SUROK 157. Kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 14.7.2018 Loppuu 14.7.2018
Ilmoittautuminen alkaa 22.3.2018 Ilmoittautuminen loppuu 12.6.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 30.6.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Kerava
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, hakkitoive@surok.fi
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262, assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Leena Nuolimäki (hyvinvointivastaava)
Lisätietoja Viimeinen rokotuspäivä näyttelyyn on 29.6.2018

Kutsu

EARLY BIRD HINTA 23.3.-14.4.
SUROK jäsen 34€, muut 36€


Leimakortit lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen osoitteella: Eeva Lindblom, Kantohaka 4 H 31, 02410 KIRKKONUMMI

Maksamattomat tai kesken-tilaan jätetyt ilmoittautumiset poistetaan ilman erillistä ilmoitusta, kun kissamäärä tulee täyteen tai ilmoittautuminen päättyy.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 93
2 143
3 132
4 136
Kotikissat 10
Yhteensä 514

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 17 FI*Elrikan Immanuel Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n FI SK LO 18 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
3 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
4 EXO f FI SK LO 17 FI*Cherish's Raspberry Naaras Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros International Champion Katarina Báliková EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
6 EXO n 22 EE*Bromios my HurVur Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1 NOM BIS
Blackberry Svetskaya Zabava*BY (EXO n) x Dorothea Iz Boyar (EXO fs 22)
7 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
8 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
9 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
10 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
11 EXO n 03 24 FI SK LO 18 FI*Jewelstory Tonight Star Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
12 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB NOM
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
13 EXO f 03 24 FI SK LO 17 FI*Elrikan Ilona Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
14 EXO g 03 23 FI SK LO 17 FI*Whispers Oxana Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC NOM BIS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
15 EXO d 21 33 FI SK LO 18 Ayser's Genius Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB NOM
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
16 EXO f 21 33 FI SK LO 18 Ayser's You Against You Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
17 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB NOM
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
17 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
18 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
18 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
19 PER f FI SK LO 18 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
20 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Katarina Báliková KM NOM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
21 PER ns FI SK LO 18 FI*Timanfaya The Power Of Love Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
22 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS NOM BIS
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
23 PER ds 11 FI SK LO 18 FI*Timanfaya Heart And Soul Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
24 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Supreme Premior Katarina Báliková KM NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
24 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Veteraani Minna Krogh 2
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
25 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Michael Edström KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
25 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Veteraani Minna Krogh Arvosteltu
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
26 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Katarina Báliková KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
27 PER g 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Goût de Diamants Naaras Avoin Michael Edström Abs
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers (PER g 02)
28 PER g 03 FI SK LO 18 FI*Jewelstory Heartbreaker Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
29 PER n 01 21 62 FI SRK LO FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström Abs
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
30 PER a 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Elrikan Iden Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
31 PER e 01 62 S*Coolgrime's #Trilla Naaras Champion Katarina Báliková EX1 CACIB
S*Sidentassen King of Kings (PER d 01 21) x S*Sidentassen Miss Behaving (PER fs 01 21)
32 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
33 RAG n FI SK LO 17 Gayaneh Oscillatoria oblivia Naaras Champion Michael Edström EX1 No Cert
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
34 RAG n FI SK LO 17 FI*Snowrag Tinky Winky Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Snowrag Skeeter Rabbit (RAG a)
35 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
36 RAG a FI SK LO 18 Wendisangels Blue Willie Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x Taikatuulen Tytti (RAG a 04)
37 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
38 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros Grand International Premior Bjarne Wikström Abs
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
39 RAG c FI SK RX 18 Mokotuvan Nutukka Utuinen Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
Of Elisir Fudge/ID (RAG c 04) x Xara Koci Szarm*PL (RAG b)
40 RAG e FI SK LO 17 FI*Dollyblues Waitin' On A Sunny Day Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Dollyblues Wonder Of It All (RAG a) x FI*Dollyblues Sentimental (RAG g 04)
41 RAG g FI SK LO 18 FI*Collicatin Mexican Misty Mindy Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Collicatin Mexican Boyfriend (RAG n 03) x FI*Utuinen Taste of Chocolate (RAG h)
42 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Supreme Champion Katarina Báliková KM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
43 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
44 RAG n 04 FI SK LO 18 George Azure Eyes*PL Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
45 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Promising Pele Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
46 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Dollyblues I Can Break Your Heart Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Dollyblues Never Can Say Goodbye (RAG a 03) x FI*Dollyblues The Prettiest Star (RAG n 03)
47 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Snowrag Jungle Love Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
