SUROK 158. Kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 15.7.2018 Loppuu 15.7.2018
Ilmoittautuminen alkaa 22.3.2018 Ilmoittautuminen loppuu 12.6.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 30.6.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Kerava
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, hakkitoive@surok.fi
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262, assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Leena Nuolimäki (hyvinvointivastaava)
Lisätietoja Viimeinen rokotuspäivä näyttelyyn on 29.6.2018 

Kutsu

EARLY BIRD HINTA 23.3.-14.4.
SUROK jäsen 34€, muut 36€


Leimakortit lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen osoitteella: Eeva Lindblom, Kantohaka 4 H 31, 02410 KIRKKONUMMI

Maksamattomat tai kesken-tilaan jätetyt ilmoittautumiset poistetaan ilman erillistä ilmoitusta.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 98
2 135
3 117
4 152
Kotikissat 10
Yhteensä 512

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Immanuel I Uros 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB NOM
2 EXO n FI*Cherish's Rocket I Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 NOM
3 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me I Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
4 EXO n My-Champagne Iron Maiden I Naaras 4 (GIP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPS
5 EXO f FI*Cherish's Raspberry I Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
6 EXO f FI*Shamirin Charming Cherie I Naaras 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS
7 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart I Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
8 EXO n 22 EE*Bromios my HurVur I Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
9 EXO n 22 Ayser's Wild Tabby I Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
10 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart I Naaras 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
11 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar I Naaras 4 (GIP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPS
12 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho I Uros 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPIB
13 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl I Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
13 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl I Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
14 EXO n 03 24 FI*Jewelstory Tonight Star I Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
15 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo I Naaras 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPIB
16 EXO f 03 24 FI*Elrikan Ilona I Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
17 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana I Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
18 EXO n 33 Ayser's Gaia I Naaras 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
19 EXO f 21 33 Ayser's You Against You I Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
20 PER a FI*Timanfaya Heartbeat I Uros 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
20 PER a FI*Timanfaya Heartbeat I Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
21 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo I Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM NOM
21 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo I Uros 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 1 NOM
22 PER f FI*Timanfaya Endless Love I Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
23 PER ns FI*Timanfaya The Power Of Love I Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
24 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker I Uros 4 (GIP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPS NOM BIS
25 PER ds 11 FI*Timanfaya Heart And Soul I Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
26 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 2 (SP) Westerlund Marie KM
26 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel Arvosteltu
27 PER n 03 Hiladoras Alejandro I Uros 2 (SP) Westerlund Marie KM NOM
28 PER e 01 62 S*Coolgrime's #Trilla I Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB NOM
29 PER g 03 FI*Jewelstory Heartbreaker I Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 NOM
30 PER a 02 21 62 FI*Elrikan Iden I Uros 7 (CH) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACIB
31 PER ns 01 21 62 D'Arnaud Chasing Stars I Uros 7 (CH) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACIB NOM BIS
32 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa I Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro Abs
33 RAG n FI*Snowrag Tinky Winky I Naaras 10 (KAS) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAP
34 RAG n FI*Mayapaw's Petén I Uros 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
35 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta I Uros 10 (KAS) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAP
36 RAG a FI*Barfait's Alfie I Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro Abs
37 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton I Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM
37 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton I Uros 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 3
38 RAG a FI*MistyNight Edward I Uros 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro Abs
39 RAG a S*Cas-Sus Renesmee Cullen I Naaras 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
39 RAG a S*Cas-Sus Renesmee Cullen I Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 4
40 RAG c Mokotuvan Nutukka Utuinen I Uros 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
41 RAG g FI*Collicatin Mexican Misty Mindy I Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
42 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya I Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
43 RAG n 04 George Azure Eyes*PL I Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
44 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele I Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
45 RAG a 03 FI*Dolldesire's Abu I Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
46 RAG a 03 FI*Satinante's Norma Natalie I Naaras 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
47 RAG a 04 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer I Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
48 RAG a 04 PL*Ragissa Winnetou I Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
49 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho I Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1 BIV NOM BIS
