SUROK 158. Kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 15.7.2018 Loppuu 15.7.2018
Ilmoittautuminen alkaa 22.3.2018 Ilmoittautuminen loppuu 12.6.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 30.6.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Kerava
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, hakkitoive@surok.fi
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262, assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Leena Nuolimäki (hyvinvointivastaava)
Lisätietoja Viimeinen rokotuspäivä näyttelyyn on 29.6.2018 

Kutsu

EARLY BIRD HINTA 23.3.-14.4.
SUROK jäsen 34€, muut 36€


Leimakortit lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen osoitteella: Eeva Lindblom, Kantohaka 4 H 31, 02410 KIRKKONUMMI

Maksamattomat tai kesken-tilaan jätetyt ilmoittautumiset poistetaan ilman erillistä ilmoitusta.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 98
2 135
3 117
4 152
Kotikissat 10
Yhteensä 512

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 17 FI*Elrikan Immanuel Uros Champion Marie Westerlund EX1 CACIB NOM
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n FI SK LO 17 FI*Cherish's Rocket Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 NOM
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n FI SK LO 18 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX2
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
4 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras Grand International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
5 EXO f FI SK LO 17 FI*Cherish's Raspberry Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 NOM
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
6 EXO f FI SRK LO FI*Shamirin Charming Cherie Naaras Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
7 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
8 EXO n 22 EE*Bromios my HurVur Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
Blackberry Svetskaya Zabava*BY (EXO n) x Dorothea Iz Boyar (EXO fs 22)
9 EXO n 22 FI SK LO 17 Ayser's Wild Tabby Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
10 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
11 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Grand International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPS
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
12 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
13 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
13 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
14 EXO n 03 24 FI SK LO 18 FI*Jewelstory Tonight Star Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 NOM
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
15 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPIB
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
16 EXO f 03 24 FI SK LO 17 FI*Elrikan Ilona Naaras Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
17 EXO g 03 23 FI SK LO 17 FI*Whispers Oxana Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
18 EXO n 33 FI SK LO 15 Ayser's Gaia Naaras International Champion Miquel Angel Sierra Bernal Abs
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
19 EXO f 21 33 FI SK LO 18 Ayser's You Against You Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
20 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Champion Marie Westerlund EX1 CACIB
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
20 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
21 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM NOM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
21 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 1 NOM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
22 PER f FI SK LO 18 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
23 PER ns FI SK LO 18 FI*Timanfaya The Power Of Love Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
24 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Grand International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPS NOM BIS
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
25 PER ds 11 FI SK LO 18 FI*Timanfaya Heart And Soul Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
26 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Supreme Premior Marie Westerlund KM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
26 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal Arvosteltu
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
27 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Marie Westerlund KM NOM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
28 PER e 01 62 S*Coolgrime's #Trilla Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB NOM
S*Sidentassen King of Kings (PER d 01 21) x S*Sidentassen Miss Behaving (PER fs 01 21)
29 PER g 03 FI SK LO 18 FI*Jewelstory Heartbreaker Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 NOM
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
30 PER a 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Elrikan Iden Uros Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACIB
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
31 PER ns 01 21 62 FI SK LO 15 D'Arnaud Chasing Stars Uros Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACIB NOM BIS
De Silsanos Cacao of Envycats (PER n 03 23) x D'Arnaud Kalinda (PER fs 03 22)
32 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros Champion Alessandro Ghibaudo Abs
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
33 RAG n FI SK LO 17 FI*Snowrag Tinky Winky Naaras Kastraatti Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAP
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Snowrag Skeeter Rabbit (RAG a)
34 RAG n FI SK LO 18 FI*Mayapaw's Petén Uros Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FI*Snowrag Frisco Kid (RAG n) x FI*Mayapaw's Princesa de Mexico (RAG a)
35 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Kastraatti Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAP
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
36 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
37 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
37 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 3
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
38 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo Abs
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
39 RAG a FI SRK LO S*Cas-Sus Renesmee Cullen Naaras Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB
PL*Koc-Pol Cat Macho (RAG a) x S*Cas-Sus Tara Vita (RAG a)
39 RAG a FI SRK LO S*Cas-Sus Renesmee Cullen Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 4
PL*Koc-Pol Cat Macho (RAG a) x S*Cas-Sus Tara Vita (RAG a)
40 RAG c FI SK RX 18 Mokotuvan Nutukka Utuinen Uros Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
Of Elisir Fudge/ID (RAG c 04) x Xara Koci Szarm*PL (RAG b)