48 RAG a 04 FI SK LO 18 PL*Ragissa Winnetou Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
ES*Malattodolls Treasure (RAG a 04) x PL*Ragissa Oceania (RAG n)
49 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Snowrag Jungle Fever Naaras Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
50 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1 BIV NOM BIS
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
51 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
52 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Grand International Premior Katarina Báliková EX1 CAPS
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
53 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Grand International Premior Katarina Báliková EX1 CAPS
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
54 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Juno Primas Naaras Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP BIV
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
55 RAG d 04 FI SK LO 18 FI*Sunrunner's Jannon Jarlath Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd (RAG f 03)
56 RAG g 04 FI SK LO 17 FI*Dollyblues Dream Baby Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Dollyblues Wonder Of It All (RAG a) x FI*Dollyblues Sentimental (RAG g 04)
57 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
57 RAG n 04 21 FI SK LO 16 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*ElHeMa's Love with Gunbertus (RAG d 03 21) x S*Fyrpihl's Heavenly Freya (RAG n 04)
58 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Notholca noster Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
59 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Navicula nix Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
60 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Katarina Báliková KM NOM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
60 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Minna Krogh Arvosteltu
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
61 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Katarina Báliková KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
61 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Veteraani Minna Krogh 2
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
62 SBI a Nova Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
S*Silver Crystals Dreamcatcher (SBI a) x S*Mirari Blueeyed Michelle (SBI b)
63 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
64 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
65 SBI g FI SK RX 17 FI*Annmark Gaiane Naaras Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
FI*Tamus Garret (SBI e 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
66 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
66 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Minna Krogh 1 NOM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
67 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
67 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras Veteraani Minna Krogh 3
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
68 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
69 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Katarina Báliková KM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
70 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
71 SBI d 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Wanzheng Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
71 SBI d 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Wanzheng Naaras Veteraani Minna Krogh 4
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
72 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
72 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Minna Krogh 4
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
73 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras International Premior Bjarne Wikström Abs
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
74 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bey Bunyamin Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
75 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
75 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Minna Krogh 3
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
76 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Afacan Alev Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
77 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 16 FI*Bastetin Alaattin Uros Kastraatti Bjarne Wikström Abs
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
78 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Michael Edström KM NOM BIS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
79 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
80 TUV g 61-63 / TUV g 61 FI SK LO 14 Avyonah Blueberry Naaras International Champion Michael Edström EX1 No Cert
Avyonah Chaleb Herr vom See (TUV e) x Safkan Kedis Isabella (TUV g)
81 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Grand International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
81 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Katarina Báliková 2
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
82 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 18 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB NOM
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
83 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
84 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Miquel Angel Sierra Bernal KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
85 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Grand International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACS NOM
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
86 MCO I / MCO a FI SK LO 17 FI*Krysos BigMac Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos The Shadow by my side (MCO w)
87 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Mainehaan Olivia Naaras International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
88 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
89 MCO II / MCO a 02 62 FI SK LO 18 FI*Mostlycats Elfman Strauss Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
90 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 18 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund Abs
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
91 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB BIV
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
92 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
93 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Let There Be Rock Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
94 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Mahtitassun JumpraHuiti! Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
