POROK 56. kansainvälinen kissanäyttely 7.7.2018
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 7.7.2018 Loppuu 7.7.2018
Ilmoittautuminen alkaa 15.3.2018 Ilmoittautuminen loppuu 6.6.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 21.6.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 390   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Kempelehalli, Koulutie 3, 90440 Kempele
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Anna Korhonen, Savottatie 45 D 16, 90420 Oulu, porok.nayttely@gmail.com, p. 050 410 9010
Näyttelypäällikkö, myyntipöydät, mainokset luetteloon: Riikka Turpeinen, pj.porok@gmail.com, p. 050 4868851 
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen ,willicon@surok.fi
Rahastonhoitaja: Seija Martila, talous.porok@gmail.com
Lisätietoja Näyttelykutsu

Näyttelymaksut: • FIFe-jäseniltä 36 € / kissa / pv  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv  • POROKin jäsenten kissat 33 € / kissa / pv, HUOM! Varhaisen ilmoittatumisen tarjous POROK-jäsenille 15.3.-15.4. 60 € / kissa / 2 pv  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 33/36 € / kissa. • Tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15 €.

Leimakortilla maksettaessa leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille heti ilmoittautumisen jälkeen!
Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 72
2 123
3 81
4 75
Kotikissat 10
Yhteensä 361

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me I Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
2 EXO d S*Flips Follow Your Wild Dreams I Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
3 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows I Uros 5 (IC) Reijers Eric Abs
4 EXO a 21 33 Ayser's Twilight I Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
5 EXO d 21 33 FI*Shamirin Cool Cashmir I Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
6 EXO d 21 33 FI*Shamirin Cutie Cinderella I Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
7 PER f S*Optimal Prime's Ziri I Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
8 PER g SE*Virrivinda's Sweet Josephine I Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
9 PER ds S*Flips Coconut I Uros 13c (Määrittely) Isakov Vladimir PER ds
9 PER ds S*Flips Coconut I Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM BIS
10 PER n 22 SE*Virrivinda's Koh-i-Noor I Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC NOM
11 PER d 24 FI*Shamirin Bandito Boy I Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
12 PER a 02 62 Agaro Pers Fenix I Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP NOM
13 PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido I Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
13 PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido I Uros 17 (Veteraani) Eek Magnusson Iréne 1 NOM
14 PER d 21 33 FI*Marjakorin Emiliano I Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
15 PER f 21 33 Ayser's Q-Girl I Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
16 RAG n SE*Sightly Dolls MM Bacardi Vaníla I Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
17 RAG n FI*Uniklubin Kamomilla I Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX2
18 RAG n FI*Pengvin's Maxentius I Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM BIS
19 RAG n FI*MyOrigo's Dum Tek Nasu I Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
20 RAG f FI*Celestial's Bushmills Red Bush I Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric Abs
21 RAG f FI*Uniklubin Perfect Pearl I Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
22 RAG n 21 Gayaneh Oscarella omen I Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
23 RAG d 21 FI*Helmikeijun Black Pearl I Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB NOM
24 RAG e 21 FI*Uniklubin Karelia I Uros 10 (KAS) Jones Steven L. Abs
25 RAG n 03 UA*Science Fiction C-sharp I Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
26 RAG n 03 FI*Kukissa Jester of Wolfsbane I Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
27 RAG a 03 S*Krickelins Rufus I Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV NOM
28 RAG a 03 UA*Science Fiction Dot Product I Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
29 RAG a 03 FI*Celestial's Buena Vista Fizz I Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir Abs
30 RAG a 03 FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán I Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
31 RAG a 03 FI*Celestial's Hot Shot I Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
32 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl I Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
33 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel I Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM BIV
34 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart I Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
35 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho I Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
36 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bentley I Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. Abs
37 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma I Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM NOM BIS
38 RAG n 04 21 FI*Helmikeijun Fairy Pearl I Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. Abs
39 RAG a 03 21 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 I Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
