Omakissa
PIROK 133. Kansainvälinen näyttely 2.9.2018
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.9.2018 Loppuu 2.9.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.6.2018 Ilmoittautuminen loppuu 5.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.8.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut ACL, ACS BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampereen Messu- ja Urheilukeskus
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, 33900 Tampere
Näyttelypäällikkö:Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org puh.0405599924
Näyttelysihteerit:
Kategoria 2, 4 ja kotikissat Pia Hassell, Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi puh. 0415036421
Kategoria 1 ja 3 Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere puh. 040-5688336
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Tampereen messu- ja urheilukeskus
Palkinnot ja ruusukkeetovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö anna.ramo@pirok.org
Assistenttihakemukset assistentit@pirok.org

Lisätietoja
  ACL+ACS Breed BIS järjestetään yhdessä American Curlit ry:n kanssa, mikäli kissoja ilmoitetaan riittävästi.
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä, näyttelyluokat 1 - 17.
Kategorian parhaat valitaan erikseen kategorioissa 1, 2, 3, 4 ja kotikissat.
Näyttelymaksut: 37 €/kissa/pv, PIROK:in jäsenten kissat 33 €/kissa/pv, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa/pv. Leimakorteilla voi maksaa vain FIFe:en rekisteröityjen kissojen näyttelymaksuja. Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia muun luokan yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org
Ilmoittautuminen on sitova. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Luettelo on maksullinen etukäteen maksettuna 2,5 €/pv, näyttelyssä ostettuna 5€/pv.

Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 81 76 0 0 5
2 160 153 0 0 7
3 75 75 0 0 0
4 104 101 2 0 1
Kotikissat 7 7 0 0 0
Yhteensä 427 412 2 0 13

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me 1 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
2 EXO fs Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen 1 Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP
2 EXO fs Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen 1 Naaras 17 (Veteraani) Björkander Lena 2
3 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB NOM
4 EXO n 22 EE*Basilio my HurVur 1 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1 NOM
5 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1 BIV NOM BIS
6 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 8 (PR) Porat Eva EX1 CAPIB
6 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
7 EXO a 24 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition 1 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
8 EXO g 24 FI*AzuLejo's Blue'nHoney MellowHeart 1 Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX1
9 EXO ns 22 62 FI*Chevhill's Silverstorm 1 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
10 EXO n 03 24 FI*Jewelstory You Look Good 1 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
11 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB
12 EXO a 21 33 Ayser's Twilight 1 Naaras 7 (CH) Porat Eva EX1 CACIB
13 PER n FI*Mimosan Vamp 1 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 NOM
14 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1
15 PER f FI*Mimosan Until The World Ends 1 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC NOM
16 PER ns FI*Timanfaya The Power Of Love 1 Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
17 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 4 (GIP) Porat Eva EX1 CAPS NOM BIS
18 PER n 24 FI*Sabrimin Pearl 1 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
19 PER g 03 FI*Jewelstory Heartbreaker 1 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
20 PER n 03 24 FI*Whispers Neville 1 Uros 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
21 PER a 03 23 FI*Whispers Ofelia 1 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
22 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM NOM BIS
22 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 17 (Veteraani) Björkander Lena 1 NOM
23 PER f 33 FI*Yashar's Cicciolina 1 Naaras 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
24 PER f 33 Sinihuiskan Elisha 1 Naaras 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB
25 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP NOM
26 PER b 21 33 FI*Yashar's Dobby 1 Uros 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
27 PER d 21 33 FI*Yashar's Draco 1 Uros 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1 NOM
28 PER e 21 33 FI*Yashar's Åskari Ålematon 1 Uros 6 (IP) di Natale Diana EX1 CAGPIB NOM
29 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS
30 RAG n FI*Pengvin's Maxentius 1 Uros 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie Abs
31 RAG n Calamarin Gruella Devil 1 Naaras 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB
32 RAG n 03 FI*Collicatin Lovely Leonora 1 Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX1
33 RAG n 03 FI*Maplehill's Wilhelmine 1 Naaras 8 (PR) Porat Eva EX1 CAPIB
