ERY-SYD 91. kansainvälinen näyttely Hyvinkää 25.05.2014
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.5.2014 Loppuu 25.5.2014
Ilmoittautuminen alkaa 8.3.2014 Ilmoittautuminen loppuu 2.5.2014
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.5.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti info@ery-syd.net
Paikka Wanha Villatehdas, Kankurinkatu 4-6, 05800 Hyvinkää
Toimihenkilöt Näyttelyinfo p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net.
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net, p. 044 044 2298
Näyttelysihteeri Sara Viuha, show@ery-syd.net
Pääassistentti Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com.
Lisätietoja Leimakorteilla maksettaessa leimakorttiin tulee kirjata omistajan ja kissan nimi sekä näyttelypäivä.
Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille osoitteella:
Sara Viuha, Karviaiskaari 5 E, 01690 Vantaa.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 85
2 127
3 88
4 156
Kotikissat 10
Yhteensä 466

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Ghost Dancer II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OLH a 25 FI*Skazki Waltari IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OSH b 22 Idream IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
SBI f FI*Tamus Wildcat II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha I Naaras 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
2 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho I Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
3 EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops I Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
4 EXO d 22 Ayser's Born To Be Wild I Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
5 EXO e 22 Ayser's Bobber Biker I Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
6 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU I Uros 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) KM
7 EXO d 03 24 FI*Leonidan Secret Wish I Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
8 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 17 (Veteraani) Selassa F. A. (Lee) 1 NOM BIS
8 EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM
9 EXO n 21 33 Delle Lune Saracene Uranos of Ayser I Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) Abs
10 PER w 62 S*Headturners Winter Kills I Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
11 PER n Anona Night Cap-of-Venuksen I Uros 17 (Veteraani) Selassa F. A. (Lee) 1
11 PER n Anona Night Cap-of-Venuksen I Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPIB
12 PER f FI*BlueIce's Almond Beauty I Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
13 PER f FI*Siriuksen Fiona I Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
14 PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn I Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
15 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya I Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB NOM BIS
16 PER d 22 FI*Kultaviiksen Elmore James I Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP NOM BIS
17 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose I Naaras 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM NOM BIS
18 PER ns FI*Moondreamer's The One I Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
19 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS
20 PER n 03 22 FI*Chosen-One Feel Fancy Fly I Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) Abs
21 PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. I Uros 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM
22 PER a 02 62 Agaro Pers Fenix I Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB NOM BIS
23 PER f 03 22 FI*Whispers Kamikaze Love I Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
24 ACL I / ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl II Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC NOM
25 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo II Uros 6 (IP) Madsen Jette Eva EX1 CAGPIB
26 ACL VI / ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati II Naaras 8 (PR) Madsen Jette Eva EX1 CAPIB
27 ACL X / ACL n 33 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi II Naaras 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1
28 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM
28 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Madsen Jette Eva KM NOM BIS
29 LPL n 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe II Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
30 MCO I / MCO n A*Winerau's Nadal II Uros 5 (IC) Nyman Pia EX2
31 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno II Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
32 MCO I / MCO n DK*Amistia's Bad To The Bone II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
33 MCO I / MCO n FI*Stout-hearted Oprah II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
34 MCO I / MCO a Battle Creek's Z'Thaiti II Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV
35 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
36 MCO II / MCO a 09 FI*Hemingway's Apache Blue Eagle II Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva Abs
37 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL II Uros 11 (Nuoret) Madsen Jette Eva EX1 BIV NOM
38 MCO II / MCO n 09 Coonity Boann Banshee II Naaras 7 (CH) Madsen Jette Eva EX1 CACIB
39 MCO II / MCO n 09 FI*Stout-hearted Maximus Magic II Uros 11 (Nuoret) Madsen Jette Eva EX2
40 MCO II / MCO n 09 FI*Rotcat Lilith II Naaras 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1
41 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Ghost Dancer II Naaras 7 (CH) Madsen Jette Eva EX1 CACIB
42 MCO III / MCO n 22 FI*Merrymakers Adalmiina Aruba II Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC BIV
43 MCO III / MCO n 22 FI*Unikuun Just Only One II Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX2
