Omakissa
ERY-SYD 91. kansainvälinen näyttely Hyvinkää 25.05.2014
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.5.2014 Loppuu 25.5.2014
Ilmoittautuminen alkaa 8.3.2014 Ilmoittautuminen loppuu 2.5.2014
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.5.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti info@ery-syd.net
Paikka Wanha Villatehdas, Kankurinkatu 4-6, 05800 Hyvinkää
Toimihenkilöt Näyttelyinfo p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net.
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net, p. 044 044 2298
Näyttelysihteeri Sara Viuha, show@ery-syd.net
Pääassistentti Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com.
Lisätietoja Leimakorteilla maksettaessa leimakorttiin tulee kirjata omistajan ja kissan nimi sekä näyttelypäivä.
Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille osoitteella:
Sara Viuha, Karviaiskaari 5 E, 01690 Vantaa.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 85 83 1 0 1
2 127 121 5 0 1
3 88 87 0 0 0
4 156 151 1 0 3
Kotikissat 10 10 0 0 0
Yhteensä 466 452 7 0 5

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Ghost Dancer 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OLH a 25 FI*Skazki Waltari 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OSH b 22 Idream 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
SBI f FI*Tamus Wildcat 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha 1 Naaras 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
2 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
3 EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops 1 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
4 EXO d 22 Ayser's Born To Be Wild 1 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
5 EXO e 22 Ayser's Bobber Biker 1 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
6 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) KM
7 EXO d 03 24 FI*Leonidan Secret Wish 1 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
8 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Selassa F. A. (Lee) 1 NOM BIS
8 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM
9 EXO n 21 33 IT*Uranos Delle Lune Saracene 1 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) Abs
10 PER w 62 S*Headturners Winter Kills 1 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
11 PER n Anona Night Cap-of-Venuksen 1 Uros 17 (Veteraani) Selassa F. A. (Lee) 1
11 PER n Anona Night Cap-of-Venuksen 1 Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPIB
12 PER f FI*BlueIce's Almond Beauty 1 Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
13 PER f FI*Siriuksen Fiona 1 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
14 PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
15 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB NOM BIS
16 PER d 22 FI*Kultaviiksen Elmore James 1 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP NOM BIS
17 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM NOM BIS
18 PER ns FI*Moondreamer's The One 1 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
19 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS
20 PER n 03 22 FI*Chosen-One Feel Fancy Fly 1 Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) Abs
21 PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM
22 PER a 02 62 Agaro Pers Fenix 1 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB NOM BIS
23 PER f 03 22 FI*Whispers Kamikaze Love 1 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
24 ACL I / ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC NOM
25 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 6 (IP) Madsen Jette Eva EX1 CAGPIB
26 ACL VI / ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati 2 Naaras 8 (PR) Madsen Jette Eva EX1 CAPIB
27 ACL X / ACL n 33 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi 2 Naaras 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1
28 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM
28 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Madsen Jette Eva KM NOM BIS
29 LPL n 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
30 MCO I / MCO n A*Winerau's Nadal 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX2
31 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
32 MCO I / MCO n DK*Amistia's Bad To The Bone 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
33 MCO I / MCO n FI*Stout-hearted Oprah 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
34 MCO I / MCO a Battle Creek's Z'Thaiti 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV
35 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
36 MCO II / MCO a 09 FI*Hemingway's Apache Blue Eagle 2 Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva Abs
37 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Madsen Jette Eva EX1 BIV NOM
38 MCO II / MCO n 09 Coonity Boann Banshee 2 Naaras 7 (CH) Madsen Jette Eva EX1 CACIB
39 MCO II / MCO n 09 FI*Stout-hearted Maximus Magic 2 Uros 11 (Nuoret) Madsen Jette Eva EX2
40 MCO II / MCO n 09 FI*Rotcat Lilith 2 Naaras 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1
41 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Ghost Dancer 2 Naaras 7 (CH) Madsen Jette Eva EX1 CACIB
42 MCO III / MCO n 22 FI*Merrymakers Adalmiina Aruba 2 Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC BIV
43 MCO III / MCO n 22 FI*Unikuun Just Only One 2 Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX2
44 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1 BIV NOM BIS
45 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Chief Quanah 2 Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX2
46 MCO III / MCO n 22 FI*Stout-hearted Othello 2 Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX3
47 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Madsen Jette Eva 1 NOM BIS