34 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele 1 Uros 8 (PR) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPIB
35 RAG a 03 FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán 1 Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
36 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 2 (SP) Porat Eva KM NOM
37 RAG a 04 FI*Riverknee Trainer´s Pokémon Snorlax 1 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1
38 RAG g 03 FI*Midnightdolls A Little Darling 1 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 NOM BIS
39 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 1 Naaras 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
40 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 17 (Veteraani) Björkander Lena 3
40 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 1 (SC) Porat Eva KM
41 SBI n FI*Lofanna Guernica 1 Naaras 9 (Avoin) Porat Eva Abs
42 SBI n FI*Mimitan Vellamo 1 Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
43 SBI n FI*Harebell Emilia 1 Naaras 2 (SP) Porat Eva KM
44 SBI a FI*Kattimäen Milo Leopold 1 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
45 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) di Natale Diana KM NOM
46 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB NOM BIS
47 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS NOM
48 SBI d FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS NOM
49 SBI d FI*Pirimirrin Lanarkiitti 1 Uros 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB
50 SBI d FI*MeToYou Oliver 1 Uros 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB
51 SBI d S*SagaStar's Electra 1 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 BIV
52 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 4 (GIP) di Natale Diana EX1 CAPS
53 SBI d FI*Chirybiry's Lady-Laili 1 Naaras 8 (PR) di Natale Diana EX1 CAPIB
54 SBI e FI*Annmark Diana 1 Naaras 7 (CH) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACIB
55 SBI e FI*Tassuliinin Kaunotar 1 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
56 SBI f FI*Humming Paranoid Android 1 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
57 SBI f FI*JoJon Aiqing Shan 1 Naaras 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
58 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 8 (PR) di Natale Diana EX1 CAPIB
59 SBI g FI*Rais-Kis Top Secret 1 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1 NOM
60 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Björkander Lena 1 NOM BIS
60 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Porat Eva KM
61 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 1 Naaras 6 (IP) Porat Eva EX1 CAGPIB
62 SBI n 21 FI*Mimitan Isabel 1 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
63 SBI a 21 FI*Touchant Chance au Jeu 1 Uros 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
64 SBI a 21 RU*Tarnis Urgant 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
65 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM NOM BIS
66 SBI e 21 FI*Rais-Kis Too Hot 1 Uros 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
67 SBI e 21 Demian Rasputin 1 Uros 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
68 SBI h 21 FIN*Lean Kronenburg Blanc 1 Naaras 17 (Veteraani) Björkander Lena 4
68 SBI h 21 FIN*Lean Kronenburg Blanc 1 Naaras 4 (GIP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPS
69 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 18 (Out of Competition) Björkander Lena Arvosteltu
70 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl 2 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS NOM
71 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS NOM
72 ACL IV / ACL n 03 22 DBCats You're the One of Siriuksen 2 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP NOM
72 ACL IV / ACL n 03 22 DBCats You're the One of Siriuksen 2 Naaras 17 (Veteraani) di Natale Diana 2
73 ACL V / ACL f CharmingCurl Ada Lavelace 2 Naaras 9 (Avoin) Lind Bette EX1 No Cert
74 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 2 (SP) Lind Bette KM
74 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 17 (Veteraani) di Natale Diana 3
75 ACL VIII / ACL ns 03 FI*Debals KooMikko 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
76 ACL VIII / ACL ds 03 22 FI*Debals KehVeli 2 Uros 8 (PR) Björkander Lena Abs
77 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI*Debals Michigan 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
78 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB NOM BIS
79 ACS I / ACS n FI*Siriuksen VenusCurl 2 Naaras 7 (CH) Klein Gasbarri Hana EX1 CACIB
80 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB NOM BIS
81 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM
82 ACS IV / ACS a 03 23 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 3 (GIC) Lind Bette Abs
83 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM
84 ACS VI / ACS f 09 FI*Dezzicat's Madrigal MelodyCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 NOM
84 ACS VIII / ACS fs 09 FI*Dezzicat's Madrigal MelodyCurl 2 Naaras 13c (Määrittely) Björkander Lena ACS f 09
85 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
86 ACS X / ACS ns 21 33 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl 2 Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