41 RAG g FI SK LO 18 FI*Collicatin Mexican Misty Mindy Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Collicatin Mexican Boyfriend (RAG n 03) x FI*Utuinen Taste of Chocolate (RAG h)
42 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
43 RAG n 04 FI SK LO 18 George Azure Eyes*PL Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
44 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Promising Pele Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
45 RAG a 03 FI SK LO 17 FI*Dolldesire's Abu Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
S*Gunbertus Snapshots (RAG a 03 21) x FI*Dolldesire's Hope (RAG a 04)
46 RAG a 03 FI SRK LO 14 FI*Satinante's Norma Natalie Naaras Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Satinante's Daisy Daniela (RAG n 03)
47 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras Champion Marie Westerlund EX1 CACIB
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
48 RAG a 04 FI SK LO 18 PL*Ragissa Winnetou Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
ES*Malattodolls Treasure (RAG a 04) x PL*Ragissa Oceania (RAG n)
49 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 BIV NOM BIS
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
50 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Satinante's Twinings Catherine Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
51 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
52 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
53 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
54 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Juno Primas Naaras Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP BIV
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
55 RAG d 04 FI SK LO 18 FI*Sunrunner's Jannon Jarlath Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd (RAG f 03)
56 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
57 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros International Champion Alessandro Ghibaudo Abs
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
57 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros Siitos Alessandro Ghibaudo
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
58 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Notholca noster Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB NOM
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
59 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Navicula nix Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
60 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
61 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Marie Westerlund KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
61 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 1 NOM BIS
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
62 SBI n FI SK RX 17 FI*Lofanna Guernica Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
63 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Marie Westerlund KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
63 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 3
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
64 SBI a FI SK LO 17 FI*Goldenwhite-Harmony Adele Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FI*Kipparin Jarlath (SBI a 21) x FI*Adalgisa's Celia (SBI a 21)
65 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Grand International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
66 SBI a Nova Naaras Grand International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPS NOM
S*Silver Crystals Dreamcatcher (SBI a) x S*Mirari Blueeyed Michelle (SBI b)
67 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
68 SBI g FI SK LO 17 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACIB NOM
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
69 SBI g FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Top Secret Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 NOM BIS
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
70 SBI g FI SK RX 17 FI*Annmark Gaiane Naaras Kastraatti Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAP
FI*Tamus Garret (SBI e 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
71 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
71 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 2
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
72 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
73 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Marie Westerlund KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
74 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Goldenwhite-Harmony Caramel Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FI*Kipparin Jarlath (SBI a 21) x FI*Adalgisa's Celia (SBI a 21)
75 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
76 SBI d 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Wanzheng Naaras International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
76 SBI d 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Wanzheng Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal Arvosteltu
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
77 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros Grand International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPS
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
78 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGPIB
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
78 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 4
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
79 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras International Premior Miquel Angel Sierra Bernal Abs
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
80 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bey Bunyamin Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo Abs
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
81 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
81 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
82 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 16 FI*Bastetin Alaattin Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo Abs
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
83 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
84 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
84 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Minna Krogh 1 NOM
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
85 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 18 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
86 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
87 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS NOM
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
88 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
89 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Rotcat Odessa Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