44 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica II Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1 BIV NOM BIS
45 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Chief Quanah II Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX2
46 MCO III / MCO n 22 FI*Stout-hearted Othello II Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX3
47 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 17 (Veteraani) Madsen Jette Eva 1 NOM BIS
47 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 2 (SP) Madsen Jette Eva KM BIV
48 MCO III / MCO n 22 PL*Dark Age Queretaro Coon II Uros 6 (IP) Madsen Jette Eva EX1 CAGPIB
49 MCO III / MCO a 22 Vasco da Gama II Uros 11 (Nuoret) Madsen Jette Eva EX1
50 MCO III / MCO a 22 FI*Hemingway's Maya Macarena II Naaras 2 (SP) Madsen Jette Eva KM
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
52 MCO IV / MCO n 03 22 FI*NineTales E.T. Go Home II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI*SatuMainen Dirlandaa II Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
54 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fonzy II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Galilahi II Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
56 MCO IV / MCO a 03 22 FI*TipTop Maine Yéta II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM
57 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Daybreak's Gabriella II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV
58 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Vertical Limit II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
59 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Very Superstition II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
60 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
61 MCO VII / MCO gs FI*Cherry's Maine Bashaan II Naaras 13c (Määrittely) Edström Michael MCO gs / MCO VII
61 MCO VII / MCO gs FI*Cherry's Maine Bashaan II Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
62 MCO V / MCO d 22 FI*Magnificat Maine Zahara II Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX3
63 MCO V / MCO d 22 FI*Hemingway's Chu'mana Ginger II Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
64 MCO V / MCO d 23 FI*Fullmoon's Golden SolarLion II Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
65 MCO V / MCO e 23 FI*Mainehaan Armani II Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
66 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ II Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB BIV
67 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower II Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
68 MCO V / MCO g 22 FI*Valier's Juno II Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX2
69 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat In Flames II Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
70 MCO VI / MCO d 03 24 FI*Stout-hearted I Love You II Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX2
71 MCO VI / MCO f 03 FI*Goldenstream's Woman in Red II Naaras 13c (Määrittely) Edström Michael MCO f 03 22 / MCO VI
71 MCO VI / MCO f 03 FI*Goldenstream's Woman in Red II Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
72 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira II Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
73 MCO VI / MCO f 09 FI*Stout-hearted Nadia II Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX4
74 MCO VI / MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode II Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
75 MCO VI / MCO g 02 63 FI*Chamberlain Sweet Illusion II Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
76 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky II Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX3
77 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish II Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
78 MCO VII / MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards II Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina Abs
79 MCO VII / MCO ns FI*Chamberlain Quinn the Mighty II Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
80 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Jelani Leontics II Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
81 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver II Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
82 MCO VII / MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love II Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
83 MCO V / MCO g Timaracoon's Hana Cha II Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina MCO g 09 /Gr VI
84 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Stout-hearted MyWay II Uros 11 (Nuoret) Madsen Jette Eva EX1
85 MCO VIII / MCO ns 02 21 FI*Chamberlain Hidden Thoughts II Uros 1 (SC) Madsen Jette Eva KM BIV
86 MCO VIII / MCO ns 09 22 PT*Artsycats Lucy in the Sky II Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC
87 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Korudon Gigantas II Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1
88 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Made Like This II Uros 6 (IP) Madsen Jette Eva EX1 CAGPIB
89 MCO VIII / MCO gs 09 22 FI*Chamberlain Morning Sun II Naaras 7 (CH) Madsen Jette Eva EX1 CACIB
90 MCO IX / MCO w 61 FI*Magnificat Maine Zemfira II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
91 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili II Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
92 NEM II / NEM ns 09 21 Di Do Syberjon*PL II Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
93 NFO I / NFO n FI*Tähtitassun Mustang II Uros 3 (GIC) Madsen Jette Eva EX1 CACS NOM
94 NFO I / NFO n FI*Taaborinvuoren Pamela II Naaras 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC
95 NFO II / NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother II Uros 4 (GIP) Madsen Jette Eva EX1 CAPS