87 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 2 (SP) Klein Gasbarri Hana Abs
88 MCO I / MCO n PL*Dark Age Magic 2 Uros 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1 NOM
89 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's Jacquesson So High 2 Uros 11 (Nuoret) Lind Bette EX1
90 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
91 MCO III / MCO n 25 FI*Tigerworld New Year`s Hope 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX2
92 MCO III / MCO a 22 PL*Dark Age Milana 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 BIV
93 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Padovano Nico KM
94 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB BIV
95 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX2
96 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB BIV NOM
97 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Kasmasiinin Desiree 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
98 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Krysos With or Without You 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
99 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Krysos FengShui 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena Abs
100 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 2 (SP) Björkander Lena KM
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
102 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Marskin Mission Impossible 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena Abs
103 MCO V / MCO f FI*Rotcat Unia 2 Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC
104 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Artemiy 2 Uros 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1
105 MCO V / MCO e 23 FI*SolarWind's Hebe 2 Naaras 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1 BIV
106 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 3 (GIC) Lind Bette EX1 CACS NOM
107 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat Urwic 2 Uros 9 (Avoin) Lind Bette EX1 CAC
108 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Iron Heart 2 Naaras 7 (CH) Lind Bette EX1 CACIB
109 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Krysos Dione 2 Naaras 9 (Avoin) Lind Bette EX1 CAC
110 MCO VI / MCO d 09 23 Gryfin Lillycubs*PL 2 Uros 12 (Pennut) Lind Bette EX1 BIV NOM BIS
111 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope 2 Naaras 6 (IP) Lind Bette EX1 CAGPIB
112 MCO VI / MCO d 03 FI*Chamberlain Keep It Real 2 Uros 10 (KAS) Lind Bette EX1 CAP NOM
113 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
114 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Morning Shadow 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX3
115 MCO VII / MCO ns 22 FI*Laramillan Optimus Prime 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX2
116 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV NOM
117 MCO VII / MCO fs FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
118 MCO VII / MCO gs FI*Krysos Greetta 2 Naaras 13c (Määrittely) Björkander Lena MCO gs 09/MCO VIII
118 MCO VIII / MCO gs 09 FI*Krysos Greetta 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX2
119 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS
120 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS NOM
121 MCO VII / MCO ds FI*Haapamäen Bernard Elmeri 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena Abs
122 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM
123 MCO VIII / MCO ds 09 22 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 BIV NOM BIS
124 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
125 MCO VIII / MCO fs 03 FI*SolarWind's Nyks 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX2
126 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*NomenEst Jon Bon Jovi 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
127 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Moggi Kamo Milla 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
128 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe 2 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
129 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 1 (SC) Klein Gasbarri Hana KM
129 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
130 NEM I / NEM d Samoel Erra Cherubino*PL 2 Uros 3 (GIC) Klein Gasbarri Hana EX1 CACS BIV NOM
130 NEM I / NEM d Samoel Erra Cherubino*PL 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
131 NEM I / NEM ns 21 FI*Lumikissan ÄssäHai 2 Uros 7 (CH) Klein Gasbarri Hana EX1 CACIB
132 NEM I / NEM n FI*NonServiam Belus 2 Uros 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1
133 NEM I / NEM n FI*NonServiam Blashyrkh 2 Uros 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX2
134 NEM I / NEM f FI*NonServiam Black Winter Day 2 Naaras 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1
135 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1 BIV NOM
136 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 4 (GIP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPS
137 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 10 (KAS) Klein Gasbarri Hana EX1 CAP NOM BIS
