar Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Touchant Petit Charmeur (SBI e) x FI*Tassuliinin Hermione (SBI f)
56 SBI f FI SK LO 1717762 FI*Humming Paranoid Android Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Mototassun Rocket III (SBI d) x FI*Humming Birdy (SBI c)
57 SBI f FI SK LO 1715931 FI*JoJon Aiqing Shan Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
58 SBI f FIN SRK LO 81552 FIN*Tassuliinin Dream Naaras Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
59 SBI g FI SK LO 1819642 FI*Rais-Kis Top Secret Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
60 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Eva Porat KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
60 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Lena Björkander 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
61 SBI h FI SRK LO 84570 FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
62 SBI n 21 FI SK LO 1821013 FI*Mimitan Isabel Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
63 SBI a 21 FI SK RX 1718555 FI*Touchant Chance au Jeu Uros Avoin Eva Porat EX1 CAC
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
64 SBI a 21 FI SK LO 1716326 RU*Tarnis Urgant Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
65 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
66 SBI e 21 FI SK LO 1819641 FI*Rais-Kis Too Hot Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
67 SBI e 21 FI SK LO 1820757 Demian Rasputin Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x Demian Gretchen (SBI j 21)
68 SBI h 21 FIN SRK LO 77259 FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
68 SBI h 21 FIN SRK LO 77259 FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Veteraani Lena Björkander 4
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
69 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 1507753 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Out of Competition Lena Björkander Arvosteltu
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
70 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 1509638 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
71 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 1510079 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS NOM
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
72 ACL IV / ACL n 03 22 FI SK RX 1508045 DBCats You're the One of Siriuksen Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP NOM
Procurlharem Steve McCurl of DBCats, DM (ACL n 09 22) x DBCats Swiss Miss (ACL bs 22)
72 ACL IV / ACL n 03 22 FI SK RX 1508045 DBCats You're the One of Siriuksen Naaras Veteraani Diana di Natale 2
Procurlharem Steve McCurl of DBCats, DM (ACL n 09 22) x DBCats Swiss Miss (ACL bs 22)
73 ACL V / ACL f FI SK RX 1819588 CharmingCurl Ada Lavelace Naaras Avoin Bette Lind EX1 No Cert
CharmingCurl Varvar (ACL d 03 24) x ChermingCurl Kazehana (ACS a)
74 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX 83062 FIN*Trollin Pinky Naaras Supreme Premior Bette Lind KM
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
74 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX 83062 FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Diana di Natale 3
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
75 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 1612988 FI*Debals KooMikko Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
76 ACL VIII / ACL ds 03 22 FI SK LO 1612991 FI*Debals KehVeli Uros Premior Lena Björkander Abs
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
77 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI SK LO 1716302 FI*Debals Michigan Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
78 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
79 ACS I / ACS n FI SK LO 1715998 FI*Siriuksen VenusCurl Naaras Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACIB
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
80 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
81 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
82 ACS IV / ACS a 03 23 FI SK LO 1715320 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Grand International Champion Bette Lind Abs
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
83 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614677 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Supreme Champion Lena Björkander KM
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
84 ACS VI / ACS f 09 FI SK RX 1821103 FI*Dezzicat's Madrigal MelodyCurl Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 NOM
FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl (ACS ns 09 24) x CharmingCurl Ada Lavelace (ACL f)
84 ACS VIII / ACS fs 09 FI SK RX 1821103 FI*Dezzicat's Madrigal MelodyCurl Naaras Määrittely Lena Björkander ACS f 09
FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl (ACS ns 09 24) x CharmingCurl Ada Lavelace (ACL f)
85 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 1301984 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
86 ACS X / ACS ns 21 33 FI SK RX 1820391 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Debals Michigan (ACL ns 09 21 33) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
87 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 1610901 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Supreme Premior Hana Klein Gasbarri Abs
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
88 MCO I / MCO n FI SK LO 1821423 PL*Dark Age Magic Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
89 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1820139 FI*KingLeo's Jacquesson So High Uros Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
90 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
90 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Siitos
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
91 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1819846 FI*Tigerworld New Year`s Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
92 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1821422 PL*Dark Age Milana Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 BIV
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
93 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Nico Padovano KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
94 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
95 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 1716085 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros International Premior Nico Padovano EX2
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
96 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