50 RAG a 04 FI*Satinante's Twinings Catherine I Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
51 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bertha I Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
52 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar I Uros 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
53 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom I Naaras 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
54 RAG a 04 Gayaneh Juno Primas I Naaras 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP BIV
55 RAG d 04 FI*Sunrunner's Jannon Jarlath I Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
56 RAG f 03 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd I Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
57 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh I Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro Abs
58 RAG n 04 21 Gayaneh Notholca noster I Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB NOM
59 RAG n 04 21 Gayaneh Navicula nix I Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
60 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris I Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
61 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna I Naaras 1 (SC) Westerlund Marie KM
61 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna I Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 1 NOM BIS
62 SBI n FI*Lofanna Guernica I Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
63 SBI n EST*Audrey Herencia I Naaras 2 (SP) Westerlund Marie KM
63 SBI n EST*Audrey Herencia I Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 3
64 SBI a FI*Goldenwhite-Harmony Adele I Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
65 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie I Uros 4 (GIP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPS
66 SBI a Nova I Naaras 4 (GIP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPS NOM
67 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi I Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB NOM BIS
68 SBI g FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa I Naaras 7 (CH) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACIB NOM
69 SBI g FI*Rais-Kis Top Secret I Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 NOM BIS
70 SBI g FI*Annmark Gaiane I Naaras 10 (KAS) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAP
71 SBI n 21 FIN*JoJon Usambara I Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
71 SBI n 21 FIN*JoJon Usambara I Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 2
72 SBI a 21 Demian Günther I Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
73 SBI b 21 Shapur Angel I Naaras 2 (SP) Westerlund Marie KM NOM BIS
74 SBI c 21 FI*Goldenwhite-Harmony Caramel I Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
75 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang I Naaras 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
76 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng I Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
76 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng I Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel Arvosteltu
77 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan I Uros 4 (GIP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPS
78 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin I Uros 6 (IP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGPIB
78 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin I Uros 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 4
79 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela I Naaras 6 (IP) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
80 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin I Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro Abs
81 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir I Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM
81 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir I Uros 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 2
82 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Bastetin Alaattin I Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro Abs
83 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay I Naaras 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM NOM
84 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky II Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM BIS
84 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky II Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM
85 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM BIS
86 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl II Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
87 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl II Naaras 3 (GIC) Báliková Katarina EX1 CACS NOM
88 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe II Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
89 MCO I / MCO n FI*Rotcat Odessa II Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
90 MCO I / MCO a FI*Satinante's The Only One Blue Dream II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael MCO as
91 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking II Uros 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
92 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Let There Be Rock II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
93 MCO III / MCO n 22 Obermoon Hugo Boss II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
94 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Misty Mae II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
95 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox II Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM BIV NOM
96 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond II Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
96 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond II Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
97 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
98 MCO IV / MCO n 09 22 DK Red Line's Zorba II Uros 5 (IC) Báliková Katarina EX1 CAGCIB NOM
99 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric II Uros 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
100 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull II Uros 11 (Nuoret) Báliková Katarina EX1
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Tigerworld New Year`s Magic II Uros 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1 BIV NOM
102 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind II Uros 10 (KAS) Báliková Katarina EX1 CAP