95 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 18 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
96 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Misty Mae Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
97 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Marie Westerlund KM BIV NOM BIS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
98 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
98 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Katarina Báliková 1 NOM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
99 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Kastraatti Marie Westerlund EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
100 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Alder Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 DK Red Line's Zorba Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
102 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
103 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Leader Of Them All Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
104 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX3
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX4
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
106 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 17 FI*Marskin Mission Impossible Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo MCO ns 09 22
Marelax Pride Sheldon (MCO n 09) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
106 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 17 FI*Marskin Mission Impossible Uros Määrittely Katarina Báliková MCO n 09 22
Marelax Pride Sheldon (MCO n 09) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
107 MCO IV / MCO n 09 22 Shakespeare in love Estate Pearls*RU Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX2
Cascademnt Snow Patrol (MCO n 09 22) x Felisha Estate Pearls*RU (MCO n 22)
108 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
109 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Grand International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACS BIV
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
110 MCO V / MCO d 22 Roy Estate Pearls*RU Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
111 MCO V / MCO d FI SK LO 17 S*Moon Kewa's Little John Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX2
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
112 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Globel's Koh-i-noor Jewel Safir Tiffany Naaras Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACIB
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*Godfather's Francine (MCO n 22)
113 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Globel's Koh-i-noor Pink Diamond Lola Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*Godfather's Francine (MCO n 22)
114 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
115 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Rotcat Urwic Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
116 MCO V / MCO f FI SK LO 18 FI*Rotcat Unia Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 BIV
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
117 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 SE*KobbaCat's Fancy face Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX2
Uf Yori of Sudden Blazing,CZ (MCO d 22) x SE*KobbaCat's Carolina Reaper (MCO f)
118 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 18 FI*SolarWind's Hebe Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x S*Shantaram's Evil Woman (MCO fs)
119 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 17 SE*KobbaCat's Dingel Naaras Premior Miquel Angel Sierra Bernal Abs
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x SE*KobbaCat's Athena (MCO g 09 22)
120 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB BIV
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
121 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
122 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Mostlycats Twinkie Uros Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACIB
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
123 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Key to My Heart Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
124 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*Krysos Dione Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FI*Krysos Objet d´art (MCO es 22)
125 MCO VI / MCO g 03 22 FI SK LO 18 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 BIV
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
126 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGPIB NOM BIS
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
127 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 13 Makarena Perfect Basteta*LT Naaras Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPIB
Hadas Perfect Basteta*LT (MCO d 22) x Alwaro Inna Polaris*PL (MCO f 09 22)
128 MCO VI / MCO d 01 21 62 SE*Box Buster'z Krickidoll Of U.Mystic Uros Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPIB BIV NOM
(N)Tojo Polaris Urban Mystic (MCO d 03 22) x SE*Box Buster'z Flashing DracuLaura (MCO f 02 21)
129 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Happens Naaras Määrittely Katarina Báliková MCO d 09
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
130 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
131 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
132 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
133 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
134 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
135 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
135 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Määrittely Katarina Báliková MCO ds 22
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
136 MCO VII / MCO fs FI SK LO 18 FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Pinewoods Yummy Yummy Yummy (MCO n 09 22)
136 MCO VII / MCO fs FI SK LO 18 FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy Naaras Määrittely Katarina Báliková MCO fs
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Pinewoods Yummy Yummy Yummy (MCO n 09 22)
137 MCO VII / MCO as 24 SE*WildTail's Maddox Of Helix Uros Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB
SE*WildTail's Helix Of Thunder (MCO a) x SE*Box Buster'z Dream of Spring (MCO as 24)
138 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 18 Fayola Xenon Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX2
Fayola Monterey (MCO ns 09) x Fayola Ximenapp (MCO f 09)
139 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 18 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 BIV NOM BIS
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
139 MCO VIII / MCO ds 09 25 FI SK LO 18 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Määrittely Katarina Báliková MCO ds 09 22