47 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Madsen Jette Eva KM BIV
48 MCO III / MCO n 22 PL*Dark Age Queretaro Coon 2 Uros 6 (IP) Madsen Jette Eva EX1 CAGPIB
49 MCO III / MCO a 22 Vasco da Gama 2 Uros 11 (Nuoret) Madsen Jette Eva EX1
50 MCO III / MCO a 22 FI*Hemingway's Maya Macarena 2 Naaras 2 (SP) Madsen Jette Eva KM
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
52 MCO IV / MCO n 03 22 FI*NineTales E.T. Go Home 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI*SatuMainen Dirlandaa 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
54 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fonzy 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Galilahi 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
56 MCO IV / MCO a 03 22 FI*TipTop Maine Yéta 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM
57 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Daybreak's Gabriella 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV
58 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Vertical Limit 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
59 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Very Superstition 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
60 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
61 MCO VII / MCO gs FI*Cherry's Maine Bashaan 2 Naaras 13c (Määrittely) Edström Michael MCO gs / MCO VII
61 MCO VII / MCO gs FI*Cherry's Maine Bashaan 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
62 MCO V / MCO d 22 FI*Magnificat Maine Zahara 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX3
63 MCO V / MCO d 22 FI*Hemingway's Chu'mana Ginger 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
64 MCO V / MCO d 23 FI*Fullmoon's Golden SolarLion 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
65 MCO V / MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
66 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB BIV
67 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
68 MCO V / MCO g 22 FI*Valier's Juno 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX2
69 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat In Flames 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
70 MCO VI / MCO d 03 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX2
71 MCO VI / MCO f 03 FI*Goldenstream's Woman in Red 2 Naaras 13c (Määrittely) Edström Michael MCO f 03 22 / MCO VI
71 MCO VI / MCO f 03 FI*Goldenstream's Woman in Red 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
72 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
73 MCO VI / MCO f 09 FI*Stout-hearted Nadia 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX4
74 MCO VI / MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
75 MCO VI / MCO g 02 63 FI*Chamberlain Sweet Illusion 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
76 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX3
77 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
78 MCO VII / MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina Abs
79 MCO VII / MCO ns FI*Chamberlain Quinn the Mighty 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
80 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Jelani Leontics 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
81 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
82 MCO VII / MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
83 MCO V / MCO g Timaracoon's Hana Cha 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina MCO g 09 /Gr VI
84 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Stout-hearted MyWay 2 Uros 11 (Nuoret) Madsen Jette Eva EX1
85 MCO VIII / MCO ns 02 21 FI*Chamberlain Hidden Thoughts 2 Uros 1 (SC) Madsen Jette Eva KM BIV
86 MCO VIII / MCO ns 09 22 PT*Artsycats Lucy in the Sky 2 Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC
87 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Korudon Gigantas 2 Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1
88 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Made Like This 2 Uros 6 (IP) Madsen Jette Eva EX1 CAGPIB
89 MCO VIII / MCO gs 09 22 FI*Chamberlain Morning Sun 2 Naaras 7 (CH) Madsen Jette Eva EX1 CACIB
90 MCO IX / MCO w 61 FI*Magnificat Maine Zemfira 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
91 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
92 NEM II / NEM ns 09 21 Di Do Syberjon*PL 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
93 NFO I / NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 3 (GIC) Madsen Jette Eva EX1 CACS NOM
94 NFO I / NFO n FI*Taaborinvuoren Pamela 2 Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC
95 NFO II / NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother 2 Uros 4 (GIP) Madsen Jette Eva EX1 CAPS
96 NFO III / NFO n 22 Orkan Uroczysko*PL 2 Uros 7 (CH) Madsen Jette Eva EX1 CACIB
97 NFO III / NFO a 22 FI*Nenukan Night Owl 2 Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1
98 NFO IV / NFO n 09 22 S*Vildhjärtas Katniss Everdeen 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
99 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
100 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 17 (Veteraani) Lubrano Robert 2
100 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
101 NFO IV / NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
102 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS NOM
103 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB BIV
104 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV
105 NFO V / NFO e 24 S*Wonderwoods Infinite Nirvana 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
106 NFO V / NFO g 23 FI*Lolcat's Aino 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert VG2
107 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM
108 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
109 NFO VI / NFO f 09 FI*Draconian Ataegina 2 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM
110 NFO VII / NFO ns 22 FI*Hopeahännän Päivänsäde 2 Naaras 10 (KAS) Madsen Jette Eva Mitätöity Mitätöity
111 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Urhea Urho 2 Uros 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC
112 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel 2 Naaras 6 (IP) Madsen Jette Eva EX1 CAGPIB
113 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 3 (GIC) Madsen Jette Eva EX1 CACS
114 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 6 (IP) Madsen Jette Eva EX1 CAGPIB NOM BIS
115 RAG n FI*Collicatin Mexican Brownie 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
116 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
117 RAG a FI*Stardoll's Tilly Tina 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV
118 RAG a FI*Riverknee Zoltán King 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
119 RAG a FI*Dolldesire's Fizz 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
120 RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
121 RAG a FIN*Mayapaw's Awesome Artemis 2 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 2
121 RAG a FIN*Mayapaw's Awesome Artemis 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
122 RAG d FI*Lukanpuron Berharnd 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
123 RAG n 03 FI*MistyMau's Chocolate Chip 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
124 RAG n 03 FI*Sunrunner's Ulwis 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV NOM BIS
125 RAG n 03 FI*Utuinen Ödets Minne 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX2
126 RAG n 03 FI*Wompatin Sweet Chili 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
127 RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV
128 RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
129 RAG a 03 FI*Ragita'n Chiliainesta 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
130 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
131 RAG a 03 RO*Elian Rags Lace Cookie 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
132 RAG a 03 FI*Celestial's Desire Me 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
133 RAG a 03 FI*Sunrunner's Undeg 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
134 RAG a 03 (N)Dixie Dolls Smooth Smurf 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM
135 RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon 2 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB BIV
136 RAG a 04 FI*Rock'nRags Heart On Fire 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
137 RAG a 04 FI*Satinante's Blue Saphire 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
138 RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
139 RAG e 03 FI*Dollyblues Sky's The Limit 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
140 RAG f 03 FI*Dollyblues Somebody To Love 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
141 RAG f 03 FI*Utuinen Briar Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
142 RAG f 04 FI*Shyshaman's Shamanita Love 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM
143 RAG g 03 FI*Dollyblues Lady Snowflake 2 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
144 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina Abs
145 SBI n Shapur Sisi 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB BIV NOM
146 SBI n FI*Nalandan Bandhula 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
147 SBI n FI*Åbodas Panteleimon 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
148 SBI a FI*Safirrubir Blue Dream 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
149 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
150 SBI d FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
151 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
152 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
153 SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
154 SBI f FI*Tamus Wildcat 2 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
155 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
156 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina Abs
157 SBI b 21 Kissimirrin Felix 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
158 SBI b 21 Shapur Angel 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
159 SBI b 21 FI*Tasmanian Huckleberry Finn 2 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
160 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
161 SBI f 21 FI*Lofanna Aava 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
162 SIB I / SIB a FI*Piperitan Inachius 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
163 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC BIV NOM
164 SIB III / SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil 2 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
165 SIB III / SIB n 24 FI*Alizarin Captain Hook 2 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
166 SIB III / SIB a 22 FI*Piperitan Ixion 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
167 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Lumikissan Aikamoinen 2 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
168 SIB IV / SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria 2 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
169 SIB V / SIB f FI*Likimain A Kind of Magic 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
170 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan Janis Joplin 2 Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
171 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
172 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPIB
173 SIB VII / SIB ns 23 FIN*Villan Donna Giovanna 2 Naaras 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS NOM
174 SIB VII / SIB ns 23 FI*Abbas-Coons Calvin 2 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