40 SBI n FI*Harebell King Star Kalervo I Uros 1 (SC) Reijers Eric KM BIV NOM BIS
41 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka I Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
42 SBI n FI*Lofanna Guernica I Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
43 SBI n FI*Birmayan Galadriel I Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
44 SBI n FI*Helin's Anastasia Alma I Naaras 10 (KAS) Reijers Eric Abs
45 SBI a Kurt I Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
46 SBI a Demian Suomi100 Pätkä I Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC BIV
47 SBI a S*Chimär's Kornelius I Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
48 SBI a S*Chimär's Kornelia I Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
49 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! I Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
50 SBI b FI*Harebell Quality of Life Onni I Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
51 SBI b IDP*Backkara's Azzaro I Uros 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
52 SBI b FI*Helin's Burton I Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
53 SBI c S*Källtäppans Luvo Lupino I Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV
54 SBI c FI*Harebell Niiskuneiti I Naaras 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
55 SBI c (N) Temms Ylang-Ylang I Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
56 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum I Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
57 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka I Naaras 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
58 SBI f FI*Rais-Kis Aurora I Naaras 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM
58 SBI f FI*Rais-Kis Aurora I Naaras 17 (Veteraani) Eek Magnusson Iréne 1 NOM BIS
59 SBI g FI*Rais-Kis Top Secret I Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
60 SBI h FI*Helin's Elviira I Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
61 SBI h FIN*Harebell Zelda I Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
61 SBI h FIN*Harebell Zelda I Naaras 17 (Veteraani) Eek Magnusson Iréne 2
62 SBI n 21 S*Liljebrand's Tor I Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
63 SBI a 21 (N) Temms Afrodite I Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 NOM BIS
64 SBI b 21 Shapur Crémant I Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
65 SBI b 21 Shapur Angel I Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM BIS
66 SBI e 21 FI*Rais-Kis Too Hot I Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
67 SBI e 21 FI*Lofanna Alvar I Uros 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
68 ACL I / ACL n FI*Siriuksen TitusCurl II Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
69 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Siriuksen XueCurl II Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
70 ACL V / ACL f CharmingCurl Ada Lavelace II Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC NOM
70 ACL V / ACL h CharmingCurl Ada Lavelace II Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir ACL f
71 ACL VII / ACL fs 24 FI*Operadoll's Melisande Mimi II Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
72 ACL VIII / ACL ns 03 FI*Willicon Sailor Jerry II Uros 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
73 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI*Debals Michigan II Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
74 ACS III / ACS n 23 FI*Siriuksen VegaCurl II Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
75 ACS X / ACS ns 21 33 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl II Uros 13c (Määrittely) Isakov Vladimir ACS ns 21 33
75 ACS X / ACS ns 21 33 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl II Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
76 MCO I / MCO a FI*KingLeo's I am Taygete II Naaras 9 (Avoin) Glem Lene Abs
77 MCO II / MCO a 09 PL*Dark Age Kongo II Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
78 MCO I / MCO n HR*Felis Admiranda Grinch II Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1
79 MCO I / MCO n FI*KingLeo's I am Celaeno II Naaras 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
80 MCO II / MCO a 09 FI*Easylife's King of Thunder II Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
81 MCO II / MCO n 09 FI*KingLeo's Earthling Starman II Uros 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
82 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom II Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
83 MCO III / MCO a 22 FI*KingLeo's Heaven Can Wait II Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB BIV NOM
84 MCO III / MCO n 22 FI*Abbas-Coons Ilmari II Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
85 MCO III / MCO n 22 S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows II Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX2
86 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana II Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB NOM
87 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky II Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
88 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Carpe Dajm II Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV
89 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Iiris Kohvee II Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
90 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Iida Rönttönen II Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