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
140 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
141 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Be My Christmas Miracle Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX2
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Kasmasiinin Zinnia (MCO n 03 22)
142 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 18 FI*SolarWind's Hestia Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX2
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x S*Shantaram's Evil Woman (MCO fs)
142 MCO VIII / MCO gs 09 FI SK LO 18 FI*SolarWind's Hestia Naaras Määrittely Katarina Báliková MCO g 09
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x S*Shantaram's Evil Woman (MCO fs)
143 MCO VIII / MCO fs 03 FI SK LO 18 FI*SolarWind's Nyks Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX3
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
144 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras Grand International Premior Marie Westerlund EX2
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
145 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
146 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
147 NEM I / NEM d FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS BIV
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
148 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
149 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Fiona Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
150 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
151 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 Charinitha Perelka*PL Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Jessica Larja Fantasia, CZ (NEM a 09 21)
152 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
153 NEM II / NEM n 03 21 FI SK LO 18 Imageblaze Eunice Uros Premior Marie Westerlund EX1 CAPIB
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
154 NFO I / NFO n FI SK LO 18 FI*Karvanaaman Nefernefernefer Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Orion av Barnedroem (NFO n 22) x FI*Karvanaaman Frida (NFO a)
155 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
156 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Pepleri Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX2
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
157 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
158 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
159 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Bohemian Rhapsody Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
160 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB NOM
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
161 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Grand International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACS BIV
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
162 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
163 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACIB
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
164 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 NOM
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
165 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*WitSarin Rosina Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
166 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 BIV NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
167 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 18 FI*RockyHill's Haiwee Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
168 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*Karvanaaman Brima Uros Supreme Premior Miquel Angel Sierra Bernal KM
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
169 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
170 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM BIV
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
171 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Carwalions Chinook Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
172 NFO VI / NFO f 09 22 SE*RazerCat'z Brumme-Lisa Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x S*Miss Mikkus' Lady Gaga (NFO f 09 22)
173 NFO VI / NFO d 09 24 S*Miss Mikkus' Popeye Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Miss Mikkus' N'Ice (NFO fs 09 24)
174 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 18 Delicja Adsum*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
Krug Duszek Lasu*PL (NFO ns 24) x Idaja Adsum*PL (NFO g 09 23)
175 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Balder Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
176 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Freija Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
177 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
178 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Volga Naaras Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
179 NFO VII / NFO ns 23 S*Puzzlebitens Cuba Libre Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
IDP*Lufsenburg Tiger (NFO n 23) x S*Puzzlebitens Briza Darrgräs (NFO fs 09 22)
180 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 18 Prana's Goldfinger Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund Abs
S*Virentoftas Frank (NFO ns 23) x SE*Prana's Solero (NFO f 22)
181 NFO VIII / NFO ds 09 23 SE*Gryttjens Cochise Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
182 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX2
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
183 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
184 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Tiffanie Naaras International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGPIB
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
185 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Kastraatti Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAP
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
185 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Katarina Báliková 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
186 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
187 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Catillus Nightfall Quiche Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
188 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
189 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
189 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Veteraani Katarina Báliková 2
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
190 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
191 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros Määrittely Katarina Báliková SIB ny 22
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