97 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1510460 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
98 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 1614478 FI*Krysos With or Without You Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Queen of Sorcery (MCO n 09 22)
99 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1719113 FI*Krysos FengShui Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Krysos With or Without You (MCO n 09 23)
100 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 1403284 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Supreme Premior Lena Björkander KM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Premior Lena Björkander EX1 CAPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
102 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1718651 FI*Marskin Mission Impossible Uros Kastraatti Lena Björkander Abs
Marelax Pride Sheldon (MCO n 09) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
103 MCO V / MCO f FI SK LO 1819373 FI*Rotcat Unia Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
104 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1819415 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
105 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 1819767 FI*SolarWind's Hebe Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 BIV
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x S*Shantaram's Evil Woman (MCO fs)
106 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1510774 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Grand International Champion Bette Lind EX1 CACS NOM
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
107 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1819370 FI*Rotcat Urwic Uros Avoin Bette Lind EX1 CAC
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
108 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1716917 FI*Chamberlain Iron Heart Naaras Champion Bette Lind EX1 CACIB
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
109 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1718793 FI*Krysos Dione Naaras Avoin Bette Lind EX1 CAC
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FI*Krysos Objet d´art (MCO es 22)
110 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 1821992 Gryfin Lillycubs*PL Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1 BIV NOM BIS
Ecliptic Rooibos (MCO d 22) x DK Red Line's Pheebe (MCO f 03 23)
111 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 1405335 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras International Premior Bette Lind EX1 CAGPIB
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
112 MCO VI / MCO d 03 FI SK LO 1718257 FI*Chamberlain Keep It Real Uros Kastraatti Bette Lind EX1 CAP NOM
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
113 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1612126 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
114 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819734 FI*Chamberlain Morning Shadow Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX3
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
115 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1820016 FI*Laramillan Optimus Prime Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX2
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
116 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 BIV NOM
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
117 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1819983 FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Pinewoods Yummy Yummy Yummy (MCO n 09 22)
118 MCO VII / MCO gs FI SK LO 1820861 FI*Krysos Greetta Naaras Määrittely Lena Björkander MCO gs 09/MCO VIII
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*SolarWind's Jolly Jumpper (MCO a 24)
118 MCO VIII / MCO gs 09 FI SK LO 1820861 FI*Krysos Greetta Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*SolarWind's Jolly Jumpper (MCO a 24)
119 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1614110 FI*Rotcat Quick Silver Uros Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
120 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 1403412 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
121 MCO VII / MCO ds FI SK LO 1718841 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Kastraatti Lena Björkander Abs
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
122 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 41871 FI*Pikkumetsän Zaza Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
123 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1820708 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM BIS
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
124 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1819220 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*KingLeo's Amok (MCO ns 09 22) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
125 MCO VIII / MCO fs 03 FI SK LO 1820101 FI*SolarWind's Nyks Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX2
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
126 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1820237 FI*NomenEst Jon Bon Jovi Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
127 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1820608 FI*Moggi Kamo Milla Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
128 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1716886 FI*NomenEst Ivanhoe Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
129 NEM I / NEM n FI SRK LO 1300713 Kaplya Neva's Mystery Naaras Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
129 NEM I / NEM n FI SRK LO 1300713 Kaplya Neva's Mystery Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
130 NEM I / NEM d FI SK LO 1510150 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACS BIV NOM
Eternity Manna Nový vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
130 NEM I / NEM d FI SK LO 1510150 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Eternity Manna Nový vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
131 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 1613761 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACIB
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
132 NEM I / NEM n FI SK LO 1819783 FI*NonServiam Belus Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
133 NEM I / NEM n FI SK LO 1819788 FI*NonServiam Blashyrkh Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX2
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
134 NEM I / NEM f FI SK LO 1819785 FI*NonServiam Black Winter Day Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