96 NFO III / NFO n 22 Orkan Uroczysko*PL II Uros 7 (CH) Madsen Jette Eva EX1 CACIB
97 NFO III / NFO a 22 FI*Nenukan Night Owl II Uros 12 (Pennut) Madsen Jette Eva EX1
98 NFO IV / NFO n 09 22 S*Vildhjärtas Katniss Everdeen II Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
99 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus II Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
100 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri II Naaras 17 (Veteraani) Lubrano Robert 2
100 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri II Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
101 NFO IV / NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines II Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
102 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen II Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS NOM
103 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me II Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB BIV
104 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor II Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV
105 NFO V / NFO e 24 S*Wonderwoods Infinite Nirvana II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
106 NFO V / NFO g 23 FI*Lolcat's Aino II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert VG2
107 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki II Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM
108 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella II Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
109 NFO VI / NFO f 09 FI*Draconian Ataegina II Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM
110 NFO VII / NFO ns 22 FI*Hopeahännän Päivänsäde II Naaras 10 (KAS) Madsen Jette Eva Mitätöity Mitätöity
111 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Urhea Urho II Uros 9 (Avoin) Madsen Jette Eva EX1 CAC
112 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel II Naaras 6 (IP) Madsen Jette Eva EX1 CAGPIB
113 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke II Naaras 3 (GIC) Madsen Jette Eva EX1 CACS
114 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 6 (IP) Madsen Jette Eva EX1 CAGPIB NOM BIS
115 RAG n FI*Collicatin Mexican Brownie II Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
116 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis II Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
117 RAG a FI*Stardoll's Tilly Tina II Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV
118 RAG a FI*Riverknee Zoltán King II Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
119 RAG a FI*Dolldesire's Fizz II Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
120 RAG a Dollyfella Big Big Man II Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
121 RAG a FIN*Mayapaw's Awesome Artemis II Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 2
121 RAG a FIN*Mayapaw's Awesome Artemis II Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
122 RAG d FI*Lukanpuron Berharnd II Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
123 RAG n 03 FI*MistyMau's Chocolate Chip II Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
124 RAG n 03 FI*Sunrunner's Ulwis II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV NOM BIS
125 RAG n 03 FI*Utuinen Ödets Minne II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX2
126 RAG n 03 FI*Wompatin Sweet Chili II Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
127 RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe II Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV
128 RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic II Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
129 RAG a 03 FI*Ragita'n Chiliainesta II Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
130 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven II Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
131 RAG a 03 RO*Elian Rags Lace Cookie II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
132 RAG a 03 FI*Celestial's Desire Me II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
133 RAG a 03 FI*Sunrunner's Undeg II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
134 RAG a 03 (N)Dixie Dolls Smooth Smurf II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM
135 RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon II Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB BIV
136 RAG a 04 FI*Rock'nRags Heart On Fire II Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
137 RAG a 04 FI*Satinante's Blue Saphire II Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
138 RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati II Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
139 RAG e 03 FI*Dollyblues Sky's The Limit II Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
140 RAG f 03 FI*Dollyblues Somebody To Love II Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
141 RAG f 03 FI*Utuinen Briar Rose II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
142 RAG f 04 FI*Shyshaman's Shamanita Love II Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM
143 RAG g 03 FI*Dollyblues Lady Snowflake II Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
144 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown II Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina Abs
145 SBI n Shapur Sisi *** II Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB BIV NOM
146 SBI n FI*Nalandan Bandhula II Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
147 SBI n FI*Åbodas Panteleimon II Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
148 SBI a FI*Safirrubir Blue Dream II Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
149 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro II Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
150 SBI d FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby II Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
151 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö II Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