191 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 No Cert
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
192 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Menninkäinen Uros Avoin Marie Westerlund EX2
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
193 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 Glaucos White Witch, CZ Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
194 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 18 FI*Amurin Naftali Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 NOM BIS
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Navara Sibaris*RU (SIB n 09 23)
194 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 18 FI*Amurin Naftali Uros Määrittely Katarina Báliková SIB n 24
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Navara Sibaris*RU (SIB n 09 23)
195 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 17 FI*Balladin Buffy Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Apachiris Frida (SIB n 09 22)
196 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Supreme Premior Marie Westerlund KM
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
197 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
198 SIB VII / SIB ns FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Continental Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
199 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 17 FI*ArcticWilds Layale Naaras Kastraatti Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAP
VinniMur Zlatogor (SIB es 11) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
200 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 18 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
201 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
202 TUA VII / TUA ns 24 FI SK LO 17 FI*Tangerine's Felicity Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal Abs
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
203 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 17 FI*Felesin Polli Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Regina (TUA w)
204 BEN n 22 FI SK LO 17 FI*Heillandi Dragonite Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
205 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
206 BEN n 24 S*KungsgardenCats Darlings Romeo Uros Premior Martin Urban EX1 CAPIB IP
DK*Benga Fauno In Bosco (BEN n 24) x Absolutely Elizas Darling (BEN n 24)
207 BEN n 24 FI SK RX 17 Arindi Cats Dottie Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
Duco of Arindi Cats (BEN n 22) x Spotselotica Ratatouille (BEN ns 24)
208 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Bengabling Bandito Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX3
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
209 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Arcanine Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
210 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Mew Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX2
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
211 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Anna Glitter Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX2
Inkuban Carib (BEN n 24 33) x Bianca (BEN n 24)
212 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*PurrGold Independent Ilia Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1 BIV NOM BIS
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
213 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Martin Urban KM BIV
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
214 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
215 BEN n 22 31 FI SRK RX 14 FI*Hiesun Ocean Poem Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
216 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
216 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
217 BEN n 24 32 FI SK RX 18 S*Leopardettes Geronimo Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
Joker Nomination*RU (BEN n 22 32) x S*Leopardettes Freya (BEN n 24 33)
218 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
218 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Eric Reijers 1 NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
219 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
220 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
221 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
222 BLH f 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
223 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
224 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 17 Jewels Choice Silver Ice Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB NOM
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
225 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 17 FI*Kissamummon Helmiina Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC BIV
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara (BML ns 11 31)
226 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Severi Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
227 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Sannikka Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
228 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
229 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
230 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
231 BSH b FI SK LO 17 FI*NougatNibbles Big Schoko Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FI*Coventry's Nougat Nibbles (BSH h)
232 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
233 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Soma Lilla Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
234 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
235 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
235 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Eric Reijers 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
236 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
237 BSH j FI SK LO 17 FI*SpecialOrder's Lilac Haze Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x FI*SpecialOrder's Venus (BSH r)
238 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
239 BSH p FI SK RX 16 FI*SpecialOrder's Saturn Uros International Premior Vladimir Isakov EX2
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
240 BSH d 24 FI SK LO 17 FI*Coventry's Vernon Uros Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
241 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
242 BSH ns 22 64 FI SK RX 18 FI*Englishfellows Boris Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Princeton de Noble*LV (BSH ns 22) x FI*Kipardi's On my way (BSH ns 22)
243 BUR n FI SK LO 18 FI*Ninelli's Dali's Design Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Gelato al Cocco Charlesbur, CZ (BUR b) x FI*Ninelli's Öögabööna (BUR g)
244 BUR n FI SK LO 16 FI*Oliivian Charlie Brown Uros International Premior Vladimir Isakov Abs
