Omakissa
URK 56 Kansainvälinen Kissanäyttely 29.9.2018
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 29.9.2018 Loppuu 29.9.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.7.2018 Ilmoittautuminen loppuu 26.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.9.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI8380018710040986
Sähköposti kati.nieminen@pp3.inet.fi
Paikka Askola-Areena Linnankoskentie 61, 07510 Askola
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Askola-Areena Linnankoskentie 61, 07510 Askola

Näyttelysihteeri: 
Kati Nieminen Luisukatu 4 a 1, 33240 Tampere. kati.nieminen@pp3.inet.fi
Näyttelypäällikkö: Katerina Leino  katerina@urk.fi
Pääassistentti: Jonna Varhama Ilmottautumiset mielellään Facebookin yksityisviestin kautta.
https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostilla varhama@iki.fi
Raha-asiat: Mia Tuomivirta  mia@urk.fi
Näyttelykummi: Sanna-Leena Santapakka  sanna@urk.fi 
Hyvinvointivastaava: Anne Kontula  anne@urk.fi
Rotypöydät ja kauppiaat: Katerina Leino 050-4660370
Yhdistyksen infopuhelin: 046-9696590
Lisätietoja

Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Jos kissa ei osallistu arvosteluun, siitos- ja kasvattajaluokan hinta on normaalimaksu.

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!

Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 3 €, paikan päällä 5 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla.

Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. 

Hyväksymme 1 leimakortin per näytteilleasettaja per näyttelypäivä! 

Kissoja hyväksytään näyttelyyn enintään 300 per päivä. Karsinta tehdään näyttelyilmoittautumisen maksuhetken perusteella.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 50 46 0 0 4
2 115 110 0 0 5
3 67 66 0 0 1
4 118 112 0 0 6
Kotikissat 9 9 0 0 0
Yhteensä 359 343 0 0 16

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me 1 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1 NOM BIS
2 EXO f FI*Cherish's Raspberry 1 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
3 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1
4 EXO n 24 FI*Jarbabin Yonne Byron 1 Uros 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC NOM
5 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 6 (IP) van Grebst Leslie EX1 CAGPIB
5 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 2
6 EXO g 33 Ayser's Daenerys Stormborn 1 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
7 PER n FI*Timanfaya Key To My Heart 1 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1
8 PER n FI*Mimosan Worst Part Is Over 1 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
9 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) van Grebst Leslie KM
10 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 9 (Avoin) van Grebst Leslie Abs
11 PER ds 11 FI*Kultaviiksen Poseidon 1 Uros 7 (CH) van Grebst Leslie Abs
12 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) van Grebst Leslie KM NOM BIS
13 PER es 02 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera 1 Naaras 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
14 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
15 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 10 (KAS) van Grebst Leslie Abs
16 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
17 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
18 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV NOM BIS
19 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bertha 1 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
20 RAG a 04 FI*Stardoll's Twilight Princess 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
21 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
22 RAG d 03 FI*Snowrag Red Ferrari 1 Uros 6 (IP) van Grebst Leslie EX1 CAGPIB
23 RAG g 03 FI*Midnightdolls A Little Darling 1 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC NOM
24 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
25 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 1 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
26 RAG a 04 21 Gayaneh Littorella igitur 1 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
27 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
28 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 1 NOM BIS
28 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
29 SBI a FI*Touchant Câlinerie 1 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
30 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
31 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS NOM BIS
32 SBI b FI*Kattimäen Toivo Albert 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
33 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
34 SBI j FI*Tamus RVR 1 Naaras 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
35 SBI a 21 FI*Harebell Nipsu 1 Uros 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB
36 SBI a 21 FI*Lofanna Ifigeneia 1 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1 NOM BIS
37 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) van Grebst Leslie KM NOM BIS
38 SBI e 21 FI*Rais-Kis Too Hot 1 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
39 SBI e 21 Deben Laty Mery, CZ 1 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
40 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 3
40 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
41 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS
42 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 2 (SP) van Grebst Leslie KM
43 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 2 (SP) Moroni Sara KM NOM BIS
43 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM
44 ACS II / ACS n 09 FI*Murmelin Hector 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
45 ACS III / ACS a 24 FI*Trollin Kilu 2 Uros 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC NOM
46 ACS V / ACS e 24 FIN*Trollin Hanno 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB NOM
46 ACS V / ACS e 24 FIN*Trollin Hanno 2 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 2
47 MCO I / MCO a FI*KingLeo's I am Alcyone 2 Naaras 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
48 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's Jacquesson So High 2 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1
49 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Sisy 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
50 MCO III / MCO n 23 FI*Chamberlain Orionis Alnitak 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa Abs
51 MCO III / MCO a 23 FI*Chamberlain Orionis Mintaka 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