152 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally II Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
153 SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna II Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
154 SBI f FI*Tamus Wildcat II Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
155 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa II Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
156 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy II Uros 1 (SC) Rautio Kristiina Abs
157 SBI b 21 Kissimirrin Felix II Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
158 SBI b 21 Shapur Angel II Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
159 SBI b 21 FI*Tasmanian Huckleberry Finn II Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
160 SBI d 21 FI*Canth's Xavier II Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
161 SBI f 21 FI*Lofanna Aava II Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
162 SIB I / SIB a FI*Piperitan Inachius II Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
163 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan II Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC BIV NOM
164 SIB III / SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil II Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
165 SIB III / SIB n 24 FI*Alizarin Captain Hook II Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
166 SIB III / SIB a 22 FI*Piperitan Ixion II Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
167 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Lumikissan Aikamoinen II Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
168 SIB IV / SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria II Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
169 SIB V / SIB f FI*Likimain A Kind of Magic II Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
170 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan Janis Joplin II Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
171 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna II Naaras 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
172 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus II Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPIB
173 SIB VII / SIB ns 23 FIN*Villan Donna Giovanna II Naaras 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS NOM
174 SIB VII / SIB ns 23 FI*Abbas-Coons Calvin II Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
175 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha II Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
176 TUA I / TUA a FI*Elekatin Deep Blue Sea II Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
177 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
178 TUA III / TUA n 24 FI*Tangerine's Cheyenne II Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
179 TUA V / TUA d 24 FI*Elekatin Rosso Ruben II Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
180 TUA VII / TUA ns FI*Elekatin Suleiman II Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
181 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija II Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB NOM BIS
182 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kuukissan Atak Alp II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
183 TUV d 61-63 / TUV d 61 Avyonah Khaled Khalil II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
184 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Valier's Bilgin II Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
185 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
186 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM NOM BIS
187 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin II Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV NOM
188 TUV e 61-63 / TUV e 62 Avyonah Aziz Herr vom See II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
189 ABY n Taco Villa's Bellatrix Bifrost III Naaras 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS BIV NOM BIS
190 ABY n FI*Nebuankhet Unisonic III Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
191 ABY n FI*Nebuankhet Ultraviolet III Naaras 7 (CH) Roth Marianne Abs
192 ABY n DK*Bifrost Which Wizardry is This III Uros 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB
193 ABY n FI*Nebuankhet VanVan III Uros 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
194 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum III Uros 9 (Avoin) Roth Marianne EX2
195 ABY n FI*Jollinooran Donna Isadora III Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
196 ABY n FI*Proxima John Carter of Mars III Uros 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB
197 ABY n FI*Nebuankhet The Doctor III Uros 10 (KAS) Roth Marianne EX1 CAP BIV
198 ABY n FI*Laire Meleth Bein III Naaras 10 (KAS) Roth Marianne EX1 CAP BIV NOM
199 ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer III Uros 15 (Siitos) Roth Marianne
200 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu III Uros 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
201 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water III Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX2
202 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch III Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC BIV
203 ABY a FI*Jollinooran Don Indiana III Uros 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
204 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh III Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1 NOM BIS
205 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter III Uros 12 (Pennut) Roth Marianne EX1
206 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 17 (Veteraani) Roth Marianne 1 NOM BIS
206 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 2 (SP) Roth Marianne KM
207 ABY o FI*Redcheetah's Aarre III Uros 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS NOM BIS