103 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Dagmeran Desperado II Uros 10 (KAS) Báliková Katarina EX2
104 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun II Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne Abs
105 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
106 MCO V / MCO f 22 FI*Globel's Koh-i-noor Jewel Safir Tiffany II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
107 MCO V / MCO f 22 FI*Globel's Koh-i-noor Pink Diamond Lola II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
108 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Artemiy II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
109 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat Urwic II Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
110 MCO V / MCO f FI*Rotcat Unia II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
111 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble II Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV
112 MCO VI / MCO f 03 25 FI*Stout-hearted Zehra II Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
113 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI*Mostlycats Twinkie II Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
114 MCO VI / MCO g 03 FI*Chamberlain Key to My Heart II Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC NOM
115 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin II Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
116 MCO VI / MCO d 01 21 62 SE*Box Buster'z Krickidoll Of U.Mystic II Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
117 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
118 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV
119 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
120 MCO VII / MCO es 22 FI*Magnificat Maine Dino II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
121 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
122 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
123 MCO VII / MCO ns 24 FI*Hemingway's Itancan Pejuta II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX3
124 MCO VII / MCO ds 22 FI*Pinewoods Child of Vision II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
125 MCO VII / MCO fs FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
126 MCO VII / MCO as 24 SE*WildTail's Maddox Of Helix II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
127 MCO VIII / MCO ns 03 Fayola Xenon II Uros 11 (Nuoret) Báliková Katarina EX2
128 MCO VIII / MCO ds 09 22 Orange Triumph Olimpian*RU II Uros 11 (Nuoret) Báliková Katarina EX1 BIV NOM BIS
129 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming II Naaras 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1
130 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Pinewoods Be My Christmas Miracle II Naaras 12 (Pennut) Báliková Katarina EX2
131 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Taleak's MC Luna II Naaras 12 (Pennut) Báliková Katarina EX3
132 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland II Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
133 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery II Naaras 1 (SC) Báliková Katarina KM BIV
133 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
134 NEM I / NEM d Samoel Erra Cherubino*PL II Uros 3 (GIC) Báliková Katarina EX1 CACS
134 NEM I / NEM d Samoel Erra Cherubino*PL II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
135 NEM I / NEM ns 21 FI*Eswood Hermes II Uros 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
136 NEM I / NEM n FI*NonServiam Belus II Uros 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1 BIV
137 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia II Uros 12 (Pennut) Báliková Katarina EX2
138 NEM I / NEM f FI*NonServiam Black Winter Day II Naaras 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1
139 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black II Naaras 4 (GIP) Báliková Katarina EX1 CAPS
140 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV NOM
141 NEM II / NEM a 09 21 Charinitha Perelka*PL II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
142 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
143 NFO I / NFO n FI*Karvanaaman Nefernefernefer II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
144 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper II Naaras 1 (SC) Báliková Katarina KM BIV
145 NFO II / NFO a 09 S*Capsicum's Shock II Naaras 3 (GIC) Báliková Katarina EX1 CACS
146 NFO II / NFO n 09 FI*InukChuck's Pepleri II Uros 9 (Avoin) Báliková Katarina EX2
147 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry II Uros 9 (Avoin) Báliková Katarina EX1 CAC
148 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter II Uros 2 (SP) Báliková Katarina KM NOM BIS
149 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang II Uros 8 (PR) Báliková Katarina EX1 CAPIB
150 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
151 NFO III / NFO n 24 FI*Nalle-Puhin Bohemian Rhapsody II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
152 NFO III / NFO n 24 FI*Vihurin Ronja Ryövärintytär II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
153 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
154 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me II Uros 1 (SC) Edström Michael KM
154 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
155 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto II Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
156 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho II Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
157 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Siniidan Trinity II Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
158 NFO IV / NFO n 03 24 FI*FoxyPaw's Spin Doctor II Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC BIV
159 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Nalle-Puhin Ahti II Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
160 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Rosina II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael Abs
161 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*RockyHill's Haiwee II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
162 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
163 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Hattivatti II Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
164 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
165 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan II Naaras 1 (SC) Báliková Katarina KM
166 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook II Uros 5 (IC) Báliková Katarina EX1 CAGCIB