52 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Alder 2 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa Abs
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 1 (SC) Moroni Sara KM
54 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife Up And Go Uula 2 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara Abs
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear 2 Naaras 7 (CH) Moroni Sara Abs
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Happy Feet 2 Naaras 10 (KAS) Moroni Sara EX2
57 MCO IV / MCO a 09 22 FI*LovelyLife Tico Tico Tinkerbell 2 Naaras 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella Abs
57 MCO IV / MCO a 09 22 FI*LovelyLife Tico Tico Tinkerbell 2 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara Abs
58 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Leader Of Them All 2 Uros 10 (KAS) Moroni Sara Abs
59 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
59 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 2
60 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 1 (SC) Moroni Sara KM BIV
61 MCO V / MCO f FI*Rotcat Unia 2 Naaras 7 (CH) Moroni Sara EX1 CACIB
62 MCO V / MCO d 22 Katie Forest Pearl 2 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
63 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Anastasija 2 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
64 MCO V / MCO d Tina of Golden Happiness 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 BIV
65 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
66 MCO VI / MCO d 09 22 Zachary Tiili*PL 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
67 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV
68 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Orionis Alnilam 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
69 MCO V / MCO f 22 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
69 MCO VI / MCO f 09 23 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick 2 Naaras 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella MCO f 22 /MCO V
70 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 1 (SC) Moroni Sara KM
71 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB BIV
72 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain My Only One 2 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
73 MCO VII / MCO ds 22 FI*Magnificat Maine Dimi 2 Uros 11 (Nuoret) Moroni Sara Abs
74 MCO VII / MCO ds 22 FI*Pinewoods Child of Vision 2 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1 NOM
75 MCO VII / MCO as FI*Satinante's The Only One Blue Dream 2 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara Abs
76 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver 2 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM BIV
77 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS
78 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun Hämminki 2 Naaras 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB
79 MCO VII / MCO fs 22 FI*Rotcat Unna 2 Naaras 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
80 MCO VIII / MCO ns 03 Fayola Xenon 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX2
81 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Stout-hearted Benedictus 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
82 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
83 MCO VIII / MCO ns 09 Belushies Xulio 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 BIV
84 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Moggi Kamo Milla 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
85 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
86 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
87 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
88 NEM I / NEM e 21 Willy Blue Chelsea*PL 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
89 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB NOM
90 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara Abs
91 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Moroni Sara KM
91 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
92 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Moroni Sara KM
93 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM NOM
94 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Another Life 2 Naaras 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB
95 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Woman from Tokyo 2 Naaras 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
96 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV NOM
97 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
98 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
99 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Nalle-Puhin Ahti 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC NOM
100 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Glacier Express 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX2
101 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Maroon Maize 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV
102 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Rosina 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
103 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
104 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
105 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Carwalions Baxter Black 2 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
106 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Koivunpesän Parketti 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
108 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB BIV
108 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
109 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Gandalf 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
110 NFO V / NFO d 22 FI*GoldenFurry's Last Choice 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
111 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
112 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
113 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Carwalions Diancie 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX3
114 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
115 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Kultahippusten Kiselle 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX4
116 NFO VI / NFO f 03 24 S*Youngun's Icona Pop 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
117 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM NOM