135 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1820216 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1 BIV NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
136 NEM I / NEM n FI SK RX 1406293 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
137 NEM I / NEM a FI SK RX 1406290 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Kastraatti Hana Klein Gasbarri EX1 CAP NOM BIS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
138 NFO I / NFO n FI SK LO 1613969 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACS
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
139 NFO I / NFO a FI SK LO 1508259 FI*Felicis Fixies Uros Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
140 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
141 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 1402884 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Hana Klein Gasbarri KM NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
142 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 42400 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras Kastraatti Hana Klein Gasbarri Abs
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
143 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 1613466 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras International Premior Bette Lind Abs
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
144 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 1301792 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
144 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 1301792 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
145 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1819176 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
146 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1819173 FI*Nalle-Puhin Aino Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX2
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
147 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1819831 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
148 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1819596 FI*WitSarin Rosina Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX3
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
149 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820415 FI*GoldenFurry's Barbarick Barley Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
150 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1821139 FI*Jarraun's Skog Gunnbjorn Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun (NFO f 03 24)
151 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1820890 FI*Ivanhoe's Flawless Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
152 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
153 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716453 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
154 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 1716455 FI*Hopeahännän Hassutassu Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
155 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO 91046 Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
156 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1821140 FI*Jarraun's Skog Gandalf Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun (NFO f 03 24)
157 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1820364 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
158 NFO V / NFO g FI SK LO 1612107 FI*Felicis Giselea Naaras Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
159 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1715863 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
160 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1507235 FI*Harmaaturkin Essi Naaras International Champion Bette Lind EX2
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
161 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 1613603 FI*Hirmuinen Cleopatra Naaras International Champion Bette Lind EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
162 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 1820586 Delicja Adsum*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1 BIV NOM
Krug Duszek Lasu*PL (NFO ns 24) x Idaja Adsum*PL (NFO g 09 23)
163 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX2
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
164 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1820891 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1 BIV
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
165 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1820404 FI*Hopeahännän Tanhupallo Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
FI*Hopeahännän Syysprinssi (NFO d 02 21) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
166 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1716106 FI*WitSarin Wartburg Naaras Kastraatti Bette Lind EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
167 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716112 FI*WitSarin Volga Naaras Kastraatti Bette Lind EX1 CAP NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
168 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 1821648 SE*Prana's Goldfinger Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
S*Virentoftas Frank (NFO ns 23) x SE*Prana's Solero (NFO f 22)
169 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1716452 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros International Premior Bette Lind EX1 CAGPIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
170 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Isgården's Pokey Dots Naaras International Champion Bette Lind EX1 CAGCIB
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Utblicken's Skrållan (NFO fs 03 24)
171 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI SK LO 1819834 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
172 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras International Champion Bette Lind EX1 CAGCIB NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
173 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1820416 FI*GoldenFurry's White Wheat Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
174 SIB I / SIB n FI SK RX 1718464 Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga Uros Champion Bette Lind EX1 CACIB
Baks Crown of Siberia (SIB n) x Veresk Line Alenushka (SIB n 24)
175 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1820326 FI*Ninatte's Best For Me Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