167 NFO VI / NFO f 09 22 SE*RazerCat'z Brumme-Lisa II Naaras 3 (GIC) Báliková Katarina EX1 CACS BIV
168 NFO VI / NFO d 09 24 S*Miss Mikkus' Popeye II Uros 5 (IC) Báliková Katarina EX2
169 NFO VI / NFO g 09 23 Delicja Adsum*PL II Naaras 11 (Nuoret) Báliková Katarina EX1 BIV
170 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder II Uros 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1
171 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Haaveeni Freija II Naaras 12 (Pennut) Báliková Katarina EX1
172 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette II Naaras 6 (IP) Báliková Katarina EX1 CAGPIB
173 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga II Naaras 10 (KAS) Báliková Katarina Abs
174 NFO VII / NFO ns 23 S*Puzzlebitens Cuba Libre II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
175 NFO VII / NFO ds 24 Prana's Goldfinger *** II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
176 NFO VIII / NFO ds 09 23 SE*Gryttjens Cochise II Uros 7 (CH) Edström Michael Abs
177 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa II Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
178 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
179 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone II Uros 2 (SP) Edström Michael KM NOM
180 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke II Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
180 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
181 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco II Naaras 5 (IC) Báliková Katarina EX1 CAGCIB
182 NFO IX / NFO w 63 FI*Neige-Cristal's Tiffanie II Naaras 6 (IP) Báliková Katarina EX1 CAGPIB NOM
183 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM BIS
183 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 10 (KAS) Báliková Katarina EX1 CAP
184 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
185 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Nightfall Quiche II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
186 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan II Uros 1 (SC) Edström Michael KM BIV NOM BIS
187 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 1 (SC) Edström Michael KM
187 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
188 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU II Uros 1 (SC) Edström Michael KM
189 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Chaleb II Uros 3 (GIC) Edström Michael Abs
190 SIB III / SIB n 24 FI*Taigatassun Menninkäinen II Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
191 SIB III / SIB n 24 Glaucos White Witch, CZ II Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
192 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice II Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM
193 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Naftali II Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
194 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Balladin Buffy II Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
195 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia II Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
196 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness II Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
197 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
198 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
199 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne II Naaras 3 (GIC) Báliková Katarina EX1 CACS
200 TUA VII / TUA ns 24 FI*Tangerine's Felicity II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
201 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Polli II Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
202 BEN n 22 Like a Prayer des Griffes de Feu III Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB BIV NOM
203 BEN n 22 S*KungsgardenCats Manta Ray III Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX2
204 BEN n 22 FI*Heillandi Dragonite III Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
205 BEN n 24 S*KungsgardenCats Darlings Romeo III Uros 6 (IP) Sagurski Dietmar EX2
206 BEN n 24 Arindi Cats Dottie III Naaras 7 (CH) Sagurski Dietmar EX1 CACIB
207 BEN n 24 FI*Heillandi Arcanine III Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 BIV
208 BEN n 24 FI*Heillandi Mew III Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX2
209 BEN n 24 FI*Hopeahännän Anna Glitter III Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
210 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure III Uros 2 (SP) Sagurski Dietmar KM BIV
211 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT III Uros 6 (IP) Sagurski Dietmar EX1 CAGPIB
212 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem III Naaras 2 (SP) Urban Martin KM
213 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos III Uros 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS NOM BIS
213 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
214 BEN n 24 32 S*Leopardettes Geronimo III Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1
215 BLH n FI*Safra's Cecily Parsley III Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
216 BLH n Dusado's Marc-Marie III Uros 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
217 BLH j FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde III Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
218 BLH j 03 Valencia Dionis III Naaras 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
219 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto III Uros 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS BIV
220 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice III Uros 7 (CH) Sagurski Dietmar EX1 CACIB
221 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiina III Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
222 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi III Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
223 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Sannikka III Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
224 BSH n FI*Ruusutarhan Primo III Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
225 BSH n FI*Feronian Gaia III Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB NOM
226 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde III Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1 NOM
227 BSH a FI*Safra's Tao Tao III Uros 12 (Pennut) Urban Martin Abs
228 BSH a FI*Ruusutarhan Prospero III Uros 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
229 BSH b FI*Saranellan Joliet III Naaras 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
230 BSH c FI*Ruusutarhan Soma Lilla III Naaras 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