90 MCO I / MCO a FI SK LO 18 FI*Satinante's The Only One Blue Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström MCO as
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*Satinante's Olga Carlotta (MCO g 09)
91 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
92 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Let There Be Rock Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
93 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 Obermoon Hugo Boss Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
Ushabti Diego (MCO a 22) x NoName Mia (MCO f 03 22)
94 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Misty Mae Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
95 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM BIV NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
96 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
96 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Minna Krogh 2
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
97 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
98 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 DK Red Line's Zorba Uros International Champion Katarina Báliková EX1 CAGCIB NOM
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
99 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
100 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tigerworld New Year`s Magic Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1 BIV NOM
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
102 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
103 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 17 FI*Dagmeran Desperado Uros Kastraatti Katarina Báliková EX2
FI*MeriCoon's King Arthur (MCO d 22) x Q'Dagmera Leonila Coon*RU (MCO f 09 22)
104 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström Abs
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
105 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
106 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Globel's Koh-i-noor Jewel Safir Tiffany Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*Godfather's Francine (MCO n 22)
107 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Globel's Koh-i-noor Pink Diamond Lola Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*Godfather's Francine (MCO n 22)
108 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
109 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Rotcat Urwic Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
110 MCO V / MCO f FI SK LO 18 FI*Rotcat Unia Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
111 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS BIV
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
112 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
113 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Mostlycats Twinkie Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
114 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Key to My Heart Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC NOM
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
115 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
116 MCO VI / MCO d 01 21 62 SE*Box Buster'z Krickidoll Of U.Mystic Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
(N)Tojo Polaris Urban Mystic (MCO d 03 22) x SE*Box Buster'z Flashing DracuLaura (MCO f 02 21)
117 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
118 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
119 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
120 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 18 FI*Magnificat Maine Dino Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Abbas-Coons Businesman (MCO ns 03 22) x FI*Magnificat Maine Zahara (MCO d 22)
121 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
122 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
123 MCO VII / MCO ns 24 FI SK LO 18 FI*Hemingway's Itancan Pejuta Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX3
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Clara White Hip (MCO as 09 22)
124 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
125 MCO VII / MCO fs FI SK LO 18 FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Pinewoods Yummy Yummy Yummy (MCO n 09 22)
126 MCO VII / MCO as 24 SE*WildTail's Maddox Of Helix Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
SE*WildTail's Helix Of Thunder (MCO a) x SE*Box Buster'z Dream of Spring (MCO as 24)
127 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 18 Fayola Xenon Uros Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX2
Fayola Monterey (MCO ns 09) x Fayola Ximenapp (MCO f 09)
128 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 18 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1 BIV NOM BIS
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
129 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
130 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Be My Christmas Miracle Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX2
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Kasmasiinin Zinnia (MCO n 03 22)
131 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Taleak's MC Luna Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX3
Tabula Rasa Eneas (MCO n 03) x NL*Friends of Beau Achava-Aliza (MCO ds 22)
132 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
133 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Supreme Champion Katarina Báliková KM BIV
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
133 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
134 NEM I / NEM d FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
134 NEM I / NEM d FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
135 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Eswood Hermes Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
FI*Kamencats Auraka (NEM a 21) x FI*Eswood Catwalk (NEM ns 21)
136 NEM I / NEM n FI SK LO 18 FI*NonServiam Belus Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1 BIV
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
137 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX2
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
138 NEM I / NEM f FI SK LO 18 FI*NonServiam Black Winter Day Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
139 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras Grand International Premior Katarina Báliková EX1 CAPS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
140 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV NOM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
141 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 Charinitha Perelka*PL Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Jessica Larja Fantasia, CZ (NEM a 09 21)
142 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
143 NFO I / NFO n FI SK LO 18 FI*Karvanaaman Nefernefernefer Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Orion av Barnedroem (NFO n 22) x FI*Karvanaaman Frida (NFO a)