208 ABY p Mr. Happy of Velvet d'Amour*BG III Uros 9 (Avoin) Roth Marianne Abs
209 ABY p FI*Link Inameremeta III Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne Abs
210 BEN n 22 Ilendri Surya III Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
211 BEN n 22 EE*Esmeralda Maya Gold III Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
212 BEN n 24 Myart Jungle Spots Rock III Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
213 BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu III Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
214 BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond III Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
215 BEN n 22 32 Cocopah Monsieur Magnetout III Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
216 BEN n 24 32 Oceanerix Vulcan III Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
217 BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake III Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
218 BRI n FI*Feronian Gaia III Uros 7 (CH) Šnajdrová Petra EX1 CACIB BIV
219 BRI n FI*Ruusutarhan Notabene III Uros 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC
220 BRI n FI*Saranellan Eddie III Uros 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX2
221 BRI n FI*Coventry's Gardenia III Naaras 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC
222 BRI a Michelle Amber Kiss*LV III Naaras 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC
223 BRI d Chieftain of Noblesse Oblige III Uros 7 (CH) Šnajdrová Petra EX1 CACIB
224 BRI d 22 FI*Coventry's Gawayne III Uros 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC
225 BRI e FI*Rhinestone's Dizzy Doodle III Uros 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC
226 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Šnajdrová Petra KM BIV
227 BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri III Naaras 5 (IC) Šnajdrová Petra EX1 CAGCIB
228 BRI g FI*Coventry's Heather III Naaras 12 (Pennut) Šnajdrová Petra EX1
229 BRI ns 22 64 Princeton de Noble*LV III Uros 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC NOM
230 BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
231 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika III Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
232 BUR n FI*Shu-Shun Vallaton Fazerina III Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
233 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger III Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
234 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul III Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
235 BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad Abs
236 BUR b FI*Feirefiz One Last Time III Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
237 BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed III Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
238 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva III Naaras 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
239 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS NOM
240 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte III Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
241 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak III Uros 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
242 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum III Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB
243 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh III Uros 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
244 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet III Uros 12 (Pennut) Roth Marianne EX1
245 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual III Uros 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB
246 CRX II / CRX a 03 S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström III Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC BIV
247 CRX IV / CRX e 03 FI*Kolminniemen Beucaloinen III Naaras 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB
248 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene III Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
249 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan JKLM baby! III Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB NOM
250 CRX VII / CRX f 33 FI*Derekaz Mi'Dulce III Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
251 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka III Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB
252 CRX VIII / CRX f 09 33 Elivina Hing Energy Iz Madridskogo Dvora III Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
253 DRX I / DRX a FI*Clavinova Cava III Naaras 9 (Avoin) Šnajdrová Petra Abs
254 DRX II / DRX n 09 FI*Riepujengin Cujacolli III Uros 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC
255 DRX II / DRX a 09 FI*Bravefellow Raul III Uros 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX2
256 DRX III / DRX d FI*Riepujengin Cuumacalle III Uros 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC
257 DRX IV / DRX d 03 24 FI*Riepujengin Barbi III Naaras 11 (Nuoret) Šnajdrová Petra Abs
258 DRX IV / DRX d 09 24 FI*Pihlajan Martti-Benjamin III Uros 13c (Määrittely) de Bruijn Ad DRX d 09 24 / Gr. IV
258 DRX IV / DRX d 09 24 FI*Pihlajan Martti-Benjamin III Uros 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC
259 DRX IV / DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti III Naaras 4 (GIP) Šnajdrová Petra EX1 CAPS
260 DRX IV / DRX f 09 22 FI*Pihlajan Martta-Inkeri III Naaras 13c (Määrittely) de Bruijn Ad DRX f 09 22 / Gr. IV
260 DRX IV / DRX f 09 22 FI*Pihlajan Martta-Inkeri III Naaras 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC BIV
261 DRX IV / DRX hs 09 24 FI*Riepujengin Zuffeli III Naaras 12 (Pennut) Šnajdrová Petra EX1
262 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK III Uros 8 (PR) Šnajdrová Petra EX1 CAPIB