175 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
176 TUA I / TUA a FI*Elekatin Deep Blue Sea 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
177 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
178 TUA III / TUA n 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
179 TUA V / TUA d 24 FI*Elekatin Rosso Ruben 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
180 TUA VII / TUA ns FI*Elekatin Suleiman 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
181 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB NOM BIS
182 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kuukissan Atak Alp 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
183 TUV d 61-63 / TUV d 61 Avyonah Khaled Khalil 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
184 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Valier's Bilgin 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
185 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
186 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM NOM BIS
187 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV NOM
188 TUV e 61-63 / TUV e 62 Avyonah Aziz Herr vom See 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
189 ABY n Taco Villa's Bellatrix Bifrost 3 Naaras 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS BIV NOM BIS
190 ABY n FI*Nebuankhet Unisonic 3 Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
191 ABY n FI*Nebuankhet Ultraviolet 3 Naaras 7 (CH) Roth Marianne Abs
192 ABY n DK*Bifrost Which Wizardry is This 3 Uros 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB
193 ABY n FI*Nebuankhet VanVan 3 Uros 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
194 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 3 Uros 9 (Avoin) Roth Marianne EX2
195 ABY n FI*Jollinooran Donna Isadora 3 Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
196 ABY n FI*Proxima John Carter of Mars 3 Uros 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB
197 ABY n FI*Nebuankhet The Doctor 3 Uros 10 (KAS) Roth Marianne EX1 CAP BIV
198 ABY n FI*Laire Meleth Bein 3 Naaras 10 (KAS) Roth Marianne EX1 CAP BIV NOM
199 ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer 3 Uros 15 (Siitos) Roth Marianne
200 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
201 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX2
202 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC BIV
203 ABY a FI*Jollinooran Don Indiana 3 Uros 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
204 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 3 Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1 NOM BIS
205 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter 3 Uros 12 (Pennut) Roth Marianne EX1
206 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Roth Marianne 1 NOM BIS
206 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Roth Marianne KM
207 ABY o FI*Redcheetah's Aarre 3 Uros 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS NOM BIS
208 ABY p Mr. Happy of Velvet d'Amour*BG 3 Uros 9 (Avoin) Roth Marianne Abs
209 ABY p FI*Link Inameremeta 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne Abs
210 BEN n 22 Ilendri Surya 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
211 BEN n 22 EE*Esmeralda Maya Gold 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
212 BEN n 24 Myart Jungle Spots Rock 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
213 BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
214 BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
215 BEN n 22 32 Cocopah Monsieur Magnetout 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
216 BEN n 24 32 Oceanerix Vulcan 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
217 BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
218 BRI n FI*Feronian Gaia 3 Uros 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB BIV
219 BRI n FI*Ruusutarhan Notabene 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
220 BRI n FI*Saranellan Eddie 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX2
221 BRI n FI*Coventry's Gardenia 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
222 BRI a Michelle Amber Kiss*LV 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
223 BRI d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB
224 BRI d 22 FI*Coventry's Gawayne 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
225 BRI e FI*Rhinestone's Dizzy Doodle 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
226 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Cerná Petra KM BIV
227 BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri 3 Naaras 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
228 BRI g FI*Coventry's Heather 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
229 BRI ns 22 64 Princeton de Noble*LV 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC NOM
230 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
231 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
232 BUR n FI*Shu-Shun Vallaton Fazerina 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
233 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
234 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul 3 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
235 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad Abs
236 BUR b FI*Feirefiz One Last Time 3 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
237 BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
238 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
239 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS NOM
240 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
241 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak 3 Uros 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
242 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB
243 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
244 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 12 (Pennut) Roth Marianne EX1
245 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB
246 CRX II / CRX a 03 S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC BIV
247 CRX IV / CRX e 03 FI*Kolminniemen Beucaloinen 3 Naaras 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB
248 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene 3 Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
249 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan JKLM baby! 3 Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB NOM
250 CRX VII / CRX f 33 FI*Derekaz Mi'Dulce 3 Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
251 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka 3 Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB
252 CRX VIII / CRX f 09 33 Elivina Hing Energy Iz Madridskogo Dvora 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
253 DRX I / DRX a FI*Clavinova Cava 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra Abs
254 DRX II / DRX n 09 FI*Riepujengin Cujacolli 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
255 DRX II / DRX a 09 FI*Bravefellow Raul 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX2
256 DRX III / DRX d FI*Riepujengin Cuumacalle 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
257 DRX IV / DRX d 03 24 FI*Riepujengin Barbi 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra Abs
258 DRX IV / DRX d 09 24 FI*Pihlajan Martti-Benjamin 3 Uros 13c (Määrittely) de Bruijn Ad DRX d 09 24 / Gr. IV
258 DRX IV / DRX d 09 24 FI*Pihlajan Martti-Benjamin 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
259 DRX IV / DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti 3 Naaras 4 (GIP) Cerná Petra EX1 CAPS
260 DRX IV / DRX f 09 22 FI*Pihlajan Martta-Inkeri 3 Naaras 13c (Määrittely) de Bruijn Ad DRX f 09 22 / Gr. IV
260 DRX IV / DRX f 09 22 FI*Pihlajan Martta-Inkeri 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC BIV
261 DRX IV / DRX hs 09 24 FI*Riepujengin Zuffeli 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
262 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK 3 Uros 8 (PR) Cerná Petra EX1 CAPIB
263 DRX IX / DRX w 62 Ramona Al'Pama*PL 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1 NOM
264 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
265 DSP III / DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
266 EUR n FI*Pikku-Piun Åprah 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
267 EUR a FI*Pikku-Piun Ånerva 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
268 EUR a FI*Kissakallion Lucinda 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
269 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
270 EUR n 22 DK*Boholdt Ida fra Lønneberg 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
271 EUR a 24 FIN*Kassilan Heinäkuun Heila 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
272 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
273 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB
274 EUR d 24 FI*Taikapeikon Brassailija 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC BIV
275 EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kiskis 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
276 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
277 EUR ns Alma 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
278 EUR ns 22 DK*Boholdt Gurli Margrethe 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
279 EUR ns 22 DK*Boholdt Linse Kessler 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
280 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
281 EUR ns 24 FI*Kassilan Rakkauslapsi 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
282 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
283 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
284 KBL I / KBL n 24 FI*Kuriton Apricot 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
285 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville 3 Naaras 17 (Veteraani) Roth Marianne 2
285 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
286 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
287 KOR DK*Meejai Been Fan-Fayo 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
288 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
289 KOR FI*Mythai Fon Soh-Pon 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir Abs
290 KOR FI*Melodian arisaraa 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
291 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
292 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM BIS
293 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
294 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
295 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM BIV
296 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad KM
297 OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
298 OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 5 (IC) de Bruijn Ad Abs
299 OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
300 OCI n 24 FI*Onnikatin Berta 3 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad Abs
301 OCI n 24 FI*Topspot Huey The Green 3 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
302 OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 5 (IC) de Bruijn Ad Abs
303 OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy 3 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
304 OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS BIV
305 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS NOM
306 OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
307 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Discocactus 3 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
308 OCI b 24 FI*Topspot Dewey The Blue 3 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