91 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo II Uros 2 (SP) Saarela Veikko Abs
92 MCO V / MCO d 22 FIN*Kasmasiinin Virvatuli II Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
93 MCO V / MCO d 22 FI*NineTales No Woman No Cry II Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX2
94 MCO V / MCO d FI*NineTales Numero Uno II Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 BIV NOM BIS
95 MCO V / MCO f 22 FI*NineTales Norma Jean II Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
95 MCO V / MCO f 25 FI*NineTales Norma Jean II Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir MCO f 22
96 MCO V / MCO d 22 FI*Haapamäen Clara Loviisa II Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
97 MCO V / MCO f 22 FI*HeavyMeows Doro - Warrior Soul II Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX2
98 MCO V / MCO g 22 FI*NineTales Kiss Can Change Everything II Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
99 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Gaute Gautesen II Uros 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
100 MCO VI / MCO d 09 25 Pillowtalk's Sheego II Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
101 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Moggi Jam Balaya II Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 BIV NOM
102 MCO VI / MCO f 09 22 FI*ZiBaZoon Electa Sum II Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX2
103 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Hiesun Pohjan Akka II Naaras 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
104 MCO VII / MCO ns FI*HeavyMeows Sweet Soul Sister II Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
105 MCO VII / MCO gs 22 NO*Frostheim's Arya ** II Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC BIV
106 MCO VII / MCO ns 22 FI*Laramillan Obi-Wan Kenobi II Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
107 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball II Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
108 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun II Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS NOM BIS
109 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Geir-Arne II Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB NOM
110 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza II Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM BIV NOM
111 MCO VIII / MCO gs 09 (N) Nordic Lynx's Cinderella II Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
112 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*NomenEst Jon Bon Jovi II Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
113 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*NineTales Dim The Lights II Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
114 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe II Uros 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
115 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella II Naaras 5 (IC) Glem Lene EX2
116 NEM I / NEM n 21 SE*Triquetras Lexington II Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB BIV
117 NEM I / NEM a 21 Sibcoon's Pinocchio *** II Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC NOM
118 NEM I / NEM n 21 Usha Tomanica,CZ II Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
119 NEM I / NEM ns 21 SE* Ice age Indy II Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 NOM
120 NEM I / NEM n 21 SE*Triquetras Taurus II Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX2
121 NEM I / NEM n Baldwin Koci Gaj*PL II Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1
122 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Fiona II Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1 BIV
123 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL II Naaras 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS NOM
124 NFO I / NFO n FI*FoxyPaw's Hootchie Mama II Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
125 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti II Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
126 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Tamara II Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1 NOM
127 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Super Fluke II Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
128 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag II Uros 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM NOM
129 NFO III / NFO n 24 FI*WitSarin Lenita II Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
130 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil II Uros 2 (SP) Eek Magnusson Iréne KM NOM
130 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil II Uros 17 (Veteraani) Glem Lene 1 NOM
131 NFO III / NFO n 24 FI*FoxyPaw's Mannish Boy II Uros 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB
132 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi II Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS NOM
133 NFO IV / NFO n 03 24 FI*FoxyPaw's Spin Doctor II Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
134 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Marjametsän Saravon Pekka II Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
135 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Rosina II Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 BIV NOM BIS
136 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino II Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