231 BSH e FI*Ruusutarhan Tähtisilmä III Uros 11 (Nuoret) Urban Martin EX1
232 BSH f FI*Feronian Madonna III Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar Abs
233 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea III Naaras 4 (GIP) Sagurski Dietmar EX1 CAPS NOM BIS
233 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea III Naaras 17 (Veteraani) Urban Martin 1 NOM BIS
234 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB NOM
234 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 17 (Veteraani) Urban Martin 3
235 BSH j FI*SpecialOrder's Lilac Haze III Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC NOM
236 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous III Uros 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
237 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout III Uros 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
238 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan III Uros 6 (IP) Sagurski Dietmar EX1 CAGPIB
239 BUR a FI*Seirene Amazonia III Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
240 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX2
240 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
241 BUR b Zaffiro Kratti III Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
242 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son III Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP BIV
243 BUR d FI*Celsiana Suopursu III Uros 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS NOM
244 BUR e FI*Aavan Muscat III Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
245 BUR e FI*Pikkukuun Asteri III Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1
246 BUR e FI*Crossroads Love Actually III Uros 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
247 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth III Naaras 1 (SC) Urban Martin KM NOM BIS
248 BUR f FI*Lilac's Nala Lion Queen III Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
249 BUR g FI*Karvanverran Ifigeneia III Naaras 5 (IC) Urban Martin Abs
250 BUR h FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia III Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
251 BUR h FI*Crossroads Briannah III Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
252 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo III Naaras 4 (GIP) Sagurski Dietmar EX1 CAPS
253 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel III Naaras 8 (PR) Sagurski Dietmar EX1 CAPIB BIV
254 BUR h FI*Enjoy Dandelion III Naaras 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
255 EUR n FI*RuusuLinnan Cool G. III Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
256 EUR d FI*RuusuLinnan Demelza III Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar Abs
257 EUR ns FI*Pikku-Piun Superhessu III Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
258 EUR ns FI*Katinhännän Time Detective Steel III Uros 6 (IP) Sagurski Dietmar EX1 CAGPIB
259 EUR ds FI*RuusuLinnan Björn III Uros 8 (PR) Urban Martin EX1 CAPIB
260 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Noita Nokinenä III Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB BIV
261 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Marshmallow III Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
262 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Selma Taateli III Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
263 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Sihteeri Neiti Näpsä III Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
264 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
264 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 17 (Veteraani) Urban Martin 2
265 EUR n 23 FI*RuusuLinnan Candy Cane III Naaras 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
266 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona III Naaras 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
267 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Quintessa III Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
268 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador III Uros 2 (SP) Sagurski Dietmar KM NOM BIS
268 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador III Uros 17 (Veteraani) Urban Martin 1 NOM
269 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 1 (SC) Sagurski Dietmar KM
270 EUR e 23 FI*Pinkkitassun Kristiina III Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
271 EUR e 24 FI*Vinhaviiksen Vähänksihana III Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
272 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Rock and Roll III Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM
273 EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS NOM
274 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Sepe Susi III Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
275 EUR fs 23 FI*Katinhännän Parikkalan-piika Saimi III Naaras 13c (Määrittely) Krogh Minna EUR fs 24
275 EUR fs 23 FI*Katinhännän Parikkalan-piika Saimi III Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
276 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon III Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM NOM
277 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova III Uros 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
278 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin III Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
279 KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM BIV
280 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu III Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
281 KOR FI*Vekkuliverstaan Freddy Krueger III Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
282 KOR FI*Vekkuliverstaan Michael Mayers III Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
283 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide III Uros 1 (SC) Krogh Minna KM NOM
284 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 17 (Veteraani) Urban Martin 3
285 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico III Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM
286 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM BIV
286 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 17 (Veteraani) Urban Martin 2
287 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope III Naaras 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
288 OCI n 24 FI*Moosegrove Omar III Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 BIV NOM BIS
289 OCI n 24 Zayenah Kangaroo Paws III Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
290 OCI n 24 FI*Northalla Valkyrie III Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1 NOM