309 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Roth Marianne Abs
309 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM
310 OCI b 24 FI*Topspot Windjammer 3 Naaras 8 (PR) de Bruijn Ad EX1 CAPIB
311 OCI c 24 FI*Punakuun Bakht 3 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 NOM
312 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM BIV
313 OCI o 24 FIN*DarrenCat Davy Crockett 3 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad Abs
314 OCI o 24 FI*Topspot Doc The Sixth 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX2
315 OCI o 24 FI*Topspot Grumpy The First 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
316 OCI ns 24 Pikespeak Estrella of Woodcocks 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
317 RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 3 Naaras 1 (SC) Funk Bobby Abs
318 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS NOM
319 RUS FI*Bessemjanka's Nesha 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
320 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
321 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX2
322 RUS FI*Harmuan Heike Hunajainen 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX3
323 RUS FI*Saraitshikin Candy Apple 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC BIV NOM
324 RUS FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 NOM
325 RUS FI*Hana-Bi Tiermes Sámi 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby Abs
326 RUS FIN*Saraitshikin Illusion 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM NOM
327 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 17 (Veteraani) Roth Marianne 1
327 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 2 (SP) Funk Bobby KM BIV NOM
328 RUS FI*Harmuan Mort Mussukka 3 Uros 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
329 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
330 RUS Blue-Bogomil v. Salzbachtal 3 Uros 8 (PR) Funk Bobby Abs
331 RUS FI*Saraitshikin Caramel Corn 3 Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
332 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Funk Bobby KM BIV
333 SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
334 SOM n FI*SunnyPace Carex 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 NOM
335 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX2
336 SOM n FI*Foxkiss Cissa thalassina 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX3
337 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
338 SOM n W'Moritz von Rankwald*CH 3 Uros 15 (Siitos) Funk Bobby
339 SOM a FI*Foxkiss Athene noctua 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
340 SOM a FI*Foxkiss Canis lupus 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 BIV
341 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby Abs
342 SOM a FI*SunnyPace Dianthus 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
343 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
344 SOM o FI*Amajan Hani Hosanna 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
345 SOM o FIN*Amajan Berto Benvenuto 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
346 SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
347 SPH IV / SPH d 09 FI*Hobbitqueen's ChristianDior 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
348 SPH IV / SPH f 03 Kaylee's Padme' 3 Naaras 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB BIV NOM
349 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
350 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP NOM
351 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1 NOM BIS
352 SPH V / SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 6 (IP) Cerná Petra EX1 CAGPIB
353 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 6 (IP) Cerná Petra EX1 CAGPIB BIV NOM
354 SPH V / SPH g 09 32 FI*Hebblas Hedia 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
355 OLH c FI*TaikaTomun Aapeli Akaton 4 Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 No Cert
356 OLH c Brangelina v. Rosenharz 4 Naaras 7 (CH) Crastucci Marc EX1 CACIB
357 OLH a 25 FI*Skazki Waltari 4 Uros 7 (CH) Crastucci Marc EX1 CACIB
358 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili 4 Uros 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1 NOM
359 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC
360 OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 4 (GIP) Crastucci Marc EX1 CAPS NOM
361 OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun 4 Uros 7 (CH) Crastucci Marc EX1 CACIB
362 OLH fs 24 FI*Noxx Soft Spot 4 Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
363 OSH n FI*Keskimaan TGRLily Buttercup 4 Naaras 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC
364 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc Abs
365 OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! 4 Naaras 2 (SP) Crastucci Marc KM
366 OSH b FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee 4 Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX2
367 OSH b FI*TaikaTomun Camomilla 4 Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
368 OSH c FI*BaliDancer's Eleeza 4 Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
369 OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha 4 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
370 OSH n 24 FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Whick 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
371 OSH b 22 Idream 4 Uros 1 (SC) Crastucci Marc KM
372 OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic 4 Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC
373 OSH b 24 FI*Galene's Cotton Eyed Joe 4 Uros 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
374 OSH d 24 HU*Shagio-Chen Legolas for Keskimaan 4 Uros 7 (CH) Crastucci Marc EX1 CACIB
375 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 5 (IC) Crastucci Marc EX1 CAGCIB