137 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo II Naaras 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB NOM
137 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
138 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
139 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Marjametsän Aura II Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
140 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri II Uros 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB BIV NOM BIS
141 NFO VI / NFO d 09 24 FI*WitSarin Simca II Uros 7 (CH) Reijers Eric EX2
142 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Regina II Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
143 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira II Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
144 NFO VIII / NFO ds 09 22 SE*Klint skogens Diamant II Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
145 NFO VIII / NFO ds 09 22 SE*Klint skogens Rose II Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti Abs
146 NFO VIII / NFO gs 09 24 SE*Lisselbacks Gaia II Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
147 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone II Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM NOM BIS
148 SIB II / SIB a 09 FI*Ninatte's Agapito II Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
149 SIB II / SIB a 09 Riverwind Caleb Jamesovic II Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB NOM
150 SIB III / SIB n 24 S*Mysmissens Fräsige Ferrari II Uros 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
151 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Lyydi II Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
152 SIB III / SIB n 24 FI*Tunturikissan Tihku II Uros 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
153 SIB III / SIB n 24 FI*Apachiris Gregory II Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
154 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Livvi II Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX2
155 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Vihtoora II Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP BIV
156 SIB III / SIB ay 24 S*Frostuddens Ella Fitzgerald II Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX4
157 SIB III / SIB ny 22 S*Frostuddens Elsa II Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX3
158 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wendy II Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
159 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Catillus Midday Mazarin II Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX2
160 SIB IV / SIB n 03 24 NO*Kongskogens In Mun Dieada II Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC BIV NOM BIS
161 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ninatte's Bighearted II Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
162 SIB IV / SIB a 03 24 FI*Kesälän Helmi Orvokki II Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
163 SIB IV / SIB n 03 24 S*Starsky's Electra II Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
164 SIB VII / SIB ns 11 NO*Senjaperlen Morningstar My Lo Pearl II Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
165 SIB VII / SIB ns 24 SE*Snow Buddies Budapest cake II Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
166 SIB VII / SIB ns 24 S*Mysmissens Härliga Hailey II Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV
167 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi II Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
167 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi II Naaras 17 (Veteraani) Glem Lene 1 NOM BIS
168 SIB VII / SIB ns 22 SE*Sibirica's Lyra II Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
169 SIB VIII / SIB fs 09 23 S*Millifiore Tussilago II Naaras 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
170 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI*Lumikissan BlingBling II Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX2
171 SIB VIII / SIB ns 09 23 SE*Sibirica's Daisy Boo II Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC BIV
172 SIB VIII / SIB fs 03 S*Mysmissens Kavata Kiwi II Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
173 SIB VIII / SIB fs 09 24 FIN*Lumikissan Uniikki II Naaras 8 (PR) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPIB
174 SIB IV / SIB n 09 23 S*Millifiore Bonzai II Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB BIV
175 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Taigatassun Päivänsäde II Naaras 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP NOM
176 BEN n 22 FI*Kattiklaanin Mercury III Uros 4 (GIP) Patrikainen Katja EX1 CAPS
177 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design III Uros 2 (SP) Patrikainen Katja KM NOM
177 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design III Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM
178 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo III Uros 1 (SC) Patrikainen Katja KM BIV
179 BEN n 24 FI*Hiesun Diamonds in the Sky III Naaras 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB
180 BEN n 24 Ellmax Ruby III Naaras 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB
181 BEN n 24 FI*Hiesun Vidi III Uros 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
182 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina III Naaras 2 (SP) Patrikainen Katja KM
182 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina III Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