291 OCI n 24 FI*Martinic Wings of the Storm III Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
292 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
293 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle III Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
294 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip III Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
295 OCI b 24 S*John-Johns Tahir Elci III Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB BIV
296 OCI b 24 Padmé de OciSpot III Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
297 OCI b 24 FI*WiliWilla Merton Charm III Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
298 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy III Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
299 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU III Uros 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS
299 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
300 OCI o 24 FI*Martinic Pride and Joy III Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
301 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer III Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1 BIV NOM BIS
302 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight III Naaras 8 (PR) Urban Martin EX1 CAPIB
303 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris III Naaras 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
304 OCI bs 24 FI*Punakuun Doris III Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
305 OCI os 24 FI*Northalla Runemaster III Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
306 SRL II / SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue III Uros 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
307 ABY n FI*Link Mwana Wa Baba Yake IV Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM BIV NOM
308 ABY n FI*Laire Maer Gelir IV Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
310 ABY n FI*Lovedevotion Kleopatra IV Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna Abs
311 ABY n Taco Villa's Honey Ryder IV Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
312 ABY n FI*Laire Vanimar Eleniel IV Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
313 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc IV Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
314 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda IV Naaras 8 (PR) Wilczek Anna Abs
314 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
315 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! IV Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
316 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch IV Naaras 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
317 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth IV Naaras 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB BIV NOM
318 ABY a FI*Lovedevotion Karmen IV Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
319 ABY a FI*Kharn-Ka God Particle IV Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
320 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu IV Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM
321 ABY a FI*Lovedevotion Daphne IV Naaras 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS
322 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba IV Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
323 ABY o FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue IV Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB BIV NOM
324 ABY o FI*Amajan Proto Protogene IV Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
325 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia IV Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
326 BAL c FI*BaliDancer's Caya IV Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB NOM BIS
327 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur IV Uros 7 (CH) Cinque Francesco Abs
328 CRX I / CRX ns FI*Piupaws Donkey Kong IV Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
329 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets IV Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM
330 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Anne Bonny IV Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
331 CRX II / CRX n 09 FI*VeeKasin Espeon IV Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
332 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet IV Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM BIS
333 CRX II / CRX a 09 FI*VippeCat Blue Angel IV Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
334 CRX III / CRX f EE*Solaris Planet Vesta IV Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
335 CRX III / CRX f LV*Kotinuca Bonneville IV Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
336 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger IV Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 No Cert
337 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Alchemist Iron Maiden IV Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
338 CRX IV / CRX f 03 FI*Piupaws Gum in My Hair IV Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB BIV
339 CRX IV / CRX d 09 24 FI*VeeKasin Tohtori Hömelö IV Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
340 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon IV Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
341 CRX V / CRX n 23 FI*Piupaws Lara Croft IV Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
342 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can IV Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
343 CRX VI / CRX b 03 23 FI*Alchemist Adamantium IV Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
344 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Claypond's Finaude IV Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
345 CRX VII / CRX n 33 FI*Alchemist Hocus Pocus IV Uros 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB
346 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI*Alchemist Element Zero IV Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
347 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*FunkyJam's Not like The other girls IV Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
348 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Quintessa IV Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM BIS
349 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai IV Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
349 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai IV Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
350 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece IV Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