263 DRX IX / DRX w 62 Ramona Al'Pama*PL III Naaras 11 (Nuoret) Šnajdrová Petra EX1 NOM
264 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan III Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
265 DSP III / DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque III Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
266 EUR n FI*Pikku-Piun Åprah III Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
267 EUR a FI*Pikku-Piun Ånerva III Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
268 EUR a FI*Kissakallion Lucinda III Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
269 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani III Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
270 EUR n 22 DK*Boholdt Ida fra Lønneberg III Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
271 EUR a 24 FIN*Kassilan Heinäkuun Heila III Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
272 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus III Uros 5 (IC) Šnajdrová Petra EX1 CAGCIB
273 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 7 (CH) Šnajdrová Petra EX1 CACIB
274 EUR d 24 FI*Taikapeikon Brassailija III Uros 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC BIV
275 EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kiskis III Naaras 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC
276 EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC
277 EUR ns Alma III Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
278 EUR ns 22 DK*Boholdt Gurli Margrethe III Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
279 EUR ns 22 DK*Boholdt Linse Kessler III Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
280 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi III Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
281 EUR ns 24 FI*Kassilan Rakkauslapsi III Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
282 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior III Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
283 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla III Naaras 5 (IC) Šnajdrová Petra EX1 CAGCIB
284 KBL I / KBL n 24 FI*Kuriton Apricot III Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
285 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville III Naaras 17 (Veteraani) Roth Marianne 2
285 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville III Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
286 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing III Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
287 KOR DK*Meejai Been Fan-Fayo III Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
288 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu III Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
289 KOR FI*Mythai Fon Soh-Pon III Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir Abs
290 KOR FI*Melodian arisaraa III Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
291 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon III Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
292 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM BIS
293 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
294 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard III Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
295 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM BIV
296 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad KM
297 OCI n 24 FI*Moosegrove Drake III Uros 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
298 OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse III Uros 5 (IC) de Bruijn Ad Abs
299 OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin III Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
300 OCI n 24 FI*Onnikatin Berta III Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad Abs
301 OCI n 24 FI*Topspot Huey The Green III Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
302 OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus III Uros 5 (IC) de Bruijn Ad Abs
303 OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy III Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
304 OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina III Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS BIV
305 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS NOM
306 OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia III Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
307 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Discocactus III Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
308 OCI b 24 FI*Topspot Dewey The Blue III Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
309 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Roth Marianne Abs
309 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM
310 OCI b 24 FI*Topspot Windjammer III Naaras 8 (PR) de Bruijn Ad EX1 CAPIB
311 OCI c 24 FI*Punakuun Bakht III Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 NOM
312 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax III Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM BIV
313 OCI o 24 FIN*DarrenCat Davy Crockett III Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad Abs
314 OCI o 24 FI*Topspot Doc The Sixth III Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX2
315 OCI o 24 FI*Topspot Grumpy The First III Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
316 OCI ns 24 Pikespeak Estrella of Woodcocks III Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
317 RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay III Naaras 1 (SC) Funk Bobby Abs
318 RUS FI*Hana-Bi Timur III Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS NOM
319 RUS FI*Bessemjanka's Nesha III Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
320 RUS FI*Hana-Bi Biutiful III Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