138 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 3 (GIC) Klein Gasbarri Hana EX1 CACS
139 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies 2 Uros 4 (GIP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPS
140 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Klein Gasbarri Hana KM NOM
141 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Klein Gasbarri Hana KM NOM
142 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 10 (KAS) Klein Gasbarri Hana Abs
143 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito 2 Naaras 6 (IP) Lind Bette Abs
144 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM
144 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
145 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Nalle-Puhin Ahti 2 Uros 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 BIV
146 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Aino 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX2
147 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1
148 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Rosina 2 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX3
149 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Barbarick Barley 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
150 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Gunnbjorn 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX2
151 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Ivanhoe's Flawless 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX2
152 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 BIV NOM
153 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Hattivatti 2 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
154 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Hopeahännän Hassutassu 2 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
155 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM
156 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Gandalf 2 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 BIV
157 NFO V / NFO d 24 FI*Mourulan Angels Fall First 2 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
158 NFO V / NFO g FI*Felicis Giselea 2 Naaras 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
159 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Serafiina 2 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
160 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 5 (IC) Lind Bette EX2
161 NFO VI / NFO d 09 FI*Hirmuinen Cleopatra 2 Naaras 5 (IC) Lind Bette EX1 CAGCIB
162 NFO VI / NFO g 09 23 Delicja Adsum*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Lind Bette EX1 BIV NOM
163 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 12 (Pennut) Lind Bette EX2
164 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Ivanhoe's Too Funky 2 Uros 12 (Pennut) Lind Bette EX1 BIV
165 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Hopeahännän Tanhupallo 2 Naaras 12 (Pennut) Lind Bette EX1
166 NFO VI / NFO d 09 24 FI*WitSarin Wartburg 2 Naaras 10 (KAS) Lind Bette EX2
167 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga 2 Naaras 10 (KAS) Lind Bette EX1 CAP NOM
168 NFO VII / NFO ds 24 SE*Prana's Goldfinger 2 Uros 12 (Pennut) Lind Bette EX1
169 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Hymypoika 2 Uros 6 (IP) Lind Bette EX1 CAGPIB
170 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Isgården's Pokey Dots 2 Naaras 5 (IC) Lind Bette EX1 CAGCIB
171 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta 2 Naaras 11 (Nuoret) Lind Bette EX1
172 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 5 (IC) Lind Bette EX1 CAGCIB NOM
173 NFO IX / NFO w 62 FI*GoldenFurry's White Wheat 2 Uros 12 (Pennut) Lind Bette EX1
174 SIB I / SIB n Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga 2 Uros 7 (CH) Lind Bette EX1 CACIB
175 SIB II / SIB n 09 FI*Ninatte's Best For Me 2 Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
176 SIB III / SIB n 24 FI*Minoon Pikkuveikka 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
177 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB NOM BIS
177 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) di Natale Diana 1 NOM BIS
178 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 1 (SC) Klein Gasbarri Hana KM
179 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wendy 2 Naaras 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB BIV
180 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Jylhäkallion Aurora 2 Naaras 5 (IC) Klein Gasbarri Hana Abs
181 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ninatte's Bighearted 2 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
182 SIB V / SIB f 24 FI*Cherrytail's WonderGirl 2 Naaras 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB
183 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana Abs
184 SIB V / SIB g 24 FI*Sippan's Pamela 2 Naaras 13c (Määrittely) Björkander Lena SIB VII/ SIB gs 24
184 SIB VII / SIB gs 24 FI*Sippan's Pamela 2 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX2
185 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Mintsuliinin Dariella 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
186 SIB VI / SIB f 09 FI*Taigatassun Kipinätär 2 Naaras 7 (CH) Padovano Nico EX1 CACIB