118 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
119 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Siniidan Final Fantasy 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
120 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
121 NFO IX / NFO w 61 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
122 NFO IX / NFO w 63 FI*Neige-Cristal's Tiffanie 2 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB BIV NOM
123 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP NOM BIS
123 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM BIS
124 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS NOM
125 SIB II / SIB n 03 FI*Lumikissan Into Piukee 2 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
126 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Nightfall Quiche 2 Uros 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP NOM
127 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Jesse James 2 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
128 SIB III / SIB n 24 FI*Bmy-Moumou Molly Brown 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 BIV NOM BIS
129 SIB III / SIB n 22 FI*Lumikissan JokoTai 2 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
130 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Catillus Jaska 2 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa Abs
131 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Chloe 2 Naaras 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella SIB n 09 24/SIV IV
131 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Chloe 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
132 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
133 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Bmy-Moumou Dandy Thunder 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
134 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1 NOM BIS
135 SIB VI / SIB f 09 FI*SoulSibster's AmuseMe 2 Naaras 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1
136 SIB VII / SIB as FI*Ajatuksen Aikataika 2 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1 NOM
137 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 6 (IP) van Grebst Leslie EX1 CAGPIB NOM
138 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM NOM BIS
139 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
140 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
141 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI*Lumikissan HottiPotti 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
142 BEN n 22 FI*Leokatin Silvano Dude 3 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
143 BEN n 24 FI*Leokatin Rhianna 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
144 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT 3 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS BIV
145 BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond 3 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
146 BEN n 24 FI*Bengabling Bandito 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
147 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS NOM
148 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB NOM
149 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB
150 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
151 BSH e FI*Ruusutarhan Tähtisilmä 3 Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
152 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM
152 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 2
153 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM BIV
154 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM
154 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM BIS
155 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
156 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
157 BSH a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric 3 Uros 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
158 BUR n FI*NanSin Rihanna 3 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC NOM
159 BUR n FI*NanSin Sebastian 3 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
160 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
161 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Reiter Helene KM BIV NOM BIS
162 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 2 (SP) Reiter Helene KM
162 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Reiter Helene
163 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
164 BUR d FI*Crossroads Casillas 3 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
165 BUR e FI*Pikkukuun Asteri 3 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
166 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
167 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
168 CHA FI*Kattskogens Willhelm 3 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
169 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI*Finaku's Edremony 3 Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB NOM
170 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM NOM
170 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 3
171 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
172 EUR d 22 Silkkiturkin Samettikukka 3 Naaras 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
173 EUR d 22 Silkkiturkin Tiitiäinen 3 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
174 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
175 EUR e 23 FI*Pinkkitassun Kristiina 3 Naaras 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB
176 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
177 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda 3 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
178 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM NOM BIS
179 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 13c (Määrittely) Lindelöf Sirpa EUR g 22
179 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
180 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM BIS
181 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
182 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM BIS
183 KOR FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
184 KOR FI*Mythai Khae Saeng See 3 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
185 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM
185 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM
186 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
187 OCI n 24 Zayenah Kangaroo Paws 3 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 NOM BIS
188 OCI n 24 FI*Uniikki Hittavainen 3 Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
189 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
190 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
191 OCI b 24 S*Pagngle's Summer Love 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
192 OCI b 24 FI*Moosegrove Quinn 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM
193 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
194 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer 3 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
195 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB NOM
196 OCI o 24 FI*WiliWilla Tweedlee Dee 3 Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB NOM
197 OCI bs 24 FI*Guttatus Bellatrix 3 Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
198 OCI bs 24 FI*Northalla Seventh Day 3 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
199 SRL I / SRL c S*Tiddlywinks Bip Bippadotta 3 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 NOM
200 SRL III / SRL f IT*Silverdust Desdemona 3 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM BIS
201 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
202 ABY n FI*Nebuankhet VanVan 4 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX2
203 ABY n FI*Nebuankhet I found Serenity 4 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
204 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB BIV NOM
204 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
205 ABY n FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa 4 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
206 ABY n Chardryn von Kalimdor*CH 4 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
207 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX2
207 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 2
207 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
208 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS BIV NOM
209 ABY n FI*Vuolas Viestintuoja 4 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP NOM
210 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Reiter Helene 1 NOM BIS
211 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
212 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
213 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth 4 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB BIV
214 ABY a FI*Nebuankhet Jace Beleren 4 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV NOM
215 ABY a FI*Kharn-Ka God Particle 4 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
216 ABY a Emalon von Kalimdor*CH 4 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric Abs
217 ABY a FI*Nebuankhet Slania 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
218 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
219 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 4 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
220 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Cinque Francesco KM
221 ABY o FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue 4 Uros 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB NOM
222 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX2
223 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS NOM
224 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 4 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM
224 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 4 Uros 17 (Veteraani) Reiter Helene 4
225 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco Abs
226 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM NOM
227 BAL c FI*Mummeli Queeninho Emilio 4 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
228 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM
229 CRX I / CRX n FI*Piupaws Jarno Ahma 4 Uros 8 (PR) Cinque Francesco EX1 CAPIB
229 CRX I / CRX n FI*Piupaws Jarno Ahma 4 Uros 17 (Veteraani) Reiter Helene 2
230 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM NOM BIS
231 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM BIS
232 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 5 (IC) Cinque Francesco EX1 No Cert
233 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya 4 Naaras 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB
234 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
235 DRX III / DRX g FI*Pixielated Cinndoughrella 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
236 DRX IV / DRX d 03 24 Arseni Sodetan 4 Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
237 DRX IV / DRX f 09 EE*Ophelia Bona Rex 4 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
238 DRX V / DRX ns 25 FI*Mirexin Patrik 4 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
239 DRX V / DRX ns 24 FI*Mirexin Pepper Boy 4 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
240 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Mirexin Martin 4 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
241 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Åbodas Wicket 4 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
242 DSP V / DSP e 03 21 33 Vaho-Raj Chili Peppers*RU 4 Uros 9 (Avoin) Cinque Francesco Abs
243 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Cinque Francesco KM NOM
244 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
245 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Satra 4 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM BIS
246 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 NOM
247 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
248 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB NOM
249 OSH h 24 FI*Clamoris Jocelina 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
250 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
251 OSH b 03 Ardales Elois Agraciado 4 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
252 OSH b 03 22 FI*Sultsinan Hugo Boss 4 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
253 PEB II / PEB b 03 64 83 FI*Indigo's Hard Luck Ava 4 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
254 RUS Umberto Tibery Nicol Ross 4 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
255 RUS S*Kyanos Helene 4 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José Abs
256 RUS FI*BlueLair's Mirabella 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV NOM
257 RUS S*Ärke Ängelns Call me 4 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
258 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 4 (GIP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPS
259 SIA n FI*Kurosawa Femme Fatale 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX2