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
245 BUR a FI SK LO 17 FI*Seirene Amazonia Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Rapunzel (BUR n)
246 BUR b FI SK LO 17 FI*Ninelli's Artorias Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
Gelato al Cocco Charlesbur, CZ (BUR b) x FI*Ninelli's Åhhåhhåijaa (BUR a)
247 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
248 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öökuninganna Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
249 BUR d FI SK LO 18 FI*Hovikissan Flame Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
250 BUR d FI SK LO 18 FI*Karvanverran Pakkasherra Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
251 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
252 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
253 BUR e FI SK LO 17 FI*Crossroads Love Actually Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
254 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM BIS
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
255 BUR f FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
256 BUR g FI SK RX 17 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
257 BUR h FI SK LO 18 FI*Crossroads Briannah Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
FI*Ninelli's Arishok (BUR b) x FI*Aberwyn Whitney Whiteout (BUR j)
258 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Dandelion Naaras Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
259 EUR n FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Cool G. Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
260 EUR g FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Louise Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Edward (EUR a) x FI*Pinkkitassun Iris (EUR d 24)
261 EUR n 22 FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Selma Taateli Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
262 EUR n 23 FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Candy Cane Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
263 EUR n 23 FI SK RX 17 FI*Ellimellin Mozart Amadeus Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Pinkkitassun Ellen (EUR f 23)
264 EUR a 23 FI SK RX 17 FI*Himmelintähden Ellinoora Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
265 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
265 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Eric Reijers 1 NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
266 EUR d 22 FI SK LO 17 Silkkiturkin Samettikukka Naaras International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
267 EUR d 22 FI SK LO 18 Silkkiturkin Tiitiäinen Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
268 EUR d 23 FI SK RX 17 FI*Ellimellin Cici Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Pinkkitassun Ellen (EUR f 23)
269 EUR d 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dionysos Uros International Premior Martin Urban EX1 CAGPIB
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
270 EUR e 23 FI SK RX 17 FI*Himmelintähden Elastinen Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
271 EUR e 23 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
272 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov Abs
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
273 EUR f 23 FI SK RX 17 FI*Pinkkitassun Ofelia Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pinkkitassun Kristiina (EUR e 23)
274 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
275 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Kastraatti Martin Urban EX1 No Cert
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
276 EUR as 23 FI SK RX 17 FI*Himmelintähden Ainoo Penni Naaras Avoin Martin Urban EX1 CAC
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
277 EUR as 23 FI SK RX 18 FI*Kuukissan Erendis Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
FI*Pikku-Piun Gandalf Grey (EUR a 23) x FI*Kiipun Shadow of the Wind (EUR as 23)
278 EUR as 23 FI SK RX 16 EE*Blueberry Wildstar Uros Premior Martin Urban EX1 CAPIB
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
278 EUR as 23 FI SK RX 16 EE*Blueberry Wildstar Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
279 EUR as 23 FI SK RX 14 FI*Kiipun Shadow of the Wind Naaras Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FI*Kassilan Suvun Salarakas (EUR a 24) x FI*Kassilan Lystikäs Lyyli (EUR ns 23)
280 EUR es 24 FI SK RX 17 FI*Himmelintähden Et Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
281 EUR fs 23 FI SK RX 17 FI*Pinkkitassun Olga Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek DISQ AGR.
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pinkkitassun Kristiina (EUR e 23)
282 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Martin Urban KM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
283 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
284 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
285 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
286 KOR FI SK LO 16 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
287 KOR FI SK LO 16 FI*Qurokon Alina Luuk Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Hovikissan Q-T (KOR )
288 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
289 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
290 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
291 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Veteraani Eric Reijers 2
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
292 MAU n 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Pili Psusennes Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Qudsiyah Qubilah (MAU n 24)
293 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
294 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Martin Urban KM NOM BIS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
295 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Martin Urban KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
295 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Eric Reijers 3
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
296 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Grand International Champion Martin Urban EX1 CACS BIV NOM
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
297 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Amare-Cattus Don Duudson Uros Avoin Martin Urban EX1 CAC
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
298 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Omar Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
299 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Uniikki Pellonpekko Uros Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX2
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
300 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Uniikki Kuuterneito Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Urban EX1 BIV