176 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1715127 FI*Minoon Pikkuveikka Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FIN*Lumikissan X-pertti (SIB a 09 24) x FI*Cherrytail's WonderGirl (SIB f 24)
177 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
177 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Diana di Natale 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
178 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 1300377 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
179 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1613645 NO*Grensedalen Wendy Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB BIV
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
180 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 1717804 FI*Jylhäkallion Aurora Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri Abs
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
181 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1820325 FI*Ninatte's Bighearted Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
182 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 1508507 FI*Cherrytail's WonderGirl Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
183 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros Avoin Hana Klein Gasbarri Abs
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
184 SIB V / SIB g 24 FI SK LO 1821060 FI*Sippan's Pamela Naaras Määrittely Lena Björkander SIB VII/ SIB gs 24
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
184 SIB VII / SIB gs 24 FI SK LO 1821060 FI*Sippan's Pamela Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX2
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
185 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1716568 FI*Mintsuliinin Dariella Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
186 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1718341 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Champion Nico Padovano EX1 CACIB
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
187 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1612414 FI*Taigatassun Sensei Naaras Avoin Nico Padovano Abs
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
188 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 BIV NOM
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
189 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1820626 FI*Sippan's Octavia Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX3
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Sippan's LumiKukka (SIB n 09)
190 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1820293 FI*SoulSibster's AmuseMe Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 NOM
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
191 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1820478 FI*Taigatupsun Astrilli Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX2
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
192 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO 87387 FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
192 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO 87387 FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Veteraani Diana di Natale 2
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
193 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 1614262 VinniMur Zlatogor Uros International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
194 SIB VII / SIB as FI SK LO 1820682 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 BIV
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
195 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO 83629 FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Supreme Premior Nico Padovano KM NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
195 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO 83629 FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Veteraani Diana di Natale 1 NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
196 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Nico Padovano KM NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
197 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 1508624 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
198 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI SK LO 1717279 FI*Lumikissan BlingBling Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC NOM
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
199 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1612415 FI*Taigatassun Geisha Naaras Avoin Nico Padovano EX2
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
200 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1819956 FI*Taigatassun Naukumaija Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano Abs
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
201 SIB VIII / SIB ns 09 FI SK LO 1820628 FI*Sippan's Othello Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Sippan's LumiKukka (SIB n 09)
201 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1820628 FI*Sippan's Othello Uros Määrittely Lena Björkander SIBVIII/ SIB ns 09
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Sippan's LumiKukka (SIB n 09)
202 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK LO 1820986 FI*Lumikissan HottiPotti Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy (SIB es 09 23)
203 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1614240 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
204 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 1717623 FI*Ninatte's Alejandro Uros Premior Nico Padovano EX1 CAPIB BIV
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
205 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1405960 FI*Sipsun Altair Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
205 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1405960 FI*Sipsun Altair Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
206 TUA VI / TUA f 09 FI SK LO 1718617 FI*Meridies' Poppyfrost Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
207 BEN n 22 FI SK RX 1510273 CattiCartano Wild River Naaras Grand International Champion Marco Scaglia EX1 CACS
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
208 BEN n 24 FI SK LO 1612962 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Anna Wijbrands KM BIV NOM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
209 BEN n 24 FI SK LO 1718897 FI*PurrGold Independent Ilia Naaras Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
210 BEN n 24 FI SK LO 1819289 FI*Bengabling Bandito Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
211 BEN n 24 FI SK RX 1820595 FI*Hiesun Vidi Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX2