144 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Katarina Báliková KM BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
145 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
146 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Pepleri Uros Avoin Katarina Báliková EX2
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
147 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
148 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Katarina Báliková KM NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
149 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Boomerang Uros Premior Katarina Báliková EX1 CAPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
150 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
151 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Bohemian Rhapsody Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
152 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 18 FI*Vihurin Ronja Ryövärintytär Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
153 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
154 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Supreme Champion Michael Edström KM
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
154 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
155 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
156 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
157 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Siniidan Trinity Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
158 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*FoxyPaw's Spin Doctor Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
159 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
160 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*WitSarin Rosina Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
161 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 18 FI*RockyHill's Haiwee Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
162 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
163 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
164 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
165 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Katarina Báliková KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
166 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Carwalions Chinook Uros International Champion Katarina Báliková EX1 CAGCIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
167 NFO VI / NFO f 09 22 SE*RazerCat'z Brumme-Lisa Naaras Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS BIV
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x S*Miss Mikkus' Lady Gaga (NFO f 09 22)
168 NFO VI / NFO d 09 24 S*Miss Mikkus' Popeye Uros International Champion Katarina Báliková EX2
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Miss Mikkus' N'Ice (NFO fs 09 24)
169 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 18 Delicja Adsum*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1 BIV
Krug Duszek Lasu*PL (NFO ns 24) x Idaja Adsum*PL (NFO g 09 23)
170 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Balder Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
171 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Freija Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
172 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras International Premior Katarina Báliková EX1 CAGPIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
173 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Volga Naaras Kastraatti Katarina Báliková Abs
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
174 NFO VII / NFO ns 23 S*Puzzlebitens Cuba Libre Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
IDP*Lufsenburg Tiger (NFO n 23) x S*Puzzlebitens Briza Darrgräs (NFO fs 09 22)
175 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 18 Prana's Goldfinger Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
S*Virentoftas Frank (NFO ns 23) x SE*Prana's Solero (NFO f 22)
176 NFO VIII / NFO ds 09 23 SE*Gryttjens Cochise Uros Champion Michael Edström Abs
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
177 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
178 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI SK LO 18 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
179 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros Supreme Premior Michael Edström KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
180 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
180 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
181 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras International Champion Katarina Báliková EX1 CAGCIB
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
182 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Tiffanie Naaras International Premior Katarina Báliková EX1 CAGPIB NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
183 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
183 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
184 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
185 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Catillus Nightfall Quiche Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
186 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Michael Edström KM BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
187 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Michael Edström KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
187 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Veteraani Minna Krogh 2
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
188 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Michael Edström KM
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
189 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros Grand International Champion Michael Edström Abs
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
190 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Menninkäinen Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
191 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 Glaucos White Witch, CZ Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
192 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB NOM
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
193 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 18 FI*Amurin Naftali Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Navara Sibaris*RU (SIB n 09 23)
194 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 17 FI*Balladin Buffy Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Apachiris Frida (SIB n 09 22)
195 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
196 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
197 SIB VII / SIB ns FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Continental Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