183 BEN n 22 31 FI*Hiesun Elrond of Rivendell III Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
183 BEN n 22 31 FI*Hiesun Elrond of Rivendell III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
184 BEN n 22 32 FI*Hiesun Apocalyptica III Naaras 11 (Nuoret) Patrikainen Katja EX1
185 BEN n 22 32 FI*Hiesun Battle Beast III Uros 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1 BIV
186 BEN n 22 32 FI*Hiesun Bitch Alert III Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
187 BEN n 22 33 S*Leopardettes Xtreme Temptation III Uros 8 (PR) Peltonen Martti Abs
188 BEN n 24 32 FI*Hiesun Walking Dead III Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja Abs
189 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon III Uros 2 (SP) Patrikainen Katja KM
190 BEN n 24 33 Boomer Leo Life III Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
191 BLH a FI*Ullukan John Draken III Uros 4 (GIP) Patrikainen Katja EX1 CAPS
192 BLH d FI*Aurantia's Polar Vortex III Uros 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB
193 BLH d FI*Aurantia's Midnight Sun III Naaras 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1 NOM
194 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiina III Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
195 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi III Uros 11 (Nuoret) Patrikainen Katja EX1 BIV
196 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Serafiina III Naaras 11 (Nuoret) Patrikainen Katja EX1
197 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Eevertti III Uros 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
198 BML I / BML as 11 31 FI*Kissamummon Vilperttiina III Naaras 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
199 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde III Naaras 11 (Nuoret) Patrikainen Katja EX1 NOM BIS
200 BSH a FI*Suvikasteen Crixus III Uros 4 (GIP) Patrikainen Katja EX1 CAPS
201 BSH a FI*Noor's Ludvig III Uros 6 (IP) Patrikainen Katja EX1 CAGPIB
202 BSH d FI*Aurantia's Aldebaran III Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM BIS
203 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea III Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
203 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea III Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
204 BSH g FI*Aurantia's Polaris III Naaras 6 (IP) Patrikainen Katja EX1 CAGPIB
205 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 6 (IP) Patrikainen Katja Abs
205 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Abs
206 BSH h FI*Aurantia's Little My III Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
207 BSH bs FI*Aurantia's Lightning III Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko BSH b
208 BSH n 24 S*Millington's Mistinguett III Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja Abs
209 BSH n 24 S*Razzlecat's Lady Godiva III Naaras 8 (PR) Patrikainen Katja EX1 CAPIB NOM BIS
210 BSH ns 11 S*Catpearl's Goshenit, like a Diamond III Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
211 BSH ns 11 S*Esteticas Bimini III Naaras 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
212 BSH ns 11 FI*Sarellin Whiter Shade of Pale III Uros 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB NOM
213 BSH n 03 Tegheon UnderleyHall*PL III Uros 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
214 BSH b 21 33 S*BriSavanti's Francesca III Naaras 4 (GIP) Patrikainen Katja EX1 CAPS
215 BUR n FI*Seirene Copacabana III Naaras 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB NOM BIS
216 BUR n S*Bonnea's Sacco III Uros 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB
217 BUR n S*Bonnea's Roxie III Naaras 6 (IP) Patrikainen Katja EX1 CAGPIB
218 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman III Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM
219 BUR a FI*Pystymetsän Inna III Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
220 BUR a FI*Enigmatic Xoxocotlán Azúcar III Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
221 BUR b FI*Arkhitekton Cassio III Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
222 BUR b FI*Elwood's Alexandre de Merone III Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX2
223 BUR b FI*Kissmollin Solisti III Uros 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
224 BUR c SE*Kattrox Dream of Mine III Naaras 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB
225 BUR c FI*Arkhitekton Dalia III Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
226 BUR d FI*Kissmollin Guarneri III Uros 3 (GIC) Patrikainen Katja EX1 CACS
227 BUR f FI*Hokkuspokkus Adora Belle Dearheart III Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
228 BUR g FI*Seirene Norma III Naaras 8 (PR) Patrikainen Katja EX1 CAPIB
229 EUR w 62 Paavo III Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
229 EUR w 62 Paavo III Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
230 EUR d 23 Tikrutiggeri III Uros 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
230 XSH d 23 Tikrutiggeri III Uros 13a (Noviisi) Peltonen Martti EUR d 23
231 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
232 EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB NOM
233 KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM NOM
234 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon III Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
235 MAU n 24 FI*Shanemin Freyja Forvitinn Hratt III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