187 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatassun Sensei 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico Abs
188 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 BIV NOM
189 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Sippan's Octavia 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX3
190 SIB VI / SIB f 09 FI*SoulSibster's AmuseMe 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 NOM
191 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatupsun Astrilli 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX2
192 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness 2 Uros 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS NOM
192 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness 2 Uros 17 (Veteraani) di Natale Diana 2
193 SIB VII / SIB es 11 VinniMur Zlatogor 2 Uros 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
194 SIB VII / SIB as FI*Ajatuksen Aikataika 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 BIV
195 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 2 (SP) Padovano Nico KM NOM
195 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 17 (Veteraani) di Natale Diana 1 NOM
196 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM NOM
197 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora 2 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
198 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI*Lumikissan BlingBling 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC NOM
199 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Taigatassun Geisha 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX2
200 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Taigatassun Naukumaija 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico Abs
201 SIB VIII / SIB ns 09 FI*Sippan's Othello 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
201 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Sippan's Othello 2 Uros 13c (Määrittely) Björkander Lena SIBVIII/ SIB ns 09
202 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI*Lumikissan HottiPotti 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
203 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere 2 Naaras 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
204 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB BIV
205 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
205 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
206 TUA VI / TUA f 09 FI*Meridies' Poppyfrost 2 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
207 BEN n 22 CattiCartano Wild River 3 Naaras 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS
208 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 1 (SC) Wijbrands Anna KM BIV NOM
209 BEN n 24 FI*PurrGold Independent Ilia 3 Naaras 9 (Avoin) Wijbrands Anna EX1 CAC
210 BEN n 24 FI*Bengabling Bandito 3 Uros 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1
211 BEN n 24 FI*Hiesun Vidi 3 Uros 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX2
212 BEN n 24 S*Leopardettes Herra Hermanni 3 Uros 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1
213 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT 3 Uros 4 (GIP) Wijbrands Anna EX1 CAPS
214 BEN n 22 32 FI*Hiesun Battle Beast 3 Uros 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1
215 BEN n 24 32 S*Leopardettes Geronimo 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
216 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
216 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Scaglia Marco 2
217 BEN n 24 33 Asianleopardcat Honey 3 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
218 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 18 (Out of Competition) Scaglia Marco arvosteltu
219 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 4 (GIP) Scaglia Marco EX1 CAPS
220 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 4 (GIP) Scaglia Marco EX1 CAPS
221 BLH j FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde 3 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
222 BLH j 03 Valencia Dionis 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
223 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 5 (IC) Scaglia Marco EX1 CAGCIB BIV
224 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi 3 Uros 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1
225 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Sannikka 3 Naaras 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1 NOM
226 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 6 (IP) Scaglia Marco EX1 CAGPIB
227 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 8 (PR) Scaglia Marco EX1 CAPIB
228 BSH n FIN*Heliades Icarus 3 Uros 17 (Veteraani) Scaglia Marco 1 NOM
229 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
230 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM BIS
231 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
232 BSH d FI*Aurantia's Aldebaran 3 Uros 8 (PR) Wijbrands Anna EX1 CAPIB NOM
233 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Wijbrands Anna KM NOM BIS
233 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Scaglia Marco 1 NOM BIS