198 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 18 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
199 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
200 TUA VII / TUA ns 24 FI SK LO 17 FI*Tangerine's Felicity Naaras Avoin Bjarne Wikström Abs
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
201 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 17 FI*Felesin Polli Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Regina (TUA w)
202 BEN n 22 FI SK LO 16 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB BIV NOM
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
203 BEN n 22 FI SK RX 17 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras International Champion Minna Krogh EX2
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
204 BEN n 22 FI SK LO 17 FI*Heillandi Dragonite Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
205 BEN n 24 S*KungsgardenCats Darlings Romeo Uros International Premior Dietmar Sagurski EX2
DK*Benga Fauno In Bosco (BEN n 24) x Absolutely Elizas Darling (BEN n 24)
206 BEN n 24 FI SK RX 17 Arindi Cats Dottie Naaras Champion Dietmar Sagurski EX1 CACIB
Duco of Arindi Cats (BEN n 22) x Spotselotica Ratatouille (BEN ns 24)
207 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Arcanine Uros Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1 BIV
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
208 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Mew Uros Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX2
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
209 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Anna Glitter Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
Inkuban Carib (BEN n 24 33) x Bianca (BEN n 24)
210 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Dietmar Sagurski KM BIV
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
211 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAGPIB
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
212 BEN n 22 31 FI SRK RX 14 FI*Hiesun Ocean Poem Naaras Supreme Premior Martin Urban KM
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
213 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS NOM BIS
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
213 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
214 BEN n 24 32 FI SK RX 18 S*Leopardettes Geronimo Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
Joker Nomination*RU (BEN n 22 32) x S*Leopardettes Freya (BEN n 24 33)
215 BLH n FI SK LO 17 FI*Safra's Cecily Parsley Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
216 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
217 BLH j FI SK RX 17 FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
218 BLH j 03 FI SK RX 16 Valencia Dionis Naaras International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
219 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Grand International Champion Dietmar Sagurski EX1 CACS BIV
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
220 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 17 Jewels Choice Silver Ice Uros Champion Dietmar Sagurski EX1 CACIB
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
221 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 17 FI*Kissamummon Helmiina Naaras Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara (BML ns 11 31)
222 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Severi Uros Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
223 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Sannikka Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
224 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
225 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
226 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1 NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
227 BSH a FI SK LO 18 FI*Safra's Tao Tao Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban Abs
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*Safra's Meidän Marikki (BSH n)
228 BSH a FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Prospero Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
229 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
230 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Soma Lilla Naaras International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
231 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tähtisilmä Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
232 BSH f FI SK LO 17 FI*Feronian Madonna Naaras Avoin Dietmar Sagurski Abs
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
233 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Grand International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
233 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Martin Urban 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
234 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
234 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Martin Urban 3
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
235 BSH j FI SK LO 17 FI*SpecialOrder's Lilac Haze Naaras Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC NOM
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x FI*SpecialOrder's Venus (BSH r)
236 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
237 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
238 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAGPIB
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
239 BUR a FI SK LO 17 FI*Seirene Amazonia Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Rapunzel (BUR n)
240 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Grand International Premior Minna Krogh EX2
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
240 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
241 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
242 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP BIV
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
243 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS NOM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
244 BUR e FI SK LO 17 FI*Aavan Muscat Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Aavan Mumbai (BUR c) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
245 BUR e FI SK RX 18 FI*Pikkukuun Asteri Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
246 BUR e FI SK LO 17 FI*Crossroads Love Actually Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
247 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Martin Urban KM NOM BIS
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
248 BUR f FI SK LO 17 FI*Lilac's Nala Lion Queen Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
249 BUR g FI SK RX 17 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras International Champion Martin Urban Abs
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
250 BUR h FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