236 MAU ns 24 SE*Hayawani's Ammon III Uros 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB NOM
237 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Peltonen Martti Abs
237 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Abs
238 OCI n 24 FI*Moosegrove Omar III Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
239 OCI n 24 Zayenah Kangaroo Paws III Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
240 OCI n 24 FI*Northalla Basalt III Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
241 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV NOM
242 OCI b 24 FI*Martinic Soldier of Fortune III Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
243 OCI b 24 FI*Martinic Slow an' Easy III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
244 SIN FI*Chai-lai Brave Benjamin III Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB NOM BIS
245 SIN FI*Chai-lai Romantic Rosie III Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
246 SIN FI*Chai-lai Darling Daisy III Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
247 ABY n Osiris(V) Total Surprise IV Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM BIS
248 ABY n FI*Lovedevotion Infinity IV Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
249 ABY n FI*Lovedevotion Jackson IV Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
250 ABY n FI*Lovedevotion Kleopatra IV Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
251 ABY n Taco Villa's Honey Ryder IV Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV
252 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music IV Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
253 ABY a DK*Saltvig's Oona IV Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
254 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea IV Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX2
255 ABY a FI*Nebuankhet Pastel Goth IV Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
256 ABY a FI*Lovedevotion Karmen IV Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
257 ABY a FI*Lovedevotion Daphne IV Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
258 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh IV Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM BIV NOM
259 ABY o FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue IV Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
260 ABY o FI*Lovedevotion Juliet IV Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
261 ABY o S*GoodNews Quintessa IV Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
262 ABY o S*GoodNews Orlando IV Uros 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
263 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu IV Naaras 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
264 ABY p FI*Neaera's the last of the Jedi. IV Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
265 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov IV Uros 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM NOM
266 BAL n FI*Nenatnak Call Me A Destiny IV Uros 8 (PR) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPIB
267 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak IV Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
268 CRX I / CRX a FI*Saca's Öklahoma Southern Charm IV Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
269 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord IV Uros 2 (SP) Jones Steven L. KM NOM
270 CRX II / CRX n 03 FIN*Telltail's Nordman IV Uros 4 (GIP) Fonsén Mira Abs
270 CRX II / CRX n 03 FIN*Telltail's Nordman IV Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Abs
271 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee IV Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
272 CRX III / CRX d FI*Sirpaleen Caspian Apollon IV Uros 7 (CH) Fonsén Mira CRX d 09
273 CRX III / CRX f FI*Sirpaleen Beata Afrodite IV Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
274 CRX III / CRX g FI*Sirpaleen Adalia Artemis IV Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
275 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Saca's Ånastasia the First IV Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
276 CRX VII / CRX n 33 FI*Saca's Radiant Snow Whirls IV Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
277 CRX VII / CRX n 33 FI*Telltail's Foxy Lady IV Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
278 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Telltail's Otherside IV Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
279 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure IV Uros 2 (SP) Jones Steven L. KM
280 DRX I / DRX n S*Exaduz Helvetica IV Naaras 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
281 OSH a FI*LoudMeow Stargazer IV Naaras 2 (SP) Eek Magnusson Iréne KM
282 OSH b FI*Frostnight's Kiss Of The Vampire IV Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
283 OSH c FI*Frostnight's Charming Devil IV Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
284 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet IV Naaras 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM BIV NOM BIS
284 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
285 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro IV Uros 3 (GIC) Eek Magnusson Iréne EX1 CACS
286 OSH a 24 Apocalyptica Giuseppe Verdi IV Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
287 OSH a 24 Egill of Monoceros IV Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM
288 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun IV Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