Labaiedubengal Dio Dell Amore (BEN n 24 32) x FI*Hiesun Diamonds in the Sky (BEN n 24)
212 BEN n 24 FI SK LO 1821946 S*Leopardettes Herra Hermanni Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
Avantumdream King (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
213 BEN n 24 FI SK LO 1716467 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
214 BEN n 22 32 FI SK RX 1819421 FI*Hiesun Battle Beast Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Hiesun Elrond of Rivendell (BEN n 22 31) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
215 BEN n 24 32 FI SK RX 1821419 S*Leopardettes Geronimo Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Joker Nomination*RU (BEN n 22 32) x S*Leopardettes Freya (BEN n 24 33)
216 BEN n 24 33 FIN SRK LO 31254 FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
216 BEN n 24 33 FIN SRK LO 31254 FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Marco Scaglia 2
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
217 BEN n 24 33 FI SK RX 1716842 Asianleopardcat Honey Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
218 BLH n FI SK RX 1509469 Kant of Baltic Breeze Uros Out of Competition Marco Scaglia arvosteltu
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
219 BLH n FI SK RX 1509883 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Marco Scaglia EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
220 BLH b FI SK RX 1509882 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Marco Scaglia EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
221 BLH j FI SK RX 1717372 FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
222 BLH j 03 FI SK RX 1613646 Valencia Dionis Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
223 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros International Champion Marco Scaglia EX1 CAGCIB BIV
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
224 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 1819490 FI*Kissamummon Severi Uros Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
225 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1819489 FI*Kissamummon Sannikka Naaras Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1 NOM
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
226 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 41412 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras International Premior Marco Scaglia EX1 CAGPIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
227 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1614858 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Premior Marco Scaglia EX1 CAPIB
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
228 BSH n FIN SRK LO 31884 FIN*Heliades Icarus Uros Veteraani Marco Scaglia 1 NOM
FIN*Heliades Ganymedes (BSH n) x FIN*Enchanter's Lil' Angel (BSH a)
229 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
230 BSH a FI SK LO 1819181 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM BIS
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
231 BSH a FI SRK LO 41074 FI*Coventry's Endymion Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
232 BSH d FI SK LO 1614868 FI*Aurantia's Aldebaran Uros Premior Anna Wijbrands EX1 CAPIB NOM
FI*Aurantia's Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
233 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Anna Wijbrands KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
233 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Marco Scaglia 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
234 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Grand International Champion Marco Scaglia EX1 CACS NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
235 BSH b FI SK LO 1820092 FI*Aurantia's Lightning Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia's Tree Kangaroo (BSH b)
236 BUR n FI SK LO 1716955 FI*Flea's Waka Noa Uros Avoin Marco Scaglia EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
237 BUR n FI SK LO 1821085 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Pennut 4-7 kk Marco Scaglia EX1 BIV
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
238 BUR n FI SK LO 1821084 FI*Feirefiz Ravenlight Uros Pennut 4-7 kk Marco Scaglia EX2
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
239 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Anna Wijbrands KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
240 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Marco Scaglia KM NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
241 BUR c FI SK LO 1716954 FI*Flea's Haka Iwi Uros Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
242 BUR d FI SK LO 1820305 FI*Karvanverran Pakkasherra Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM BIS
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
243 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
244 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB NOM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
245 BUR f FI SK LO 1507187 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Marco Scaglia KM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
246 BUR h FI SK LO 1715298 FI*Enjoy Merigold Naaras International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
247 BUR h FI SK LO 1819874 FI*Crossroads Briannah Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Ninelli's Arishok (BUR b) x FI*Aberwyn Whitney Whiteout (BUR j)
248 BUR h FI SK LO 1715297 FI*Enjoy Dandelion Naaras Premior Anna Wijbrands EX1 CAPIB
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
249 EUR ns FI SK RX 1820494 FI*Pikku-Piun Superhessu Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
250 EUR n 22 FI SK RX 1820495 FI*Pikku-Piun Selma Taateli Naaras Pennut 4-7 kk Marco Scaglia EX1 NOM
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
251 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Anna Wijbrands KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
251 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Marco Scaglia 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
252 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
253 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Anna Wijbrands KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
254 KOR FI SK LO 1718706 FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse Naaras Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
255 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Marco Scaglia KM BIV NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
256 MAN 51-52 / MAN d 09 22 51 FI SK RX 1611172 FI*Conan Uss Naaras International Champion Marco Scaglia EX1 CAGCIB