251 BUR h FI SK LO 18 FI*Crossroads Briannah Naaras Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Ninelli's Arishok (BUR b) x FI*Aberwyn Whitney Whiteout (BUR j)
252 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Grand International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAPS
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
253 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Premior Dietmar Sagurski EX1 CAPIB BIV
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
254 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Dandelion Naaras Kastraatti Dietmar Sagurski EX1 CAP
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
255 EUR n FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Cool G. Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
256 EUR d FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Demelza Naaras Avoin Dietmar Sagurski Abs
Maahinen (EUR d) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
257 EUR ns FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Superhessu Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
258 EUR ns FI SK RX 16 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAGPIB
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
259 EUR ds FI SK RX 15 FI*RuusuLinnan Björn Uros Premior Martin Urban EX1 CAPIB
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
260 EUR n 22 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Noita Nokinenä Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB BIV
FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Esme (EUR n 22)
261 EUR n 22 FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Marshmallow Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
262 EUR n 22 FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Selma Taateli Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
263 EUR n 22 FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Sihteeri Neiti Näpsä Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
264 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
264 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Martin Urban 2
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
265 EUR n 23 FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Candy Cane Naaras International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
266 EUR a 23 FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona Naaras International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
267 EUR a 23 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Quintessa Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
268 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Dietmar Sagurski KM NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
268 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Martin Urban 1 NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
269 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Dietmar Sagurski KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
270 EUR e 23 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
271 EUR e 24 FI SK RX 17 FI*Vinhaviiksen Vähänksihana Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
Don-Tirleone (EUR d) x FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan (EUR e 22)
272 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Rock and Roll Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Lustily Supernova (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Helga Hirmuinen (EUR f 22)
273 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
274 EUR ns 22 FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Sepe Susi Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
275 EUR fs 23 FI SK RX 18 FI*Katinhännän Parikkalan-piika Saimi Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Pikku-Piun Kippari Kalle (EUR as 23) x FI*Katinhännän Evron Viitatar (EUR n 23)
276 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Dietmar Sagurski KM NOM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
277 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
278 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
279 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM BIV
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
280 KOR FI SK LO 16 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
281 KOR FI SK LO 17 FI*Vekkuliverstaan Freddy Krueger Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
282 KOR FI SK LO 17 FI*Vekkuliverstaan Michael Mayers Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
283 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Minna Krogh KM NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
284 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Veteraani Martin Urban 3
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
285 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Dietmar Sagurski KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
286 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Dietmar Sagurski KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
286 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Martin Urban 2
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
287 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Grand International Champion Dietmar Sagurski EX1 CACS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
288 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Omar Uros Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1 BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
289 OCI n 24 FI SK LO 18 Zayenah Kangaroo Paws Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
Chezami Azazel (OCI b 24) x Zayenah Peekaboo (OCI ns 24)
290 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Valkyrie Naaras Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1 NOM
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
291 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Wings of the Storm Uros Kastraatti Dietmar Sagurski EX1 CAP
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
292 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
293 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
294 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
295 OCI b 24 FI SK RX 17 S*John-Johns Tahir Elci Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB BIV
Aschley Emibell*RU (OCI b 24) x S*John-Johns Shine (OCI p 24)
296 OCI b 24 FI SK LO 16 Padmé de OciSpot Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Eytan Lunar Spell *PL (OCI ns 24) x Deanna de OciSpot (OCI c 24)
297 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Merton Charm Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
298 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
299 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
299 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
300 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Pride and Joy Naaras Champion Martin Urban EX1 CACIB