321 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell III Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX2
322 RUS FI*Harmuan Heike Hunajainen III Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX3
323 RUS FI*Saraitshikin Candy Apple III Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC BIV NOM
324 RUS FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi III Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 NOM
325 RUS FI*Hana-Bi Tiermes Sámi III Uros 12 (Pennut) Funk Bobby Abs
326 RUS FIN*Saraitshikin Illusion III Uros 2 (SP) Funk Bobby KM NOM
327 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila III Naaras 17 (Veteraani) Roth Marianne 1
327 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila III Naaras 2 (SP) Funk Bobby KM BIV NOM
328 RUS FI*Harmuan Mort Mussukka III Uros 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
329 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi III Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
330 RUS Blue-Bogomil v. Salzbachtal III Uros 8 (PR) Funk Bobby Abs
331 RUS FI*Saraitshikin Caramel Corn III Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
332 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice III Uros 1 (SC) Funk Bobby KM BIV
333 SOM n FI*Amajan Fede Favoloso III Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
334 SOM n FI*SunnyPace Carex III Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 NOM
335 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria III Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX2
336 SOM n FI*Foxkiss Cissa thalassina III Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX3
337 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa III Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
338 SOM n W'Moritz von Rankwald*CH III Uros 15 (Siitos) Funk Bobby
339 SOM a FI*Foxkiss Athene noctua III Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
340 SOM a FI*Foxkiss Canis lupus III Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 BIV
341 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata III Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby Abs
342 SOM a FI*SunnyPace Dianthus III Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
343 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente III Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
344 SOM o FI*Amajan Hani Hosanna III Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
345 SOM o FIN*Amajan Berto Benvenuto III Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
346 SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus III Uros 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
347 SPH IV / SPH d 09 FI*Hobbitqueen's ChristianDior III Uros 12 (Pennut) Šnajdrová Petra EX1
348 SPH IV / SPH f 03 Kaylee's Padme' III Naaras 7 (CH) Šnajdrová Petra EX1 CACIB BIV NOM
349 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy III Naaras 12 (Pennut) Šnajdrová Petra EX1
350 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio III Uros 10 (KAS) Šnajdrová Petra EX1 CAP NOM
351 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor III Uros 12 (Pennut) Šnajdrová Petra EX1 NOM BIS
352 SPH V / SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe III Uros 6 (IP) Šnajdrová Petra EX1 CAGPIB
353 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati III Naaras 6 (IP) Šnajdrová Petra EX1 CAGPIB BIV NOM
354 SPH V / SPH g 09 32 FI*Hebblas Hedia III Naaras 9 (Avoin) Šnajdrová Petra EX1 CAC
355 OLH c FI*TaikaTomun Aapeli Akaton IV Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 No Cert
356 OLH c Brangelina v. Rosenharz IV Naaras 7 (CH) Crastucci Marc EX1 CACIB
357 OLH a 25 FI*Skazki Waltari IV Uros 7 (CH) Crastucci Marc EX1 CACIB
358 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili IV Uros 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1 NOM
359 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo IV Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC
360 OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box IV Uros 4 (GIP) Crastucci Marc EX1 CAPS NOM
361 OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun IV Uros 7 (CH) Crastucci Marc EX1 CACIB
362 OLH fs 24 FI*Noxx Soft Spot IV Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
363 OSH n FI*Keskimaan TGRLily Buttercup IV Naaras 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC
364 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina IV Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc Abs
365 OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! IV Naaras 2 (SP) Crastucci Marc KM
366 OSH b FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee IV Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX2
367 OSH b FI*TaikaTomun Camomilla IV Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
368 OSH c FI*BaliDancer's Eleeza IV Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
369 OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha IV Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
370 OSH n 24 FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Whick IV Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
371 OSH b 22 Idream IV Uros 1 (SC) Crastucci Marc KM
372 OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic IV Uros 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC
373 OSH b 24 FI*Galene's Cotton Eyed Joe IV Uros 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
374 OSH d 24 HU*Shagio-Chen Legolas for Keskimaan IV Uros 7 (CH) Crastucci Marc EX1 CACIB
375 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe IV Uros 5 (IC) Crastucci Marc EX1 CAGCIB
376 OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa IV Naaras 4 (GIP) Crastucci Marc EX1 CAPS NOM BIS
377 OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco IV Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
378 OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo IV Naaras 5 (IC) Crastucci Marc EX1 CAGCIB GIC
379 OSH bs 24 FI*Nazarlik XOXO IV Naaras 6 (IP) Crastucci Marc EX1 CAGPIB