289 OSH b 24 FI*Vintterin Sampo Sulonpoika IV Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
290 OSH b 25 FI*JellonCats Oliwa IV Uros 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne Abs
291 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon IV Naaras 3 (GIC) Eek Magnusson Iréne EX1 CACS
292 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon IV Uros 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB NOM
293 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman IV Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM
294 OSH g 03 FI*Gneides Prinsessa Ruusunen IV Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne Abs
295 RUS FI*BlueLair's Gabriella IV Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
296 RUS Silverine Hyperion of Hana-Bi IV Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
297 RUS Blue Wind Fairyland of Silverine IV Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV NOM
298 RUS FI*BlueLair's Konstantin IV Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
299 RUS Camarilla Eli of Silverine IV Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
300 RUS FI*Sini-Hilkan Hard Rock IV Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
301 RUS FI*BlueLair's Mirabella IV Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
302 RUS FI*Sini-Hilkan Heart Jewel IV Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
303 RUS FI*Sini-Hilkan Zenith IV Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
304 SIA e 21 FI*Clamoris Isadora IV Naaras 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB NOM
305 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria IV Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
306 SOM o FI*Amajan Norton Norberto IV Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
307 SOM p FI*SunnyPace Cosmos IV Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
308 SPH I / SPH n 21 FI*Miisalan Kölli IV Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
309 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby IV Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM BIS
310 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander IV Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 NOM
311 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona IV Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
312 SPH III / SPH f 21 FI*Merlin-Eridan Caroline IV Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
313 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace IV Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM NOM BIS
314 SPH V / SPH n 32 FI*Miisalan Lumi IV Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
315 SPH V / SPH n 03 33 FI*Hebblas Ximena IV Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
316 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent IV Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM BIS
317 THA n 21 Thaiblueangels Chisu IV Naaras 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
318 HCL Mökö Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 1 NOM
319 HCL Lempi-Kissa Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 2
320 HCS Eddie Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Glem Lene Arvosteltu
321 HCS Elmo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Glem Lene 2
322 HCS Kiusa Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Glem Lene 4
323 HCS Tuisku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Patrikainen Katja 1 NOM BIS
323 HCS Tuisku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Glem Lene 3
324 HCS Elis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Glem Lene 1 NOM BIS
345 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Eek Magnusson Iréne Kat 2: ACL V, MCO VI, NFO III, SIB VIII, Kat 4 : BAL n, BAL w 67, OSH a, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 24, OSH b 25, OSH c, OSH c 24, OSH g 03, OSH p 25, SIA e 21, THA n 21, VET 1. Student judge Linda Knyova in breed group D. 35
Fonsén Mira Kat 4: ABY a, ABY n, CRX II, CRX III, CRX VII, OSH b, RUS, SOM p, SPH I, SPH III, SPH V. Student judge Michael Edström doing parallel in breed group C. 34
Glem Lene Kat 2: ACL VIII, MCO I, MCO III, NEM I, NFO II, SIB III, HCS, VET 2 37
Isakov Vladimir Kat 1 & 2 13 c: PER ds (13c), MCO V (13c), ACL IV (13c), ACS X (13c), Kat 1: EXO a 21 33, EXO d, EXO n, PER d 21 33, PER ds, PER f, RAG a 03, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI b 21, SBI g, HCL, VET 3, VET 4 41
Jones Steven L. Kat 1: PER d 24, PER n 03 24, PER n 22, RAG a 03 21, RAG a 04, RAG d 21, RAG e 21, RAG n 04 21, SBI a 21, SBI c, SBI d, SBI e 21, SBI f, SBI n 21, Kat 4: ABY o, ABY p, CRX I, CRX VI, CRX VIII, DRX I, SOM n, SOM o, SPH II, SPH IV 39
Patrikainen Katja Kat 3: BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24, BEN n 24 32, BLH a, BLH d, BML I, BSH a, BSH b 21 33, BSH g, BSH n 03, BSH n 24, BUR c, BUR d, BUR g, BUR n, EUR d 23, MAU ns 24, VET Kotikissat 39
Peltonen Martti Kat 3 13 a: EUR (13a), Kat 2: ACL IV, ACS III, MCO V, NFO IV, NFO VII, NFO VIII, Kat 3: BEN n 22 33, BSH ns 11, BUR b, EUR f 24, KOR, OCI n 24, SIN 39
Reijers Eric Kat 1: EXO d 21 33, EXO n 24, PER a 02 62, PER f 21 33, PER g, RAG f, RAG f 03, RAG n 21, SBI b, SBI h, SBI n, Kat 2: ACL I, ACL VII, ACL XI, MCO VII, MCO VIII, NFO I, NFO VI 39
Saarela Veikko Kat 2: ACS X, MCO II, MCO IV, SIB II, SIB IV, SIB VII, Kat 3: BEN n 22 31, BEN n 24 33, BSH bs, BSH d, BSH f, BSH h, BUR a, BUR f, EUR d 24, EUR w 62, MAU n 24, OCI b 24 38
9 tuomaria