260 SIA n FI*VentisOrientis Alyaska Polar Star 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
261 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 BIV
262 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS NOM BIS
263 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
264 SIA a FI*Plan-A Furrnando Valenzuela 4 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
265 SIA c FI*Mummeli Veerazinha Violet 4 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 NOM
266 SIA c FI*Deraza Nightingale´s Meow Mew 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
267 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen 4 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM
268 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM BIV NOM BIS
269 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM
270 SOM n FI*Kharn-Ka H.Nelson 4 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX2
271 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
272 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric Abs
273 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
273 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
274 SOM n Olaf von Gulda 4 Uros 7 (CH) Reijers Eric EX2
275 SOM n Tilsim dan Black Dragon 4 Uros 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
276 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 BIV
277 SOM n FI*Vulpes Black No. 1 4 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX3
278 SOM n FI*Vulpes Blood & Fire 4 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
279 SOM n FI*Vulpes Be My Druidess 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric Abs
280 SOM n FI*Vulpes Burnt Flowers Fallen 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
281 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 4 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM
281 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 4 Uros 17 (Veteraani) Reiter Helene 3
282 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM BIV
282 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 1 NOM
283 SOM n FI*Foxkiss Esox lucius 4 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB NOM
284 SOM a FI*Kisompa's Minka Milena 4 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 No Cert
285 SOM a FI*Vulpes Bloody Kisses 4 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
286 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata 4 Naaras 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM
287 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
288 SOM o SE*Vesselkattens Stina 4 Naaras 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
289 SOM o FI*Amajan Pon Preziosa 4 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC BIV NOM
290 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie 4 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
291 SPH II / SPH n 09 Kuorii Kapo Di Kapi 4 Uros 7 (CH) Reijers Eric Abs
292 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Xanthus 4 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
293 SPH IV / SPH d 09 FI*Wanadoo Osvaldo 4 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
294 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
295 SPH IV / SPH f 02 64 FI*Evilurbastet Miranda 4 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS NOM BIS
296 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr 4 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
297 SPH V / SPH n 03 33 FI*Hebblas Xaviera 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
298 THA n Magic Thai Goblin's Yinella 4 Naaras 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
299 THA n FI*SpotsAndPoints Fritz 4 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
300 THA a Magic Thai Goblin's Cedley 4 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
301 THA n 21 FI*SpotsAndPoints Elvis 4 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
302 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM
303 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
303 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 1 NOM BIS
304 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Jones Steven L. 2
305 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Jones Steven L. 1 NOM BIS
306 HCS Ninja Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 2
306 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Jones Steven L. 3
307 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Cinque Francesco Abs
308 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Cinque Francesco 1 NOM
309 SBI c Rockabilly Rose v.Meingold 1 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
310 ABY o Elanaria von Kalimdor, JW 4 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 BIV NOM
311 NFO V / NFO d 24 FI*Mourulan Angels Fall First 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
312 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
313 OSH a 25 FI*LoudMeow Midnight Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
341 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Cinque Francesco ABY o, ABY p, BAL c, CRX I, DRX I, DRX III, DSP V, OSH a 25, OSH f, OSH h 24, OSH n 24, OSH p 25, SIA c, SIA n, HCS 28
Jones Steven L. BAL w 67, DRX IV, DRX V, DRX VII, OSH b 03, OSH b 03 22, OSH b 24, OSH c 24, SIA a, SIA j, SOM a, THA n, HCS 24
Lindelöf Sirpa EUR g 22 (13c), MCO III, MCO VI, MCO VIII, NFO IV, NFO IX, NFO V, SIB IV 38
Martinez Vizcaino Juan José BLH f 03, BSH a 03, OCI o 24, SRL III, SRS IX, ABY n, RUS, SOM o, SPH V, THA n 21, HCL, VET 3 32
Mastrangelo Donatella MCO IV (13c), MCO VI (13c), SIB IV (13c), BEN n 24, BLH n, BSH ns 11, BUR h, CHA, EUR d 24, EUR e 23, EUR f 22, EUR f 23, EUR f 24, EUR g 22, EUR n 23, KBL I, KOR, MAU ns, OCI b 24, OCI c 24, VET 2 34
Moroni Sara ACL VI, MCO IV, MCO V, MCO VII, NEM II, NFO II, NFO III, NFO VI, SIB III 40
Reijers Eric ABY a, CRX II, CRX IV, PEB II, SOM n, SPH II, SPH IV, THA a 35
Reiter Helene BEN n 22, BSH e, BSH f, BSH g, BSH n, BUR b, BUR d, BUR e, BUR n, CYM 51-52, EUR d 22, EUR n 22, OCI bs 24, OCI n 24, SRL I, VET 1, VET 4, VET Kotikissat 38
van Grebst Leslie EXO f, EXO f 24, EXO g 33, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER a 21 33, PER ds 11, PER es 02 62, PER f, PER f 02 21 62, PER n, PER n 03, PER ns 24 62, RAG d 03, SBI a 21, SBI b, SBI b 21, SBI j, TUV f 61-63, ACS III, MCO I, MCO II, SIB II, SIB VI, SIB VII 34
Wikström Bjarne RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG g 03, RAG n, RAG n 04 21, SBI a, SBI c, SBI e, SBI e 21, SBI f 21, SBI n, ACS II, ACS V, MCO IX, NEM I, NFO VIII, SIB VIII, HCL 32
10 tuomaria.