380 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 9 (Avoin) Crastucci Marc EX1 CAC NOM BIS
381 OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion IV Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
382 OSH n 03 25 FI*Galene's Black Velvet IV Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
383 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne IV Naaras 11 (Nuoret) Crastucci Marc EX1 NOM BIS
384 PEB V / PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris IV Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 No Cert
385 SIA w 67 FI*Arhantin Camelia IV Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP BIV
386 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 1 (SC) Edström Michael KM BIV
387 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel IV Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
388 SIA n FI*Twist-Tiramisun Sokeri IV Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
389 SIA n FI*Viitakon Tähtönen IV Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
390 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa IV Naaras 17 (Veteraani) Crastucci Marc 1 NOM BIS
390 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa IV Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
391 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel IV Naaras 6 (IP) Edström Michael Abs
392 SIA n FI*Kelmikerhon Assam T. IV Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
393 SIA n FI*Kautonsalon Nightingale IV Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP BIV NOM
394 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 1 (SC) Edström Michael KM NOM BIS
395 SIA a FI*Twist-Tiramisun Rocky IV Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
396 SIA a FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo IV Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
397 SIA a FI*Viitakon Ykä IV Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX2
398 SIA a FI*Aurinkomäen Dooris-Damina IV Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
399 SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel IV Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM BIS
400 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ IV Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
401 SIA b Mafdet Melody IV Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
402 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla IV Uros 7 (CH) Edström Michael Abs
403 SIA c FI*Baila-Bailan Katinkultaa IV Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
404 SIA c FI*Kelmikerhon Ahmed Ahne IV Uros 12 (Pennut) Edström Michael Abs
405 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi IV Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
406 SYL f 03 21 FI*Mummeli Dinazinha Qiana IV Naaras 5 (IC) Crastucci Marc EX1 CAGCIB
407 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco IV Uros 5 (IC) Crastucci Marc EX1 CAGCIB NOM
408 SYS p 03 FI*Galene's Bacardi Breezer IV Naaras 12 (Pennut) Crastucci Marc EX1
409 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Funk Bobby 1 NOM
410 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Funk Bobby 1 NOM BIS
410 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Crastucci Marc 1 NOM
411 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Funk Bobby 2
412 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Crastucci Marc 2
413 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Crastucci Marc 1 NOM BIS
414 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Crastucci Marc 1 NOM
415 HCS Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Crastucci Marc 3
416 HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Crastucci Marc Abs
416 HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Crastucci Marc 1
434 PER n Alsace Janus I Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1 NOM BIS
439 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Crastucci Marc BAL f 03 21, OLH a 25, OLH b 24, OLH c, OLH d 24, OLH d 25, OLH fs 24, OLH ns 24, OSH b, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH b 24, OSH bs 24, OSH c, OSH d 24, OSH d 25, OSH f 24, OSH g 24, OSH n, SIA n 03, SIA p 03, HCS, VET 4, VET Kotikissat 35
de Bruijn Ad DRX IV (13c), BUR a, BUR b, BUR d, BUR f, BUR h, BUR j, BUR n, OCI a 24, OCI b 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24 35
Edström Michael MCO VII (13c), MCO VI (13c), OSH h 24, OSH n 03, OSH n 03 25, OSH n 24, PEB V, SIA a, SIA a 21, SIA b, SIA c, SIA n, SIA w 67, VET 1, VET 2 31
Funk Bobby RUS, SOM a, SOM n, SOM o, SOM p, HCL 33
Isakov Vladimir BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24, BEN n 24 32, BEN n 24 33, EUR a, EUR a 24, EUR as 22, EUR d, EUR n, EUR n 22, EUR ns, EUR ns 22, EUR ns 24, KBL I, KOR, MAN 51-52, DSP III 33
Lubrano Robert RAG a 04, RAG d 03, RAG e 03, RAG f 03, RAG g 03, RAG n, RAG n 03, NEM II, NFO IV, NFO V, NFO VI, TUA I, TUA II, TUA III, TUA IX, TUA V, TUA VII, VET 2 36
Madsen Jette Eva ACL I, ACL III, ACL VI, ACL X, MCO II, MCO III, MCO VIII, NFO I, NFO II, NFO III, NFO IX, NFO VII, NFO VIII, VET 2 37
Nyman Pia RAG a, RAG a 03, RAG d, RAG f 04, TUV d 61-63, TUV e 61-63, TUV n 61-63, MCO I, MCO IV, MCO IX 39
Rautio Kristiina SBI a, SBI b 21, SBI d, SBI d 21, SBI f, SBI f 21, SBI h, SBI n, MCO V, MCO VI, MCO VII 41
Roth Marianne ABY a, ABY n, ABY o, ABY p, CRX I, CRX II, CRX IV, CRX VII, CRX VIII, VET 3, VET 4 37
Selassa F. A. (Lee) EXO a 02 21 62, EXO d 03 24, EXO d 22, EXO e 22, EXO g 03, EXO n 21 33, EXO n 22, EXO n 24, PER a 02 62, PER d 22, PER ds 22 62, PER f, PER f 03 22, PER g 22, PER n, PER n 03 22, PER n 24, PER ns, PER ns 03, PER w 62, LPL II, SIB I, SIB III, SIB IV, SIB V, SIB VI, SIB VII, VET 1 40
Šnajdrová Petra BSH a, BSH d, BSH d 22, BSH e, BSH g, BSH n, BSH ns 22 64, EUR d 22, EUR d 24, EUR f 24, EUR fs, DRX I, DRX II, DRX III, DRX IV, DRX IX, DRX VII, SPH IV, SPH V 37
12 tuomaria