234 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS NOM
235 BSH b FI*Aurantia's Lightning 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
236 BUR n FI*Flea's Waka Noa 3 Uros 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
237 BUR n FI*Feirefiz Phantom Divine 3 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1 BIV
238 BUR n FI*Feirefiz Ravenlight 3 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX2
239 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Wijbrands Anna KM
240 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Scaglia Marco KM NOM BIS
241 BUR c FI*Flea's Haka Iwi 3 Uros 9 (Avoin) Wijbrands Anna EX1 CAC
242 BUR d FI*Karvanverran Pakkasherra 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM BIS
243 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
244 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB NOM
245 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 1 (SC) Scaglia Marco KM
246 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 5 (IC) Wijbrands Anna EX1 CAGCIB
247 BUR h FI*Crossroads Briannah 3 Naaras 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1
248 BUR h FI*Enjoy Dandelion 3 Naaras 8 (PR) Wijbrands Anna EX1 CAPIB
249 EUR ns FI*Pikku-Piun Superhessu 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
250 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Selma Taateli 3 Naaras 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1 NOM
251 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Wijbrands Anna KM
251 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Scaglia Marco 2
252 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 4 (GIP) Wijbrands Anna EX1 CAPS
253 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Wijbrands Anna KM NOM BIS
254 KOR FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse 3 Naaras 9 (Avoin) Wijbrands Anna EX1 CAC
255 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Scaglia Marco KM BIV NOM
256 MAN 51-52 / MAN d 09 22 51 FI*Conan Uss 3 Naaras 5 (IC) Scaglia Marco EX1 CAGCIB
257 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Naaras 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS
258 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 4 (GIP) Scaglia Marco EX1 CAPS NOM
259 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
259 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Scaglia Marco 3
260 MAU ns 24 SE*Hayawani's Ammon 3 Uros 5 (IC) Scaglia Marco EX1 CAGCIB
261 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Wijbrands Anna KM BIV
262 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 3 (GIC) Wijbrands Anna EX1 CACS
263 OCI n 24 FI*Moosegrove Honour 3 Uros 7 (CH) Wijbrands Anna EX1 CACIB
263 OCI n 24 FI*Moosegrove Honour 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
264 OCI n 24 Zayenah Kangaroo Paws 3 Uros 11 (Nuoret) Wijbrands Anna EX1 NOM
265 OCI n 24 FI*Martinic Wings of the Storm 3 Uros 8 (PR) Wijbrands Anna EX1 CAPIB
266 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM BIV NOM BIS
267 OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
267 OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
268 OCI b 24 FI*Martinic Soldier of Fortune 3 Uros 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
269 OCI b 24 S*Pagngle's Summer Love 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
270 OCI o 24 FI*Moosegrove Quentin 3 Uros 12 (Pennut) Wijbrands Anna EX1 NOM
271 SIN FI*Chai-lai Brave Benjamin 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
272 SIN FI*Chai-lai Romantic Rosie 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC NOM
273 SIN FI*Chai-lai Darling Daisy 3 Naaras 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB NOM
274 SRL II / SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
275 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 4 (GIP) Wijbrands Anna EX1 CAPS
276 ABY n FI*SaltNPepper Chunky Monkey 4 Uros 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
277 ABY n Taco Villa's Honey Ryder 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
278 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 6 (IP) Centamore Manuela EX1 CAGPIB
279 ABY n FI*Amajan Proteo Protolica 4 Uros 10 (KAS) Centamore Manuela EX1 CAP
280 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB BIV
281 ABY a FI*Kharn-Ka God Particle 4 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX2
282 ABY a FI*Lovedevotion Karmen 4 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
283 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
284 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Centamore Manuela KM NOM
285 CRX I / CRX b FI*Villains Wicked Winifred 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
286 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM
287 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM
288 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Anne Bonny 4 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB NOM BIS
289 CRX II / CRX n 09 FI*VeeKasin Espeon 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
290 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM NOM BIS
291 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS NOM BIS