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
301 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Red Explorer Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1 BIV NOM BIS
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
302 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Topspot Before Midnight Naaras Premior Martin Urban EX1 CAPIB
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
303 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
304 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Doris Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
305 OCI os 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Runemaster Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
306 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX Katrin's Curly Onix Blue Uros International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
307 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM BIV NOM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
308 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
310 ABY n FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Kleopatra Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek Abs
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
311 ABY n FI SK LO 18 Taco Villa's Honey Ryder Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
Shadeaby Doubleoseven of Tacovilla (ABY n) x Holoserica Vesper Lynd of Tacovilla (ABY n)
312 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
313 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
314 ABY n FI SK LO 16 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Premior Anna Wilczek Abs
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
314 ABY n FI SK LO 16 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
315 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Grand International Champion Francesco Cinque EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
316 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Grand International Champion Francesco Cinque EX1 CACS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
317 ABY a FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras Champion Francesco Cinque EX1 CACIB BIV NOM
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
318 ABY a FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
319 ABY a FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
320 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Premior Francesco Cinque KM NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
321 ABY a FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Daphne Naaras Grand International Premior Francesco Cinque EX1 CAPS
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
322 ABY o FI SK LO 16 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
323 ABY o FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB BIV NOM
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
324 ABY o FI SK LO 17 FI*Amajan Proto Protogene Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
325 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
325 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Siitos Vladimir Isakov
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
326 BAL c FI SRK LO FI*BaliDancer's Caya Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB NOM BIS
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
327 CRX I / CRX o FI SK LO 17 FI*Claypond's Farceur Uros Champion Francesco Cinque Abs
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
328 CRX I / CRX ns FI SK LO 18 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
329 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Francesco Cinque KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
330 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
331 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 18 FI*VeeKasin Espeon Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Claypond's Dobromir (CRX b 32) x FI*VeeKasin Fanzine (CRX a 03 24)
332 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
333 CRX II / CRX a 09 FI SK LO 14 FI*VippeCat Blue Angel Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Ronttilan Tuonen Joutsen (CRX f 09)
334 CRX III / CRX f EE*Solaris Planet Vesta Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
EE*Solaris Planet Nefris (CRX d) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
335 CRX III / CRX f LV*Kotinuca Bonneville Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Nilson Wave Cult*LT (CRX n) x Rococo Noksas*LT (CRX d 03)
336 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Bollinger Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 No Cert
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
337 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 17 FI*Alchemist Iron Maiden Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) (CRX ds 23) x FI*Spectrolite La Paloma (CRX b 09 33)
338 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 17 FI*Piupaws Gum in My Hair Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB BIV
FI*Piupaws Mission: Impossible (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium (CRX f 03 23)
339 CRX IV / CRX d 09 24 FI SK LO 17 FI*VeeKasin Tohtori Hömelö Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*Claypond's Cooler for V8 (CRX d 03 21)
340 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
341 CRX V / CRX n 23 FI SK LO 18 FI*Piupaws Lara Croft Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
342 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
343 CRX VI / CRX b 03 23 FI SK LO 18 FI*Alchemist Adamantium Uros Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
FI*Alchemist Counting the Stars (CRX b 02 21) x FI*Alchemist Iridium (CRX c 21 33)
344 CRX VII / CRX b 21 33 FI SK LO 17 FI*Claypond's Finaude Naaras Avoin Francesco Cinque EX1 CAC
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
345 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Hocus Pocus Uros International Premior Francesco Cinque EX1 CAGPIB
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
346 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI SK LO 18 FI*Alchemist Element Zero Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Alchemist Counting the Stars (CRX b 02 21) x FI*Alchemist Iridium (CRX c 21 33)
347 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK RX 18 FI*FunkyJam's Not like The other girls Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
348 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Quintessa Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Jip-Jap'n Nikos Newsboy (CRX bs) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
349 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Mai Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
349 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Mai Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