Island Tale Jon of Conan (CYM d 09 22 51) x Red Alert's Truus (MAN f 24 51)
257 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 1716432 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Grand International Champion Marco Scaglia EX1 CACS
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
258 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX 35267 FIN*JoJon Hui Dec Naaras Grand International Premior Marco Scaglia EX1 CAPS NOM
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
259 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
259 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Marco Scaglia 3
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
260 MAU ns 24 FI SK LO 1819919 SE*Hayawani's Ammon Uros International Champion Marco Scaglia EX1 CAGCIB
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bae (MAU ns 24)
261 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Anna Wijbrands KM BIV
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
262 OCI n 24 FI SK LO 1405279 FI*Moosegrove Hope Naaras Grand International Champion Anna Wijbrands EX1 CACS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
263 OCI n 24 FI SK LO 1405278 FI*Moosegrove Honour Uros Champion Anna Wijbrands EX1 CACIB
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
263 OCI n 24 FI SK LO 1405278 FI*Moosegrove Honour Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
264 OCI n 24 FI SK LO 1821307 Zayenah Kangaroo Paws Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1 NOM
Chezami Azazel (OCI b 24) x Zayenah Peekaboo (OCI ns 24)
265 OCI n 24 FI SK LO 1717753 FI*Martinic Wings of the Storm Uros Premior Anna Wijbrands EX1 CAPIB
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
266 OCI b 24 FI SK LO 1508355 FI*Moosegrove Jäger Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM BIV NOM BIS
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
267 OCI b 24 FI SRK LO 42099 FI*Moosegrove Cassiopeia Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Unique Uma (OCI b 24)
267 OCI b 24 FI SRK LO 42099 FI*Moosegrove Cassiopeia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Unique Uma (OCI b 24)
268 OCI b 24 FI SK LO 1717752 FI*Martinic Soldier of Fortune Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
269 OCI b 24 FI SK RX 1821634 S*Pagngle's Summer Love Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
S*Pagngle's Miracle of Love (OCI b 24) x S*Pagngle's My Girl (OCI n 24)
270 OCI o 24 FI SK LO 1821180 FI*Moosegrove Quentin Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1 NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
271 SIN FI SK LO 1715906 FI*Chai-lai Brave Benjamin Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x FI*Chai-lai Adventurous Ada (SIN )
272 SIN FI SK LO 1718847 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC NOM
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
273 SIN FI SK LO 1716765 FI*Chai-lai Darling Daisy Naaras Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB NOM
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
274 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX 90483 Katrin's Curly Onix Blue Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
275 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX 90831 FlodoCats Alejandro Uros Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
276 ABY n FI SK LO 1819618 FI*SaltNPepper Chunky Monkey Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
PL*Adalbertus SET (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
277 ABY n FI SK LO 1821102 Taco Villa's Honey Ryder Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
Shadeaby Doubleoseven of Tacovilla (ABY n) x Holoserica Vesper Lynd of Tacovilla (ABY n)
278 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras International Premior Manuela Centamore EX1 CAGPIB
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
279 ABY n FI SK LO 1718959 FI*Amajan Proteo Protolica Uros Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
280 ABY a FI SK LO 1611719 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
281 ABY a FI SK LO 1819893 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX2
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
282 ABY a FI SK LO 1719036 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
283 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
284 BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Manuela Centamore KM NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
285 CRX I / CRX b FI SK LO 1820454 FI*Villains Wicked Winifred Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti (CRX a)
286 CRX I / CRX n FI SK LO 1613626 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
287 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
288 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1718318 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB NOM BIS
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
289 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1820257 FI*VeeKasin Espeon Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Claypond's Dobromir (CRX b 32) x FI*VeeKasin Fanzine (CRX a 03 24)
290 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
291 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 1716309 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS NOM BIS
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
292 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 1718173 FI*Piupaws Kardemumma Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Prinsessa Celestia (CRX h)
293 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 1614786 FI*Alchemist Bollinger Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
294 CRX IV / CRX d 09 24 FI SK LO 1717849 FI*VeeKasin Tohtori Hömelö Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*Claypond's Cooler for V8 (CRX d 03 21)
295 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 1820558 FI*Telltail's Unchained Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
296 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1716364 FI*Raitakatin Isabella Naaras Avoin Manuela Centamore Abs
FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can (CRX n 24) x Changes Liza Jane (CRX ns)
297 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1819819 FI*Piupaws Meryl Silverburgh Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
298 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI SK LO 1820844 FI*Framillan Camo the Leaf Dragon Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1 NOM
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Melody Pops (CRX n 01 21)