292 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Kardemumma 4 Naaras 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC
293 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger 4 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
294 CRX IV / CRX d 09 24 FI*VeeKasin Tohtori Hömelö 4 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
295 CRX IV / CRX d 03 FI*Telltail's Unchained 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 BIV
296 CRX V / CRX n 24 FI*Raitakatin Isabella 4 Naaras 9 (Avoin) Centamore Manuela Abs
297 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Meryl Silverburgh 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
298 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI*Framillan Camo the Leaf Dragon 4 Uros 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1 NOM
299 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Claypond's Hilla V 4 Naaras 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC NOM
300 CRX VII / CRX h 33 SE*Prexis Joy 4 Naaras 9 (Avoin) Centamore Manuela Abs
301 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI*Alchemist Element Zero 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
302 DRX I / DRX b FI*WildWilderness Donna 4 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
303 DRX II / DRX c 03 FI*Fairy-Story's Xmas 4 Uros 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
305 OLH b FI*TaikaTomun Minea Mietteliäs 4 Naaras 10 (KAS) Centamore Manuela EX1 CAP
306 OLH c FI*TaikaTomun Muusa Mutkaton 4 Naaras 10 (KAS) Centamore Manuela EX1 CAP
307 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
308 OSH w 64 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
309 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 1 (SC) Centamore Manuela KM
310 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
311 OSH b FI*Vintterin Lenita Miinantytär 4 Naaras 7 (CH) Centamore Manuela EX1 CACIB
312 OSH b FI*Frostnight's Kiss Of The Vampire 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
313 OSH c FI*Frostnight's Charming Devil 4 Uros 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
314 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Vanrusselt Joeri Abs
315 OSH f FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights 4 Naaras 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS BIV
316 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Naaras 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM
317 OSH f FI*BlackDevil's Speak Of The Devil 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
318 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Centamore Manuela KM
319 OSH h FI*Eirenen Shufflin Over 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
320 OSH n 25 FI*JellonCats Beta 4 Uros 8 (PR) Centamore Manuela EX1 CAPIB NOM
321 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Centamore Manuela KM BIV
321 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
322 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro 4 Uros 3 (GIC) Centamore Manuela EX1 CACS
323 OSH a 24 Apocalyptica Giuseppe Verdi 4 Uros 7 (CH) Centamore Manuela EX1 CACIB
324 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1 NOM
325 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX2
326 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 NOM
327 OSH b 22 FI*LeeRaus Taikuri Narsku 4 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
328 OSH b 24 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika 4 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
329 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 BIV NOM
330 OSH b 24 FI*Frostnight's Romance With Darkness 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri Abs
331 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Satra 4 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
332 OSH b 24 FI*JellonCats Dehaliya 4 Naaras 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB
333 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM
334 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
335 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
336 OSH d 24 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto 4 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
337 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri Abs
338 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
338 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
339 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
340 OSH ns 25 FI*Millamarin Kultaa ja Hopeaa 4 Uros 10 (KAS) Centamore Manuela EX1 CAP
341 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 4 (GIP) Centamore Manuela EX1 CAPS
342 SIA a FI*Kelmikerhon Iku-Turso 4 Uros 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC NOM
343 SIA a FI*Plan-A Furrnando Valenzuela 4 Uros 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
344 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB
345 SIA b FI*Kelmikerhon Ilmarinen 4 Uros 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
346 SIA c FI*Deraza Nightingale´s Meow Mew 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
347 SIA f FI*Kaspektin Kasipusi 4 Naaras 3 (GIC) Centamore Manuela EX1 CACS