350 DRX I / DRX n FI SK LO 17 EE*Serengeti Masterpiece Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Likoma's Der Graf (DRX n) x EE*Cricket Rose Masterpiece (DRX h 32)
351 DRX I / DRX n FI SK RX 18 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
352 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Kaya Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
353 DRX III / DRX f FI SK LO 18 Iskra's Ilona Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Iskra's Remus (DRX b) x Iskra's Klara (DRX f 22)
354 DRX IV / DRX d 03 24 FI SK RX 18 Arseni Sodetan Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Profitrol' Geniality (DRX n 03) x Holiday Shanel-Talisman Epoch (DRX f 03 21 33)
355 DRX IV / DRX d 09 FI SK LO 18 Thor Ardenia*PL Uros Avoin Anna Wilczek EX2
Lucky Star of Bebeny (DRX ds 03) x Nutka z Poddasza*PL (DRX w)
356 DRX IV / DRX d 09 23 S*Exaduz Fergus Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
S*Zwelaboz Mumin (DRX b 09) x S*Exaduz Raven (DRX f 09)
357 DRX VI / DRX n 03 24 SE*Recce Pod Sisu XA-185 Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1 NOM
Yukon DevonDream*PL (DRX n 03 24) x Ulica Happymiau*PL (DRX f 03 24)
358 DRX VII / DRX n 31 FI SK LO 18 FI*Berry's Frozen Feather Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Fairy-Story's SomethingSpecial (DRX a 03) x Bindy Applause (DRX n 32)
359 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 18 FI*Clavinova Carmen Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX2
S*Infracat's J James Joyce (DRX n 21 32) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
360 DRX VIII / DRX g 03 32 FI SK LO 17 FI*Mirexin QueHermosa Naaras Avoin Francesco Cinque EX1 CAC
FI*Fairy-Story's SomethingSpecial (DRX a 03) x FI*Mirexin Minni (DRX gs)
361 DSP III / DSP g 21 FI SK RX 18 Star Tesh Di Tafi Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
Don Sheva'Li Antey of Star Tesh (DSP d 21) x Star Tesh O'Dezi (DSP f 03 21 33)
362 DSP V / DSP g 09 21 33 FI SK LO 17 FI*DON-tastic Alexandra Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Chaise Nibori Chily Pepper's (DSP e 03 21 33) x Jessika Femina Nuda (DSP g)
363 OSH n FI SK LO 14 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
364 OSH b FI SK LO 17 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
365 OSH b FI SK LO 18 FI*Frostnight's Kiss Of The Vampire Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
366 OSH c FI SK LO 18 FI*Frostnight's Charming Devil Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
367 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM NOM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
368 OSH n 23 FI SK LO 18 FI*Eirenen Stolen Heart Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Nisan Oriclis (OSH b) x FI*Eirenen Jungle Freak (OSH f 22)
369 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM BIS
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
370 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*Vintterin Hilma Miinantytär Naaras Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
371 OSH b 24 FI SK LO 18 FI*Frostnight's Romance With Darkness Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque Abs
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
372 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
373 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*Choose DareDeVill Uros Supreme Champion Eric Reijers KM
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
374 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Eric Reijers KM BIV NOM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
375 OSH d 24 FI SK RX 16 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
Shining Shambala Raphael (OSH by 22) x FI*Purrfektin Flor (SIA f 21)
376 OSH d 24 FI SK LO 17 FI*Ori-Katin Crackerjack Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
377 OSH ns 24 FI SK LO 17 FI*Millamarin Koodinimi Hidas Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FI*Choose DareDeVill (OSH d 24) x FI*Martinic Village Girl (OSH bs 25)
378 OSH b 03 22 FI SRK RX FI*Miado Barahir House Of Bëor Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
379 RUS FI SK LO 17 FI*IvanaKallio's Dirlandaa Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
S*Barynia's Prins Aladdin (RUS ) x FI*Bessemjanka's Qaramell (RUS )
380 RUS FI SK RX 17 Amadeus vom Wolfsee Uros Avoin Vladimir Isakov Abs
Aljoscha vom Wolfsee (RUS ) x Sherona vom Haus der Sechem (RUS )
381 RUS FI SK LO 17 FI*Hana-Bi Virvatuli Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Sini-Hilkan CocoaBloom (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
382 RUS FI SK LO 17 FI*Starstruck's Queen of Diamonds Naaras Avoin Vladimir Isakov Abs
FI*Janatuisen Flocon de Neige (RUS ) x Asolan Matami Mau Vander Marco (RUS )
383 RUS FI SK LO 18 S*Kyanos Helene Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Gaston Mollis Felis, CZ (RUS ) x S*Mistlurens Inez (RUS )
384 RUS FI SK LO 18 FI*Hana-Bi Blossom Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
Silverine Hyperion of Hana-Bi (RUS ) x FI*Hana-Bi Ilo (RUS )
385 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Liù Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
386 RUS FI SK LO 15 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
387 SIA n FI SK LO 18 FI*Twist-Tiramisun Essentia Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Amy Jade (SIA n)
388 SIA n FI SK LO 18 FI*Kurosawa Femme Fatale Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Bella-Donna (SIA n)
389 SIA n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
390 SIA a FI SK LO 17 FI*Kelmikerhon Iku-Turso Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
391 SIA a FI SK LO 17 FI*Selcouth Acacia Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Sokeri (SIA n)
392 SIA b FI SK LO 17 FI*Kelmikerhon Ilmarinen Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
393 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
393 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros Siitos
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
394 SIA c FI SK LO 16 FI*Plan-A Mr Mighty Bean Uros International Premior Anna Wilczek Abs
FI*Kelmikerhon Ihanuus I (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
395 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Grand International Champion Francesco Cinque EX1 CACS
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
396 SIA f FI SK LO 14 Azorez Varda Tintalle of Kaspektin Naaras International Premior Francesco Cinque EX1 CAGPIB
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
397 SIA h FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker Naaras Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
398 SIA o FI SK LO 18 Cailin Van Scalindjo Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek Abs
Come On Baby Oriclis (SIA o) x Emma Eline van Yindraque (SIA o)
399 SIA b 21 FI SK LO 16 Lumoexpress Mila Naaras