299 CRX VII / CRX b 21 33 FI SK LO 1719045 FI*Claypond's Hilla V Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC NOM
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
300 CRX VII / CRX h 33 FI SK LO 1820518 SE*Prexis Joy Naaras Avoin Manuela Centamore Abs
S*Vox Bauers Echo Epos Elan (CRX d 03 24) x S*Ärenskogens Michelle (CRX a 33)
301 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI SK LO 1819782 FI*Alchemist Element Zero Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Alchemist Counting the Stars (CRX b 02 21) x FI*Alchemist Iridium (CRX c 21 33)
302 DRX I / DRX b FI SK LO 1819807 FI*WildWilderness Donna Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
Raya's Domino (DRX n 09) x LV*Dea Dia Kasharelia (DRX b 33)
303 DRX II / DRX c 03 FI SK RX 1819505 FI*Fairy-Story's Xmas Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
Rextopia's Backfire (DRX e) x FI*Fairy-Story's Lalaloopsy (DRX a 03 32)
305 OLH b FI SK LO 1719108 FI*TaikaTomun Minea Mietteliäs Naaras Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x Brangelina v. Rosenharz (OLH c)
306 OLH c FI SK LO 1719106 FI*TaikaTomun Muusa Mutkaton Naaras Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x Brangelina v. Rosenharz (OLH c)
307 OLH c 25 FI SK LO 1510597 FI*BaliDancer's Gaius Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
308 OSH w 64 FI SK LO 1821020 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Vintterin Loviisa Miinantytär (SIA n 21)
309 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Manuela Centamore KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
310 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
311 OSH b FI SK LO 1718645 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras Champion Manuela Centamore EX1 CACIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
312 OSH b FI SK LO 1820116 FI*Frostnight's Kiss Of The Vampire Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
313 OSH c FI SK LO 1820117 FI*Frostnight's Charming Devil Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
314 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Joeri Vanrusselt Abs
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
315 OSH f FI SK LO 1716555 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS BIV
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
316 OSH f FI SK LO 1716097 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
317 OSH f FI SK LO 1820333 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
318 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Manuela Centamore KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
319 OSH h FI SK LO 1820444 FI*Eirenen Shufflin Over Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Nisan Oriclis (OSH b) x FI*Eirenen Jungle Freak (OSH f 22)
320 OSH n 25 FI SK RX 1717866 FI*JellonCats Beta Uros Premior Manuela Centamore EX1 CAPIB NOM
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
321 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Manuela Centamore KM BIV
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
321 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
322 OSH a 24 FI SK LO 1613439 FI*JellonCats El Hierro Uros Grand International Champion Manuela Centamore EX1 CACS
Jelloncats Follow the Leader (OSH n 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
323 OSH a 24 FI SK LO 1819442 Apocalyptica Giuseppe Verdi Uros Champion Manuela Centamore EX1 CACIB
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Siamesis Casablanca (OSH n 22)
324 OSH a 24 FI SK LO 1820658 Egill of Monoceros Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1 NOM
Image Arkenstone *RU (OSH c) x Planeta Soliaris Della LT* Monoceros (OSH g 24)
325 OSH a 25 FI SK LO 1819721 FI*LoudMeow Born on the Sun Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX2
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
326 OSH a 25 FI SK LO 1819722 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
327 OSH b 22 FI SK LO 1613264 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
328 OSH b 24 FI SK LO 1718649 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
329 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
330 OSH b 24 FI SK LO 1820115 FI*Frostnight's Romance With Darkness Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt Abs
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
331 OSH b 24 FI SK LO 1821909 HU*Shagio-Chen Satra Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
332 OSH b 24 FI SK LO 1715521 FI*JellonCats Dehaliya Naaras Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPIB
FI*Sultsinan Mangapwani (OSH c 24) x Jelloncats Issues (OSH n 22)
333 OSH c 24 FI SK LO 1614728 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
334 OSH c 24 FI SK LO 1614725 FI*LoudMeow Full Moon Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
335 OSH d 24 FI SK LO 1821996 Helios v. Imporio A Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
336 OSH d 24 FI SK RX 1612065 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
Shining Shambala Raphael (OSH by 22) x FI*Purrfektin Flor (SIA f 21)
337 OSH d 24 FI SK LO 1613663 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros International Premior Joeri Vanrusselt Abs
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
338 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
338 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
339 OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
340 OSH ns 25 FI SK LO 1717883 FI*Millamarin Kultaa ja Hopeaa Uros Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
FI*Choose DareDeVill (OSH d 24) x FI*Martinic Village Girl (OSH bs 25)
341 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Grand International Premior Manuela Centamore EX1 CAPS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
342 SIA a FI SK LO 1719007 FI*Kelmikerhon Iku-Turso Uros Avoin Manuela Centamore EX1 CAC NOM
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
343 SIA a FI SK LO 1820059 FI*Plan-A Furrnando Valenzuela Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
344 SIA b FI SRK LO 1301640 Ralph Sia Alicia, CZ Uros Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPIB
Jack Simon, CZ (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
344 SIA b FI SRK LO 1301640 Ralph Sia Alicia, CZ Uros Siitos
Jack Simon, CZ (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
345 SIA b FI SK LO 1719008 FI*Kelmikerhon Ilmarinen Uros Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
346 SIA c FI SK LO 1820534 FI*Deraza Nightingale´s Meow Mew Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Kelmikerhon Neidonkenkä (SIA c)