376 OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 4 (GIP) Crastucci Marc EX1 CAPS NOM BIS
377 OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco 4 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
378 OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 5 (IC) Crastucci Marc EX1 CAGCIB GIC
379 OSH bs 24 FI*Nazarlik XOXO 4 Naaras 6 (IP) Crastucci Marc EX1 CAGPIB
380 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC NOM BIS
381 OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
382 OSH n 03 25 FI*Galene's Black Velvet 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
383 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne 4 Naaras 11 (Nuoret) Crastucci Marc EX1 NOM BIS
384 PEB V / PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 No Cert
385 SIA w 67 FI*Arhantin Camelia 4 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP BIV
386 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM BIV
387 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel 4 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
388 SIA n FI*Twist-Tiramisun Sokeri 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
389 SIA n FI*Viitakon Tähtönen 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
390 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Crastucci Marc 1 NOM BIS
390 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
391 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 6 (IP) Edström Michael Abs
392 SIA n FI*Kelmikerhon Assam T. 4 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
393 SIA n FI*Kautonsalon Nightingale 4 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP BIV NOM
394 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Edström Michael KM NOM BIS
395 SIA a FI*Twist-Tiramisun Rocky 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
396 SIA a FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
397 SIA a FI*Viitakon Ykä 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX2
398 SIA a FI*Aurinkomäen Dooris-Damina 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
399 SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM BIS
400 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
401 SIA b Mafdet Melody 4 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
402 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 7 (CH) Edström Michael Abs
403 SIA c FI*Baila-Bailan Katinkultaa 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
404 SIA c FI*Kelmikerhon Ahmed Ahne 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael Abs
405 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
406 SYL f 03 21 FI*Mummeli Dinazinha Qiana 4 Naaras 5 (IC) Crastucci Marc EX1 CAGCIB
407 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 5 (IC) Crastucci Marc EX1 CAGCIB NOM
408 SYS p 03 FI*Galene's Bacardi Breezer 4 Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
409 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Funk Bobby 1 NOM
410 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Funk Bobby 1 NOM BIS
410 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Crastucci Marc 1 NOM
411 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Funk Bobby 2
412 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Crastucci Marc 2
413 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Crastucci Marc 1 NOM BIS
414 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Crastucci Marc 1 NOM
415 HCS Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Crastucci Marc 3
416 HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Crastucci Marc Abs
416 HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Crastucci Marc 1
434 PER n Alsace Janus 1 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1 NOM BIS
439 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Cerná Petra BSH a, BSH d, BSH d 22, BSH e, BSH g, BSH n, BSH ns 22 64, EUR d 22, EUR d 24, EUR f 24, EUR fs, DRX I, DRX II, DRX III, DRX IV, DRX IX, DRX VII, SPH IV, SPH V 37
Crastucci Marc BAL f 03 21, OLH a 25, OLH b 24, OLH c, OLH d 24, OLH d 25, OLH fs 24, OLH ns 24, OSH b, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH b 24, OSH bs 24, OSH c, OSH d 24, OSH d 25, OSH f 24, OSH g 24, OSH n, SIA n 03, SIA p 03, HCS, VET 4, VET Kotikissat 35
de Bruijn Ad DRX IV (13c), BUR a, BUR b, BUR d, BUR f, BUR h, BUR j, BUR n, OCI a 24, OCI b 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24 35
Edström Michael MCO VI (13c), MCO VII (13c), OSH h 24, OSH n 03, OSH n 03 25, OSH n 24, PEB V, SIA a, SIA a 21, SIA b, SIA c, SIA n, SIA w 67, VET 1, VET 2 31
Funk Bobby RUS, SOM a, SOM n, SOM o, SOM p, HCL 33
Isakov Vladimir BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24, BEN n 24 32, BEN n 24 33, EUR a, EUR a 24, EUR as 22, EUR d, EUR n, EUR n 22, EUR ns, EUR ns 22, EUR ns 24, KBL I, KOR, MAN 51-52, DSP III 33
Lubrano Robert RAG a 04, RAG d 03, RAG e 03, RAG f 03, RAG g 03, RAG n, RAG n 03, NEM II, NFO IV, NFO V, NFO VI, TUA I, TUA II, TUA III, TUA IX, TUA V, TUA VII, VET 2 36
Madsen Jette Eva ACL I, ACL III, ACL VI, ACL X, MCO II, MCO III, MCO VIII, NFO I, NFO II, NFO III, NFO IX, NFO VII, NFO VIII, VET 2 37
Nyman Pia RAG a, RAG a 03, RAG d, RAG f 04, TUV d 61-63, TUV e 61-63, TUV n 61-63, MCO I, MCO IV, MCO IX 39
Rautio Kristiina SBI a, SBI b 21, SBI d, SBI d 21, SBI f, SBI f 21, SBI h, SBI n, MCO V, MCO VI, MCO VII 41
Roth Marianne ABY a, ABY n, ABY o, ABY p, CRX I, CRX II, CRX IV, CRX VII, CRX VIII, VET 3, VET 4 37
Selassa F. A. (Lee) EXO a 02 21 62, EXO d 03 24, EXO d 22, EXO e 22, EXO g 03, EXO n 21 33, EXO n 22, EXO n 24, PER a 02 62, PER d 22, PER ds 22 62, PER f, PER f 03 22, PER g 22, PER n, PER n 03 22, PER n 24, PER ns, PER ns 03, PER w 62, LPL II, SIB I, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VI, SIB VII, VET 1 40
12 tuomaria.