348 SIA f Azorez Varda Tintalle of Kaspektin 4 Naaras 6 (IP) Centamore Manuela EX1 CAGPIB
349 SIA h FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
350 SIA b 21 Lumoexpress Mila 4 Naaras 8 (PR) Vanrusselt Joeri Abs
351 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 7 (CH) Centamore Manuela EX1 CACIB
352 SIA n 03 FI*Ori-Katin Sid Vicious 4 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
353 SIA b 02 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby 4 Uros 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
354 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM BIV NOM BIS
355 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
356 SOM n FI*Lamadegaan Festival Star 4 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
357 SOM n FI*Lamadegaan Feel The Magic 4 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM BIS
358 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM BIS
359 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
359 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 1 NOM BIS
360 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 4 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
361 SOM a FI*Kisompa's Minka Milena 4 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
362 SOM ns S*Saivokattens Hopea Fina-Anselmiina 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
363 SPH II / SPH n 03 Amadeus Star Galileo 4 Uros 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
364 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
365 SPH IV / SPH f 02 64 FI*Evilurbastet Miranda 4 Naaras 4 (GIP) Centamore Manuela EX1 CAPS
366 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Adagia 4 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
367 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
368 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's Auld Lang Syne 4 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
369 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM NOM
370 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM NOM
371 THA a 21 FI*SpotsAndPoints Tatjana 4 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
372 THA n Magic Thai Goblin's Yinella 4 Naaras 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
373 THA a Magic Thai Goblin's Cedley 4 Uros 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC
374 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Scaglia Marco 1 NOM BIS
374 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Porat Eva 1 NOM
375 HCS Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Smits-Peelen Nathalie 1 NOM BIS
376 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Porat Eva 1 NOM
377 HCS Sulo Petteri Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Smits-Peelen Nathalie Abs
378 HCS Kiusa Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Smits-Peelen Nathalie 3
379 HCS Elis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Smits-Peelen Nathalie 2
380 NFO III / NFO n 24 FI*Nalle-Puhin Bohemian Rhapsody 2 Naaras 11 (Nuoret) Lind Bette EX1
381 PER d FI*Honeydew Cherry Queen 1 Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP
381 PER d 22 FI*Honeydew Cherry Queen 1 Naaras 13c (Määrittely) Klein Gasbarri Hana PER d
410 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BEN n 24 32, BEN n 24 33, BLH j, BLH j 03, BSH a, BSH bs, BUR d, EUR ns, OCI b 24, SIN, SRL II, CRX IV, OSH b 22, SIA c, SOM a, SOM n, SPH II, SPH V 42
Björkander Lena SIB VIII (13c), SIB V (13c), MCO VII (13c), ACS VIII (13c), ACL III, ACL VIII, ACL XI, ACS VI, ACS VIII, MCO IV, MCO VII, SIB III, VET 1 34
Centamore Manuela ABY n, BAL b, CRX III, CRX V, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, DRX II, OLH b, OLH c, OSH a 24, OSH b, OSH c, OSH h, OSH n, OSH n 25, OSH ns 25, OSH p 25, OSH w 64, SIA a, SIA c 21, SIA f, SIA h, SIA n, SOM ns, SPH IV, THA a 40
di Natale Diana EXO a 24, EXO g 03 23, EXO n, EXO n 03 24, EXO ns 22 62, PER a 03 23, PER e 21 33, PER g 03, PER n, PER n 24, RAG g 03, SBI a, SBI c, SBI d, SBI f, SBI n 21, VET 2 29
Klein Gasbarri Hana PER d (13c), ACS I, ACS X, ACS XI, MCO I, MCO V, NEM I, NFO I, NFO II, SIB II, SIB IV, SIB V, SIB VII 30
Lind Bette ACL V, ACL VI, ACS IV, MCO II, MCO VI, NFO III, NFO IX, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB I 28
Padovano Nico MCO III, SIB VI, SIB VII, SIB VIII 27
Porat Eva EXO a 21 33, EXO fs, EXO g 24, EXO n 22, PER d, PER n 03 24, PER n 22, PER ns, RAG a 03, RAG a 04, RAG n 03, SBI a 21, SBI b, SBI h, SBI n, HCL, HCS 27
Scaglia Marco BEN n 22, BLH b, BLH n, BML I, BSH g, BUR b, BUR f, BUR n, EUR n 22, MAN 51-52, MAU ns 24, VET 3, VET Kotikissat 27
Smits-Peelen Nathalie PER a 21 33, PER b 21 33, PER d 21 33, PER f, PER f 33, PER n 33, RAG a 04 21, RAG n, RAG n 04, SBI b 21, SBI e, SBI e 21, SBI g, SBI h 21, HCS, VET 4 24
Van Roy Kristof ACL IV, ACS III, MCO VIII, NFO IV, NFO V, TUA VI 30
Vanrusselt Joeri ABY a, CRX I, CRX II, DRX I, OLH c 25, OSH a 25, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH f, SIA b, SIA b 02 21, SIA b 21, SIA n 03, THA a 21, THA n 37
Wijbrands Anna BEN n 22 32, BEN n 24, BSH d, BSH f, BUR a, BUR c, BUR h, EUR a 24, EUR f 24, KOR, OCI n 24, OCI o 24, SRL III 25
13 tuomaria.