351 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece IV Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV
352 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya IV Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
353 DRX III / DRX f Iskra's Ilona IV Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
354 DRX IV / DRX d 03 24 Arseni Sodetan IV Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
355 DRX IV / DRX d 09 Thor Ardenia*PL IV Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX2
356 DRX IV / DRX d 09 23 S*Exaduz Fergus IV Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
357 DRX VI / DRX n 03 24 SE*Recce Pod Sisu XA-185 IV Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 NOM
358 DRX VII / DRX n 31 FI*Berry's Frozen Feather IV Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
359 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Clavinova Carmen IV Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
360 DRX VIII / DRX g 03 32 FI*Mirexin QueHermosa IV Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
361 DSP III / DSP g 21 Star Tesh Di Tafi IV Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
362 DSP V / DSP g 09 21 33 FI*DON-tastic Alexandra IV Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
363 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black IV Uros 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
364 OSH b FI*Vintterin Lenita Miinantytär IV Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
365 OSH b FI*Frostnight's Kiss Of The Vampire IV Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
366 OSH c FI*Frostnight's Charming Devil IV Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
367 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby IV Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM NOM
368 OSH n 23 FI*Eirenen Stolen Heart IV Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
369 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun IV Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM BIS
370 OSH b 24 FI*Vintterin Hilma Miinantytär IV Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
371 OSH b 24 FI*Frostnight's Romance With Darkness IV Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco Abs
372 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon IV Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
373 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill IV Uros 1 (SC) Reijers Eric KM
374 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci IV Uros 2 (SP) Reijers Eric KM BIV NOM
375 OSH d 24 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto IV Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
376 OSH d 24 FI*Ori-Katin Crackerjack IV Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
377 OSH ns 24 FI*Millamarin Koodinimi Hidas IV Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
378 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor IV Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
379 RUS FI*IvanaKallio's Dirlandaa IV Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
380 RUS Amadeus vom Wolfsee IV Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
381 RUS FI*Hana-Bi Virvatuli IV Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
382 RUS FI*Starstruck's Queen of Diamonds IV Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
383 RUS S*Kyanos Helene IV Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
384 RUS FI*Hana-Bi Blossom IV Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
385 RUS FI*Hana-Bi Liù IV Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
386 RUS FI*Albergan Aarnivalkea IV Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
387 SIA n FI*Twist-Tiramisun Essentia IV Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
388 SIA n FI*Kurosawa Femme Fatale IV Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
389 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy IV Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
390 SIA a FI*Kelmikerhon Iku-Turso IV Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
391 SIA a FI*Selcouth Acacia IV Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
392 SIA b FI*Kelmikerhon Ilmarinen IV Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
393 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ IV Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
394 SIA c FI*Plan-A Mr Mighty Bean IV Uros 6 (IP) Wilczek Anna Abs
395 SIA f FI*Kaspektin Kasipusi IV Naaras 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
396 SIA f Azorez Varda Tintalle of Kaspektin IV Naaras 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB
397 SIA h FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker IV Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
398 SIA o Cailin Van Scalindjo IV Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna Abs
399 SIA b 21 Lumoexpress Mila IV Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
400 SIA c 21 Grazia v. Imporio A IV Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
401 SIA d 21 FI*Ori-Katin Johnny Rotten IV Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 NOM
402 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan IV Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
403 SIA g 03 FI*Naavanutun Neitoneilikka IV Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
404 SIA d 03 Yrttitarhan Voimakas Viima IV Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
405 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice IV Uros 1 (SC) Reijers Eric KM BIV NOM BIS
406 SOM n FI*Kharn-Ka Io IV Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM
407 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria IV Naaras 3 (GIC) Reijers Eric Abs
408 SOM n FI*Foxkiss Egretta garzetta IV Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX2
409 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress IV Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
410 SOM n FI*Amajan Prozio Prospero IV Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV
411 SOM n FI*Amajan Queran Quercina IV Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
412 SOM n FI*Amajan Ruffo Rodolfo IV Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
413 SOM n FI*Amajan Roda Roselina IV Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
414 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus IV Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
414 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus IV Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
415 SOM n FI*Amajan Maffeo Macario IV Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
416 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria IV Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB BIV