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
301 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*WiliWilla Lonely Rider Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1 BIV NOM BIS
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*WiliWilla Orange Tip (OCI b 24)
302 OCI n 24 FI SK LO 18 Zayenah Kangaroo Paws Uros Pennut 4-7 kk Martin Urban EX2
Chezami Azazel (OCI b 24) x Zayenah Peekaboo (OCI ns 24)
303 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Valkyrie Naaras Pennut 4-7 kk Martin Urban EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
304 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Wings of the Storm Uros Kastraatti Martin Urban EX1 CAP
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
305 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
306 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
307 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
308 OCI b 24 FI SK RX 17 S*John-Johns Tahir Elci Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Aschley Emibell*RU (OCI b 24) x S*John-Johns Shine (OCI p 24)
309 OCI b 24 FI SK LO 16 Padmé de OciSpot Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Eytan Lunar Spell *PL (OCI ns 24) x Deanna de OciSpot (OCI c 24)
310 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
311 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Merton Charm Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
312 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Premior Martin Urban EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
313 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS BIV
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
313 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
314 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Pride and Joy Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
315 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Red Explorer Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
316 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB BIV
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
316 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
317 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*WiliWilla Tweedlee Dee Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
318 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Topspot Before Midnight Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
319 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras International Champion Martin Urban EX1 CAGCIB
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
320 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Doris Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
321 OCI os 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Dumle Uros Avoin Vladimir Isakov Abs
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
322 OCI os 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Runemaster Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
323 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX Katrin's Curly Onix Blue Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
324 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX FlodoCats Alejandro Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
325 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Supreme Champion Francesco Cinque KM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
326 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros Grand International Champion Francesco Cinque EX1 CACS
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
327 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras Grand International Champion Francesco Cinque EX1 CACS
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
328 ABY n FI SK LO 17 Cellani Sieno UkassaKinté Uros Champion Francesco Cinque EX1 CACIB BIV NOM
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
329 ABY n FI SK LO 16 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Champion Francesco Cinque Abs
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
330 ABY n FI SK LO 18 Heru's Alchimie Uros Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1
Heru's Moon Beam (ABY n) x Heru's Julia (ABY n)
331 ABY n FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Kleopatra Naaras Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque Abs
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
332 ABY n FI SK LO 18 Taco Villa's Honey Ryder Naaras Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1 NOM
Shadeaby Doubleoseven of Tacovilla (ABY n) x Holoserica Vesper Lynd of Tacovilla (ABY n)
333 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Supreme Premior Francesco Cinque KM NOM BIS
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
334 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Supreme Premior Francesco Cinque KM BIV NOM
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
335 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Grand International Premior Francesco Cinque Abs
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
335 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Veteraani Francesco Cinque Abs
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
336 ABY n FI SK LO 17 FI*Amajan Odessa Oronza Naaras Premior Francesco Cinque EX1 CAPIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
337 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Supreme Champion Minna Krogh Abs
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
338 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
339 ABY a FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
340 ABY a FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
341 ABY a FI SK LO 17 FI*Neaera's Celeste Velato Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Hazel Huntress (ABY p)
342 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
343 ABY a FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Daphne Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
344 ABY o FI SK LO 16 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros Supreme Champion Eric Reijers KM
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
345 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM BIV NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
346 ABY o FI SK LO 16 FI*Neaera's Iaera Nalani Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
347 ABY o FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC NOM
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
348 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
349 BAL c FI SRK LO FI*BaliDancer's Caya Naaras Kastraatti Dietmar Sagurski EX1 CAP
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
350 CRX I / CRX n FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Mary Read Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC BIV