347 SIA f FI SK LO 1510231 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Grand International Champion Manuela Centamore EX1 CACS
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
348 SIA f FI SK LO 1405869 Azorez Varda Tintalle of Kaspektin Naaras International Premior Manuela Centamore EX1 CAGPIB
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
349 SIA h FI SK LO 1819167 FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
350 SIA b 21 FI SK LO 1614200 Lumoexpress Mila Naaras Premior Joeri Vanrusselt Abs
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x Lumoexpress Tigrina (OSH n 24)
351 SIA c 21 FI SK LO 1719031 Grazia v. Imporio A Naaras Champion Manuela Centamore EX1 CACIB
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
352 SIA n 03 FI SK LO 1819165 FI*Ori-Katin Sid Vicious Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
353 SIA b 02 21 FI SK LO 1611844 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
354 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
355 SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
356 SOM n FI SK LO 1819580 FI*Lamadegaan Festival Star Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
357 SOM n FI SK LO 1819578 FI*Lamadegaan Feel The Magic Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM BIS
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
358 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM BIS
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
359 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
359 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM BIS
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
360 SOM a FI SRK LO 1403393 FI*Foxkiss Daphnia mirabilis Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
361 SOM a FI SK LO 1717528 FI*Kisompa's Minka Milena Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa (SOM n)
362 SOM ns FI SK LO 1819522 S*Saivokattens Hopea Fina-Anselmiina Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
S*Truly Cosmic Nanuq (ABY ns) x Cinderella El Marees*CH (ABY ns)
363 SPH II / SPH n 03 FI SK RX 1819438 Amadeus Star Galileo Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
Goliaf Jaromir (SPH d 02 32) x Amadeus Star Jasmine (SPH a)
364 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 1820268 FI*Hebblas Xiander Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
365 SPH IV / SPH f 02 64 FI SRK RX 1403977 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Grand International Premior Manuela Centamore EX1 CAPS
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
366 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 1716457 FI*Jackomon's Adagia Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB NOM
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*Hobbitqueen's Grizabella (SPH n 09 21 32)
367 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
368 SPH I / SPH a FI SK RX 1821224 FI*Tuiscalo's Auld Lang Syne Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey (SPH a)
369 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 1716265 FI*Hebblas Vincent Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
370 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
371 THA a 21 FI SK RX 1716244 FI*SpotsAndPoints Tatjana Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Tovana Sanchitos (THA a 21)
372 THA n FI SK LO 1820491 Magic Thai Goblin's Yinella Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Magic Hopfe Cat's Imri (THA n) x Magic Thai Goblin's Yukina (THA b)
373 THA a FI SK LO 1820419 Magic Thai Goblin's Cedley Uros Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
Magic Thai Goblin's Zafredo (THA n) x Magic Thai Goblin's Glinda (THA a)
374 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Eva Porat 1 NOM
374 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Marco Scaglia 1 NOM BIS
375 HCS Lenni Uros Kotikissat Nathalie Smits-Peelen 1 NOM BIS
376 HCS Sissi Naaras Kotikissat Eva Porat 1 NOM
377 HCS Sulo Petteri Uros Kotikissat Nathalie Smits-Peelen Abs
378 HCS Kiusa Uros Kotikissat Nathalie Smits-Peelen 3
379 HCS Elis Uros Kotikissat Nathalie Smits-Peelen 2
380 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1819216 FI*Nalle-Puhin Bohemian Rhapsody Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
381 PER d FI SRK LO 43479 FI*Honeydew Cherry Queen Naaras Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x FIN*Precious Lipstick Traces (PER f)
381 PER d 22 FI SRK LO 43479 FI*Honeydew Cherry Queen Naaras Määrittely Hana Klein Gasbarri PER d
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x FIN*Precious Lipstick Traces (PER f)
412 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BEN n 24 32, BEN n 24 33, BLH j, BLH j 03, BSH a, BSH bs, BUR d, EUR ns, OCI b 24, SIN, SRL II, CRX IV, OSH b 22, SIA c, SOM a, SOM n, SPH II, SPH V 42
Björkander Lena SIB VIII (13c), MCO VII (13c), ACS VIII (13c), SIB V (13c), ACL III, ACL VIII, ACL XI, ACS VI, ACS VIII, MCO IV, MCO VII, SIB III, VET 1 34
Centamore Manuela ABY n, BAL b, CRX III, CRX V, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, DRX II, OLH b, OLH c, OSH a 24, OSH b, OSH c, OSH h, OSH n, OSH n 25, OSH ns 25, OSH p 25, OSH w 64, SIA a, SIA c 21, SIA f, SIA h, SIA n, SOM ns, SPH IV, THA a 40
di Natale Diana EXO a 24, EXO g 03 23, EXO n, EXO n 03 24, EXO ns 22 62, PER a 03 23, PER e 21 33, PER g 03, PER n, PER n 24, RAG g 03, SBI a, SBI c, SBI d, SBI f, SBI n 21, VET 2 29
Klein Gasbarri Hana PER d (13c), ACS I, ACS X, ACS XI, MCO I, MCO V, NEM I, NFO I, NFO II, SIB II, SIB IV, SIB V, SIB VII 30
Lind Bette ACL V, ACL VI, ACS IV, MCO II, MCO VI, NFO III, NFO IX, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB I 28
Padovano Nico MCO III, SIB VI, SIB VII, SIB VIII 27
Porat Eva EXO a 21 33, EXO fs, EXO g 24, EXO n 22, PER d, PER n 03 24, PER n 22, PER ns, RAG a 03, RAG a 04, RAG n 03, SBI a 21, SBI b, SBI h, SBI n, HCL, HCS 27
Scaglia Marco BEN n 22, BLH b, BLH n, BML I, BSH g, BUR b, BUR f, BUR n, EUR n 22, MAN 51-52, MAU ns 24, VET 3, VET Kotikissat 27
Smits-Peelen Nathalie PER a 21 33, PER b 21 33, PER d 21 33, PER f, PER f 33, PER n 33, RAG a 04 21, RAG n, RAG n 04, SBI b 21, SBI e, SBI e 21, SBI g, SBI h 21, HCS, VET 4 24
Van Roy Kristof ACL IV, ACS III, MCO VIII, NFO IV, NFO V, TUA VI 30
Vanrusselt Joeri ABY a, CRX I, CRX II, DRX I, OLH c 25, OSH a 25, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH f, SIA b, SIA b 02 21, SIA b 21, SIA n 03, THA a 21, THA n 37
Wijbrands Anna BEN n 22 32, BEN n 24, BSH d, BSH f, BUR a, BUR c, BUR h, EUR a 24, EUR f 24, KOR, OCI n 24, OCI o 24, SRL III 25
13 tuomaria