417 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis IV Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
418 SOM o FI*Amajan Norton Norberto IV Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS BIV NOM
418 SOM o FI*Amajan Norton Norberto IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
419 SOM o FI*Amajan Leela Lazzarella IV Naaras 5 (IC) Cinque Francesco Abs
419 SOM o FI*Amajan Leela Lazzarella IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
420 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea IV Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
421 SOM o FI*Amajan Pon Preziosa IV Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
422 SOM o FI*Amajan Remo Remberto IV Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
423 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka IV Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM
423 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka IV Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 3
424 SOM o FI*Amajan Klara Kassandra IV Naaras 10 (KAS) Cinque Francesco Abs
425 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne IV Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
426 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie IV Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
427 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby IV Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
428 SPH III / SPH f FI*Hobbitqueen's Nicoletta IV Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
429 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona IV Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM
430 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Diancie IV Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
431 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa IV Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
432 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace IV Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
433 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI*Hebblas Seldon IV Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
434 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful IV Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM
434 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
435 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Dragonair IV Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
436 SPH V / SPH g 21 31 FI*Tuiscalo's All Hallows´ Eve IV Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
437 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr IV Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
438 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst IV Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
439 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hobbitqueen's Sirius IV Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
440 SPH V / SPH n 03 33 FI*Hebblas Xaviera IV Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
441 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. IV Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
442 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor IV Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM BIV NOM
443 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati IV Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM
444 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent IV Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
445 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Cinque Francesco 1 NOM
446 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Cinque Francesco 2
447 HCS Minni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ghibaudo Alessandro Abs
448 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ghibaudo Alessandro 2
449 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ghibaudo Alessandro 1 NOM BIS
450 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ghibaudo Alessandro 3
450 HCS Ninja Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM BIS
451 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ghibaudo Alessandro Abs
452 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ghibaudo Alessandro 1
453 SPH III / SPH e Grand Faraon Luchik IV Uros 13c (Määrittely) Reijers Eric Abs
454 SIB III / SIB n 24 FI*Bmy-Moumou Molly Brown II Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
455 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FinnFeline's Daydream II Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
491 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Báliková Katarina ACS VIII, MCO II, MCO IV, MCO VIII, NEM I, NFO II, NFO IX, NFO VI, TUA III 39
Cinque Francesco ABY a, CRX I, CRX VI, CRX VII, DRX VI, DRX VIII, OSH b, OSH b 24, SIA c 21, SIA d 21, SIA f, SIA h, SOM o, SPH III, HCL 35
Edström Michael ACS III, MCO I, MCO IX, MCO VI, NFO I, NFO IV, NFO V, NFO VIII, SIB III, SIB VI, SIB VIII, TUA IX 43
Ghibaudo Alessandro EXO f, EXO f 03 24, EXO f 21 33, EXO f 24, EXO n 03 24, PER a 21 33, PER d, PER f, RAG a, RAG d 04, RAG f 03, RAG n 04 21, SBI b, SBI d 21, SBI n 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, HCS 34
Isakov Vladimir ABY o, CRX V, CRX VIII, DRX I, DSP III, DSP V, OSH ns 24, RUS, SPH II, SPH V 38
Krogh Minna BEN n 22, BSH g, BSH n, BUR a, BUR b, EUR e 23, EUR f 22, EUR fs 23, EUR n, EUR n 22, EUR ns 22, KOR, MAN 51-52, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI os 24, VET 2 39
Reijers Eric SPH III (13c), BAL c, CRX IV, DRX VII, OSH a 25, OSH b 03 22, OSH c, OSH d 24, OSH f, OSH n, SIA b, SIA d 03, SOM n, SPH IV, VET Kotikissat 37
Sagurski Dietmar BEN n 24, BLH j 03, BML I, BSH f, BSH j, BUR h, BUR n, EUR a 24, EUR d, EUR d 24, EUR ns, KBL I, OCI n 24, OCI ns 24 37
Sierra Bernal Miquel Angel EXO f 03 22, EXO g 03 23, EXO n, EXO n 24, EXO n 33, PER a 02 21 62, PER n 22, PER ns, PER ns 01 21 62, RAG c, RAG n, SBI a, SBI c 21, SBI g, TUV n 61-63, VET 1 36
Urban Martin BEN n 22 31, BEN n 22 32, BEN n 24 32, BLH j, BLH n, BSH a, BSH b, BSH c, BSH e, BSH ns 11, BSH p, BUR d, BUR e, BUR f, BUR g, EUR a 23, EUR ds, EUR e 24, EUR f 24, EUR n 23, OCI o 24, SRL II, VET 3 38
Westerlund Marie EXO n 22, EXO w 62, PER a, PER ds 11, PER ds 22 62, PER e 01 62, PER g 03, PER n 03, RAG a 03, RAG a 04, RAG g, RAG n 04, SBI a 21, SBI b 21, SBI n 30
Wikström Bjarne ACL VI, ACL XI, LPL VIII, MCO III, MCO V, MCO VII, NEM II, NFO III, NFO VII, SIB II, SIB VII, TUA VII 38
Wilczek Anna ABY n, CRX II, CRX III, CRX IX, DRX III, DRX IV, OSH c 24, OSH n 23, SIA a, SIA b 21, SIA c, SIA g 03, SIA n, SIA n 03, SIA o, SOM a, SPH I, VET 4 35
13 tuomaria