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
351 CRX I / CRX ns FI SK LO 18 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
352 CRX I / CRX n FI SK LO 18 FI*Piupaws Princess Zelda Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
353 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
354 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC NOM
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
355 CRX II / CRX n 02 62 FI SK RX 18 FI*FunkyJam's Heartbreaker Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
356 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Dietmar Sagurski KM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
357 CRX III / CRX f EE*Solaris Planet Vesta Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX2
EE*Solaris Planet Nefris (CRX d) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
358 CRX III / CRX f LV*Kotinuca Bonneville Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1 NOM
Nilson Wave Cult*LT (CRX n) x Rococo Noksas*LT (CRX d 03)
359 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 17 FI*Piupaws Gum in My Hair Naaras Champion Dietmar Sagurski EX1 CACIB
FI*Piupaws Mission: Impossible (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium (CRX f 03 23)
360 CRX IV / CRX d 02 62 FI SK LO 18 FI*Merivirran Bono For U2 Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Vesper Mon Sasti*PL (CRX f 02)
361 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
361 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
362 CRX V / CRX n 23 FI SK LO 18 FI*Piupaws Lara Croft Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
363 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Gaala-Star Ivori Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
364 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK RX 18 FI*FunkyJam's Not like The other girls Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
365 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Quintessa Naaras Champion Francesco Cinque EX1 CACIB NOM
FI*Jip-Jap'n Nikos Newsboy (CRX bs) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
366 DRX I / DRX n FI SK LO 17 EE*Serengeti Masterpiece Uros International Champion Francesco Cinque EX1 CAGCIB
Likoma's Der Graf (DRX n) x EE*Cricket Rose Masterpiece (DRX h 32)
367 DRX I / DRX n FI SK RX 17 FI*Åbodas Mochi Uros Avoin Francesco Cinque EX1 CAC
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Mirexin Joyful Juliet (DRX n 32)
368 DRX I / DRX a FI SK LO 17 FI*Avariel Obi Banoffi Naaras Avoin Francesco Cinque EX1 CAC
Xarmax DevonDream*PL (DRX n 03 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
369 DRX I / DRX n FI SK RX 18 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1 BIV
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
370 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Kaya Naaras International Premior Francesco Cinque EX1 CAGPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
371 DRX I / DRX n FI SK LO 17 FI*Tomorrowland Crazy Carlos Uros Kastraatti Francesco Cinque Abs
Sunny Elf Jeronimo (DRX n 33) x FI*Tomorrowland Amazing Aurora (DRX b)
372 DRX III / DRX f FI SK RX 17 FI*Åbodas Saimi Naaras Champion Francesco Cinque EX1 CACIB
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Åbodas Taimi (DRX f)
373 DRX IV / DRX d 03 24 FI SK RX 18 Arseni Sodetan Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Profitrol' Geniality (DRX n 03) x Holiday Shanel-Talisman Epoch (DRX f 03 21 33)
374 DRX IV / DRX d 09 23 S*Exaduz Fergus Uros Premior Eric Reijers EX1 CAPIB NOM
S*Zwelaboz Mumin (DRX b 09) x S*Exaduz Raven (DRX f 09)
375 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 17 FI*Mirexin Patrik Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
376 DRX VI / DRX n 03 24 SE*Recce Pod Sisu XA-185 Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM
Yukon DevonDream*PL (DRX n 03 24) x Ulica Happymiau*PL (DRX f 03 24)
377 DRX VII / DRX n 21 32 FI SK LO 16 S*Infracat's J James Joyce Uros Champion Francesco Cinque EX1 CACIB
S*Röda Nejlikan's II InstantAddiction (DRX n 32) x S*Infracat's B Born on the Bayo (DRX f 09 21 32)
377 DRX VII / DRX n 21 32 FI SK LO 16 S*Infracat's J James Joyce Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Röda Nejlikan's II InstantAddiction (DRX n 32) x S*Infracat's B Born on the Bayo (DRX f 09 21 32)
378 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 16 FI*Mirexin Martin Uros Avoin Francesco Cinque EX1 CAC
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Zhamiran Zabrina Zakaiah (DRX f 21 33)
379 DRX VII / DRX n 21 32 FI SK LO 18 FI*Åbodas Teebo Uros Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1 BIV
S*Infracat's J James Joyce (DRX n 21 32) x FI*Åbodas Eimi (DRX n)
380 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 18 FI*Åbodas Wicket Uros Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX2
S*Infracat's J James Joyce (DRX n 21 32) x FI*Åbodas Eimi (DRX n)
381 DRX VII / DRX n 21 32 FI SK LO 18 FI*Åbodas Yedda Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
S*Infracat's J James Joyce (DRX n 21 32) x FI*Åbodas Eimi (DRX n)
382 DSP III / DSP g 21 FI SK RX 18 Star Tesh Di Tafi Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
Don Sheva'Li Antey of Star Tesh (DSP d 21) x Star Tesh O'Dezi (DSP f 03 21 33)
383 DSP V / DSP g 09 21 33 FI SK LO 17 FI*DON-tastic Alexandra Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Chaise Nibori Chily Pepper's (DSP e 03 21 33) x Jessika Femina Nuda (DSP g)
384 OSH n FI SK LO 16 Felinea Magie Noire Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Durrdana's Dino (OSH b 24) x Felinea Ia Orana (OSH n)
385 OSH b FI SK LO 17 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
386 OSH b FI SK LO 18 FI*Frostnight's Kiss Of The Vampire Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
387 OSH c FI SK LO 18 FI*Frostnight's Charming Devil Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
388 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM NOM BIS
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
389 OSH h FI SK LO 18 FI*Eirenen Shufflin Over Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Nisan Oriclis (OSH b) x FI*Eirenen Jungle Freak (OSH f 22)
390 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
391 OSH b 22 FI SK LO 16 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
391 OSH b 22 FI SK LO 16 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros Siitos Dietmar Sagurski
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
392 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
393 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*Vintterin Hilma Miinantytär Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
394 OSH b 24 FI SK LO 18 FI*Frostnight's Romance With Darkness Naaras Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski